آثار و فواید فردی اجتماعی 8 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد آثار و فواید فردی اجتماعی 8 ص : آثار ا وی ، عطیه ای الهی است که به عنوان فلاح مطلق«حی علی الفلاح» و بهترین عمل «حی علی خیر العمل» و ستون خیمه دین«الصلوة عمود الدین»[1] معرفی شده است. عروج به قبله‎ی رفیع انسانیت «الصلوة معراج المؤمن»[2] است که تعالی روح و ب ملکات اخلاقی و نجات از فساد و تباهی از رهگذر آن حاصل می آید «إن الصلوة تنهی عن ال اء و المنکر»[3]. دریافت نشان عبو. رمضان ماه خدا و بهار قرآن است. در این ماه، زمینه پالایش درون و اصلاح بیرون و بهره مندی از رحمت خداوند برای همگان فراهم می شود. این ماه به دلیل فضیلت منحصر به فردش نسبت به سایر ماه های سال، برای روزه داری انتخاب شده است. در آموزه های دینی و آثار باقی مانده از بزرگان دین و تحقیقات بسیاری از دانشمندان و پزشکان به اهمیت و آثار و پیامدهای مثبت هیچ عبادتی همانند روزه اشاره نشده است.
روزه عملی است که در صورت تحقق دقیق، با توجه به شرایط و معیارهای یک روزه واقعی، نتایج گرانبهایی در امور روحی، روانی، معنوی و بهداشتی برای فرد و اجتماع به ارمغان می آورد. اما در نوشتار حاضر سعی شده به برخی از آثار اجتماعی آن اشاره شود که با هم آن را از نظر می گذرانیم. مقدمه : امروزه استعمال یکی از چالش های مهم سلامت عمومی است که همه جوامع با آن روبه رو هستند و یکی از معضلات عمده بهداشتی که گروه های جمعیتی مختلفی را مورد تهدید قرار می دهد .اعتیاد به به عنوان جدی ترین مسأله اجتماعی ایران، وجوه مختلف جامعه شناسی، روان شناسی، حقوقی، و ... دارد. به اعتقاد تحلیل گران اجتماعی، اعتیاد به ، به عنوان یکی از م. تعداد صفحات: 29 صفحه نوع فایل: word (قابل ویرایش) چکیده خانواده ارزش و اهمیت خانواده ازدواج و خانواده در آثار و فواید ازدواج آثار و فواید ازدواج در ب. ازدواج در از نظر قرآن و حدیث بهداشت روان و ازدواج الف. سند شدن و لذت بردن; مثل محبت مرد نسبت به زن ب. بهره مندى معنوى ج. محبت براى فضیلت و بزرگى جلال الدین رومى مطالب جالبى درباره میل ها دارد پى نوشت ها سایر منابع آثار باستانی در تونل های آثار باستانی در تونل های , باستان شناسان این آثار باستانی را در بخش شرقی موصل که چند ماه پیش از دست آزاد شده، کشف نموده اند. به نوشته “تایمز”، کارشناسان می گویند که از مدت ها پیش اطلاعاتی در باره کاخ به جای مانده از دوران “اسرحدون” پادشاه آشور در زیر مقبره یونس که حاوی گنجینه های طلایی و آثار باستانی بوده، . آداب بخشش و چشم پوشی
عفو و گذشت، راهی میانبر به سوی مقامات انسانی و عرفانی -قسمت دوم و پایانی
در نخستین بخش از مقاله حاضر فضیلت عفو و گذشت به عنوان یکی از ارزشهای والای انسانی و الهی مورد بررسی قرارگرفت و علل و عوامل و نیز اجر و پاداشهای مترتب بر آن واکاوی شد. در دومین و آ ین بخش این نوشتار آثار و فواید و آداب و عفو و گذشت تشریح . در مورد محتوای اجتماعی آثار ادبی دوران اخیر ایران حدود دوازده موضوع اصلی وجود دارد که شش تای آنها به نقد تحلیلی این مقاله مربوط می شود که درباره تأثیر اجتماعی آثار مدرنیست های ادبی ایران است : 1ــمخالفت با رژیم پهلوی 2ــ رد جنبه هائی از شیعه گری 3ــ انتقاد از غرب گرائی 4ــ موضوع از دست دادن هویت ایرانی 5ــ اهمیت موضوع عقب ماندگی اجتم. تعداد صفحات: 29 صفحه http://s5.picofile.com/file/8159393192/microsoft_word_2013_logo_svg.png نوع فایل: word (قابل ویرایش) چکیده خانواده ارزش و اهمیت خانواده ازدواج و خانواده در آثار و فواید ازدواج آثار و فواید ازدواج در ب. ازدواج در از نظر قرآن و حدیث بهداشت روان و ازدواج الف. سند شدن و لذت بردن; مثل محبت مرد نسبت به زن ب. بهره مندى معنوى ج. محبت براى فضیلت و بزرگى جلال الدین رومى مطالب جالبى درباره میل ها دارد پى نوشت ها سایر منابع آثار که ره آورد انس با است، به بسیاری از نیازهای جامعه پاسخ می دهد. در بعد اخلاقی، سبب تکامل و خود سازی و ایجاد فضایل اخلاقی، مانند صبر، تواضع و اخلاص می شود. در بعد تربیتی، ، ثبات شخصیت، نظم و انضباط، احساس قدرت، ادب و تمرکز ذهن را به انسان هدیه می کند. آثار بهداشتی نیز قابل توجه است. نه تنها بر بهداشت فردی و جسمی، بلکه بر بهداشت اجتم. اداره کتابخانه عمومی با همکاری کانون اصلاح و تربیت شهرستان نکا در داد ماه 1393 اقدام به برگزاری 4 جلسه کلاس معرفی و بررسی آثار (ره) نمود. در این کلاس ها 20 نفر از مددجویان کانون اصلاح و تربیت حضور داشتند، آقای میرزایی به تشریح شخصیت پرداخته و از ویژگی های فردی و اجتماعی ایشان خاطراتی را بیان نمودند. سپس بخشی از آثار (ره) مورد بحث و تبادل . اختصاصی از یاری فایل تحقیق \"آ جکدر مورد آثار و فواید فردی اجتماعی 8 ص. با و پر سرعت .
تحقیق درباه آثار و فواید فردی اجتماعی 8 ص.
با فرمت word
قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات : 9
فرمت : doc«آثار و فواید فردی اجتماعی »
آنچه مسلم است ی که در اینقدر ارزشمند و با اهمیّت است آثار و فواید زیادی هم از نظر فردی و هم از نظر اجتماعی دارد که ما در اینجا به چند مورد از این فواید و آثار اشاره می کنیم:
الف ـ حافظ تعادل در برابر خوبی و بدی است:
عامل سازنده ای است که پایداری و مقاومت انسان را در فراز و نشیبهای زندگی حفظ می کند و گزار در مقابل هر خیر و شر، خوبی و بدی، خویش را حفظ نموده و به هر بادی نمی لرزد. از این رو می بینیم خداوند در قرآن وقتی طبیعت دنیا پرست انسان را تبیین می کند و خصوصیّات آن را بیان می کند، بلافاصله گزاران را از آن استثناء کرده و آنان را از این رذائل منزّه می داند.1
ب ـ بهترین بازدارنده از اء و منکر است:
«اقم الصلوه ان الصلاه تنهی عن ال اء و المنکر و لذکر الله اکبر»2 را بپادار که (انسان را) از کارهای زشت و ناپسند باز می دارد» طبیعت به گونه ای است که انسان را به یاد مبدأ و معاد می اندازد که این دو، بهترین ضامن اجرایی برای خودداری از کارهای زشت و ناپسند و انجام کارهای شایسته است، یعنی انسان وقتی به می ایستد، تکبیر می گوید، خدا را از همه چیزی بالاتر و برتر می شمرد، به یاد نعمت های او افتاده حمد و سپاس او می گوید و او را به رحمانیّت و رحیمیّت می ستاید، به یاد روز قیامت می افتد، اعتراف به بندگی او کرده و از او یاری می جوید، راه راست یعنی راهی را که ان و صدّیقین و شهیدان و صالحان رفته اند.»3 طلب می کند و از راه آنانی که مورد خشم خدا واقع شده و گمراهند به خدا پناه می برد.(مضمون سوره حمد) بعد برای خدا «رکوع می کند و در برابر او پیشانی عبودیّت بر خاک می نهد و غرق عظمت و بزرگی او می شود و خود برتربینی و خودخواهی را فراموش می کند. آنگاه شهادت به یگانگی او می دهد و گواهی به رس (ص) می دهد.
بر ش درود می فرستد و از خداوند در خواست می کند که او را در زمرة بندگان صالح خود قرار دهد. مسلماً جنین انسانی که هر روز چند بار این مضامین را تکرار کند در قلب و روح او ی بسوی حقّ و پاکی و جهشی بسوی تقوا پیدا می شود او از کارهای زشت دوری کند منتهی هر ی به همان اندازه که از شرایط کمال برخوردار باشد، تأثیر در این بازداشتن دارد. ممکن نیست ی بخواند و هیچ گونه تأثیری در او نبخشد، یعنی هر چند ش صوری باشد نهی از اء و منکر، سلسله مراتب دارد.
ج ـ عالی ترین عامل تزکیه و تهذیب نفس است:
در میان عبادات دیگر در تزکیه انسان از جایگاه ویژه ای برخوردار است. محو کننده ی گناهان است به دلیل آیه قرآن که می فرماید:«انّ الحسنات یذهبن الّسیئات»1 «بدستی که نیکی ها، بدکاری ها را از بین می برد»
د ـ نمودی از وحدت و یگانگی، امّت بزرگ است:
زیرا مسلمانان در وقت معیّن رو به جهت و قبله واحد با تشریفاتی خاص در صفوفی منظّم و یکپارچه، خداوند را پرستش می کنند تا بدین وسیله اتّحاد و یگانگی خود را در قالب امّتی که با ریسمان عبادت همه را به یکدیگر پیوند زده و متحد ساخته، نشان دهند. هـ ـ برترین وسیله استعانت و کمک خواهی است که از پیشگاه خداوند بوسیله آن استمداد می نماییم.
وسیله ای است که انبیاء(ع) و اولیاء الهی در رفع هر مشکلی و دفع هر شرّی و دورماندن از هر دشمنی به آن متمسّک می شدند چنانکه حضرت صادق(ع) می فرمایند:«هرگاه به شما غصّه ای از غصّه های دنیا روی آورد مانعی ندارد که وضو گرفته داخل مسجد شوید پس دو رکعت بخوانید و دعا کنید و رسول خدا(ص) هرگاه غمگین می شدند به پناه می بردند و علی(ع) هرگاه چیزی او را دلتنگ می کرد به پناه می برد. آری انسان را به قدرت لایز الی پیوند می دهد که همة مشکلات برای او سهل و آسان می شود همین احساس، سبب می شود که انسان در برابر حوادث، نیرومند و خونسرد باشد. انسان وقتی در برابر وقایع و حوادث سخت imageلینک آثار و فواید فردی اجتماعی 8 ص. پایین
با
تحقیق \"آ جکدر مورد آثار و فواید فردی اجتماعی 8 ص.
هر عملی که افراد جامعه انجام می دهند، در نگاه کلان اثر مستقیم در اجتماع دارد زیرا از خانواده که واحد کوچک اجتماعی است جامعه تشکیل می شود و همان گونه که رفتار فرد در جامعه موثر است، اشخاص نیز از اجتماع و قوانین آن تاثیر می پذیرند. حجاب علاوه بر آثار شخصی و شخصیتی، دارای آثار اجتماعی است. با توجه به تعدد های اجتماعی متقاضی حضور در جشنواره فجر برگزارکنندگان جشنواره در پی حضور آثار کمدی در میان های بخش مسابقه و تنوع آثار هستند. آثار عاشورا ، نترسیدن از مرگ عزّت چه به عنوان خصلت فردی یا روحیة جمعی به معنای مقهور عوامل بیرونی نشدن، ش ت ناپذیری، صلابت نفس، کرامت و والایی روح انسانی و حفظ شخصیّت است. به زمین سفت و سخت و نفوذناپذیر، «عُزاز» گفته می شود. آنان که از عزّت برخوردارند، تن به پستی و دنائت نمی دهند، کارهای زشت و حقیر نمی کنند، و برای حفظ کرامت خود و دود. اختصاصی از یارا فایل تحقیق آثار و فواید ذکر خدا با و پر سرعت .
 تحقیق آثار و فواید ذکر خدا
 تحقیق آثار و فواید ذکر خدا تحقیق آثار و فواید ذکر خ رمت فایل: وردتعداد صفحه: 9   بخشی از متن:ذکر الهى» چون نسیم فرحبخش، حیات معنوى را به انسان هدیه مى کند; قلب خسته و افسرده انسان با «یاد خدا» طراوت مى یابد و در کشاکش مشکلات و انبوه گرفتاریها به یاد معشوق است که اطمینان و آرامش را براى جانها به ارمغان مى آورد.
انسانى که در هر لحظه به یاد خداوند و فقر و احتیاج خویش به ذات اقدس الهى و عقاب و ثواب باشد، در درون خویش راهى براى رشد و نمو رذائل اخلاقى و ارتکاب معاصى نخواهد گذاشت و همواره در صدد رشد و تعالى خویش مى باشد.
بنابراین «ذکر و یاد خدا» از مهم ترین عوامل رسیدن به قرب الهى است که انسان را از جهان ماده به عالم معنا و معنویت مى رساند. «یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اذْکُرُوا اللَّهَ ذِکْرًا کَثِیرًا * وَسَبِّحُوهُ بُکْرَةً وَأَصِیلًا» (احزاب / 41 – 42)
اى انى که ایمان آورده اید، خدا را بسیار یاد کنید و او را در صبحگاه و شامگاه تسبیح کنید
با
تحقیق آثار و فواید ذکر خدا
ادیان ابراهیمی تورنتو کانادا در بازدید از آثار هنری نگار مکتب خانه، این آثار را هم پایه آثار هنری بزرگ جهان توصیف کرد.
عامل سازنده ای است که پایداری و مقاومت انسان را در برابر فراز و نشیب های زندگی حفظ می کند و گزار در برابر هر خیر و شر، خوبی و بدی خویش را حفظ نموده و با هر بادی نمی لرزد.
از جمله عباداتی است که اثرات مادی و معنوی بسیار زیادی در زندگی بشر دارد. مقدمات از هنگام وضو تا پایان هر کدام جزء به جزء فواید و آثاری دارد که در این جا قادر به بی. اکثر آثار انتشارات « نول کشور» در کشور هند به زبان فارسی، اردو و سنسکریت است،«نول کشور» فردی است که پس از خیزش مردمی هند در سال 1857، میراث فرهنگی این کشور را که در حال نابودی بود به کمک کارهای چاپی و چاپخانه اش حفظ کرد. محمدرضا سنگری در نشست خبری دومین دوره جایزه کتاب سال عاشورا، به دست آوردن تصویری واقعی از آثار عاشورایی مکتوب،کشف حفره ها و حوزه های کمتر کارشده، نقد آثار و معرفی آثار برتر حوزه عاشورا به جامعه را از مهمترین… معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر از فراخوان جشنواره آثار هنری در حوزه نظم و امنیت اجتماعی خبر داد. ب و عرض خسته نباشید خدمت همه دبیران محترم مطالعات اجتماعی متوسطه اول ..همکار ان ارجمند آثار خود را در زمینه درس پژوهی تا نیمه اول اسفند به گروه های آموزشی یا سرگره درس مربوطه تحویل نمایند.. تا اعضای داوری و کمیته بعد از بررسی آثار برتر را انتخاب و به استان معرفی نماید. آثار هم در قالب سی دی و هم به صورت تایپی باشد ،،، قبلا از زحمات شما . آیا امید و انگیزه افراد برای فعالیت و پیشبرد امور خود و جامعه شان امری است فردی که تنها در ویژگی های روانی و شخصیتی افراد ریشه دارد یا فرهنگ و شرایط اجتماعی هم بر آن موثر است؟ شرایط اجتماعی و فرهنگی چه تاثیری بر احساس امیدواری یا ناامیدی افراد جامعه دارد و بر ع ، احساس امیدواری و ناامیدی افراد چه پیامدهایی برای جامعه دارد؟ لطفا به ا. معمولاً خشونت با مفهوم پرخاشگری به کار برده می شود و در تعریف پرخاشگری آمده است اعمال خصمانه ای که از روی عمد صورت می گیرد و به افراد و اشیاء آسیب می رساند. در تعریفی دیگر خشونت پدیده جدیدی نیست اما به علت بعد گسترده آن به تازگی مورد بررسی قرار گرفته است و این بررسی ها نشان داده که خشونت در درون خانواده از دو جهت تأثیرگذار است: شخصی و. معاون ادبیات و نشر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: آ ین مهلت ارسال آثار به جایزه ادبی یوسف دادماه 96 بود اما علاقه مندان می توانند آثار خود را تا 15 شهریورماه به دبیرخانه ارسال نمایند. مستندساز مطرح کشور با بیان اینکه در مستندسازی «صداقت» حرف اول جذب مخاطب و موفقیت اثر را می زند، گفت: راه اندازی شبکه مستند حرکت رو به جلویی بود، اما در نمایش آثار مستند اجتماعی مشکلاتی داریم. مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری درباره کارگاه خلق و فروش آثار هنری به نفع ز له زدگان غرب کشور گفت: قیمت گذاری توسط تیم کارشناسی صورت گرفته اما چون نیت فروش تمام آثار است، حداقل قیمت بر روی آثار گذاشته شده است. ع های این تونل ها نشان می دهد که عناصر به دنبال یافتن آثار باستانی و تاریخی و قاچاق و فروش این آثار بودند. تعداد صفحات: 29 صفحه http://s5.picofile.com/file/8159393192/microsoft_word_2013_logo_svg.png نوع فایل: word (قابل ویرایش) چکیده خانواده ارزش و اهمیت خانواده ازدواج و خانواده در آثار و فواید ازدواج آثار و فواید ازدواج در ب. ازدواج در از نظر قرآن و حدیثhttp://s5.picofile.com/file/8160268634/buy11.png بهداشت روان و ازدواج الف. سند شدن و لذت بردن; مثل محبت مرد نسبت به زن ب. بهره مندى معنوى ج. محبت براى فضیلت و بزرگى جلال الدین رومى مطالب جالبى درباره میل ها دارد پى نوشت ها سایر منابع مقوله «پوشش و استتار بدن» به عنوان جزء ج ناپذیر حیات انسانی و مصداق اصلی حجاب، امری کاملاً مشهود و بی نیاز از تعدیل است. برای حجاب کارکردهایی در دو حوزه فردی و اجتماعی، قابل تصوّر است: الف. کارکردهای فردی: همچون پاسخگویی به نیاز فطری «خوداستتاری» و تأمین امنیّت در برابر گرما و سرما. ب. کارکردهای اجتماعی: ورزش و حرکات منظم بدنی علاوه بر سلامت جسم بر سلامت روحی و روانی و اجتماعی فرد فواید زیادی دارد و در سازگاری فرد در جامعه و شخصیت فرد تاثیر می گذارد.ورزش در درمان بیماری های نظیر افسردگی و نیز بر حافظه تآثیر می گذارد.ورزش برای جوانان تکیه گاهی امن به حساب می آید تا در پناه آن به نهایت رشد و کمال مطلوب انسانی دست یابند . با توجه به فروش ها در فصل پاییز می توان نتیجه گرفت مخاطبان سینما همچنان برای آثار کمدی سر و دست می شکنند و های اجتماعی و آثار دیگر ژانرها چندان مورد توجه سینماروها قرار نمی گیرند. بزه کاری نوجوانان به عنوان یک رفتار غیرمعمول، از اشکال انحرافات اجتماعی است و گسترش آن حیات اجتماعی را به خطر می اندازد. به همین دلیل توجه محققان (جامعه شناس، جرم شناس و روان شناس) را به خود جلب کرده است. در این بحث دو سوال مطرح است: نوجوان چه ی است؟ و بزه کار کیست؟ بزه کاری نوجوانان با داشتن آثار منفی روانی، اقتصادی و اجتماعی ، از چند. مدیرکل دفتر ثبت آثار و حفظ و احیای میراث معنوی و طبیعی سازمان میراث فرهنگی خبر داد که در جلسه اخیر کمیته ثبت و حریم آثار ملّی غیرمنقول ۶۷ اثر غیرمنقول واجد ارزش ثبت شناخته شد. قم، افزایش برکت زندگی را از آثار صله رحم برشمرد و گفت: هر فردی که برای رضای خداوند متعال برادر دینی خود را زیارت کند نزد خداوند متعال و اهل بیت(ع) یک جایگاه متفاوتی را به خود اختصاص می دهد. چهارمین کنگره عرس بیدل در حالی روز چهارشنبه افتتاح خواهد شد که قرار است در حاشیه آن نمایشگاهی از آثار نسخ خطی و چاپ سنگی و چاپی آثار بیدل دهلوی ب ا شود. یازده عنوان نامه سینمایی با اقتباس از آثار ادبی تاریخ شفاهی انقلاب و دفاع مقدس بعد از تأمین سرمایه، تولید این آثار آغاز خواهد شد. عاطفه نبی زاده گفت: نمایشگاهی از آثار هنرمندان در نگارخانه چارسوق مشهد هم اکنون دایر است و در تلاش هستیم باعث ورود این آثار هنری به سبد کالای مردم شویم. هر عملی که افراد جامعه انجام می دهند، در نگاه کلان اثر مستقیم در اجتماع دارد زیرا از خانواده که واحد کوچک اجتماعی است جامعه تشکیل می شود و همان گونه که رفتار فرد در جامعه موثر است، اشخاص نیز از اجتماع و قوانین آن تاثیر می پذیرند. حجاب علاوه بر آثار شخصی و شخصیتی، دارای آثار اجتماعی است. جامعه ای که در آن بانوان باحفظ حدود وحقوق دیگرا. یونسکو کارشناسان خود را برای بررسی آثار تاریخی کرمانشاه بعد از ز له یک ماه قبل به ایران فرستاده تا وضعیت آثار تاریخی و رفتار ز له با آثار مورد بررسی قرار گیرد و از سوی دیگر، ایران بتواند از کمک های فنی و مالی یونسکو در این زمینه بهره مند شود. مجموعه: هنر و هنرمند

خلق آثار هنری زیبا با پرها + ع
در این آلبوم باز هم شاهد آثار بسیار زیبای دیگری با استفاده از پر ها هستید.هنرمند خلاق و خوش ذوق chris maynard با استفاده از پر پرندگان مختلف و خلاقیت در برش و تزیین آنها آثاری بسیاز زیبا خلق کرده است.   آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر  آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر آثار هنری,پر پرندگان,ساخت آثار هنری با پر    منبع : topnop.ir از دنیای هنر و هنرمندان بیشتر بدانید 5 راه برای تقویت نوازندگی پیانو مجسمه هایی عجیبی که گویی درحال حرکتند!! 11نمونه دیدنی ازمشبک کاری روی تخم پرندگان! آشنایی با هنر نقاشی نقاشیهای سه بعدی خیابانی زیباوهنرمندانه هنر مجسمه سازی شنی


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] معاون فرهنگی اجتماعی فرهنگیان کشور گفت:ارسال آثار دانشجو معلمان به چهل و هفتمین جشنواره رشد در مقایسه با دوره قبل 10 درصد رشد دارد. در دومین روز جشنواره بین المللی پویانمایی تهران آثار علی اکبر صادقی مرور می شود. مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در حاشیه فعالیت هنرمندان برای خلق آثار برفی گفت: شهر رشت مملو از هنرمندان خلاق است که از فرصت ها به نحو مطلوبی بهره می برند. چه آثار و فوایدی بر بحث از مهدویت در این زمان مترتب است؟ برخی بر این گمان‏اند که طرح و بررسی موضوع مهدویت در این زمان امری بی‏فایده است، زیرا این موضوع مربوط به آینده بشریت است و آینده و اتفاقات آن امری است مجمل و مبهم، امّا آنچه وظیفه ماست اینکه به تکالیف خود در عصر و زمان خود عمل کنیم؛ زیرا هر عصر و زمانی مقتضیات خود را می‏طلبد... 1. استاندار گلستان گفت: از فناوری های روز در رونمائی و انتقال آثار مانند احداث د ده مقاومت،المان ها و دیگر آثار در استان گلستان بهره گیری شود. به همت خانه سلامت انبارنفت و در راستای ارتقای سطح سلامت شهروندان و بمناسبت هفته اهدای خون مشاوره فردی رفتارهای غیر بهداشتی و بیماریهای منتقله از طریق خون در مورخ 25/03/93 ویژه 15 نفر از اعضای کانون های اجتماعی در خانه سلامت انبارنفت برگزار گردید. تعریف خشونت
معمولاً خشونت با مفهوم پرخاشگری به کار برده می شود و در تعریف پرخاشگری آمده است اعمال خصمانه ای که از روی عمد صورت می گیرد و به افراد و اشیاء آسیب می رساند. در تعریفی دیگر خشونت پدیده جدیدی نیست اما به علت بعد گسترده آن به تازگی مورد بررسی قرار گرفته است و این بررسی ها نشان داده که خشونت در درون خانواده از دو جهت تأثیر. مدیر کل میراث فرهنگی کرمان با اشاره به ز له۶.۱ ریشتری هجدک گفت:به تعدادی از آثار تاریخی در شهرستان راور آسیب جدی وارد شده و در شهرستان کرمان هم برخی آثار نیازمند مرمت و بازسازی هستند. امروز در سینمای ایران؛ از یک طرف با ساخت آثار بی نجابت و چرک، به نام سینمای اجتماعی مواجه هستیم، و از طرف دیگر با تولید های پوچ و به اسم سینمای طنز و امید. با وجود اینکه و رفع تحریم ها را رویدادی اقتصادی و تصور می کنند، گروهی از تحلیل گران اجتماعی بر این عقیده هستند که نمی توان از آثار اجتماعی این رویداد چشم پوشی کرد.