آب طراوت زندگ ے

به نقل از خبرگزاریها در مورد آب طراوت زندگ ے : یه روز بارونی و پاییزی در حالی که یه چتر کهنه رو دستم گرقته بودم به دور و برم نگاه و وقتی دیدم هیچ نیست گاپشنمو در آوردم و چترم را زمین انداختم و اجازه دادم طراوت باران پاییز را به یادم بیاورد... پاییز زیبا بود... دلگیر نبود، فقط با طراوت بود... نشاسته و گلاب از جمله موادی هستند که اغلب در آشپزخانه پیدا می شوند. این دو ماده پر کاربرد در آشپزی فواید منحصر به فردی هم برای حفظ زیبایی و طراوت پوست بدن و صورت دارند. قلعه نویی حالا اعتقاد دارد با رفتن سروش رفیعی به پرسپولیس ، طراوت از تیمش رفته است رئیس شورای ی کلانشهر کرج با انتقاد شدید از اجرای آزمایشی انتقال آب از سد کبیر به تصفیه های خانه تهران، تاکید کرد که این پروژه م ب به زودی طراوت و شاد را از چهره جاده زیبای چالوس می رباید و متاسفانه مسئولان پاسخ دغدغه های ما را تنها با سکوتی تلخ می دهند. شکوفهعید نوروز، سرآغاز طراوت طبیعت، جوان شدن جهان و تازه شدن فضای زندگی طبیعی انسان است.
مطالعه بیشتر: نوروز، روز نو


 آ ین قوانین مهاجرت به استرالیا  برای ورود پناهجویان به خاک این کشور پناهندگی در استرالیا,قوانین پناهندگی در استرالیاباتوجه به اتفاقات و وقایع اخیر در زمینه ورود پناهجویان به کشور استرالیا, ت استرالیا برای جلوگیری از این وضعیت, تصمیم به وضع قوانینی جدید. رئیس جمهور با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به ملت ایران تأکید کرد: عید فطر روز کمک به نیازمندان، صله ارحام و نشاط و طراوت معنوی مومنین است. 
دره آ زندگی در پایین ناحیه ی کالیفرنیا

تنها شنیدن نام دره آ زندگی کفایت می کند تا هر گردشگری برای نظاره ترسناک ترین کویر
 دنیا به سمت جنگل ملی ناوادای سرزمینامریکا شود.پارکی که در جنوب شرقی سلسله کوه های ناحیه یسییرا نوادا و در مرز ایالات. تو یه حس ِ بی نظیری با تو باشم بی نیازم
خونه ی آرزوهامو با وجود تو میسازم
نغمه ی زیبای هستی دست گرمت مهربونه
مثل یه خواب طلایی با منی هم آشیونه ای تو از امید سرشار ای وجودت مایه ناز
ای نسیمی با طراوت ای صمیمی ای هم آواز
ای که فصل عاشقی هام بی تو معنایی نداره
با تو سیاهم پر از نور و ستاره ♫♫♫ رنگ چشمای قشنگت مثل یه رنگی. از بودنت طراوت این مو مرا بس است یک تار مو ز طره گیسو مرا بس است عمری مکیده خون مرا این لبان مست لبهای پر تعفن زالو مرا بس است از پهنه ی تمامی دریای آبیت جایی برای مردن این قو مرا بس است از باغ پر طراوت شهریور تنت یک شاخه ی ش ته ی شب بو مرا بس است خاکم مکن به حق تمام ستارگان اینجا کنار تو خم پستو مرا بس است... هادی عبدی در حاشیه فضای بی ثبات بازار، طراوت نیکی این کارتون را در نیش خط منتشرکرد. حادثه دل اش نفتکش سانچی، سوژه طرح طراوت نیکى در نیشخط شده است. مگذار که عشق ، به عادتِ دوست داشتن تبدیل شود! مگذار که حتی آب دادنِ گل های باغچه، به عادتِ آب دادنِ گل های باغچه بدل شود!عشق، عادت به دوست داشتن و سخت دوست داشتنِ دیگری نیست ، پیوسته نو ِ خواستنی ست که خود پیوسته، خواهانِ نو شدن است و دیگرگون شدن. تازگی، ذاتِ عشق است و طراوت. بافتِ عشق. چگونه می شود تازگی و طراوت را از عشق گرفت و عشق همچ. امروز مراسم خا پاری حاجی بود. از قبرستان تبریز که به شهر نگاه میکنی کوچیک به نظر میاد. وقتی تو شهر قدم میزنی، آرزو میکنی که ای کاش فلان مغازه یا ساختمون مال من بود. اما از اون بالا همه شهر تو کف دست آدم جا میشه. دنیایی که توش زندگ میکنیم خیلی کوچیک و حقیره، اگه حتی همه شهرم مال آدم باشه ازش میگیرن و یه دونه از این خونه های کوچیک بهش میدن. ﻣﺎ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﻌﺘﺎد، ﮐﺴﺎﻧﻰ ﻫﺴﺘﯿﻢ ﮐﻪ ﻣﺼﺮف ﻫﺮ ﻣﺎد ه ای ﮐﻪ اﻓﮑﺎر و اﺣﺴﺎﺳﺎت را ﺗﻐﯿﯿﺮ دﻫﺪ، در ﻫﺮ ﻗﺴﻤﺖ زﻧﺪﮔ ﻰﻣﺎن ﺗﻮﻟﯿﺪ اﺷﮑﺎل ﻣﻰ ﮐﻨﺪ آرتور اش قهرمان افسانه ای تنیس
هنگامی که تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت، با تزریق خون آلوده، به بیماری ایدز مبتلا شد.
طرفداران آرتور از سر تا سر جهان نامه هایی محبت آمیز برایش فرستادند.
یکی از دوستداران وی در نامه خویش نوشته بود: "چرا خدا تو را برای ابتلا به چنین بیماری خطرناکی
انتخاب کرده؟"
آرتور اش، در پاسخ این نامه چنین نوشت:...
در سر تا سر دنی ش از پنجاه میلیون کودک به انجام بازی تنیس علاقه مند شده و شروع به آموزش می کنند.
حدود پنج میلیون از آن ها بازی را به خوبی فرا می گیرند.
از آن میان قریب پانصد هزار نفر تنیس حرفه ای را می آموزند و شاید پنجاه هزار نفر در مسابقات شرکت میکنند پنج هزار نفر به مسابقات تخصصی تر راه می یابند.
پنجاه نفر اجازه شرکت در مسابقات بین المللی ویمبلدون را می یابند.
چهار نفر به مسابقات نیمه نهایی راه می یابند.و دو نفر به مسابقات نهایی.
وقتی که من جام جهانی تنیس را در دست هایم می فشردم هرگز نپرسیدم که "خدایا چرا من؟"و امروز وقتی که درد می کشم، باز هم اجازه ندارم که از خدا بپرسم :"چرا من

در حاشیه مشخص شدن حریم خصوصی هر خودرو، طراوت نیکی این کارتون را در رو مه قانون منتشر کرد. در حاشیه برخی شایعات و اخباری مبنی بر شیوع تب کنگو، طراوت نیکی این کارتون را در نیش خط منتشر کرد. مگذار که عشق، به عادت دوست داشتن تبدیل شود!
مگذار که حتی آب دادن گل های باغچه، به عادت آب دادن گل های باغچه بدل شود!
عشق، عادت به دوست داشتن و سخت دوست داشتن دیگری نیست،
پیوسته نو خواستنی ست که خود پیوسته، خواهان نو شدن است و دگرگون شدن
تازگی، ذات عشق است و طراوت، بافت عشق
چگونه می شود تازگی و طراوت را از عشق گرفت و عشق همچنان عشق بماند؟
عشق، تن به فراموشی نمی سپارد، مگر یک بار برای همیشه.
جام بلور، تنها یک بار می شکند
می توان ش ته اش را، تکه هایش را، نگه داشت
اما ش ته های جام ،آن تکه های تیز برنده، دیگر جام نیست
احتیاط باید کرد
همه چیز کهنه می شود و اگر کمی کوتاهی کنیم، عشق نیز
بهانه ها، جای حس عاشقانه را خوب می گیرند امروز دقیقا دوره ای است که در خلق وخو و حالات فیزیکی ام تغییراتی رخ می دهد، پوست و مو هایم هم دستخوش هورمون ها می شوند و گاه طراوت خود را از دست می دهند. رحمت الهی چند روزی است به طبیعت مهاباد طراوت بهاری می بخشد. در حالی که این روزها پدیده گرد و غبار در شهرستان بشاگرد همگان را خانه نشین کرده بود، در روزهای پایانی سال هوای این شهرستان با باران، طراوت دوباره یافت.تگرگ سرویس اخبار: بارش صبحگاهی باران همراه با تگرگ شدید در شهرستان بشاگرد، خوشحالی مردم شهرستان و ناپدید شدن ریزگردها در هوای این شهرستان را به همراه داشت. در روزهای پایانی سال و ساعات نخستین چهارشنبه ۲۰ اسفند ماه، قطره های باران، خیابان های شهر سردشت بشاگرد را با طراوت کرد و شادی و نشاط را در میان مردم این شهر برانگیخت. با بارش این باران هوای شهرستان بشاگرد متعادل و بهاری شد و این شهرستان پیشاپیش به استقبال بهار ۹۴ رفت. اکنون هوای شهر سردشت تماما ابری و بارانی بوده و دمای کنونی ۱۲ درجه سانتی گراد و میزان رطوبت ۴۰٫۳درصد است و احتمال بارش شدید باران در ساعت های آینده دور از انتظار نیست. امروز همچنین باران بسیاری از نقاط دیگر بشاگرد از جمله روستاهای بخش مرکزی و گوهران را طراوت بخشید. در حاشیه تهدید اخیر رحیم به انتشار یک ، طراوت نیکی این کارتون را در نیشخط منتشرکرد. در حاشیه برگزاری دادگاه حمید بقایی، طراوت نیکی این کارتون را در رو مه قانون منتشرکرد. در حاشیه اظهار نظر عجیب معاون صداوسیما درباره اینستاگرام و یوتیوب، طراوت نیکی این کارتون را در نیش خط منتشرکرد. با کمک نوشیدنی های طراوت دهنده علاوه بر تضمین سلامتی بدنتان می توانید شکمی صاف داشته باشید. همچو سبزه در لب هر جویبار از طراوت بارها روییده ام صد هزاران سال در هر قالبی روز و شب با هر ی جوشیده ام دیوان احمد جام:287 بانوی کاراته کای ایران در دیدار نهایی رقابتهای لیگ جهانی اسکاتلند را ش ت داد و با شایستگی به مدال طلا دست پیدا کرد. خبرگزاری فرهنگیان : انجمن هنرمندان نقاش ایران به مناسبت بازگشایی مدارس بیانیه ای صادر کرده و در آن ضمن اعتراض نسبت به در حاشیه بودن زندگ هنر در مدارس، برای اصلاح آنچه در زنگ مدارس مدرسه ها می گذرد، برای همکاری با آموزش و پرورش اعلام آمادگی کرده است. بارش باران در فصل تابستان باعث رویش گیاهان فصلی و طراوت طبیعت در منطقه اشکنان شده است. دلایل روشن است؛ استقلال روزهایی زیبا و امیدوارکننده می شود که جوان هایی با انگیزه و با طراوت را در ترکیب خود قرار می دهد. نرجس قلی نژاد در بخش ده متر تفنگ بادی نشان طلا ب کرد و الهه احمدی نایب قهرمان شد. و در کاراته نسرین دوستی دومین طلا و طراوت خا ار برنز این رشته را ب د. با ورود سامانه بارشی مدیترانه ای از غرب ؛ بخش گسترده ای از کشور از جمله استان مرکزی تحت تاثیر این سامانه قرار گرفت . گل محمدی زیباترین گل دردنیا است، اما علاوه بر زیبایی و بوی معطر نوشیدن چای آن نیز می تواند باعث احساس طراوت، شاد و رفع افسردگی در افراد شود. م ع تیم فوتبال پدیده اسان گفت: بازیکنان استقلال تحت فشار بازی می د و طراوت و شاد گذشته را در بازیکنان این تیم ندیدم.
برادرم عیسى، از شهرى گذر کرد که در آن، مرد و زنى به یکدیگر فریاد مى کشیدند. پرسید: ((شما را چه شده است ؟)).
(مرد) گفت: اى خدا! این، زن من است و او را مشکلى نیست. زنى درستکار است؛ اما دوست دارم از او جدا شوم.
گفت: ((به هر حال، به من بگو که او را چه مى شود؟)).
(مرد) گفت: بى آن که کهن سال باشد، چهره اش بى طراوت است.
گفت: ((اى زن! آیا دوست دارى دیگر بار، چهره ات پرطراوت شود؟)).
(زن ) گفت: آرى.
به او گفت: چون غذا مى خورى، از سیر شدن حذر کن؛ زیرا اگر غذا بر سنگینى کند و از اندازه افزون شود، طراوت چهره از میان مى رود)).
آن زن چنان کرد و دیگر بار، چهره اش طروات یافت. اگر دلتان هوای یک دشت پر از گل، گل بابونه و جنگل بکر و دست نخورده را کرده تا فارغ از هر فکر و شه ای این همه زیبایی را با چاشنی تازگی و طراوت هوایی پاک ببلعید و جسم و روح خسته تان را جانی دوباره ببخشید،… کنار رود مینشینم ، قبل از انکه اجازه دهم حرفی به میان اید در رود سرازیر میشوم شبیه تمام انچه از خشکی مانده بر جا ، با اب همنوا میشوم خاطرات از طراوت اب ترک برمیدارد از بین شیارهای آن حواس راه به بیرون پیدا میکند مثل گفتگوی ساده بغض کلمات درهم میشکند و سخن ساده تر از آن که ممکن است ، از ما بین تمام اشاره ها جاری میشود مثل سلام '''' سلام م. پیام ارشاد به دوازدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر توسط مهدی قزلی دبیر اجرایی جشنواره، در محفل افتتاحیه این رویداد ادبی قرائت شد. سلام مرا دریاب .. و جا نگذار من رو .. دلم رو زنده کن ... از این برهوت بی رونق و بی صفا مرده ام ... طراوت و لطافتی در جانم بریز که زنده شوم ... در این خبر سعی داریم تا شما رابا جاذبه های گردشگری اصفهان آشنا کنیم بارش باران در آستانه فصل بهار،طراوت خاصی به منطقه فاروج داده است. در حاشیه تهدید اخیر رحیم به انتشار یک ، طراوت نیکی این کارتون را در نیشخط منتشرکرد. در حاشیه اظهار نظر جهانگیری برای واردات آب در صورت وم برای دریاچه ارومیه، طراوت نیکی این کارتون را در نیشخط منتشرکرد. با فرارسیدن بهار باز شدن شکوفه های بهاری جلوه ای زیبا و با طراوت به طبیعت می دهد. رئیس جمهور با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به ملت ایران تأکید کرد: عید فطر روز کمک به نیازمندان، صله ارحام و نشاط و طراوت معنوی مومنین است. رئیس جمهور با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به ملت ایران تأکید کرد: عید فطر روز کمک به نیازمندان، صله ارحام و نشاط و طراوت معنوی مومنین است. میوه ها چه تأثیری روی پوست ما دارند؟ هدف اصلی استفاده از میوه ها برای زیبایی و طراوت بخشی به پوست، وجود اسیدهای میوه یا آلفا هیدرو ی اسید و برخی آنتی ا یدان های موجود در میوه هاست. این گروه از مواد اگر با غلظت کم مورد استفاده قرار بگیرند، سبب پا ازی پوست می شوند و با لایه برداری سطحی سبب طراوت، شاد پوست و حتی روشن شدن رنگ پوست می شوند. در این مطلب از سلام چند نمونه ماسک میوه ای معرفی می کنیم که مناسب این فصل هستند و تهیه آنها راحت و ساده است.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مگذار که عشق، به عادتِ دوست داشتن تبدیل شود !
مگذار که حتی آب دادنِ گلهای باغچه، به عادتِ آب دادنِ گل های باغچه بدل شود !
عشق، عادت به دوست داشتن و سخت دوست داشتنِ دیگری نیست ، پیوسته نو ِ خواستنی ست که خود پیوسته ، خواهانِ نو شدن است و دیگرگون شدن.
تازگی ، ذاتِ عشق است و طراوت ، بافتِ عشق . چگونه می شود تازگی و طراوت را از عشق گر. بالندگی و زایندگی ماهیت بهار است و موسم ربیع جلوه و جلای طراوت و حیات دوباره است پس به حرمت درختان پرشکوفه؛ سبز می ایستیم و به افق چشم می دوزیم. تا بلندای امید و عشق و معرفت را بکاویم. بهار آمد و هر یک از ما شاید بهارانه ای را به امید شادی و وصال به روح درست زندگی و طراوت بسراییم؛ جواد محقق شاعر کشورمان هم بهارانه ای زیبا سروه است.