آموزش برنامه نویسی اندروید با کیوت

به نقل از خبرگزاریها در مورد آموزش برنامه نویسی اندروید با کیوت : عنوان: برنامه نویسی کامپیوتر-اصول کلی برنامه نویسی برای مبتدیان نوشته می شود آموزش مقدماتی برنامه نویسی است یک برنامه ساده محاسباتی با چند زبان مختلف از قبیل : بیسیک-فورترن-سی-پاسکال-اتولیسپ ...مقایسه می شود اشاره مختصر به روش حرفه ای برنامه نویسی اگر محدودیت حجم مطلب نداشت.

آموزش برنامه اندروید apk editor
آموزش-برنامه-اندروید-apk-editor آموزش برنامه اندروید apk editor، برنامه ای که در این محصول مشاهده می کنید، برنامه جامع و کاملی برای اندروید بازها است. با استفاده از این نرم افزار می توانید هر بلایی بر سر برنامه اندروید خود بیاورید. از جمله: 1- نصب یک برنامه برای چند بار فایل

همه ما با نرم افزار wplsoft کار کردیم و ممکن است با آن برنامه هایی نوشته باشیم . روی صحبت من با آن دسته از دوستانی است که در پیاده سازی خواسته های خود در برنامه دچار مشکل هستند . ما به جای برنامه آماده ، کل فرآیند نوشتن یک برنامه را برای شما در نظر گرفتیم . از توضیحات اولیه روی شکل پروژه تا برنامه نویسی و شبیه سازی و عیب ی چند باره . ما به شم. یکی از مباحثی که در بخش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار خیلی جای خالیش احساس میشه آموزش کامل و جامع زبان برنامه نویسی سی شا هست. به همین خاطر تصمیم گرفتم در یک دوره آموزشی نسبتا" طولانی این زبان برنامه نویسی رو به دوستان عزیز آموزش بدم. گفتم طولانی، به این خاطر که این دوره شامل سه بخش مقدماتی، پیشرفته و برنامه نویسی بانک اطلاعاتی در س. اختصاصی از یاری فایل کتاب آموزش کامل برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی با و پر سرعت .
 کتاب آموزش کامل برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی
 کتاب آموزش کامل برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی اندروید یک سیستم عامل موبایل مبتنی بر نسخه ی تغییر یافته linux می باشد. که این سیستم عامل از همان ابتدا با نام اندروید توسعه و راه اندازی شد. در سال 20055 طبق یک استراتژی برای ورود به بازار موبایل شرکت گوگل، اندروید و ابزارهای کار با آن را ارائه داد.
شرگت گوگل می خواست که اندروید open source و free باشد. بنابراین بیشتر کد های اندروید را تحت open source apache licens منتشر کرد به ا ین معنی است که هر ی می تواند به آسانی سورس کد اندروید را به صورت کامل کند و از آن استفاده کند.
با
کتاب آموزش کامل برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی
اختصاصی از نیک فایل کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس با و پر سرعت .
 کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس
 کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس

یادگیری یک زبان برنامه نویسی دید ما را به علم کامپیوتر بسیار گسترده تر می کند. از طرفی برنامه نویسی نحوه فکر را به ما می آموزد. عمومیت زبان c++ در میان زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است و می تواند به عنوان اولین زبان نیز یاد گرفته شود و به پیش نیاز دیگر احتیاج نباشد. برنامه نویسی به زبان c++ نسبت به c دارای قدرت بیشتری است. کارهایی می توان انجام داد که در c برای انجام آنها (در صورت امکان) زحمت بیشتری نیاز است. زبان c++ در دو قسمت آموزش داده می شود.
با
کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس
اختصاصی از یاری فایل کتاب آموزش کامل برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی با و پر سرعت .
 کتاب آموزش کامل برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی
 کتاب آموزش کامل برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی  اندروید یک سیستم عامل موبایل مبتنی بر نسخه ی تغییر یافته linux می باشد. که این سیستم عامل از همان ابتدا با نام اندروید توسعه و راه اندازی شد. در سال 2005 طبق یک استراتژی برای ورود به بازار موبایل شرکت گوگل، اندروید و ابزارهای کار با آن را ارائه داد.
شرگت گوگل می خواست که اندروید open source و free باشد. بنابراین بیشتر کد های اندروید را تحت open source apache licens منتشر کرد به ا ین معنی است که هر ی می تواند به آسانی سورس کد اندروید را به صورت کامل کند و از آن استفاده کند.
با
کتاب آموزش کامل برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی
کتاب آموزش زبان برنامه نویسی sams teach yourself c++ in 21 days یکی از مهمترین آموزش های دانشجویان شناخت و فراگیری زبان های برنامه نویسی است که بهترین این زبان ها c می باشد. لینک در سایت آمازون : http://www.amazon.com/teach-yourself-complete-compiler-edition/dp/0672315645 قیمت 13 دلار - این کتاب فرمت اصلی کتاب است ( اسکن شده نیست) مناسب برای علاقمندان و دانشجویان تمامی گرایش ها آموزش زبان برنامه نویسی در 21 روزآموزش-زبان-برنامه-نویسی-در-21-روزکتاب آموزش زبان برنامه نویسی sams teach yourself c++ in 21 days یکی از مهمترین آموزش های دانشجویان شناخت و فراگیری زبان های برنامه نویسی است که بهترین این زبان ها c می باشد. فایل اختصاصی از فایلکو کتاب آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک پیشرفته - جلد دوم با و پر سرعت .
 کتاب آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک پیشرفته - جلد دوم
 کتاب آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک پیشرفته - جلد دوم ویژوال بیسیک (vb) توسعه یافته زبان برنامه نویسی بیسیک می باشد. بیسیک توسط پروفسور جان کمنسی و توماس کرتز از کالج دارتموث برای نوشتن برنامه های ساده ایجاد شد. طراحی آن از اواسط دهه ۱۹۶۰ آغاز گردید. در برنامه نویسی تجاری، ویژوال بیسیک جز محبوب ترین ها است. بنابه آماری که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد، ۵۶٪ از برنامه های تجاری با استفاده از این زبان تولید شده اند. کتاب حاضر به آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک پیشرفته (جلد دوم) می پردازد.
با
کتاب آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک پیشرفته - جلد دوم
هر شخصی میتواند با داشتن اطلاعات کمی در این زمینه، یادگیری برنامه نویسی را آغاز کند. اما یادگیری صحیح و آسان به منبع معتبر بستگی دارد. در این مطلب تصمیم گرفتیم تا برخی از بهترین سایت های آموزش برنامه نویسی… آموزش برنامه نویسی اندورید و ویندوز بزودی در اپلیکیشن سایت ما
عنوان: برنامه نویسی کامپیوتر-اصول کلی برنامه نویسی برای مبتدیان و حرفه ای ها(خوره های کامپیوتری) شامل: تعاریف و الفبای برنامه نویسی اصول کلی برنامه نویسی - مشترک در تمام زبانهای برنامه نویسی چند برنامه ساده محاسباتی به زبانهای: بیسیک basic- کیو بیسیکqbasic-اتو لیسپautolisp-سیc-سی پلاس پلاس ++c- اسمبلیasembly -فورترنfortran-پاسکالpascal- اشاره مختصر به . ساخت برنامه اندروید ساخت برنامه اندروید دیگر کار دشواری نیست. با استفاده از ابزارهای آماده می توان بدون نیاز به برنامه نویسی به ایجاد اپلیکیشن اندرویدی پرداخت. در این سری از آموزش برنامه نویسی اندروید از ابزار آنلاین app inventor استفاده کردیم. این ابزار به دست محققان mit توسعه پیدا کرده و ساخت برنامه اندروید را شیرین تر و ... نوشته آموزش ساخت برنامه اندروید به زبانی ساده؛ برنامه نویس اندروید شوید (قسمت چهارم) اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. آموزش نقشه برداری برای پروژه های راه و تونل و پل و ساختمان به صورت کاربردی همراه با نرم افزارهای مربوطه : گام اول : در این دوره کار با توتال استیشن و نیوو آموزش داده می شود. گام دوم : آموزش کار با تجهیزات در راستای پیشبرد پروژههای راه و تونل و پل و ساختمان گام سوم : استفاده از ماشین حساب در محاسبات و برنامه نویسی در آن گام چهارم : استفاد. پاو وینت آماده با موضوع اندروید تعداد اسلاید ۳۰ اسلاید فهرست مطالب ارائه شده در این پاو وینت به شرح زیر است مقدمه اندروید چیست؟ آیا اندروید فقط برای گوشی های تلفن همراه است؟ وسایل اندرویدی چه قابلیت هایی دارند؟ همه چیز درباره پیشرفت اندروید زبان های برنامه نویسی اپلیکشن های اندروید چطور برنامه نویسی را شروع کنیم؟ برنامه نویسی ان. اختصاصی از فایل هلپ آموزش برنامه نویسی c++‎ با و پر سرعت .
آموزش برنامه نویسی c++‎
آموزش برنامه نویسی c++‎ عمومیت زبان c++‎ در میان زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است و می تواند به عنوان اولین زبان نیز یاد گرفته شود و به پیش نیاز دیگر احتیاج نباشد. برنامه نویسی به زبان c++‎ نسبت به c دارای قدرت بیشتری است. کارهایی می توان انجام داد که در c برای انجام آنها (در صورت امکان) زحمت بیشتری نیاز است. زبان c++‎ در دو قسمت آموزش داده می شود. در قسمت اول (همین مجموعه) دستورات و ساختمان داده ها معرفی می شود و در قسمت دوم مفاهیم شی گرایی آموزش داده خواهد شد.
با
آموزش برنامه نویسی c++‎
آموزش برنامه نویسی اندورید و ویندوز بزودی در اپلیکیشن سایت ما
بسم الله الرحمن الرحیم در این وبلاگ به حول و قوه الهی قصد داریم برنامه نویسی اندروید را با استفاده از کیوت آموزش دهیم حتما از نظرات سازنده شما در این راه استفاده خواهیم کرد. #طراحی_وب_سایت_در_تهران
طراحی وب سایت در تهران
نصب اندروید
در این آموزش درباره نحوه نصب محیط های برنامه نویسی اندروید برروی سیستم عامل ها خواهیم پرداخت.
نصب محیط برنامه نویسی اندروید
آموزش اندروید استودیو
 
 
شما میتوانید توسعه نرم افزار های اندروید را با یکی از سیستم عامل های زیر انجام دهید:
 
ماکروسافت وین. سلام به دوره آمورزشی برنامه نویسی اندروید با استفاده از اندروید استودیو خوش اومدید. این دوره برای این طراحی شده تا به شما نحوه ساختن برنامه اندرویدی رو آموزش بده. بعد از یک تاریخچه مختصر درباره اندروید، بهتون آموزش میدم چطور با «اندروید استودیو» و «اندروید اس دی کی sdk» کار کنید و چطور برنامه تون رو روی دستگاه مجازی و گوشی خودتون ا. اختصاصی از یاری فایل آموزش برنامه نویسی ++c/c با و پر سرعت .

با
آموزش برنامه نویسی ++c/c

رایگان کتاب الکترونیکی آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید با کمک این کتاب میتوانید به آسانی برای سیستم عامل android اپلیکیشن بسازید  کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید ادامه مطلب سایت آموزش برنامه نویسی به زبان انگلیسی
به نظر سایت خوبی میاد.
به نظر برای هندی ها ست.
https://www.tutorialspoint.com/csharp/ – ۴۰۰ دقیقه آموزش فارسی زبان برنامه نویسی سوئیفت از آشنایی مقدماتی تا انجام پروژه های مختلف .
– آموزش فوق العاده کاربردی و سطح یک جهانی دوبله شده از اساتید برنامه نویسی برنامه نویسی دنیا – برای اولین بار در ایران – (دوبله شده به فارسی توسط متخصصین برنامه نویسی ایرانی)
* شامل ۲ دوره آموزشی فارسی و مثال محور :
دور آموزشی ” کلی.

قیمت : 49600 تومان


آموزش صفر تا صد برنامه نویسی وب با php و mysql

سطح مقدماتی - سطح متوسطه - سطح پیشرفته

13 ساعت آموزش فارسی صفر تا صد برنامه نویسی وب

آشنایی با ویژگی ها و برنامه نویسی جدیدترین نسخه php 5.5  و بالاتر 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از هایدی کتاب آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک پیشرفته - جلد اول با و پر سرعت .
 کتاب آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک پیشرفته - جلد اول
 کتاب آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک پیشرفته - جلد اول
با
کتاب آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک پیشرفته - جلد اول
اختصاصی از فایلکو کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه با و پر سرعت .
 کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه
 کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه  در کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه سعی شده است که مطالب به زبان و کدهای بسیار ساده آموزش داده شود و امید است که از آن بهره کافی را ببرند. phpp شاید عمومی ترین زبان اسکریپتی تحت وب باشد و استفاده از آن روز به روز بیشتر می شود و یا با استفاده از php می توان صفحات ورودی ایجاد کرده. جزییات ورود اطلاعات از طریق فرم ها را بررسی نمایید. فروم، گالری تصاویر و بسیاری از چیزهای دیگر را ایجاد کنید.
با
کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه
توضیحات : برنامه نویسی برای گوشی های اندروید دو شیوه است : شیوه اول برنامه نویسی native اندروید است. با استفاده از زبان جاوا برای اندروید برنامه مینویسید. در فصول اول و دوم و سوم مبانی ابت و اولیه برنامه نویسی به این روش را توضیح داده ام.اگر دوست دارید فقط برای اندروید برنامه بنویسید و به تمام ویژگی های سخت افزاری گوشی اندروید دسترسی داشته باشید از این روش استفاده کنید و فقط این فصول را برای آشنایی اولیه بخوانید. و بعد سراغ کتاب های متوسط و پیشرفته بروید. شیوه دوم برنامه نویسی برای اندروید اصطلاحاً mobile web application است که از فصل چهارم به بعد به این شیوه پرداختم.تسلط من روی این شیوه است.و مزیت این شیوه برنامه نویسی cross platform است.شما با یک بار کدنویسی میتوانید برنامه خود را بر روی اندروید و ios و windows phone اجرا کنید.اما عیب این روش این است که برنامه شما به تمامی ویژگی های سخت افزاری گوشی دسترسی ندارد و این سبک برای نوشتن برنامه های سیستمی که خیلی با سخت افزار در ارتباط است اصلا مناسب نیست ولی برای برنامه های کاربردی مناسب است. برنامه نویسی موبایل نام کتاب : آموزش جامع برنامه نویسی اندروید نویسنده : میلاد فشی زبان کتاب : پارسی تعداد صفحه : ۲۷۴ قالب کتاب : pdf حجم فایل : ۳,۵۰۰ کیلوبایت پرداخت درون برنامه ای بازار بدون روت
اموزش اعتبار بازار
آموزش برنامه های پولی بازار
بازار با lucky patcher
پرداخت اینترنتی
برنامه cree برای اندروید
آموزش مایکت
دور زدن پرداخت درون برنامه ای بازار ادامه مطلب کار با اسکرول ویو به جرأت میشه گفت که اسکرول ویو یکی از مهمترین ویو هاست. اگر خاطرتون باشه توی آموزش اضافه ویو با کد توضیح دادم زمانی که شما میخواید تعداد زیادی ویو به برنامه اضافه کنید مطمئنا به مشکل جا برخورد میکنید. اسکرول ویو وظیفش اینه که تمام ویو ها رو داخل خودش قرار میده و ما میتونیم درست مانند اینکه یک سایت رو از بالا تا پایین اسکرول میکنیم، توی برنامه خودمون این کار رو انجام بدیم نحوه کار با اسکرول ویو ساده ولی بسیار مهمه. پس سعی کنید این آموزش رو حتی اگه لازمه چندبار نگاه کنید. با ما همراه باشید. طبق معمول اول برید توی designer و یه اسکرول ویو ایجاد کنید. طبق مواردی که توی بحث رسپانسیو گفته شد کدی بنویسید که اسکرول ویو تمام صفحه رو بگیره. بعدشم معرفی به برنامه و میریم سر کد نویسی. چند تا نکته 1- ویوها برای اضافه شدن به اسکرول ویو باید با کد ایجاد بشن 2- اسکرول ویو یه پنل داره که ویو ها به پنل اضافه میشن 3- اطاعات میتونن از آرایه، دیت س محلی و یا mysql وارد بشن 4- حتما باید با حلقه وارد بشن 5- میشه یه لایوت طراحی کرد بعد توی اسکرول ویو تکرارش کرد شروع : اول یه آرایه تعریف میکنیم که اطلاعا از آرایه خونده بشه. آموزش برنامه نویسی اندروید دقت کنید که دو تا لایوت داریم. یکی فقط اسکرول ویو توشه و اون یکی لایه ایه که قراره تکرار شه. ادامه مطلب سلام دوستای گلم...اولین جلسه از آموزش هام در مورد برنامه نویسی اندروید به زبان ساده رو براتون آماده . امیدوارم که خوشتون بیاد و قسمت های بعدی آموزش رو دنبال کنید. در این جلسه در رابطه با اینکه اندروید چرا جذابه و چرا باید یک برنامه نویس اندروید باشیم رو شرح دادم. قسمت های بعدی بیشتر وارد کار میشیم و ...
لینک جلسه اول جامع علمی کاربردی خاه کارگر پارس آباد برگزار می کند: 1- دوره های آمادگی نظام ی عمران 2- تعمیرات موبایل 3- آموزش برنامه نویسی اندروئید 4- آموزش اتوکد 5- دوره آشنایی با مقاله نویسی به زبان فارسی 6- دوره آشنایی با مقاله نویسی به زبان انگلیسی آ ین مهلت ثبت نام: 15/5/95 علاقه مندان جهت ثبت نام و ب اطلاعات بیشتر با دفتر پژوهش آقای دادگر و شماره تلف. آموزش دیت س روش کار با دیت س حتی اگر قصد برنامه های نه چندان حرفه ای را هم نداشته باشید، در هر حال نیاز به استفاده از دیت س خواهید داشت. فرض کنید میخواهید برنامه ای مانند جملک درست کنید که کاربران زیادی قابلیت ثبت نام در آن را دارند. میتوانند یه جملک را لایک کنند، در آن جستجو کنند و لیستی از موارد مورد علاقه خود را ایجاد کنند (لیست علاقه مندی ها). تمامی این اطلاعات باید در محلی ذخیر شوند و تغییرات دلخواه در آن انجام شود. مکانی که اطلاعات در آن ذخیر میشود را دیت س مینامیم. از مهمترین دیت س های موجود در بازار دیت س sql است که در عین سادگی قدرت بسیاری دارد. navicat for sqlite برنامه های زیادی هستند که میتوانید با آن دیت س را ایجاد کنید اما ما در این آموزش از راحتترین آن ها یعنی navicat for sqlite استفاده میکنیم که محیط دلنشین و قدرتمندی را به همراه دارد. شروع آموزش برای این برنامه فقط کافیست که نام آن را در اینترنت جستجو کنید. به این شکل : navicat for sqlite . بهتره از سایت p30 کنید. با توجه به سیستم خود یکی از گزینه ها را و نصب کنید و با توجه به راهنمایی های سایت و یا داخل فایل شده برنامه را کرک کنید. sql training تصویر برنامه به این شکل میباشد. آموزش برنامه نویسی اندروید برای ساخت یک دیت س جدید مانند ع ابتدا روی connection کلیک کنید. و طبق مراحل پیش بروید. ادامه مطلب آموزش برنامه نویسی با تنوع موضوعات زیاد  در مو به مو
اگر می خواهید در حوزه برنامه نویسی فعالیت نمایید و دوست دارید تا هر چه سریع تر به مهارت های لازم در این زمینه دست ی د می بایست به دنبال یافتن منابع مهم اموزشی باشید. یکی از این منابع را می توان از طریق آموزش برنامه نویسی بدست اورد. شما به جای صرف وقت و هزینه های زیادبرای رفتن ب. ویژه اندرویدی ها؛ آموزش برنامه نویسی اندروید را به صورت رایگان یاد بگیرید + نرم افزار اگر دوست دارید که به صورت رایگان برنامه نویسی اندروید را فرا بگیرید و برنامه ها و بازی های مورد نظرتان را به صورت کامل طراحی کنید، حتما از نرم افزار کاربردی "آموزش برنامه نویسی آندروید" استفاده کنید. اندروید محبوب ترین سیستم عامل موجود برای تلفن های همراه هوشمند است، اصلی ترین دلیل محبوب بودن این سیستم عامل امکان طراحی نرم افزارها و بازی های کاربردی مختلف به دلیل سبک برنامه نویسی آن است، حال اگر دوست دارید که برنامه نویسی اندروید را به صورت رایگان فرا بگیرید و برنامه های مورد نظر خود برای سیستم عامل اندروید را طراحی کنید، می توانید با نصب و مطالعه نرم افزار "آموزش برنامه نویسی آندروید" به صورت کامل با سیستم عامل اندروید آشنا شوید و به فوت و فن های آن مسلط شوید. این برنامه شامل پروژه های کاملی از سطح مبتدی تا حرفه ای است، روش کار به این گونه است، که ابتدا مقدمه ای کلی از کار را توضیح داده می شود و با توضیح دادن پیش نیاز های لازم کار برنامه نویسی آغاز می شود. همچنین اطلاعات تماس در برنامه موجود است تا شما بتوانید سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید. • و مشخصات فایل
برای اینجا کلیک کنید
• حجم: 4.5 مگابایت
• نسخه: 2.1.3
• اجرا در: اندروید 2.1 و بالاتر
• امتیاز: در این آموزش به صورت عملی به شما نحوه سیم بندی انکودر به plc دلتا آموزش داده می شود . سپس در محیط نرم افزار چگونگی خواندن پالس های انکودر به وسیله plc دلتا آموزش داده می شود . راه اندازی انکودر به صورت تک فاز و دوفاز . تشخیص جهت چرخش انکودر از همه مهمتر آموزش استفاده از پالس های خوانده شده انکودر توسط plc اینکه چه طور high speed counter به یک عدد خاص رسید چگونه از آن استفاده کنیم . set و reset کانتر انکودر و همچنین مقدار دهی آن با شمارنده های معمولی متفاوت است که در این آموزش کامل این موارد توضیح داده خواهد شد . اتصال انکودر به دلتا, برنامه نویسی انکودر, اتصال انکودر به plc دلتا, برنامه نویسی انکودر در پی ال سی دلتا, کنترل endoder به delta plc اگر قصد دارید خیلی سریع این موارد را بیاموزید می توانید با ما تماس بگیرید . تلفن پی ال سی وان : 09112754501 شما به صورت آنلاین و تصویری این آموزش را بر روی کامپیوتر خود به صورت سخت افزاری و نرم افزاری دریافت خواهید کرد . موفق باشید .

آموزش کامل برنامه نویسی دستگاه تراش cnc با کنترلر sinumerik
آموزش-کامل-برنامه-نویسی-دستگاه-تراش-cnc-با-کنترلر-sinumerikآموزش کامل برنامه نویسی دستگاه تراش cnc با کنترلر sinumerik  فایل

اختصاصی از نیک فایل کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c با و پر سرعت .
 کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c
 کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c نویسنده: عبدلله آراسته
موضوع: برنامه نویسی
تعداد صفحات: ۲۵۷
فرمت: کتاب pdf
زبان: فارسی
با
کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c
 کتاب آموزش برنامه نویسی سوکت

فارسی 3.32 مگ 201 صفحه

توضیحات:

کتاب آماده شده تقریباً تنها و البته کاملترین مرجع فارسی برای برنامه نویسان شبکه می باشد که خوهان یادگیری برنامه نویسی سوکت هستند. در این کتاب شما با مفاهیم شبکه آشنا شده و برنامه نویسی سوکت را بصورت کامل و با جزئیات خواهید آموخت. با یک بیان ساده می توان گفت که سوکت به ترکیب یک آدرس ماشین (ip)و یک شماره درگاه (port) گفته می شود. که با برنامه نویسی سوکت و ارتباط بین ip و port می توان نرم افزارهای تحت شبکه را طراحی و پیاده سازی کرد.


کنید


لینک کتاب آموزش برنامه نویسی سوکت

 packt learning qt 5 - آموزش کیوت 5کیوت (qt) مجموعه ای از کتابخانه ها و سرآیندهای نوشته شده به زبان سی++ است که به برنامه نویس امکان توسعه آسان نرم افزارهای کاربردی را می دهد. کیوت شامل چندین کلاس برای کار با واسط گرافیکی، چندرسانه، ابزارهای پایگاه داده، شبکه و... است. نرم افزارهای نوشته شده ...
packt learning qt 5 - آموزش کیوت 5 ...مطالب مرتبط: tutsplus structuring stylesheets with rscss - آموزش ساخت استایل شیت با آر اس سی اس اس udemy complete wordpress mastery course - آموزش کامل تسلط بر وردپرس lynda android studio essential training - آموزش اندروید استودیو udemy cross-platform desktop app development for windows mac linux - آموزش توسعه اپ های کراس پلتفرم برای ویندوز، مک و لینو livelessons r programming - آموزش جامع زبان برنامه نویسی آر livelessons mean web development workshop - آموزش توسعه وب با مین livelessons building universal windows platforms apps - آموزش ساخت اپ های تحت ویندوز o'reilly learning path: kafka the basic - آموزش مقدماتی کافکا udemy the ultimate apple watch developer course - آموزش کامل توسعه اپل واچ udemy learn android wear programming - آموزش برنامه نویسی اندروید ویر لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم فرستادن به del.icio.us
همین حالا مشترک این پایگاه شوید! – ۳۷۰ دقیقه آموزش فارسی زبان برنامه نویسی جاوا از آشنایی مقدماتی تا انجام پروژه های مختلف .
– آموزش فوق العاده کاربردی و سطح یک جهانی دوبله شده از اساتید برنامه نویسی برنامه نویسی دنیا – برای اولین بار در ایران – (دوبله شده به فارسی توسط متخصصین برنامه نویسی ایرانی)
* شامل دوره آموزشی فارسی و مثال محور :
دور آموزشی ” کلیات آ. با سلام خدمت تمامی علاقمندان به برنامه نویسی. دوره آموزش صفر تا صد 5 در حال آماده شدن است و تا چند روز دیگر در وبلاگ قرار می گیرد که امید وارم لذت ببرید و همچنین مطالب آموزنده ای به همراه خودش داشته باشه. ادامه مطلب محققان لابراتوار هوش و علوم رایانه موسسه فناوری ماساچوست زبان برنامه نویسی جدید نوشتند. به گزارش سرویس فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این زبان برنامه نویسی موسوم به halide، یک زبان بهینه شده برای الگوریتم های پردازش تصویر است. جدیدترین زبان برنامه نویسی مرکز انجام پروژه دانشجویی شریف انجام پروژه های دانشجویی- انجام پروژه های کد نویسی و برنامه نویسی- انجام پایان نامه - شبیه سازی مقالات انجام کلیه پروژه های دانشجویی- انجام پروژه های کد نویسی و برنامه نویسی- انجام پایان نامه - شبیه سازی مقالات انجام کلیه پروژه های کد نویسی و برنامه نویسی با متلب matlab انجام پروژه های دانشجویی رشته برق ک.  کتاب آموزش برنامه نویسی شبکه با سی شا

فارسی 1.83 مگ 98 صفحه

توضیحات:

اینبار با یک کتاب پرکاربرد برنامه نویسی در خدمت برنامه نویسان عزیز هستیم. در این کتاب به قابلیت های زبان سی شا (#c) و ویژگی های ان برای برنامه نویسی شبکه اشاره شده تمامی کدهای آن در محیط کارب سند visual studio 2008 نوشته می شوند. این کتاب ترجمه ی کت با همین عنوان از آقای richard blum می باشد و لازم به ذکر است که افرادی که از این کتاب برای یادگیری برنامه نویسی تحت شبکه استفاده میکنند باید با مقدمات زبان سی شا آشنایی داشته باشند.کنید


لینک کتاب آموزش برنامه نویسی شبکه با سی شا معرفی زبان برنامه نویسی اسکرچ تا حالا به خودتون گفتین که ای کاش خودم می تونستم یک بازی کامپیوتری درست کنم مثل پرندگان خشمگین و یا این که یک انیمیشن مثل شِرِک درست کنم!
هیچ با خودتون فکر کردید که اگه به جای شخصیت های بازی های کامپیوتری ع خودتون رو قرار بدید چه قدر جالب می شه!
در یک خیلی معروف توی ( ام آی تی) یک زبان برنامه نویسی مخ. ساخت برنامه اندروید نرم افزار app inventor به ما کمک کرد تا راحت تر از همیشه به ساخت برنامه اندروید بپردازیم. بعد از ایجاد نرم افزار اندرویدی خود، در آ ین قسمت کمی آن را توسعه می دهیم. نرم افزار تحت وب app inventor بهانه ای شد تا یک دوره برنامه نویسی مقدماتی و بسیار پایه ای اندروید را آغاز کنیم. این برنامه ... نوشته آموزش ساخت برنامه اندروید به زبانی ساده؛ برنامه نویس اندروید شوید (قسمت پنجم) اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. آموزش کار با لیست ویو امکان نداره که تا حالا لیست ویو رو ندیده باشید. یکی از پرکاربرد ترین ویو ها که شما میتونید یک لیست درست کنید که کاربر بتونه روش کلیک کنه و به صفحه مورد نظر شما بره و یا کار خاصی رو انجام بده. مثلا میتونید منوی برنامتون رو با لیست ویو درست کنید که خیلی سرعت کار رو بالا میبره. حتی میتونید رنگش رو عوض کنید و فونتش رو هم تغییر بدید و مهمترین خصوصیتی که داره قابلیت اضافه ع در کنار متن ها و همچنین تنظیم ع به عنوان پس زمینه هستش. برای استفاده از لیست ویو ابتدا اون رو در داخل دیزاینر ایجاد کنید و به برنامه معرفی کنید.
بعد از اینکار نوبت اضافه موارد دلخواه به لیست ویو میرسه. سه نوع نحوه اضافه آیتم به لیست ویو وجود داره. توضیح کد ها addsingleline : به اذای هر بار نوشتن این کد یک آیتم تک خطی به لیست ویو اضافه میشود. addtwolines : به اذای هربار نوشتن این کد یک آیتم دو خطی به لیست ویو اضافه میشه. addtwolinesandbitmap : این گزینه مانند گزینه دو خطیه با این تفاوت که میتونه یک ع هم اضافه ه. کلیت کار به این شکل میشه: آموزش برنامه نویسی اندروید برای اینکه بتونید تعداد زیاد از آیتم ها رو به لیست ویو اضافه کنید میتونید از حلقه استفاده کنید. برای مثال: ادامه مطلب کتاب برنامه نویسی matlab همراه با gui و c/c++ و جعبه ابزارهای تخصصی حاصل بیش از 10 سال مطالعات در حوزه ی نرم افزار مطلب است. در این کتاب سعی شده است از نظر برنامه نویسی matlab بررسی شود و در چهار بخش: 1- بخش عمومی شامل برنامه نویسی و توابع نویسی 2- برنامه نویسی با gui 3- برنامه نویسی جهت ارتباط مطلب و نرم افزارهای دیگر 4- بخش هوش تهیه شده است اختصاصی از یاری فایل جزوه آموزش برنامه نویسی مقدماتی زبان سی با و پر سرعت .
 جزوه آموزش برنامه نویسی مقدماتی زبان سی
 جزوه آموزش برنامه نویسی مقدماتی زبان سی عنوان جزوه : آموزش برنامه نویسی مقدماتی زبان سی

قالب بندی : pdf

تعداد صفحات :52

شرح مختصر : جزوه حاضر درباره برنامه نویسی زبان سی و نوشتن الگوریتم ها و همچنین برنامه های ساده و مهمی که در مدارس و مراکز ی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، اطلاعات کاملی ارائه داده است. همه مثالها و برنامه ها به طور کامل شرح داده شده اند. سعی بر این است مطالب عاری از هرگونه ابهامات و برنامه ها به طور کاملا ساده و مفید بیان شوند تا مخاطبان در کمترین زمان ممکن، مطالب را به طور کامل یاد گرفته و مثال های مشابه را به سادگی حل نمایند. قابل ذکر است که مطالب بصورت کامل و پیوسته از ابتدا بررسی شده و در ادامه مثال های پیچیده تر بیان شده اند.تا مخاطبین بدون نیاز به و مطالب اضافی مثال های زیادی را حل نموده و مطالب بیشتری را فراگیرند
با
جزوه آموزش برنامه نویسی مقدماتی زبان سی