آموزش زبان انگلیسی

به نقل از خبرگزاریها در مورد آموزش زبان انگلیسی : به اطلاع اعضای کتابخانه و علاقه مندان میرساند کتابخانه زاده شعیب در کتابخانه اقدام به برگزاری کلاسهای آموزش زبان انگلیسی در روزهای یکشنبه ساعت ۹الی ۱۱ کرده است.این کلاسها توسط سرکار خانم سمایی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش به صورت رایگان برگزار میگردد. اولین جلسه این کلاس آموزشی امروز برگزار گردیده و ع ها در اولین فرصت درج خوا. فلش کارت های آموزش حروف انگلیسی برای ک ن مهمترین بخش یادگیری زبان انگلیسی ک ن آشنایی با حروف الفبای انگلیسی است .از بهترین روش آموزش زبان انگلیسی برای ک ن استفاده از فلش کارت های آموزش حروف انگلیسی برای ک ن می باشد . استفاده از فلش کارت سبب میشود که کودکمان از تعلیم لذت برده و آن را سرگرمی و بازی بحساب میاورد . از نقاط قوت روش آموزش زبان انگلیسی با فلش کارت این است که حروف و کلمات انگلیسی آموخته شده به سرعت وارد حافظه ی دراز مدت خواهد شد چرا که که تکرار شده و تا مدت های مدیدی در ذهن باقی خواهد ماند. اختصاصی از یاری فایل آموزش زبان انگلیسی پیمزلر برای فارسی زبانان درس یک تا پنج با و پر سرعت .
آموزش زبان انگلیسی پیمزلر برای فارسی زبانان درس یک تا پنج
آموزش زبان انگلیسی پیمزلر برای فارسی زبانان درس یک تا پنج درس یک تا پنج مجموعه آموزش زبان انگلیسی پیمزلر برای فارسی زبانان هر درس حاوی یک فایل صوتی به مدت 30دقیقه میباشد.
با
آموزش زبان انگلیسی پیمزلر برای فارسی زبانان درس یک تا پنج
اختصاصی از هایدی فایل های mp3 آموزش زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی ویژه زبان آموزان مبتدی با و پر سرعت .
فایل های mp3 آموزش زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی ویژه زبان آموزان مبتدی
فایل های mp3 آموزش زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی ویژه زبان آموزان مبتدی این مجموعه شامل فایل های متعدد شنیداری آموزش زبان به همراه ترجمه فارسی و بسیار کاربردی جهت زبان آموزانی که در ابتدای راه قرار دارند می باشد
با
فایل های mp3 آموزش زبان انگلیسی به همراه ترجمه فارسی ویژه زبان آموزان مبتدی
آموزش بزرگسالان با هدف رشد فردی بالغین ومشارکت بیشتر آنان در جامعه بوسیله افزایش اطلاعات ، درک ومهارتها ونگرش آنان درحدی که متناسب با نیازها ، توانمندی ها وتجارب آنان ونیازهای جامعه باشد تنظیم شده است.آموزش بزرگسالان شامل آموزشمتوسطه عمومی بزرگسالان ، دروس در برگیرنده آموزش پایه ، دروسی با هدف افزایش اعتماد به نفس وزبان هلندی ب. اختصاصی از اینو دیدی نرم افزار آموزش حیوانات به زبان انگلیسی مخصوص ک ن با و پر سرعت .
نرم افزار آموزش حیوانات به زبان انگلیسی مخصوص ک ن
نرم افزار آموزش حیوانات به زبان انگلیسی مخصوص ک ن در این نرم افزار که به آموزش حیوانات هم به زبان فارسی هم به زبان انگلیسی طراحی شده محیطی کاملا جذاب و تعاملی را برای ک ن فراهم آورده است. در این نرم افزار همچنین آزمون های جذاب برای فهم و یادگیری مطالب در آن قرار داده شده که با پاسخ دادن به آنها از وضعیت پاسخ گویی خود مطلع میشود.
با
نرم افزار آموزش حیوانات به زبان انگلیسی مخصوص ک ن
با سلام یه کتاب مقدماتی برای آموزش زبان انگلیسی ساختم و لینک دو دیکشنری خوب رو در برنامه گذاشتم امید وارم بدردتون بخوره.
لینک کتاب آموزش زبان انگلیسی 1
لینک دیکشنری انگلیسی به فارسی و بلع
لینک دیکشنری انگلیسی به انگلیسی عصر ایران: آموزش مکالمه زبان انگلیسی یکبار برای همیشه آموزش مکالمه زبان انگلیسی – شاید شما هم دوست داشته باشید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و روشهای زیادی را امتحان کرده اید تا به نتیجه برسید در این پست برای شما کت در زمینه آموزش مکالمه زبان آماده کرده ایم. این کتاب بازبانی ساده، اصول کلیدی و لازم برای یک شروع قدرتمند و موثر در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را به شما می آموزد.

مدیرگروه زبان های خارجی دفتر تألیف کتب درسی با اشاره به جزئیات تغییر کتب زبان انگلیسی دانش آموزان، گفت: کتب و روش آموزش زبان در مدارس مطابق با آ ین متد روز دنیاست. رایگان   آموزش زبان نصرت  زبان نصرت رایگان آموزش   انگلیسی  فرانسه ترکی عربی اسپانیایی آلمانی ایتالیایی http://7language.ir


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از هایدی کتاب آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته با و پر سرعت .
 کتاب آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته
 کتاب آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته کتاب آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفتهعنوان کتاب : آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفتهقالب بندی : pdfقیمت : 500 t
شرح مختصر : احتمالاً تا به امروز در مورد زبان انگلیسی کتاب ها و جزوات زیادی را مطالعه کرده و یا در کلاس های آموزشی زیادی شرکت کرده اید. جزوه ای که هم اکنون مطالعه می کنید به صورت ساده و کاملاً کاربردی در مورد آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته نوشته شده است و می توان ادعا کرد که یکی از جزوات ساده و بی نظیر است. مطالب این جزوه به صورت ساده و واضح بیان گردیده است. در انتخاب جملات، عبارت ها، اصطلاحات و مثل ها دقت کافی انجام گرفته است و از این لحاظ در وقت خواننده صرفه جوئی شده است. این جزوه برای انی که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، کارشناسی و انی که دوست دارند زبان را یاد بگیریند بسیار مفید و آموزنده خواهد بود.
با
کتاب آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته
خیلی میتونه به یادگیری زبان انگلیسی کمک کنه ولی بایستی از روش درست و حس ازش استفاده بشه. در اینفوگرافیک زیر راهنمایی برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق اومده. برای جزئیات بیشتر میتونین به نوشته ی اصلی با کلیک روی لینک زیر مراجعه کنین: آموزش زبان انگلیسی با
سوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش رشته زبان و ادبیات انگلیسی از رشته هایی می باشد که تمام داوطلبان آزمونهای استخدامی با سوالات این رشته مواجه هستند که برای آزمونهای استخدامی به غیر از دبیری زبان انگلیسی سوالات این رشته کاربردی در قالب سوالات بخش عمومی خودنمایی می کند اما در این مطلب پیش رو ، جامعه هدف فایل نودون. زند، و مدرس آموزش زبان فارسی در آیین رونمایی از کتاب «آموزش کاربردی وازه» نبود کتب آموزشی مناسب را معضل اصلی آموزش زبان فارسی عنوان کرد. یادگیری زبان انگلیسی دغدغه ی بسیاری از ماست. بسیار پیش آمده که از من می پرسند زبان را چگونه بیاموزیم؟ لینک سایت اصلی اینجا قبل از اینکه توضیحات آموزشی بدهم چند نکته لازم است: ۱) من تا کنون نتوانسته ام کلاس آموزش زبان شرکت کنم. زمانی پولش نبود و این روزها وقتش. البته همیشه از همکارانم برای شرکت در این کلاسها حمایت کرده ام. هنگامیکه صحبت از دیکشنری به میان می آید، افـراد اغلب بـه یک دیکشنری دو زبانه، مثلاً انگلیسی به فارسی، فکر می کنند. اما باید بدانید که بهترین دیکشنری برای زبان آموزها، دیکشنری تک زبانه یا انگلیسی به انگلیسی است. البته منظور ما این نیست که نباید از دیکشنری انگلیسی به فارسی استفاده کنید، بلکه منظور این است که تأکید اصلی شما باید روی . آموزش دوره ی مدرسی مربیگری فدراسیون جهانی اقدام به برگزاری یک دوره آموزش مربیگری حداقل ده روزه جهت آموزش مربی تیراندازی باکمان به زبان انگلیسی می نماید. شرایط لازم جهت ثبت نام : 1- حداقل 2 سال تجربه به عنوان مربیگری درجه 2 را داشته باشند البته مربیگری درجه 3 نیز قابل قبول است. مدرک مربیگری 2 یا 3 از هر سازمان آموزشی در رشته تیراندازی با. دوستان عزیز در این قسمت شما می توانید هر نوع اطلاعاتی در مورد زبان انگلیسی شامل داستان ها اشعار و آموزش و ..... به زبان انگلیسی به دست آورید.(بخشی ویژه و خاص و متنوع و دوست داشتنی برای دوست داران زبان انگلیسی) بر روی کلمه انگلیسی کلیک کنید. در برخی مناطق مشاهده شده با زبان محلی به دانش آموزان آموزش داده می شود این موضوع بسیار خطرناک است زیرا بچه ها زبان محلی را در خانواده فرا می گیرند پس باید زبان رسمی کشور را در مدرسه بیاموزند. یافنه های علمی معتبر ثابت کرده اند، یادگیری زبان خارجی هر قدر از سنین پایین تری شروع شود نتیجه بهتری به بار می آورد. با اجرای نظام جدید آموزشی و اضافه شدن یک پایه به دوره ابت ، عملا شروع تدریس زبان انگلیسی یک سال به عقب افتاده است. بچه های ما از از سن ۱۲ یا ۱۳ سالگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی می کنند و این سن برای شروع یادگیری زبان، . تجربه ی من در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی ۲ http://www.shabanali.com/ms/?p=3721 اسفند. ۱۴ این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید پس از اینکه نخستین تجربه ی شخصی در خصوص آموزش و یادگیری زبان انگلیسی را منتشر ، کامنت ها و نظرات متعددی ارسال شد و تصمیم گرفتم در پاسخ به سوالات مطرح شده دومین نوشته در این خصوص را منتشر کنم. این بار هم مانند دفعه ی قبل بیشتر. شمشیر دو لبه ی آموزش زبان انگلیسی به دسالان/ هشدار جدی به والدین: آینده تحصیلی فرزندانتان را فدای ف فروشی به فامیل نکنید!
فرستادن ک ن دسال به کلاس های آموزش زبان انگلیسی، این روزها به یکی از رفتارهای غالب بسیاری از والدین تبدیل شده است و این مساله اگرچه تحت عنوان علم آموزی و وم فراگیری یک زبان بین المللی توسط ک ن صورت می گیرد اما واقعیت این است که بیان چند کلمه انگلیسی از سوی ک ن در جمع های خانوادگی می تواند باعث سربلندی یا اصطلاحا «کلاس گذاشتن» توسط والدین شود.
همین که کودک به دنیا می آید، برخی پدر و مادرها برنامه آموزش زبان را پیش از هر چیزی در اولویت آموزش هایش قرار می دهند. آنها بدون آگاهی از سن مناسب شروع آموزش زبان دوم کودک را خیلی زود در برنامه آموزشی زبان قرار می دهند و حتی قبل از آنکه کودک بتواند زبان اول یا زبان مادری خود را خوب صحبت کند با زبان دیگری آشنا می شود. در این میان هستند والدینی که هر کدام به صورت جداگانه با یک زبان خاص با کودک صحبت می کنند اما واقعا سن مناسب شروع یادگیری زبان دوم چه زمانی است و یادگیری زبان دوم چه کمکی به توانمندی کودک می کند؟ مزایا و معایب آموزش زبان دوم چه چیزهایی است؟
متاسفانه در سال های اخیر، جامعه ایرانی دچار نوعی «جوگیری» در زمینه آموزش زبان شده است؛ به طوری که اهمیت یادگیری زبان دوم (به ویژه انگلیسی به عنوان زبان مرسوم در روابط بین المللی) به بهانه ای برای ف فروشی خانواده ها و ا ام بی موقع و بدون در نظر گرفتن زمان مناسب برای آموزش زبان خارجی به ک ن شده است...
بطحایی آموزش و پرورش در توییتر خود نسبت به پیشنهاد تدریس زبان روسی در مدارس ایران واکنش نشان… خبرگزاری فذرهنگیان: رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور با بیان این که در حال مطالعه بر روی طرحی هستیم که بتوانیم بر اساس آن ساعات آموزش زبان انگلیسی را در مقطع متوسطه اول تجمیع کنیم گفت: اگر این اتفاق رخ دهد زبان انگلیسی دانش آموزان تقویت خواهد شد. همکاران محترم گروه زبان انگلیسی به منظور کمک به بهبود کیفیت آموزش درس زبان مطابق با الگوی ی -ایرانی و بر اساس کتاب در صدد است که " طراحی و تولید محتوای الکترونیکی به صورت یا کلیپ آموزشی یا انیمیشن در تدریس مفاهیم زبان انگلیسی با توجه به رویکرد clt " را در سطح منطقه داشته باشند. خواهشمندم در این راستا گروه زبان را یاری فرمایید.

قیمت : 12800 تومان


آموزش زبان انگلیسی رزتا استون 2013

لهجه یی و بریتانیایی در 5 سطح اموزشی از مقدماتی تا پیشرفته

بهترین و پرطرفدارترین نرم افزار آموزش زبان در دنیا 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ریشه کلمه «دهان»

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

ریشه کلمه «شخص»

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

ریشه کلمه «آتش»

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

ریشه کلمه «درخت»

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

ریشه کلمه «کوه»

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

ریشه کلمه «خورشید»

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

ریشه کلمه «ماه»

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

ریشه کلمه «در»

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

یک درخت

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

دو درخت در کنار هم به معنای «بیشه» است.

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!


سه درخت در کنار هم به معنای «جنگل» است.

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!


دو کوه روی یکدیگر به معنای «رفتن» است که امروزه به معنای «تبعید» استفاده می شود زیرا امپراطورها دشمنان خود را به مکان های دور بین دو کوه می فرستادند.

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

سایر کلمات و مشتقات از لغات بالا:

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی!

آموزش سه سوته و تصویری زبان چینی! آدرس سایت : http://www.sarzaminezaban.com پیدایش: مؤسّسه ی آموزش زبان انگلیسی سرزمین زبان در سال 1390 برنامه های آموزشی خود را آغاز و در تاریخ دوم مردادماه سال 1392 با عنوان مکتب سرزمین زبان، به شماره ثبت 32231 به همراه موسّسه ی آموزشی سرزمین زبان مهرنو، به شماره ثبت 22465 فعّالیّت خود را به صورت جدّی تر و در گستره ی وسیع تری ادامه داد و تا کنون گام های بسی. چالش های یادگیری زبان انگلیسی و سن مناسب برای فراگیری زبانهای خارجی در همایش ملی مطالعات آموزش زبان انگلیسی در محمودآباد نقد و بررسی شد . مرکز امور جوانان شهرستان نهاوند کلاسهای فنی حرفه ای را با عناوین ذیل برگزار می نماید. آموزش نرم افزار حسابداری هلو آموزش کامپیوتر در سطح مقدماتی و پیشرفته آموزش قالی بافی - گلیم بافی- تابلو فرشهای زینتی آموزش خیاطی ( نازک دوزی )-دوخت لباسهای مجلسی آموزش کمکهای اولیه آموزش گلدوزی- دوزی- سیسمونی- آموزش زبان انگلیسی


رشته آموزش زبان انگلیسی از زیرمجموعه های کنکور زبان در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته آموزش زبان انگلیسی در های  تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، مجازی غیرانتفاعی و غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته آموزش زبان انگلیسی آزاد ی&n.
معمولا اولین اقدام بعد از نصب ویندوز بر روی کامپیوتر ، اضافه زبان فارسی به ویندوز جهت تایپ فارسی و نمایش صحیح متون فارسی است. با توجه به اینکه زبان پیش فرض در ویندوز ها زبان انگلیسی است ، نیاز است که زبان دومی در کنار زبان انگلیسی نصب شود. ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم چگونه زبان فارسی را به عنوان زبان دوم به ویندوز ها اضافه . ارشاد و فرهنگ ی گفت: امنیت ملی برای ما در اولویت است اگر زبان باز کنیم مردم خواهند فهمید که چه انی بارها نگران آموزش زبان های مختلف و محدود اقوام بودند و در جلسات چه تفکراتی را مطالبه می د. اختصاصی از هایدی آموزش زبان تایلندی با و پر سرعت .
آموزش زبان تایلندی
آموزش زبان تایلندی اموزش زبان تایلندی این آموزش تقریبا با سبک آموزش زبان نصرت شباهت دارد و در 100 قسمت صوتی تهیه شده است این آموزش قرار بود در وب سایت آپارات بصورت ویدیویی و رایگان قرار داده شود که مقدور نشد
با
آموزش زبان تایلندی
اولین نرم افزار آموزش شیعی به زبان فرانسوی شامل آموزش وضو و احکام وضو و آموزش های پنج گانه ه زودی از طریق فروشگاه گوگل پلی با عنوان «comment prier» عرضه می شود. اسماعیل رمضانی: خوشحال و خوشبخت؛ اگر کتاب های معروف آموزش زبان انگلیسی را ورقی زده باشید، به احتمال زیاد نخستین توصیفاتی که برای کشورها و مردم انگلیسی زبان به ذهن تان خطور می کند همین دو صفت باشد. سلام.... با عرض پوزش از شما به دلیل این که خیلی وقت بود وبم رو آپ نمی . امروز برای شما نرم افزار کم حجم ((آموزش علائم فوتیک زبان انگلیسی)) رو آماده امیدوارم که از اون لذت ببیرید و بتونید استفاده کنید. این برنامه به ما یاد میده که چطور میشه از روی دیکشنری ها لغت ها رو به شکل درستشون تلفظ کرد. اختصاصی از یاری فایل آموزش صوتی زبان انگلیسی ( امریکا ) با و پر سرعت .
آموزش صوتی زبان انگلیسی ( امریکا )
آموزش صوتی زبان انگلیسی ( امریکا ) آمورزش صوتی زبان های خارجی که هر کدام در 100 قسمت تقریبا شبیه به مجموعه اموزش زبان نصرت ارائه میگردد که شما میتوانید در اینجا آنها را بصورت صوتی و یکجا تهیه فرمایید و یا اینکه میتوانید آنها را بصورت ویدیو و رایگان در لینکهای زیر مشاهده فرمایید http://www.shabakema.com/persianclip   http://www.jabeh.com/persianclip  
با
آموزش صوتی زبان انگلیسی ( امریکا )
آدرس سایت : http://www.irlanguage.com از ویژگی های این سایت می توان به قرار دادن لینک معروفترین مجموعه های آموزش زبان (انگلیسی و ...) اشاره کرد لینک های این مجموعه ها در ادامه مطلب وجود دارند البته سایت های مشابه دیگه هم وجود داره که p30 .com یکی از اونهاست قدس آنلاین- طاهری - یک زبان شناس: ساختار فرهنگ با یادگیری زبان دوم و حتی با یادگیری سه زبان تغییر نمی کند.به گزارش قدس آنلاین ، معصومه ارجمندی مدیر گروه زبان شناسی آزاد واحد رشت پیرو سخنان زهره طیب زاده عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص عدم تطابق کتب کلاسهای زبان با فرهنگ ایرانی گفت:آموزش زبانِ انگلیسی در دوره ابت , نه تنها بر . اختصاصی از هایدی آموزش صوتی زبان ایتالیایی با و پر سرعت .
آموزش صوتی زبان ایتالیایی
آموزش صوتی زبان ایتالیایی آموزش زبان ایتالیایی این آموزش تقریبا با سبک آموزش زبان نصرت شباهت دارد و در 100 قسمت صوتی تهیه شده است این آموزش قرار بود در وب سایت آپارات بصورت ویدیویی و رایگان قرار داده شود که مقدور نشد
با
آموزش صوتی زبان ایتالیایی
از اینکه سری کلاس های مجازی آموزش به روش وایبر را دنبال می کنید سپاس گذاریم. دوستانی که قصد دارند در این دوره بصورت رایگاه بهره ببرند می توانند در قسمت نظرات شماره ی تماس خود را بصورت خصوصی قرار دهند تا در گروه آموزش مجازی زبان انگلیسی که مطالب آن در وبسایت سلام مترجم انتشار پیدا می کند شرکت کنند. در این جلسه به دو موضوع در مکالمات زبان انگلیسی خواهیم پرداخت. موضوع اول: سوالات و صحبت هایی که در کلاس درس متداول است این بخش شامل 30 جمله ضروری است تا متوجه شوید در کلاس از شما چه می خواهد. سلام مترجم آموزش زبان ترجمه متون انگلیسی اختصاصی از ژیکو نمونه سوالات ارشد-آموزش زبان انگلیسی با و پر سرعت .
نمونه سوالات ارشد-آموزش زبان انگلیسی
نمونه سوالات ارشد-آموزش زبان انگلیسی   نمونه سوالات ارشد-آموزش زبان انگلیسی جزوه نمونه سوالات آمادگی آزمون ارشد پیام نور-آموزش زبان انگلیسی    شامل درس زیر   آواشناسی آموزشی  نوع فایل:pdf سایز: 68.7 kb   تعداد صفحه:3
با
نمونه سوالات ارشد-آموزش زبان انگلیسی
اختصاصی از فایلکو مجموعه کامل آموزش گرامر زبان انگلیسی betty azar english grammar با و پر سرعت .
مجموعه کامل آموزش گرامر زبان انگلیسی betty azar english grammar
مجموعه کامل آموزش گرامر زبان انگلیسی betty azar english grammar undrestanding and using english grammar مجموعه ای تحت قلم betty azar، منتشر شده از انتشارات لانگمن است که بدون شک می توان آن را یکی از کامل ترین و روان ترین کتاب های آموزش گرامر انگلیسی دانست.
با
مجموعه کامل آموزش گرامر زبان انگلیسی betty azar english grammar
از ۶ ماهگی به بعد ک ن کم کم زبان مادری را می آموزند. برخی والدین از سن ۳ یا ۴ ساگی فرزندان خود را در مهدکودک های دو زبانه ثبت نام می کنند تا فرزندان از همان سن کم یک زبان دیگر مثل انگلیسی یا فرانسوی را بیاموزند. آموزش زبان در موسسات زبان کشورروند بسیار کندی دارد. بعد از نزدیک به 7 سال تدریس در 8 موسسه تقریبا به این نتیجه رسیده ام که برای آموزش زبان در مدت زمان مطلوب کلاس عمومی زبان راه مناسبی نیست. نتیجه ای که دیدن و سریال انگلسیس میدهد بسیار بهتر است. ولی آیا راه درست استفاده از این ابزار را داریم؟ متدی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد باعث ایجاد توانایی در استفاده درست از ابزار آموزش زبان می شود. امیدوارم همانطور که بسیاری از دانش آموزانم این روش را مفید یافتند، شما نیز از این مطالب استفاده کنید. با سلام خدمت شما دوستان عزیزموسسه ی آموزش زبان ایران زمین در نظر دارد شعب خود را در سراسر کشور افزایش دهد . به همین منظور از دوستانی که در آموزش زبان انگلیسی دارای تجربه می باشند خواهش می کنم که شماره ی تماس و شهر خود را برای من بفرستند تا در صورت ایجاد موسسه در شهر آنها از وجودشان استفاده کنند.با تشکر
دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: تدریس زبان انگلیسی در مدارس ابت تی و غیر تی در ساعات رسمی یا غیررسمی ممنوع است و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد. ضمن عرض سلام و خدا قوت با احترام، در راستای تحقق برنامه عملیاتی دبیرخانه راهبری کشوری، فصلنامه علمی-تخصصی زبان و زبان­شناسی وابسته به گروه زبان انگلیسی استان کرمانشاه تحت نظارت گروه زبان انگلیسی مستقر در اردبیل به صورت الکترونیکی راه­اندازی گردید. از اساتید محترم، همکاران بزرگوار، دانشجویان و دانش پژوهان گرامی زبان انگلیسی خو. وب سایت آموزشی کلوب زبان توانسته است با بهره گیری از تجارب مدرسین زبان انگلیسی ، استفاده از پاد ت های آموزشی، معرفی منابع ،کتب و های آموزشی ، آزمونهای آنلاین و امکان رایگان ؛ خدمات متنوعی را به علاقه مندان به زبان انگلیسی ارائه نماید. برگزاری کارگاههای تخصصی درک ، اخبار و ترجمه متون از دیگر خدمات ارزشمند این وب سایت آموزشی است . کل.