احترام محبت اعتماد امنیت

به نقل از خبرگزاریها در مورد احترام محبت اعتماد امنیت : مسئول بخش آرای مردمی سی وششمین جشنواره فجر گفت: صاحبان اثر باید رای مردم را بپذیرند و برای رای آنان احترام قائل باشند باید بپذیریم که اگر اثری را به جشنواره می فرستیم به ان مجموعه اعتماد کنیم و به نوع داوری ها و رای مردم هم احترام بگذاریم. توجه و احترام و اعتماد به همسر در تصمیم گیری های زندگی باعث می شود تا صمیمیت و عشق میان زوجین تداوم یابد. توجه و احترام و اعتماد به همسر در تصمیم گیری های زندگی باعث می شود تا صمیمیت و عشق میان زوجین تداوم یابد. نکات قابل توجه برای فعالیت فرهنگی : 1-احترام و محبت: الانسان عبید الاحسان. انسان بنده احسان و محبت است. در طول کارها همیشه به این نکته مهم توجه بفرمایید که موفقیت ما فقط در صورتی خواهد بود که به مخاطبینمان احترام کامل را بگذاریم. خداوند متعال به گرامی می­فرمایند: فبما رحمة من الله لنت لهم ولو کنت فظا غلیظ القلب لانفضوا من حولک...(آل عمران/159) ای بخاطر مهر و رحمت الهی بر مردم نرم شدی و اگر تند و سخت دل بودی از گردت پراکنده می­شدند... رفتار محبت آمیز دام دل انسانهاست و بسیار بیش از هر استدلال قوی و منطقی مفید و مؤثر است... به نام زیبایش سلام
بعضیا میگن:
آدم شناسی و شناخت آدم باید در سفر اتفاق بیفته
بعضیا میگن:
موقع عصبانیت!
بعضیا میگن:
موقع و هوس!
بعضیام میگن:
وقت ثروتمندی!
اما من میگم:
وقت محبت! به آدمها محبت کن
خیلی زود خود واقعیشون رو نشون میدن
به آدمها اعتماد و محبت در طول عمرم
میدونم و مطمئنم خود حقیقیشون رو میبین. زندگی برای توست پس خودت نقاش زندگیت باش
به این مردم اعتماد نکن
شاید فرد مورد اعتماد تو دیوانه زنجیری باشد
با عشق محبت زندگی ات را نقاشی کند وقتی به پایان نقاشی رسید
قلمو را بردارد و تمام زندگیت را اب کند
ان وقت است که از بوم سفید نقاشی زندگیت تنها
یک طرح بی سر و ته می ماند و بس .... #mahoor

دوپامین مولکول (هورمون) شیمیایی است که در انسان حس خوش‌بینی، انگیزه و نظم را تقویت می‌کند. رفتارهای منظم مثل خوش‌قراری یا رعایت ترتیب در کارها، انجام کارهای خلاقانه مثل خلق اثر هنری و ادبی حتی در حد عادی، نوشیدن قهوه و چای سبز، افزایش حس مراقبت، توجه و مهربانی، و ورزش سطح دوپامین را در خون بالا می‌برند. سروتونین هم هورمون . محبت به کودک باعث افزایش اعتماد به نفس و کاهش پرخاشگری او می شود. 1- از حرکات بدنی مثبت استفاده کنید.با اعتماد به نفس و پر انرژی بایستید. با مردم مطمئن و محکم دست بدهید و وقتی به دیگران معرفی می شوید در چشم آنها نگاه کنید. 2- وقتی با ی صحبت می کنید ... ارتباط چشمی منظم با او برقرار کنید و نشان دهید که برای شخص مقابل احترام قائلید و مطمئن باشید همین احترام را هم برای خودتان جلب خواهید کرد. 3- رفتارتان مثبت. دل ش ته سخته دوباره جوش بخوره اگز قبلا با یک محبت سیراب می شد اکنون باید 10 بار شاید بیشتر محبت ببینه چون بار اول مجبت را بی چون و چرا قبول می کرد اما چون بهترین عزیزش قلبش را ش ت اکنون بسختی اعتماد می کند دل هیچ به حال هیچ نمیسوزه اما مادر فرق می کنه  اگر هم میسوزه به خاطر نفع خودش تنها دلسوز واقعی که فعلا دست نخورده مونده شاید مادر ب. سال هاست به خاطرت نیاسودم،
نخو دم،
نخندیدم،
اما صبر می کنم،
به احترام سنگ فرش خیابانی که روزهایی مرا به تو می رساند
صبر می کنم
به احترام خش خش برگ های له شاده زیر پایمان در پائیز سالی دور
صبر می کنم
به احترام تمام چراغ قرمزهایی که به خاطرت رد
صبر می کنم
به احترام تمام خطوط موازی که به هم نرسیدند
صبر . سال هاست به خاطرت نیاسودم، نخو دم، نخندیدم، اما صبر می کنم، به احترام سنگ فرش خیابانی که روزهایی مرا به تو می رساند صبر می کنم به احترام خش خش برگ های له شاده زیر پایمان در پائیز سالی دور صبر می کنم به احترام تمام چراغ قرمزهایی که به خاطرت رد صبر می کنم به احترام تمام خطوط موازی که به هم نرسیدند صبر می کنم به احترام تمام ابرهای سپیدی . رابطه شما، چه یک رابطه جدی عاشقانه باشد چه نباشد، باعث می شود احساس هیجان و خوشبختی در زندگی کنید. ولی بسیاری افراد فقط بخاطر ترس از تنهایی در روابط ناراحت کننده می مانند، حتی اگر آن رابطه قادر به برطرف نیازهایشان نباشد.

هر نیاز به احترام، محبت و عشق در رابطه دارد ولی اگر طرفتان قادر به تامین اینها برای شما نباشد، شاید بهتر ب. مهر و محبت یکی از برترین و باارزش ترین گوهرهای وجودی انسان بوده و مهروزی اساس شکل گیری و انسجام جوامع انسانی را تشکیل می دهد. در سایه ی مهر و محبت انسان ها روابط سالم با یک دیگر برقرار کرده و امکان پیشرفت جامعه ی خود را فراهم می آورند. بدون شک وجود مهر و محبت در یک جامعه اطمینان و اعتماد افراد به یک دیگر را افزایش داده و با کاهش تنشها . مشاورین و روانشناسان٬ ستون محکم اعتماد و امنیت برای مراجع هستند و باید پذیرش و اعتماد را به آن ها بدهند. انتظار داری مردم بهت محبت کنن ، بهت احترام بذارن ولی خودت سر سوزنی به بقیه احترام نمیذاری. این حجم از خودخواهی و پر توقعی برام قابل درک نیست. همیشه هم طلبکاری و جوری با مردم حرف میزنی که انگار حقتو خوردن و نذاشتن به جایی برسی. خوشحالم که ازت دورم. امیدوارم روزی برسه که این اخلاق بدتو کنار بذاری. میزان احترام و ارزشی که هر فرد برای خودش قایل است و میزان اعتمادی که به خود، توانایی ها و باورهای خود دارد اعتماد بنفس نامیده می شود. اعتماد به نفس برای تمام فعل و انفعالات فیزیولوژیک یا روانی به حداقل اعتماد بنفس نیاز داریم تا بتوانیم جهت حیات خود به این فعل و انفعالات ادامه دهیم، حتی یک نوزاد یک ساعته هم اعتماد بنفس دارد. اعتماد بنفس از نظر روان شناختی یک خصوصیت درونی است که تحت تاثیر وراثت و محیط در طول دوره رشد شکل می گیرد. اعتماد بنفس یعنی اینکه باور داریم ما آدم مستقلی هستیم و این باور طی مسیر زندگی، دشواری های آن را برایمان سهل و آسان می سازد. بد رفتاری، کوچک شمردن دیگران و خود، احترام قایل نبودن برای خود و دیگران، مشکل در نگهداری دوست و تصمیم گیری در انتخاب، به آسانی تحت نفوذ دیگران قرار گرفتن، ترس از ش ت، بدنبال توجه دایمی بودن، روحیه خطر نداشتن، برای اشتباهات خود و دیگران را سرزنش ، مسئولیت پذیر نبودن از ویژگیهای افراد دارای اعتماد بنفس پایین می باشد. افراد با اعتماد بنفس بالا مسئولیت پذیر و واقع نگر هستند. با خود و دیگران در صلح و آشتی بسر می برند و با موقعیتهای دشوار زندگی وارد نبرد می شوند. ناراضی بودن از زندگی، قانع نبودن و حتی گاهی جنگیدن سبب کاهش اعتماد بنفس در افراد می شود. اعتماد بنفس در زندگی تغییر می کند بدین ترتیب که از بدو تولد وجود دارد و تا دهه دوم زندگی شکل می گیرد و در دهه سوم زندگی محکم می شود. در دهه چهارم تغییری نمی کند و طی دهه پنجم و ششم کاملاً تثبیت می شود و در نهایت گاهی در دوران پیری پایین خواهد آمد. اعتماد بنفس متعادل به انسان امنیت جسمانی، عاطفی و ذهنی می دهد. می توان گفت اعتماد بنفس در زندگی بالا و پایین می شود اما هرگز صفر نمی شود. باید شش ستون استوار فراهم کرد تا بتوان بر روی آن اعتماد بنفسی مطلوب را بنا کرد: چگونه احساسات ناخوشایند خود را با همسرمان در میان بگذاریم چگونه احساسات ناخوشایند خود را با همسرمان در میان بگذاریم:
وقتی ما ناراحت، دلسرد و یا خشمگین هستیم، برقراری ارتباط محبت آمیز دشوار می شود. با حاکم شدم احساسات منفی، موقتاً احساسات محبت آمیز، اعتماد، علاقه، درک همدلانه، پذیرش، قدرشناسی و احترام را از دست می دهیم. در این مواقع در بهترین شرایط هم گفت وگو به مجادله می انجامد. ۩۞۩ سلام عزیزم خیلی خوش آمدی تصاویرشباهنگ shabahang's pictures ۩۞۩ای مرغ سحرعشق زپروانه آموز که آن سوخته را جان شدوآواز نیامد تقریبا همه افراد در هر سن و سال و موقعیت اجتماعی ، دوست دارند مورد احترام واقع شوند و جایگاه شان به عنوان یک انسان محترم حفظ شود. اما احترام خودبه خود ایجاد نمی شود. احترام به دست آوردنی است و برای همین لازم است، رفتار مناسبی داشته باشید تا دیگران برای شما احترام قائل شوند. http://uupload.ir/files/rc9w_%d8%af%db%8c%d8%a7%d9%86%db%8c.jpg حجت ال والمسلمین عبدالمجید دیانی (تولیت مدرسه علمیه محمدباقر(ع) مشهد) در مورد آیین حضور مردم در قدمگاه رضا(ع):

این مراسم تعظیم شعائر و نشانه احترام و محبت مردم به رضا(ع) است. فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: زمانی که اعتماد مردم به پلیس و مشارکت عمومی در برقراری و حفظ امنیت افزایش یابد، نشان از احساس امنیت در جامعه دارد. ای عزیزان، ما باید یکدیگر را دوست بداریم، زیرا دوستی و محبّت از جانب خداست. هرکه محبّت دارد، فرزند خداست و خدا را می شناسد. امّا، آنکه محبّت ندارد از خدا کاملاً بی خبر است، زیرا خدا محبّت است. و محبّت خدا از این طریق به ما آشکار گردید که خدا پسر یگانهٔ خود را به جهان فرستاد تا ما به وسیلهٔ او حیات داشته باشیم. محبّتی که من از آن سخن می گویم، محبّت ما نسبت به خدا نیست، بلکه محبّت خدا نسبت به ماست. محبّتی که باعث شد او پسر خود را به عنوان کفّارهٔ گناهان ما به جهان بفرستد. ای عزیزان، اگر محبّت خدا به ما چنین است، ما نیز باید یکدیگر را دوست بداریم. هیچ هرگز خدا را ندیده است، امّا اگر ما یکدیگر را دوست بداریم، خدا در ما زندگی می کند و محبّت او در ما به کمال می رسد.اول یوحنا 4: 7-12 اى معلم، یادگار مصطفى اى که مى پوئى به راه انبیا اى که همچون شمع سوزى در درون تا شود روشن ره علم از برون اى که اندر نوجوانان نور علم مى فروزى در شب دیجور علم جان خود را مایه کردى مرحبا در ره دانش و در راه خدا از محّبت نور افزون مى شود از محبّت مه به گردون مى شود از محّبت دل بیاید در طلب از محبت مى شود کودک ادب این محّبت شد سلاح انبیا این .

عشق بی قید و شرط باعث ایجاد عزت نفس و اعتماد به نفس دایمی و خود ارزشمندی و خود باوری در کودک می شود. ک نی که محبت واقعی می بینند حس نیرومندی از امنیت دارند و کمتر محتاج محبت هستند. در واقع سا لم ترین افراد انی هستند که عشق خود را به راحتی به دیگران ابراز می کنند زیرا با عشق و محبت صریح و بی قید و شرط والدین خود بزرگ شده اند.
عشق . خداوندا، از شدّت غم و اندوه به درگاه تو فریاد می کنم. خداوندا، فریاد مرا بشنو و به دعای من توجّه فرما. خداوندا، اگر گناهان ما را به یاد آوری، چه ی تبرئه خواهد شد؟ امّا تو، خدای بخشنده هستی و ما باید به تو احترام بگذاریم. من بی صبرانه منتظر کمک از جانب خداوند هستم، زیرا به وعدهٔ او اعتماد دارم. من بیشتر از نگهبانانی که منتظر طلوع صبح هس. بی محبت مادر یک قنات بی آبم مثل راه بی مقصد مثل ع بی قابم بی محبت مادر از شکوفه ها دورم یک کبوتر بی بال یک چراغ بی نورم بی محبت مادر چون لبان بی لبخند تم و غمگینم مثل بلبلی در بند بی محبت مادر در دلم صفایی نیست از بهار در قلبم هیچ رد پایی نیست.... سلام ء...

یه چیزی بگم ء ؟!

این از لطف و محبت شماست که منو با شما ء میشناسن
این از لطف و محبت شماست که اسم منو با شما ء میبرند
حتی این از لطف و محبت شماست که میخوان با من شوخی کنند اسم شما رو میارن
حتی تر تر این از لطف و محبت شماست که گفتم نطلبید راهیان ، گفتم نمیرم راهیان ملت تعجب کنن و تازه بگن من با شما قهرم !!
ء !
من ا. سه چیز در زندگی که اگر از دست بروند دیگر به دست نمی آیند: زمان کلمات فرصت
سه چیز در زندگی هرگز از دست نمی روند:صلح امید صداقت
سه چیز در زندگی بسیار پر ارزشند:عشق اعتماد به نفس دوست خوب
سه چیز که مرد و زن را می سازد: کار صمیمیت تعهد
سه چیز که مرد و زن را نابود می سازد: الکل غرور عصبانیت
سه چیز در زندگی که اگر اب شوند به سختی ق. این اعتماد چیست؟از کجا می آید؟منشاءش از توهمات ذهنی است یا واقعا یک چیزی هست؟! به شخصه اصلا نمی دانم باید به چه ی اعتماد کنم و به چه ی نباید! بعضی وقت ها به مدت زیادی به ی اعتماد کرده ام و بعد...و بعد از "بعد..." باز هم به او اعتماد کرده ام ...البته نمیدانم"بعد...."ی در کار هست یا نه!!! شاید همیشه دادن فرصت دوباره خوب نباشد!وقتی طرف مقابل را هنو. اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای ی روز پنجشنبه به مقام والای ی چهارمحال و بختیاری ادای احترام د. thanks to the kindness of the people nederland امروز هنرمندان هلندی تو کمپ نایمخن برای شاد دل مهاجران آمده بود سپاس بخاطر این محبت که به ما مهاجران میکنند. بدون منت به ما مردم هلند محبت میکنند واقعا نمیدانم با چه زبان از این همه محبت هلندی ها تشکر کنم از روزی که ورید هلند شدم اینگار تازه به دنیا آمدم بقدر این مردم به مهاجران محبت میکنند که خج میکشم ملاک های ازدواج های موفق :

1- برخورداری از اعتقادت مذهبی مشترک

2 - داشتن فعالیت های مشترک یا سرگرمی های مشترک

3 - اظهار محبت نسبت به همدیگر

4- اعتماد داشتن به یکدیگر

5 - رد ن یا کمتر رد انتخاب همدیگر

6- داشتن زمینه های خانوادگی ی ان
7 - احترام به عقاید و دوستان و آشنایان یکدیگر.
8-برخورداری از علایق مشترک
تست اعتماد به نفس : هرگز فکر کرده اید در دنیا چه چیزی وجود دارد که از تمام این موارد ارزشمند تر است؟ یک لحظه به اعتماد به نفس تان فکر کنید؛ همان احساس و نگرشی که شما معنادار می کند. اعتماد به نفس شما در بیشتر رفتارهایتان نمود عینی پیدا می کند و حتی فردی که تخصصی در زمینه رفتارها و احساسات انسانی نداشته باشد می تواند آن را ببیند. در زیر .       کاش که روحم با روح اعلای شما و محبینتان آشنا باشد و الفت داشته باشد ؛ یا علی ... چه زیبا از حقیقت عالم « محبت » برداشته ای مولاجان ... اینگونه میشود راز آشنایی های از نظر مردمان عجیب غریب را و راز شدت محبت را دانست ... اینگونه میشود معنا و دلیل محبت را پی برد ... هیچ چون تو ، محبت را نمیشناسد آقاجان ... هیچ ...   اختصاصی از هایدی تحقیق در مورد اعتماد بنفس با و پر سرعت .
تحقیق در مورد اعتماد بنفس
تحقیق در مورد اعتماد بنفس فرمت فایل: word (قابل ویرایش) تعداد صفحات : 17 صفحه      عزت نفس  میراث گرانبهایی که همه ما به عنوان پدر و مادر برای فرزندانمان به جا می گذاریم، احساس عزت نفس است. این خصوصیت، هدیه ای نیست که بتوان آن را از طریق وراثت به ک ن منتقل کرد، زیرا به طور ذاتی در ژن های ما وجود ندارد. عزت نفس، بر اساس تجارب ما و از روزهای اول زندگی، شروع به شکل گیری می کند. ما به عنوان والدین، نقشی اساسی در روند این شکل گیری، بر عهده داریم. این کتاب، راهنمای والدینی است که می خواهند فرزندانی برخوردار اس خودآگاهی مثبت، حس احترام به نفس و حس خوب بودن، داشته باشند. ما به ابعاد مختلفی که والدین در آنها دخ دارند، مانند: محبت ، احترام گذاشتن، گوش دادن به حرف های کودک، تشویق ، استفاده از قدرت، رشد حس استقلال و نیز نحوه تأثیر تمامی این عوامل بر رشد عزت نفس کودک، توجه کرده و به بررسی تأثیر فوق العاده مدرسه بر خودآگاهی کودک، مسئله شخصیت و ت کودک و نحوه برخورد با ک ن فاقد حس احترام به نفس پرداخته ایم. تمامی استعدادها و توانایی های بالقوة کودک نابود خواهد شد مگر آنکه حس عزت نفس، آنها را فعال کرده و به هر کدام جهت بدهد. عزت نفس ضعیف، نه تنها خوش بینی و میل طبیعی کودک به زندگی را کاهش می دهد، بلکه در بدترین شرایط این نیروهای مثبت را به انرژی مضرّی برای کودک و جامعه تبدیل میکند. امیدوارم این کتاب به شما نشان دهد که چگونه می توانید در جریان ایفای نقش پدر و مادری و تربیت، رشد عزت نفس کودکتان را محور و زمینه طبیعی و اولیه همه چیز قرار دهید.
با
تحقیق در مورد اعتماد بنفس
در زندگی و روابط انسان ها، معیارهایی وجود دارد که به بهداشت روان کمک می نماید و در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد: 1- صداقت در رفتار : افرادی که بین نیت درونی آنها با رفتار بیرونی شان هماهنگی بیش تری باشد از سلامت روانی بهتری برخوردارند. و در غیر این صورت سلامت روانی به خطر می افتد، مثلا فردی که دروغ می گوید بخش زیادی از انرژی روانی . قانون محبت . . .محبت قانونی است که سعادت و شادمانی و هماهنگی و همه گونه کامی را برای ما به ارمغان می آورد. محبت دارای اقتداری بیکران است. زیرا محبت قدرت وحدت بخش کل جهان است که توازن، تعادل و هماهنگی می آورد و این محبت، بی وقفه در عالم سرگرم کار است به همین دلیل محبت قادر به انجام کارهایی است که قدرت بشری از انجام آن عاجز است ...............
محبت و عشق نسبت به هم نوع در میان جانوران یک احساس طبیعی و غریزی است. آنها از بودن در کنار یکدیگر و ابراز محبت نسبت به هم لذت می برند. حسین ع : انی محب به حسین ع هستند که عاشق به خانواده هستند .لذا هر که ایمانش به خداوند بیشتر باشد ،محبت او به خانواده اش ( همسر و فرزندان و فامیل ) بیشتر است و محبت اوهم به دیگران پس یکی از نشانه ها ایمان محبت به دیگران است "اعتماد" نیز از لوازم پایداری و توسعه جوامع است: اعتماد مردم به یکدیگر، اعتماد مردم به حکومت و حاکمان و اعتماد حکومتگران به مردم. وقتی اعتماد نباشد، "بدبینی" جای آن را پر می کند. در جامعه بدبین، همکاری شکل نمی گیرد و جامعه بدون همکاری رشد نمی کند. ایرنا نوشت: اعضای شورای امنیت سازمان ملل در جلسه امروز ( چهارشنبه) خود به احترام قربانیان حادثه تروریستی تهران یک دقیقه سکوت د. خیانت یک عمل اتفاقی و یک شبه نیست بلکه شاید روزها و ماه ها و سال ها زمینه آن در خانواده و در ارتباط با همسر ایجاد شده و بعد از آن اتفاق می افتد.

دلایل خیانت زن به مرد:

الف:عدم تامین نیاز عاطفی از سوی همسر:
پژوهش ها نشان داده یکی از مهم ترین دلایل نی که به روابط فرا شویی روی آورده اند، عدم دریافت محبت کلامی و غیر کلامی از جانب هم. هیچ دِینی به ی نداشته باشید جز اینکه یکدیگر را پیوسته محبت کنید. زیرا هر که به دیگری محبت کند، در واقع شریعت را به جا می آورد. زیرا احکامِ « مکن»، «قتل مکن»، « ی مکن»، «طمع مورز»، و هر حکم دیگری که باشد، همه در این کلام خلاصه می شود که «همسایه ات را همچون خویشتن محبت نما.» محبت، به همسایۀ خود بدی نمی کند؛ پس محبت تحقق شریعت است. و شما با. کتاب الکترونیکی محبت درمانی پی دی اف همه به محبت جواب می د هند. اساس روابط بر محبت بناست. ذات انسان بر اساس محبت بنا شده است. محبت دارای انرژی بسیار زیادی است. تمام موجودات زنده نیازمند محبت هستند، بچه های کوچک، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، سالمندان وحتی گیاهان و جانوران هم به محبت پاسخ می دهند. جواب محبت هیچ چیز به جز محبت نیست. محبت از عناصر گوناگونی تشکیل شده است.برای این کتاب از به ادامه مطلب مراجعه نمایید. افزایش اعتماد به نفس : یکی از مسائلی که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند، عدم اعتماد به نفس یا اعتماد به نفس ناکافی است. را ارهای علمی برای افزایش اعتماد به نفس این روند در بسیاری از موارد می تواند عقب ماندگی هایی را در جریان زندگی به همراه داشته باشد چرا که افرادی […] نوشته را ارهای علمی برای افزایش اعتماد به نفس اولین بار در سلام. واژه ای که موجبات آرامش، امنیت، شادی، راحتی، روحیه، سلامتی و اعتماد به نفس را فراهم می آورد. انسان از چه راهی و از طریق چه عواملی انرژی می گیرد؟ انرژی مثبت چگونه بدست می آید. به وجود آمدن و یا تقویت انرژی مثبت به چه عواملی بستگی دارد؟ درست است که انسان منحصر به فرد است و هر از طریق عامل و یا عواملی حیات خود را ارتقاء می بخشد لکن برخی ا. حتماً تابحال شنیده اید که می گویند برای به دست آوردن احترام باید به دیگران احترام بگذارید.

کاملاً درست است اما وماً نه به آن شکلی که شما فکر می کنید. بااینکه خیلی مهم است که به دیگران احترام بگذارید، این راه قطعی و تعیین کننده برای اینکه آنها هم حتماً به شما احترام بگذارند نیست.

درمورد احترام، همه چیز از خودتان شروع می ش. اینو امروز درک .... اعتماد به ی ،از دوسداشتن ش ، ارزشمند تره برای اون فرد.... . . . . چه بسا گاهی یکیو دوسداریم ولی هرگز نمیتونیم بهش اعتماد کنیم این خیلی بده...خیلی بده .. دوسداشتن بدون اعتماد ، ازبین میره ارزشی نداره ... اعضای شورای امنیت سازمان ملل در جلسه امروز ( چهارشنبه) خود به احترام قربانیان حادثه تروریستی تهران یک دقیقه سکوت د. اقا فکر کنم همهی ادمای احساسی یه همسر سرد گیرشون میاد ..... مثلا من خیلی احساسی ام و دختر خالم خیلی سرد ... همسرم سرده و همسر دختر خالم احساسی ... همه ی ما احساسی ها هم یه این نتیجه میرسیم ک گاهی ما هم محبت نکنیم .... اما این محبت نکودنا ظلم به خودمونه .. چون وقتی تو محبت نکنی اونم ک محبت بلد نیست پس زندگی میشه قطب شمال سرد سرد .... بهتره ما مهرب.