آرزوی نزدیک

به نقل از خبرگزاریها در مورد آرزوی نزدیک : من محمد حسینی بهشتی، در دوم آبان 1307 در شهر اصفهان در محله لومبان متولد شدم. منطقه زندگی ما از مناطق بسیار قدیمی شهر است. خانواده ام یک خانواده است و پدرم هم بود. ایشان هم در هفته چند روز در شهر به کار و فعالیت می پرداخت و هفته ای یک شب به یکی از روستاهای نزدیک شهر برای ت جماعت و کارهای مردم می رفت و سالی چند روز به یکی از روستاهای دور که . متن آهنگ لیلا فروهر به نام آرزوی من اینست آرزوی من اینست که دو روز طولانی در کنار تو باشم فارغ از پشیمانی آرزوی من اینست یا شوی فراموشم یا که مثله غم هر شب گیرمت در آغوشم آرزوی من اینست که تو مثله یک سایه س ناه من باشی لحظه تر گریه آرزوی من اینست نرم و عاشق و ساده همسفر شوی با من در سکوت یک جاده آرزوی من اینست هستی تو من باشم لحظه های هو. تنهاتر از همیشهبی رمق و ناتوانبا کف پاهای تاول زدهپیرمرد مفلوکی که در انتظاربرآورده شدنتنها آرزوی باقی مانده اش به سر می بردیک آرزوی پاییزی کنایه : در لغت پوشیده سخن گفتن است اما در زبان هنر و علم بیان، عبارت است از بیان عبارت و اراده ی معنی غیرحقیقی به عنوان مثال: درجمله های با حال درماندگی پرسیدم « پس چه خاکی بر سر بریزم » و مابقی را نقدا خط بکش ، عبارت های مشخص شده دارای دو معنی نزدیک و دور هستند اما معنی دور آن ها مورد نظر است. «چه خاکی برسر بریزم » دراصطلاح یعنی «چه کار . با آرزوی آرامش برای تمامی پدرهای فوت شده در روز پدر از احتمال ساخت سری دوم مجموعه تلویزیونی "ماماهوت" سخن گفت. یک کودک مبتلا به بیماری سرطان اهل ایذه که آرزوی خود را معلم شدن و تدریس به دانش آموزان پایه ششم ابت عنوان کرده بود، با ابتکار مدیر دبستان غیر انتفاعی دخترانه حسین(ع) اهواز به آرزوی خود رسید. میگی بارونو دوست داری با چتر میری زیرش ! میگی گل رو دوست داری از شاخه می چینیش ! میگی پرنده ها رو دوست داری تو قفس نگهشون میداری ! بعد می خوای نترسم وقتی میگی دوستم داری ؟؟؟ سلام خوبی ؟ امروز رفتم ، گفت رگهای قلبت بسته شده ! شرمنده دیگه راهی برای بیرون اومدنت نیست !!! سری جدید متن شارژ رایتل امروز روز اختراع کبریته ، روزت مبارک آتیش ید شا. هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد خداحافظی علی کریمی متنی را آماده کرده و در اختیار نود نت قرار داده که در زیر می خوانید:

همه می توانند در امتداد امواج به پیش روند اما انسان واقعی ی است که بر خلاف امواج به پیش رود.

جام جهانی تمام شده و برای شروع دوباره لیگ و جنگی تمام نشدنی برای قهرمانی آماده می شویم اما با نبود تو حالا احساس می کنم که خط قرمزی باید به روی یکی از آرزوهایم بکشم.

بازی در کنار تو شماره هشت فراموش نشدنی آرزویی که هیچوقت برآورده نشد و من باید با آن کنار بیایم.

علی کریمی عزیز همیشه دوست داشتم در کنار تو بازی کنم تا علاوه بر یاد گرفتن از تکنیک ناب و زیبای تو از ذات خوب و زیبای توهم یاد بگیرم اما افسوس که این آرزو را باید در آرشیو ذهنم نگه داری کنم و سعی کنم در مسیر تو و امثال تو قدم بردارم.

علی کریمی مرد خانواده برایت آرزوی سلامتی می کنم چراکه سلامتی مهم است و آرزو می کنم در کنار خانواده ات شاد و شاد باشی و در راستای هدفی دیگر قدم برداری و روز به روز به هدف جدیدت نزدیک شوی...

هدفی که می دانم رسیدنی اش می کنی چراکه مردان بزرگ همیشه راه خودشان را باز می کنند و به هدف می رسند.

با آرزوی آرامش برای مردی که مثل هر ی نبود.

پیام صادقیان یه وقتایی واسه به دست آوردن یه سری چیزا تلاش میکنی خودتو به آب و آتیش میزنی اما همین که حس میکنی داری بهش نزدیک میشی و امکان به دست آوردنت فراهمه یهو همه چی از این رو به اون رو میشه و دیگه هیچ اشتیاقی واسه ادامه تلاش نداری... دیگه اگه خواسته هاتم جفت پا بپرن تو بغلت! :دی هم فایده نداره یه وقتایی فقط" آرزوی" داشتن یه سری چیزا قشنگه ، نه دا. خوشبختی تو آرزوی همیشگی من بوده و هست امیدوارم تو زندگیت به هر چی دوست داری برسی خوشبخت بشی خوشبختی تو منو آروم میکنه و یه بار خیلی سنگین از رو دوش من برمیداره
از اعماق قلبم برات آرزوی خوشبختی دارم فامییل(درحال حرف زدن با موبایل): الو دوره جان،عزیزم،اینجا شلوغه من بعداٌ بهت زنگ میزنم خودم...چی چی رو دارم میپیچونم!؟ میگم اینجا شلوغه نمیشه حرف زد!
دیوی: غریبه ی نزدیک...ماچ! ماچ! ماچ!
فامیل: باشه الآن میام ماچت میکنم دیگه!...نه بابا این دیوه! دخترعموم کجا بود نصف شبی!؟ اصلاٌ الآن خودش بهت میگه
دیوی(میره نزدیک تلفن): من دیو نیس. انا لله و انا الیه راجعون برادر عزیزم جناب آقای محمد رضا سرودلیر درگذشت والده مکرمه جنابعالی را تسلیت عرض نموده و برای ایشان آرزوی غفران الهی و برای شما برادر عزیزم آرزوی صبر جمیل از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. ان شاء الله در ایام منسوب به رسول اکرم (ص)، والده جنابعالی مهمان آن حضرت و ائمه اطهار باشند. ما را در غم خود شریک بدانید. محمد جوادی سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ گفت: امیدوارم در آینده ای نزدیک تکنولوژی ویدیویی به کمک داوران بیاید. رامبد جوان در اینستاگرام خود از آرزوی های خود گفت.
http://8pic.ir/images/90365499098363239011.jpg
همکاران ارجمند کتابخانه مرکزیسلام علیکم با احترام و آرزوی توفیق و تبریک به مناسبت فرا رسیدن بیست و یکمین دوره هفته کتاب ایران ، بدینوسیله از تلاشهای شما عزیزان در انجام برنامه های ویژه این هفته ، قدردانی می گردد و از درگاه ایزد منان برای شما ، آرزوی توفیق روز افزون را مسئلت می نمایم . مسئول کتابخانه مرکزی پارک شهر ستاره افسانه ای فوتبال آرژانتین، دیگو مارادونا، آرزوی کودک قزاقستانی را بر آورده کرد. علی تورگانبکف کودک قزاقی که بدون پا متولد شده در ویدئویی از آرزوی خود برای دیدار با مارادونا صحبت کرد و در نهایت دیگو مارادونا با دعوت این کودک معلول به تمرینات تیم الفجیره امارات که سرمربیگری آن را بر عهده دارد آرزوی این کودک را بر آورده کرد. اولین بار که نامت را دیدم به یاد سنگ مرمر افتادم زیبا و با ارزش کم کم با نوشته هایت خودت را شناختم دختری با امپراطوری در قلب و حالا به روز تولدت نزدیک میشم و روزی که برای هر مهم ترین روز زندگیش است و من برای دوست نادیده ام چه دارم به جز آرزو آرزوی اینکه خدا برایش بهترین ها رقم بزند غصه هایش کم باشد نگفتم غصه نداشته باشد چون آدمی با درد ساخته میشود برایت آرزوی خوشبختی میکنم خواهر کوچک تو بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس بالا ه به آرزوی خود رسید. سرمربی تیم ملی به دروازه بان مورد اعتماد خود در دو تورنمنت جام جهانی و ملت های آسیا آرزوی سلامتی و بازگشت کرد. جورجیا> یک پسر بچه هفت ساله مبتلا به بیماری قلبی مادرزادی با کمک فناوری واقعیت مجازی توانست به آرزوی خود که سفر به فضا بود، دست یابد. آرزوی دیدن کرببلایت ،دارم
شوق دیدارحرم ،ایوان طلایت دارم
کربلاکعبه دلهای بهم پیوستس
آرزوی حرم ساقی طفلان دارم
نهرعلقم ،تل زینب .قتلگاه شاه خوبان
شوق بین الحرمین وخواندن دارم
آرزوی رفتن به نجف زیارت باب یتیمان
شوق دیدارحرم ،علی آن همای رحمت دارم
دیدن خیمه های سوخته وقبر ی نینوایت
زده آتشی به جانم که فقط. کودکی که با دستکش های دروازه بانی در تمرین استقلال حاضر شده بود از آرزوی جالب خود با رحمتی و منصوریان صحبت کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران میهمان برنامه ماه عسل در اینباره گفت : در محله ما متاسفانه توزیع و استعمال رایج است و در چند سال گذشته بسیاری از هم سن و سالان من در دام اعتیاد و یا توزیع آن گرفتار شدند.تنها آرزوی من این است که بتوانم به همراه خانواده ام از این محل نقل مکان کنم.

در حالیکه تنها چند دقیقه به پایان این برنا. همه ما رویا ها و آرزوها یی داریم ...
آرزوی شما چیست ؟
شاید رویایی است که آن را فراموش کرده اید و یا درشرف زوال و نابودی است . اگر آرزوی شما عملی می شد ، وضع امروزی شماچگونه بود؟
اکنون چند لحظه وقت صرف کنید و در رویا و آرزوی خود فرو بروید و ببینید خواسته واقعی شما در زندگی چیست ؟ کارهایی که گاه به گاه انجام می دهیم، ملاک نیستند. لحظه ی دیدار نزدیک است باز من دیوانه ام، مستم باز میلرزد دلم ، دستم باز گویی در جهان دیگری هستم های ! ن اشی به غفلت صورتم را ، تیغ! های! نپریشی صفای زلفکم را دست وآبرویم را نریزی، دل، ای نخورده مست لحظه ی دیدار نزدیک است گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org مربی تیم پرسپولیس آرزوی هوادار دسال این باشگاه را برآورده کرد. به گزارش شریان نیوز،یک عربستانی در لندن با اشاره به روابط نزدیک اخیر میان عربستان و رژیم صهیونیستی اعلام کرد آرزوی تل آویو برای ورود به مکه توسط «محمد بن سلمان» ولی عهد عربستان در آینده عملی می شود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] خواهرم می گفت : همیشه آرزویی داشتم که قبل از رسیدنم به سن تکلیف دوست داشتم به آن برسم ولی اگرروزی به آرزوی من رسیدی بیاد من هم باشاز حرفش خنده ام گرفت گفتم که مگر می شود من به آرزوی تو برسمیا کدام آرزوست که در کودکی می توان داشت ودربزرگسالی نمی توان
نگاهی به من کرد و گفت:همیشه دوست داشتم دست " آقا "را ببوسم دروازه بان ملی پوش پرسپولیس بعد از سه سال به آرزوی خود برای دریافت دستکش طلا رسید. متأسفانه یک بار دیگر در یک انتخابات دیگر این بار عصاره های نخبه ی مملکت در کوی در هیاهوی تبلیغاتی زیرکانه و پرنفوذ اسیر وعده هایی غیر عملیاتی و هیجان انتخاباتی شدند. اگرچه بر روی ایده ها و برنامه های طرح شده توسط خو بسیار شیده بودم و برای هر کدام برنامه عملیاتی دقیقی داشتم اما متأسفانه به دلیل ضعف در تبلیغات که ناشی از نامردی برخی ا. انگار در این دنیا نبودم، کل وجودم در آرزوی دیدنت، در آرزوی بودنت بود. دنیایم پر بود از خواسته هایم. در آرزوی دیدنت کل راه را آمدم، دویدم، قلبم جوری عجیبی میزد، احساس می الان است که همه صدایش را بشنوند! رسیدم، آنقدر هیجان داشتم که صدایم در نمیامد، با صدای گرفته سلام . دور و ورم را نگاه ، چند بار نگاه ولی نبودی. این شد که به دنیای واقعی و.
خورشید آرزوی منی ،
گرم تر بتاب.. حسینی به تمدید قرارداد با پرسپولیس نزدیک تر شد
با کوتاه آمدن طرفین، سیدجلال حسینی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد. پس از اینکه رسانه های عربی امروز اعلام د به دنبال جذب سیدجلال حسینی هستند و حتی با این بازیکن برای امضا قرارداد به توافقاتی هم رسیده اند، م ع ملی پوش کشورمان این خبر را تکذیب کرد.

به نقل از فارس، از همین رو امروز هم علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با سیدجلال حسینی پا پس نکشید و برای دومین بار گفت وگوی مثبت و سازنده ای با این بازیکن داشت.

با توجه به نگاه مثبت دو طرف سیدجلال حسینی و رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از خواسته های خود کوتاه آمدند و توافقات خوبی را برای تمدید قرارداد با یکدیگر داشتند.

از همین رو سیدجلال حسینی با توجه به مذاکرات امروز با رحیمی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید به زودی ماندن حسینی در جمع قرمزپوشان قطعی به نظر می رسد.

این در شرایطی است که حسینی دو پیشنهاد داخلی خوب هم دارد؛ اما هنوز به آنها پاسخی نداده است. حسینی به تمدید قرارداد با پرسپولیس نزدیک تر شد
با کوتاه آمدن طرفین، سیدجلال حسینی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد. پس از اینکه رسانه های عربی امروز اعلام د به دنبال جذب سیدجلال حسینی هستند و حتی با این بازیکن برای امضا قرارداد به توافقاتی هم رسیده اند، م ع ملی پوش کشورمان این خبر را تکذیب کرد.

به نقل از فارس، از همین رو امروز هم علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با سیدجلال حسینی پا پس نکشید و برای دومین بار گفت وگوی مثبت و سازنده ای با این بازیکن داشت.

با توجه به نگاه مثبت دو طرف سیدجلال حسینی و رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از خواسته های خود کوتاه آمدند و توافقات خوبی را برای تمدید قرارداد با یکدیگر داشتند.

از همین رو سیدجلال حسینی با توجه به مذاکرات امروز با رحیمی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید به زودی ماندن حسینی در جمع قرمزپوشان قطعی به نظر می رسد.

این در شرایطی است که حسینی دو پیشنهاد داخلی خوب هم دارد؛ اما هنوز به آنها پاسخی نداده است. حسینی به تمدید قرارداد با پرسپولیس نزدیک تر شد
با کوتاه آمدن طرفین، سیدجلال حسینی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد. پس از اینکه رسانه های عربی امروز اعلام د به دنبال جذب سیدجلال حسینی هستند و حتی با این بازیکن برای امضا قرارداد به توافقاتی هم رسیده اند، م ع ملی پوش کشورمان این خبر را تکذیب کرد.

به نقل از فارس، از همین رو امروز هم علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با سیدجلال حسینی پا پس نکشید و برای دومین بار گفت وگوی مثبت و سازنده ای با این بازیکن داشت.

با توجه به نگاه مثبت دو طرف سیدجلال حسینی و رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از خواسته های خود کوتاه آمدند و توافقات خوبی را برای تمدید قرارداد با یکدیگر داشتند.

از همین رو سیدجلال حسینی با توجه به مذاکرات امروز با رحیمی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید به زودی ماندن حسینی در جمع قرمزپوشان قطعی به نظر می رسد.

این در شرایطی است که حسینی دو پیشنهاد داخلی خوب هم دارد؛ اما هنوز به آنها پاسخی نداده است.

گاهی آسمان به زمین نزدیک میشود ، آنقدر نزدیک که انگار ی میخواهد از دورترین ک شان به نقطه ای از زمین خیره شود. می خواهد شاهد اتفاقی باشد. میخواهد در حوالی این روزمرگی ها ی را ببیند که گاهی به آسمان نگاه میکند. ی که در عمق نگاهش ستاره ای سوسو میزند. ستاره که نه ، شاید ک شانی که هنوز ی برایش نامی انتخاب نکرده. زندگی ادامه دارد، برای من، بر. هافبک تکنیکی پرسپولیس اعلام کرد: «آرزوی موفقیت می کنم برای تیم ملی در دو بازی آینده و راهی به جام جهانی که آرزوی همه ماست.» خدایا همه ی اونایی که آرزوی بچه دار شدن دارنو آرزوشون رو برآورده کن.
از وقتی ساراییِ اومده تو زندگیمون، می تونم با تمام وجودم حس کنم چقد مادر بودن و پدر بودن قشنگه. سلام آرزوی دور افتاده بر بلندای قاف امروز دوشنبه است روزی که وقت و بی وقت باید به دنبال زمانی باشیم که نیست امروز پرواز را به خاطر درد های که در بالهایمان بود به فراموشی سپردیم و نمی دانستیم که هر روز زمان حرفهای تازه ای دارد چه میدانی! تو از راه دور به معنای فراموشی می رسی و من از نزدیک به راه رسیدن به تو حرفی باقی نمانده است آیا سلام. رئیس هیات موسس آزاد گفت: آرزوی ما این است که اسم آزاد ی با مسما بوده و این واقعا ی باشد. مشاور امور بین الملل معظم انقلاب گفت: و رژیم صهیونیستی دنبال اجرای برنامه هایی برای تجزیه کشورهای منطقه هستند اما این آرزوی شوم خود را در منطقه به گور خواهند برد. استمرار تولید و صادرات نفت در وضع جنگی و در نزدیک ترین فاصله با دشمن، به عنوان بحرانی ترین شرایط تجربه شده است و موضوعی نیست که در هیچ کلاس آموزشی قابل تعلیم باشد. مریم معصومی در برنامه «دورهمی» اعلام کرد که از کودکی آرزوی رییس جمهور شدن را در دل داشته است. چه آرزوی دل انگیزی ست ،

نوشتن افسانه ای عاشقانه بر پوست تنت

و خواندن آن برای تو !

(عباس معروفی) باشگاه هلندی در آستانه بازی ایران و ونزوئلا در شهر نایمخن برای ستاره ملی پوش خود آرزوی موفقیت کرد. اسطوره فوتبال ایتالیا برای تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2018 آرزوی پیروزی و سربلندی کرد. رکنا: پاسداران در بیانیه ای به مناسبت ۹ دی تاکید کرد: «عده ای با حساسیت ز از حافظه مردم در آرزوی فتنه آفرینی های جدید هستند.» آرزوی باران کافی برای تو می کنم که زیبایی بیشتری به روز آفت ت بدهد... آرزوی شادی کافی برای تو می کنم که روحت را زنده و ابدی نگاه دارد... آرزوی رنج کافی برای تو می کنم که کوچکترین خوشی ها به بزرگترینها تبدیل شوند... آرزوی بدست آوردن کافی برای تو می کنم که با هرچه می خواهی راضی باشی... آرزوی از دست دادن کافی برای تو می کنم تا بخاطر هر آنچه دا. سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در صفحه شخصی خود در منتشر و برای چهار ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد. سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی با فولاد ب قهرمانی در آسیا را به عنوان آرزوی سال 96 مطرح کرد.