ائمه

به نقل از خبرگزاریها در مورد ائمه : مرگ در نظر ائمه درباره ((مرگ )) و حقیقت آن : ائمه معصوم علیهم السلام نظراتى داده و هر کدام براى فهم مردم و تقریب ذهن به نحوى ((مرگ )) را تعریف کرده اند.
به صادق گفتند که : ((مرگ )) را براى ما توصیف کن . فرمود: ((مرگ )) براى مؤ من بهترین بوى خوش است که آن را جلوى بینى خود برده و کشد. لذتى تمام برده و به دنبال آن به خواب مى رود و تمام درد و رنج و نار. اصفهان گفت: ائمه با کمترین امکانات بیشترین اثرگذاری را در جریان سازی فرهنگی و اجتماعی جامعه دارند. با سفر آیت الله علماء، همایش ائمه استان در شهرستان گیلانغرب برگزار شد. همشهری آنلاین: ائمه سراسر کشور، ۳۱ شهریور ماه در اولین پس از سخنرانی رئیس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل، با محکوم نطق ضد ایرانی دونالد ترامپ، این اظهارات را سخیف برشمرده و از مواضع تقدیر د. انسان ها چقدر پست باشند جامعه را نبینند و از مردم هزینه بدهند هر معترض شد بگویند ما شهید دادیم تو گویی این زر ید اینانند همین هایی که معترضند یا از فامیل هستند یا خود هزینه جنگ داده اند بدتر از آن معترضین را در مقابل ائمه می گذارند تو گویی ائمه هم شدند دکان معاش اینان هیچ بجز اینان ائمه را نمی شناسند و در آ محکوم می کنند که شما ملت را . با توجه به علم و قدرت ائمه اطهار، چرا اقدام به خطرات می د و از قدرت های فوق العاده شان استفاده نمی د؟ ائمه، «امین الله» هستند. مورد اعتماد خداوند هستند و از امکاناتی که خدا در اختیارشان قرار داده، در مسیر رضای او استفاده می د؛ مانند خزانه داری که با شدت نیاز، دست به سمت اموال امانتی دراز نکند. یا پلیسی که تفنگ را برای استفاده شخصی به . سنندج- ایرنا- فرماندار و ائمه شهرستان بیجار از همه مردم دیار گروس خواستند، بطور جدی پای صندوق های رای حاضر شوند. سنندج- ائمه و جماعت، شوراهای افتاء، ون، مدرسین و طلاب استان کردستان با صدور اطلاعیه ای حادثه تروریستی تهران را محکوم د. شورای سیاستگذاری ائمه کرمان با صدور بیانیه ای در هم پیچیده شدن خلافت خودخوانده را به آحاد امت ی تبریک گفت. شهردار شیراز گفت: مسجد ائمه اطهار (ع) در 3 سال آینده در منطقه 6 شیراز به بهره برداری می رسد. استاندار هرمزگان گفت: همه سخنان و شه های ائمه اطهار (ع) برای ما معیار ، چارچوب و شاخص است. یکی از فعالان رسانه ای اصلاح طلب در صفحه توئیترش، توسل به ائمه اطهار، شفاعت و نذری دادن را شرک و زیارت کنندگان قبور ائمه و استفاده کنندگان از نذری را مشرک خواند. موقت تهران گفت: ائمه ‏هدی (ع) در تمام دوران سنی خویش، رنگ خ داشتند، ایشان در تمام ابعاد زندگی و رفتاری‏شان تجلی‏‏گر صفات الهی هستند. در تصاویر زیر قبور علمای اهل سنت و راویان حدیث مشاهده می شود که برای آنان بارگاه ساخته شده است؛ اما وه ون تکفیری به بهانه بدعت بودن ساخت مرقد، بارگاه ائمه بقیع را ت یب د. ائمه کرمان از استاندار حمایت د" src="http://media.irna.ir/1393/13930804/81363999/81363999-6038524.jpg" alt="" width="171" height="144" />معاون و امنیتی استاندار کرمان گفت: ائمه در استان نامه ای را خطاب به ریاست جمهوری نوشته اند که در این نامه تاکید شده ائمه از جمله کرمان از ایده های استاندار کرمان حمایت می کنند. حمید زکاء اسدی روز یکشنبه در نشست شورای اداری استان که با حضور و استاندار کرمان برگزار شد افزود: امید است با تلاش ت و پشتوانه نمایندگان مجلس و ائمه استان این ایده ها محقق شود تا بتوانیم اقتصاد مقاومتی را در استان متجلی کنیم.
وی گفت: ایده های استاندار کرمان در حوزه اقتصادی و طرح همیاران آب در سطح کشور مورد استقبال قرار گرفته است...........ادامه مطلب ک دای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با جمعی از ون و ائمه جماعت استان تهران در مسجد جعفر صادق میدان فلسطین دیدار کرد. محمدباقر قالیباف ک دای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با جمعی از ون و ائمه جماعت استان تهران در مسجد جعفر صادق میدان فلسطین دیدار کرد. رئیس شورای سیاستگذاری ائمه درباره حواشی عید فطر، گفت: من از این موضوع بی اطلاعم و ستاد اقامه تهران باید پاسخگو باشد. ائمه و جماعت، شوراهای افتاء، ون، مدرسین و طلاب استان کردستان با صدور بیانیه ای حوادث تروریستی تهران را محکوم د. مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: ضریح نمادین ائمه (ع) در بقیع به مناسبت میلاد حسن(ع) ساخته و گل آرایی شد. کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور در خصوص نامه شورای سیاستگذاری ائمه اطلاعیه ای صادر کرد. معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: ت از تخلفات برخی نیروهای نظامی، انتظامی، ائمه و رسانه ها در جریان انتخابات ریاست جمهوری شکایت کرده است. تقابل ت با یک نهاد نظامی اصلا بی معناست و به نظر می رسد این… ایسنا نوشت: یادگار (ره) با اشاره به اینکه اطلاعات دقیقی از زندگی صحابه و ائمه(ع) وجود ندارد و زندگی نامه روشنی از آنها نوشته نشده است، گفت: نباید اجازه دهیم که یاران (ره) هم به سرنوشت صحابه (ص) و ائمه(ع) دچار شوند. جمع کثیری از علمای اهل سنت، ون و ائمه و جماعات برجسته اهل سنت در بیانیه ای از حجت ال رئیسی اعلام حمایت د. «پنجره های بهشت» روایتی موجز از سرنوشت ضریح نصب شده بر روی قبور ائمه بقیع(ع) است که بیان می کند این ضریح چگونه در اصفهان ساخته شد و به چه شکلی به مدینه حمل و در نهایت به چه دلیل ت یب شد. معاون حقوقی رئیس جمهور می گوید: تعداد بسیار زیادی تخلفات رسانه ای، تخلفات برخی نیروهای نظامی، انتظامی، ائمه و جاهای مختلف در انتخابات وجود دارد که ت بر اساس آنها شکایت کرد. بیست و چهارمین سمینار ائمه اهل سنت جنوب شرق کشور درسیستان وبلوچستان آغاز به کار کرد. آیت الله نوری همدانی در دیدار رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت:اوقاف مرکز تخصصی برای تربیت ائمه جماعت تاسیس کند. ستاد انتخابات کشور در نامه ای به شورای سیاستگذاری ائمه نسبت به آن چه مطالب نادرست و تفرقه انگیز خطیب تهران عنوان کرده، واکنش نشان داد. مراسم عزاداری سالروز ت یب قبور ائمه مظلوم بقیع(ع) یک شنبه هفته جاری با سخنرانی حجت ال والمسلمین ناصر رفیعی عضو هیأت علمی جامعه المصطفی العالمیه در قم برگزار می شود. مرکز رسیدگی به امور مساجد در پی حادثه تروریستی تهران از ائمه جماعات جهت هماهنگی با نیروهای در حفاظت از مساجد و گذاران درخواست همکاری کرد. اختصاصی از نیک فایل مجرب ترین دعاها و اذکار برای شفا بیماری از قرآن و ائمه معصومین با و پر سرعت .
مجرب ترین دعاها و اذکار برای شفا بیماری از قرآن و <font style="color:red;background-color:#FFFF9F;">ائمه</font> معصومین
مجرب ترین دعاها و اذکار برای شفا بیماری از قرآن و <font style=ائمه معصومین" src="../prod-images/786971.jpg" border="0"> مجرب ترین دعاها و اذکار برای شفا بیماری از قرآن و ائمه معصومین (ع)
با
مجرب ترین دعاها و اذکار برای شفا بیماری از قرآن و ائمه معصومین
آنچه از رشادت ها و دلیرمردانگی های حضرت ابوالفضل (ع) می دانیم، پهلوانی و اطاعت بی چون و چرایی است که همه ان معصوم (ع) نگاه ویژه ای به قمر بنی هاشم (ع) دارند. ائمه معصوم" alt="مقام قمر بنی هاشم (ع) از نگاه ائمه معصوم" cl ="img-responsive2" height="210" width="300" align="left" /> همزمان با خجسته اعیاد شعبانیه و میلاد ان کربلا، در این گزارش نگاهی می اندازیم به مقام عظیم الشأن قمر بنی هاشم (ع) و روایات ائمه معصومین ما در خصوص فضایل این حضرت (ع). 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] امین زاده گفت:کار تی به تنهایی پاسخگوی حقوق شهروندی نیست و استفاده از ظرفیت ائمه برای پیشبرد اه لازم است. ریگان گفت: 80درصد معابر خیابان ها و اماکن عمومی شهرستان ریگان به نام ائمه معصومین و نامگذاری خواهد شد . کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور درباره نامه شورای سیاستگذاری ائمه اطلاعیه ای صادر کرد. همایش ائمه استان ایلام با حضور حجت ال ابراهیمی - معاونت محترم امور استانها در شورای سیاستگذاری ائمه - و همچنین با حضور ولی فقیه در استان و شهرستان های استان ایلام به مدت یک روز در شهرستان سرابله برگزار گردید... ائمه_(1).jpg" alt="" /> ائمه_(2).jpg" alt="" /> کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور درباره نامه شورای سیاستگذاری ائمه اطلاعیه ای صادر کرد. موقت اصفهان گفت: ائمه به هیچ وجه سر سازش با مستکبران و غاصبان ولایت نداشتند، بلکه هر کدام به نحوی مبارزه کرده و شیعیان را هم در مبارزه با غاصبان ولایت بیدار می د تا بتوانند اساس را حفظ کنند. دومین گردهمائی ائمه استان با موضوع گردهمایی نقش نهادها ، سازمانها و ادارات در قرارگاه فرهنگی به میزبانی محترم گتاب شهرستان بابل ، با حضور حضرت آیت ا… طبرسی محترم ولی فقیه در استان و حجت ال انتظاری مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه و ائمه محترم استان و استاندار مازندران در مصلی شهر گتاب برگزار کردید . ولادت هشتم (ع) را تبریک عرض میکنم امیدوارم ائمه معصومین (ع) از نسبتهای ناروایی که توسط برخی غلاة بدانها داده میشود نجات بیابند . رضا (ع) را پزشک طب سنتی میکنیم و رساله ای جعلی ب ان منسوب میکنیم و عجایب و جعلیاتی بد تر از آنچه در توحید مفضل به وجود مقدس صادق (ع) نسبت داده ایم را به شیعه منسوب میداریم باورکنیم که جعل علم باعث بزرگ شدن ائمه (ع) نیست ائمه (ع) به اندازه کافی مقامشان والاست و نیازی به جعل حدیث ندارند . خانواده و جامعه از بدو تولد برای رسیدن به تعالی کودک تلاش می کنند، در همین راستا شرح مختصری از احادیث ائمه معصوم (ع) درباره تربیت ک ن برای مخاطبان گردآوری شده است. براساس اخبار رسیده به این سامانه خبری به نقل از رسا حجت ال احمدی به انتصاب ائمه جدید بروجن و باباحیدر در روز پیش رو اشاره کرد..

مسؤول نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه چهارمحال و بختیاری با بیان این که جایگزین های ائمه ای بروجن و باباحیدر، هر دو از استان کرمانشاه در نظر گرفته شده اند، ابراز داشت: حجت ال محمدباقر برقراری، سابق . عصر ایران نوشت: برخی ائمه و بعضی رسانه ها می گویند کنسرت دغدغه اصلی مردم نیست اما هر هفته در و رسانه ها به آن می پردازند. واقعا اگر دغدغه نیست چرا هر هفته به این موضوع اشاره می شود؟ ایسنا: ستاد انتخابات کشور در نامه ای به شورای سیاستگذاری ائمه نسبت به آن چه مطالب نادرست و تفرقه انگیز خطیب تهران عنوان کرده، واکنش نشان داد. متن این نامه بدین شرح است: بسمه تعالی ... با دعوت حجت ال سید صالح میرغنی زاده طلاب بافق،مهریز،خاتم و بهاباد از ائمه محترم این ا اولین نشست هم شی طلاب و فضلای ای بافق ،مهریز،خاتم و بهاباد با ائمه و طلاب این حوزه در روز یکشنبه ساعت 19 در محل مجمع طلاب استان یزد واقع در صفاییه کوچه 21 برگزار میگزدد از تمامی طلاب و فضلای این ا دعوت به عمل می آید تا در این مراسم شرکت نمایید ولی فقیه در استان و اصفهان گفت: مهمترین وظیفه ت هدایت انسانهاست و ائمه جماعات نقش محوری در احیای امر به معروف و نهی از منکر دارند. انتخاب نوشت: غروی ورود ائمه به برنامه های تبلیغات انتخاباتی را برخلاف مصلحت شان دانست و از آنها خواست تا به عنوان پدران جامعه بدون حمایت از جناح های تنها مردم را در مسیر تعیین شاخص ها و چارچوب ها ارشاد کنند. گلچین روایت ها و حدیث هایی زیبا از ائمه اطهار

ادامه مطلب همشهری آنلاین: مشاور بهداشت و مدیرکل طب ایرانی گفت: امروزه از آیات و روایات منسوب به ائمه معصومین، استفاده ابزاری می شود و این موضوع از چند منظر دارای اشکال است.