آب های ایران را بهتر نگهداری کنیم

به نقل از خبرگزاریها در مورد آب های ایران را بهتر نگهداری کنیم : اول وقت حی علی الصلاة
اذان که تمام شد در حال بستن اقامه بودم که زنگ تلفن به صدا درآمد ، قبل از آنکه به سمت تلفن بروم صدای پدر مرحومم در گوش جانم طنین انداز شد : فرزندم اذان هم مثل زنگ تلفنی است از جانب بهترین دوست .
وقتی قرآن را قرائت می کنیم خدا با ما صحبت میکند و وقتی بپا می داریم ما با خدا صحبت می کنیم . بکوشیم این گفتگوها را عاش. مجید سرسنگی مدیرعامل خانه هنرمندان ایران ضمن تشریح وضعیت این مرکز فرهنگی نکاتی درباره شیوه مدیریت فرهنگی و هنری در کشور ارائه کرد. به گزارش خبرنگار مهر، این مدیر فرهنگی و هنری با بیان اینکه من هنوز امیدوارم که وضعیت هنر بهتر شود، یادآور شد: وقتی مرجع فعالیت های فرهنگی و هنری مشخص نباشد، ی را که وزارت ارشاد مجوزش را صادر کرده، فلان سینما یا فلان نهاد اکران نمی کند. وی افزود: نمی شود مسئول بخشی از فرهنگ و هنر باشیم و بخشی از فرهنگ و هنر را پاک کنیم و بخشی از نیاز فرهنگی و هنری جامعه را خط بزنیم. این مدیر فرهنگی متذکر شد: مشکل ما این است که میز و صندلی به قدری برایمان مهم شده است که هر کاری می کنیم تا زی ایمان خالی نشود. مشکل ما این است که مدیران ما جسارت زدن حرفی که به نفع مملکت است را ندارند. هر ی که این گونه عمل می کند به نظام ایران خیانت می کند. بی تو در شهر دلم آشفته حالی بهتر است ناله در کنار تخت خالی بهتر است با خی لحظه ای حرفم نمی گردد تمام گفتگوها دائماً در سطح عالی بهتر است در نظر دارم که با انگیزه تسلیمت شوم چون توافق از ش ت احتمالی بهتر است از تو عمری دورم و پیوسته مشغول توام در میان لحظه ها خوداشتغالی بهتر است گرچه بعضاً شاهد شبهای شرجی بوده ای بی گمان آب و هوای این ح. مرگ در قاموس ما از بی وفایی بهتر استدر قفس با دوست مردن از رهایی بهتر است
قصه ی فرهاد دنیا را گرفت ای پادشاهدل به دست آوردن از کشور گشایی بهتر است 
تشنگانِ مِهر محتاج ترحم نیستندکوشش بیهوده در عشق از گ بهتر است
 باشد ای عقل معاش ش، با معنای عشق -آشنایم کن ولی نا آشنایی بهتر است
فهم این رندی برای اهل معنا سخت نیستدلبری . تخم ها را میتوان حداکثر در شرایط مساعد تا ده روز نگهداری کرد.بعد از جمع آوری تخم ها آن ها را با یک دستمال که کمی رطوبت دارد پاک کنید.دستمال اگر خیس باشد باعث میشود غشاء روی پوست که محافظ پوست است پاک شود.دقت کنید روی پوست غشایی وجود دارد که با آب شسته میشود.این غشا برای محافظت از تخم است جهت ورود آلودگی ها.دمای نگهداری تخم باید بین 15 ت. برای نگهداری و دوام بیشتر عطر و ادکلن بهتر است که عطر را در جای خشک و خنک و دور از نور خورشید  که باعث بروز اختلالاتی در مواد تشکیل دهنده عطر شده و آن را ازبین میبرد نگه داریم  و پیشنهاد میشود برای اینکه عطر بهتر بماند و عمر بیشتری داشته باشد درون جعبه اصلی خود عطر و ادکلن نگه داشته شود و بدون صرف وقت میتوان از فروشگاه اینترنتی ی. رضا خانی، در یک مصاحبه گفته است «شاید ی نداند، در کشور ترکمنستان روستایی وجود دارد به نام «هاشمی رفسنجانی».حدود بیست سال پیش، صفرمراد نیازوف به ایران می آید و به آقای هاشمی که آن موقع رئیس جمهور ایران است، می گوید ما می خواهیم مستقل شویم، اما می ترسیم، می دانیم که روس ها ما را تحریم می کنند و ما از گرسنگی می میریم.آقای هاشمی به او فق. رمضان آمد و دارم خبری بهتر از این
مژده ای دیگر و لطف دگری بهتر از این

گر چه باشد سپر آتش دوزخ، صومم
لیک با این همه دارم سپری بهتر از این

شب قدر رمضان، گر چه بسی پر قدر است
دارد این مه، شب قدر و سحری بهتر از این

مولد لؤلؤ پاک مَرَجَ البَحرَین است
نیست در رشتۀ خلقت گهری بهتر از این

مادرش فاطمه و باب گرامیش علی
چه ی . حفظ و نگهداری منابع: منابع دیداری-شنیداری به خاطر طبیعت ناپایدار مواد شیمیایی سازنده ی آنها،تاب مقاومت در برابر نا ملایمات روزگار و بعضی از عوامل طبیعی را ندارند.اگر چه علت وجودی آرشیوهای و آرشیوهای ویدئو،همانند دیگر آرشیوها برای استفاده ی مراجعه کنندگان و محققان است،اما اگر قرار باشد میان این استفاده و حفظ و نگهداری یکی را انتخاب کنیم،حقیقت آن است که شرایط نگهداری ارجح است.زیرا،پیش شرط دستی دایمی ،بقای دایمی محتوای منابع دیداری-شنیداری است که از مواد بی ثبات و فاسد شدنی ساخته شده اند.به همین دلیل حفظ و نگهداری،بخش مرکزی و عملیاتی عملکرد هر آرشیوی را تشکیل می دهد.بنا بر این امروزه در اکثر آرشیوهای بزرگ بیشترین توجه معطوف به نگهداری منابع شده است. نگهداری اغلب به غلط مترادف ذخیره،نگهداری در جعبه یا قوطی،دقت در نقل و انتقال دانسته می شود،اما نگهداری مقوله ای وسیعتر است. شاید اینطوری بهتر بود...میگن حس خوب باید خوب تموم شه..من اول از همه از خدا به خاطر هدیه فوق العاده یک ماهش ممنونم..بعدشم از حسه خوبه یک ماهه ای که کنارم بود فقط کاش شرایطش فراهم می شدکه بهتر از این بتونیم پیش بریم نه تمومش کنیم..از خ که خوبی رو بهم هدیه داد میخوام از این لحظه به بعد بیشتر مراقبش باشه#پایان_یه_حس_خوب سرمربی تیم ملی وات لوی چین گفت: تیم های قزاستان و ژاپن در قاره آسیا از ما بهتر هستند و باید تلاش کنیم تا به آنها برسیم. سرمربی ایتالیایی باواریایی ها معتقد است تیمش می توانسته در مقابل لایپزیگ بهتر دفاع کتد. اگر بیشتر تمرین می کردیم خط مان بهتر از این می شد این تمرین مربوط به سال 86 است که 7-8 سال از آن موقع می گذرد اگر این چند سال را کمی تلاش می کردیم نتیجه بهتر از این می شدکه می بینید . برادرم - خواهرم پیگیری لازم است نباید دنبال کار خوبی را که لازم است تکمیل کرد ول کنیم . و حال پشیمانی سودی ندارد مگر این که تمرین را از نو شروع کنیم اما یک سئوال عارض می شود که حالا دیر نشده و نیست؟ ایران ما با مشکل جدی آب رو به رو است.هر کدام از ما چگونه از آبهای ایران میتوانیم بهتر نگهداری و استفاده کنیم؟ من بعنوان یک شهروند ایرانی این گونه پاسخ می دهم: آب بعنوان ا یر با ارزش زندگیست ، هر فرد ایرانی موظف است در تمامی امور زندگی خود از آب به نحو احسن استفاده نماید.
ما برای استفاده بهتر از این ا یر باید از خودمان شروع کنیم،در م. چگونه شیوه یادگیری خود را بهتر کنیم؟ چگونه شیوه یادگیری خود را بهتر کنیم؟ ادامه مطلب ترانسفورماتورهای توزیع مهمترین تجهیز در شبکه توزیع می باشند. با توجه به فراوانی این ترانسفورماتورها و نقش آنها در شبکه، تهیة یک دستور العمل جهت نگهداری و سرویس این ترانسفورماتورها ضروری است. دستور العمل حاضر در این راستا تهیه شده است. در نگهداری و تحلیل وضعیت ترانسفورماتور همیشه وضعیت خود ترانسفورماتور در اولویت قرار داشته و با. نقد کنیم. نفی کنیم. اما بی عملی را ترویج نکنیم. هر عملی بهتر از بی عملی و تماشاست. هر حرکتی بهتر از رخوت است. رو به روی پنجره دیوار باشد بهتر است بین ما این فاصله "بسیار" باشد بهتر است من به دنبال ی بودم که "دلسوزی" کند همدمم این روزها سیگار باشد بهتر است من نگفتم آنچه حلاج از تو دید و فاش کرد سر نوشت "رازداری"، دار باشد بهتر است! خانه ی بیچاره ای که سرنوشتش ز له است از همان روز نخست آوار باشد بهتر است گاه نفرت حاصلش عشق است، این را درک کن گاه اگر. ایران ما با مشکل جدی آب رو به رو است.هر کدام از ما چگونه از آبهای ایران میتوانیم بهتر نگهداری و استفاده کنیم؟ من بعنوان یک شهروند ایرانی این گونه پاسخ می دهم: آب بعنوان ا یر با ارزش زندگیست ، هر فرد ایرانی موظف است در تمامی امور زندگی خود از آب به نحو احسن استفاده نماید.
ما برای استفاده بهتر از این ا یر باید از خودمان شروع کنیم،در م. سرمربی تیم نوجوانان ایران گفت: تا جام جهانی فرصت خوبی داریم و می توانیم بهتر و بهتر شویم. نحوه نگهداری فرش در انبار فرش دستباف یک کالای با ارزش است که در صورت نگهداری خوب می تواند سالم و شکوهمند و زیبا باقی بماند. برای نگهداری فرش در جایی غیر از منزل مکانی لازم است که از هرجهت مناسب باشد . یک انبار خوب و مناسب می بایست ویژگیهای زیر را داشته باشد: 1. از مصالح مستحکم درست شده باشد تا در مقابل عوامل طبیعی کمتر آسیب ببیند. 2. سمپ. ملی پوش والیبال ایتالیا پس از پیروزی مقابل ایران و ب مدال برنز لیگ جهانی والیبال گفت: هر بار با ایران بازیمی کنیم بهتر شده است. ایوان زایتسف در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در فلورانس اظهار کرد: خیلی خوشحالم که مدال گرفتیم. همچنین خوشحالم که این تورنمنت را با برد تمام کردیم. بعد از یک مسابقه تلخ مقابل ب. پاو وینت pm و tpm در تعمیرات و نگهداریپاو وینت-pm-و-tpm-در-تعمیرات-و-نگهداریمقدمه: وظیفه افرادی که مسئولیت نصب‏‏، راه‏ اندازی، بهره ‏برداری و انجام تعمیرات را در کارخانجات و مراکز صنعتی بر عهده دارند، روز به روز سنگین‏تر می‏شود. علت این امر را می‏توان در عواملی از قبیل افزایش میزان سرمایه‏گذاری، افزایش ظرفیت تولید، به کارگیری هرچه بیشتر سیستم‏های خوtpm در تعمیرات و نگهداری فایل مرگ در قاموس ما از بی وفایی بهتر استدر قفس با دوست مردن از رهایی بهتر است
قصه ی فرهاد دنیا را گرفت ای پادشاهدل به دست آوردن از کشور گشایی بهتر است 
تشنگانِ مِهر محتاج ترحم نیستندکوشش بیهوده در عشق از گ بهتر است
 باشد ای عقل معاش ش، با معنای عشق -آشنایم کن ولی نا آشنایی بهتر است
فهم این رندی برای اهل معنا سخت نیستدلبری خوب است، اما دلربایی بهتر است
هر ی را تاب دیدار سر زلف تو نیستاینکه در آیینه گیسو می گشایی بهتر است 
کاش دست دوستی هرگز نمی دادی به من« آرزوی وصل » از « بیم ج » بهتر است

دوست دارم یه شب پیش هم بخو م، همین ،برخی روش های نگهداری فلش مموری در زیر آمده است : بیشتر افراد می گویند به دلیل اینکه پورت های جلوی کیس به درستی وصل نشده اند و کیفیت پایینی دارند، بهتر است که برای اتصال فلش به کیس، از آن ها استفاده نشود. عده ای هم می گویند که قبل از اتصال حافظه فلش به تلویزیون، سینمای خانگی و دیگر دستگاه های نظیر آن ها بهتر است فلش را در حالی متصل کنی. سرمربی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به ش ت این تیم برابر لهستان گفت: پیروزی لهستان برابر ایران کاملا مشهود بود و بازیکنان این تیم از هر نظر بهتر از تیم ایران بودند. علی کفاشیان درباره وضعیت تیم ملی ایران پس از جام جهانی گفت: در حال حاضر به پول نیاز داریم تا بتوانیم هم قرارداد کی روش را تمدید کنیم و هم سایر امور را پیش ببریم.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال برزیل برای دیدار دوستانه به ما درخواست داده است، اما مسلما نیاز به پول داریم تا بتوانیم یک بار دیگر با برزیلی ها بازی کنیم. و اما... اینم یه 30 ثانیه ای از همسر و پسر مسی در بازی با ایران حتما ببینید اخیرا دادگاه آلمان دو نفر را به جرم همکاری با اطلاعات ایران محاکمه کرده است. گویا این افراد از پناهندگان خارج از کشور و بخصوص از اعضای مجاهدین اطلاعات جمع آوری می کرده و ایران می داده اند. درستی و صحت این خبر در این بحث، اولویت دوم است. نام این افراد میثم پناهی و سعید رحمانی اعلام شده است. ابتدا بهتر است بدانیم که این دو نفر چه انی هست. قط اسور تیم ملی والیبال ایران گفت: در پایان نتیجه را به برزیل واگذار کردیم اما شرایط و نوع عمل ان نسبت به روز نخست بهتر شده است. ایران دیگر پدیده والیبال جهان نیست!
مدیر تیم‎های ملی مدعی شد ایران یکی از پنج قدرت برتر والیبال دنیاست و دیگر پدیده نیست. حسین منظمی با اشاره به اوضاع تیم ایران پیش از شروع پیکارهای قهرمانی جهان، اظهار کرد: وضعیت بچه‎ها از لحاظ روحی و بدنی خوب نبود، درگذشت حسین معدنی افت شدیدی به والیبال کشور داد که اردوی و چند باخت در آن نیز سبب شد روحیه تیم پایین‎تر بیاید اما برتری در بازی‎های تدارکاتی با استرالیا وضعیت را بهتر کرد.

به گزارش ایسنا، وی درباره عملکرد کشورمان در رقابت‎های والیبال قهرمانی جهان، گفت: برد مقابل ایتالیا استارت خوبی بود و روحیه تیم را بهتر کرد و بعد از آن برتری مقابل که قهرمان لیگ جهانی است شرایط روحی و روانی اعضای تیم و انگیزه را چند برابر کرد اما دست‎کم گرفتن فرانسه و نداشتن شناخت از این تیم سبب شد بازی سوم را در عین ناباوری واگذار کنیم.

منظمی تصریح کرد: بازی خوبی با بلژیک داشتیم که باخت مقابل فرانسه جبران شد و توانستیم صعود کنیم. بازی ایران برابر پورتوریکو راحت‎تر از دو دیدار دیگر بود، با این حال فرقی نداشت به ‎عنوان تیم چندم صعود کنیم و مهم این است که ایران به دور بعد راه یافته و ب چنین نتایجی در رقابت‎های قهرمانی جهان بی‎سابقه بوده است.

مدیر تیم‎های ملی با اشاره به اینکه در دور دوم باید سه بازی برگزار کنیم، تأکید کرد: انتظار می‎رود نتایج مطلوبی بگیریم تا خارجی‎ها بازهم نگویند ایران پدیده والیبال دنیاست و باور کنند که کشور ما یکی از پنج قدرت برتر جهان در این رشته است. امسال را جور دیگری شروع و تقریبا حداقل تا حالا کمی متفاوت پیش بردم، هرچند باید بهتر از این می‌بود اما باز هم امید هست که بهتر و بهتر  پیش برود.
نخست رژیم صهیونیستی با بیان این که «رژیم صهیونیستی به دنبال تنش نیست»، گفت: جنگ با ایران بهتر… هوای محیط تمرین گاهی شاید برای ما شرایط جوی محیط تمرین مهم نباشد ولی گاهی این بی توجهی ممکن است باعث شود که ما مدتها از تمرین دور بمانیم بنابراین برای این که در کنار سلامتی ، به تمرینات مداوم خود ادامه دهیم ، لازم است مواردی را در نظر بگیریم. • تمرین در گرما : تمرین در محیطهای گرم بسیار خطرناک است و در صورتی مایل هستید در چنین شرایطی . قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی با بیان اینکه علاوه بر حمایت از ت، در جایی که لازم باشد، صریحاً انتقاد می کنیم، گفت: در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال 96 بارها گفته ایم که به ی چک سفید امضا نمی دهیم اما از سوی دیگر هر چه هم نگاه می کنیم، شخصی بهتر از آقای در شرایط موجود سراغ نداریم. خارجه بحرین مدعی شد: دونالد ترامپ بهتر از باراک اوباما ایران و منطقه را می فهمد. کواچ: فقط به مرحله بعد فکر می کنیم
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در مسابقات قهرمانی جهان کارمان بسیار سخت است، اما می خواهیم بهترین والیبال را ارائه کنیم. نشست فنی مسابقات والیبال قهرمانی جهان که به میزبانی لهستان برگزار می شود، امشب برگزار شد و مربیان تیم ها در نشست های خبری حضور پیدا د. اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: تیم هایی در مسابقات قهرمانی جهان حاضر هستند که در آ ین دوره رقابت های لیگ جهانی با آنها بازی کردیم و ما آنها را بسیار خوب می شناسیم.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: کار آسانی در لهستان نداریم و شرایط سخت است. فقط به مرحله بعد فکر می کنیم و می خواهیم خیلی سخت کار کنیم و بهترین والیبال را ارائه کنیم.
تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود فردا از ساعت 15:30 به مصاف ایتالیا خواهد رفت. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک گفت: تلاش کردیم حمله کنیم اما واقعیت این بود که آلمان بهتر بود و برنده شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] خارجه انگلیس می گوید ایران در غرب آسیا رفتار مناسبی ندارد ولی با این حال، لندن باز هم حفظ را بهتر از لغو این توافق می داند. وبسایت رسمی برنامه نود - قط اسور تیم ملی والیبال ایران گفت: در پایان نتیجه را به برزیل واگذار کردیم اما شرایط و نوع عمل ان نسبت به روز نخست بهتر شده است. پایان پذیرد زود تر این ملال ... بهتر است قبل امسال اگر شوم انتقال ... بهتر است روزها می گذرند و من هنو ز در رنجم ازبس سیاهه نوشتم رنجورگشته آرنجم هوای زندگی ام بس سرد و من دماسنجم گرم شود گه هوادراین خلال... بهتر است قبل امسال اگر شوم انتقال ... بهتر است افقی ام دلم تنگ برای و ضعیت عمود هوا ی دلم سا لها ابری است ،مه آلود رو به پا یین بودم وهم. برای سلامت موهای بلند بهتر است برس از چه باشد ؟در بازار انواع برس ها با دندانه های ف ی، چوبی و پلاستیکی وجود دارد و به ترتیب استفاده از برس های چوبی، ف ی و سپس پلاستیکی بهتر است. درست است موی بلند زودتر موخوره می گیرد ؟ موخوره در اثر خشکی بیش از حد ساقه مو ایجاد می شود […] سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک گفت:تلاش کردیم حمله کنیم اما واقعیت این بود که آلمان بهتر بود و برنده شد. محمود گودرزی ورزش و جوانان در حاشیه ضیافت افطاری فدراسیون والیبال اظهار کرد: امروز ما هم برای بدرقه و تشکر از تیم ملی والیبال در این جمع شرکت کردیم. امیدوار هستیم که در بازی های پیش رو هم تیم ملی والیبال توفیق داشته باشد و به مراحل بالاتر راه یابد تا اسباب نشاط و شاد جامعه فراهم آید. بازیکنان والیبال تلاش زیادی د و امیدوار هستیم که در ادامه باز هم نتیجه این تلاش ها را بگیرند.

به نقل از ایسنا، وی افزود: فدراسیون حتما برنامه های فنی و تکنیکی خوبی پشت کار تیم های ملی دارد و مجموعه های خوبی با تیم ملی والیبال ایران همکاری می کنند امیدواریم که این پشتیبانی ها هم تداوم داشته باشد. خوشبختانه تیم های پایه بسیار خوبی پشتوانه این تیم هستند و خیلی خوب کار می کنند. من از اردوهای تیم های پایه هم بازدید داشتم. میانگین قدی مجموعه والیبال پایه بلندتر از تیم فعلی است. به نظر من اگر این پشتوانه سازی ها ادامه داشته باشد دیگر والیبال ایران قدرت بلامنازع خواهد بود.

ورزش در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره پاداش والیبالیست ها گفت: همین الان پاداش تر و تازه ای به تیم ملی دادیم. ما سعی کردیم با این پاداش تا حدی زحمات را جبران کنیم. البته تلاش ملی پوشان با این ارقام جبران نمی شود. باید محدودیت ها و شرایط کشور را هم درک کنیم. امیدواریم شرایط اقتصادی کشور بهتر شود و بتوانیم بهتر از والیبالیست ها تقدیر کنیم.به هر حال بضاعت ما همین قدر است...
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کاپیتان تیم فوتبال بایرن مونیخ گفت:می توانیم بازهم بهتر بازی کنیم. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اینک که من از دنیا می روم بیست وپنج کشور جهان جزو امپراتوری ایران است و در تمام این کشور ها احترام دارند و مردم کشور نیز در ایران دارای احترام می باشند . جانشین من خشایار شاه باید مثل من در حفظ این کشور ها بکوشد و راه نگهداری کشورها این است که در امور داخلی آنها مداخله نکند و مذهب و شعائر آنها را محترم بشمارد . ترامپ در هواپیما در پاسخ به این سوال که رئیس جمهور ایران گفته است هر کشوری که ایران را تهدید کند پشیمان خواهد شد، گفت: بهتر است وی مراقب باشد. ابراهیمی و چشمی را برابر الهلال نداریم و به دنبال جانشین مناسب هستیم. فردا راهی کویت خواهیم شد و کارمان را برای دیدار دشوار برابر الهلال آغاز می کنیم. ما می خواستیم بازی را بعد از گل اول عوض کنیم و چند فرصت داشتیم اما در 20 دقیقه پایانی مسابقه تک روی کردیم و پاس خوب ندادیم. باید تیم را تغییر دهیم و بهتر و بهتر شویم. علی موذن گفت: سال گذشته کیفیت لیگ به دلیل کم لطفی حامیان مالی خوب نبود اما تلاش می کنیم تا امسال اوضاع بهتر شود. دنیای مجازی یا دنیای واقعی کدام بهتر است؟ دنیای مجازی موبایل تبلت اندروید همه ی ما درگیر دنیای مجازی شده ایم و از دنیای حقیقی اطراف خود فاصله گرفته ایم ترجیح میدهیم ساعات خود را در دنیای مجازی سپری کنیم تا در کنار خانواده باشیم ورزش کنیم مطالعه کنیم و .... آینده با این دنیای مجازی به چه سمتی حرکت خواهد کرد؟؟؟؟؟ رئیس فدراسیون فوتبال از درخواست برزیلی ها برای انجام دیدار دوستانه با تیم ملی ایران خبر داد. علی کفاشیان درباره وضعیت تیم ملی ایران پس از جام جهانی گفت: در حال حاضر به پول نیاز داریم تا بتوانیم هم قرارداد کی روش را تمدید کنیم و هم سایر امور را پیش ببریم.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال برزیل برای دیدار دوستانه به ما درخواست داده است، اما مسلما نیاز به پول داریم تا بتوانیم یک بار دیگر با برزیلی ها بازی کنیم. منبع:مسی نیو