آوار هستند قصرشیرین تعدادی

به نقل از خبرگزاریها در مورد آوار هستند قصرشیرین تعدادی : 98 درصد کار آواربرداری تاکنون انجام شده و تا یکی دو ساعت آینده نیز باقی آن حمل می شود. ضمن اینکه آتش نشانان همچنان با کمال دقت و به صورت دستی مشغول عملیات هستند که اگر پیکری زیر آوار مانده باشد، بتوانند او را پیدا کنند سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: دو کارگر که بر اثر ریزش آوار ساختمانی در یک ساختمان درحال ساخت در منطقه سوهانک زیر آوار محبوس شده بودند، زنده از زیر آوار خارج شدند. ساختمان پلاسکو در تهران در پی آتش سوزی گسترده ساعت ۱۱:۳۰ فرو ریخت. عده ای از مردم و آتش نشانها زیر آوار هستند، ۲۳ نفر به بیمارستان منتقل شدندو از سرنوشت ۳۰ آتش نشان خبری در دست نیست. رئیس کمیته عمران شورای شهر که از روز گذشته در محل آوار پلاسکو مستقر است، در خصوص نحوه آوار برداری و دود برخاسته از ساختمان توضیحاتی را ارائه کرد. چهارمین روز عملیات آوار برداری از ساختمان پلاسکو در حالی آغاز شد که تیم های امدادی همزمان مشغول خاموش آتش زیر آوار هستند. کشور در حاشیه بازدید از قسمت شمالی عملیات آوار برداری توضیحاتی در خصوص آوار پلاسکو ارائه کرد. خانم بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود، با تلاش ان هلال احمر و مردم، زنده از زیر آوار بیرون آمد. آوار نخست از طبقه ١٢ بود. بخش شمال غربی طبقه ١٢ فروریخت و ما را با خودش به طبقه نهم برد؛ یعنی من ٢ طبقه با آوار پایین آمدم. ایسنا نوشت: سخنگوی ستاد مدیریت بحران پلاسکو گفت: حرارت در زیر آوار بسیار بالا است و همین وضعیت امیدها را برای زنده یافتن نیروهای آتش نشان گرفتار در میان آوار از بین برده است. ایسنا نوشت: رئیس کمیته عمران شورای شهر که از روز گذشته در محل آوار پلاسکو مستقر است، در خصوص نحوه آوار برداری و دود برخاسته از ساختمان توضیحاتی را ارائه کرد. سخنگوی ستاد مدیریت بحران پلاسکو گفت: حرارت در زیر آوار بسیار بالا است و همین وضعیت امیدها را برای زنده یافتن نیروهای آتش نشان گرفتار در میان آوار از بین برده است. سخنگوی سازمان آتش نشانی خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: براثر ریزش ساختمان در سوهانک 2 کارگر زیر آوار گرفتار شده بودند که زنده خارج شدند. صبح امروز دوشنبه بر اثر ریزش آوار ساختمان در دست احداث در بلوار خیام جنوبی مشهد یک کارگر زیر آوار ساختمان در دست ت یب ماند که با تلاش آتش نشانی نجات یافت. سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: دقایقی قبل اولین پیکر یکی از ی آتش نشان از زیر آوار خارج شد. ایسنا نوشت: سخنگوی ستاد مدیریت بحران پلاسکو ضمن اشاره به برداشته شدن 98 درصد آوار این ساختمان اعلام کرد: کار آواربرداری پلاسکو تا یکی، دو ساعت آینده به پایان می رسد. مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: در چهار سال گذشته بارها و بارها نوشتیم که در حال آوار برداری از های دوران محمود است. نه تنها ما بلکه خود رییس جمهور و اعضای ت هم به این معنا تاکید د که میراث دار ویرانه هایی هستند که هنوز پاک سازی نشده است.
تصویری از قرآنی که از زیر آوار پلاسکو سالم خارج شد ساختمان پلاسکو حادثه دردناکی برای همه بود. به گزارش تکناز در ششمین روز از آوار برداری از ساختمان پلاسکو ، آتش نشانان فداکار توانستند قرآنی را سالم از زیر آوار سوزان پلاسکو خارج کنند . همچنین چند دسته چک که تقریبا سالم مانده بودند نیز خارج شد . 

[ادامه مطلب را در اینج. میزان نوشت: رئیس حفاظت از محیط زیست شهر تهران گفت: به دلیل وجود بقایای انسانی و پسماندهای الکترونیک در میان ن های آوار ساختمان پلاسکو، این ن ها خطرناک هستند. شهروند نوشت: ٨٠ ساعت پر از دلهره و اضطراب می گذشت که ساعت ۲۳:۵۰ دقیقه یکشنبه شب خبرهای تلخی از دردناک ترین حادثه تهران منتشر شد. جسد چهار قربانی دیگر از میان آوار همچنان شعله ور ساختمان پلاسکو کشف شد. سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: پس از گذشت بیش از 24 ساعت از حادثه آتش سوزی و ریزش آوار ساختمان پلاسکو احتمال شهادت تمامی آتش نشان های گرفتار در زیر آوار شدت گرفته است. صبح امروز (دوشنبه) بر اثر ریزش آوار ساختمان در دست احداث در بلوار خیام جنوبی مشهد یک کارگر گرفتار آوار ساختمان در دست ت یب شد که با تلاش آتش نشانی نجات یافت. همشهری آنلاین: س رست دادسرای امور جنایی، گفت: تمام اجسادی که شب گذشته از زیر آوار بیرون کشیده شده اند دچار فساد نعشی شده و این موضوع حکایت از آن دارد که این افراد همان روز پنج شنبه بعد از ریزش آوار فوت کرده اند. معاون امداد و نجات هلال احمر استان قم، درباره وضعیت آواربرداری در حادثه امروز متروی قم، گفت: طبق آ ین و دقیق ترین آمار بر طبق حضور و غی که از کارگران د، در حال حاضر دو کارگر در زیر آوار هستند که عملیات جستجو و آواربرداری برای یافتن آنها ادامه دارد. معاون امدادو نجات هلال احمر گفت: همچنان کار آوار برداری با سرعت در حال انجام است. سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: پس از گذشت بیش از 24 ساعت از حادثه آتش سوزی و ریزش آوار ساختمان پلاسکو احتمال شهادت تمامی آتش نشان های گرفتار در زیر آوار شدت گرفته است. جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: جای هیچگونه نگرانی برای مالکین ساختمان پلاسکو وجود ندارد و اموالی که از زیر آوار خارج می شود به پلیس آگاهی و تمامی آوار این ساختمان نیز در زمینی که تحت حفاظت نیروی انتظامی است تخلیه می شود. نخستین ساختمان مدرن و مرتفع ایران فروریخت و آتش نشانان کشورمان زیر آوار ماندند؛ محققان کشور اما از توانایی ساخت ربات هایی صحبت می کنند که می تواند در چنین حادثه هایی به جای آتش نشانان وارد عملیات شود. ایسنا نوشت: سخنگوی ستاد مدیریت بحران پلاسکو از قابل شناسایی بودن پیکرهای خارج شده از زیر آوار خبر داد. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: تیم های واکنش سریع و نجات از آوار جمعیت هلال احمر به وسیله دستگاه های زنده یاب و سگ های تجسس در حال جست و جو در آوار هستند. زیر آوار موندن همیشه دردناکهزیر آوار ساختمونزیر آوار معدنزیر آوار رویاهازیر آوار خاطراتخبر تلخ از آزادشهر و شنیدنش خیلی تلخهتسلیت...تسلیت انفجار قطار، تسلیت پلاسکو، تسلیت سیل، تسلیت سربازها، تسلیت 

به گزارش گروه چندرسانه ای باشگاه
خبرنگاران، "سالم" شهروند فلسطینی است که در حملات هوایی اخیر رژیم صهیونیستی
در زیر آوار مدفون شد.

در حالی که همه تصور می د وی جانش را از دست
داده است و در کمال ناباوری "سالم"، سالم از زیر آوار بیرون آمد مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان : متاسفانه آوار دیواره های چاه سبب شده بود که این چاه کن حدودا 40 ساله بعد از مدفون شدن در زیر آوار جان ببازد. فعالیت بیل های مکانیکی در غرب پاساژ پلاسکو متوقف شده و سگ های زنده یاب مشغول فعالیت در زیر آوار هستند. معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران گفت: هیچ صدا یا پیامی از زیر آوار ساختمان پلاسکو در یافت نشد. باور پذیر نیست اما عملیات امداد و نجات و تلاش برای یافتن پیکر قربانیان حادثه پلاسکو به روز هشتم رسید. پیش از این قرار بود امروز مراسم تشییع پیکر ی آتش نشان بر گزار شود اما به دلیل عدم احراز هویت و کشف همه اجساد و نیز در خواست تعدادی از خانواده ها این مراسم به تعویق افتاد. گزارش ها از محل حادثه گویای این است که هنوز حدود 10 تن از قربانیا. کشور در حاشیه بازدید از قسمت شمالی عملیات آوار برداری توضیحاتی در خصوص آوار پلاسکو ارائه کرد. تسنیم نوشت: با توجه به حادثه دل اش ساختمان پلاسکو و زیر آوار ماندن تعدادی از آتش نشانان غیور در زیر آوار این ساختمان، شبکه های تلویزیونی و رادیویی، با برخی تغییرات در کنداکتور پخش خود، با مردم و حادثه دیدگان این فاجعه همدردی می کنند. خانواده آتش نشانان در زیر آوار مانده در محل حادثه پلاسکو مشغول خواندن قرآن و دعا و نیایش هستند. دقایقى پیش پیکر پانزدهمین شهید آتش نشان از زیر آوار خارج شد. نایب رییس شورای شهر تهران پیداشدن یک جسد از زیر آوار ساختمان پلاسکو را تایید کرد. نایب رییس شورای شهر تهران پیداشدن یک جسد از زیر آوار ساختمان پلاسکو را تایید کرد. استفاده از تجهیزات پیشرفته برای آوار برداری از ساختمان ت یب شده پلاسکو. مرد کارگری که در حال بسته بندی خوراک دام در یکی از کارخانه های شهرستان بشرویه بود،بر اثر فرو ریختن ناگهانی آذوقه ها زیر آوار جان باخت. منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دیدن آوار خوب نیست نه برای زن و نه برای مرد . اگر ی در خواب شاهد فرو ریختن آوار باشد خواب او از حادثه ای غیر مترقبه خبر می دهد و اگر ببیند آوار از جایی که می شناسد پایین آمد در محیط خانواده برخوردی نامطلوب خواهد داشت که به او لطمه وارد می آید و اگر جایی که آوار آمده نا آشنا باشد حادثه قطعی است لیکن سهم بیننده خ. معاون مرکز فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: یک نوزاد در شهرستان س ل‎ذهاب از زیر آوار زنده بیرون آمد.
طبق آ ین و دقیق ترین آمار بر طبق حضور و غی که از کارگران د، دو کارگر در زیر آوار… در تصویر زیر بی سیمی که شب گذشته از زیر آوار ساختمان پلاسکو پیدا شده را می بینید. استاندار تهران گفت: سه مسیر را برای ورود به قسمت های پایین و زیرین آوار پلاسکو در نظر گرفته شده که امیدواریم بتوانیم به آنها دسترسی ی م.
سخنگوی سازمان آتش نشانی از کشف سومین پیکر آتش نشان شهید از زیر آوار خبر داد. در حالی که عملیات تجسس و آواربرداری از ساختمان پلاسکو وارد پنجمین روز خود شده است، با تلاش امدادگران دقایقی پیش ۵ جسد از شهروندان عادی کشف شد که تاکنون جسد ۳ نفر از زیر آوار خارج شده است.