آنتی ابلیس

به نقل از خبرگزاریها در مورد آنتی ابلیس : حکایت ابلیس و فرعون ابلیس نزد فرعون آمد در حالی که فرعون خوشه ای انگور در دست داشت و می خورد. ابلیس به او گفت: کــسی می تواند که این خوشه انگور را به مروارید خوش آب و رنگ مبدل سازد؟ فرعون گفت: نه ابلیس با جادوگری و سحر آن خوشه انگور را به دانه های مروارید تبدیل کرد. فرعون تعجب کرد و گفت: آفرین بر تو که و ماهری. ابلیس سیلی ای بر گردن او زد . خیلی اوقات پیش می آید که کامپیوتر شما دچار ویروسی می شود که امکان اسکن و تشخیص آن توسط آنتی ویروس وجود ندارد و یا آنکه ویروس با تشخیص نصب بودن آنتی ویروس بروی سیستمتان عملکرد آن را دچار اختلال می کند و مانع از این می شود که شما بتوانید از آنتی ویروس خود برای اسکن کامپیوتر استفاده کنید. در این شرایط چه باید کرد؟ آیا راهی وجود دارد که بتوان در این شرایط کامپیوتر را خودمان اسکن کنیم و مشکل به وجود آمده در آنتی ویروس را برطرف کرد؟ پاسخ تمامی این سوالات مثبت است! در این ترفند قصد داریم به معرفی روشی ابتکاری و در عین حال کاربردی بپردازیم که با استفاده از آن میتوانید کامپیوتر خود را شخصأ اسکن کنید و ویروس موجود را پاک کنید ، بدون بهره گیری از هیچ نوع آنتی ویروسی! راههای تشخیص ویروس خیلی اوقات پیش می آید که کامپیوتر شما دچار ویروسی می شود که امکان اسکن و تشخیص آن توسط آنتی ویروس وجود ندارد و یا آنکه ویروس با تشخیص نصب بودن آنتی ویروس بروی سیستمتان عملکرد آن را دچار اختلال می کند و مانع از این می شود که شما بتوانید از آنتی ویروس خود برای اسکن کامپیوتر استفاده کنید. در این شرایط چه باید کرد؟ آیا. فروش آنتی ویروس اورجینال نود 32 و پرسکای آنتی ویروس اورجینال واقعی نود 32 که در سایت نود رجیستر می شود و تا روزی 20 بار و بیشتر خود را آپدیت می کند نکنه مهم در مورد آنتی ویروس اورجینال اورجینال بودن واقعی آن می باشد اینکه بسیاری از ضد ویروس های موجود در بازار اورجینال نبوده و به اسم اورجینال فروخته می شوند این آنتی ویروس ها دو دسته اند . جی دیتا آنتی ویروس جی دیتا یک آنتی ویروس قوی و هوشمند جهت حفاظت 100% از سیستم و اطلاعات شما می باشد. برخی از ویژگیهای ممتاز آنتی ویروس g data: حفاظت کامل و هوشمند از سیستم و اطلاعات شما تشخیص فوری ویروس ، تروجان و…. با استفاده از هوش دارای چهار درجه حفاظت پیشرفته دارای ابزار کنترل والدین بر عملکرد فرزندان دارای 2 موتور اسکن پیشرفته و دقیق جهت حفاظت 100% امکان بازی بی وقفه امکان آپدیت بصورت خ ر از طریق نرم افزار کاربری آسان همراه با اینترفیس کاربر پسند پشتیبانی از نسخ مختلف ویندوز
و ... مطالعه اطلاعات تکمیلی ... روزی ابلیس نزد فرعون رفت. فرعون خوشه ای انگور در دست داشت و تناول می کرد. ابلیس گفت: آیا می توانی این خوشه انگور تازه را به مروارید تبدیل کنی؟

فرعون گفت: نه.

ابلیس به لطایف الحیل و سحر و جادو، آن خوشه انگور را به خوشه ای مروارید تبدیل کرد. فرعون تعجب کرد و گفت: احسنت! عجب ماهری هستی.

ابلیس خود را به فرعون نزدیک کرد و یک . ابلیس از یت که برگشت خوش حال بود پرسیدند: فرمانده گمراه اینها چه فایده ای دارد؟؟ ابلیس جواب داد: اینها که بیاد عمر ما هم تمام می شود اینها را که غافل می کنیم شان دیر تر می اید!!! پرسیدند: این هفته پرونده ها چطور بود؟ ابلیس پیروزمندانه گفت: مگر صدای گریه ی اقایشان را نمی شنوید یا صاحب ا مان(عج) شرمنده ایم ابلیس نام آن بزرگی است که بر آدم سجده نکرد و هم اکنون با لشکر و جنود خود در کمین آدمیان است. بر اساس برخی روایات تفسیری، گردن زدن ابلیس توسط زمان (عج) و ب ایی حکومت صالح بر روی زمین، در روز «وقت معلوم» محقّق می­شود. داستان ضرب المثل کفر ابلیس
در مورد افرادی که از طرق منفی ونامعقول معروف شوند ودر واقع شهرت کاذبه پیدا کنند از باب تمثیل و استشهاد می گویند : فلانی از کفر ابلیس مشهورتراست . یعنی همه او را به بدی و ناپاکی می شناسد . ................ادامه مطلب........... کمپانی سیمانتک (symantec) یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های نرم افزاری در زمینه تولید برنامه های امنیتی (مثل آنتی ویروس) است. از معروف ترین نرم افزارهای این شرکت میتوان به آنتی ویروس norton اشاره کرد. در این مطلب، یکی از بهترین نرم افزارهای امنیتی symantec را به شما معرفی میکنیم. نرم افزار endpoint protection یک مجموعه کامل برای حفظ امنیت کامپیوتر شماست. این نرم افزار شامل آنتی ویروس، آنتی ، آنتی اسپم، آنتی تروجان، آنتی اسپای (ضد جاسوسی) و سایر م ومات امنیت کامپیوتر است. یکی از مزیت های این آنتی ویروس برای کاربران ایرانی، رایگان بودن آن است. به همین دلیل به راحتی قابل آپدیت است. البته رایگان بودن این نرم افزار به معنای ضعف آن نیست. چون symantec endpoint protection در حال حاضر یکی از قابل اطمینان ترین نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس است. ورژن جدید این نرم افزار به تازگی منتشر شده و در ادامه میتوانید نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی آن را کنید. می گویند ابلیس، زمانی نزد فرعون آمد در حالیکه فرعون خوشه ای انگور در دست داشت و می خورد، ابلیس به او گفت: آیا ی می تواند این خوشه انگور را به مروارید خوش آب و رنگ مبدل سازد؟ فرعون گفت: نه. ابلیس با شیوه مخصوص خودش (جادوگری و سحر) آن خوشه انگور را به دانه های مروارید تبدیل کرد. پس فرعون تعجب کرد و گفت: آفرین بر تو که و ماهری. ابلیس سیلی ای . مردی کنار بیراهه ای ایستاده بود. ابلیس را دید که با انواع طنابها به دوش در حال گذر است. کنجکاو شد و پرسید: «ای ابلیس، این طنابها برای چیست؟»
ابلیس جواب داد: «برای اسارت آدمیزاد. طنابهای نازک برایافراد ضعیف النفس و سست ایمان، طناب های کلفت هم برای آنانی که دیر وسوسه می شوند.»
سپس از کیسه ای طناب های شده را بیرون ریخت و گفت: «اینه. مردی کنار بیراهه ای ایستاده بود.

ابلیس را دید که با انواع طنابها به دوش درگذر است.

کنجکاو شد و پرسید: ای ابلیس ، این طنابها برای چیست؟

جواب داد: برای اسارت آدمیزاد.

طنابهای نازک برای افراد ضعیف النفس و سست ایمان ،

طناب های کلفت هم برای آنانی که دیر وسوسه می شوند.

سپس از کیسه ای طناب های شده را بیرو. هادی(ع)، روزی ابلیس را دید و به او فرمود: «تو چه ی هستی؟» آن ملعون پاسخ داد: «من ق ل و کشنده ی فرزند آدم به نام ه ل هستم. من با نوح در کشتی سوار شدم (برای تباهی آنها و هلاکت اهل کشتی) و من کشنده ی شتر صالح م ابلیس(علیه اللعنه) که امروز مورد ستایش و گاهی پرستش برخی از مردم است، بزرگ ترین دشمن حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه) است. علّت آن را در . ابلیس که برگشت خوشحال بود پرسیدند:گمراه اینها چه فایده ای دارد؟ ابلیس: اینها که بیاید،عمر ما تمام می شود،اینها را که غافل میکنیم ، شان دیر تر می آید! پرسیدند:این هفته پرونده ها چطور بود؟ ابلیس گفت:صدای گریه ی آقایشان را نمی شنوید...... قسمت پانزدهم مجموعه رانده شده براساس تصریح آیات قرآن، ابلیس، ذریه و فرزندانی دارد که به او در فریب انسان یاری می رسانند: «الا ابلیس... افتتخذونه و ذریته اولیاء من دونی و هم لکم عدو(کهف، آیه 50)». به گفته قتاده، به استناد احادیث در برابر ولادت هر انسان، خداوند بر ابلیس نیز فرزندی عطا می کند. بدین سان هریک از فرزندان آدم، ی دارد که یت دار. خداوند «ابلیس» را به خاطر سرکشى و طغیانگرى مؤاخذه کرد و او در پاسخ به یک عذر ناموجه متوسل شد. گویند روزی
مردی کنار بیراهه ای ایستاده بود. ابلیس را دید که با انواع طنابها به دوش درگذر است. کنجکاو شد و پرسید:
ای ابلیس ، این طنابها برای چیست؟ جواب داد: برای اسارت آدمیزاد. طنابهای نازک برای افراد ضعیف النفس و سست ایمان، طناب های کلفت هم برای آنانی که دیر وسوسه می شوند.
سپس از کیسه ای طناب های شده را بیرون ریخت و گفت:
ای. پژوهشگران یی در گزارش جدیدی هشدار دادند که حتی آنتی بیوتیک هایی که به ظاهر بی ضرر و خفیف به نظر می رسند ممکن است به شدت، تعادل میکروب هایی را که در روده زندگی می کنند، آشفته کرده و بر هم بزنند و پیامدهای غیرقابل پیش بینی برای سلامت بدن به همراه داشته باشند به گزارش سلام به نقل از ایسنا، پژوهشگران یی در گزارش جدیدی هشدار دادند که حتی . عن الباقرعلیه السلام: «من قرأ سورة لقمان فی کل لیلة و کل الله به فی لیلته ملائکة یحفظونه من ابلیس و جنوده حتی یصبح، فاذا قرأها بالنهار لم یزالو ا یحفظونه من ابلیس و جنوده حتی یمسی.»
از باقر علیه السلام روایت شده: «هر سوره لقمان را هر شب تلاوت کند، خداوند عالم در آن شب فرشتگانی را مأمور می کند که تا صبح او را از شر ابلیس و پیروانش محافظت نمایند و چنانچه در روز تلاوت نماید، فرشتگان تا شب او را از شر و پیروانش محفوظ می دارند.» (ثواب الاعمال، ص 99) به دنبال یک آنتی ویروس رایگان و قدرتمند هستید که نیازی به سریال و کرک نداشته باشد و به صورت دائمی آپدیت شود؟ آنتی ویروس جدید کمپانی comodo را امتحان کنید! شاید اسم کمپانی comodo برای شما نا آشنا باشد. اما این شرکت یکی از معتبر ترین شرکت های دنیا در زمینه امنیت، شبکه، و نرم افزارهای امنیتی است. فعالیت اصلی این شرکت، در واقع ارائه راه کار های امنیتی برای شبکه ها بود. اما چند سالی است که در زمینه تولید نرم افزارهای امنیتی (مثل آنتی ویروس و فایروال) نیز فعالیت میکند. آنتی ویروس comodo رایگان است. یعنی در هنگام نصب و بعد از آن، نیازی به سریال و کرک و یا کد فعال سازی (key) ندارد. به همین دلیل خیال شما راحت خواهد بود که برای همیشه و بدون دردسر میتوانید از آن استفاده کنید. و همیشه هم قابل آپدیت به صورت آنلاین است. اما رایگان بودن این آنتی ویروس نباید این تصور را ایجاد کند که قوی نیست! آنتی ویروس کومودو از نظر امنیت با معروف ترین آنتی ویروس های دنیا برابری میکند. ابلیس(علیه اللعنه) که امروز مورد ستایش و گاهی پرستش برخی از مردم است، بزرگ ترین دشمن حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه) است. علّت آن را در انتهای این مطلب متوجّه می شوید؛ همچنین می فهمید که بزرگترین نبرد حضرت مهدی(عج) در آ ا ّمان، با ابلیس و لشکریانش است؛ چرا که تا این ملعون از بین نرود، زمینه هدایت مردم، فراهم نمی شود. آفرینش ابلیس ابلیس، آفریده شده از آتش و از مخلوقات جنّی خداوند است. نام او در ابتدا «عزازیل» به معنای عزیز خداوند بود؛ ولی بعد از آنکه از سجده بر حضرت آدم (علی نبینا و آله و علیه السلام) سر باز زد و توبه نکرد، او را «ابلیس» به معنای مأیوس شده از رحمت خداوند خواندند. ادامه مطلب ... یبا بین 5 تا 14 روز بعد از مصرف آنتی بیوتیک ها، عمل ذبح مرغ ها و مصرف گوشت آنها نباید در دستور کار مرغداری ها قرار داشته باشد.

نظارت بر این کار، برعهده مسئولان دامپزشکی و خود مرغداری هاست. متاسفانه در برخی از مرغداری های ایران، این نظارت ها انجام نمی شود و مرغدار هم تا روزها و ساعت های آ به مرغ ها، آنتی بیوتیک می دهد. البته گوشت مرغ، کمتر تحت تاثیر این دارو (آنتی بیوتیک ها) قرار می گیرد و بیشتر آنتی بیوتیک ها در جگر و کلیه های مرغ پیدا می کنند. با این حساب، اگر از نحوه پرورش مرغ آگاهی ندارید، نباید جگر آن را مصرف کنید تا سلامتتان با خوردن جگر مرغ سرشار از آنتی بیوتیک به خطر نیفتد.

از طرف دیگر، تحقیقات انجام شده در دانشکده دامپزشکی علوم پزشکی تهران هم نشان می دهد معمولا بد بودن شرایط جوی، پایین بودن آگاهی مرغدارها و تراکم فراوان مرغداری ها در برخی مناطق کشور، باعث افزایش مصرف آنتی بیوتیک ها می شود. متاسفانه گاهی برخی آنتی بیوتیک های ممنوع هم در این مرغداری ها استفاده می شوند. به همین دلیل بهتر است مرغ های بسته بندی زیرنظر سازمان دامپزشکی را از فروشگاه های معتبر یداری کنید و گوشت مرغ را پیش از مصرف کاملا بپزید.

فرایند پختن، می تواند تاحد زیادی باعث از بین رفتن برخی از این آنتی بیوتیک ها شود. نوشیدن آبمیوه های تازه، سالم و طبیعی مانند آب مرکبات با غذاهای گوشتی، هم باعث افزایش جذب آهن این موادغذایی در بدن می شود و هم ارزش تغذیه ای وعده غذایی را بالاتر می برد. منبع خبر: افکارنیوز در متون دینی آمده که ابلیس نافرمانی کرده و از درگاه الهی طرد گردید. و باز در متون دینی آمده که انسانهای گنا ار بعد از مرگ از کرده های خویش پشیمان شده و خواستار آن می شوند که به دنیا بازگشته و کارهای نیک انجام دهند. بحثی که مطرح است، ابلیس رجیم دید بسیار کاملتری نسبت به انسان از دوزخ و عاقبت کار خویش دارد. و سئوالی که مطرح می شود چرا با . روزی یکی از نزدیکان ابلیس دید که او خوشحال از یت آمده است.گفت کجا بودی؟ابلیس پاسخ داد که برای گمراهی آدمها رفته بودم.دوباره پرسید که گمراه آنها چه فایده ای دارد؟ابلیس گفت: اینها که بیاید عمر ما تمام می شود.اینها را که غافل کنیم، شان دیرتر میاید.با کنجکاوی پرسید:این هفته چطور بود؟ابلیس پاسخ داد:مگر صدای گریه ی آقایشان را نمی شنوی........ در میان بنی عابدی بود. وی را گفتند:« فلان جا درختی است و قومی آن را می پرستند» عابد خشمگین شد، برخاست و تبر بر دوش نهاد تا آن درخت را برکند. ابلیس به صورت پیری ظاهرالصلاح، بر مسیر او مجسم شد، و گفت:« ای عابد، برگرد و به عبادت خود مشغول باش!» عابد گفت:« نه، ب درخت اولویت دارد» مشاجره بالا گرفت و درگیر شدند. عابد بر ابلیس غالب آمد و وی را ب. ابلیس که برگشت خوشحال بود پرسیدند:گمراه اینها چه فایده اى دارد؟ ابلیس: اینها که بیاید، عمر ما تمام میشود، اینها را که غافل میکنیم، شان دیرتر می آید! پرسیدند: این هفته پرونده ها چطوربود؟ ابلیس گفت: مگر صدای گریه اقایشان را نمیشنوید... مرد و ابلیس مردی کنار بیراهه ای ایستاده بود.


ابلیس را دید که با انواع طنابها به دوش درگذر است.


کنجکاو شد و پرسید: ای ابلیس ، این طنابها برای چیست؟


جواب داد: برای اسارت آدمیزاد.


طنابهای نازک برای افراد ضعیف النفس و سست ایمان ،
.

طناب های کلفت هم برای آنانی که دیر وسوسه می شوند.
بسط بیعت رضوان :

خداوند ابلیس را با موضوع سجده بر ولایت(خلیفه الله) آزمود و ابلیس از این دستور س یچی کرد و آن گاه خدا فرمود که او از قبل کافر بوده است و کان من الکافرین (بقره/۳۴)

اما همین ابلیس ملعون با این که کافر بود در حال کفر، هزاران سال خدا رو عبادت کرد و در بندگی خدا ترقی هم کرد و حتی رئیس گروهی از فرشتگان شد. تا وق.
بسط بیعت رضوان :

خداوند ابلیس را با موضوع سجده بر ولایت(خلیفه الله) آزمود و ابلیس از این دستور س یچی کرد و آن گاه خدا فرمود که او از قبل کافر بوده است و کان من الکافرین (بقره/۳۴)

اما همین ابلیس ملعون با این که کافر بود در حال کفر، هزاران سال خدا رو عبادت کرد و در بندگی خدا ترقی هم کرد و حتی رئیس گروهی از فرشتگان شد. تا وق. به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ یکی از ان بزرگ الهی که در طول عمرش سختی های فراوانی کشید، حضرت موسی(ع) بود. ایشان در برهه ای از زندگی خود با ابلیس چهره به چهره ملاقات کرد. در این باره رسول گرامی (ص) می فرماید:موسی(ع) در مکانی نشسته بود. ناگاه که کلاه دراز و رنگارنگی به سر داشت نزد موسی(ع) آمد و کلاهش را به نشانه احترام از سر برداشت و بین حضرت . گویا مى‏ بینم که تو و دختران اهل تو در این شهر به صورت اسیران در آمده، خوار و منکوب مى‏ گردید، هر لحظه هراس دارید که شما را مردم بربایند... روزی که ابلیس از خوشحالی به پرواز در آمد! سرویس مذهبی ارس نیوز- حضرت زینب سلام اللَّه علیها فرمود:


زمانى که ابن ملجم لعنه اللَّه علیه پدرم را ضربت زد و من اثر مرگ را در آن حضرت مشاهده محضرش عرضه داشتم:
اى پدر امّ ایمن برایم حدیثى چنین و چنان نقل نمود، دوست دارم حدیث را از شما بشنوم.

پدرم فرمودند:
دخترم، حدیث همان طورى است که امّ ایمن نقل کرده، گویا مى‏ بینم که تو و دختران اهل تو در این شهر به صورت اسیران در آمده، خوار و منکوب مى‏ گردید، هر لحظه هراس دارید که شما را مردم بربایند، بر شما باد به صبر و شکیبائى، سوگند به ى که حبّه را شکافته و انسان را آفریده روى زمین ى غیر از شما و غیر از دوستان و پیروانتان نیست که ولّى خدا باشد و هنگامى که رسول خدا صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم این خبر را براى ما نقل مى ‏نمودند و فرمودند.

ابلیس لعنه اللَّه علیه در آن روز از خوشحالى به پرواز درمى‏ آید پس در تمام نقاط دستیاران و عفریت‏هایش را فرا خوانده و به آنها مى ‏گوید:

اى جماعت شیاطین:، طلب و تقاص خود را از فرزند آدم گرفته و در هلاکت ایشان به نهایت آرزوى خود رسیده و آتش دوزخ را نصیب ایشان نمودیم مگر انى که به این جماعت مقصود اهل بیت پیغمبر صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم بپیوندند از این رو سعى کنید نسبت به ایشان در مردم تشکیک ایجاد کرده و آنها را بر دشمنى ایشان وادارید تا بدین وسیله گمراهى مردم و کفرشان مسلّم و محقق شده و نجات دهنده‏اى بر ایشان به هم نرسد، ابلیس با اینکه بسیار دروغ‏گو و کاذب است این‏ کلام را به ایشان راست گفت، وى به آنها اطّلاع داد.

اگر ى با این جماعت (اهل بیت صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) عداوت داشته باشد هیچ عمل صالحى برایش نافع نیست چنانچه اگر با ایشان محبت داشته باشد هیچ گناهى غیر از معاصى کبیره ضررى به او نمى‏ رساند.

زائده مى‏ گوید: سپس حضرت على بن الحسین (علیهما السّلام) پس از نقل این حدیث برایم فرمودند:
این حدیث را بگیر و ضبط کن، اگر در طلب آن یک سال شتر مى‏ دواندى و در کوه و کمر به دنبال آن تفحص مى‏ کردى محققا کم و اندک بود.

نتایج یک تحقیق نشان می دهد که میوه و سبزیجات ارگانیک مملو از سطوح بالای آنتی ا یدان های ضد سرطان هستند و استفاده از آنها برای سلامت مفید و ضروری است.

به گزارش ایرنا از هلث، محققان نیوکاسل در انگلیس با انجام این مطالعه متوجه شدند که سطح آنتی ا یدان های ضد سرطان در میوه و سبزیجات ارگانیک از میوه و سبزیجات معمولی بیشتر است.

با استفاده از این روش شما می توانید حتی کامپیوترهایی که به اینترنت متصل نیستند را نیز به وسیله حافظه های قابل حمل به روز رسانی کنید. برای به روز رسانی آفلاین کافیست تا پس از آپدیت آفلاین از سایت های نرم افزاری، مراحل زیر را طی کنید تا آنتی ویروس خود را به روز رسانی نمایید... مجموعه: داستانهای خواندنی (2)
 
داستانهای جذاب
داستانهای خواندنی
 
می گویند ابلیس، زمانی نزد فرعون آمد در حالیکه فرعون خوشه ای انگور در دست داشت و می خورد.ابلیس به او گفت: هیچ می تواندکه این خوشهء انگور را به مروارید خوش آب و رنگ مبدل سازد؟ فرعون گفت: نه.

ابلیس با جادوگری و سحر، آن  خوشهء انگور را به دانه های مروارید خوشاب تبدیل کرد.

فرعون تعجب کرد و گفت:

آفرین بر تو که و ماهری. ابلیس سیلی ای بر گردن او زد و گفت: مرا با این ی به بندگی قبول ن د، تو با این حماقت چگونه دعوی خ می کنی؟ فریاد در غدیر
باقر فرمود : ابلیس چهار مرتبه فریاد بلند کشیده است : روزی که مورد لعنت خداوند قرارگرفت، روزی که از آسمانها به زمین فرستاده شد، روزی که ص مبعوث شد، روز غدیر خم (که المؤمنین ع منصوب شد) بحارالأنوار : ج۳۷ ص ۱۲۱ به گزارش سرویس دینی جام نیوز، در کتاب "جنگ ابلیس علیه انسان" آمده است: « در بنی عابدی بود که همیشه می گفت : الحمد للّه رب ّ العالمین و العاقبة ُ للمتقین . ابلیس که از این حرف او در ناراحتی بود ی را فرستاد که او را وادار کند بگوید: العاقبة للاغنیاء! یعنی عاقبت با پولدارهاست ! مذکور با عابد دیدار کرده و این پیشنهاد را به او کرد ولی عابد قبول نکرد و قرار گذاشتند که راجع به این سخن از یکنفری که می بینند، بپرسند. و هرکه محکوم شد، دست او را قطع نمایند. به یکنفر برخوردند و از او پرسیدند و او گفت : العاقبة للاغنیاء! لذا دست راست عابد قطع شد ولی باز او می گفت : الحمد للّه رب ّ العالمین و العاقبة للمتقین . باز از شخص دیگری پرسیدند و او هم حرف را تأیید کرد، پس دست دیگرش را قطع د اما او مرتب می گفت : الحمد للّه رب ّ العالمین والعاقبة للمتقین . و قرار گذاشتند که این بار هر کدام محکوم شد گردنش قطع شود. خداوند ملکی را فرستاد. آندو از او سؤال د و او گفت :الحمد للّه رب ّ العالمین و العاقبة للمتقین . و گردن را قطع کرد و دست عابد را هم شفا داد.» دو گیاه کاهنده حساسیت اگر با مصرف آنتی هیستامین دچار خواب آلودگی می شوید، چرا به جای آن از گیاهان استفاده نمی کنید؟ * رزماری: به نقل از سایت «msn»، این گیاه سرشار از اسیدرزمارینیک است که خاصیت آنتی ا یدان دارد و به طور موثر حساسیت را درمان می کند. این گیاه علاوه بر رفع حساسیت، سوءهاضمه، بی اشتهایی، درد مفصل و گردش خون را نیز اصلاح می کند. * ریحان: برای رفع گلودرد، سرفه و سرماخوردگی مناسب است. ابلیس از آتش آفریده شد و انسان از خاک . میدونید طریقه ی فعالیت آتشفشان ها چی جوریه؟! _ آتشفشان های فعال ، عنصر «خاک» رو به واسطه ی عنصر «آتش» اول تبدیل به مواد مذاب و بعد تبدیل به «سنگ» می کنند . پس مواظب دل هامون باشیم ؛ آخه طبق فرمول بالا ، انسانهایی (خاک) که با ابلیس (آتش) دمخور میشن به مرور دلهاشون داغ و سپس تبدیل به سنگ میشه ... یاحق ... آهنگ دم دنیا گرم
آهنگ دوتا بال داده
اهنگ حصین به نام به منو دورو بریام دوتا بال داده
حسین ابلیس دوتا بال داده
اهنگ دم دنیا گرم
آهنگ حصین ابلیس دوتا بال داده
آهنگ دم دنیا گرم که تاحالاش حال داده
دم دنیا گرم که تا حالاش ادامه مطلب روزی ابلیس با حضرت موسی(ع) ملاقات کرد و گفت: تو برگزیده و هم سخن خدا هستی و خدا تو را رسول خود قرار داده است. من گناه کرده ام،میخواهم توبه کنم.تو به درگاه خدا ،واسطه و شفیع من باش. و از خدا بخواه توبه ام را بپذیرد. موسی(ع) پیشنهاد او را پذیرفت و واسطه شد. خداوند به حضرت موسی علیه السلام وحی کرد: "توبه ی ابلیس را می پذیرم،مشروط بر آنکه بر قب.   به نام خدا
سه عملی که باعث چیره‌شدن بر انسان می‌شود
.
حضرت موسی علیه السلام در جایی نشسته بود، ناگاه ابلیس که کلاه رنگارنگی بر سر داشت نزد موسی علیه السلام آمد، وقتی که نزدیک شد کلاه خود را (به عنوان احترام) از سر برداشت و مؤدبانه نزد موسی علیه السلام ایستاد. حضرت موسی گفت: تو کیستی ؟ ابلیس جواب داد: ابلیس هستم. موسی (علیه السلام) پرسید: تو ابلیس هستی؟ خدا تو را از ما و دیگران دور گرداند. ابلیس گفت: من آمده ام به خاطر مقامی که در پیشگاه خدا داری بر تو سلام کنم. موسی پرسید: این کلاه چیست که بر سر داری ؟ ابلیس پاسخ داد: با (رنگها و زرق و برقهای) این کلاه، دل انسان ها را می‌ربایم. موسی پرسید: به من از گناهی خبر بده که اگر انسان آن را انجام دهد ، تو بر او پیروز می شوی و هر کجا که بخواهی افسار او را به آنجا می کشی. ابلیس گفت: «اِذا اَعجَبَتهُ نَفسُهُ ، وَاستَکثَرَ عَمَلَهُ، و صَغُرَ فِی عَینِهِ ذَنبُهُ؛ سه ح گناه است که اگر انسان گرفتار آن شود، من بر او چیره می گردم: 1- هنگامی که او خودبین شود و از خودش خوشش آید
2- هنگامی که او عمل خود را بسیار بشمرد
3- هنگامی که گناه در نظرش کوچک گردد.
( مصرف بیش از حد آنتی بیوتیک ها سبب مقاوم شدن بیماری ها در مقابل این دارو و در نهایت پایان عمر آنتی بیوتیک ها شده و این زنگ خطری برای کشور ایران به ویژه سیستان و بلوچستان که مصرف آنتی بیوتیک در آن بالاست به حساب می آید. محققان مدام آنتی بیوتیک های جدیدتر و قوی تری می سازند اما باکتری ها هم در مقابل مقاوم تر می شوند. کمتر از یک قرن بعد از کشف فلمینگ حالا آنتی بیوتیک های کمی برای ما باقی مانده و «ابرمیکروب هایی» هستند که به همه این آنتی بیوتیک ها مقاوم اند.
یحیای نبی ابلیس را دید، گفت:
کیست که وی را دشمن تر داری، و کیست که وی را دوست تر میداری؟

ابلیس گفت:
پارسای بخیل را دوست تر دارم، که او جان همی کَنَد و طاعت همی کُنَد، اما بُخل وی آن همه باطل گرداند.

وگنا ار بخشنده را دشمن تر دارم که او خوش همی خورد و خوش زندگی کند،و ترسم که خدای تعالی بر وی به سبب سخاوتش، رحمت کند و و.
هم‏صحبتی با کتاب کتاب‏ها نه فقط مرکّبی بر کاغذند، بلکه گویندگانی هستند که با شنونده خود سخن می‏گویند. کت که از سرزمین وحی و خانه دل ائمه(ع) و چشمان رازدار مؤمنان سخن بگوید، تو را به خیر و برکت و نور می‏کشاند و کت که از خانه سیاه دل ابلیس و سرزمین متعفن خودخواهی و دنیاگرایی حرف بزند، تو را به بلا و تباهی خواهد کشاند. جواد(ع) می‏فرماید: «هر سخن گوینده‏ای را با اطمینان به او بشنود، گویا او را پرستیده است؛ اگر گوینده الهی باشد، خدا را پرستیده و اگر گوینده از زبان ابلیس سخن بگوید، ابلیس را پرستیده است.» منبع: یکی از دوستان خوبم در بخش نظرات این تذکر زیبا را برایم نوشته بود حیفم آمد که همه از آن بهره نبرند. (بنده ای خوب از بنده گان خدا) .... ابلیس که برگشت خوشحال بود. پرسیدند: گمراه اینها چه فایده اى دارد؟ ابلیس: اینها که بیاید، عمر ما تمام میشود، اینها را که غافل میکنیم، شان دیرتر میآید! پرسیدند: این هفته پرونده ها چطوربود؟ ابلیس گفت: صد. از یت که برگشت خوشحال بود پرسید:راستی فرمانده! گمراه اینها چه فایده ای دارد ؟
ابلیس جواب داد: اینها که بیایدروزگار ما سیاه خواهد شد

اینها که گناه میکنند شان دیـــرتر می اید

با کنجکاوی پرسید این هفته پرونده ها چطور بود؟

ابلیس یک نگاه عاقل اندر سفیهی به او انداخت و گفت

مگر صدای گریه اقایشان را نمیشنوی؟ از مأموریت برگشته و خوشحال بود.. پرسید:راستی فرمانده گمراه این ها چه فایده ای دارد ..؟؟!! ابلیس جواب داد: این ها بیاید عمر ما تمام میشود...این ها را که گمراه میکنیم شان دیرتر می آید .... با کنجکاوی پرسید : این هفنه پرونده ها چه طور بود...؟؟!! ابلیس نگاهی عاقل اندر سفیه به او انداخت و گفت: مگر صدای گریه آقایشان را نمی شنوی...؟؟!!!