آرزوی نزدیک

به نقل از خبرگزاریها در مورد آرزوی نزدیک : متن آهنگ لیلا فروهر به نام آرزوی من اینست آرزوی من اینست که دو روز طولانی در کنار تو باشم فارغ از پشیمانی آرزوی من اینست یا شوی فراموشم یا که مثله غم هر شب گیرمت در آغوشم آرزوی من اینست که تو مثله یک سایه س ناه من باشی لحظه تر گریه آرزوی من اینست نرم و عاشق و ساده همسفر شوی با من در سکوت یک جاده آرزوی من اینست هستی تو من باشم لحظه های هو. من محمد حسینی بهشتی، در دوم آبان 1307 در شهر اصفهان در محله لومبان متولد شدم. منطقه زندگی ما از مناطق بسیار قدیمی شهر است. خانواده ام یک خانواده است و پدرم هم بود. ایشان هم در هفته چند روز در شهر به کار و فعالیت می پرداخت و هفته ای یک شب به یکی از روستاهای نزدیک شهر برای ت جماعت و کارهای مردم می رفت و سالی چند روز به یکی از روستاهای دور که . تنهاتر از همیشهبی رمق و ناتوانبا کف پاهای تاول زدهپیرمرد مفلوکی که در انتظاربرآورده شدنتنها آرزوی باقی مانده اش به سر می بردیک آرزوی پاییزی کنایه : در لغت پوشیده سخن گفتن است اما در زبان هنر و علم بیان، عبارت است از بیان عبارت و اراده ی معنی غیرحقیقی به عنوان مثال: درجمله های با حال درماندگی پرسیدم « پس چه خاکی بر سر بریزم » و مابقی را نقدا خط بکش ، عبارت های مشخص شده دارای دو معنی نزدیک و دور هستند اما معنی دور آن ها مورد نظر است. «چه خاکی برسر بریزم » دراصطلاح یعنی «چه کار . با آرزوی آرامش برای تمامی پدرهای فوت شده در روز پدر از احتمال ساخت سری دوم مجموعه تلویزیونی "ماماهوت" سخن گفت. یک کودک مبتلا به بیماری سرطان اهل ایذه که آرزوی خود را معلم شدن و تدریس به دانش آموزان پایه ششم ابت عنوان کرده بود، با ابتکار مدیر دبستان غیر انتفاعی دخترانه حسین(ع) اهواز به آرزوی خود رسید. میگی بارونو دوست داری با چتر میری زیرش ! میگی گل رو دوست داری از شاخه می چینیش ! میگی پرنده ها رو دوست داری تو قفس نگهشون میداری ! بعد می خوای نترسم وقتی میگی دوستم داری ؟؟؟ سلام خوبی ؟ امروز رفتم ، گفت رگهای قلبت بسته شده ! شرمنده دیگه راهی برای بیرون اومدنت نیست !!! سری جدید متن شارژ رایتل امروز روز اختراع کبریته ، روزت مبارک آتیش ید شا. چه سخته آرزوی تو، باشد آرزوی دیگر، و تو هم آرزوی دیگری باشی، و هیچ آرزویی. به وصل نیانجامد و تو تنها. و او با او. ولی تنها. و تنهایی پر است با ما چه سخته مال تو هرگز نباشد او و دنیایت شود معنا به غمگینی چشمانش و مهتاجی به دستانش که در دست دگر گرم است و تو محکوم به خاموشی یه وقتایی واسه به دست آوردن یه سری چیزا تلاش میکنی خودتو به آب و آتیش میزنی اما همین که حس میکنی داری بهش نزدیک میشی و امکان به دست آوردنت فراهمه یهو همه چی از این رو به اون رو میشه و دیگه هیچ اشتیاقی واسه ادامه تلاش نداری... دیگه اگه خواسته هاتم جفت پا بپرن تو بغلت! :دی هم فایده نداره یه وقتایی فقط" آرزوی" داشتن یه سری چیزا قشنگه ، نه دا. خوشبختی تو آرزوی همیشگی من بوده و هست امیدوارم تو زندگیت به هر چی دوست داری برسی خوشبخت بشی خوشبختی تو منو آروم میکنه و یه بار خیلی سنگین از رو دوش من برمیداره
از اعماق قلبم برات آرزوی خوشبختی دارم فامییل(درحال حرف زدن با موبایل): الو دوره جان،عزیزم،اینجا شلوغه من بعداٌ بهت زنگ میزنم خودم...چی چی رو دارم میپیچونم!؟ میگم اینجا شلوغه نمیشه حرف زد!
دیوی: غریبه ی نزدیک...ماچ! ماچ! ماچ!
فامیل: باشه الآن میام ماچت میکنم دیگه!...نه بابا این دیوه! دخترعموم کجا بود نصف شبی!؟ اصلاٌ الآن خودش بهت میگه
دیوی(میره نزدیک تلفن): من دیو نیس. انا لله و انا الیه راجعون برادر عزیزم جناب آقای محمد رضا سرودلیر درگذشت والده مکرمه جنابعالی را تسلیت عرض نموده و برای ایشان آرزوی غفران الهی و برای شما برادر عزیزم آرزوی صبر جمیل از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. ان شاء الله در ایام منسوب به رسول اکرم (ص)، والده جنابعالی مهمان آن حضرت و ائمه اطهار باشند. ما را در غم خود شریک بدانید. محمد جوادی سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ گفت: امیدوارم در آینده ای نزدیک تکنولوژی ویدیویی به کمک داوران بیاید. رامبد جوان در اینستاگرام خود از آرزوی های خود گفت.
http://8pic.ir/images/90365499098363239011.jpg
همکاران ارجمند کتابخانه مرکزیسلام علیکم با احترام و آرزوی توفیق و تبریک به مناسبت فرا رسیدن بیست و یکمین دوره هفته کتاب ایران ، بدینوسیله از تلاشهای شما عزیزان در انجام برنامه های ویژه این هفته ، قدردانی می گردد و از درگاه ایزد منان برای شما ، آرزوی توفیق روز افزون را مسئلت می نمایم . مسئول کتابخانه مرکزی پارک شهر همسر شهید عبدالصالح زارع شهادت را آرزوی همسرش و خدمت به جامعه مسلمین را از دید شهید تکلیف می داند. سلام و درود بر همشهریان عزیز تأخیرمان طولانی بود ولی قابل توجیه .... ولی الله بیاتی به ریاست شورای ی شهر مقدس قم انتخاب گردید که این موفقیت را به ولی الله بیاتی تبریک گفته ضمن آرزوی توفیق و سلامت برای ایشان، امیدواریم منشأ خیر باشند . با این اوصاف زمینه حضور بیاتی در دور آینده انتخابات مجلس از حوزه انتخ ه قم آسان گردیده و پیش بینی ها ب. سرمربی تیم ملی به دروازه بان مورد اعتماد خود در دو تورنمنت جام جهانی و ملت های آسیا آرزوی سلامتی و بازگشت کرد. بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس بالا ه به آرزوی خود رسید. جورجیا> یک پسر بچه هفت ساله مبتلا به بیماری قلبی مادرزادی با کمک فناوری واقعیت مجازی توانست به آرزوی خود که سفر به فضا بود، دست یابد. کودکی که با دستکش های دروازه بانی در تمرین استقلال حاضر شده بود از آرزوی جالب خود با رحمتی و منصوریان صحبت کرد. کودکی که با دستکش های دروازه بانی در تمرین استقلال حاضر شده بود از آرزوی جالب خود با رحمتی و منصوریان صحبت کرد. یک کارمند تی از فرط بی حوصلگی به جستجو در قفسه های قدیمی اتاق کارش مشغول شد. در حین جستجو به یک چراغ پیه سوز خیلی قدیمی برخورد. با خودش فکر کرد می تواند از آن به عنوان یک شی زینتی در دکور خانه اش استفاده کند. بنابراین آن را با خود به خانه برد. هنگام تمیز و پولیش چراغ، یک غول از چراغ بیرون آمد و گفت که می تواند سه آرزوی او را برآورده کند. . این روزها تنها سرگرمی کویر، خورشید است! +++ «دوش می آمد و رخساره برافروخته بود»...گفتمش: ظهر نیا! هُرم* هوا بیشتر است * هُرم: گرمای هوا آرزوی محقق نوشت: دارم میرم کاریکاتور یاد بگیرم منتهی شاید این گوساله بشه، شایدم نشه...بنا به دلایل خاص!
آرزوی دیگر نوشت: با توجه به اینکه از نوشتن آرزوی قبلی تا محقق شدنش چندی نگذشت! حریص شدم آرزو بعدی. مربی تیم پرسپولیس آرزوی هوادار دسال این باشگاه را برآورده کرد. لحظه ی دیدار نزدیک است باز من دیوانه ام، مستم باز میلرزد دلم ، دستم باز گویی در جهان دیگری هستم های ! ن اشی به غفلت صورتم را ، تیغ! های! نپریشی صفای زلفکم را دست وآبرویم را نریزی، دل، ای نخورده مست لحظه ی دیدار نزدیک است گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org از نظر آماری، آزمون نزدیک ترین فرد به رکورد جاودانه علی است. بهنام برزای برای استقلال در این فصل آرزوی موفقیت کرده است. متأسفانه یک بار دیگر در یک انتخابات دیگر این بار عصاره های نخبه ی مملکت در کوی در هیاهوی تبلیغاتی زیرکانه و پرنفوذ اسیر وعده هایی غیر عملیاتی و هیجان انتخاباتی شدند. اگرچه بر روی ایده ها و برنامه های طرح شده توسط خو بسیار شیده بودم و برای هر کدام برنامه عملیاتی دقیقی داشتم اما متأسفانه به دلیل ضعف در تبلیغات که ناشی از نامردی برخی ا. انگار در این دنیا نبودم، کل وجودم در آرزوی دیدنت، در آرزوی بودنت بود. دنیایم پر بود از خواسته هایم. در آرزوی دیدنت کل راه را آمدم، دویدم، قلبم جوری عجیبی میزد، احساس می الان است که همه صدایش را بشنوند! رسیدم، آنقدر هیجان داشتم که صدایم در نمیامد، با صدای گرفته سلام . دور و ورم را نگاه ، چند بار نگاه ولی نبودی. این شد که به دنیای واقعی و. هدایتی به پرسپولیس نزدیک شد به گزارش "ورزش سه" در حالی که بعد از جلسه روز گذشته هیات مدیره که با غیبت بیش از نیمی از اعضای آن همراه بود، تصمیمات خاصی اتخاذ نشد، رضا خادم خبر داده با حسین هدایتی برای بازگشت به این تیم جلسه خوبی برگزار شده است.
هدایتی که پیش از این عنوان کرده بود به اصرار مادر و همسرش از حضور در این تیم منصرف شده است، بار دیگر پای مذاکره با وزارت ورزشی ها نشست و اینطور که خبر می رسد قرار است زوج او و اسپانسر این بار برای پرسپولیس تجویز شود تا این تیم از بحرانی ه در آن گرفتار شده است نجات یابد حسینی به تمدید قرارداد با پرسپولیس نزدیک تر شد
با کوتاه آمدن طرفین، سیدجلال حسینی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد. پس از اینکه رسانه های عربی امروز اعلام د به دنبال جذب سیدجلال حسینی هستند و حتی با این بازیکن برای امضا قرارداد به توافقاتی هم رسیده اند، م ع ملی پوش کشورمان این خبر را تکذیب کرد.

به نقل از فارس، از همین رو امروز هم علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با سیدجلال حسینی پا پس نکشید و برای دومین بار گفت وگوی مثبت و سازنده ای با این بازیکن داشت.

با توجه به نگاه مثبت دو طرف سیدجلال حسینی و رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از خواسته های خود کوتاه آمدند و توافقات خوبی را برای تمدید قرارداد با یکدیگر داشتند.

از همین رو سیدجلال حسینی با توجه به مذاکرات امروز با رحیمی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید به زودی ماندن حسینی در جمع قرمزپوشان قطعی به نظر می رسد.

این در شرایطی است که حسینی دو پیشنهاد داخلی خوب هم دارد؛ اما هنوز به آنها پاسخی نداده است. حسینی به تمدید قرارداد با پرسپولیس نزدیک تر شد
با کوتاه آمدن طرفین، سیدجلال حسینی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد. پس از اینکه رسانه های عربی امروز اعلام د به دنبال جذب سیدجلال حسینی هستند و حتی با این بازیکن برای امضا قرارداد به توافقاتی هم رسیده اند، م ع ملی پوش کشورمان این خبر را تکذیب کرد.

به نقل از فارس، از همین رو امروز هم علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با سیدجلال حسینی پا پس نکشید و برای دومین بار گفت وگوی مثبت و سازنده ای با این بازیکن داشت.

با توجه به نگاه مثبت دو طرف سیدجلال حسینی و رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از خواسته های خود کوتاه آمدند و توافقات خوبی را برای تمدید قرارداد با یکدیگر داشتند.

از همین رو سیدجلال حسینی با توجه به مذاکرات امروز با رحیمی به تمدید قرارداد با قرمزپوشان نزدیک تر شد و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید به زودی ماندن حسینی در جمع قرمزپوشان قطعی به نظر می رسد.

این در شرایطی است که حسینی دو پیشنهاد داخلی خوب هم دارد؛ اما هنوز به آنها پاسخی نداده است. شرکت استارتاپی استرالیایی "لینگمو" با اختراع جدید خود بشر را یک قدم به تحقق آرزوی علمی-تخیلی اش مبنی بر وجود یک دستگاه مترجم همزمان جهانی نزدیک تر کرد. گاهی آسمان به زمین نزدیک میشود ، آنقدر نزدیک که انگار ی میخواهد از دورترین ک شان به نقطه ای از زمین خیره شود. می خواهد شاهد اتفاقی باشد. میخواهد در حوالی این روزمرگی ها ی را ببیند که گاهی به آسمان نگاه میکند. ی که در عمق نگاهش ستاره ای سوسو میزند. ستاره که نه ، شاید ک شانی که هنوز ی برایش نامی انتخاب نکرده. زندگی ادامه دارد، برای من، بر. هافبک تکنیکی پرسپولیس اعلام کرد: «آرزوی موفقیت می کنم برای تیم ملی در دو بازی آینده و راهی به جام جهانی که آرزوی همه ماست.» خدایا همه ی اونایی که آرزوی بچه دار شدن دارنو آرزوشون رو برآورده کن.
از وقتی ساراییِ اومده تو زندگیمون، می تونم با تمام وجودم حس کنم چقد مادر بودن و پدر بودن قشنگه. رئیس هیات موسس آزاد گفت: آرزوی ما این است که اسم آزاد ی با مسما بوده و این واقعا ی باشد. سلام آرزوی دور افتاده بر بلندای قاف امروز دوشنبه است روزی که وقت و بی وقت باید به دنبال زمانی باشیم که نیست امروز پرواز را به خاطر درد های که در بالهایمان بود به فراموشی سپردیم و نمی دانستیم که هر روز زمان حرفهای تازه ای دارد چه میدانی! تو از راه دور به معنای فراموشی می رسی و من از نزدیک به راه رسیدن به تو حرفی باقی نمانده است آیا سلام. مشاور امور بین الملل معظم انقلاب گفت: و رژیم صهیونیستی دنبال اجرای برنامه هایی برای تجزیه کشورهای منطقه هستند اما این آرزوی شوم خود را در منطقه به گور خواهند برد. باشگاه هلندی در آستانه بازی ایران و ونزوئلا در شهر نایمخن برای ستاره ملی پوش خود آرزوی موفقیت کرد. پاسداران در بیانیه ای به مناسبت ۹ دی تاکید کرد: عده ای با حساسیت ز از حافظه مردم در آرزوی فتنه آفرینی های جدید هستند. مریم معصومی در برنامه «دورهمی» اعلام کرد که از کودکی آرزوی رییس جمهور شدن را در دل داشته است. مهاجم فصل گذشته سایپای تهران اعلام کرد از علی دلخوری ندارد و برای او آرزوی موفقیت می کند. در روایت شیخ مفید رحمه الله و سید بن طاووس رحمه الله آمده:
هنگامی که شب عاشورا نزدیک شد، آن حضرت اصحاب کرام خود را جمع فرمود، حضرت سید الساجدین علی بن الحسین علیهماالسلام می فرماید:
من بیمار بودم، لکن خود را به آنان نزدیک نمودم، تا بشنوم که آن درمانده ی وادی بلا و اهل ابتلا با اصحاب خود چگونه سلوک می فرماید؟! ابطحی خطاب به رئیسی: به شما به خاطر ب اعتماد نزدیک به ۱۶میلیون ایرانی تبریک میگویم. برای همه ایرانیان آرزوی توفیق و پیشرفت دارم. پیش وت تیم فوتبال استقلال گفت:آرزوی قلبی ام این است که استقلال برنده دربی 85 باشد تا خیال پیش وتان از شنیدن انتقاد راحت باشند. هافبک سابق تیم ملی اسپانیا و حال حاضر السد برای م ع تیم ملی کشورمان آرزوی موفقیت کرد. مهاجم فصل گذشته سایپای تهران اعلام کرد از علی دلخوری ندارد و برای او آرزوی موفقیت می کند. به همت موسسه فرهنگی و هنری پنجمین فصل قشنگ و مشارکت هنرمندان ماهشهری آرزوی سه مبتلا به بیماری برای ایفای نقش در تئاتر برآورده شد.