آرزوی نزدیک

به نقل از خبرگزاریها در مورد آرزوی نزدیک : متن آهنگ لیلا فروهر به نام آرزوی من اینست آرزوی من اینست که دو روز طولانی در کنار تو باشم فارغ از پشیمانی آرزوی من اینست یا شوی فراموشم یا که مثله غم هر شب گیرمت در آغوشم آرزوی من اینست که تو مثله یک سایه س ناه من باشی لحظه تر گریه آرزوی من اینست نرم و عاشق و ساده همسفر شوی با من در سکوت یک جاده آرزوی من اینست هستی تو من باشم لحظه های هو. من محمد حسینی بهشتی، در دوم آبان 1307 در شهر اصفهان در محله لومبان متولد شدم. منطقه زندگی ما از مناطق بسیار قدیمی شهر است. خانواده ام یک خانواده است و پدرم هم بود. ایشان هم در هفته چند روز در شهر به کار و فعالیت می پرداخت و هفته ای یک شب به یکی از روستاهای نزدیک شهر برای ت جماعت و کارهای مردم می رفت و سالی چند روز به یکی از روستاهای دور که . تنهاتر از همیشهبی رمق و ناتوانبا کف پاهای تاول زدهپیرمرد مفلوکی که در انتظاربرآورده شدنتنها آرزوی باقی مانده اش به سر می بردیک آرزوی پاییزی یک کودک مبتلا به بیماری سرطان اهل ایذه که آرزوی خود را معلم شدن و تدریس به دانش آموزان پایه ششم ابت عنوان کرده بود، با ابتکار مدیر دبستان غیر انتفاعی دخترانه حسین(ع) اهواز به آرزوی خود رسید. با آرزوی آرامش برای تمامی پدرهای فوت شده در روز پدر از احتمال ساخت سری دوم مجموعه تلویزیونی "ماماهوت" سخن گفت. یک کودک مبتلا به بیماری سرطان اهل ایذه که آرزوی خود را معلم شدن و تدریس به دانش آموزان پایه ششم ابت عنوان کرده بود، با ابتکار مدیر دبستان غیر انتفاعی دخترانه حسین(ع) اهواز به آرزوی خود رسید. میگی بارونو دوست داری با چتر میری زیرش ! میگی گل رو دوست داری از شاخه می چینیش ! میگی پرنده ها رو دوست داری تو قفس نگهشون میداری ! بعد می خوای نترسم وقتی میگی دوستم داری ؟؟؟ سلام خوبی ؟ امروز رفتم ، گفت رگهای قلبت بسته شده ! شرمنده دیگه راهی برای بیرون اومدنت نیست !!! سری جدید متن شارژ رایتل امروز روز اختراع کبریته ، روزت مبارک آتیش ید شا. هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد خداحافظی علی کریمی متنی را آماده کرده و در اختیار نود نت قرار داده که در زیر می خوانید:

همه می توانند در امتداد امواج به پیش روند اما انسان واقعی ی است که بر خلاف امواج به پیش رود.

جام جهانی تمام شده و برای شروع دوباره لیگ و جنگی تمام نشدنی برای قهرمانی آماده می شویم اما با نبود تو حالا احساس می کنم که خط قرمزی باید به روی یکی از آرزوهایم بکشم.

بازی در کنار تو شماره هشت فراموش نشدنی آرزویی که هیچوقت برآورده نشد و من باید با آن کنار بیایم.

علی کریمی عزیز همیشه دوست داشتم در کنار تو بازی کنم تا علاوه بر یاد گرفتن از تکنیک ناب و زیبای تو از ذات خوب و زیبای توهم یاد بگیرم اما افسوس که این آرزو را باید در آرشیو ذهنم نگه داری کنم و سعی کنم در مسیر تو و امثال تو قدم بردارم.

علی کریمی مرد خانواده برایت آرزوی سلامتی می کنم چراکه سلامتی مهم است و آرزو می کنم در کنار خانواده ات شاد و شاد باشی و در راستای هدفی دیگر قدم برداری و روز به روز به هدف جدیدت نزدیک شوی...

هدفی که می دانم رسیدنی اش می کنی چراکه مردان بزرگ همیشه راه خودشان را باز می کنند و به هدف می رسند.

با آرزوی آرامش برای مردی که مثل هر ی نبود.

پیام صادقیان هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد خداحافظی علی کریمی متنی را آماده کرده و در اختیار نود نت قرار داده که در زیر می خوانید:

همه می توانند در امتداد امواج به پیش روند اما انسان واقعی ی است که بر خلاف امواج به پیش رود.

جام جهانی تمام شده و برای شروع دوباره لیگ و جنگی تمام نشدنی برای قهرمانی آماده می شویم اما با نبود تو حالا احساس می کنم که خط قرمزی باید به روی یکی از آرزوهایم بکشم.

بازی در کنار تو شماره هشت فراموش نشدنی آرزویی که هیچوقت برآورده نشد و من باید با آن کنار بیایم.

علی کریمی عزیز همیشه دوست داشتم در کنار تو بازی کنم تا علاوه بر یاد گرفتن از تکنیک ناب و زیبای تو از ذات خوب و زیبای توهم یاد بگیرم اما افسوس که این آرزو را باید در آرشیو ذهنم نگه داری کنم و سعی کنم در مسیر تو و امثال تو قدم بردارم.

علی کریمی مرد خانواده برایت آرزوی سلامتی می کنم چراکه سلامتی مهم است و آرزو می کنم در کنار خانواده ات شاد و شاد باشی و در راستای هدفی دیگر قدم برداری و روز به روز به هدف جدیدت نزدیک شوی...

هدفی که می دانم رسیدنی اش می کنی چراکه مردان بزرگ همیشه راه خودشان را باز می کنند و به هدف می رسند.

با آرزوی آرامش برای مردی که مثل هر ی نبود.

پیام صادقیان قائم مقام پیشین مجمع عالی جوانان ایران دقایقی پیش کرسی دبیرعالی سیاستگزاری جوانان رابه خانم طاهره رستاخیز واگذارکرد حمیدرضا مفتح گفت : اگرچه توفیق نداشتم خدمات خودرا دراین مدت کوتاه به جوانان ایران ارائه دهم اما برای کادرمدیریت جوان ومقتدرخصوصأ دبیرکل محترم مجمع عالی جوانان آرزوی موفقیت دارم فامییل(درحال حرف زدن با موبایل): الو دوره جان،عزیزم،اینجا شلوغه من بعداٌ بهت زنگ میزنم خودم...چی چی رو دارم میپیچونم!؟ میگم اینجا شلوغه نمیشه حرف زد!
دیوی: غریبه ی نزدیک...ماچ! ماچ! ماچ!
فامیل: باشه الآن میام ماچت میکنم دیگه!...نه بابا این دیوه! دخترعموم کجا بود نصف شبی!؟ اصلاٌ الآن خودش بهت میگه
دیوی(میره نزدیک تلفن): من دیو نیس. انا لله و انا الیه راجعون برادر عزیزم جناب آقای محمد رضا سرودلیر درگذشت والده مکرمه جنابعالی را تسلیت عرض نموده و برای ایشان آرزوی غفران الهی و برای شما برادر عزیزم آرزوی صبر جمیل از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. ان شاء الله در ایام منسوب به رسول اکرم (ص)، والده جنابعالی مهمان آن حضرت و ائمه اطهار باشند. ما را در غم خود شریک بدانید. محمد جوادی سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ گفت: امیدوارم در آینده ای نزدیک تکنولوژی ویدیویی به کمک داوران بیاید. رامبد جوان در اینستاگرام خود از آرزوی های خود گفت.
http://8pic.ir/images/90365499098363239011.jpg
همکاران ارجمند کتابخانه مرکزیسلام علیکم با احترام و آرزوی توفیق و تبریک به مناسبت فرا رسیدن بیست و یکمین دوره هفته کتاب ایران ، بدینوسیله از تلاشهای شما عزیزان در انجام برنامه های ویژه این هفته ، قدردانی می گردد و از درگاه ایزد منان برای شما ، آرزوی توفیق روز افزون را مسئلت می نمایم . مسئول کتابخانه مرکزی پارک شهر اولین بار که نامت را دیدم به یاد سنگ مرمر افتادم زیبا و با ارزش کم کم با نوشته هایت خودت را شناختم دختری با امپراطوری در قلب و حالا به روز تولدت نزدیک میشم و روزی که برای هر مهم ترین روز زندگیش است و من برای دوست نادیده ام چه دارم به جز آرزو آرزوی اینکه خدا برایش بهترین ها رقم بزند غصه هایش کم باشد نگفتم غصه نداشته باشد چون آدمی با درد ساخته میشود برایت آرزوی خوشبختی میکنم خواهر کوچک تو ملی پوش والیبال نشسته کشورمان ب مدال طلای پارالمپیک را مهمترین آرزوی خود عنوان کرد. سرمربی تیم ملی به دروازه بان مورد اعتماد خود در دو تورنمنت جام جهانی و ملت های آسیا آرزوی سلامتی و بازگشت کرد. جورجیا> یک پسر بچه هفت ساله مبتلا به بیماری قلبی مادرزادی با کمک فناوری واقعیت مجازی توانست به آرزوی خود که سفر به فضا بود، دست یابد. آرزوی دیدن کرببلایت ،دارم
شوق دیدارحرم ،ایوان طلایت دارم
کربلاکعبه دلهای بهم پیوستس
آرزوی حرم ساقی طفلان دارم
نهرعلقم ،تل زینب .قتلگاه شاه خوبان
شوق بین الحرمین وخواندن دارم
آرزوی رفتن به نجف زیارت باب یتیمان
شوق دیدارحرم ،علی آن همای رحمت دارم
دیدن خیمه های سوخته وقبر ی نینوایت
زده آتشی به جانم که فقط. آرزوی مُردن خورشید!! image result بیشه داران ، با تبر داران ، تبانی کرده اند
قامت بالا بلندان را ،کمانی کرده اند

ریشه خواران فسون ، بر تک درخت پیر باغ
زاغ را ، برج دیده بانی کرده اند

صحبت از بزم بهار و جام های لاله نیست
داس ها ، گلگشت ها را ، ارغوانی کرده اند

ساحت پاک پگاه کفتران ، خا تری است
بس که صیادان در آن ، کر پرانی کرده اند

آبیاران ، با شب و مرداب ، پیمان بسته اند
این دو رنگان ، آب ها را هم ، روانی کرده اند

آرزوی مردن خورشید و تکرار شب است
آنچه خفاشان ، به شوقش ، پر فشانی کرده اند

عاشقا ! برگرد ! راه عشق را پیچانده اند
ره ن ، معشوق را هم ، بی نشانی کرده اند... به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران میهمان برنامه ماه عسل در اینباره گفت : در محله ما متاسفانه توزیع و استعمال رایج است و در چند سال گذشته بسیاری از هم سن و سالان من در دام اعتیاد و یا توزیع آن گرفتار شدند.تنها آرزوی من این است که بتوانم به همراه خانواده ام از این محل نقل مکان کنم.

در حالیکه تنها چند دقیقه به پایان این برنا. یک کارمند تی از فرط بی حوصلگی به جستجو در قفسه های قدیمی اتاق کارش مشغول شد. در حین جستجو به یک چراغ پیه سوز خیلی قدیمی برخورد. با خودش فکر کرد می تواند از آن به عنوان یک شی زینتی در دکور خانه اش استفاده کند. بنابراین آن را با خود به خانه برد. هنگام تمیز و پولیش چراغ، یک غول از چراغ بیرون آمد و گفت که می تواند سه آرزوی او را برآورده کند. . محسن رضایی توئیتر خود را با پستی درباره آرزوی جوانان به روز کرد. این روزها تنها سرگرمی کویر، خورشید است! +++ «دوش می آمد و رخساره برافروخته بود»...گفتمش: ظهر نیا! هُرم* هوا بیشتر است * هُرم: گرمای هوا آرزوی محقق نوشت: دارم میرم کاریکاتور یاد بگیرم منتهی شاید این گوساله بشه، شایدم نشه...بنا به دلایل خاص!
آرزوی دیگر نوشت: با توجه به اینکه از نوشتن آرزوی قبلی تا محقق شدنش چندی نگذشت! حریص شدم آرزو بعدی. به گزارش شریان نیوز،یک عربستانی در لندن با اشاره به روابط نزدیک اخیر میان عربستان و رژیم صهیونیستی اعلام کرد آرزوی تل آویو برای ورود به مکه توسط «محمد بن سلمان» ولی عهد عربستان در آینده عملی می شود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] خواهرم می گفت : همیشه آرزویی داشتم که قبل از رسیدنم به سن تکلیف دوست داشتم به آن برسم ولی اگرروزی به آرزوی من رسیدی بیاد من هم باشاز حرفش خنده ام گرفت گفتم که مگر می شود من به آرزوی تو برسمیا کدام آرزوست که در کودکی می توان داشت ودربزرگسالی نمی توان
نگاهی به من کرد و گفت:همیشه دوست داشتم دست " آقا "را ببوسم بهنام برزای برای استقلال در این فصل آرزوی موفقیت کرده است. انگار در این دنیا نبودم، کل وجودم در آرزوی دیدنت، در آرزوی بودنت بود. دنیایم پر بود از خواسته هایم. در آرزوی دیدنت کل راه را آمدم، دویدم، قلبم جوری عجیبی میزد، احساس می الان است که همه صدایش را بشنوند! رسیدم، آنقدر هیجان داشتم که صدایم در نمیامد، با صدای گرفته سلام . دور و ورم را نگاه ، چند بار نگاه ولی نبودی. این شد که به دنیای واقعی و.
خورشید آرزوی منی ،
گرم تر بتاب.. http://dl.ariamobile.net/summer89/zip/ghadr.jpg شبی که در آن خطاب می آید: کجایند جوانمردان شب خیز که در آرزوی دیدار، بی خواب و بی آرام بوده اند و در راه عشق شربت بلا نوشیده اند، تا خستگی ایشان را مرهم گذاریم و اندر این شب قدر ایشان را با قدر و منزلت گردانیم؛ که امشب، شب نوازش بندگان است و وقت توبه گن اران. حسینی به تمدید قرارداد با پرسپولیس نزدیک تر شد
با کوتاه آمدن طرفین، سیدجلال حسینی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد. پس از اینکه رسانه های عربی امروز اعلام د به دنبال جذب سیدجلال حسینی هستند و حتی با این بازیکن برای امضا قرارداد به توافقاتی هم رسیده اند، م ع ملی پوش کشورمان این خبر را تکذیب کرد.

به نقل از فارس، از همین رو امروز هم علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با سیدجلال حسینی پا پس نکشید و برای دومین بار گفت وگوی مثبت و سازنده ای با این بازیکن داشت.

با توجه به نگاه مثبت دو طرف سیدجلال حسینی و رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از خواسته های خود کوتاه آمدند و توافقات خوبی را برای تمدید قرارداد با یکدیگر داشتند.

از همین رو سیدجلال حسینی با توجه به مذاکرات امروز با رحیمی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید به زودی ماندن حسینی در جمع قرمزپوشان قطعی به نظر می رسد.

این در شرایطی است که حسینی دو پیشنهاد داخلی خوب هم دارد؛ اما هنوز به آنها پاسخی نداده است. حسینی به تمدید قرارداد با پرسپولیس نزدیک تر شد
با کوتاه آمدن طرفین، سیدجلال حسینی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد. پس از اینکه رسانه های عربی امروز اعلام د به دنبال جذب سیدجلال حسینی هستند و حتی با این بازیکن برای امضا قرارداد به توافقاتی هم رسیده اند، م ع ملی پوش کشورمان این خبر را تکذیب کرد.

به نقل از فارس، از همین رو امروز هم علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با سیدجلال حسینی پا پس نکشید و برای دومین بار گفت وگوی مثبت و سازنده ای با این بازیکن داشت.

با توجه به نگاه مثبت دو طرف سیدجلال حسینی و رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از خواسته های خود کوتاه آمدند و توافقات خوبی را برای تمدید قرارداد با یکدیگر داشتند.

از همین رو سیدجلال حسینی با توجه به مذاکرات امروز با رحیمی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید به زودی ماندن حسینی در جمع قرمزپوشان قطعی به نظر می رسد.

این در شرایطی است که حسینی دو پیشنهاد داخلی خوب هم دارد؛ اما هنوز به آنها پاسخی نداده است. حسینی به تمدید قرارداد با پرسپولیس نزدیک تر شد
با کوتاه آمدن طرفین، سیدجلال حسینی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد. پس از اینکه رسانه های عربی امروز اعلام د به دنبال جذب سیدجلال حسینی هستند و حتی با این بازیکن برای امضا قرارداد به توافقاتی هم رسیده اند، م ع ملی پوش کشورمان این خبر را تکذیب کرد.

به نقل از فارس، از همین رو امروز هم علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با سیدجلال حسینی پا پس نکشید و برای دومین بار گفت وگوی مثبت و سازنده ای با این بازیکن داشت.

با توجه به نگاه مثبت دو طرف سیدجلال حسینی و رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از خواسته های خود کوتاه آمدند و توافقات خوبی را برای تمدید قرارداد با یکدیگر داشتند.

از همین رو سیدجلال حسینی با توجه به مذاکرات امروز با رحیمی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید به زودی ماندن حسینی در جمع قرمزپوشان قطعی به نظر می رسد.

این در شرایطی است که حسینی دو پیشنهاد داخلی خوب هم دارد؛ اما هنوز به آنها پاسخی نداده است.

دانشجویان عزیز از نیمسال جدید، در مرکز ارومیه نخواهم بود. برای همه شما عزیزان، آرزوی موفقیت در تمام عرصه های زندگی تان را دارم. محجوب با آرزوی خوشبختی برای مردم ایران در سال جدید، گفت: سعادت انسان ها در سال جدید بزرگترین آرزوی من است. رئیس هیات موسس آزاد گفت: آرزوی ما این است که اسم آزاد ی با مسما بوده و این واقعا ی باشد. سلام آرزوی دور افتاده بر بلندای قاف امروز دوشنبه است روزی که وقت و بی وقت باید به دنبال زمانی باشیم که نیست امروز پرواز را به خاطر درد های که در بالهایمان بود به فراموشی سپردیم و نمی دانستیم که هر روز زمان حرفهای تازه ای دارد چه میدانی! تو از راه دور به معنای فراموشی می رسی و من از نزدیک به راه رسیدن به تو حرفی باقی نمانده است آیا سلام. مشاور امور بین الملل معظم انقلاب گفت: و رژیم صهیونیستی دنبال اجرای برنامه هایی برای تجزیه کشورهای منطقه هستند اما این آرزوی شوم خود را در منطقه به گور خواهند برد. باشگاه هلندی در آستانه بازی ایران و ونزوئلا در شهر نایمخن برای ستاره ملی پوش خود آرزوی موفقیت کرد. فاطمه معتمدآریا در پی جان باختن جمعی از دریانوردان ایرانی برای خانواده های داغدار قربانیان این فاجعه آرزوی صبر کرد. مریم معصومی در برنامه «دورهمی» اعلام کرد که از کودکی آرزوی رییس جمهور شدن را در دل داشته است. رکنا: پاسداران در بیانیه ای به مناسبت ۹ دی تاکید کرد: «عده ای با حساسیت ز از حافظه مردم در آرزوی فتنه آفرینی های جدید هستند.» آرزوی باران کافی برای تو می کنم که زیبایی بیشتری به روز آفت ت بدهد... آرزوی شادی کافی برای تو می کنم که روحت را زنده و ابدی نگاه دارد... آرزوی رنج کافی برای تو می کنم که کوچکترین خوشی ها به بزرگترینها تبدیل شوند... آرزوی بدست آوردن کافی برای تو می کنم که با هرچه می خواهی راضی باشی... آرزوی از دست دادن کافی برای تو می کنم تا بخاطر هر آنچه دا. در روایت شیخ مفید رحمه الله و سید بن طاووس رحمه الله آمده:
هنگامی که شب عاشورا نزدیک شد، آن حضرت اصحاب کرام خود را جمع فرمود، حضرت سید الساجدین علی بن الحسین علیهماالسلام می فرماید:
من بیمار بودم، لکن خود را به آنان نزدیک نمودم، تا بشنوم که آن درمانده ی وادی بلا و اهل ابتلا با اصحاب خود چگونه سلوک می فرماید؟! سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در صفحه شخصی خود در منتشر و برای چهار ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد. مهاجم فصل گذشته سایپای تهران اعلام کرد از علی دلخوری ندارد و برای او آرزوی موفقیت می کند. دونالد گلاور هن یشه یی هفته پیش اعتراف کرد انتخاب شدنش برای ایفای رل لاندو کالریسیان در ی که پیرامون هان سولو در دست ساخت است، وی را به یک آرزوی قدیمی اش رسانده است. چرا شایعه درست میکنید ؟ بخدا نبسته ام به دل.. چرا باورتون نمیشه.. فقط دلم گرفته ای دوست..هوای گریه دارم :) نه بسته ام به دل/نه بسته به من دل
چو تخته بر موج/رها رها رها من

ز من هر آن که او دور/چو دل به نزدیک
به من هر آنکه نزدیک/از او جدا جدا من

نه چشم دل به سویی/نه باده در سبویی
که تر کنم گلویی/به یاد آشنا من

ستاره ها . برنامه «کافه می » با اجرای حامد فتاحی، کودکی به نام ایلیا را به آرزوی خود رساند.