آب سختی برای دیگ ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد آب سختی برای دیگ ها : گزارش بررسی عوامل سختی و زیان آور محیط کارگزارش-بررسی-عوامل-سختی-و-زیان-آور-محیط-کار نمونه گزارش کامل و جامع بررسی عوامل سختی و زیان آور محل کار در کارخانه شیشه و گاز، پیشگفتار: انسان از آغاز آفرینش، به منظور استمرار حیات، به کار و کوشش مجبور بوده و در این راه سختی های بسیاری را متحمل شده است. امروزه به علت رشد روز افزون جمعیت به مصرف پیش از اندازه و بر پای صنایع بزرگ، ... فایل یکی از کاربران بیاض نیوز که دارای تحصیلات عالیه و از جوانان فعال فرهنگی اجتماعی در بیاض و منطقه است به نمایندگی از جمعی از جوانان با ارسال نامه ای به بیاض نیوز ضمن اظهار لطف به این پایگاه خبری خواستار بذل عنایت بیشتر مسئولین به بیاض نیوز شده اند. ضمن تشکر از حسن ظن این جوان فعال بیاضی و دوستانشان متن این نامه به شرح ذیل منتشر می گردد. فرمایشاتی زیبا از... مؤمنان مولای متقیان حضرت علی علیه السلام: گریه ن ، از سختی دل است. سختی دل، از گناه زیاد است. گناه زیاد، از آرزوهای زیاد است. آرزوی زیاد، از فراموشی مرگ است. فراموشی مرگ، از محبت به مال دنیاست. محبت به مال دنیا، سرآغاز همه خطاهاست. غیرت یعنی تو فقط برای منی نگاهت خنده هایت صورت ماهت با ق زیبا از بیدهای پریشان تا بروی شانه ات و آن لباس سفید درخشان تنت رونماها داده ام بانو این جشن حراجی نیست بانوی زیبای من! مرد پیروز این میدان تنها یک نفر است من برای تو تو برای من فقط! چادر ابریشمی سفید می شود برای تو قلب پاک مهربانی هم برای من من برای تو تو برای من خدا برای ما امشب. برای عشق تمنا کن ولی خار نشو. برای عشق قبول کن ولی غرورتت را از دست نده . برای عشق گریه کن ولی به ی نگو. برای عشق مثل شمع بسوز ولی نگذار پروانه ببینه. برای عشق پیمان ببند ولی پیمان نشکن . برای عشق جون خودتو بده ولی جون ی رو نگیر . برای عشق وصال کن ولی فرار نکن . برای عشق زندگی کن ولی عاشقونه زندگی کن . برای عشق بمیر ولی ی رو نکش . برای عشق خودت باش ولی خوب باش http://www.shabnamnews.com/upload/know/shabnamnews2806333358986751.jpg رنگ ها آدم را به خودش جذب می کرد درست وقتی که برقِ پارچه ها زیر نور لامپ، صد چندان می شد. وارد مغازه که شدم هیچ نبود چند لحظه ای منتظر ماندم. متوجه صدای عصا از پشت سرم شدم. رویم را برگرداندم به سمت صدا، پیر مردی با قد متوسط که البته معلوم بود به علت سن و سال بالایی که دارد قدش خمیده شده است با عینک ته استکانی، به سمت صندلی اش در آن طرف می. من همین الان خدایم را صدا ...
نمیدانم چه میخواهی ...
ولی الان برای تو!
برای رفع غمهایت!
برای قلب زیبایت!
برای آرزوهایت!
برای ب توفیقت!
برای دین و دنیایت!
برای آ کارت!
به درگاهش دعا !
و میدانم خدا داند...
خدا از خواستهای تو خبر دارد...
یقین دارم دعای من برای تو ،دعای تو برای من.
...اثر دارد... فکر میکنم باید بنویسم انبوه حرفایی که ناگفته ماند و هر روز هاشور خورد انبوه اندوه هایی که هر روز محو شدن نه اینکه خاصیت محو شدگیشان به صرف پوست کلفتیمان شب قدر امسال هم گذشت بی بر و برگرد تقدیرمان رقم خورد نمیدانم چرا ولی مطئنم شب قدر امسالم مختص برادر هایم بود برادارانی که هیچ گاه هیچ گاه از ذهنم و قلبم نخواهند رفت امسال با وجود تم. ب در برنامه ماه عسل داستان زندگی سولماز و احسان را نگاه می واقعا برام قابل درک نبود که یک آدم بخاطر عشقش اینهمه سختی رو در اوج جوانی که لذتش را باید ببرد تحمل کند علت عدم درک بنده بخاطر اینه که هیچگاه نتونستم عاشق بشم یا اینکه هیچ عشقی برای من خودش رو نکشت . خیلی دلم گرفت و ناخودآگاه سر اشکم جاری شد که خدایا چرا احسانهایی نظیر احسان س. این داستان واقعی است و به اوا قرن 15 بر می گردد.

در یک د ده کوچک نزدیک نورنبرگ خانواده ای با 18 فرزند زندگی می د. برای امرار معاش این خانواده بزرگ، پدر می بایستی 18 ساعت در روز به هر کار سختی که در آن حوالی پیدا می شد تن می داد. در همان وضعیت اسفباک آلبرشت دورر و برادرش آلبرت (دو تا از 18 فرزند) رویایی را در سر می پروراندند. هر دوشان آرز. دعا می کنم... برای تو... برای خودم... برای همه مان... ی چه می داند... شاید خدا دسته جمعی نگاهمان کرد دعا می کنم برای دل هایمان... برای چشم هایمان... برای گریه ها و خنده هایمان... دعا می کنم ... مهربان خدای من!!! میدانم که تا آسمان راهی نیست ولی تا آسمانی شدن راه بسیار است این دست های خالی به سوی تو بلند می شود ما بی سلیقه ایم،طلب آب و نان می کنیم تو خود ای خزانه دار بخشش هابهترین ها را برایمان مقدر کن. اگر انسان با دید بصیرت بنگرد ، می بیند که این سختی ها بجز خیر برای انسان چیزی ندارد.نمونه اش همین روزه ، آنهم در این هوای گرم؛ درست است که سختی دارد اما: إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرا داستانک: پس از آنکه حضرت مریم علیها السّلام از دنیا رفت، حضرت عیسی علیه السّلام جنازه ی او را پس از تجهیز به خاک سپرد، سپس روح مادرش را دید و گفت: «مادر! آیا هیچ آرزویی داری؟»
مریم علیها السّلام پاسخ داد: «آری، آرزویم این است که در دنیا بودم و سرد زمستانی را با مناجات و عبادت در درگاه خدا به بامداد می رساندم و روزهای گرم تابستان را روزه می گرفتم»
منبع: داستان هایی از یاد خدا، صفحه 28 هجران گرفته دور وبرم را برای چه؟
خون می کنی دو چشم ترم را برای چه؟
وقتی قرار نیست کبوتر کنی مرا
بخشیده اند بال و پرم را برای چه؟ گر نیستی غریب،مگو پس انا الغریب
صد می کنی جگرم را برای چه ؟
دارد سرت برای چه آماده می شود؟
پس آفریده اند سرم را برای چه؟
زحمت کشیده ام که چنین قد کشیده اند
بر باد می دهی ثمرم را برای چه؟
من ماس م. ین داستان واقعی است و به اوا قرن 15 بر می گردد.

در یک د ده کوچک نزدیک نورنبرگ خانواده ای با 18 فرزند زندگی می د. برای امرار معاش این خانواده بزرگ، پدر می بایستی 18 ساعت در روز به هر کار سختی که در آن حوالی پیدا می شد تن می داد. در همان وضعیت اسفباک آلبرشت دورر و برادرش آلبرت (دو تا از 18 فرزند) رویایی را در سر می پروراندند. هر دوشان آرزو . صبر و شکیبایی، منزلی است از منازل دین و مقامی است از جمله مقامات موّحدین که به واسطه آن، بنده به جمع مقربان بارگاه احدّیت وارد می شود و اگر آدمی صبر را پیشه خود سازد، به مراتب ارجمند خواهد رسید...
صبر در لغت به معنای حبس و در سختی و محدودیت و ضیق قرار دادن است و نیز صبر، عبارت است از ثبات نفس و اطمینان آن و مضطرب نگشتن و مقاومت در بلا. عضو تنیس روی میز کشورمان گفت: او و افشین نوروزی در مسابقات اینچئون با قرعه سختی مواجه شده اند. نوشاد عالمیان پس از برتری تنیس روی میز کشورمان مقابل قطر اظهار داشت: مسابقه خوبی بود و خوشبختانه توانستیم مقابل قطر به پیروزی برسیم. شاید اصلی ترین مشکل ما ناآشنایی به جو سالن بود که این مشکل هم تاحدودی برطرف شد و قطعا روز به روز بهتر می شویم.

به نقل از تسنیم، وی در ادامه افزود: در این مسابقه خیلی به ما فشار نیامد. تیم قطر خوب بود اما ما فشار زیادی تحمل نکردیم و توانستیم 3 بر صقر پیروز شدیم.

این عضو تنیش روی میز ایران خاطرنشان کرد: البته فردا بازی سختی مقابل چین در مرحله یک هشتم خواهیم داشت که قهرمان جهان است. بازی فردای ما بسیار ما مشکل است.

وی ضمن یادآوری اینکه دیدارهای حذفی حراحل مختلف تنیس روی میز دوبل به صورت تک حذفی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: من برای اینکه به مانند مسابقات المپیک به جمع پینگ برتر برتر کار سختی دارم. البته باید تلاش کنم و باید ببینم در روز مسابقه چطور عمل می کنم.


برای ما جدا بود
برای او خدا
برای ما گناه بود
برای او خطا
برای ما عدل الهی
برای او عدل زمینی
خدا در کلبه ای تنهاست
خدا زاده ی درد است
خدا زاده ی رنج است
خدا در صدای فقر بچه است
خدا سکوت مرگ است
خدا برا ی ما تنهاست
دیگر نمی گویم تو که خ
اگر خ پس تو کجایی...


aramesh4u الف : اشتیاق برای رسیدن به نهایت آرزوها

ب: بخشش برای تجلی روح و صیقل جسم

پ: پویاپی برای پیوستن به وش حیات

ت: تدبیر برای دیدن افق فرداها

ث: ثبات برای ایستادن در برابر باز دارند ه ها

ج: جسارت برای ادامه زیستن

چ: چاره شی برای یافتن راهی در گرداب اشتباه

ح: حق شناسی برای تزکیه نفس

خ: خودداری برای تمرین استقامت

د: دور شی برای تحول تاریخ

ذ: ذکر گوپی برای اخلاص عمل

ر: رضایت مندی برای احساس شعف

ز: زیرکی برای مغتنم شمردن دم ها

ژ: ژرف بینی برای شکافتن عمق درد ها

س: سخاوت برای گشایش کار ها

ش: شایستگی برای لبریز شدن در اوج

ص: صداقت برای بقای دوستی

ض: ضمانت برای پایبندی به عهد

ط: طا قت برای تحمل ش ت

ظ: ظرافت برای دیدن حقیقت پوشیده در صدف

ع: عطوفت برای غنچه نشکفته باورها

غ: غیرت برای بقای انسانیت

ف: فداکاری برای قلب های درد مند

ق: قدر شناسی برای گفتن ناگفته های دل

ک: کرامت برای نگاهی از سر عشق

گ: گذشت برای پالایش احساس

ل: لیاقت برای تحقق امید ها

م: محبت برای نگاه معصوم یک کودک

ن: نکته بینی برای دیدن نادیده ها

و: واقع گرایی برای دستی به کنه هستی

ه: هدفمندی برای تبلور خواسته ها

ی: یک رنگی برای گریز از تجربه دردهای مشترک تعبیر خواب بادام دیدن بادام در خواب نشانه نعمت و روزی و فرزند نی ت. اما این نعمت با دشواری و سختی به وجود می آید. معبران میگویند اگر در خواب بر زنی که بر تخت باشد بادام دادید اگر آن زن ناشناس و غریب باشد. از آن زن رنج سختی به دست اورید. اما اگر آن زن برتخت از آشنایان باشد همبستر شدن با او فرزندی پسر حاصل شود با او در میان گذاشته و نظر او ر. من برای تو مینویسم

برای تویی که تنهایی هایم پر از یاد توست

برای تویی که قلبم منزلگه عشق توست

برای تویی که احساسم از آن وجود نازنین توست

برای تویی که تمام هستی ام در عشق تو غرق شد

برای تویی که چشمانم همیشه به راه تو دوخته است

برای تویی که مرا مجذوب قلب ناز و احساس پاک خود کردی

برای تویی که . چگونه زیستن اساس تحقق بندگی خدا ست . برای تحقق یک زندگی الهی، به جز داشتن هدفی مقدس و ایمانی راسخ به آن هدف ؛ الگویی کاربردی مورد نیاز است ؛ به خصوص الگویی که در فراز و نشیب ها ، سختی ها و گشایش ها ، پیروزی ها و ش ت ها ، شادی ها و غم ها از مسیراخلاق خارج نشده و هدف را فراموش نکرده است . یافتن این الگوهای عملی برای کشوری که تاریخش سرشار از . برای حافظه کوتاه مدت:
قهوه بنوشید،
برای حافظه بلند مدت:
زغال اخته بخورید،
برای سریع فکر :
ماهی سالمون بخورید،
برای قدرت بخشیدن به مغز:
سالاد با پروتئین و سرکه و روغن زیتون بخورید،
برای آرامش مغز:
ماست کم چرب یا مخلوط آجیل بخورید،
برای تمرکز مغز:
چای نعناع بنوشید،
برای شادی مغز:
سالاد اسفناج بخورید.. دلم تنگ شده است ... برای... تمام روزهایی... که... نبودی!!! برای لبخندهایی... که... ندیدم... برای ص ... که... نشنیدم... و... برای... دستانی... که... لمس ن ... آ میدانی؟؟؟ تمام روزهایی که بودی هم... نبودی!!! دلم تنگ شده است... برای روزهایی که نبودی... چه می شود کرد؟ دل است دیگر... هیچوقت بزرگ نمی شود... ماندگار داد93 بودجه، برنامه سالانه تها برای اداره کشور در چارچوب وظایف آنها است. آن بخش از وظایف تها که معمولاً در بودجه های سالانه بروز و ظهور دارد تولید و عرضه خدمات عمومی(تأمین امنیت داخلی و خارجی، استقرار نظم در جامعه، بهداشت و آموزش، حفاظت از محیط زیست، کمکهای اجتماعی و فرهنگی، امور عام النفعه، اجرا و یا نظارت بر اجرای مقررات و ...)، انجام سر. آرش افشین در خصوص وضعیت فعلی اش اظهار داشت: متاسفانه اوا فصل قبل بود که برای من مصدومیتی به وجود آمد و مرا از تمرینات عقب انداخت اما اکنون شرایط خوبی دارم و از این هفته نیز تمریناتم را آغاز می کنم.

وی با ابراز رضایت از وضعیت تیم فولاد خوزستان ادامه داد: تیم تا اینجا تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و من هم چند جلسه ای تمرینات را از نزدیک تماشا کرده ام. همه بازیکنان از تمرینات آقای اسکوچیچ راضی بودند و از نوع کاری که انجام می دهند خوشحال هستند. به نظرم مشکلی به لحاظ تمرینی وجود ندارد و شرایط در مجموع خوب است.

به نقل از تسنیم، مهاجم تیم فوتبال فولاد درباه تفاوت تیم این فصل و تیمی که فصل قبل قهرمان شد، گفت: ما در لیگ سیزدهم تیم خوبی داشتیم و فولاد فصل قبل کاملاً یک دست بود. در هر پست چند بازیکن خوب حضور داشتند که برخی از آنها این فصل از تیم ما جدا شدند و با اینکه زحمات زیادی برای فولاد کشیده بودند اما تصمیم شان به رفتن بود. باید از آنها تشکر کنم و به شخصه از تلاشی که آنها برای تیم انجام دادند و از جان و دل برای تیم مایه گذاشتند، کمال تشکر را دارم.

افشین با بیان اینکه باشگاه تلاش کرده تا بازیکنانی جدیدی را جایگزین جدا شده ها د، خاطرنشان کرد: باشگاه همچنان در صدد است تا چند بازیکن دیگر به تیم اضافه شوند و کار سختی هم دارند، چراکه شرایط سنی تغییر کرده، سهمیه ها کم شده و قوانین نقل وانتقالات نسبت به قبل سخت تر شده است. البته چند بازیکن جدید هم به ما اضافه خواهند شد اما در مجموع ما اسکلت اصلی مان را حفظ کرده ایم و انشاالله بتوانیم با همین شرایط نتایج فصل قبل مان را تکرار کنیم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: این فصل کار سختی خواهیم داشت و با توجه به اینکه قهرمان شده ایم توقع از تیم ما زیاد است. امیدوارم که بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم. صادق علیه السلام می فرمایند:

«لا تقذفوا نسآءکم فان فی قذفهن ندامة طویلة وعقوبة شدیدة ; به ن خود تهمت نزنید [و نسبت ناروا ندهید]، زیرا در این کار، [برای شما] پشیمانی طولانی و کیفر سختی خواهد بود .» بحارالانوار، ج 103، ص 249 . اعصابم از این وضعیتی که داریم خورده نه اینکه بخام کفر بگم،نه.ولی از حرف زدنامون دیگه خوشم نمیاد کلادیگه خوشم نمیاد حرف بزنم حتی ب انم حتی با آرش جای دیگه ای هم نمیتونم این اراجیفو بنویسم که خالی بشم.تا میام حرف بزنم انگار زر میزنم کلا همه جا شدم این...برنامه های زندگیم انگار رو هواس اصلانمیدونم بایدچیکار کنم هیچ هم نمیتونه کمکم کنه . بسم الله الرحمن الرحیم: انالله و اناالیه راجعون.. طبع یک انقلاب، فداکاری است. لازمه یک انقلاب، شهادت و مهیا بودن برای شهادت است. قربانی شدن و قربانی دادن در راه انقلاب و پیروزی آن اجتناب ناپذیر است، به ویژه انقل که برای خداست و برای دین اوست و برای نجات مستضعفان است و برای قطع امید جهانخواران و مستکبران... بیوگرافی محسن یگانه از زبان خودش: به نام او... من محسن یگانه هستم.متولد ۲۳/۲/۱۳۶۴ هستم.کار موسیقی رو به صورت حرفه ای از سال 79 با نواختن گیتار شروع .اما در همون ابتدای کار وقتی با سختی های این کار روبرو شدم برای مدتی قصد داشتم به کلی موسیقی رو ادامه ندم. اما مایوس نشدم و از اون به بعد کار رو جدی دنبال و خیلی زود تر از اون چیزی که فکرشو می ن.
فاطمه، یک “زن” بود، آن چنان که می خواهد که زن باشد. تصویر سیمای او را خود رسم کرده بود و او را در کوره های سختی و فقر و مبارزه و آموزش های عمیق و شگفت انسانی خویش پرورده و ناب ساخته بود. وی در همه ی ابعاد گوناگون “زن بودن” نمونه شده بود.
ظهر یک “زن مبارز و مسؤول” در برابر زمانش و سرنوشت جامعه اش. وی خود یک “ ” است، یعنی یک نمونه ی مثالی، یک تیپ ایده آل برای زن، یک “اسوه”، یک “شاهد” برای هر زنی که می خواهد “شدن خویش” را خود انتخاب کند.
او با طفولیت شگفتش، با مبارزه ی مدامش در دو جبهه ی خارجی و داخلی، در خانه ی پدرش، خانه ی همسرش، در جامعه اش، در شه و رفتار و زندگیش، “چگونه بودن” را به زن پاسخ می داد.
معلم شهید؛شریعتی اینروزها با همسر دوتایی مشغول جمع و جور وسایل خونه هستیم یه روز ظرف و ظروف یه روز وسایل تزئینی یه روز لباسا ... بم تخت خوابو جمع کردیم و البته چندتا از ع ها به نظرم کار سختی میاد و اینطور هم هست! یه دل میگم برای نظافت کارگر بگیرم ؟! بازم یادم میوفته که تمیز کار نمیکنن منم که بد دل!!! از طرفی یاد دست درد و گردن درد بعد از انجام یه کار کوچیک . آموزش دکوپاژ حجم, دکوپاژ اسکلت برگ آموزش دکوپاژ حجم روی ظروف بلوری / دکوپاژ برگ فسیلی امروز در بخش هنرهای دستی مجله تصویر زندگی آموزش دکوپاژ حجم که دکوپاژ اسکلت برگ روی گلدان بلور ساده هست را براتون انتخاب کردیم. برای اینکار از اسکلت برگ های آماده که در بازار هست می تونین استفاده کنین. البته درست ش کار سختی نیست. قبلا در ساخت اسکلت برگ / فسیل برگ برای دکوپاژ طرز ساختشون رو یاد دادیم. فکر کنم برای اولین بار تو زندگیم شکر خوندم.. عنقدر حجم قضیه پیش اومده زیاد بود.. اتفاقی خوبی افتاد که انتظارش رو هیچ طوره نداشتم.. مینویسم که برای آینده بمونه سختی های این مسیر.. چون هرچقدر سختی بیشتر باشه وقتی میگذرونیش و موفق میشی شیرینی بعدشم بیشتره.. :)ولی اینا فقط برای شروع مسیره.. سختی های اولشه و مبارزه ادامه داره...... دنیا بیمارستانی است برای من... شهرم اتاق icu و من در کما به سر می برم... زمان چه سخت میگذرد... بازدم نفسم به سختی جایگزین دم میشود... صدای ضربان قلبم به گوشم میرسد... چه ضعیف میزد... قطره ها در سُرم وصل شده به دستم چه با خساست در رگم جاری میشود... صدای تق تق پای پرستار در اطرافم میآید... اما هوایم را ندارد... هوای اتاق سرد است... پاهایم یخ زده... به ب. باد و چراغ باد با چراغ خاموش کاری ندارد اگر در سختی هستی بدان که روشن هستی!
درخت پر میوه را می تکانند نه درخت بی بار را. اگر در تلاطمی بدان که پرباری!
آن سید لولاک بود که "البلاء للولاء" فرمود تا بدانی بلا برای اهل ولاست و اگر جز این شه کنی خطاست!آری خاصان را با مصیبت و بلا محک زنند و مومنان را به کاستی در اموال و جان ها و بهره ها مب. در یک د ده کوچک نزدیک نورنبرگ خانواده ای با 18 فرزند زندگی می د. برای امرار معاش این خانواده بزرگ، پدر می بایستی 18 ساعت در روز به هر کار سختی که در آن حوالی پیدا می شد تن می داد. در همان وضعیت اسفباک آلبرشت دورر و برادرش آلبرت (دو تا از 18 فرزند) رویایی را در سر می پروراندند. هر دوشان آرزو می د نقاش چیره دستی شوند، اما خیلی خوب می دانستند ک. هیچ چیز در این جهان چون آب، نرم و انعطاف پذیر نیست.
با این حال برای حل آنچه سخت است، چیز دیگری یارای مقابله با آب را ندارد.
نرمی بر سختی غلبه می کند و لطافت بر خشونت.
همه این را می دانند ولی کمتر ی به آن عمل می کند.
انسان، نرم و لطیف زاده می شود و به هنگام مرگ خشک و سخت می شود.
گیاهان هنگامی که سر از خاک بیرون می آورند نرم و. - گفته می شود گستره ی میدان تبلیغات انتخاباتی و پراکندگی روستاها، جناح های راغب را به فعالیت زودهنگام واداشته است.
- شنیده می شود پایین ترین سطح هزینه انتخابات آتی مجلس در نشست یک جریان فعال، 300 میلیون تومان برآورد شده است.
- می گویند یک چهره ی که با احتمال عدم اخذ صلاحیت روبروست با معرفی یکی از نیروهایش، هوادارانش را حفظ خواهد . چند روز قبل فرزند کوچکم ، نام دوستانش را برایم بازگو کرد و پرسید: آدمها وقتی بزرگ میشوند دوستانشان هم بیشتر می شوند ؟ جمله اش را تایید . سپس از من خواست تا نام دوستانم را بگویم . خواسته اش را اجابت ولی انتظارش بیش از اینها بود. با خود شیدم که چرا دوستان زیادی نداریم؟ با خود گفتم که اگر به رفتار ک نمان بنگیرم به خوبی متوجه میشویم که آنها با کوچکترین بهانه ای با هم دوست میشوند و اگر بین آنها کدورت و حتی دعوایی رخ دهد، در کوتاهترین زمان ممکن مجددا" با هم دوست میشوند و به بازی ک نه ی خود ادامه میدهند. در مقابل ما بزرگتر ها کمی به سختی دوستانی را برای خود پیدا می کنیم و اگر اختلاف نظری بین ما بوجود آید ، شاید به راحتی آنها را از دست بدهیم. در صورتی که اگر به همان روش فرزندانمان ادامه میدادیم ، قطعا" دوستان بیشتری میتوانستیم برای خود داشته باشیم. http://s5.picofile.com/file/8133701326/img_0021.jpg باز هم روزها از پی هم آمد.تا چشم روی هم گذاشتیم روز خبرنگار هم فرا رسید . نوبتی هم که باشد، نوبت ماست... امروز روز خبرنگار است اما حرفه خبرنگاری به ما اجازه نمی دهد دمی بیاساییم و باید برای این روز هم خبر چاق کنیم! این هم از ویژگی های شغل ما خبرنگاران است که برای خودش دنیایی است. اصحاب رسانه و دنیای خبر مناسبت این روز را می دانند و17 مرداد را خوب به یاد دارند، روزی که محمود صارمی خبرنگار پرتلاش کشورمان به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در سال 1377 در مزارشریف افغانستان به دست نیروی به شهادت رسید و این روز از سوی شورای فرهنگ عمومی روز خبرنگار نامیده شد. خطرات و سختی های کار خبرنگاران است که در راه وظیفه و رس خویش از همه چیز می گذرند. ما هم همین جا از این غم می گذریم و به مناسبت این روز به دوستان رسانه ای، تبریکات صمیمانه و همکارانه و دوستانه می دهیم و هی برای خودمان نوشابه باز می کنیم تا شاید نوشابه های دیگری از جهات مختلف شمالی ، جنوبی ، شرقی، غربی برای عزیزان خبرنگار باز شود، البته من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم، تو خواه پند گیر خواه ملال! من یک خبرنگارم، با هیچگونه امکانات زیر ساختی برای این حرفه و با هیچ مبلغی به عنوان حق ا حمه من یک خبرنگارم، صادق و روراست برای نظام مقدس که برایش خون دادیم و جنگیدیم. من یک خبرنگارم، خطر را به جان می م تا مردم را مطلع و آگاه سازم و مردم هم الحق و الانصاف دوستمان دارند!!! من یک خبرنگارم، زود می آیم و دیر می روم، تعطیلات در کنار خانواده نیستم با این حال به کارم چنان عشق می ورزم که حاضر نیستم آن را از دست بدهم.
۱۵ ابرقهرمانی که زندگی سختی داشته اند
اکثر ابر قهرمانان معمولا زندگی سختی را پشت سر گذاشته‌اند. زومجی در این مطلب ۱۵ ابر قهرمان را معرفی می‌کند که نسبت به دیگران سختی‌های بیشتری را متحمل شده‌اند. گفته می شود گستره ی میدان تبلیغات انتخاباتی و پراکندگی روستاها، جناح های راغب را به فعالیت زودهنگام واداشته است.
شنیده می شود پایین ترین سطح هزینه انتخابات آتی مجلس در نشست یک جریان فعال، 300 میلیون تومان برآورد شده است.
می گویند یک چهره ی که با احتمال عدم اخذ صلاحیت روبروست با معرفی یکی از نیروهایش، هوادارانش را حفظ خواهد کرد.
گفته می شود یکی از چهره های مطرح که با تحریک هوادارانش برای ک داتوری کمر همت می بندد ش ت سختی را متحمل خواهد شد.
شنیده می شود بلحاظ سابقه ی نمایندگی و استقبال چشم گیر مردم در دوره قبل، حضور چند چهره شاخص در انتخابات آتی قطعی شده است.
می گویند یکی از مدیران کل سابق استان که از فرزندان گرمی است قصد ک داتوری داشته اما با رد صلاحیت در یک انتخابات صنفی، آرزوی نمایندگی را فراموش کرده است.
شنیده می شود یک جناح فعال بجای لیدر خود، یکی از مسوولان شهرستان را برای ک داتوری معرفی خواهد کرد.
می گویند رفتار و عملکرد یکی از مسوولان گرمی از قصد وی برای نامزدی در انتخابات آتی حکایت دارد.
گفته می شود لیدر یک جناح فعال، بجای گرمی در یکی از شهرستان های استان گیلان نامزد انتخابات مجلس خواهد شد. برای مردم شهر؛ معنای خش الی حد اکثر می تواند یک نگرانی زود گذر بخاطر پایین آمدن ذخایرآب سدها باشد یا احتمال جیره بندی آب و... اما برای روستایی خش الی یعنی خشک شدن هر آنچه کاشته، یعنی من بی برکت و کوچک پس از مشقت درو، یعنی ناتوانی در پرداخت بدهی ها، یعنی مستاصل شدن در تهیه آذوقه زمستانه احشام و ان یعنی گرفتار شدن در تردیدماندن در روستا یا مهاجرت و...امسال برای کشاورزان مایوان و صدها روستای ایران سال بسیار سختی بود. آنها که زمین دیمزار داشتند از زمین های کم حاصل خود با دست های خالی برگشتند. یکی از کشاورزان مایوانی می گفت از 5 تار زمین دیمی که کاشتم فقط 300 کیلو گندم درو . با این محصول باید هزینه بذر و شخم را تامین کنم که پول بذرش هم نشد. 1000 کیلو بذر کاشته بودم و 300 کیلو درو ! می گفت الان موندم هزینه تهیه علوفه برای انم را در زمستان چگونه تامین کنم؟. انی هم که زمین آب ی دارند هم ناراضی هستند. زمینی که باید محصولش تاری 4 الی 5 تن باشد به 500 کیلو کاهش یافته و... اینها دردهای روستاییان زحمتکش ماست که سالهاست بی درمان مانده ، ی آنها را درمان نکرده و در آ خودشان مجبور می شوند تصمیم سخت و نهایی را بگیرند. زمین را بفروشند و خانه را رها کنند و به شهر بیایند. روند مهاجرت از روستاها به ا همچنان پر شتاب است! روزی مرد ثروتمندی در اتومبیل جدید و گران قیمت خود با سرعت فراوان از خیابان کم رفت و آمدی می گذشت. ناگهان از بین دو اتومبیل پارک شده در کنار خیابان یک پسر بچه آجری به سمت او پرتاب کرد.
آجر به اتومبیل او برخورد کرد. مرد پایش را روی ترمز گذاشت و سریع پیاده شد و دید اتومبیل اش صدمه زیادی دیده است. به طرف پسرک رفت تا او را به سختی تنبیه کن. بسم الله الرحمن الرحیم سلام به همه دوستان عزیز و گرامی سلام به همه شما خوانندگان گرامی سلامی به گرمی تابستان به همه بچه مسجدی ها و دوستان صمیمی شاید منتظر بودید تا من براتون اپ کنم شاید فکر میکنید دیگه وقتی برای نوشتن ندارم.... شایدم... نمیدانم اما میدونم چه در افکار شما میگذرد میخواهید بدانید که من در قبول شدم یا نه؟؟؟ جواب منفی است . فرآیند رسوب سختی (پیرسختی) در سال 1906 بوسیله dr.a.wilm آلمانی کشف گردید. wilm یک آلیاژ 4 درصد مس و 0/5 درصد منیزیم را حرارت داده و پس از آن به سرعت سرد نمود و سپس سختی آلیاژ را اندازه گرفت. او متوجه شد که با گذشت زمان به مدت چند روز در درجه حرارت محیط سختی نمونه ها به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش یافت. برای مشاهده ادامه مطلب بروری لینک زیر کلید کن. http://s5.picofile.com/file/8109061634/16x.jpg تعریف فوق برنامه فعالیت های جذاب و شادی هستند که فرصت برای تعامل اجتماعی در یک فضای آرام و راحت فراهم می آورند. این فعالیت ها نگرش دانش آموزان را نسبت به مدرسه بهبود می بخشند. فعالیت فوق برنامه: به مجموعه فعالیت هایی که خارج از چارچوب رسمی آموزش کلاس انجام می شود، فوق برنامه اطلاق می شود. فعالیت های فوق برنامه: به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که شخص پس از ارزی از تعهدات و تکالیف- شغلی- خانوادگی- و اجتماعی و با میل و اشتیاق به آن می پردازد و غرضش استراحت و تفریح- توسعه دانش و یا به کمال رساندن شخصیت خویش یا به ظهور رساندن استعدادها و خلاقیت ها و یا بالا ه مشارکت آزادانه در اجتماع است. به مجموعه فعالیت هایی است: که شخص پس از فراغت انسان را از کارهای روزمره و قالب های زائیده خ ری و یا تخصصی شدن امور روزانه می رهاند. استعدادهای بدنی و ذهنی فرد و نظایر آن را پرورش می دهد- که در شکل گیری شخصیت وی بی تردید مؤثر خواهد بود. هدف اساسی فعالیت فوق برنامه این نیست که تنها از سختی آموزش بکاهند و فرصتی برای استراحت دانش آموزان فراهم آوردند بلکه اهمیت و ارزش این فعالیت ها در توسعه تجربیات تربیتی دانش آموزان است. به هر حال فعالیت های فوق برنامه جزئی از برنامه منظم مدرسه است و باید آن را بخشی از فرایند مدرسه تلقی کرد. فعالیت های فوق برنامه برای غنی تجربیات تربیتی دانش آموزان وارد فعالیت مدارس شد و اهمیت روزافزونی یافت. انعطاف و گشودگی این برنامه فضای بازی را برای خلق موقعیت های متنوع تربیتی فراهم ساخت. در کشور ما این فعالیت سابقه طولانی دارد و پیوسته سعی شده است از نظر کلی و کیفی اصلاح و بهبود یابد. هدف اساسی فعالیت های فوق برنامه این نیست که تنها از صعوبت و سختی آموزش بکاهند و فرصتی برای استراحت و تجدید قوی ذهنی فراهم سازند بلکه اهمیت و ارزش این فعالیت در توسعه تجربیات تربیتی دانش آموزان است. خدای خوبم سلام دستانم به تو نمیرسد که در آغوشت بگیرم خدای خوبم اما دستهای تو که به من می رسد که مرا بلند کنی ودر آغوشم بگیری خدایا در رحم مادرم که بودم آنقدر خوب و آرام بوده که من هرگز سختی آن روزها را یادآوری نمی کنم وبه یاد ندارم که در آن روزها چه گذشت بر من ولی وقتی مادرم مرا در زمین گذاشت سختی زندگی هم شروع شد و هر لحظه روزهایم را ب. خدای خوبم سلام دستانم به تو نمیرسد که در آغوشت بگیرم خدای خوبم اما دستهای تو که به من می رسد که مرا بلند کنی ودر آغوشم بگیری خدایا در رحم مادرم که بودم آنقدر خوب و آرام بوده که من هرگز سختی آن روزها را یادآوری نمی کنم وبه یاد ندارم که در آن روزها چه گذشت بر من ولی وقتی مادرم مرا در زمین گذاشت سختی زندگی هم شروع شد و هر لحظه روزهایم را ب. هرگز مخند مگر برای مرگ آن مردی که تبر می ساخت برای تبر زنی که نمی دانست درخت چیست تبر چیست گل و گیاه و بهار چیست هرگز مخند مگر برای مرگ مردی که تبر بر می داشت و گل های باغچه را به تباهی می برد هرگز مگو مگر برای دلی شیفته و گوشی شنوا قصه مردی که تبر زن ها را به تماشای زمستان می برد و سپیده دم انتظار را به انتظار می کشاند انتظار کن زمانی که.