آدمها از دور دوست داشتنی ترند

به نقل از خبرگزاریها در مورد آدمها از دور دوست داشتنی ترند : متنی جالب از قیصر امین پور
بعضی از آدمها را باید چند بار خواند تا معنی آنها را فهمید و بعضی از آدمها را باید نخوانده دور انداخت،بعضی آدمها جلد زرکوب دارند ٬ بعضی جلد ضخیم بعضی جلد نازک و بعضی اصلا جلد ندارند! بعضی آدمها با کاغذ کاهی نا مرغوب چاپ می شوند وبعضی با کاغذخارجی بعضی آدمها ترجمه شده اند وبعضی تفسیر می شوند ، بعضی از آدمه.
اگر دوست دارید بدانید که جمله خانم ها مقدم ترند یا همان ladies first از کجا بوجود آمده است, با ما… همه چیز بستگی به حال و هوای دلت داره...... حال دلت که خوب باشد آدمها همه شان دوست داشتنی اند و بدون منت می توانی ببخشی ... حتی چراغ قرمز هم برایت مکثی دوست داشتنی می شود که لحظه ای پا از روی پدال برداری و بتوانی فکر کنی به امروزت، که با دیروزت چقدر فرق داشتی؟! حال دلت که خوب باشد ... می شوی همبازی بچه ها؛ برای عزیزانت همیشه وقت داری و یک دنیا.   آنان که غنی ترند محتاج ترند آدم ها مثل کتابند ....!!! بعضی از آدمها را باید چند بار خواند تا معنی آنها را فهمید وبعضی از آدمها را باید نخوانده دور انداخت... بعضی آدمها جلد زرکوب دارند٬بعضی جلد ضخیم، بعضی جلد نازک وبعضی اصلا جلد ندارند. بعضی آدمها با کاغذ کاهی نا مرغوب چاپ می شوند و بعضی با کاغذ خارجی. بعضی آدمها تر جمه شده اند و بعضی تفسیر می شوند بعضی از آدمها تجدید چاپ می شوند و بعضی از آدمها فتو کپی آدمهای دیگرند. بعضی از آدمها دارای صفحات سیاه وسفیداند و بعضی از آدمها صفحات رنگی و جذاب دارند.بعضی از آدمها قیمت پشت جلد دارند.بعضی از آدمها با چند درصد تخفیف به فروش می رسند.بعضی از آدمها بعد از فروش پس گرفته نمی شوند. بعضی ازآدمها را باید جلد گرفت.بعضی از آدمها را می شود توی جیب گذاشت وبعضی را توی کیف. بعضی از آدمها نمایشنامه اند و در چند نوشته و اجرا می شوند. بعضی از آدمها فقط ج سرگرمی اند وبعضی ها معلومات عمومی. بعضی از آدمها خط خوردگی و خط زدگی دارند وبعضی از آدمها غلط های چاپی فراوان . ازروی بعضی از آدمها باید مشق نوشت واز روی بعضی آدمها باید جریمه نوشت به راستی ما کدامیم؟ ...
همه ى آدمها یک روزى یک جایى، یکى را دوست خواهند داشت. یکى ممکن است درهجده سالگى دلبسته شود و دیگرى درچهل سالگى!
یکى ممکن است هروز بگوید دوستت دارم و دیگرى در سکوتش غرق در دوست داشتن باشد!
اما چه تلخ میشود زمانى که ى را دلبسته خود کنیم  و بعد بیخیالش بشویم.
حال خدا نکند آدمى را که عاشق کرده ایم، ى باشد که با خود عهد بسته دل نبندد! و بعد در اوج روشن احساس و دوست داشتنش او را ترک کنیم.
فرق نمیکند هجده سال دارد یا چهل سال همین که دل ببندد و ش ت بخورد، براى همیشه دردى در قلبش خواهد ماند که با برگشت آدمها هم دیگر آن دل،دل نمیشود...! بعضی آدمها را نمی شود ، داشت !

فقط می شود یک جور خاصی دوست شان داشت !

بعضی آدمها ، اصلا برای این نیستند که برای تو باشند ! یا تو برای آنها !

اصلا به آ ش فکر نمی کنی ، آنها برای این هستند که دوست شان بداری

آن هم نه دوست داشتن معمولی ، نه حتی عشق ...

یک جور خاصی دوست داشتن ، که اصلا هم کم نیست !

این آدمها حتی . بعضی از آدمها را نمی شود داشت، فقط می شود یک جور خاصی دوستشان داشت! بعضی آدمها اصلا برای این نیستند که مال تو باشند یا تو برای آنها! اصلا به آ ش فکر نمی کنی،آنها برای اینند که دوستشان بداری آن هم نه دوست داشتن معمولی نه حتی عشق یک جور خاصی دوست داشتن که اصلا کم نیست..... این آدمها حتی وقتی که دیگر نیستند هم تا ابد در کنج دلت تا ابد یک جور . اگر در دل ی جایی نداری فرش زیر پایش هم نباش...! جایی که بودن و نبودنت هیچ فرقی ندارد نبودنت را انتخاب کن... اینگونه به بودنت احترام گذاشتی محبوب همه باش معشوق یکی مهرت را به همه هدیه کن عشقت را به یکی با هر رفتنی اشک نریز و با هر آمدنی لبخند نزن شاید آنکه رفته باز گردد و آنکه آمده برود آنقدر محکم و مقتدر باش؛ که با محبت ها یا بی مهری ها زم. بنام ِ...

بعضی آدمها خود را بابت دوست داشتن سرزنش میکنند
دوست داشتن ی که دیگر نیست ، یا رابطه ای که مدتهاست تمام شده ... و یا حتی دوست داشتن های یک طرفه ..
بعضی آدمها فراموش میکنند دوست داشتن اگر از صمیم دل باشد هرگز جای سرزنش ندارد حتی اگر به رنج وج رسیده یا اگر توجهی که باید، به آن نشده ست ..
دوست داشتن ی نیاز به پنهانکاری ،. هر که هر چه میخواهد بگوید ولی من میگویم ما آدمها با عشق و دوست داشتن یکدیگر زنده ایم و آدمی همچون من جز دوست داشتن هیچ دارایی دیگری نداشته است و نخواهد داشت. در روزهای سخت که از نظر من تمام روزها سختند اما بستگی به حال روحی تو دارد که آنها را خوب یا تلخ ارزی کنی،دوست داشتن این آدمها کیمیایی از جنس امید می شود تا وجودم را طلا باران کند.. در میان هیاهوی انتخابات، بین رنگ ها و حزب ها و شعارها، میان تنش ها و شلوغی و همهمه رأی دهندگان؛ عده ای پر ر هستند، پررنگ ترند، شعار و صدایشان بلندتر است، نفس شان چاق تر است. انی که با شور و نشاط بیشتری در این امر شرکت می کنند. روستای ترند با دارا بودن بافت سنتی و ارزشمند از نوع معماری سنگی یکی از روستاهای جذاب گردشگری شهرستان سرباز در جنوب سیستان وبلوچستان است. ادامه: «ترند» روستای شگفت انگیز با معماری سنگی(دیدنی ها) ایرنا نوشت: کاربران ایرانی در اعتراض به برنامه تبلیغاتی گرو تروریستی منافقین که برخی چهره های افراطی یی و سعودی نیز در آن حضور دارند، هشتگ iranhatesmek# را در توئیتر ترند د. درس های زندگی از زندگی آموختم: هیچ چیز از هیچ بعید نیست. آموختم: از آدمها بت نسازم. آموختم: اگر به من حسادت میکنند، حتما از آنها برترم. آموختم: خنده بعضی ها از گریه شون غمناک تره. آموختم: تلافی ، از انرژی خودم می کاهد. آموختم: کم آوردن، قسمتی از زندگیست. آموختم: هر چه می خواهد دل تنگت، ت! ی درک نخواهد کرد. آموختم: که گاهی وقتها هیچ واژه ای . از جان عزیزترم : درشهریم که با تو برایم غریب نیست . اما ب را باز بی تو ، در غربت گذراندم .سهم من از عشق گوشه سرد و تاریکی از این دنیاست که با یاد تو گرم مانده است. کاری کن که باور کنم انتظار خود عشق است. من از مردم همین شهرم. همهء آدمای این شهرم دوست دارم . چون تقریبا هیچ کدومشونو نمیشناسم . از آدم های بزرگ مجسمه ساختیم و دورش نرده کشیدیم ، اگر ی حرفهای مجسمه هارو باورکنه، باید بین خودشو مردم نرده بکشه!من این حرف هارو باور ، اصلا باور ی، هست؟توانا بود هر که دانا بود،واقعا ؟؟ من با همه غریبم ، با مجسمه ی آدمها،با آدمهای مجسمه . آدم ها از دور دوست داشتنی ترند ٬ شایدم خیالاتیمو میترسم با پیدا دوست مجبور بشم . از خیالبافی دست بردارم اما اگر دو نفر به قیمت دوستی مجبور بشن تا ا عمر بهم دیگه،دروغ بگن بهتره که در تنهایی بشیننو به چیز هایی فکر کنن که دوست دارن . روز ها فکر فایده نداره. صدا و نور و شلوغی مزاحم خیالبافی آدمه . باید صبر کرد تا شب بشه... روشن - فرزاد موتمن ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﺩﻭﺩﺳﺘﻪ ﺍﻧﺪ : ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﭘﻮﻟﺪﺍﺭﺗﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﻡ ﺧﻮﺭ .... ﯾﺎ ﺑﯽ ﭘﻮﻝ ﺗﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﮔﺪﺍﮔﺸﻨﻪ ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﺧﺮﺣﻤﺎﻝ .... ﯾﺎ ﮐﻤﺘﺮﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﺗﻨﺒﻞ . ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺳﺮﺳﺨﺖ ﺗﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ .
هشتگ کاربران توییتر در حمایت از رئیس جمهور جزو 10 ترند برتر جهان شد. برای دومین بار شروع کرده ام سریال فرندز را دیدن، و کلی هم خندیدم... امشب موقع دیدنش فکر می چقدر بعضی آدمها دوست داشتنی اند و چقدر خوش شانسند، خوش شانس از این جهت که حتی دیدنشان هم باعث نشاط و شادی دیگران می شود... خوش شانس از این جهت که یک " آن" در نهادشان هست که شادی و خنده را به اطرافیانشان هدیه می دهد... داشتم فکر می ، چقدر آدم غمگین و گر. امروز داشتم به این موضوع فکر می که: در جامعه ما اگر حتی بی عیب و نقص هم باشی، بالا ه چون بی اعتمادی وجود داره، آدمها از این دید که رقیب هستی! و یا حتی ممکن است منافعش را به خطر بیاندازی به تو نگاه میکنند! به نظرم شکوه و گلایه حاکی از ضعف است، لیکن باید ادامه بدی و مثه همیشه تلاش کنی تا بی عیب و نقص باشی در دراز مدت به محیط و آدمها این درس . چندی پیش سازمان غذا و داروی صابون های آنتی باکتریال را ممنوع کرد؛ چون آن ها بهتر، پاکیزه تر و یا حتی بی خطرتر از صابون های معمولی نیستند! صابون های آنتی باکتریال نه اثربخش ترند و نه حتی سالم تر! مصرف کنندگان شاید بر این باور باشند که این صابون ها بهتر می توانند از پخش آلودگی ها جلوگیری نمایند، اما مدرکی علمی پشت این قضیه وجود ندارد. [. نوازش ات را از سرم گرفتی وُ
سایه دستت از شانه ام برداشته شد
من را کجای دوست داشتن، دوست می داری؟
در میانه ی دوری
در میانه ی
یا در خودِ خودِ میانه ی دوست داشتن؟
دوست داشتن در میانه ی دوری، بازی چشم وُ نگاه را از آدمی می گیرد
تماشای حسادتِ شیرینِ زیر پوست را
در میانه ی اگر دستها راضی ترند اما
هیبت حضور را تا . شاید آدمها
همیشه نگویند
چه احساسی
به شما دارند،
اما رفتارشان
این را به شما
خواهد گفت.
بیشتردقت کنید... هشتگ کاربران توییتر در حمایت از رئیس جمهور جزو 10 ترند برتر جهان شد. در کمتر از ۲۴ ساعت هشتگ دانشجوپزی در تمام رسانه های داخلی و خارجی و حتی تریبون های ضد انقلاب ترند شد تا این کلیدواژه صدای اعتراض دانشجویان شهید چمران برای رسیدگی به وضعیت سیستم های سرمایشی خوابگاه ها در گرمای ۵۰ درجه اهواز را به گوش همه برساند، اما ماجرا از کجا شروع شد؟. اعتراض گسترده کاربران توییتر به اظهارات امورخارجه هشتگ انگلیسی پرشین گلف (خلیج فارس) را در توییتر ترند کرد. گفت: از افطاری دعوت کرده بودن، بهم گفته بود که خودشون زنگ می زنن ولی به فلانی خودش زنگ زد و دعوتش کرد.
گفتم :من و که موقع افطاری دادن به گروه شماره ی های دیگه ای رو دادن به جای شماره ی من. گفت: ناراحت شدم. گفتم: زیادی اهمیت می دی، کلا به آدمها و کاراشون زیادی اهمیت می دی. اگه نکنی این کار رو نه واسه خودت اینقدر مهم میشن که ناراحتت کنن، ن. بعضی از آدمها ممکنه از لحاظ جسمی و سنی خیلی رشد داشته باشند!! یعنی دارند!!! ولی رشد عقلیشون هم سن خودشون نباشه!!! پیوست اون رشد اجتماعیشون هم ناقص میمونه!! ارتباط با این آدمها عذاااابه عذاااااب!!

ترند شدن مهم ترین اتفاق ایران در روز نشان از تاثیر غیر قابل انکار شبکه های مجازی در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری دارد. مناظره ای پرهیجان و پر چالش که توانست چند ساعتی فضای مورد استفاده کاربران ایرانی را به تسخیر خود درآورد و تمامی اخبار دیگر را تحت تاثیر قرار دهد. واکنش کاربران به حمله موشکی یمن به فرودگاه ریاض موجب شد تا این اقدام به ترند جهانی توئیتر تبدیل شود. رفتار خوبی نیست ، اینکه زیادی ساده می گیرم و زیادی سخت می گذرم... هم از خودم هم از آدمها... هم خودم را عذاب می دهم هم آدمها را... و چقدر مهم شده اند "آدمها" در کنار "خودم"... چقدر مهم اند "آدمها" و چقدر "خودم"...؟! به هرحال "خودم" مدام غر می زند به جان "خودم" و "آدمها"... آن هم از وقتی دوباره احساس ن یتی از درونش سر برآورده... احساسی که نیازمند تغییری .
برای اینکه بدانید چطور انسان دوست داشتنی باشید که همیشه مورد توجه اطرافیان است و به واسطه آنها همه کارهایتان نیز روی غلتک بیفتد، 14 ویژگی زیر را هر روز در ذهن خود مرور کنید تا سرانجام جزو جدانشدنی رفتار و گفتار شما بشوند.

آدم های دوست داشتنی این گونه هستند:

1. افکار و گرایشات مثبت خود را توسعه و به دیگران اجازه می دهند تا آنها را ببینند و حس کنند.

آدم های دوست داشتنی این جوری اند! بقیه درادامه مطلب تو کجایی سهراب ؟ خانه ی دوست فرو ریخت سرم ! آرزویم را دستی ید ، آبرویم را حرفی له کرد ... مانده ام عشق کجا مدفون شد ؟ به چه جرمی غزلم را خواندن ؟ به چه حقی همه را سوزاندن؟ گله دارم سهراب... دل من سخت گرفته است بگو : هوس آدمها تا کجا قلب مرا می کوبد ؟ تا کجا باید رفت تا ز چشمهای سیاه مخفی شد ؟ دوست دارم بروم ... اینهمه خاطره را از دل من بردارید !. درون آدمها را در زمان عصبانیت بشناسید حرفهایی که آدمها در زمان عصبانیت به شما میزنند واقعی ترین نظر آنها در مورد شماست . الهی قمشه ای به بعضی آدمها نباید زیاد نزدیک شد.آدمهایی که فکرشان مثل قند توی دل آدم آب میشود خطرناک اند.این آدمها هیچ چیزی را ضمانت نمیکنند.نمیشود بهشان تکیه کرد.و روزی که رفتند یک طوری برنمیگردند که بهت حالی کرده باشند خیلی احمقی.
فاصله مطمئنه را گذاشته اند برای همین آدمها.
آدمای دوست داشتنی همیشه دوست داشتنی ان.این آدمای دوست داشتنی وقتی تو دنیای واقعی ش ت می خورن،وقتی به توریه آدم ناتو می خوره،وقتی دربرابر یه آدم بدجنس قرارمی گیره ، وقتی ش ت عشقی وعاطفی براشون پیش میاد؛میان دنیای مجازی!تو دنیای مجازی از دردودلاش می گن،جوری حرف می زنن که انگار ی نفهمیده، فک می کنن همه ی آدما بدن؛اما خوبیهای اونا . یک حقیقت تلخ هست که همه ما آدمها یک روز خواسته یا ناخواسته به آن پی می بریم. حقیقتی که همه زندگی ما را تحت تاثیر قرار میدهد.حقیقتی که عیار آدمها در چگونه مواجه شدن با آن مشخص می شود. حتی تعریف خوشبختی و تیره بختی هم بستگی به نگاه ما به همین حقیقت دارد. وآن پی بردن به این نکته است که: "باید روی پای خودت بایستی". تنها به خودت تکیه کنی . کمکی .
ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﻮﻟﺪﺍﺭﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﻡ ﺧﻮﺭ!
ﺎ ﺑ ﻮﻝ ﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ ﺪﺍ ﺸﻨﻪ!

ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﺎﺭ ﻣﻨﻨﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ ﺧﺮ ﺣﻤﺎﻝ!
ﺎ ﻤﺘﺮ ﺎﺭ ﻣﻨﻨﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ ﺗﻨﺒﻞ!

ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺳﺮﺳﺨﺖ ﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ ﻠﻪ ﺧﺮ!
ﺎ ﺑﺨﺎﻝ ﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ ﻣﺸﻨ!

ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﻫﻮﺷﺎﺭﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑ. روزهای رفته زندگی را ورق میزنم
چه خاطراتی که زنده نمیشوند
چه روزها که دلم میخواست تا ابد تمام نشود
چه روزها که هر ثانیه اش یک سال گذشت
چه فکرها که ارامم کرد
چه فکرها که روحم را ذره ذره فرسود
چه لبخندهایی که بی اختیار برلبانم نقش بست
چه اشکهایی که بی اراده از چشانم سرازیر شد
چه آدمها که دلم را گرم د وچه آدمها که د.
بعضی از آدمها فقط در دو ح با شما موافق هستند .
اول اینکه حرف خودشون رو تایید کنی
دوم اینکه اصلا حرف نزنی
به این آدمها میگن “خود منطقی پندار”
آیا واقعا فرزندان اول باهوش ترند؟ آیا بزرگ ترین و باهوش ترین فرزند خانواده هستید؟ یا جوان ترین و سرکش ترین عضو خانواده محسوب می شوید؟ هم از لحاظ علمی هم از لحاظ باورهای عمومی، اینکه […] نوشته آیا واقعا فرزندان اول باهوش ترند؟ اولین بار در چطور پدیدار شد. http://asheganeh.ir/ دنیای عجیبی ست دنیای ما آدمها می آییم، میرویم با این همه ی…قلب هیچ پیدا نیست دوست می داریم،دوست داشته میشویم با این همه تنهاییم… به زندگی خیلی ها غبطه می خوریم خیلی ها به زندگی ما غبطه می خورند با این همه هرگز راضی نیستیم… همه روزی میمیرند،همه روزی میمیریم با این همه حرص ما را پایانی نیست.. در حالی که همیشه از درد زیستن می نالیم همه گاهی گناه می کنند، همه گاهی گناه میکنیم با این همه ما مقصر نیستیم و انگشت اشاره مان همیشه سوی دیگریست دنیای عجیبی ست دنیای عجیب ما آدمها….. من دوست هایم را دوست دارم ... همه شان را ... از بزرگترین شان گرفته ، تا کوچک ترین شان ! دلـــیــل ؟ مگر باید دلیــل داشت ؟! مگر باید برای دوست داشتن دیگران حتما آدم دنبال دلیل و برهان منطقی بگردد ؟!! مگر نمی شود همینجوری به یک نفر لبخند زد ، از مصاحبت با وی لذت برد ، رفیقش بود ، برایش دل سوزاند و نگرانش شد ؟!؟ چرا بعضیهایمان برای دوستی با آدمها ، برای عشق ورزیدن به دیگران ، برای لذت بردن از خوبی ها ، همیشه به دنبال دلیل می گردیم ؟! چرا وقتی ی زیبایی را میبینیم ، لبخند ِ به وی را از خودمان دریغ میکنیم ؟! چرا وقتی پسربچه ای در اتوبوس حوصله اش سررفته و مدام هی حرف میزند ، او را به حرف نمیگیریم ؟! چرا از گوش به آدمها ، از دیدن رفتار غریبه هایی که هیچگاه دیگر نخواهیم دیدشان ، دوری میکنیم ؟؟! چرا وقتی در اتوبوس یا متــرو هستیم ، خودمان را میزنیم به کـــوری و کــــری ، و انگارنه انگار که ما در این دنیا ، بین این آدمها داریم زندگی میکنیم ... ؟؟ زندگی قشنگ است ... آدم هایش قشنگ تر ... شاید حرف یک خانوم وقتی پای تلفن به دامادش میگوید که «مگر زندگی ساندویچ است که هرجور خواستی بپیچی اش ... ؟» ، برای تو نقطه ی عطفی باشد که بعد از آن جور دیگری زندگی کنی ... ! شاید اگر در پارک ، به طور اتفاقی یک پیرمرد را که گم شده ، به خانواده اش برسانی ، روزت بهتر رقم بخورد ، تا اینکه بی اعتنا از کنارش رد شوی و دیگر هیچگاه چهره اش را هم به یاد نیاوری ! غم و غصه برای همه هست ... مشکل و بدبختی و فلاکت هم همین طور ... ولی هیچ کدام از این ها ، نباید باعث شوند که تـــو فراموش کنی دوست داشتن آدم ها ، دلـیـل نمیخواهد یک دل میخواهد ، یک تــــــو ، و یک جـامعـه ی بشـری .... آدمها باعث میشن از یه سری رفتارهای قشنگت دست بکشی، باعث میشن از داشتن یه سری رفتارهای قشنگت ناراحت بشی! آدمها باعث میشن با یه سری احساسات قشنگت بجنگی، باعث میشن از یه سری فکرهای قشنگت پشیمون بشی! آدمها باعث میشن که خودتو مجبور کنی دنبال حس های قشنگت نری تا اینکه یه روز، اونقدر از حس های قشنگت ناراحت میشی ،که میخوای نباشن،که از بین ب. به نام ی که همیشه با ماست وما را در هیچ شرایطی تنها نمی گذارد.حرفهای نگفته تو دل همه آدمها گاهی آنقدر تلنبار می شه که دلت می خواد به یکی بگی . اما به کی ؟ قضاوت در مورد شخصیت آدمها کار فقط روانشناسها نیست .بلکه هر آدمی که با هاش حرف می زنی اولین کارش همینه . ذهن های بی طرف اصلا یدار نداره .بلا ه باید یک چیزی بگی اما چی؟ اگه طوری بگی که طرف. تو کجایی سهراب ؟!!!
خانه ی دوست فرو ریخت سرم ...
مانده ام عشق کجا مدفون شد ؟!!!
به چه جرمی غزلم را خواندند ؟؟؟
به چه حقی همه را سوزاندند ؟؟؟
گله دارم سهراب ..........
دل من سخت گرفته است ؛ بگو...
دوست دارم بروم ...
اینهمه خاطره را از دل من بردارید ؛
عشق را جای خودش بگذارید ؛
بگذارید به این خوش باشم ؛
که به قول سه. بعضی از آدمها پر از مفهوم هستند...
پر از حس های خوبند...
پر از حرفهای نگفته اند...
چه هستند، هستند...
و چه نیستند، هستند...
یادشان...
خاطرشان....
حس های خوبشان....
آدمها...
بعضی هایشان...
سکوتشان هم پر از حرف هست.....
پر از مرهم به هر زخم است......!

بیژن جلالی رکنا: فکر می کنید که صندلی دستشویی تان کثیف ترین جای خانه تان است؟ روی یک صندلی تو به طور متوسط ۱۰ باکتری در هر سانتیمتر مربع وجود دارد. اما جاهایی در خانه تان هستند که بسیار از دستشویی تان کثیف ترند!… گاهی یه جورمیشکننت که وقتی تیکه هات به هم میچسبونی یه آدم دیگه میشی*************چقدردوست داشتنی هستندآدمهایی که شبیه حرفهایشان هستند...********************خدایا...ازگناهانم بگذرهمانگونه که ازآرزوهایم گذشتی....!*******************کنارم گذاشتی کهتلخم کنی ی شدم نابحسرت بکش******************روزی برای برخی آدمهافقط یک خاطره خواهیدبودنهایت تلاشتان را ید تاخاطره ای . #سئوی_وب_سایت
سئوی وب سایت
سئو حرفه ای
در این مقاله مباحث تخصصی سئو را مرور خواهیم کرد
سئو حرفه ای
در این مقاله به را ار های سئو حرفه ای خواهیم پرداخت. قبل از خواندن این مقاله خواندن مقاله صفر تا صد سئو کاملا ضروری است. لطفا این مقاله را مطالعه فرمائید.
 
در مقاله صفر تا صد سئو درباره شروع کار سئو و نحوه پیگیری و تحقیق درب.