آدمها از دور دوست داشتنی ترند

به نقل از خبرگزاریها در مورد آدمها از دور دوست داشتنی ترند : بعضی از آدم ها ترجمه شده اند؛
بعضی از آدمها فتوکپی آدمهای دیگرند؛
بعضی از آدمها با چند درصد تخفیف به فروش میرسند؛
بعضی از آدمها فقط ج و سرگرمی دارند؛
بعضی از آدمها خط خوردگی دارند؛
بعضی از آدمها راچند بار باید بخوانیم تا معنی آنها را بفهمیم
و بعضی از آدمها را باید نخوانده کنار گذاشت .
از روی بعضی از آدمها باید مشق نوشت
و از بعضی از آدمها جریمه! قیصر امین‌پور امکانات فراوانی را برای راحتی کاربران خود عرضه می کند. گاها دوست دارید بدانید چه اخبار و داستان هایی مورد توجه قرار گرفته اند و یا چه خبر هایی هم اکنون ترند هستند . در این ویدیو با روش آگاهی از ترندها و اخبار داغ در آشنا شوید.
اگر دوست دارید بدانید که جمله خانم ها مقدم ترند یا همان ladies first از کجا بوجود آمده است, با ما… همه چیز بستگی به حال و هوای دلت داره...... حال دلت که خوب باشد آدمها همه شان دوست داشتنی اند و بدون منت می توانی ببخشی ... حتی چراغ قرمز هم برایت مکثی دوست داشتنی می شود که لحظه ای پا از روی پدال برداری و بتوانی فکر کنی به امروزت، که با دیروزت چقدر فرق داشتی؟! حال دلت که خوب باشد ... می شوی همبازی بچه ها؛ برای عزیزانت همیشه وقت داری و یک دنیا.   آنان که غنی ترند محتاج ترند همیشه هم دوست داشتن دلیل نمی خواهدمثل دوست داشتن بعضی آدمها، یا آهنگ صدایشان از پشت تلفنمثل بعضی از ترانه ها، بعضی روزهای تعطیل آ هفته، بعضی خیابانها، بعضی جاده های خارج شهرمثل خیس شدن زیر بعضی باران ها که زنده ترند انگار
بعضی ایستادن ها جلوی کیوسک رو مه فروشی و خواندن تیترها
بعضی رستورانها، بعضی کافه ها، بعضی نمایشگاههابعض. این قاعده ی خیلی از بازی هاست! آدم ها باید تا مرز برنده شدن پیش برن، اما ی نباید برنده نهایی بشه. نباید حس ماجراجویی آدمها رو از بین برد، آدمها همیشه دوست دارن بازی کنن. واسه همینه که بعضی از نویسنده ها پایان داستانشون رو نمینویسن، شعبده بازها راز جادوهاشون رو به ی نمیگن و خیلی از آدمها واسه هم احساسشون رو بیان نمیکنن، چون میترسن که بازی تموم شه. وقتی آدمها میفهمن که چی تو سرت و قلبت میگذره
دیگه دلیلی واسه بازی و موندن نمیبینن، تنها انی که میمونن وفادارها هستن. آدم هایی هستند که دلبری نمیکنند،
که حرفهای عاشقانه نمیزنند،
چیز خاصی نمیگویند که ذوق کنی
آدمهایی که نمیخواهند عاشق کنند..
اما عاشقشان میشوی!
ناخواسته دلت برایشان میرود…
این آدمها فقط راست میگویند
راست می گویند با چاشنی قشنگ " مهر"
لبخند میزنند نه برای اینکه توجهت را جلب کنند،
لبخند میزنند چون لبخند جزئی از وجودشان است…
لبخندشان نیست، اجباری نیست
در لبخندشان خدا را میبینی….
اینها ساده اند
حرف زدنشان…
راه رفتنشان…
نگاهشان….
ادعا ندارند، بی آلایشند، پاک و
"این آدم های بی نشان اما خاص چقدر دوست داشتنی هستند…" خاص بعضی آدمها را نمی شود ، داشت !

فقط می شود یک جور خاصی دوست شان داشت !

بعضی آدمها ، اصلا برای این نیستند که برای تو باشند ! یا تو برای آنها !

اصلا به آ ش فکر نمی کنی ، آنها برای این هستند که دوست شان بداری

آن هم نه دوست داشتن معمولی ، نه حتی عشق ...

یک جور خاصی دوست داشتن ، که اصلا هم کم نیست !

این آدمها حتی . آدمها،خودم
آدمها،خودم
آدمها،خودم

امروز داشتم به این فکر می ته تموم ساعتها حرفی که براش زدم به همین دوراهی ختم میشد
و جالب تر اینکه چرا جایی برای خدا نبود؟
اگر در دل ی جایی نداری فرش زیر پایش هم نباش...! جایی که بودن و نبودنت هیچ فرقی ندارد نبودنت را انتخاب کن... اینگونه به بودنت احترام گذاشتی محبوب همه باش معشوق یکی مهرت را به همه هدیه کن عشقت را به یکی با هر رفتنی اشک نریز و با هر آمدنی لبخند نزن شاید آنکه رفته باز گردد و آنکه آمده برود آنقدر محکم و مقتدر باش؛ که با محبت ها یا بی مهری ها زم. گرگ،عاشق آهویی شد.. تمام دندانهایش را کشید که او را نخورد.. آهوی او رفت.. حالا او مانده و بره هایی که به او میخندند! این است رسم زندگانی ،آدمها شبیه حرفهایشان نیستند.. ساده لوح نباش........!! هیچ دیگری را ، برای چیزی که هست دوست ندارد..! علاقه ی آدمها به هم ، از نیازهایشان شروع میشود .. نیازهایی که شاید روزی ..آدم دیگری..، پاسخ بهتری برایشان دا. هر که هر چه میخواهد بگوید ولی من میگویم ما آدمها با عشق و دوست داشتن یکدیگر زنده ایم و آدمی همچون من جز دوست داشتن هیچ دارایی دیگری نداشته است و نخواهد داشت. در روزهای سخت که از نظر من تمام روزها سختند اما بستگی به حال روحی تو دارد که آنها را خوب یا تلخ ارزی کنی،دوست داشتن این آدمها کیمیایی از جنس امید می شود تا وجودم را طلا باران کند.. بعضی آدمها خیلی آدم اند
خیلی بیشتر از معمول این روزگار
آنقدر که به خودت، به این روزها، به این شهر، به این مردم مدام و مکرر شک می کنی
آنقدر خالص و عجیب اند که یک چیزی توی قلبت جابجا می شود انگار
یک چیزی که گم شده است و گاهی گداری یکی بیدارش می کند
بعضی آدمها خیلی خوبند، آنقدر که دلت می خواهد بنشینی و همه غصه ها و خنده هایت . در میان هیاهوی انتخابات، بین رنگ ها و حزب ها و شعارها، میان تنش ها و شلوغی و همهمه رأی دهندگان؛ عده ای پر ر هستند، پررنگ ترند، شعار و صدایشان بلندتر است، نفس شان چاق تر است. انی که با شور و نشاط بیشتری در این امر شرکت می کنند. روستای ترند با دارا بودن بافت سنتی و ارزشمند از نوع معماری سنگی یکی از روستاهای جذاب گردشگری شهرستان سرباز در جنوب سیستان وبلوچستان است. ادامه: «ترند» روستای شگفت انگیز با معماری سنگی(دیدنی ها) تو خوبی را دوست داری  و زیبایی را ... پس معما و معادله مجهول نیست  اینکه خوب درباره آدمها بین ی اما تو درون آدمها را نمی دانی .. ی می داند که هم نامه نانوشته  خواند .. تو دوست داری خوب ببینی !  همین !!  آیه و قسم ندارد که مدام  گواه میشوی آن دنیا به  بعضی چیزهاشاهد باشی ... از کوزه همان تراود که در اوست .. هر عالم و آدم را از . های مینیاتوری که از سگ ها هم کوچک ترند و برای نگهداری در خانه ها پرورش می یابند! درس های زندگی از زندگی آموختم: هیچ چیز از هیچ بعید نیست. آموختم: از آدمها بت نسازم. آموختم: اگر به من حسادت میکنند، حتما از آنها برترم. آموختم: خنده بعضی ها از گریه شون غمناک تره. آموختم: تلافی ، از انرژی خودم می کاهد. آموختم: کم آوردن، قسمتی از زندگیست. آموختم: هر چه می خواهد دل تنگت، ت! ی درک نخواهد کرد. آموختم: که گاهی وقتها هیچ واژه ای . ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﺩﻭﺩﺳﺘﻪ ﺍﻧﺪ : ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﭘﻮﻟﺪﺍﺭﺗﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﻡ ﺧﻮﺭ .... ﯾﺎ ﺑﯽ ﭘﻮﻝ ﺗﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﮔﺪﺍﮔﺸﻨﻪ ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﺧﺮﺣﻤﺎﻝ .... ﯾﺎ ﮐﻤﺘﺮﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﺗﻨﺒﻞ . ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺳﺮﺳﺨﺖ ﺗﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ . در حاشیه گزارش منتشر شده مرکز پژوهش های مجلس شورای ی در خصوص « نی که سینما می روند و بدپوشش ترند»، ارمغان زمان فشمی این شعر طنز را در شهرونگ منتشر کرد. من ازدست آدمها عصبانی نمی شوم،فقط نظرم در موردشان عوض می شود.(آل پاچینو) بله ونظرم درمورد دنیا عوض شده است.دنیا دیگر صاف وساده ویکدست وصمیمی نیست.حتی خانواده ات باتو روراست نیستند وتو راهمانطور که هستی باتمام ضعفها وقوت هایت دوست نمیدارند.قوت هایت رامی خواهند وضعفهایت رانه.دیگر ریحانه می داند که جزبه خودش نباید به احدی تکیه کند یا. کاربران عراقی در شبکه های مختلف اجتماعی با ترند هشتگ هایی چون «#متضامن_مع_الشعب_الأیرانی» با مردم ایران اعلام همبستگی د. امروز داشتم به این موضوع فکر می که: در جامعه ما اگر حتی بی عیب و نقص هم باشی، بالا ه چون بی اعتمادی وجود داره، آدمها از این دید که رقیب هستی! و یا حتی ممکن است منافعش را به خطر بیاندازی به تو نگاه میکنند! به نظرم شکوه و گلایه حاکی از ضعف است، لیکن باید ادامه بدی و مثه همیشه تلاش کنی تا بی عیب و نقص باشی در دراز مدت به محیط و آدمها این درس . بنام ِ..

بعضی از آدمها رو بدون اینکه تصمیمی گرفته باشی ، دوست شون داری
انگار دوست داشتنشون خیلی قبل تر یه جایی ، یه وقتی در وجودت ریشه کرده ... انگار برای زمان دوست داشتنشون تاریخی نداری..
فقط میدونی نه اونقدر تازه ست که تردید داشته باشی نه اونقدر قدیمی که عادتت شده باشه ..فقط کافی بوده باهاشون روبرو بشی و بشناسیشون ..
دار. چندی پیش سازمان غذا و داروی صابون های آنتی باکتریال را ممنوع کرد؛ چون آن ها بهتر، پاکیزه تر و یا حتی بی خطرتر از صابون های معمولی نیستند! صابون های آنتی باکتریال نه اثربخش ترند و نه حتی سالم تر! مصرف کنندگان شاید بر این باور باشند که این صابون ها بهتر می توانند از پخش آلودگی ها جلوگیری نمایند، اما مدرکی علمی پشت این قضیه وجود ندارد. [. گوشه ی رو مه نوشته شده بود که در سرزمین آفتاب تابان برای افراد بدون دوست ، دوست کرایه می دهند تا با آن ها ع دو نفره بندازد.فلفور یاد کلام روباه مستطاب داستان شازده کوچولو افتادم که می گفت: «انسان ها دیگر برای سر در آوردن از چیزها وقت ندارند.همه چیز را همین جور حاضر و آماده کرده از دکان ها می ند، اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آد. شاید آدمها
همیشه نگویند
چه احساسی
به شما دارند،
اما رفتارشان
این را به شما
خواهد گفت.
بیشتردقت کنید... های مینیاتوری که از سگ ها هم کوچک ترند! این های کوچک برای نگهداری در خانه ها پرورش می یابند! در کمتر از ۲۴ ساعت هشتگ دانشجوپزی در تمام رسانه های داخلی و خارجی و حتی تریبون های ضد انقلاب ترند شد تا این کلیدواژه صدای اعتراض دانشجویان شهید چمران برای رسیدگی به وضعیت سیستم های سرمایشی خوابگاه ها در گرمای ۵۰ درجه اهواز را به گوش همه برساند، اما ماجرا از کجا شروع شد؟. اعتراض گسترده کاربران توییتر به اظهارات امورخارجه هشتگ انگلیسی پرشین گلف (خلیج فارس) را در توییتر ترند کرد. گفت: از افطاری دعوت کرده بودن، بهم گفته بود که خودشون زنگ می زنن ولی به فلانی خودش زنگ زد و دعوتش کرد.
گفتم :من و که موقع افطاری دادن به گروه شماره ی های دیگه ای رو دادن به جای شماره ی من. گفت: ناراحت شدم. گفتم: زیادی اهمیت می دی، کلا به آدمها و کاراشون زیادی اهمیت می دی. اگه نکنی این کار رو نه واسه خودت اینقدر مهم میشن که ناراحتت کنن، ن. ترند نیوز در مطلبی به دلیل همگامی فرانسه با مواضع ضد ایرانی در زمینه موشکی پرداخت و دلیل آن را ترس از مبدل شدن ایران به قدرت فضایی منطقه تا چندی دیگر عنوان کرد. ترند شدن مهم ترین اتفاق ایران در روز نشان از تاثیر غیر قابل انکار شبکه های مجازی در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری دارد. مناظره ای پرهیجان و پر چالش که توانست چند ساعتی فضای مورد استفاده کاربران ایرانی را به تسخیر خود درآورد و تمامی اخبار دیگر را تحت تاثیر قرار دهد. از زندگی آموختم هیچ چیز از هیچ بعید نیست آموختم از آدمها بت نسازم آموختم اگر به من حسادت میکنندحتما از آنها برترم آموختم خنده بعضی ها از گریشون غمناک تره آموختم تلافی از انرژی خودم می کاهد آموختم کم آوردن قسمتی از زندگیست آموختم هر چه می خواهد دل تنگت ت ی درک نخواهد کرد آموختم که گاهی وقتها هیچ واژه ای آرامت نمیکند آموختم به بودنها . واکنش کاربران به حمله موشکی یمن به فرودگاه ریاض موجب شد تا این اقدام به ترند جهانی توئیتر تبدیل شود. کیف های نه هم مثل هر لباس و ا سوری دیگری ترند های خاص خود را دارند مثلا در فصل تابستان مدل های تابستانی کیف نه و در فصل زمستان مدل های زمستانی این کیف ها وارد بازار می شوند. اگر شما هم به دنبال مدل های تابستانی کیف نه برای امسال هستید باید ترند های جدید این فصل را بشناسید تا بتوانید انتخ درست و دقیق داشته باشید.
برای اینکه بدانید چطور انسان دوست داشتنی باشید که همیشه مورد توجه اطرافیان است و به واسطه آنها همه کارهایتان نیز روی غلتک بیفتد، 14 ویژگی زیر را هر روز در ذهن خود مرور کنید تا سرانجام جزو جدانشدنی رفتار و گفتار شما بشوند.

آدم های دوست داشتنی این گونه هستند:

1. افکار و گرایشات مثبت خود را توسعه و به دیگران اجازه می دهند تا آنها را ببینند و حس کنند.

آدم های دوست داشتنی این جوری اند! بقیه درادامه مطلب این که موقع خداحافظی اسمم را صدا زدی را دوست داشتم! آدمها موجودات عجیبی هستند، همین که اسم کوچکشان را از زبان ی بشنوند، احساس می کنند او را دوست دارند! فوتبال دوستان کشورهای عربی با هشتگ المغرب – ایران به باخت یک بر صفر قهرمان قاره آفریقا به شاگردان کارلوس کی روش واکنش نشان دادند و این هشتگ به ترند توئیتر در کشورهای عربی تبدیل شد.
آدمای دوست داشتنی همیشه دوست داشتنی ان.این آدمای دوست داشتنی وقتی تو دنیای واقعی ش ت می خورن،وقتی به توریه آدم ناتو می خوره،وقتی دربرابر یه آدم بدجنس قرارمی گیره ، وقتی ش ت عشقی وعاطفی براشون پیش میاد؛میان دنیای مجازی!تو دنیای مجازی از دردودلاش می گن،جوری حرف می زنن که انگار ی نفهمیده، فک می کنن همه ی آدما بدن؛اما خوبیهای اونا . جواب محبت آدمها

را به موقع بدهید !

محبتهای تاریخ گذشته

عطر و طعم اصلی را نخواهد داشت …
به بعضی آدمها نباید زیاد نزدیک شد.آدمهایی که فکرشان مثل قند توی دل آدم آب میشود خطرناک اند.این آدمها هیچ چیزی را ضمانت نمیکنند.نمیشود بهشان تکیه کرد.و روزی که رفتند یک طوری برنمیگردند که بهت حالی کرده باشند خیلی احمقی.
فاصله مطمئنه را گذاشته اند برای همین آدمها. یک حقیقت تلخ هست که همه ما آدمها یک روز خواسته یا ناخواسته به آن پی می بریم. حقیقتی که همه زندگی ما را تحت تاثیر قرار میدهد.حقیقتی که عیار آدمها در چگونه مواجه شدن با آن مشخص می شود. حتی تعریف خوشبختی و تیره بختی هم بستگی به نگاه ما به همین حقیقت دارد. وآن پی بردن به این نکته است که: "باید روی پای خودت بایستی". تنها به خودت تکیه کنی . کمکی . سالها گذشت تا من فهمیدم ؛آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهم! چون آدمها با همین دلخو. به نظر می رسد که « های دوست داشتنی» به کارگردانی محس یوسفی که در ماه های گذشته رفع توقیف شده است، متقاضی حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فجر است. راه حلی که تازگی ها در مورد تحمل نظرات و عقاید متفاوت برای خودم جفت و جور کرده ام این است:
اینکه فکر کنیم نظر و عقیده هم مثل سلیقه می ماند.یک نفر گوجه سبز دوست دارد ، یکی از بادمجان بدش می آید ، آن یکی طرفدار پر و پاقرص پرسپولیس است ، یکی عاشق هوای ابریست و...هر آدمی حق دارد نظر و عقیده خاص خودش را داشته باشد مثل سلیقه و علاقه خاص.هما. روزهای رفته زندگی را ورق میزنم
چه خاطراتی که زنده نمیشوند
چه روزها که دلم میخواست تا ابد تمام نشود
چه روزها که هر ثانیه اش یک سال گذشت
چه فکرها که ارامم کرد
چه فکرها که روحم را ذره ذره فرسود
چه لبخندهایی که بی اختیار برلبانم نقش بست
چه اشکهایی که بی اراده از چشانم سرازیر شد
چه آدمها که دلم را گرم د وچه آدمها که د.
آدمهایی هستند که شاید کم بگویند "دوستت دارم"یا شاید اصلا به زبان نیاورند دوست داشتنشان را...بهشان ده نگیرید! این آدمها فهمیده اند "دوستت دارم" حرمت دارد، مسئولیت دارد...ولی وقتی به کارهایشان نگاه کنی، دوست داشتن واقعی را میفهمی...میفهمی که همه کار میکند تا تو بخندی...تا تو شاد باشی...آزارت نمیدهد...دلت را نمیشکند....به هر دری میزند که ب. من برای خودم خط هایی دارم
روی بعضی چیزها
زیر بعضی چیزها
و دور بعضی چیزها
خط قرمز هایی دارم
خط سبزهایی
و خطوطی زرد
دور بعضی آدمها را خط کشیده ام
قررررررمز
آنها که همیشه سهمی از حس خوبم را به تاراج میبرند
حسودها را، خودبین ها را و مهمتر از همه آنها که بارها به من دروغ گفته اند

زیر بعضی ها را خط زرد می.