آنچ شخصیت مولر برای تیم مهم است کیمیش می تواند یک لام جدید باشد

به نقل از خبرگزاریها در مورد آنچ شخصیت مولر برای تیم مهم است کیمیش می تواند یک لام جدید باشد : به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کارلو آنچ می گوید هیچ نگرانی بابت فرم توماس مولر ندارد و نظرات درباره بازی دادن به توماس مولر در پست غیر تخصصی را رد کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، توماس مولر، هافبک بایرن مونیخ تاکید کرد که عملکرد نه چندان خوبش در این فصل باعث نگرانی اش نیست و او هنوز می تواند برای بایرن موثر باشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] توماس مولر ستاره باواریاییها روز دوشنبه با حضور در دفتر اصلی آدیداس شریک تجاری بایرن، جایزه خود برای عملکرد درخشان در جام جهانی 2014 برزیل را دریافت کرد. هربرت هاینر مدیر اجرایی آدیداس، جایزه توپ نقره ای برای انتخاب مولر به عنوان نفر دوم بهترین بازیکن جام و کفش نقره ای برای قرار گرفتن در رتبه دوم بهترین گ نان این جام را به مولر 24 ساله اهدا کرد. ب (دوشنبه) گیلی مولر اهل لوکزامبورگ توانست در یک ماراتن جذاب رافائل نادال، تنیسور شماره دو جهان را ش ت دهد. نادال بعد از بازی ب اعلام کرد که مولر در ست پنجم بسیار خوب عمل کرده است و بازی مقابل او آسان نبوده است. کارلو آنچ ، سرمربی بایرن مونیخ، تاکید کرد نگران آمادگی توماس مولر در رقابت های این فصل نیست. در این یادداشت صدق داشت به آن بخش از بازی مولر که کمتر به چشممان می آید بپردازیم. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مولر درباره ی نیم فصل دوم می گوید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، در حالی که شرایط توماس مولر در بایرن چندان خوب به نظر نمی رسد ولی جایگاه او در تیم ملی آلمان تثبیت شده می باشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ، مطمئن است که توماس مولر به زودی به روزهای اوجش بازخواهد گشت. کارلو آنچ ، سرمربی بایرن مونیخ معتقد است که توماس مولر، کیفیت های خاصی در خط حمله دارد که در هیچ بازیکنی در جهان نیست. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، توماس مولر روز ناامید کننده ای را سپری کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] قرار ملاقات - هرتا مولر این رمان جزو معروف ترین آثار هرتا مولر است که در سال ۱۹۹۷ در هامبورگ آلمان منتشر شد و ترجمه آن به اکثر زبان ها نشان از اهمیت آن دارد. مولر در این کتاب از همان سبک و سیاق خود در داستان گویی استفاده کرده اما نحوه انتخاب بیان داستان، «قرار ملاقات» را با دیگر آثار نویسنده متفاوت می کند و آن را در زمره زیباترین آثار نویسنده قرار می دهد. توماس مولر، ستاره بایرن مونیخ، معتقد است که تیمش در پیروزی 1-0 مقابل اشتوتگارت، نمایش متفاوتی ارائه داد. توماس مولر، ستاره بایرن مونیخ، معتقد است که تیمش در پیروزی 1-0 مقابل اشتوتگارت، نمایش متفاوتی ارائه داد. مولر به بایرن مونیخ باز خواهد گشت؟ 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تیری آنری با تمجید از توماس مولر عنوان کرد، این بازیکن آلمانی باید الگوی فوتبالیست های جوان باشد. توماس مولر در جام جهانی 2014 عملکرد خوبی داشت و توانست با گل های مهمش آلمان را به قهرمانی برساند. تیری آنری، مهاجم سابق تیم ملی فرانسه به تمجید از این بازیکن آلمانی پرداخت و او را بهتر از لیونل مسی توصیف کرد. آنری درباره توماس مولر گفت: او قطعا در حال حاضر بهترین فوتبالیست جهان است. مسی را فراموش کنید. اکنون مولر باید الگوی ک ن باشد. او در جام جهانی نشان داد که چه بازیکن باارزشی است. اگر من مربی بودم حتما او را برای تیمم انتخاب می ؛ چرا که مولر ارزش های زیادی دارد.

آنری ادامه داد: امثال مسی و رونالدو با توانایی فردی خود توانسته اند، موفقیت های زیادی را ب کنند. ک نی که می خواهند فوتبالیست شوند باید ریبری یا مولر را الگوی خود قرار دهند. همه دیدیم که مولر چقدر در جام جهانی خوب کار کرد اما هیچ درباره بازی های خوب مولر صحبتی نمی کند و همه از مهارت های فردی بازیکنانی مثل مسی و رونالدو صحبت می کنند. به نظر من مولر با توانایی های خود باعث شد آلمان به قهرمانی برسد.

بایرن مونیخ پنجشنبه در دیداری دوستانه باید برابر ستارگان لیگ به میدان برود که تیری آنری را نیز در ترکیب خود دارد. این دیدار تقابل آنری با توماس مولر آلمانی است. توماس مولر در هفته بیست و پنجم بوندس لیگا موفق شد گلی حساس برای تیمش به ثمر برساند. نظر توماس مولر در مورد قرعه کشی جام جهانی. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] لیونل مسی، ستاره بارسلونا، با گ نی مقابل رئال سوسیداد، با پشت سر گذاشتن گرد مولر، رکورد بیشترین گل زده در 5 لیگ برتر اروپا با پیراهن یک باشگاه را از آن خود کرد. روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ، مطمئن است که توماس مولر به زودی به روزهای اوجش بازخواهد گشت. کاپیتان تیم فوتبال بایرن مونیخ بعد از موفقیت تیمش برابر حریفی قعرنشین گفت:می توانستیم با لواندوفسکی و مولر ، زودتر گل بزنیم. توماس مولر، مهاجم آلمانی بایرن تاکید کرد که در هر پستی که کارلو آنچ از او بخواهد بازی خواهد کرد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، توماس مولر دو بازی حساس آینده تیمش را از دست می دهد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پس از انتقال ۲ ساله قرضی خامس به بایرن مونیخ، سران منچستریونایتد برای جذب توماس مولر علاقه نشان دادند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مولر ولفهارت احتمالا به بایرن مونیخ باز خواهد گشت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد رئیس جمهور با وجود داشتن اختیارات لازم برای ا اج رابرت مولر، قصد انجام چنین کاری را ندارد. حمیدرضا صدر به نزول توماس مولر در فصل جاری پرداخته. چرا پسر کارساز بایرن و تیم ملی آلمان نمی تواند به مسیر صعودی اش بازگردد، چرا آنچ نمی تواند از او بهره ای ببرد؟ توماس مولر می گوید بازی های چند هفته آینده بسیار هیجان انگیز هستند و فشردگی بازی ها در این مقطع از فصل این را نشان می دهد که هنوز فرصت برای ب عناوین وجود دارد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، توماس مولر روز در اولین جلسه تمرینی اش در بازگشت یوپ هاین شرکت کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، یوپ هاین ، سرمربی بایرن مونیخ مدعی شد که نگران فرم توماس مولر در بازی های اخیرش نیست. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اولی هوینس می گوید توماس مولر همان بازیکن گذشته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] توماس مولر، مهاجم آلمانی بایرن مونیخ در مورد دیدار حساس تیمش در برابر آرسنال در لیگ قهرمانان صحبت کرد. یوپ هاین ، سرمربی بایرن مونیخ، پس از پیروزی 1-0 تیمش مقابل هامبورگ، اظهار امیدواری کرد که مصدومیت توماس مولر جدی نباشد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، توماس مولر می گوید پس از رفقن فیلیپ لام سعی می کند همان وظایف همیشگی اش را انجام دهد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] توماس مولر، هافبک بایرن مونیخ مدعی شد که آنچ تماما مقصر مشکلات اخیر بایرن نبوده و بخشی از این تقصیر بر گردن بازیکنان است. توماس مولر، ستاره آلمانی بایرن معتقد است بازیکنان همانند بازیگران مشغول در سیرک هستند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مهمت شول، ستاره سابق بایرن مونیخ به تمجید از فیلیپ لام پرداخت و او را هم رده فرانتس بائر و گرد مولر دانست. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، علیرغم عدم موفقیت توماس مولر در امر گ نی، داگلاس کاستا او را مورد ستایش قرار می دهد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کارلو آنچ سرمربی باتجربه باواریایی ها تاکید کرد که به هیچ بازیکنی تضمین حضور در ترکیب ثابت را نداده است. وضعیت توماس مولر: “او آماده است و می تواند بازی کند. من از همه کارشناسان به خاطر نظراتشان متشکرم؛ اگرچه مولر یکی از بازیکنان مهم است، اما بایرن بازیکنان با اهمیت دیگری را نیز در اختیار دارد. در تیم ما سیستم چرخشی حاکم است و گاه. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، توماس مولر، هافبک تیم ملی آلمان مدعی شد که این کشور، مخزن بازیکنان فوق العاده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سامی خدیرا هافبک باتجربه تیم ملی آلمان و باشگاه یوونتوس از توماس مولر همبازی خود در مانشافت در شرایط بوجود آمده حمایت کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نامه یک لر به توماس مولر-بازیکن تیم ملی آلمان: اون زمان پدرمنو تو باهم دوس بودن چندی بعد بعد رضاخان پدر تو رو به آلمان تبعید کرد و پدر من تو لرستان موند . این آ فامیلت به خاطر لر بودنته هر افتخاری که داری باید با من تقسیم کنی چون تو یک لری و من یه آلمانی نزول و نیمکت نشینی در بایرن، تز ل جایگاه در تیم ملی و ظهور رقبای توانمند، عواملی هستند که به توماس مولر در فصل آماده سازی و مسابقات باشگاهی آینده فشار زیادی وارد می کنند تا از لبه پرتگاه دور شده و جایگاه خود را تثیبت کند. با بازگشت مولر به روزهای اوج، فرصت ایده آلی برای لواندوفسکی فراهم است تا نشان دهد چرا او نیز شایسته احترامی همانند نیمار است و او می تواند تیز خلاص بایرن برای گرفتن انتقام از پاری سن ژرمن باشد. توماس مولر، هافبک تیم ملی آلمان مدعی شد که این کشور، مخزن بازیکنان فوق العاده است. هرتا مولر، نویسنده بزرگی است که نامش بیشتر با جایزه نوبل ادبی که در سال ٢٠٠٩ به او اهدا شد به خاطر آورده می شود. اما این که این نویسنده بزرگ و محبوب را صرفا به واسطه نوبلی که گرفته تعریف کنیم، به نظر بی انصافی است. منابع یی در گفتگو با ان بی سی نیوز اعلام د مولر درباره ارتباط میان رئیس جمهور و دروغگویی فلین به اداره تحقیقات فدرال این کشور تحقیق می کند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سامر، پست مولر در زمان آنچ را یک اشتباه بزرگ می داند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، توماس مولر، مهاجم آلمانی بایرن مونیخ در آستانه دیدار برابر رئال مادرید در رابطه با این مسابقه صحبت کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مولر مدت هاست که برای بایرن مونیخ آلمان به میدان می رود و از این نظر صاحب یک رکورد است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]