آنتی ابلیس

به نقل از خبرگزاریها در مورد آنتی ابلیس : حکایت ابلیس و فرعون ابلیس نزد فرعون آمد در حالی که فرعون خوشه ای انگور در دست داشت و می خورد. ابلیس به او گفت: کــسی می تواند که این خوشه انگور را به مروارید خوش آب و رنگ مبدل سازد؟ فرعون گفت: نه ابلیس با جادوگری و سحر آن خوشه انگور را به دانه های مروارید تبدیل کرد. فرعون تعجب کرد و گفت: آفرین بر تو که و ماهری. ابلیس سیلی ای بر گردن او زد . خیلی اوقات پیش می آید که کامپیوتر شما دچار ویروسی می شود که امکان اسکن و تشخیص آن توسط آنتی ویروس وجود ندارد و یا آنکه ویروس با تشخیص نصب بودن آنتی ویروس بروی سیستمتان عملکرد آن را دچار اختلال می کند و مانع از این می شود که شما بتوانید از آنتی ویروس خود برای اسکن کامپیوتر استفاده کنید. در این شرایط چه باید کرد؟ آیا راهی وجود دارد که بتوان در این شرایط کامپیوتر را خودمان اسکن کنیم و مشکل به وجود آمده در آنتی ویروس را برطرف کرد؟ پاسخ تمامی این سوالات مثبت است! در این ترفند قصد داریم به معرفی روشی ابتکاری و در عین حال کاربردی بپردازیم که با استفاده از آن میتوانید کامپیوتر خود را شخصأ اسکن کنید و ویروس موجود را پاک کنید ، بدون بهره گیری از هیچ نوع آنتی ویروسی! راههای تشخیص ویروس خیلی اوقات پیش می آید که کامپیوتر شما دچار ویروسی می شود که امکان اسکن و تشخیص آن توسط آنتی ویروس وجود ندارد و یا آنکه ویروس با تشخیص نصب بودن آنتی ویروس بروی سیستمتان عملکرد آن را دچار اختلال می کند و مانع از این می شود که شما بتوانید از آنتی ویروس خود برای اسکن کامپیوتر استفاده کنید. در این شرایط چه باید کرد؟ آیا. {مقام ابلیس} بُد ابلیس را نزد حق آن مقام که خیل ملائک پى‏احترام به نزدش چو بنده صف آراستند پى خدمتش جان و دل باختند ولى چون بر او باد نخوت وزید به تن جامه عزتش را درید ز اوج سعادت به خاکش فکند پر و بال عزت چنانش فکند که شد رانده درگهِ خاص و عام بر او لعن حق تا قیامت مُدام تو زین داستان پند و اندرز گیر ز باد غرور و ز نخوت گریز تواضع نما تا. لایسنس اورجینال آنتی ویروس eset. image. ید لایسنس اورجینال محصولات eset از درگاه های بانکی ایران، دریافت آنی .... eset nod32 antivirus for windows. آنتی ویروس eset nod32. لیست قیمت ید فروش آنتی ویروس اورجینال ناد eset nod32. ح نمایش : 35 محصول با قیمت. مرتب سازی بر اساس. موجود در انبار. پا ازی،ویروس کش ، پروانه بهره برداری ، ، انحصاری ، نمایندگی ، آنتی ویروس ، ویروس ، ا. جی دیتا آنتی ویروس جی دیتا یک آنتی ویروس قوی و هوشمند جهت حفاظت 100% از سیستم و اطلاعات شما می باشد. برخی از ویژگیهای ممتاز آنتی ویروس g data: حفاظت کامل و هوشمند از سیستم و اطلاعات شما تشخیص فوری ویروس ، تروجان و…. با استفاده از هوش دارای چهار درجه حفاظت پیشرفته دارای ابزار کنترل والدین بر عملکرد فرزندان دارای 2 موتور اسکن پیشرفته و دقیق جهت حفاظت 100% امکان بازی بی وقفه امکان آپدیت بصورت خ ر از طریق نرم افزار کاربری آسان همراه با اینترفیس کاربر پسند پشتیبانی از نسخ مختلف ویندوز
و ... مطالعه اطلاعات تکمیلی ... ابلیس از یت که برگشت خوش حال بود پرسیدند: فرمانده گمراه اینها چه فایده ای دارد؟؟ ابلیس جواب داد: اینها که بیاد عمر ما هم تمام می شود اینها را که غافل می کنیم شان دیر تر می اید!!! پرسیدند: این هفته پرونده ها چطور بود؟ ابلیس پیروزمندانه گفت: مگر صدای گریه ی اقایشان را نمی شنوید یا صاحب ا مان(عج) شرمنده ایم ابلیس نام آن بزرگی است که بر آدم سجده نکرد و هم اکنون با لشکر و جنود خود در کمین آدمیان است. می گویند رانده شده ، زمانی نزد فرعون ستمکار و ظالم آمد در حالی که فرعون خوشه ای انگور در دست داشت و می خورد ابلیس به او گفت : هیچ می تواندکه این خوشهء انگور را به مروارید خوش آب و رنگ مبدل سازد؟ فرعون گفت: نه. ابلیس با جادوگری و سحر ، آن خوشهء انگور را به دانه های مروارید خوشاب تبدیل کرد. فرعون تعجب کرد و گفت : آفرین بر تو که و ماهری. ابلی. داستان ضرب المثل کفر ابلیس
در مورد افرادی که از طرق منفی ونامعقول معروف شوند ودر واقع شهرت کاذبه پیدا کنند از باب تمثیل و استشهاد می گویند : فلانی از کفر ابلیس مشهورتراست . یعنی همه او را به بدی و ناپاکی می شناسد . ................ادامه مطلب........... می گویند ابلیس، زمانی نزد فرعون آمد در حالیکه فرعون خوشه ای انگور در دست داشت و می خورد، ابلیس به او گفت: آیا ی می تواند این خوشه انگور را به مروارید خوش آب و رنگ مبدل سازد؟ فرعون گفت: نه. ابلیس با شیوه مخصوص خودش (جادوگری و سحر) آن خوشه انگور را به دانه های مروارید تبدیل کرد. پس فرعون تعجب کرد و گفت: آفرین بر تو که و ماهری. ابلیس سیلی ای . کمپانی سیمانتک (symantec) یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های نرم افزاری در زمینه تولید برنامه های امنیتی (مثل آنتی ویروس) است. از معروف ترین نرم افزارهای این شرکت میتوان به آنتی ویروس norton اشاره کرد. در این مطلب، یکی از بهترین نرم افزارهای امنیتی symantec را به شما معرفی میکنیم. نرم افزار endpoint protection یک مجموعه کامل برای حفظ امنیت کامپیوتر شماست. این نرم افزار شامل آنتی ویروس، آنتی ، آنتی اسپم، آنتی تروجان، آنتی اسپای (ضد جاسوسی) و سایر م ومات امنیت کامپیوتر است. یکی از مزیت های این آنتی ویروس برای کاربران ایرانی، رایگان بودن آن است. به همین دلیل به راحتی قابل آپدیت است. البته رایگان بودن این نرم افزار به معنای ضعف آن نیست. چون symantec endpoint protection در حال حاضر یکی از قابل اطمینان ترین نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس است. ورژن جدید این نرم افزار به تازگی منتشر شده و در ادامه میتوانید نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی آن را کنید. مردی کنار بیراهه ای ایستاده بود. ابلیس را دید که با انواع طنابها به دوش در حال گذر است. کنجکاو شد و پرسید: «ای ابلیس، این طنابها برای چیست؟»
ابلیس جواب داد: «برای اسارت آدمیزاد. طنابهای نازک برایافراد ضعیف النفس و سست ایمان، طناب های کلفت هم برای آنانی که دیر وسوسه می شوند.»
سپس از کیسه ای طناب های شده را بیرون ریخت و گفت: «اینه. مردی کنار بیراهه ای ایستاده بود.

ابلیس را دید که با انواع طنابها به دوش درگذر است.

کنجکاو شد و پرسید: ای ابلیس ، این طنابها برای چیست؟

جواب داد: برای اسارت آدمیزاد.

طنابهای نازک برای افراد ضعیف النفس و سست ایمان ،

طناب های کلفت هم برای آنانی که دیر وسوسه می شوند.

سپس از کیسه ای طناب های شده را بیرو. « » به هر موجود موذى و منحرف کننده و طاغى و سرکش، خواه انسانى یا غیر انسانى مى گویند و «ابلیس» نام آن است که آدم را فریب داد و اکنون هم با لشکر و جنود خود در کمین آدمیان است. ابلیس که برگشت خوشحال بود پرسیدند:گمراه اینها چه فایده ای دارد؟ ابلیس: اینها که بیاید،عمر ما تمام می شود،اینها را که غافل میکنیم ، شان دیر تر می آید! پرسیدند:این هفته پرونده ها چطور بود؟ ابلیس گفت:صدای گریه ی آقایشان را نمی شنوید...... eset smart security آنتی ویروس و امنیت در اینترنت eset smart security 7.0.302.26 نرم افزار eset smart security یک آنتی ویروس بسیار قدرتمند می باشد که دارای فایروال می باشد.این آنتی ویروس در دو سال پی در پی 2006 و 2007 لقب بهترین آنتی ویروس را از آن خود کرد.این آنتی ویروس از منابع سیستم خیلی کم استفاده می کند و جزو سبکترین آنتی ویروس ها به شمار می رود.این آنتی ویروس دارای firewall و antispam می باشد و همچنین قابلیت اسکن فایل ها archive را نیز دارا می باشد.داشتن رابط کاربری راحت و آسان،محافظت از ایمیل های کاربران outlook ،بهبود سازی و اتوماتیک عملیات های پاک ،دارا بودن قابلیت اطلاعات در سیستم به دلخواه کاربر،دارا بودن قابلیت antitheft که این قابلیت دارای کاربرد زیادی می باشد مثلا ی اگر سیستم (لپ تاپ) او به سرقت رفته باشد می تواند از طریق این قابلیت سیستم خود را ردی کرده آن را پیدا کند،این آنتی ویروس دارای portable device control می باشد که با نظارت در حین انتقال اطلاعات از طرق usb از به سرقت رفتن اطلاعات جلوگیری به عمل می آورد،همچنین دارا بودن قابلیت anti spyware برای از بین بردن برنامه های جاسوسی بر روی سیستم،دارا بودن anti phishing برای دفع حملات فیشینگ در اینترنت،مبارزه با فایل های exploit برای از بین بردن جاسوسی ها از راه مرورگر از دیگر ویژگی های این آنتی ویروس بسیا قدرتمند به شما می آیند.همچنین این آنتی ویروس در هنگام اتصال حافظه فلش یا مموری یا … به سیستم سریعا آن را اسکن کرده و در صورت وجود ویروس برای از بین بردن آن اقدام می کند.این آنتی ویروس حتی می تواند حافظه ram را نیز اسکن کند تا در صورت وجو جاسوس آن را از بین ببرد.این آنتی ویروس می تواند امنیت را برای کاربران در و توییتر برقرار کند.این آنتی ویروس دارای parental control می باشد که به وسیله این قابلیت والدین قادر خواهند بود تا فرزند خود را برای دیدن سایت های م ب محدود کنند و به وسیله این آنتی ویروس سایت های مورد نظر را مسدود کنند تا از آسیب های اجتماعی آن ها روی فرزندان خود جلوگیری کنند. ابلیس نام آن بزرگی است که بر آدم سجده نکرد و هم اکنون با لشکر و جنود خود در کمین آدمیان است. چگونه ی به نام ابلیس، 7 میلیارد آدم را همزمان وسوسه می کند؟! به معنای موجود سرکش و متمرد است و به هر موجود موذی، منحرف کننده، طاغی و سرکش خطاب می شود. اما «ابلیس» نام آن بزرگی است که بر آدم سجده نکرد و هم اکنون با لشکر و جنود خود در کمین تمام آدمیان است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] هادی(ع)، روزی ابلیس را دید و به او فرمود: «تو چه ی هستی؟» آن ملعون پاسخ داد: «من ق ل و کشنده ی فرزند آدم به نام ه ل هستم. من با نوح در کشتی سوار شدم (برای تباهی آنها و هلاکت اهل کشتی) و من کشنده ی شتر صالح م دشمن ولی عصر، ابلیس ابلیس(علیه اللعنه) که امروز مورد ستایش و گاهی پرستش برخی از مردم است، بزرگ ترین دشمن حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه) است. علّت آن را در انتهای این مطلب متوجّه می شوید؛ همچنین می فهمید که بزرگترین نبرد حضرت مهدی(عج) در آ ا ّمان، با ابلیس و لشکریانش است؛ چرا که تا این ملعون از بین نرود، زمینه هدایت مردم، فراهم نمی شود.

آفرینش ابلیس ابلیس، آفریده شده از آتش و از مخلوقات جنّی خداوند است. نام او در ابتدا «عزازیل» به معنای عزیز خداوند بود؛ ولی بعد از آنکه از سجده بر حضرت آدم (علی نبینا و آله و علیه السلام) سر باز زد و توبه نکرد، او را «ابلیس» به معنای مأیوس شده از رحمت خداوند خواندند. (1) در قرآن کریم درباره ی «جنّ» بودن ابلیس می خوانیم: «و یاد کن هنگامی که به فرشتگان گفتیم، آدم را سجده کنید. پس همه، جز ابلیس سجده د که از گروه جنیان بود و از فرمان پروردگارش س یچید.» (2) عن الباقرعلیه السلام: «من قرأ سورة لقمان فی کل لیلة و کل الله به فی لیلته ملائکة یحفظونه من ابلیس و جنوده حتی یصبح، فاذا قرأها بالنهار لم یزالو ا یحفظونه من ابلیس و جنوده حتی یمسی.»
از باقر علیه السلام روایت شده: «هر سوره لقمان را هر شب تلاوت کند، خداوند عالم در آن شب فرشتگانی را مأمور می کند که تا صبح او را از شر ابلیس و پیروانش محافظت نمایند و چنانچه در روز تلاوت نماید، فرشتگان تا شب او را از شر و پیروانش محفوظ می دارند.» (ثواب الاعمال، ص 99) پژوهشگران یی در گزارش جدیدی هشدار دادند که حتی آنتی بیوتیک هایی که به ظاهر بی ضرر و خفیف به نظر می رسند ممکن است به شدت، تعادل میکروب هایی را که در روده زندگی می کنند، آشفته کرده و بر هم بزنند و پیامدهای غیرقابل پیش بینی برای سلامت بدن به همراه داشته باشند به گزارش سلام به نقل از ایسنا، پژوهشگران یی در گزارش جدیدی هشدار دادند که حتی . روش و تاکتیک فعالان در این کانال ها، همان روش ابلیس لعین می باشد، چرا که پیرو، عبد، مطیع و تحت تعلیم و تربیت او و جنودش هستند. ابلیس لعین وقتی از روی تکبرش، خداوند سبحان را در امر سجده به آدم نافرمانی کرد، به محاکمه کشیده شد که «چرا نافرمانی کردی و علتش چه بود؟!»؛ او بهانه هایی از قبیل برتری آتش از خاک آورد و چون دید این بهانه ها هیچ ک. ابلیس(علیه اللعنه) که امروز مورد ستایش و گاهی پرستش برخی از مردم است، بزرگ ترین دشمن حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه) است. علّت آن را در انتهای این مطلب متوجّه می شوید؛ همچنین می فهمید که بزرگترین نبرد حضرت مهدی(عج) در آ ا ّمان، با ابلیس و لشکریانش است؛ چرا که تا این ملعون از بین نرود، زمینه هدایت مردم، فراهم نمی شود. آفرینش ابلیس ابلیس، آفریده شده از آتش و از مخلوقات جنّی خداوند است. نام او در ابتدا «عزازیل» به معنای عزیز خداوند بود؛ ولی بعد از آنکه از سجده بر حضرت آدم (علی نبینا و آله و علیه السلام) سر باز زد و توبه نکرد، او را «ابلیس» به معنای مأیوس شده از رحمت خداوند خواندند. ادامه مطلب ... یبا بین 5 تا 14 روز بعد از مصرف آنتی بیوتیک ها، عمل ذبح مرغ ها و مصرف گوشت آنها نباید در دستور کار مرغداری ها قرار داشته باشد.

نظارت بر این کار، برعهده مسئولان دامپزشکی و خود مرغداری هاست. متاسفانه در برخی از مرغداری های ایران، این نظارت ها انجام نمی شود و مرغدار هم تا روزها و ساعت های آ به مرغ ها، آنتی بیوتیک می دهد. البته گوشت مرغ، کمتر تحت تاثیر این دارو (آنتی بیوتیک ها) قرار می گیرد و بیشتر آنتی بیوتیک ها در جگر و کلیه های مرغ پیدا می کنند. با این حساب، اگر از نحوه پرورش مرغ آگاهی ندارید، نباید جگر آن را مصرف کنید تا سلامتتان با خوردن جگر مرغ سرشار از آنتی بیوتیک به خطر نیفتد.

از طرف دیگر، تحقیقات انجام شده در دانشکده دامپزشکی علوم پزشکی تهران هم نشان می دهد معمولا بد بودن شرایط جوی، پایین بودن آگاهی مرغدارها و تراکم فراوان مرغداری ها در برخی مناطق کشور، باعث افزایش مصرف آنتی بیوتیک ها می شود. متاسفانه گاهی برخی آنتی بیوتیک های ممنوع هم در این مرغداری ها استفاده می شوند. به همین دلیل بهتر است مرغ های بسته بندی زیرنظر سازمان دامپزشکی را از فروشگاه های معتبر یداری کنید و گوشت مرغ را پیش از مصرف کاملا بپزید.

فرایند پختن، می تواند تاحد زیادی باعث از بین رفتن برخی از این آنتی بیوتیک ها شود. نوشیدن آبمیوه های تازه، سالم و طبیعی مانند آب مرکبات با غذاهای گوشتی، هم باعث افزایش جذب آهن این موادغذایی در بدن می شود و هم ارزش تغذیه ای وعده غذایی را بالاتر می برد. منبع خبر: افکارنیوز ابلیس و فرعون می گویند ابلیس، زمانی نزد فرعون آمد در حالیکه فرعون خوشه ای انگور در دست داشت و می خورد، ابلیس به او گفت: آیا هیچ می تواند این خوشه انگور را به مروارید خوش آب و رنگ مبدل سازد؟
فرعون گفت: نه.
ابلیس با شیوه مخصوص خودش (جادوگری و سحر) آن خوشه انگور را به دانه های مروارید تبدیل کرد.
پس فرعون تعجب کرد و گفت: آفرین بر تو که و. در متون دینی آمده که ابلیس نافرمانی کرده و از درگاه الهی طرد گردید. و باز در متون دینی آمده که انسانهای گنا ار بعد از مرگ از کرده های خویش پشیمان شده و خواستار آن می شوند که به دنیا بازگشته و کارهای نیک انجام دهند. بحثی که مطرح است، ابلیس رجیم دید بسیار کاملتری نسبت به انسان از دوزخ و عاقبت کار خویش دارد. و سئوالی که مطرح می شود چرا با . ح سجده « أَقْرَب ما یکُونُ الْعبد إِلَى اللَّه » اما مسئله اول؛ چرا است؟ در باب عبادت که عبارت از کُرنش است، از نظر ظاهر بالاترین کُرنش نسبت به معبود، سجده است . لذا خدا هم وقتی ابلیس را خواست امتحان کند ؛ با همین عبادت او را امتحان کرد . آزمایش بود. چون بالاترین عبادت از نظر ظ اهر، کُرنش به معبود « سجده » ابلیس « أقرب » است که . داستان جالب ابلیس و مرد عابد در میان بنی عابدی بود. وی را گفتند:« فلان جا درختی است و قومی آن را می پرستند» عابد خشمگین شد، برخاست و تبر بر دوش نهاد تا آن درخت را برکند. ابلیس به صورت پیری ظاهرالصلاح، بر مسیر او مجسم شد، و گفت:« ای عابد، برگرد و به عبادت خود مشغول باش!» عابد گفت:« نه، ب درخت اولویت دارد» مشاجره بالا گرفت و درگیر شدند. عا. جعفر صادق علیه السلام می فرماید: وقتى که این آیه نازل شد؛ «والذین اذا فعلوا او ظلموا انفسهم ذکروا الله فاستغفروا لذنوبهم/ آن انى که هرگاه کار زشتى انجام مى دهند یا هرگاه به خود ستمى مى کنند خداى را به یاد مى آورند و از او طلب بخشش گناهانشان را مى نمایند»(سوره آل عمران آیه 135)؛ ابلیس به بالاى کوه ثور واقع در مکه رفت و با بلندترین صدایش .
بسط بیعت رضوان :

خداوند ابلیس را با موضوع سجده بر ولایت(خلیفه الله) آزمود و ابلیس از این دستور س یچی کرد و آن گاه خدا فرمود که او از قبل کافر بوده است و کان من الکافرین (بقره/۳۴)

اما همین ابلیس ملعون با این که کافر بود در حال کفر، هزاران سال خدا رو عبادت کرد و در بندگی خدا ترقی هم کرد و حتی رئیس گروهی از فرشتگان شد. تا وق.
بسط بیعت رضوان :

خداوند ابلیس را با موضوع سجده بر ولایت(خلیفه الله) آزمود و ابلیس از این دستور س یچی کرد و آن گاه خدا فرمود که او از قبل کافر بوده است و کان من الکافرین (بقره/۳۴)

اما همین ابلیس ملعون با این که کافر بود در حال کفر، هزاران سال خدا رو عبادت کرد و در بندگی خدا ترقی هم کرد و حتی رئیس گروهی از فرشتگان شد. تا وق. به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ یکی از ان بزرگ الهی که در طول عمرش سختی های فراوانی کشید، حضرت موسی(ع) بود. ایشان در برهه ای از زندگی خود با ابلیس چهره به چهره ملاقات کرد. در این باره رسول گرامی (ص) می فرماید:موسی(ع) در مکانی نشسته بود. ناگاه که کلاه دراز و رنگارنگی به سر داشت نزد موسی(ع) آمد و کلاهش را به نشانه احترام از سر برداشت و بین حضرت . تجویز استاندارد برای سرماخوردگی شامل داروهای مسکن مانند استامینوفن ، مصرف مایعات فراوان و استراحت است داروهایی مانند آنتی هیستامین ، اگر چه آبریزش بینی را کاهش میدهند اما با جلوگیری از دفع خلط ، دوره بیماری را طولانی کرده و بعضی از این داروها هم باعث خواب آلودگی میشوند آنتی بیوتیکها مانند آمو ی سیلین و پنی سیلین بر ویروس سرماخوردگی اثری ندارند و مصرف آنها فقط جنبه روانی پیدا کرده است. عوارض دارویی را بی فایده متحمل نشوید nod32 نام یکی از محبوب ترین آنتی ویروس ها و نرم افزارهای امنیتی قدرتمند دنیا ، محصولی از شرکت eset کشور اسلوواکی است .نسخه جدید این آنتی ویروس در دو بخش مختلف eset nod32 antivirus و eset smart security منتشر شده که هر کدام یک سری ویژگی های خاص به همراه دارند .که در بخش eset nod32 antivirus نرم افزار قادر خواهد بود تا سیستم شما را از هر گونه آلودگی ها از جمله : کرم ها ،. محمد باقر از المومنین (ع) روایت فرموده: هنگامی که آیت الکرسی نازل شد رسول خدا (ص) فرمود آیه الکرسی آیه ای است که از گنج عرش نازل شده و زمانی که این آیه نازل گشت هر بتی که در جهان بود با صورت به زمین خورد. در این زمان ابلیس ترسید و به قومش گفت :امشب حادثه ای بزرگ اتفاق افتاده است باشید تا من عالم را بگردم و خبر بیاورم. ابلیس عالم را گشت تا . نتایج یک تحقیق نشان می دهد که میوه و سبزیجات ارگانیک مملو از سطوح بالای آنتی ا یدان های ضد سرطان هستند و استفاده از آنها برای سلامت مفید و ضروری است.

به گزارش ایرنا از هلث، محققان نیوکاسل در انگلیس با انجام این مطالعه متوجه شدند که سطح آنتی ا یدان های ضد سرطان در میوه و سبزیجات ارگانیک از میوه و سبزیجات معمولی بیشتر است.

فریاد در غدیر
باقر فرمود : ابلیس چهار مرتبه فریاد بلند کشیده است : روزی که مورد لعنت خداوند قرارگرفت، روزی که از آسمانها به زمین فرستاده شد، روزی که ص مبعوث شد، روز غدیر خم (که المؤمنین ع منصوب شد) بحارالأنوار : ج۳۷ ص ۱۲۱ دو گیاه کاهنده حساسیت اگر با مصرف آنتی هیستامین دچار خواب آلودگی می شوید، چرا به جای آن از گیاهان استفاده نمی کنید؟ * رزماری: به نقل از سایت «msn»، این گیاه سرشار از اسیدرزمارینیک است که خاصیت آنتی ا یدان دارد و به طور موثر حساسیت را درمان می کند. این گیاه علاوه بر رفع حساسیت، سوءهاضمه، بی اشتهایی، درد مفصل و گردش خون را نیز اصلاح می کند. * ریحان: برای رفع گلودرد، سرفه و سرماخوردگی مناسب است. ابلیس از آتش آفریده شد و انسان از خاک . میدونید طریقه ی فعالیت آتشفشان ها چی جوریه؟! _ آتشفشان های فعال ، عنصر «خاک» رو به واسطه ی عنصر «آتش» اول تبدیل به مواد مذاب و بعد تبدیل به «سنگ» می کنند . پس مواظب دل هامون باشیم ؛ آخه طبق فرمول بالا ، انسانهایی (خاک) که با ابلیس (آتش) دمخور میشن به مرور دلهاشون داغ و سپس تبدیل به سنگ میشه ... یاحق ... آهنگ دم دنیا گرم
آهنگ دوتا بال داده
اهنگ حصین به نام به منو دورو بریام دوتا بال داده
حسین ابلیس دوتا بال داده
اهنگ دم دنیا گرم
آهنگ حصین ابلیس دوتا بال داده
آهنگ دم دنیا گرم که تاحالاش حال داده
دم دنیا گرم که تا حالاش ادامه مطلب هفت معنا برای و ابلیس در آیات و روایات ذکر شده است به طور کلی هفت نظر درباره ماهیت ابلیس و وجود دارد که به طور خیلی خلاصه در شرح دفتر دل به نقل از علامه حسن زاده آملی درج شده است. اگر توفیقی باشد به شرح این هفت نظر در حد وسع ناچیز خویش خواهم پرداخت. معنای اول- یک نظر آن است که قوه وهمیه کلیه در عالم کبیر، و نیز قوه وهمیه در اشخاص انسانى . روزی ابلیس با حضرت موسی(ع) ملاقات کرد و گفت: تو برگزیده و هم سخن خدا هستی و خدا تو را رسول خود قرار داده است. من گناه کرده ام،میخواهم توبه کنم.تو به درگاه خدا ،واسطه و شفیع من باش. و از خدا بخواه توبه ام را بپذیرد. موسی(ع) پیشنهاد او را پذیرفت و واسطه شد. خداوند به حضرت موسی علیه السلام وحی کرد: "توبه ی ابلیس را می پذیرم،مشروط بر آنکه بر قب. اصولا در ارزش عمل به خلوص نیّت است. به گزارش سرویس دینی جام نیوز، هنگامی که ابلیس نتوانست به فرمان الهی گردن نهد و عبادت 6000 ساله خود را به بندگی در مقابل خالق هستی ترجیح داد از خداوند متعال درخواستی داشت. خداوند نیز این درخواست را برآورده کرد اما در پاسخ به برآورده شدن حاجتش قسم یاد کرد که همه انسان ها را گمراه خواهد کرد. خداوند در مقابل این قسم و اراده ابلیس به رمز پیروزی مقابل ابلیس اشاره داشت، رمزی به نام "اخلاص". اما اخلاص چیست و به چه معنایی است و فرق بین مخلِص و مخلَص در چیست؟...
یحیای نبی ابلیس را دید، گفت:
کیست که وی را دشمن تر داری، و کیست که وی را دوست تر میداری؟

ابلیس گفت:
پارسای بخیل را دوست تر دارم، که او جان همی کَنَد و طاعت همی کُنَد، اما بُخل وی آن همه باطل گرداند.

وگنا ار بخشنده را دشمن تر دارم که او خوش همی خورد و خوش زندگی کند،و ترسم که خدای تعالی بر وی به سبب سخاوتش، رحمت کند و و.
هم‏صحبتی با کتاب کتاب‏ها نه فقط مرکّبی بر کاغذند، بلکه گویندگانی هستند که با شنونده خود سخن می‏گویند. کت که از سرزمین وحی و خانه دل ائمه(ع) و چشمان رازدار مؤمنان سخن بگوید، تو را به خیر و برکت و نور می‏کشاند و کت که از خانه سیاه دل ابلیس و سرزمین متعفن خودخواهی و دنیاگرایی حرف بزند، تو را به بلا و تباهی خواهد کشاند. جواد(ع) می‏فرماید: «هر سخن گوینده‏ای را با اطمینان به او بشنود، گویا او را پرستیده است؛ اگر گوینده الهی باشد، خدا را پرستیده و اگر گوینده از زبان ابلیس سخن بگوید، ابلیس را پرستیده است.» احتمالاً همیشه شنیده یا خوانده اید که آنتی ا یدان ها برای بدن ما مفید هستند.آنتی ا یدان ها ترکیبات طبیعی هستند سبزیجات سبز تیره سرشار از آنتی ا یدان هستند کاهو، تره فرنگی، کلم ها و غیره. این سبزیجات منبع آنتی ا یدان است. کافی است یک تا دو نمونه از این سبزیجات را در وعده های غذایی […] چگونه ی به نام ابلیس، 7 میلیارد آدم را همزمان وسوسه می کند؟! ابلیس نام آن بزرگی است که بر آدم سجده نکرد و هم اکنون با لشکر و جنود خود در کمین آدمیان است. چگونه ی به نام ابلیس، 7 میلیارد آدم را همزمان وسوسه می کند؟!به گزارش خبرنگارحوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به معنای موجود سرکش و متمرد است و به هر موجود موذی، منحرف کننده، طاغی و سرکش خطاب می شود. اما «ابلیس» نام آن بزرگی است که بر آدم سجده نکرد و هم اکنون با لشکر و جنود خود در کمین تمام آدمیان است. ادامه مطلب از مأموریت برگشته و خوشحال بود.. پرسید:راستی فرمانده گمراه این ها چه فایده ای دارد ..؟؟!! ابلیس جواب داد: این ها بیاید عمر ما تمام میشود...این ها را که گمراه میکنیم شان دیرتر می آید .... با کنجکاوی پرسید : این هفنه پرونده ها چه طور بود...؟؟!! ابلیس نگاهی عاقل اندر سفیه به او انداخت و گفت: مگر صدای گریه آقایشان را نمی شنوی...؟؟!!! مصرف بیش از حد آنتی بیوتیک ها سبب مقاوم شدن بیماری ها در مقابل این دارو و در نهایت پایان عمر آنتی بیوتیک ها شده و این زنگ خطری برای کشور ایران به ویژه سیستان و بلوچستان که مصرف آنتی بیوتیک در آن بالاست به حساب می آید.