آرزوی نزدیک

به نقل از خبرگزاریها در مورد آرزوی نزدیک : متن آهنگ لیلا فروهر به نام آرزوی من اینست آرزوی من اینست که دو روز طولانی در کنار تو باشم فارغ از پشیمانی آرزوی من اینست یا شوی فراموشم یا که مثله غم هر شب گیرمت در آغوشم آرزوی من اینست که تو مثله یک سایه س ناه من باشی لحظه تر گریه آرزوی من اینست نرم و عاشق و ساده همسفر شوی با من در سکوت یک جاده آرزوی من اینست هستی تو من باشم لحظه های هو. من محمد حسینی بهشتی، در دوم آبان 1307 در شهر اصفهان در محله لومبان متولد شدم. منطقه زندگی ما از مناطق بسیار قدیمی شهر است. خانواده ام یک خانواده است و پدرم هم بود. ایشان هم در هفته چند روز در شهر به کار و فعالیت می پرداخت و هفته ای یک شب به یکی از روستاهای نزدیک شهر برای ت جماعت و کارهای مردم می رفت و سالی چند روز به یکی از روستاهای دور که . با سلام و آرزوی قبولی طاعات وعبادات کلیه سهامداران آزاده گرامی بدینوسیله ضمن آرزوی توفیق و سلامتی سهامداران آزاده محترم معروض می دارم خلاصه ای از آ ین وضعیت شرکت طی سه سال اخیر منتهی به اسفند ماه سال 1392 و ارایه شاخص های مالی عملکرد به حضورتان اعلام می گردد. امیدوار هستم در پناه پرتو خداوند متعال و صبوری و همت آزادگان گرامی و ارشاد هیئت مدیره محترم شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و کلیه همکاران در شرکت های گروه بتوانیم در سال مالی جاری شرایط رو به رشد را محقق و میسر نمائیم. با تشکر فراوان و آرزوی تائید الهی رمضان یک کودک مبتلا به بیماری سرطان اهل ایذه که آرزوی خود را معلم شدن و تدریس به دانش آموزان پایه ششم ابت عنوان کرده بود، با ابتکار مدیر دبستان غیر انتفاعی دخترانه حسین(ع) اهواز به آرزوی خود رسید. با آرزوی آرامش برای تمامی پدرهای فوت شده در روز پدر از احتمال ساخت سری دوم مجموعه تلویزیونی "ماماهوت" سخن گفت. کم کم شب آرزوها به پایان میرسد... و من دارم این مطلب را می نویسم برای خودم... نمیدانم! چه آرزو کردی... و چه از خدایت خواستی... ولی در این دنیا هستند بعضی ها... شاید ی آرزوی، لقمه ای نان داشت حداقل برایش آرزو کن... شاید ی آرزوی، لباسی داشت حداقل برایش آرزو کن... شاید ی آرزوی، جای گرم داشت حداقل برایش آرزو کن... شاید ی آرزوی، سلامتی داشت حداقل برا. چه سخته آرزوی تو، باشد آرزوی دیگر، و تو هم آرزوی دیگری باشی، و هیچ آرزویی. به وصل نیانجامد و تو تنها. و او با او. ولی تنها. و تنهایی پر است با ما چه سخته مال تو هرگز نباشد او و دنیایت شود معنا به غمگینی چشمانش و مهتاجی به دستانش که در دست دگر گرم است و تو محکوم به خاموشی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد خداحافظی علی کریمی متنی را آماده کرده و در اختیار نود نت قرار داده که در زیر می خوانید:

همه می توانند در امتداد امواج به پیش روند اما انسان واقعی ی است که بر خلاف امواج به پیش رود.

جام جهانی تمام شده و برای شروع دوباره لیگ و جنگی تمام نشدنی برای قهرمانی آماده می شویم اما با نبود تو حالا احساس می کنم که خط قرمزی باید به روی یکی از آرزوهایم بکشم.

بازی در کنار تو شماره هشت فراموش نشدنی آرزویی که هیچوقت برآورده نشد و من باید با آن کنار بیایم.

علی کریمی عزیز همیشه دوست داشتم در کنار تو بازی کنم تا علاوه بر یاد گرفتن از تکنیک ناب و زیبای تو از ذات خوب و زیبای توهم یاد بگیرم اما افسوس که این آرزو را باید در آرشیو ذهنم نگه داری کنم و سعی کنم در مسیر تو و امثال تو قدم بردارم.

علی کریمی مرد خانواده برایت آرزوی سلامتی می کنم چراکه سلامتی مهم است و آرزو می کنم در کنار خانواده ات شاد و شاد باشی و در راستای هدفی دیگر قدم برداری و روز به روز به هدف جدیدت نزدیک شوی...

هدفی که می دانم رسیدنی اش می کنی چراکه مردان بزرگ همیشه راه خودشان را باز می کنند و به هدف می رسند.

با آرزوی آرامش برای مردی که مثل هر ی نبود.

پیام صادقیان قائم مقام پیشین مجمع عالی جوانان ایران دقایقی پیش کرسی دبیرعالی سیاستگزاری جوانان رابه خانم طاهره رستاخیز واگذارکرد حمیدرضا مفتح گفت : اگرچه توفیق نداشتم خدمات خودرا دراین مدت کوتاه به جوانان ایران ارائه دهم اما برای کادرمدیریت جوان ومقتدرخصوصأ دبیرکل محترم مجمع عالی جوانان آرزوی موفقیت دارم فامییل(درحال حرف زدن با موبایل): الو دوره جان،عزیزم،اینجا شلوغه من بعداٌ بهت زنگ میزنم خودم...چی چی رو دارم میپیچونم!؟ میگم اینجا شلوغه نمیشه حرف زد!
دیوی: غریبه ی نزدیک...ماچ! ماچ! ماچ!
فامیل: باشه الآن میام ماچت میکنم دیگه!...نه بابا این دیوه! دخترعموم کجا بود نصف شبی!؟ اصلاٌ الآن خودش بهت میگه
دیوی(میره نزدیک تلفن): من دیو نیس. سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ گفت: امیدوارم در آینده ای نزدیک تکنولوژی ویدیویی به کمک داوران بیاید. انا لله و انا الیه راجعون برادر عزیزم جناب آقای محمد رضا سرودلیر درگذشت والده مکرمه جنابعالی را تسلیت عرض نموده و برای ایشان آرزوی غفران الهی و برای شما برادر عزیزم آرزوی صبر جمیل از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. ان شاء الله در ایام منسوب به رسول اکرم (ص)، والده جنابعالی مهمان آن حضرت و ائمه اطهار باشند. ما را در غم خود شریک بدانید. محمد جوادی رامبد جوان در اینستاگرام خود از آرزوی های خود گفت.
http://8pic.ir/images/90365499098363239011.jpg
همکاران ارجمند کتابخانه مرکزیسلام علیکم با احترام و آرزوی توفیق و تبریک به مناسبت فرا رسیدن بیست و یکمین دوره هفته کتاب ایران ، بدینوسیله از تلاشهای شما عزیزان در انجام برنامه های ویژه این هفته ، قدردانی می گردد و از درگاه ایزد منان برای شما ، آرزوی توفیق روز افزون را مسئلت می نمایم . مسئول کتابخانه مرکزی پارک شهر اولین بار که نامت را دیدم به یاد سنگ مرمر افتادم زیبا و با ارزش کم کم با نوشته هایت خودت را شناختم دختری با امپراطوری در قلب و حالا به روز تولدت نزدیک میشم و روزی که برای هر مهم ترین روز زندگیش است و من برای دوست نادیده ام چه دارم به جز آرزو آرزوی اینکه خدا برایش بهترین ها رقم بزند غصه هایش کم باشد نگفتم غصه نداشته باشد چون آدمی با درد ساخته میشود برایت آرزوی خوشبختی میکنم خواهر کوچک تو سرمربی تیم ملی به دروازه بان مورد اعتماد خود در دو تورنمنت جام جهانی و ملت های آسیا آرزوی سلامتی و بازگشت کرد. ملی پوش والیبال نشسته کشورمان ب مدال طلای پارالمپیک را مهمترین آرزوی خود عنوان کرد. یک خانم مبتلا به سندرم داون موفق شد تا با کمک به آرزوی دیرینه خود که گویندگی اخبار هواشناسی بود دست یابد. آرزوی دیدن کرببلایت ،دارم
شوق دیدارحرم ،ایوان طلایت دارم
کربلاکعبه دلهای بهم پیوستس
آرزوی حرم ساقی طفلان دارم
نهرعلقم ،تل زینب .قتلگاه شاه خوبان
شوق بین الحرمین وخواندن دارم
آرزوی رفتن به نجف زیارت باب یتیمان
شوق دیدارحرم ،علی آن همای رحمت دارم
دیدن خیمه های سوخته وقبر ی نینوایت
زده آتشی به جانم که فقط. آرزوی مُردن خورشید!! image result بیشه داران ، با تبر داران ، تبانی کرده اند
قامت بالا بلندان را ،کمانی کرده اند

ریشه خواران فسون ، بر تک درخت پیر باغ
زاغ را ، برج دیده بانی کرده اند

صحبت از بزم بهار و جام های لاله نیست
داس ها ، گلگشت ها را ، ارغوانی کرده اند

ساحت پاک پگاه کفتران ، خا تری است
بس که صیادان در آن ، کر پرانی کرده اند

آبیاران ، با شب و مرداب ، پیمان بسته اند
این دو رنگان ، آب ها را هم ، روانی کرده اند

آرزوی مردن خورشید و تکرار شب است
آنچه خفاشان ، به شوقش ، پر فشانی کرده اند

عاشقا ! برگرد ! راه عشق را پیچانده اند
ره ن ، معشوق را هم ، بی نشانی کرده اند... همه ما رویا ها و آرزوها یی داریم ...
آرزوی شما چیست ؟
شاید رویایی است که آن را فراموش کرده اید و یا درشرف زوال و نابودی است . اگر آرزوی شما عملی می شد ، وضع امروزی شماچگونه بود؟
اکنون چند لحظه وقت صرف کنید و در رویا و آرزوی خود فرو بروید و ببینید خواسته واقعی شما در زندگی چیست ؟ کارهایی که گاه به گاه انجام می دهیم، ملاک نیستند. یک کارمند تی از فرط بی حوصلگی به جستجو در قفسه های قدیمی اتاق کارش مشغول شد. در حین جستجو به یک چراغ پیه سوز خیلی قدیمی برخورد. با خودش فکر کرد می تواند از آن به عنوان یک شی زینتی در دکور خانه اش استفاده کند. بنابراین آن را با خود به خانه برد. هنگام تمیز و پولیش چراغ، یک غول از چراغ بیرون آمد و گفت که می تواند سه آرزوی او را برآورده کند. . مربی تیم پرسپولیس آرزوی هوادار دسال این باشگاه را برآورده کرد. از نظر آماری، آزمون نزدیک ترین فرد به رکورد جاودانه علی است. لحظه ی دیدار نزدیک است باز من دیوانه ام، مستم باز میلرزد دلم ، دستم باز گویی در جهان دیگری هستم های ! ن اشی به غفلت صورتم را ، تیغ! های! نپریشی صفای زلفکم را دست وآبرویم را نریزی، دل، ای نخورده مست لحظه ی دیدار نزدیک است گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org بهنام برزای برای استقلال در این فصل آرزوی موفقیت کرده است. معاون باشگاه بایرن مونیخ برای مهاجم قدیمی باواریایی ها آرزوی موفقیت در فصل جدید کرد. متأسفانه یک بار دیگر در یک انتخابات دیگر این بار عصاره های نخبه ی مملکت در کوی در هیاهوی تبلیغاتی زیرکانه و پرنفوذ اسیر وعده هایی غیر عملیاتی و هیجان انتخاباتی شدند. اگرچه بر روی ایده ها و برنامه های طرح شده توسط خو بسیار شیده بودم و برای هر کدام برنامه عملیاتی دقیقی داشتم اما متأسفانه به دلیل ضعف در تبلیغات که ناشی از نامردی برخی ا. هدایتی به پرسپولیس نزدیک شد به گزارش "ورزش سه" در حالی که بعد از جلسه روز گذشته هیات مدیره که با غیبت بیش از نیمی از اعضای آن همراه بود، تصمیمات خاصی اتخاذ نشد، رضا خادم خبر داده با حسین هدایتی برای بازگشت به این تیم جلسه خوبی برگزار شده است.
هدایتی که پیش از این عنوان کرده بود به اصرار مادر و همسرش از حضور در این تیم منصرف شده است، بار دیگر پای مذاکره با وزارت ورزشی ها نشست و اینطور که خبر می رسد قرار است زوج او و اسپانسر این بار برای پرسپولیس تجویز شود تا این تیم از بحرانی ه در آن گرفتار شده است نجات یابد آرزوی من این است که روش هایی از تئاتر را که در حال مرگ هستند و مربوط به گذشته بوده اند را دوباره زنده کنم و با آن ها زندگی کنیم. حسینی به تمدید قرارداد با پرسپولیس نزدیک تر شد
با کوتاه آمدن طرفین، سیدجلال حسینی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد. پس از اینکه رسانه های عربی امروز اعلام د به دنبال جذب سیدجلال حسینی هستند و حتی با این بازیکن برای امضا قرارداد به توافقاتی هم رسیده اند، م ع ملی پوش کشورمان این خبر را تکذیب کرد.

به نقل از فارس، از همین رو امروز هم علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با سیدجلال حسینی پا پس نکشید و برای دومین بار گفت وگوی مثبت و سازنده ای با این بازیکن داشت.

با توجه به نگاه مثبت دو طرف سیدجلال حسینی و رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از خواسته های خود کوتاه آمدند و توافقات خوبی را برای تمدید قرارداد با یکدیگر داشتند.

از همین رو سیدجلال حسینی با توجه به مذاکرات امروز با رحیمی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید به زودی ماندن حسینی در جمع قرمزپوشان قطعی به نظر می رسد.

این در شرایطی است که حسینی دو پیشنهاد داخلی خوب هم دارد؛ اما هنوز به آنها پاسخی نداده است. شرکت استارتاپی استرالیایی "لینگمو" با اختراع جدید خود بشر را یک قدم به تحقق آرزوی علمی-تخیلی اش مبنی بر وجود یک دستگاه مترجم همزمان جهانی نزدیک تر کرد. حسینی به تمدید قرارداد با پرسپولیس نزدیک تر شد
با کوتاه آمدن طرفین، سیدجلال حسینی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد. پس از اینکه رسانه های عربی امروز اعلام د به دنبال جذب سیدجلال حسینی هستند و حتی با این بازیکن برای امضا قرارداد به توافقاتی هم رسیده اند، م ع ملی پوش کشورمان این خبر را تکذیب کرد.

به نقل از فارس، از همین رو امروز هم علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با سیدجلال حسینی پا پس نکشید و برای دومین بار گفت وگوی مثبت و سازنده ای با این بازیکن داشت.

با توجه به نگاه مثبت دو طرف سیدجلال حسینی و رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از خواسته های خود کوتاه آمدند و توافقات خوبی را برای تمدید قرارداد با یکدیگر داشتند.

از همین رو سیدجلال حسینی با توجه به مذاکرات امروز با رحیمی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید به زودی ماندن حسینی در جمع قرمزپوشان قطعی به نظر می رسد.

این در شرایطی است که حسینی دو پیشنهاد داخلی خوب هم دارد؛ اما هنوز به آنها پاسخی نداده است.

هافبک تکنیکی پرسپولیس اعلام کرد: «آرزوی موفقیت می کنم برای تیم ملی در دو بازی آینده و راهی به جام جهانی که آرزوی همه ماست.» خدایا همه ی اونایی که آرزوی بچه دار شدن دارنو آرزوشون رو برآورده کن.
از وقتی ساراییِ اومده تو زندگیمون، می تونم با تمام وجودم حس کنم چقد مادر بودن و پدر بودن قشنگه. رئیس هیات موسس آزاد گفت: آرزوی ما این است که اسم آزاد ی با مسما بوده و این واقعا ی باشد. سلام آرزوی دور افتاده بر بلندای قاف امروز دوشنبه است روزی که وقت و بی وقت باید به دنبال زمانی باشیم که نیست امروز پرواز را به خاطر درد های که در بالهایمان بود به فراموشی سپردیم و نمی دانستیم که هر روز زمان حرفهای تازه ای دارد چه میدانی! تو از راه دور به معنای فراموشی می رسی و من از نزدیک به راه رسیدن به تو حرفی باقی نمانده است آیا سلام. باشگاه هلندی در آستانه بازی ایران و ونزوئلا در شهر نایمخن برای ستاره ملی پوش خود آرزوی موفقیت کرد. مریم معصومی در برنامه «دورهمی» اعلام کرد که از کودکی آرزوی رییس جمهور شدن را در دل داشته است. آرزوی باران کافی برای تو می کنم که زیبایی بیشتری به روز آفت ت بدهد... آرزوی شادی کافی برای تو می کنم که روحت را زنده و ابدی نگاه دارد... آرزوی رنج کافی برای تو می کنم که کوچکترین خوشی ها به بزرگترینها تبدیل شوند... آرزوی بدست آوردن کافی برای تو می کنم که با هرچه می خواهی راضی باشی... آرزوی از دست دادن کافی برای تو می کنم تا بخاطر هر آنچه دا. سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در صفحه شخصی خود در منتشر و برای چهار ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد. سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی با فولاد ب قهرمانی در آسیا را به عنوان آرزوی سال 96 مطرح کرد. مهاجم فصل گذشته سایپای تهران اعلام کرد از علی دلخوری ندارد و برای او آرزوی موفقیت می کند. دونالد گلاور هن یشه یی هفته پیش اعتراف کرد انتخاب شدنش برای ایفای رل لاندو کالریسیان در ی که پیرامون هان سولو در دست ساخت است، وی را به یک آرزوی قدیمی اش رسانده است.
آرام جعفری بازیگر 36 ساله کشورمان برای تمام مردم جهان آرزوی صلح کرد. برنامه «کافه می » با اجرای حامد فتاحی، کودکی به نام ایلیا را به آرزوی خود رساند. به شما وعده داده بودیم که درباره محصولات جدید شامپو پرژک صحبت کنیم که بالا ه انتظارات به پایان رسید و آرزوی شما عاشقان پاکیزگی برآورده شد. این شرکت، علاوه بر 250 مدل محصول همیشگی، با نزدیک شدن به فصل انتخابات... گفتم دلم تمشک میخواهد، بابا پرسید تمشک را از توی کتاب ها یاد گرفته ای؟
کتاب خوان ها به نوعی مالیخولیا دچار میشوند. آنها ذره ذره روحشان را لابه لای صفحات کاغذی جا میگذارند و آرزوی تجسم آنچه در میان کتاب ها خوانده اند مجنونشان میکند. آرزوی دیدن بهشت موعودی که توی کتاب ها دیده اند، بوییدن گل ختمی، چشیدن شوربا، لمس پارچه های اطلس و ق. در شهر ما رفتن به مشهد آداب خاصی دارد. وقتی یک نفر میخواهد به زیارت برود به دوستان و فامیلها خبر میدهد و آنها هم به پیش مسافر میروند و به او آرزوی سلامتی و سفر خوش میکنند و ماس دعا مسافر هم از آنها حلالیت میخواهد م مهمانان چیزهایی مثل آجیل- خشکبار-دلمه-کوفته برای تو راهی به مسافر میدهند و در روز حرکت یک نفر با صدای بلند جلوی دسته ی بدر. بزرگترین آرزوی سقراط قبل از محاکمه : بزرگترین آرزویم این است که به بالاترین نقطه در شهر آتن صعود کنم و با صدای بلند به مردم بگویم : ای دوستان چرا با این حرص و ولع بهترین و عزیزترین سالهای زندگی خود را به جمع آوری ثروت می گذرانید ، در حالی که به طور شایسته در تعلیم و تربیت اطفال خود که مجبورید ثروت جمع شده را برای آنها باقی بگذارید ، هم.