آرزوی با تو بودن

به نقل از خبرگزاریها در مورد آرزوی با تو بودن : بذار دختر بودن وواست تعریف کنم:دختر بودن یعنی دلواپس پدر شدن....غصه ی مادر وخوردن...عاشق برادر بودن...دختر بودن یعنی پدر ومادر وبرادر جات تصمیم بگیرن جات زندگی کنن ولی تو راضی به یه غم کوچیک تو دلشون نباشی....دختر بودن یعنی راحت اشک ریختن...دختر بودن یعنی نتونی حرف برادرتو زمین بندازی...دختر بودن یعنی یه نگاه سرد روی سرت اب میشه یعنی ظری. جز همین دربه در دشت و صحاری بودن ما به جایی نرسیدیم ز جاری بودن چالشت چیست که تقدیر تو هم زین دو یکیست از کبوتر شدن و باز شکاری بودن دوستخواهی ست به تعبیر تو یا خودخواهی در قفس عاشق آواز قناری بودن چه نشانی ست به جز داغ خیانت به جبین این یهودا صفتان را ز حواری بودن مرهمی زندگی ام زخمی اگر مرگم باش که به هر کار خوشا ی ره کاری بودن گر خزا. معشوق بودن آرزوی خیلی هاست. مخصوصا آنها که تجربه نکرده اند. اما شاید عده ای هم باشند که وقتی آن را چشیدند از شیرینی زیادش زده شده اند و به این نتیجه رسیدند که ای کاش به جای اینکه معشوق ی بودند محبوب می بودند.

معشوق بودن

معشوق بودن آرزوی خیلی هاست. مخصوصا آنها که تجربه نکرده اند. اما شاید عده ای هم باشند که وقتی آن را چشیدند از شیرینی زیادش زده شده اند و به این نتیجه رسیدند که ای کاش به جای اینکه معشوق ی بودند محبوب می بودند. بین معشوق بودن و محبوب بودن فرق بسیار است. همان تفاوت دیرینه ی عشق و دوست داشتن. عاشق ی است که تمام لحظه هایش به یاد معشوق می گذرد. کم ش حوصله ی ی جز معشوق خود را ندارد. دنیا برای او خلاصه شده روی یک نفر.

همه چیز به همان یک نفر بستگی دارد. اگر او هست تمام کیف ها و خوشیهای دنیا هم هست. همه چیز و همه جا زیباست. اگر او نیست، یا هست و سر یاری ندارد، دنیا جهنم است. هیچ چیز زیبا نیست. هیچ آرامش بخش نیست. زندگی سخت است. در فراق عشق برای عاشق چاره ای نمی ماند جز تخیل . چرا که او به هر حال باید در کنار عشقش باشد اگر در عالم واقع نشد به ناچار ه عالم خیال پناه می برد. و به راستی اگر این پناهگاه نبود عاشقها باید می مردند.


رئیس هیات موسس آزاد گفت: آرزوی ما این است که اسم آزاد ی با مسما بوده و این واقعا ی باشد. پسر بودن یعنی فقط تا آ دبستان مامان بابا پشت سرتن، بعدش جامعه بزرگت میکنه... پسر بودن یعنی فقط یه سال وقت داری که کنکور قبول شی... پسر بودن یعنی بعد هیجده سالگی یا سربازی یا سربار... پسر بودن یعنی استرس سربازی و حسرت درس خوندن بدون استرس... پسر بودن یعنی. بعد بابا مرد خونه بودن... سنم نمیشناسه... یعنی چی؟ یعنی بابا نباشه باید نون بدی... حالا . قابل توجه دخترانی که میگویند خوش به حال پسرااا اونا آزادند
.
.
.
.
.
.
.
.
پسر بودن یعنی نافتو که ب روش 2 سال حبس هم ب ..
پسر بودن یعنی فقط تا ا دبستان بابا مامان پشت سرتن بعدش جامعه بزرگت میکنه..
پسر بودن یعنی فقط یه سال وقت داری که کنکور قبول بشی..
پسر بودن یعنی بعد 18 دیگه یا سربازی یا سرباری..
پسر بو. میخوام برایت پسر بودن را تعر?ف کنم!
پسر بودن یعنی نافتو که ب روش 2 سال حبس هم ب
پسر بودن یعنی فقط تا ا دبستان بابا مامان پشت سرتن بعدش جامعه بزرگت میکنه
پسر بودن یعنی بعد 18 دیگه یا سرباز یا سربار
پسر بودن یعنی استرس سربازی و حسرت درس خوندنه بدون استرس
پسر بودن یعنی بعد بابا مرده خونه بودن سنم نمیشناسه
پسر بودن یعنی حفظ خواهر . آیا میتوان آدم بود ؟   آدم بودن مقامی فراسوی مرد یا زن بودن است . آدم بودن ، حامل روح خدا و اسمای الھی و خلیفه خدا بر
روی زمین بودن است : پاک بودن، خیر خواه ھمه بودن ، سخی بودن ، با معرفت بودن ، اھل محبت بودن ،
غیور و عزیز بودن ، بی نیاز و دلیر بودن، لطیف و فھیم بودن و صادق و با وفا بودن و ......
آیا براستی دیگر دورۀ آدمیت سپری شده ا.
از هجر تو بی قرار بودن تا کـی؟
بازیچه ی روزگار بودن تا کـــی؟

ترسم که چراغ عمر گردد خاموش!
دور از تو به انتظار بودن تا کی؟ خبرگزاری مهر نوشت: رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آریایی بودن فضل نیست، اما ایرانی بودن فضل است؛ زیرا آریایی بودن افتخار به خون و نژاد است و تفاوتی با ف جه عرب پیش از ندارد. یک سال است که تحقق یافته ایم،شانه به شانه همچشم در چشم همپا به پای همدست در دست همسایه به سایه همنفس به نفس هماز رویا و آرزوبودن  به واقعی بودن سرازیر شده ایم.برای اولین بار است که شیرین تر از رویاییم،و خواستنی تر از هر آرزویی.چنان در تمام لحظاتم تنیده ای که انگار از اول بوده ای،جانان من،باش. همینقدر زیبا، شکیبا، با صلابت و تکیه گ. اثبات چندباره صحت غیرقابل اعتماد بودن ، تفاوت نداشتن اوباما با ترامپ و کری با تیلرسون، بی ثمر بودن ادامه به هر قیمتی و ناممکن بودن تداوم بدون از جمله محورهای واکنش ها به اظهارات اخیر رئیس جمهور ست. سالها بازیچه تقدیر بودن ساده نیست مثل یک دیوانه در زنجیر بودن ساده نیست زندگی در برکه شاید سرنوشت ماهی است عاشق قلاب ماهیگیر بودن ساده نیست در مرور جمله "خود کرده را تدبیر نیست" در ته دل از خدا دلگیر بودن ساده نیست عشق مثل اتفاقی ساده می افتد ولی بعد از آن با درد و غم درگیر بودن ساده نیست مثل فرهادی که خواب هر شبش شیرین شده صاحب رویای . رئیس کمیته فرهنگ و تمدن و ایران شورای عالی انقلاب فرهنگی در برنامه مستند ایران که از شبکه سوم سیما به روی آنتن می رود، گفت: آریایی بودن فضل نیست، ولی ایرانی بودن فضل است چراکه آریایی بودن افتخار به خون و نژاد بوده و تفاوتی با ف جه عربی پیش از ندارد، اما ایرانی بودن افتخار به فرهنگ و تمدن است. آیا میتوان آدم بود ؟


آدم بودن مقامی فراسوی مرد یا زن بودن است . آدم بودن ، حامل روح خدا و اسمای الھی و خلیفه خدا بر
روی زمین بودن است : پاک بودن، خیر خواه ھمه بودن ، سخی بودن ، با معرفت بودن ، اھل محبت بودن ،
غیور و عزیز بودن ، بی نیاز و دلیر بودن، لطیف و فھیم بودن و صادق و با وفا بودن و ......
آیا براستی دیگر دوره آدمیت سپری ش. یه شبایی می شینی با خودت تمرین می کنی تمرین دیوونه بودن تمرین حرف زدن با خودت تمرین دیوونه بودن تمرین مدام ور رفتن با گوشی تمرین دیوونه بودن تمرین صد بار چک یه سری چیزای تکراری تمرین دیوونه بودن! اینا تمرینه؟ بعیید میدونم اینا یه جور امتحان پس دادنه! تمرینامو من چند ساله دارم انجام میدم تمرین دیوونه بودن رو یه وقتایی باید عاقل شد هم. این روز ها روز های بودن است این روزها روزهای خواستن بودن است خواستن بودن تو بودن و دیدنت بودن و حرف هایت بودن و دلگرمی هایت این روزها قاب ع ت کارم را راه نمی اندازد چشمانت از پلک نزدن خسته نشد؟ تو اگر خسته نیستی من دیگر خسته ام خسته ام از نبودن و ندیدنت خسته ام از نشنیدن صدایت خسته ام از حرف زدن با ع ی که جوابم را نمیدهد خسته ام به اندا. حکم تیمم بدل از وضو جهت استحباب دائم الوضو بودن در هنگام متاعب چیست؟ یعنی اگر شخص در اثر متاعبت و خستگی و گرما و سرما ، جهت استحباب دائم الوضو بودن ، در برخی موارد در عین وجود شرایط وضو تیمم کند ، استحباب و ثو منظور می شود؟
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضرتعالی ==============

جواب: سلام علیکم و رحمة الله و برکاته
خیر اثری ند. مهربونی، صداقت، خودت بودن، درک متقابل داشتن، مثبت بودن و خوب بودن آدم رو جاهای بهتر و بیشتری میبره. دختر خانوم با توام اینو بخون!!!
جذاب بودن به ارایش غلیظ نیست
جذاب بودن به پوشیدن تنگ نیست که همه چیزت پیدا باشه
جذاب بودن به مانتو خیلی کوتاه پوشیدن نیست
جذاب بودن توی چشم بودن و دیده شدن نیست
میدونی ما پسرا یه اینجور دخترا به چشم چی نگاه میکنیم؟
به چشم یه شب خو دن باهاش فقط همین
حالا بازم فکر کن با اینا جذاب میشی !!!
جذاب بودن یعنی توی چشم نبودن
جذاب بودن یعنی واسه اونی که دوسش داری جون بدی نه اینکه هر روز با یکی بلاسی و احساس زرنگ بودن بهت دست بده
جذاب بودن یعنی صداقت یعنی نجابت
جذاب بودن یعنی بی نظیر بودن واسه عشقت از همه لحاظ نه اینکه واسه همه
جذاب باشی
توی چشم باش/ ارایش کن /بی نظیر باش فقط واسه یکی
باور کن چشم ناپاک/ دست هرزه ... زیاده وقتی تو اونطوری میگردی مذهبی بودن عیب نیست، کشیش بودن و حتی ی بودن عیب نیست و اقلیت بودن عیب نیست که سینمای ایران سعی می کند در ا یدان از تعارض مذهبی و آیینی از مخاطبش خنده بگیرد. دختر یعنی دختر بودن یعنی تمام عمر پای آینه بودن !

دختر بودن یعنی پنکک زدن به جای صورت شستن !

دختر بودن یعنی کله قند و لی لی لی لی …

دختر بودن یعنی پس این چایی چی شد؟؟!

دختر بودن یعنی الگوی خیاطی وسط مجله های د یت

دختر بودن یعنی همونی باشی که مادر و و ت هستن

دختر بودن یعنی انتظار خاستگار مایه دار!


دختر بودن یعنی پنکک زدن به جای صورت شستن !

دختر بودن یعنی کله قند و لی لی لی لی …

دختر بودن یعنی پس این چایی چی شد؟؟!

دختر بودن یعنی الگوی خیاطی وسط مجله های د یت

دختر بودن یعنی همونی باشی که مادر و و ت هستن

دختر بودن یعنی انتظار خاستگار مایه دار!


دختر بودن یعنی سوال مس ه من م؟!..

دختر بودن یعنی ع کیه تو گوشیت..!!

دختر بودن یعنی این چی پوشیدی گمشو عوض کن..!!

دختر بودن یعنی آرزوی سفر مجردی رو به گور بردن..!!

دختر بودن یعنی الگوی خیاطی وسط مجله های مس ه..!!

دختر بودن یعنی خوشگله میشه برسونمت...!!!

دختر بودن یعنی همون که یه . دختر بودن یعنی تمام عمر پای آینه بودن !

دختر بودن یعنی پنکک زدن به جای صورت شستن !

دختر بودن یعنی کله قند و لی لی لی لی …

دختر بودن یعنی پس این چایی چی شد؟؟!

دختر بودن یعنی الگوی خیاطی وسط مجله های د یت

دختر بودن یعنی همونی باشی که مادر و و ت هستن

دختر بودن یعنی انتظار خاستگار مایه دار!

دختر بودن یعنی دختر و چه. نرم افزار فهمیدن آنلاین بودن در تلگرام درح recently
نرم افزار فهمیدن آنلاین بودن در تلگرام در ح recently
فهمیدن آنلاین بودن در ح recently
برنامه مخاطب خاص تلگرام
فهمیدن انلاین بودن در تلگرام
فهمیدن انلاین بودن در تلگرام در ح recently
تشخیص انلاین بودن در تلگرام وقتی ح last seen
فهمیدن آنلاین بودن در موبوگرام ادامه مطلب حل مسائل ریاضی پیچیده و ارائه تئوری های جدید فیزیک تنها نشانه های نابغه بودن نیستند. درواقع نشانه های بی شماری برای باهوش بودن وجود دارند. در این مقاله برخی از نکات ریز و ناشناخته از باهوش بودن یا حتی نابغه بودن را به شما معرفی می کنیم.
علم به ما نشان داده که 10 اشتباه رایج وجود دارد که ما را از شاد بودن و سالم بودن دور می کند. دختر بودن یعنی ش افتاد..!! دختر بودن یعنی سوال مس ه من م؟!..

دختر بودن یعنی ع کیه تو گوشیت..!! *** دختر بودن یعنی همونی باشی که مادر و و ت هستن..!!
دختر بودن یعنی آرزوی سفر مجردی رو به گور بردن..!! دختر بودن یعنی خوشگله میشه برسونمت...!!! *** دختر بودن یعنی وسطه سریال بهت بگن پاشو چای بیار!!!... دختر بودن یعنی تابستون با یه لباس تا ه..!! دختربودن یعنی " برو تو ، دم در وای نستا"..! *** دختر بودن یعنی سیگار کشیدن = بودن..! دختر بودن یعنی "کجا داری میری؟"...!! دختر بودن یعنی تو دریا با لباس بری..! *** دختر بودن یعنی تباه شدن زندگیت واسه " حرف مردم"..!!
دختر بودن یعنی حق نداری به انتخاب خود تصمیم بگیری....! دختر بودن یعنی دفن شدن در زندگی..!!
واقعا درک نمیکنم چرا باید از موفقیت یک نفر دیگه خوشحال شد..یعنی نمیدونم چطور میتونم موفقیت دیگری رو به واسطه ی همشهری بودن ، هم وطن بودن ، هم کیش بودن یا هم زبون و هم فرهنگ بودن به خودم ارتباط بدم ..
امیدوارم هیچوقت در مسیری قرار نگیرم که برای خوشحال و راضی بودن ، به جای فعال بودن در بیان حرف هایی که فکر میکنم برای گفتن دارم ، خودم. تنهای دگر منم یا تو بماند باران سمفونی لذتی است که می بارد چه تنها باشیم چه باهم باران را که خیس بخوریم تمام است چتر را کنار بگذار آرزوی این قطرات ، کوبیدن به تنهائیست بدویم تا مرز ساحل مهتاب ، باران ، اشک همه را به دریا برسانیم بعد دست ما را به هم خواهد داد هجمه وهم انگیزی که در ساحل متولد می شود .... یوسف یک اسفند ٩٣ دختر یعنی دختر بودن یعنی تمام عمر پای آینه بودن ! دختر بودن یعنی پنکک زدن به جای صورت شستن ! دختر بودن یعنی کله قند و لی لی لی لی … دختر بودن یعنی پس این چایی چی شد؟؟! دختر بودن یعنی الگوی خیاطی وسط مجله های د یت دختر بودن یعنی همونی باشی که مادر و و ت هستن دختر بودن یعنی انتظار خاستگار مایه دار! دختر بودن یعنی دختر و چه به رانندگی؟ تو ب. در این دوران نامردی و عصر بد گمان بودن
چه سودی می بری ای مهربان از مهربان بودن؟
چه سودی می بری وقتی که قدرت را نمی فهمند
وفرقی نیست پیش دشمنان یا دوستان بودن
تو مثل آن معمایی که ساده حل نخواهی شد
و من هم عاشق پیچیدگیِ چیستان بودن
برای من که فرش و عرش را یکجور می بینم
چه فرقی می کند دریا شدن یا آسمان بودن ؟
به من می گفت بابا. من به عنوان یک زن افتخار می کنم که نقش مادر بودن و همسر بودن را دارم ولی این به آن معنا نیست که من برای خودم استقلال نداشته باشم/ اینکه یک زن بخواهد شود، رئیس جمهور شود، به ورزشگاه برود با مشکل زن بودن مواجهه است. دختر بودن یعنی ش افتاد..!! دختر بودن یعنی سوال مس ه من م؟!.. دختر بودن یعنی ع کیه تو گوشیت..!! دختر بودن یعنی این چی پوشیدی گمشو عوض کن..!! دختر بودن یعنی آرزوی سفر مجردی رو به گور بردن..!! دختر بودن یعنی الگوی خیاطی وسط مجله های مس ه..!! دختر بودن یعنی خوشگله میشه برسونمت...!!! دختر بودن یعنی همون که یه روز میره گل بچینه , میره گلاب بیاره تا بدن بااجازه بزرگترا...!!! دختر بودن یعنی همونی باشی که مادر و و ت هستن..!! دختر بودن یعنی 100 تا سکه کمه , من دخترم رو زیر 150 تا نمیدم....!!! دختر بودن یعنی آبجی لباس های مارو شستی؟!؟!... دختربودن یعنی " برو تو ، دم در وای نستا"..! دختر بودن یعنی وسطه سریال بهت بگن پاشو چای بیار!!!... دختر بودن یعنی حق هر چیزی رو فقط وقتی داری که تو عقدنامه نوشته باشه..!! دختر بودن یعنی کله قند و لی لی لی لی ...!! دختر بودن یعنی اول پدر و برادر بعد هم شوهر !!.. دختر بودن یعنی " دخترو چه به رانندگی ؟ "!!.. دختر بودن یعنی کتک های داداش..!! دختر بودن یعنی " شنیدی شوهر الناز واسه ش یه سرویس طلا یده 80 میلیون ؟"!!!... دختر بودن یعنی "خوب به سلامتی لیسانس هم که گرفتی دیگه باید شوهرت بدیم"!!!!!! دختر بودن یعنی سیگار کشیدن = بودن..! دختر بودن یعنی تابستون با یه لباس تا ه..!! دختر بودن یعنی ساعت 8 شب دیروقته کجایی بیا خونه..!! دختر بودن یعنی نخواستن و خواسته شدن..!! دختر بودن یعنی کلی عروسک که یه دفعه میگن بزرگ شدی بسه جمعشون کن..!! دختر بودن یعنی پسر حسن آقا ریس یه کارخونه شده میدونی؟!؟!.. دختر بودن یعنی "کجا داری میری؟"...!! دختر بودن یعنی تو دریا با لباس بری..!! دختر بودن یعنی ذلیل بشی آبروم رفت دگمه هاتو ببند..!! دختر بودن یعنی پسر همسایه , پسر فامیل , پسر در به در دنبال پیدا ت باشن تا یه کرمی بریزن..!!! دختر بودن یعنی " تو نمیخواد بری اونجا ، من خودم میرم "..!! دختر بودن یعنی "کی بود بهت زنگ زد؟! با کی حرف میزدی؟"..!! دختر بودن یعنی " از پدرت اجازه گرفتی؟"..!! دختر بودن یعنی بهت بگن خیلی خودسر شدیا!!! دختر بودن یعنی با لباس سفید اومدن با کفن رفتن !!! دختر بودن یعنی تباه شدن زندگیت واسه " حرف مردم"..!! دختر بودن یعنی فراموش آرزوها..!! دختر بودن یعنی حق نداری به انتخاب خود تصمیم بگیری....! دختر بودن یعنی اجازه گرفتن واسه هرچی ، حتی نفس کشیدن...! دختر بودن یعنی دفن شدن در زندگی..!!!! وقتی اغلب بد ببینی ، خوب بودن ساده نیست!
با وقیحان دائماً محجوب بودن ساده نیست!

سایه روشن بود مرز دشمنان و دوستان ؛
در میان دشمنان محبوب بودن ساده نیست

« رودکی» باشی ولی در چشم مردم «عنصری » –
تا به این اندازه نامطلوب بودن ساده نیست!

ظاهراً چون کوه باشی ؛ منتها چون گردباد –
از درون یک عمر در آشوب بودن ساده نیست!

. وقتی اغلب بد ببینی ، خوب بودن ساده نیست!
با وقیحان دائماً محجوب بودن ساده نیست!

سایه روشن بود مرز دشمنان و دوستان ؛
در میان دشمنان محبوب بودن ساده نیست

« رودکی» باشی ولی در چشم مردم «عنصری » –
تا به این اندازه نامطلوب بودن ساده نیست!

ظاهراً چون کوه باشی ؛ منتها چون گردباد –
از درون یک عمر در آشوب بودن ساده نیست!

. شاید در صورتی که خودتان را در جایگاه یک مدیر و موفق تصور کنید، احتمالا شاخصه هایی همچون محبوبیت در بین دیگران، خوش برخورد بودن، خنده رو بودن، خوش لباس بودن و ... را برای خود انتخاب خواهید کرد. http://p os-c.ak.instagram.com/hp os-ak-xaf1/10611097_349611411856802_663048628_n.jpg http://p os-f.ak.instagram.com/hp os-ak-xfa1/10349830_581403975313589_61283632_n.jpg http://p os-b.ak.instagram.com/hp os-ak-xpf1/10471843_664174186992113_42717828_n.jpg http://p os-a.ak.instagram.com/hp os-ak-xap1/925308_319324464911040_1772802416_n.jpg http://p os-b.ak.instagram.com/hp os-ak-xfp1/891435_733066003422729_1810782378_n.jpg دختر بودن یعنی ش افتاد... دختر بودن یعنی سوال مس ه ی آیا بنده م؟! دختر بودن یعنی ع کیه تو گوشیت.. دختر بودن یعنی آرزوی سفر مجردی رو به گور بردن... دختر بودن یعنی همونی که یه روز میره گل بچینه،میره گلاب بیاره با اجازه ی بزرگترها... دختر بودن یعنی همونی باشی که و خ بودن... دختر بودن یعنی وسط سریالبهت بگن پاشو برو چایی بیار... دختر بودن یعنی ساعت8شب دیروقته کجایی؟بیا خونه ... دختر بودن یعنی نخواستن و خواسته سدن... دختر بودن یعنی کلی عروسک که یدفعه میگن بزرگ شدی جمعشون کن!!! دختر بودن یعنی کجا داری میری... دختر بودن یعنی پسر همسایه،پسر فامیل،پسر ،در به در دنبال پیدا ت باشن... دختر بودن یعنی:تو نمیخواد بری اونجا خودم میرم.. دختر بودن یعنی کی بود بهت زنگ زد؟با کی حرف میزدی؟؟؟ دختر بودن یعنی از پدرت اجازه بگیرررر.. دختر بودن یعنی راهو بی راه بهت بگن خیلی خودسر شدیا... دختر بودن یعنی با لباس سفید اومدن وبا کفن رفتن... دختر بودن یعنی تباه شدن زندگیت واسه حرف مررررررررررررردم.... دخترررر بودن ....یعنیی...فراموش دخترای عزیز نظرنشه فراموش دختر بودن یعنی تمام عمر پای آینه بودن!
دختر بودن یعنی پنکک زدن به جای صورت شستن!
دختر بودن یعنی کله قند و لی لی لی لی ...
دختر بودن یعنی پس این چایی چی شد؟؟!
دختر بودن یعنی الگوی خیاطی وسط مجله های د یت
دختر بودن یعنی همونی باشی که مادر و و ت هستن
دختر بودن یعنی انتظار خاستگار مایه دار!
دختر بودن یعنی چرا خونه اونقد کثیفه ؟؟!
دختر بودن یعنی دخترو چه به رانندگی؟
دختر بودن یعنی باید مورد علاقه تو ول کنی پاشی چایی بریزی!
دختر بودن یعنی نخواستن و خواسته شدن!
دختر بودن یعنی حق هر چیزی رو فقط وقتی داری که تو عقدنامه نوشته باشه! دختر بودن یعنی شنیدی شوهر سیمین واسه ش یه سرویس طلا یده 12 میلیون؟ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩﻥ ﺧﻮﺩﺭﺍ منوط به ،
ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩﻥ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻧﮑﻦ!
و ﺑﺪ ﺑﻮﺩﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻠﺖ،
ﺑﺪﺑﻮﺩﻥ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺗﻮﺟﯿﻪ ﻧﮑﻦ!
ﻣﺎ ﺁﯾﯿﻨﻪ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ، ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﻢ!

ﻣﺸﮏ ﺭﺍ ﮔﻔﺘﻨﺪ:
ﺗﻮ ﺭﺍ ﯾﮏ ﻋﯿﺐ ﻫﺴﺖ،
ﺑﺎ ﻫﺮ ﮐﻪ ﻧﺸﯿﻨﯽ
ﺍﺯ ﺑﻮﯼ ﺧﻮﺷﺖ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺩﻫﯽ.
ﮔﻔﺖ:
ﺯﯾﺮﺍ ﮐﻪ ﻧﻨﮕﺮﻡ ﺑﺎ ﮐﯽ ﺍ. دختر یعنی دختر بودن یعنی تمام عمر پای آینه بودن !

دختر بودن یعنی پنکک زدن به جای صورت شستن !

دختر بودن یعنی کله قند و لی لی لی لی …

دختر بودن یعنی پس این چایی چی شد؟؟!

دختر بودن یعنی الگوی خیاطی وسط مجله های د یت

دختر بودن یعنی همونی باشی که مادر و و ت هستن

دختر بودن یعنی انتظار خاستگار مایه دار!


تا بین یه سری 3 احساس 10 بودن کنم

پایین بودن بین بالاتر ها باعث میشه سغی کنم رشد کنم

اما احساس بالا بودن بین پایین تر از خود فقط سر خود کلاه گذاشتنه

آدم هایی رو دیدم که از 10 بودن بین 3 ها به خود می بالیدن
مثلا یه فوق لیسانس دارن و چند تا کلمه انگلیسی می دونه ، میاد بین . پسر بودن یعنی نافتو که ب روش 2 سال حبس هم ب

پسر بودن یعنی فقط تا ا دبستان بابا مامان پشت سرتن بعدش جامعه بزرگت میکنه

پسر بودن یعنی فقط یه سال وقت داری که کنکور قبول نشی

پسر بودن یعنی بعد 18 دیگه یا سربازی یا سربار پسر بودن یعنی تبدیل 18 ماه سربازی به 24 ماه پسر بودن یعنی استرس سربازی و حسرت درس خوندنه بدون استرس پسر بودن یعنی مقایسه شدن با یه ماشین دویست میلیونی پسر بودن یعنی دست و پا زدن تو رابطه ی سنگینی نگاه پدر و شهریه ی پسر بودن یعنی بعد بابا، مرده خونه بودن، سنم نمیشناسه یعنی چی؟؟ یعنی بابا نباشه نون باید بدی حالا 5 ساله باشی یا 50 ساله

پسر بودن یعنی حفظ خواهر و مادر و همسرت از هر چی ه پسر بودن یعنی تو بسوزی ولی اون نسازه پسر بودن یعنی که از ( آ ) اولش تا ( ی ) آ ش همش مسئولیته

پسر بودن یعنی جنگ که شد گوشت تنت سپر ته

پسر بودن یعنی یه سگ دو زدن واسه یه لقمه نون که جلو زن و بچه کم نیاری

پسر بودن یعنی واسه عید لباس ن ی که دخترت واسه یده لباس کم و ر نیاره

"پسر بودن یعنی بی پول عاشق نشی"

پسر بودن یعنی حرفایی که میمونه تو دل

پسر بودن یعنی " مرد که گریه نمیکنه " و سرکوب تمام احساساتت
پسر بودن یعنی همیشه بد ار بودن به همه

پسر بودن یعنی بعد سربازی روز اول کلی تحویلت میگیرن روز دوم به چشه زالو نگات میکنن

پسر بودن یعنی .­......... مسئولیت مسئولیت

یکم به خودمون بیایم ببینیم کجا وایسادیم.

به سلامتـــــــــــــــی همه پسرا. دبیرکل کانون انجمن های صنفی کارگران کشور گفت: باید فرهنگ جامعه به سمتی برود که هیچ از کارگر بودن خودش خج نکشد و حتی هیچ فرزندی از کارگر بودن پدرش شرمنده نباشد. اگه مرد بودن به بالا بودت تعداد سک3 هست من مرد نیستم.
~
اگه مرد بودن به کافه نشستن و قلیون کشیدن و ع داشتن
با لیوان
بر میگرده من مرد نیستم.
~
اگه مرد بودن به اینه که تو جمع های پسرونه
خاطرات سک3 هرکی بیشتر
بود و هرکی راحت تر تن و بدن دختر و مردم رو
نقل و نبات کرد تو مجلس
من مرد نیستم.
~
اگه مرد بودن به اینکه ات جت رو بکشن . گاہی ڪودڪ باش
جدی بودن را فراموش ڪن
ڪودڪان آرامش
بیشتری دارند..
بزرگ تر ڪہ میشوی زیباتر
سخن میگویی
ولی احساس وطراوتت
را از دست می دہی!!
ڪودڪ بودن ڪوچڪ
بودن نیست، لذت بردن است!

شاید همه مون شنیده باشیم که میگن اون چیزی که نکشتت قوی ترت میکنه.
اما آیا تا حالا ی بهتون گفته که این قوی بودن کشته مارو ...؟
بند بند وجودمون شده از این حجم قوی بودن و بودن در جمع قوی ها
سبک بازی کن، بزن، بخور ولی خواهش میکنم، خواهش میکنم همینطوری یکجا واینستا
دختر بودن یعنی ش افتاد دختر بودن یعنی سوال مس ه من م ؟ دختر بودن یعنی ع کیه تو گوشیت... دختر بودن یعنی آرزوی سفر مجردی رو به گور بردن... دختر بودن یعنی همونی که میره یه روزی گل بچینه میره گلاب بیاره تا بدن با اجازه بزرگترا... دختر بوندن یعنی همونی باشی که مادر و و ت هستن دختر بودن یعنی 100تا سکه کمه من دخترم رو زیر 150تا نمیدم دختر بودن یعنی و.