آغاز صدور ویزای فرودگاهی باکو برای ایرانی ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد آغاز صدور ویزای فرودگاهی باکو برای ایرانی ها : هتل فیرمونت باکو یکی از هتل های پنج ستاره باکو است که در ۱۵ دقیقه ای(پیاده)از مرکز شهر باکو و در خیابان مهدی حسین واقع شده است.با اقامت در هتل پنج ستاره فیرمونت باکو لحظات رویائی را برای خود رقم خواهید زد.در ادامه به بررسی امکانات و خدمات هتل فیرمونت باکو می پردازیم.
ادامه مطلب هتل فیرمونت باکو       رکنا: باغ وحش باکو، پارک جانورشناسی تی است که در باکو قرار دارد. این باغ وحش در سال ۱۹۲۸ تاسیس شده و قدیمی ترین باغ وحش آذربایجان است. همزمان با گسترش موج اعتراضات علیه ت یب مساجد تاریخی در «باکو» پایتخت جمهوری آذربایجان، «مجمع ون» و حزب « » این کشور با صدور بیانیه های جداگانه به این اقدام واکنش نشان دادند. هتل جی وی ماریوت باکو در قلب شهر باکو و در میدان واقع شده است.مراکز ید و مراکز تجاری شهر باکو در فاصله ۵ دقیقه ای از هتل جی وی ماریوت واقع شده است. در ادامه به بررسی امکانات و خدمات هتل جی وی ماریوت باکو می پردازیم.
ادامه مطلب هتل جی وی ماریوت باکو راستی اگر قصد سفر به کشور آذربایجان و شهر زیبای باکو را دارید خواهشمندیم برای رزرو تور باکو با کارشناسان ما در واحد فروش بادسا گروپ در تماس باشید. در ماه های مارس و آوریل امسال صدور ویزای برای ایرانی ها به ترتیب 40 و 50 درصد در مقایسه با میانگین ماهانه سال 2016 کاهش داشته است. مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه از صبح امروز (دوشنبه) صدور ویزای اربعین در ۴ کنسولگری عراق در ایران آغاز خواهد شد، گفت: از اوایل مهر ماه ۱۲ دفتر کنسولگری موقت نیز فعالیت خود را برای ارائه خدمات ویزا به زائرین آغاز می کنند. رقابتهای روز دوم کاراته بازی های همبستگی کشورهای ی امروز (یکشنبه) در باکو آغاز شد و نمایندگان ایران به روی تاتامی رفتند. رسانه های یی گزارش می دهند که قرار است ت از بامداد ، اجرای فرمان رئیس جمهوری ایالات متحده برای منع صدور روادید به شهروندان ۶ کشور عمدتا مسلمان از جمله ایران را آغاز کند. باکو - ایرنا - 'محمود واعظی' رییس ایرانی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان عصر پنج شنبه برای پیگیری توافقات حاصله در سفر اخیر الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان به تهران، وارد باکو… به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد جواد ظریف امور خارجه، پس از ورود به باکو دستاوردهای نشست آنکارا و اه سفر به باکو را در جمع خبرنگاران تشریح کرد. هتل بولیوارد باکو یکی از هتل های پنج ستاره شهر باکو است که در فاصله ۵ دقیقه ای از دریای خزر واقع شده است.در ادامه به بررسی امکانات و خدمات هتل بولیوارد باکو با ارائه و ع هتل بولیوارد می پردازیم.
ادامه مطلب هتل بولیوارد باکو راستی اگر قصد سفر به کشور آذربایجان و شهر زیبای باکو را دارید،خواهشمندیم برای رزرو تور باکو با کارشناسان ما در واحد فروش بادسا گروپ در تماس باشید. هتل ا ل سیور باکو یکی از هتل های پنج ستاره شهر باکو است که می توان این هتل را یکی از معروف ترین هتل های شهر باکو نام برد.در ادامه با ارائه ع و به بررسی امکانات و خدمات هتل ا ل سیور باکو می پردازیم.


ادامه مطلب هتل ا ل سیور باکو


راستی اگر قصد سفر به کشور آذربایجان و شهر زیبای باکو را دارید،خواهشمند هستیم برای رزرو تور باکو با کارشناسان ما در واحد فروش بادسا گروپ در تماس باشید.
سه دوچرخه سوار گیلانی به منظور انتقال پیام صلح و دوستی، حرکت خود را از آستارای ایران تا شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان آغاز د. باکو- ایرنا- در سومین روز از برگزاری رقابت های بین المللی بو جاده ابریشم باکو، دو بو ور کشورمان با پیروزی در مقابل حریفان خود به مرحله نهایی این رقابت ها راه یافتند. قرعه کشی رقابتهای جایزه بزرگ باکو عصر پنجشنبه برگزار شد و طی آن نمایندگان ایران با یک قرعه سخت و دشوار کار خود را در این رقابتها آغاز می کنند. هتل قفقاز پوینت باکو یکی از هتل های پنج ستاره باکو است که در مرکز این شهر واقع شده است.در ادامه با ارائه ع و به بررسی خدمات و امکانات هتل قفقاز پوئینت باکو می پردازیم.
ادامه مطلب هتل قفقاز پوئینت باکو راستی اگر قصد سفر به کشور آذربایجان و شهر زیبای باکو را دارید،خواهشمندیم برای رزرو تور باکو با کارشناسان ما در واحد فروش بادساگروپ در تماس باشید.
تور ارزان باکو
تور ارزان باکو هزینه زیادی ندارد و می توانید بدون نگرانی از هزینه ها، پایتخت آذربایجان را بگردید. باکو شهر نسبتا کوچکی در همین است. پروازهای باکو کوتاه هستند و بلیط هواپیما ارزان به باکو هم زیاد پیدا می شود. هتل های معمولی باکو قیمتشان خوب و قابل قبول است و پیدا یک هتل خوب با هزینه متوسط کار سختی نیست. اما طبیعتا هرچه هتل ها لو تر باشند، هزینه شان هم بیشتر می شود. قیمت غذا در باکو و در کل هزینه خورد و خوراک، متوسط است و خوشبختانه غذاهای خوشمزه و باب میل ایرانی ها راحت پیدا می شود. رفت و آمد به کمک متروی باکو نسبتا کم هزینه است که پوشش خوبی هم در سطح شهر دارد. اتوبوس های شهری هم بعد از مترو، یکی از راه های رفت وآمد ارزان در باکوی آذربایجان است. تا ی ها طبعا از راه های دیگر گران تر هستند و معمولا راننده ها از مسافرین خارجی کرایه ی بیشتری می گیرند که باید حواستان را جمع کنید. تور باکو تور ارزان باکو تور باکو ارزان تور لحظه آ ی باکو قیمت تور باکو دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به توافق های انجام شده میان هیئت ایرانی و عراقی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال گفت: از ۱۱ شهریور ماه سفارت و کنسولگری های عراق در ایران صدور روادید برای زائران… تور ارزان باکو   تور ارزان باکو هزینه زیادی ندارد و می توانید بدون نگرانی از هزینه ها، پایتخت آذربایجان را بگردید. باکو شهر نسبتا کوچکی در همین است. پروازهای باکو کوتاه هستند و بلیط هواپیما ارزان به باکو هم زیاد پیدا می شود. هتل های معمولی باکو قیمتشان خوب و قابل قبول است و پیدا یک هتل خوب با هزینه متوسط کار سختی نیست. اما طبیعتا هرچه هتل ها لو تر باشند، هزینه شان هم بیشتر می شود. قیمت غذا در باکو و در کل هزینه خورد و خوراک، متوسط است و خوشبختانه غذاهای خوشمزه و باب میل ایرانی ها راحت پیدا می شود. رفت و آمد به کمک متروی باکو نسبتا کم هزینه است که پوشش خوبی هم در سطح شهر دارد. اتوبوس های شهری هم بعد از مترو، یکی از راه های رفت وآمد ارزان در باکوی آذربایجان است. تا ی ها طبعا از راه های دیگر گران تر هستند و معمولا راننده ها از مسافرین خارجی کرایه ی بیشتری می گیرند که باید حواستان را جمع کنید. تور باکو تور ارزان باکو تور باکو ارزان تور لحظه آ ی باکو قیمت تور باکو هتل کمپینسکی باکو یکی از بهترین و معروف ترین هتل های پنج ستاره باکو است که  در فاصله ۱۰ دقیقه ای(با ماشین)از مرکز شهر باکو واقع شده است.اگر به دنبای هتل پنج ستاره هستید که دارای پارک آبی باشد هتل پنج تاره کمپینسکی می تواد بهترین گزینه باشد.در ادامه با ارائه و ع به بررسی خدمات و امکانات هتل کمپینسکی باکو می پردازیم.
ادامه مطلب هتل کمپینسکی باکو راستی اگر قصد سفر به کشور آذربایجان و شهر زیبای باکو را دارید،خواهشمند هستیم برای رزرو تور باکو با کارشناسان ما در واحد فروش بادسا گروپ در تماس باشید.
آستارا - ایرنا - سه دوچرخه سوار گیلانی به منظور انتقال پیام صلح و دوستی، حرکت خود را از آستارای ایران تا شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان آغاز د. قلعه دختر باکو یکی از معروف ترین دیدنی های شهر باکو است که بی ربط از تاریخ ایران نیست.اگر قصد سفر به شهر باکو را دارید پیشنهاد می دهیم که بازدید از قلعه دختر باکو را از دست ندهید.ما قصد داریم در این مطلب با ارائه و ع قلعه دختر باکو به معرفی آن بپردازیم. tower3.x73060.jpg (700×467)
ادامه مطلب قلعه دختر باکو راستی اگر قصد سفر به کشور آذربایجان و شهر زیبای باکو را دارید،خواهشمندیم برای رزرو تور باکو با همکاران ما در واحد فروش بادسا گروپ در تماس باشید.     ع اقامه بانوان ورزشکار کشورمان در باکو مورد توجه بسیاری از رسانه های خارجی قرار گرفت. سفیر عراق در تهران گفت: ۱۲ دفتر موقت صدور روادید در ایران مشغول کار هستند که در تاریخ روابط بین الملل بی نظیر است و تاکنون 500 هزار ویزای اربعین برای زوار ایرانی صادر شده است. کاخ شیروانشاه باکو یا کاخ شیروانشاهی یکی از معروف ترین دیدنی ها و جاذبه های توریستی شهر باکو است که نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند.از این رو بادساگروپ  به شما پیشنهاد می دهد که در تور باکو حتما از مجموعه بی نظیر کاخ شیروانشاه باکو دیدن کنید .
shirvanshah_palace_view.jpg (700×437)
ادامه مطلب کاخ شیروانشاه باکو
راستی اگر قصد سفر به کشور آذربایجان و شهر زیبای باکو را دارید،خواهشمندیم برای رزرو تور باکو با همکاران ما در واحد فروش بادساگروپ در تماس باشید.
 
  اجلاس میان دوره ای عدم تعهد (نم) با عنوان «ترویج صلح و امنیت بین المللی در راستای توسعه پایدار»پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان و با حضور الهام علی اف رئیس جمهور این کشور و وزرای خارجه عضو آغاز به کار کرد. تور باکو ارزان بهترین زمان تور باکو ارزان چه زمانیست؟ معمولا توریست ها برای لذت بردن از آب و هوای باکو، به این شهر سفر نمی کنند. اما بد نیست بهترین زمان سفر به باکو را بشناسید تا سفر بهتری را تجربه کنید. میانگین دمای هوای باکو در طول سال بین ?? تا ?? درجه است. زمستان های باکو معمولا سرد و همراه با بارش برف و باران است. اکثرا توریست ها زمستان را برای سفر به باکو انتخاب نمی کنند. دمای هوای باکو در تابستان هم معمولا بالا می رود و روزها گرم و شرجی است. اما استفاده از خنکی سایه ها در تابستان می تواند لذت بخش باشد. البته در تمام سال از دریای خزر هم باد ملایمی در شهر می وزد. با توجه به برگزاری نوروز در آذربایجان و طراوت نسبی ِ هوا و شاد بودنِ مردم، بهار هم برای سفر به آذربایجان فصل مناسبی است؛ اینها دلایل خوبی هستند تا ایرانی ها بخواهند تعطیلات نوروز باکو را هم تجربه کنند. اگر دغدغه درس و ندارید، پاییز باکو، خصوصا در ماه مهر، انتخاب خیلی مناسبی برای سفر به پایتخت آذربایجان است. در مجموع بهترین وقت سفر به باکو در فاصله ی ماه های فروردین تا اواسط مهر است؛ در این فاصله زمانی، باکوی آذربایجان بیشترین توریست ها را در خودش می بیند. تور باکو تور ارزان باکو تور باکو ارزان تور لحظه آ ی باکو قیمت تور باکو هتل آناتولیا باکو یکی از هتل های چهارستاره باکو است که در فاصله ۵۰۰ متری از ایستگاه  مترو ganjlik واقع شده است.ما در ادامه قصد داریم تا با ارائه ع به بررسی موقعیت،امکانات و خدمات هتل آناتولیا باکو بپردازیم. anatolya- el-baku7.jpg (700×383)
ادامه مطلب هتل آناتولیا باکو راستی اگر قصد سفر به کشور آذربایجان و شهر زیبای باکو را دارید خواهشمندیم برای رزرو تور باکو با کارشناسان ما در واحد فروش بادسا گروپ در تماس باشید.  
هتل آناتولیا باکو یکی از هتل های چهارستاره باکو است که در فاصله 500 متری از ایستگاه  مترو ganjlik واقع شده است.ما در ادامه قصد داریم تا با ارائه ع به بررسی موقعیت،امکانات و خدمات هتل آناتولیا باکو بپردازیم.
anatolya- el-baku7.jpg (700×383)
ادامه مطلب هتل آناتولیا باکو
راستی اگر قصد سفر به کشور آذربایجان و شهر زیبای باکو را دارید خواهشمندیم برای رزرو تور باکو  با کارشناسان ما در واحد فروش بادسا گروپ در تماس باشید.
 
  ی دیده نشده در سال ١٣٣٦ از دیدار دوستانه تیمهای تاج تهران و نفتچی باکو در باکو که به تساوی ٢-٢ منجر شد. قلعه دختر باکو یکی از معروف ترین دیدنی های شهر باکو است که بی ربط از تاریخ ایران نیست.اگر قصد سفر به شهر باکو را دارید پیشنهاد می دهیم که بازدید از قلعه دختر باکو را از دست ندهید.ما قصد داریم در این مطلب با ارائه و ع قلعه دختر باکو به معرفی آن بپردازیم  .


ادامه مطلب قلعه دختر باکوtower3.x73060.jpg (700×467)
راستی اگر قصد سفر به کشور آذربایجان و شهر زیبای باکو را دارید،خواهشمندیم برای رزرو تور باکو با همکاران ما در واحد فروش بادسا گروپ در تماس باشید.
 
 
  دبیر ستاد مرکزی اربعین گفت: ۲ میلیون ویزای اربعین حسینی تا کنون صادر شده است و روند صدور ویزا با جدیت ادامه دارد. وزارت کشور و دادستانی کل جمهوری آذربایجان روز با انتشار گزارشی مشترک از بازداشت عاملان قتل دانشجوی ایرانی در باکو خبر دادند . گفته می شود از امروز و بر اساس فرامین جدید ترامپ، صدور ویزا به مدت یک ماه برای شهروندان این 7 کشور در سفارت خانه های ممنوع خواهد شد تا قوانین جدید صدور ویزا به مورد اجرا در آید. نخستین نشست چهارجانبه وزرای امور خارجه ۴ کشور ایران، ج. آذربایجان، ترکیه و گرجستان، در باکو، برگزار شد. وزرای خارجه چهار کشور، در پایان، بیانیه ای را با عنوان «بیانیه باکو» منتشر د. ع مراسم سالگرد ارتحال ( ره ) در باکو برگزار شدمراسم سالگرد ارتحال ( ره ) در باکو برگزار شدباکو – ایرنا – مراسم سالگرد ارتحال حضرت ( ره ) بنیانگذار ایران شب به میزبانی رایزنی فرهنگی سفارت ایران در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان برگزار شد مراسم افتتاحیه چهارمین دوره بازی های کشورهای ی به میزبانی باکو آذربایجان شب گذشته در یوم المپیکو باکو برگزار شد. این یوم به نوعی مهمترین و بزرگترین یوم شهر محسوب می شود که طراحی آن از یوم آلیانرآرنا شهر مونیخ الهام گرفته شده است. مدیرکل ترانزیت سازمان راهداری گفت: مشکل توقف های طولانی مدت بعضی از کامیون های ایرانی در گمرک باکو برای تخلیه بار که موجب ن یتی رانندگان ایرانی و تحمیل هزینه های مالی و زمانی برای آن ها شده است. باکو – ایرنا – بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و کشاورزی عصر چهارشنبه با حضور یکصد شرکت از 28 کشور از جمله شرکت های ایرانی در باکو گشایش یافت. همشهری آنلاین: وزرای امور خارجه ۴ کشور ایران، آذربایجان، ترکیه و گرجستان در پایان نخستین نشست چهارجانبه در باکو بیانیه ای را با عنوان بیانیه باکو منتشر د. هتل قفقاز پوینت باکو یکی از هتل های پنج ستاره باکو است که در مرکز این شهر واقع شده است.در ادامه با ارائه ع و به بررسی خدمات و امکانات هتل قفقاز پوئینت باکو می پردازیم.


ادامه مطلب هتل قفقاز پوئینت باکوhttp://blogiran.net/template/editor/jscripts/tiny_mce/plugins/pagebreak/img/trans.gif


راستی اگر قصد سفر به کشور آذربایجان و شهر زیبای باکو را دارید،خواهشمندیم برای رزرو تور باکو با کارشناسان ما در واحد فروش بادساگروپ در تماس باشید.
 
دبیر ستاد مرکزی اربعین گفت: ۲ میلیون ویزای اربعین حسینی تا کنون صادر شده است و روند صدور ویزاهای اربعین حسینی نیز با جدیت ادامه دارد. سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی از پایان کار و تعطیلی 12 دفترموقت صدور ویزای اربعین در نقاط مختلف کشور از صبح فردا(چهارشنبه) خبر داد. قیمت تور باکو قیمت تور باکو بستگی به نوع سفر شما دارد. این که برای سفر به آذربایجان و شهر باکو چه راه و روشی را انتخاب کنید، کاملا به روحیه و میزان هزینه مد نظر شما بستگی دارد. می توانید همه چیز را بسپرید به تورگردانان و فقط هزینه را پرداخت کنید و یا به دلایل اقتصادی و یا ماجراجویی بیش تر همه چیز را خودتان برنامه ریزی کنید و به روش خودتان به باکو سفر کنید. با این حال، هر راهی هزینه های متفاوتی در پیش روی شما می گذارد که بررسی ش ذهن شما را برای انتخاب بهتر روشن می کند. برای برنامه ریزی بهتری می توانید مقالات سفری چون : انتخاب مناسب ترین شیوه حمل و نقل در سفر را ارهایی برای انتخاب اقامت مناسب در سفر را بخوانید. راه های مختلف سفر به آذربایجان عبارت اند از: ?- تورهای آذربایجان : ?) زمینی 2) هوایی ?- شخصی : 1) هواپیما 2) اتوبوس 3) ماشین شخصی تور باکو تور ارزان باکو تور باکو ارزان تور لحظه آ ی باکو قیمت تور باکو رئیس جمهور عشق به مولا علی (ع) و گرامیداشت نوروز را نماد صمیمیت دو ملت ایران و آذربایجان دانست و با بیان اینکه بهار شکوفایی روابط دو کشور آغاز شده است ،تصریح کرد: امروز بهترین روابط را بین ایران و آذربایجان شاهدیم و روابط تهران - باکو و دستاوردهای آن، برای تمام منطقه و جهان سازنده است. تجربه قرعه سخت شطرنجبازان ایرانی در باکو؛ پایان دور دوم جام جهانی شطرنج و وداع نمایندگان شایسته ایران با رقابتها دو شطرنج ایران در دومین دور از مرحله نخست رقابتهای جام جهانی باکو علیرغم شایستگی موفق نشدند از رقیبان ریتینگ دار خود عبور و به مرحله بعد صعود پیدا کنند. تور باکو ویژه تعطیلات با بهترین نرخ و ساعت پروازی باکو پایتخت کشور جمهوری آذربایجان، همسایه شمالی ایران، همه ساله یکی از کشورهای برگزارکننده جشن های با شکوه است. سفرآوران شما را به شرکت در تور باکو پاییز 95 و دیدار از این کشور دارای فرهنگ و تاریخ مشترک با ایران فرا می خواند. image result for ‫باکو‬‎ ارزان ترین نرخ تور باکو را از ما بخواهید آژانس مسافرتی شبانه روزی سفرآوران با پشتیبانی 24 ساعته 02188334201 - 09120174105 رئیس جمهور کشورمان برای انجام سفری رسمی به جمهوری آذربایجان وارد باکو شد. رئیس جمهور آذربایجان در دیدار ظریف ضمن ابراز سندی از سفر به باکو در ایام نوروز گفت: روابط ٢ کشور در هیچ مقطعی به این خوبی نبوده است. باکو، پایتخت زیبای آذربایجان، مجموعه ای از جاذبه های دیدنی مدرن و تاریخی را در کنار هم دارد؛ از برج های سربه فلک کشیده تا های قدیمی که هنوز هم کار می کنند. درادامه، مهم ترین جاهای دیدنی باکو را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید. پایتخت پرزرق و برق آذربایجان، یعنی شهر دیدنی باکو، جایی است که در آن ترکیبی از جاذبه های قدیمی […] نوشته ج.