احساسات کار خودشو میکنه

به نقل از خبرگزاریها در مورد احساسات کار خودشو میکنه : احساسات ناخوشایند برای شما خوب هستند!
در این مقاله با بیان فواید شگفت‌انگیز غمگین بودن و احساسات ناخوشایند به مخالفت با ‌های رو به رشد شادی گرایی افراطی پرداخته‌ایم. هرگز نباید در پی حذف کامل این احساسات باشیم. از چی بگم از مردی که راننده تا یه فقط دنبال دخترای تنها میگرده.
از پسری که عشقش رو واسه هوس بازی میخواد.
از دختری که به خاطر یه سری نامرد باید مسیرشو دور کنه که مزاحمش نشن
از ای که از مشتریش مدرک جمع میکنه و تهدیدش میکنه پول میخواد اگه نه به خانوادش نشون میده.
از پسری که فکر میکنه عشقش تو خونست نمیدونه چند تا کارگر دورش .
ست خودشو جمع میکنه گریه میکنه سارینا خانم باهوشه اما یسنا فکر میکنه عروسکه من میترسم بغلش کنم اما یسنا مثل خانوم بزرگا بغلش میکنه هر ستاشون دوست داشتنی هستن آه دختر جوان ! چرا فکر می کنی من ناز می کنم ؟ در احساسات من تنها چیزی که نیست، ناز است. آن هم نسبت به تو. من ناراحت بودم ! [ مشتش را به دیوار نه - به بالش می کوبد. ] بیلیو می که من غم عمیقی را حس می . البته غم عمیق نه ح ناله ها، نه. منظورم ناراحتی کوچکی ست در اعماق وجود که اصلا معلوم نیست. مثل همان "دراکولای غمگین در من" . اما چه ی جز توی تغییر کر. احساسات ما دخترا نوشتن می خواد اما چطور میشه این احساسات رو نوشت یا حتی گفت وقتی کلمه خاصی براشون انتخاب نشده اونجاست که این احساسات باید بروز داده بشه (به هر نحوی که شده از جمله گریه پس گریه چیز بدی نیست ) و طرف باید درک کنه ولی اگه درک نکنه به معنا ی واقعی کلمه میترکی مثل این توخودتون نریزید دخترا اسطوره فوتبال آرژانتین به شکل عجیبی پاسخ احساسات هوادارانش در شهر ناپل را داد. داره احساسات ی بر من فایق میشه.خدایا دستم به دامنت.خودت نجاتم بده وگرنه من آدم روزای سخت نیستم آدم ها اغلب چیزها را فراموش می کنند ، از قرض هایی که به آنها می دهیم ، از سخنانی که با آنان میزنیم ، از کارهایی که با آنان انجام می دهیم ؛ اما یک چیز در بین ما آدمیان فراموش نمی شود ، اینکه چه حسی به آنان انتقال می دهیم ، احساسات عمیقا مثبت و احساسات عمیقا منفی . احساسات عمیقا مثبتِ ما عشق نام می گیرند و احساسات عمیقا منفیِ ما تنفر . احس. یکی از دلایل کنار هم زندگی بشر، توانایی آنها در درک احساسات یکدیگر است. اگر قرار باشد که ربات ها نیز به اعضای خانواده های ما بپیوندند، باید نحوه ی کنار آمدن با احساسات دیگران را یاد بگیرند. pepper یک ربات نیمه انسان نما است که به همین منظور طراحی شده و دارای توانایی اندازه گیری احساسات انسان و تغییر رفتار خود بر اساس احساسات اندازه گیری شده ی وی است. خیلی چیزا هست که ناخوداگاهم میفهمه اما نمیتونه ابراز کنه و سعی میکنه خودشو به سطح خوداگاه برسونه تا اعلام وجود کنه ازونطرف خوداگاه به شدت این چیزای فهمیده شده رو انکار میکنه تا چیزی که مطلوب خودشه به رسمیت بشناسونه و همینطووووور سلسله جنگهای خوداگاه و ناخوداگاه هر رووووز ادامه پیدا میکنه... معمولا خوداگاه پیروز میشه و سر ناخوداگا. ناصر ایمانی فعال اصولگرا به اولین مناظره تلویزیونی ک داهای ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: مناظره ها باید در نوع افکار مردم تاثیر بگذارد نه بر روی احساسات مردم. اگر احساسات مردم تحریک شود دو قطبی را در فضای انتخابات ایجاد می کند. هیچ و هیچ چیزی نیس که ازش بنویسم...... اینجاهم یه روز خاک میگیرتش مثه صاحبش که داره سعی میکنه خودشو زنده به گور کنه .....هرچند خودمم سعی نکنم بقیه هستن سعیشونو میکنن ......راسته که دوستی تو زندگیم نیس؟! مثه یکی ک خونه ش جلو چشش داره میسوزه،اولش خودشو ب زمین و زمان میزنه،تلاش میکنه ک بتونه آتیشو مهار کنه،ک نذار همه جای خونه ش جلو چشش دود شه بره هوا،بعد میبینه تلاشش بی نتیجه س و خسته و کلافه میشه و میاد وایمیسه از دور ب فنا رفتن خونه شو نگا میکنه خسته شدم دلم میخواد بیام کنار فقط وایسم نگا کنم،اما نباید
اما لازم نیست همیشه اینطور باشد، چراکه شما بالا ه می توانید کنترل احساسات تان را بدست بگیرید. در… اختصاصی از هایدی پاو وینت درس 2مطالعات اجتماعی (احساسات ما) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 2مطالعات اجتماعی (احساسات ما)
پاو وینت درس 2مطالعات اجتماعی (احساسات ما) پاو وینتی زیبا و جذاب در 21اسلاید قابل ویرایش
با
پاو وینت درس 2مطالعات اجتماعی (احساسات ما)
دارم به زندگیِ بدون تو عادت میکنم . گذشته رو نمیشه فراموشش کرد . اما میشه ازش تجربه گرفت. تجربه من این بود که نباید تسلیم احساسات شد . ی که فقط تورو بخاطر احساسات بخواد ، یه روزی هم تورو بخاطر احساسات میذاره کنار . تصمیم گرفتم تنها جلو برم و تنها زندگیم رو بسازم . امیدوارم هرجا که هستی خوب و خوشحال و سلامت باشی . مراقب خودت باش . خدانگهدار . میدونی بعضی وقتا آدم دلش تنگ میشه انقدر که حس می کنه نمی تونه نفس بکشه اونوقت سعی می کنه خودشو تسلی بده با هرچیزی... مثل نوشتن دلتنگیاش... بعدم به یه جایی میرسه که میبینه هیچ کمکی نتونسته به خودش کنه میبینه همه چیز مثل روز اوله,میبینه هنوزم دلتنگه حتی بیشتر,به خودش میاد و میبینه همه چیز خیلی عمیق تر شده هیچ کاریم از دستش ساخته نیست...او. بعد از ظهر ها اکثرا پیش هم بودیم. آخه صمیمی ترین دوستمه. چند وقت بود یه جوری شده بود. دلش می خواست همه اش بشینه درباره اش صحبت کنه. می گفت دچار غلیان احساسات شده! می گفت تا اون موقع هیچ وقت این حس اهورایی رو تجربه نکرده! مثل رادیو یه بند حرف می زد. ب با بازی بزن بزن همسر و جناب برادر شروع شد(ی جور بازیه شبیه نون بیار کباب ببر ولی اسمشو نمیدونم)بعدم تا ساعت ۲ نصف شب پانتومیم بازی کردیم و خندیدیم((((:اینکه آخاهی چهارساعت داشت خودشو میکشت ک قلیه ماهی رو حالیه من کنه و من هررررچیزی گفتم ب جز قلیه ماهی((((:فک کن آخاهی خودشو انداخت زمین و هی قل خورد و من داشتم داد میزدم چرخش ماااااهی،چر. آغوش تورو دوست دارم بوی عطر آغوش تو دوست دارم دلم در آغوش تو پراز حس خوبه آغوش تو حس تنهایی رو از من دور میکنه از ترس ج بر من غلبه می کنه وقتی که تو آغوش توام دریچه احساسات رو به روم باز می کنه آغوش تو بی نهایت واسه من آرامش مرادر آغوش بگیر وقتی دلم می گیره وقتی که بارون میباره آغوش تو پراز حس آرامش آغوش تو حس تنهایی رو از من دور میکنه دلم در آغوش تو پراز حس خوبه آغوش تو حس تنهایی رو از من دور میکنه از ترس ج بر من غلبه می کنه وقتی که تو آغوش توام دریچه احساسات رو به روم باز می کنه آغوش تو بی نهایت واسه من آرامش milan اختصاصی از ژیکو پاو وینت درس 2 مطالعات اجتماعی پنجم (احساسات ما) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 2 مطالعات اجتماعی پنجم (احساسات ما)
پاو وینت درس 2 مطالعات اجتماعی پنجم (احساسات ما) پاو وینتی زیبا و جذاب داری 21 اسلاید قابل ویرایش
با
پاو وینت درس 2 مطالعات اجتماعی پنجم (احساسات ما)
معضل تکدی گری علاوه برغارت احساسات مردم و رقت بار جلوه دادن منظره شهر آبستن بسیاری از آسیب های اجتماعی است. خودروهای آینده توانایی تشخیص احساسات شما را دارند
به‌تازگی شرکت افکتیوا اقدام به تولید نرم‌افزاری پیشرفته کرده است که توانایی درک احساسات انسان‌ها را دارد و از آن در خودروهای آینده استفاده خواهد شد. ابراز احساسات دو شیر به زنی که وقتی توله بودند و رها شده بودند مراقبشان بوده. سه نوع هورمون در بدن مهمترین عواطف و احساسات را تحت تاثیر قرار می دهند که در این مطلب هر کدام با تصویر تشریح شده است. سه هورمون ا ی توسین، دوپامین و سروتونین در بروز احساسات و تغییر آن ها نقش دارند. این سه ماده که به هورمون عشق، شادی و ضد افسردگی مشهورند با تغییر میزانشان در بدن احساسات افراد را دستخوش تغییر می کنند. 

[ادامه م. ۱)استفاده از پیام من به جای پیام تو ۲)انتقال پیام کامل شامل( مشاهدات، افکار، احساسات و نیازها) ۳)عدم استفاده از احساسات به عنوان سلاح ۴)استفاده از زبان اختصاصی ۵)تمرکز بر مشکل به جای شخص ۶)اجتناب از به رخ کشیدن گذشته ۷)اجتناب از پیام های مبهم و کلی ۸)توجه به زبان بدن ۹)توجه به احساسات خود ۱۰)حل و فصل احساسات منفی نسبت به دیگران ۱۱)دفاع. بیشتر افرادی که به ید می روند، درباره چیزی که می خواهند ب ند متخصص نیستند؛ اما آنها احساسات و هیجانات خود را به خوبی درک می کنند. در نتیجه معمار فضا را طوری طراحی می کند که احساسات خوشایندی به کاربر… یکی از موارد مهمی که به انسان ها کمک می کند تا به راحتی در کنار هم زندگی کنند ، این است که قادر باشند تا احساسات یکدیگر را درک نمایند و با وجود این مطلب انسان اگر بتواند ربات های شخصی را هم به گونه ای طراحی کند که قادر به درک احساسات اطرافیان باشند ، می توانیم آن ها را جزئی از افراد خانواده محسوب کنیم ادامه مطالب را بخوانید ادم ها یک وقتایی یک اشتباهی میکنه که نمیشه به عقب برگشت واون اشتباه رو پاک کرد اشتباه من این بود که وارد دنیای مجازی شدم شاید بزرگترین اشتباه زندگیم باشه من نمیدونستم احساسات ادمای مجازی فرق میکنه ادمای مجازی خیلی راحت میتونن دل همو بشکنن اشتباه من این بود که دنیای مجازی رو وارد دنیای شخصی خودم من فک نمی یه مرد گریه ه ولی دنیای مجا. پسر بچه یه دوچرخه گرفته دستش چشماش از فرش کنده نمیشن ، توی دوربین نگاه نمیکنه ، شاید داره فکر میکنه رفقاش فردا تو کوچه میدونن دوچرخه رو هنرمند مردمی جلوی دوربینهای تلوزیون بهش صدقه داده ، رفع بلای خانوادش ..!! مرده که در خونه رو باز میکنه ،قبل از گونی آذوقه نور پرژکتور دوربین توی چشمشه ! نمیدونه درو ببنده یا وایسه با خج جلوی دوربین ت. چگونه احساسات ناخوشایند خود را با همسرمان در میان بگذاریم چگونه احساسات ناخوشایند خود را با همسرمان در میان بگذاریم:
وقتی ما ناراحت، دلسرد و یا خشمگین هستیم، برقراری ارتباط محبت آمیز دشوار می شود. با حاکم شدم احساسات منفی، موقتاً احساسات محبت آمیز، اعتماد، علاقه، درک همدلانه، پذیرش، قدرشناسی و احترام را از دست می دهیم. در این مواقع در بهترین شرایط هم گفت وگو به مجادله می انجامد. ۩۞۩ سلام عزیزم خیلی خوش آمدی تصاویرشباهنگ shabahang's pictures ۩۞۩ای مرغ سحرعشق زپروانه آموز که آن سوخته را جان شدوآواز نیامد ابزار شناخت ما از دنیا حواس پنجگانه هستند.انسان از بدو تولد فقط حس می کنه و با قدرت احساسات زندگی می کنه و جالبه که در برخورد با ک ن احساسات بزرگترها هم تحریک شده و تمام وجودشان لبریز از احساسات می شود.به نظرم این احساسات هستند که زندگی را ممکن و البته زیبا می کنند.ما در برخورد با دنیای دور و برمان تابع حسی هستیم که به ما منتقل می کنند.مثلا علاقه ما به جنگل ، دریا ، بیابان و ... به خاطر حس خوبیه که به ما می دهند.دیده نشده ی عاشق آهن و زباله و ساختمان و مصنوعات باشند.برای ما بچه های شمال احساسات و طبیعت دوستی با سرشت ما آمیخته شده و اگه یه روز سرسبزی طبیعت رو نبینیم حالمون بد میشه.حال بین تمام مناظر طبیعی جنگل برای من چیز دیگری است و از تمام جنگل هایی که دیدم منظره سلیلم داستان درازی دارد.داستانی به اندازه عمر من.جایی که خاطرات کودکی ام در آنجا رقم حورد و بهترین احساسات را آنجا تجربه . آپلود ع گاهی...یه وقتایی...متون ادبی...اشعار....موسیقی...ویا شاید آهنگ که تلفیق این دو هستاحساسات آدمو خیلی قشنگ بیان میکنه....مثل الان....*******بارون که میزنهاین آسمون منودیوونه میکنهخون گریه میکنههی پا به پای منتواین خیابونامن گریه میکنماون گریه میکنهبارون که میزنه باز جای خالیه تو درد میکنهتو کوچه های شهر میفهمم اینو منتنهایی آدمو ول گرد میکن. فوتبال ورزش احساسات است. بازیکنان برای رسیدن به فرمانروایی شان در فوتبال خودشان را تحت هر فشاری قرار می دهند و هر خستگی را به جان می ند،اما زمانی که این چرخه به آمدن لبخند روی لب هایشان منجر نشود،این احساسات دیگر است که بر همه وجودشان غلبه می کند،حتی اگر بزرگ ترین دستاوردها را داشته باشند.وقتی احساسات یک ورزشکار ترک می خورد، این اتفاق می تواند در بزرگ ترین رویداد فوتبال جهان رخ بدهد. گریه های ک نه به تازگی توسط محققان ام آی تی ساعت هوشمندی اختراع شده که قادر به درک احساسات مالکان خود است. این کار بر مبنای الگوهای سخن گفتن کاربران صورت می گیرد. تا کنون مطالب بسیار زیادی درباره ی قدرت ذهن نوشته شده است. ذهن انسان قادر است احساسات و عواطف را تنظیم کند. البته تنظیم احساسات به معنای کنترل آنها نیست. بسیاری از افراد مدام می گویند «نمی توانم احساسم را کنترل کنم». این افراد کنترل احساسات را با تنظیم آنها اشتباه می گیرند. منظور از تنظیم احساسات این است که […] نوشته ۵ روش برای این. کلشو از پشت دیوار اورده بیرون چشمام برق می زنه می بینمش، یه لبخند عمیق می زنم بهش، دستمو باز می کنم میگم : بیا اینجا ببینم ، بدو . منو نمیشناخت و منم نمی شناختمش، باورم نمی شد، بدو بدو کرد خودشو پرت کرد تو بغلم، وقتی بغلش فشارش دادم و بوسش ، بعد گذاشتمش رو پام، بهش می گم: اسمتت چیه؟: ))) دو سالشم شاید نشده باشه، هیچی بلد نیست ولی اسمشو بل. واکنش اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به ابراز احساسات تماشاگران بازی ایران و ازب تان در یوم را در ویدئوی زیر ببینید. بر اساس تحقیق جدیدی که با هدف یافتن راه های ساده و موثر برای کاهش تاثیر استرس و سایر احساسات منفی انجام شده است، صحبت با خود به صورت سوم شخص، می تواند به کنترل احساسات فرد کمک کند. با یاد خدا سلاممممم خوبین منم خوبم خدا رو شکر فردا شب قدر(چهارشنبه شب)خدا جونم دوستم آدم بدی نیست فقط یه ده تنهاست با اینکه از دستش ناراحتم ولی نمیتونم ناراحتیشو ببینم داره خودشو بدبخت میکنه برام درد و دل کرد اشک ریخت من چیکار کنم خدا جونم؟؟چی بهش بگم اون دختر با تموم بدی هایی که در حق من کرده منو داغون کرده ولی خب اونم آدمه اشتباه م. قضاوت خانم ها درباره احساسات همسرشان یکی از دلایل ایجاد اختلاف میان زوجین است. با احساسات منفی خود آشتی کنید جنگ و زن : شما منبع تمام احساسات خود هستید .در هر لحظه می توانید آنها را به وجود بیاورید یا تغییر دهید. پس چرا این کار را نمیکنید؟ برای اکثر ما داشتن احساس بد طبیعی است، در حالی که باید حتما دلیلی برای احساس خوب خود داشته باشیم. اگه دیدی ی غیره طبیعی غذا میخوره و مکث میکنه بدون ناراحته... اگه دیدی ی اصلا اشک به چشماش نمیاد بدون خیلی تو داره.... اگه دیدی ی خیلی میخنده بدون خیلی زخم خورده... اگه دیدی ی به همه چیز بی توجه بدون زمانی زیاده از حد عاشق بوده... اگه دیدی ی تو احوال پرسی هی میگه شکر بد نیستم بدون دروغ میگه نه حالش خوبه نه روزگارش... اگه دیدی ی خیلی نگا میکنه . ببینین ، من احتمالا اون گوشه یه منوی movies میزارم که خب ، همونطوری که مشخصه قراره توش ایی که می بینم و بهشون احساسات خوشایندی دارم (از قبیل خوشم اومد ، دوسش دارم ، می پرستمش یا کلا احساسات مثبت مبهم) ، میزارم.
نو نقد ، نو استارز ، نو ریویو خلاصه دنیا سرشار است از انسان هایی که به قلب شان پشت کرده اند . مردان ، ثروتمندان ، حُکام سلطه جو ، رجال قدرتمند و... اشخاصی که تنها کودکیشان را در تجربه احساسات ناب انسانی گذرانده اند و قلب شان را همسو با اطراف در درون خود نابود کرده اند . اینکه احساس هنوز در قلب برخی از ما حضور دارد برای بشر جای امیدواری ست . نبودِ احساسات ئاکام کامرانی شناسایی و ابراز احساسات اولین مرحله ی ان. وی. سی مشاهده بدون ارزی بود، و دومین مرحله این است که چگونه احساس می کنیم. رولو می روان کاو معتقد است که ((یک انسان بالغ قادر است بین احساسات متفاوت در تجربیات بسیار قوی و شدید یا تجربیات حساس و بسیار ضعیف، مثل قسمت های مختلف موسیقی در یک سمفونی، تفاوت بگذارد.)) با اسن حال طبق نظر رولو خیلی از ما احساسات مان ((مثل نت شیپور محدود)) است. قسمتهای مختلف این بخش عبارتند از: بهای سنگین احساسات بیان نشده(بیان آسیب پذیریمان می تواند اختلافات را حل کن.) احساسات در مقابل عدم احساسات( بین احساسات و تفکرات تمایز قایل شوید) ساختن مجموعه واژگانی برای احساسات خلاصه اینکه دومین مرحله ابراز خود بیان احساسی است که داریم. با توسعه ی دایره لغات خود از احساس ها می توانیم احساس های خود را به صورت مشخص و واضح شناسایی و نام گذاری کنیم و در نتیجه راحت تر ارتباط برقرار کنیم. قبول آسیب پذیری خود و ابراز احساس مان می تواند به حل اختلافات کمک کند. ان. وی. سی بین بیان کلماتی که احساسات را توصیف می کنند با کلمات و جملاتی که تفکرات، ارزی ها و تفاسیر را توصیف می کنند تمایز قائل است. اگر دوست دارید بیشتر بدانید با مطالعه فصل 4 این کتاب با کلماتی در رابطه با وقتی نیازهایتان تحقق می یابد و همچنین کلماتی در رابطه با مواقعی که نیازهایتان تحقق نمی یابد بیشتر آشنا خواهید شد. مطالعات صورت گرفته توسط محققان یی نشان می دهد، مغز برای ذخیره سازی احساسات، از همان سیگنالی استفاده می کند که برای بویایی، چشایی یا لامسه کاربرد دارند. مطالعات صورت گرفته توسط محققان یی نشان می دهد، مغز برای ذخیره سازی احساسات، از همان سیگنالی استفاده می کند که برای بویایی، چشایی یا لامسه کاربرد دارند.

به گزارش ایسنا، اگرچ. چه می شود اگر بتوانیم علاوه بر حرکات سر و دست ها، حالات چهره و احساسات کاربر را نیز به تجربه واقعیت مجازی او اضافه کنیم؟ توسعه دهندگان قاب چشمی «mask» دست به کار پاسخ به این سوال شده اند. قاب مورد بحث… تئوری پردازی احساسات تها نوشته برنت ای. ساسلی ترجمه: سید مصطفی حسینی پور این مقاله با این فرض شروع می شود که «احساسات» بخشی ذاتی از زندگی در نظام بین الملل هستند، اما این موضوع به خوبی در روابط بین الملل منع نشده است. مطالعه احساسات می تواند بیشتر و بطور سیستماتیک با این چهارچوب از طریق تئوریزه دقیق اینکه تها – به عنوان مهمترین باز.