اتحاد دلیران هخامنش

به نقل از خبرگزاریها در مورد اتحاد دلیران هخامنش : این مسابقه در سالن توسلی شهر کله بست برگزار شد. در رده سنی نونهالان تیم اتحاد 2 بر 0 مغلوب شد. در رده سنی نوجوانان تیم اتحاد ست اول را با نتیجه 25 بر 20 به سود خود به پایان برد و ست دوم با نتیجه 25 بر 21 مغلوب شد.در ست سوم درحالی که تیم اتحاد تا امتیاز 19 از کله بست پیش بود مغلوب حریف شد.دررده سنی جوانان هم علی رغم بازی خوب جوانان در رقابتی نفس گیر و نزدیک 2بر1 باخت. امروز متولدین 79 اتحاد و استقلال در سالن فجر به دیدار هم رفتند که در پایان تیم اتحاد 4 بر 1 پیروز شد. مسعود خادم و هاشم حسینی هر کدام دو گل برای اتحاد به ثمر رساندند.مربی متولدین 79 اتحاد در این مسابقه حامد حسن زاده بود. بعد از این بازی- تیم های نونهالان اتحاد و استقلال با هم روبرو شدند که تیم اتحاد 5 بر 0 حریف خود را ش ت داد. امید صالحی 2 گل . هشتادونهمین شماره ی خط حزب الله با عنوان «دوستان و دشمنان اتحاد» درباره ی ا امات اتحاد ملی در بیانات انقلاب منتشر شد. سخنگوی ت گفت: برای اینکه از موج جدید تحریم ها عبور کنیم حتما نیازمند یک اتحاد ملی هستیم و اولین گام اتحاد ملی، اتحاد قواست. عضو هییت رییسه کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه تروریسم ها بدانند اتحاد ملت ایران ناگسستنی است،گفت: حوادث تروریستی تهران خدشه ای به توسعه و اتحاد کشور وارد نمی کند. حزب اتحاد ملت ایران ی با صدور بیانیه ای درباره انتخابات اردیبهشت ۹۶ ضمن تبریک به همه ک داها، هواداران آنها و آحاد جامعه ابراز امیدواری کرد که این انتخابات رقابتی و قابل دفاع سرمایه حرکت های بزرگ تری برای اتحاد ملت حول منافع ملی و ارزش های مشترک باشد. اعضای تیم تراکتورسازی قبل از بازی با نفت در فینال حلقه اتحاد تشکیل دادند. دروازه بان های تیم ملی فوتبال در تمرین دیروز حلقه اتحاد تشکیل دادند. روز پنج شنبه مورخه26/4/93 به مصاف تیم کوی صلح آباد(قدس)در چمن اداره بندر رفت که در یک بازی زیبا و نفس گیر تیم اتحاد با گل دقیقه 10 بازی توسط پوریا غضنفری این تیم را ش ت دهد در این بازی آقای محمد احسانیا دروازبان تیم اتحاد یکی از بهترین بازیکنان این دیدار بود و با وج های به موقعه دروازه خود را بسته نگه داشت .
بازیکنان تیم اتحاد در این دید. دودمان هخا
تاریخ ایران (بخش4)
" دودمان هخا : موافق نوشته های هرودوت ، این خانواده از طایفه پاسارگادی ها بیرون آمد و هخا ها قبل از قیام کوروش بزرگ بر آ ین پادشاه ماد در پارس اقامت داشتند . راجع به اینکه کی سرسلسله بوده و کی ها قبل از کوروش بزرگ امارت داشته اند ، از نوشته های هرودوت راجع به نسب کوروش ، داریوش اول و خشایارشا چنین بر م. مهر نوشت: رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد که آنکارا هرگز اتحاد با کردهای را قبول نمی کند. سخنگوی حزب اتحاد ملت جزئیات کنگره فوق العاده تشکل متبوعش را تشریح کرد. رییس جمهور با اشاره به ضرورت وحدت، همبستگی و اتحاد در کشور، منطقه و جهان ، گفت: تروریست ها و دشمنان ملت ایران باید بدانند که نمی توانند در همدلی و اتحاد ملی ما خللی وارد کنند و این ملت اعم از شیعه…
اتحاد پشت باغ 0 شاهین 2

به گزارش بنه گز پر افتخار تیم شایسته اتحاد پشت باغ در برابر تیم شاهین تن به ش ت داد .
این بازی با نتیجه 2 به صفر به سود شاهین به پایان رسید . سابق اطلاعات گفت: در مقطعی دنیای از اتحاد و انسجام ویژه برخوردار بود و این اتحاد وضعیت ناامید کننده ای را برای استکبار ایجاد کرده بود. ملی پوشان ایران برابر توگو دست های خود را بر گردن هم انداخته و به این شکل اتحاد ایران را نشان دادند. عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت از برگزاری کنگره حزب متبوعش در اوا بهمن ماه یا هفته اول اسفند خبر داد. نایب رئیس کمیته کارگزاران، احزاب مشارکت و اتحاد ملت را به انحصارطلبی متهم کرد. نامه نیوز؛ با علی تاجرنیا عضو حزب اتحاد ملت، درباره انتخاب شهردار تهران گفتگویی انجام داده است. دبیرکل جامعه ی ین اتحاد و وحدت میان سران قوای سه گانه را مورد تأکید قرار داد. جیرفت - ایرنا - جیرفت گفت: اتحاد مردم با گرایش ها و سلیقه های مختلف فکری و از دستاوردهای مهم داخلی انقلاب ی است و مصداق این اتحاد حضور اقشار مختلف مردم در 22 بهمن می باشد. رئیس مجلس شورای ی گفت: جهان اکنون درگیر تنش های زیادی است که تنها با اتحاد و همدلی این کشورها قابل حل خواهد بود. در پی دعوت تیم فرودگاه استان بوشهر از تیم اتحاد این دو تیم روز شنبه مورخه 21/4/93 به مصاف یک دیگر رفتند که در روزی که بازیکنان تیم فرودگاه بهترین بازی خود را به نمایش گذاشتنددر قبالش این تیم اتحاد بود که بازی ضعیف و غیر قابل قبولی را به نمایش گذاشت و باعث باخت این تیم شد . رکنا: در اقدامی نادر، رسانه تی کره شمالی از همه کره ای ها خواست تا ارتباط، سفر و همکاری میان دو کره را تقویت و در راستای اتحاد دو کشور تلاش کنند. کاپیتان تیم خونه به خونه می گوید تیمش در نیمه دوم بازی بسیار خوبی ارائه کرده و استحقاق قهرمانی در جام حذفی را داشته است. بردهای سریالی مُد امسالِ پریمیر_لیگ است. بعد از چلسی و من یومایتد، حالا پوچتینو برای ثبت هفت مین سه امتیاز پشتِ هم به ورزشگاه اتحاد می آید. فرمانده کل گفت: هر ی در چیزی بگوید یا بنویسد که در جهت تضعیف اتحاد و باشد آن صدا و قلم ضد انقلاب است و مورد تایید ما نیست. کارشناس سیاست خارجه گفت: مداخله های پی د ی از اوایل انقلاب تا کنون هیچ نتیجه درخشانی برای آنها نداشته و هیچ گاه نمی تواند اتحاد ایران را به مخاطره بیندازد. ت های محلی و گروه های مدنی پرچم های اتحاد مجدد دو کره را در بسیاری از مناطق کره جنوبی نصب د تا تمایل خود را برای پیروزی و موفقیت اجلاس روز میان ان دو کره نشان دهند. فرمانده جدید تصریح کرد: هرگز اجازه نمی دهد دسیسه ها و توطئه ها برای سست اتحاد و به نتیجه برسد و این سیاست قطعی ما است. دبیر هفتمین جشنواره اتحاد گفت: این جشنواره در عین اینکه به نوعی بین المللی است اما محدود به اعضای اتحادیه خواهد بود. یکپارچگی اقتصادی ۵۵۰ میلیون اروپایی درون اتحادیه اروپا خیلی وقت پیش، در دهه ۱۹۵۰ آغاز شد. چند دهه بعد پیمانی امضا شد که آغازگر اتحاد پولی و اقتصادی، بدانگونه که امروز می شناسیم بود. اما امروز، به خاطر چالشهای داخلی و خارجی اتحادیه اروپا، اتحاد پولی با شک و تردیدهایی روبروست. آیا یورو با تضعیف اتحادیه اروپا قدرت خود را از دست می دهد. تولیت آستان قدس رضوی گفت: رضا(ع) محور اتحاد و ائتلاف امت های ی است. اتحاد پشت باغ 0 سیراف 4
به گزارش بنه گز پر افتخار از سری مسابقات جام رمضان دو تیم اتحاد پشت باغ و سیراف به مصاف هم رفتند که سیراف توانست با چهار گل از سد اتحاد بگذرد . اتحاد که دلیل اصلی حضورش در این جام را بالا نگه داشتن پرچم تیم اتحاد پشت باغ و بازی با بازیکن بیشتر پیش وت خود ، دادن پیام دوستی و همدلی به فوتبال دوستان بیان می کند امروز در دومین مصاف خود در برابر تیم سیراف تن به ش ت 4 به 0 داد تا دومین حذف شده جام لقب بگیرد البته اتحاد باید در آ ین دیدار مرحله گروهی به مصاف عالی آباد برود . گلهای این دیدار را رضا بیدار ، جبار آذر شب (2 گل) و احمد قیطاس به ثمر رساندند تا سیراف با این پیروزی صعود خود را به دور بعد مسجل کند .
در ادامه بازیها دوشنبه 93/04/30 سیراف در سومین بازی خود به مصاف شاهین 4 امتیازی میرود . علی علیه السلام عامل تفرقه یا اتحاد آنان که علی (ع) را از جرگه ائمه خویش خارج د به سفاکانی تبدیل شدند که همه را در معرض خطر قرار دادند. علی (ع) عامل اتحاد مسلمین است زیرا تنها پیوند دهنده ی بین خلفای اهل سنت و ان شیعه است بقیه در ادامه مطلب خطیب شادگان روز قدس را روز نمایان شدن همبستگی و اتحاد جهان و اراده مسلمانان برای مقابله با استکبار دانست. فارس در هفته هفتم دسته یک فوتسال کشور موفق به ش ت اتحاد صالحین ورامین شد. حزب اتحاد ملت از اعمال اقتدار نظامی ایران و تنبیه تروریست های در حمله موشکی به مقر این گروه تروریستی-تکفیری حمایت کرد. نخست رژیم صهیونیستی در دیدار با رئیس ستاد کل از این دیدار ابراز سندی کرد و گفت اتحاد ما و ادامه دار خواهد بود. فرماندار نطنز گفت: روز جهانی قدس محور اتحاد امت ی و فرصت مناسبی برای اعلام مواضع جهان در برابر گران قدس شریف است. صدراعظم آلمان با ب ۹۶ درصد آراء درون حزبی ک دای احزاب اتحاد ی در انتخابات آتی این کشور شد. عضو مجمع جهانی تقریب مذاهب و اهل سنت ارومیه گفت: امروز حفظ اتحاد و همبستگی امت ی در پیشبرد اه انقلاب و بیش از پیش ضرورت دارد . نخست لبنان در سخنانی از اتحاد کشورش برابر هرگونه رژیم صهیونیستی خبر داد. سمیه محمودی مردم شهرستانهای شهرضا و دهاقان در مجلس شورای ی طی پیامی از مردم خواست با حضور در اتحاد ملی را به نمایش بگذارند. علی پروین با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش پرسپولیس و هوادارانش را به اتحاد دعوت کرد «ا امات اتحاد ملی و ایجاد فضای جدید از کار و همکاری چیست؛ دوستان و دشمنان اتحاد⁉️» و«چرا یی ها اینقدر گستاخ شده اند؟» نشریه انگلیسی «پراسپکت» در مطلبی به بررسی جوانب اتحاد راهبردی تهران و مسکو در حل مسائل منطقه ای پرداخت. سنندج گفت: مسلمان دنیا در کنار یکدیگر "همدل و متحد" هفته وحدت را جشن می گیرند تا این اتحاد سبب هراس و نگرانی دشمن شود. در پی اقدام امارات متحده عربی، عربستان سعودی، بحرین و مصر در قطع روابط با قطر، اتحاد ایرویز تایید کرد همه پروازهایش به دوحه از صبح متوقف خواهند شد. استاندار آذربایجان شرقی بزرگ اربعین را عامل مهمی در راستای تقویت همبستگی دو ملت ایران و عراق و همچنین اتحاد دنیای دانست.