احساسات کار خودشو میکنه

به نقل از خبرگزاریها در مورد احساسات کار خودشو میکنه : شفقنا زندگی -احساسات نقش مهمی در روابط افراد دارند که محققان به تازگی دریافته اند ژنتیک در این زمینه نقش زیادی ندارد. احساسات به فرزندان ژنتیکی منتقل می شود یا ارثی؟ محققان کمبریج با مطالعه خاستگاه ژنی بعضی از رفتارهای اجتماعی انسان دریافتند که احساسات یک مفهوم قابل یادگیری است و از طریق ژن ها […] the post آیا احساسات را به فرزندانم. بعضی وقتها نمیتونم تشخیص بدم طرف نمیفهمه یا خودشو زده به نفهمیدن!نفهمی آرامش داری! خودتو بزنی به نفهمیدن هم خودش یه نوع قدرته ! خلاصه که شما برنده ای !
+از آن پست های انتشار در آینده ای که من نیستم :) رکنا: هورمون ها از عوامل تاثیرگذار بر احساسات انسان است و ترکیب تغییرات هورمونی و تغییرات سبک زندگی، می تواند اثر چشمگیری در خلق و خو و احساسات ما داشته باشد.هورمون ها بر موارد مختلفی، از نوسانات خلق و… از چی بگم از مردی که راننده تا یه فقط دنبال دخترای تنها میگرده.
از پسری که عشقش رو واسه هوس بازی میخواد.
از دختری که به خاطر یه سری نامرد باید مسیرشو دور کنه که مزاحمش نشن
از ای که از مشتریش مدرک جمع میکنه و تهدیدش میکنه پول میخواد اگه نه به خانوادش نشون میده.
از پسری که فکر میکنه عشقش تو خونست نمیدونه چند تا کارگر دورش .
ست خودشو جمع میکنه گریه میکنه سارینا خانم باهوشه اما یسنا فکر میکنه عروسکه من میترسم بغلش کنم اما یسنا مثل خانوم بزرگا بغلش میکنه هر ستاشون دوست داشتنی هستن انسان از طریق زبان، صدا، آوا، ح صورت و زبان بدن احساسات خود را بیان می کند. زبان و فرهنگ بر نحوه ی بیان احساسات فرد مؤثرند. با وجود این گوناگونی ها، تمام انسان ها احساسات مشابهی را تجربه می کنند. توانایی شما در خواندن احساس دیگران و ع العملی که در قبال آن نشان می دهید هوش هیجانی نام دارد. با […] نوشته درک احساسات دیگران با چند ترفند . افرادی هستند که متوجه احساسات خود نیستند و نمی دانند که این احساسات نوعی افسردگی به حساب می آید. آنها افرادی هستند که هرگز تفاوت بین احساسات خود در هر روز را متوجه نشده و از تغییر خلق خود بی اطلاع اند. متخصصان می گویند: اختلالات رشته های شبکه عصبی مانع از درک احساسات می شود. سلام دوستان میخوام ی میتینگ ازمایشی بزارم تو شهرمون هرکی که فک میکنه ره یا دورو برش ره یا اینکه فک میکنه میتونه فری استایل خوب اجرا کن با ایمیل من تماس بگیره خودشو معرفی کنه و شماره تلفنشو بزاره تا من باقی مطلبو بهش عرض کنم [email protected] یکی از دلایل کنار هم زندگی بشر، توانایی آنها در درک احساسات یکدیگر است. اگر قرار باشد که ربات ها نیز به اعضای خانواده های ما بپیوندند، باید نحوه ی کنار آمدن با احساسات دیگران را یاد بگیرند. pepper یک ربات نیمه انسان نما است که به همین منظور طراحی شده و دارای توانایی اندازه گیری احساسات انسان و تغییر رفتار خود بر اساس احساسات اندازه گیری شده ی وی است.

behzadbm سر خودشو با آتیش میسوزونه!!! دیوانه , عرب , آتش , behzadbm
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p بازیکن تیم پیکان می گوید که در فولادخوزستان با احساسات او بازی شده است. محققان در یِل آزمایش هایی را روی ۱۸۰۰ فرد انجام داده اند. آن ها متوجه شده اند زمانی که اشخاص به فرد مقابلشان نگاه نمی کنند، بهتر می توانند احساسات او را حدس بزنند. شاید دلیل این موضوع آن باشد که افراد بهتر می توانند با استفاده از ح های صورت، احساسات واقعی خود[ادامه مطلب] هیچ و هیچ چیزی نیس که ازش بنویسم...... اینجاهم یه روز خاک میگیرتش مثه صاحبش که داره سعی میکنه خودشو زنده به گور کنه .....هرچند خودمم سعی نکنم بقیه هستن سعیشونو میکنن ......راسته که دوستی تو زندگیم نیس؟! اختصاصی از یارا فایل پاو وینت درس 2 مطالعات پنجم (احساسات ما) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 2 مطالعات پنجم (احساسات ما)
پاو وینت درس 2 مطالعات پنجم (احساسات ما) پاو وینتی زیبا و جذاب در 21اسلاید قابل ویرایش  برای ایجاد انگیزه بهتر در فراگیری
با
پاو وینت درس 2 مطالعات پنجم (احساسات ما)
از ضربه‌ای که خوردم نتیجه گرفتم، وقتی ی می‌خواد عزیزترین دوستشو برای آ ین خداحافظی آماده کنه باید خودشو جای اون بذاره به این فکر کنه که در لحظه تمام خاطرات خوشی‌ها ناخوشی‌ها تمام حرف‌ها و مکالمات بینشون به ذهن مخاطبشون هجوم میاره و در غلیان احساسات اگه جملات ادا شده پاسخگوی نسبی اون هجم از خاطرات و احساسات نباشن، حس بی&. جدیدا بعد مهد میریم کتابخونه کلی بازی میکنه فندق. کامل بزرگ شدنش رو دارم می بینم. باورم نمیشه میره بی ت میکنه ازین که پیش بچه های دیگه باشه. مردی شده واسه خودش.. حس خودشو سرگرم میکنه. لوگو و بلاک بازی خیلی دوست داره. واسه خودش موشک درست میکنه باهاشون بازی میکنه. کلی قدرت تخیلی داره. طفلی هفته پیش کلی مریض بود الان بهتره. البته هنوز دوا .
احساسات نقش مهمی در روابط افراد دارند که محققان به تازگی دریافته اند ژنتیک در این زمینه نقش زیادی… وقتی یک نفر برایت مهم باشد.در مربوط به وی را که توی ذهنت باز میکنی توی جاهای مختلف اتاق خاطراتش چیز های مختلفی پیدا میکنی که جاهای مختلفی از احساساتت را تحریک میکنند...یکی از خاطره ها را برمیداری و نگاه میکنی شادی ات تحریک میشود...یکی دیگر غمگینت میکند...آن یکی حتی میتواند احساسات را بیدار کند...او یک نفر را داشت که توی اتاق مربوطه تک ت.
✅ در فرایند رشد مسئولیت عاطفی،
اغلب ما سه مرحله را تجربه می کنیم:1️⃣ "بردگی عاطفی" یعنی اعتقاد به مسئولیت در مقابل احساسات دیگران.2️⃣ "مرحله نفرت انگیز" یعنی امتناع از قبول اهمیت احساسات و نیازهای دیگران3️⃣ " عاطفی" یعنی قبول مسئولیت کامل احساسات و اعمال خودمان، نه احساسات دیگران زیرا می دانیم که نمی توانیم تحقق نیازهایما. ب با بازی بزن بزن همسر و جناب برادر شروع شد(ی جور بازیه شبیه نون بیار کباب ببر ولی اسمشو نمیدونم)بعدم تا ساعت ۲ نصف شب پانتومیم بازی کردیم و خندیدیم((((:اینکه آخاهی چهارساعت داشت خودشو میکشت ک قلیه ماهی رو حالیه من کنه و من هررررچیزی گفتم ب جز قلیه ماهی((((:فک کن آخاهی خودشو انداخت زمین و هی قل خورد و من داشتم داد میزدم چرخش ماااااهی،چر. آدم ها اغلب چیزها را فراموش می کنند ، از قرض هایی که به آنها می دهیم ، از سخنانی که با آنان میزنیم ، از کارهایی که با آنان انجام می دهیم ؛ اما یک چیز در بین ما آدمیان فراموش نمی شود ، اینکه چه حسی به آنان انتقال می دهیم ، احساسات عمیقا مثبت و احساسات عمیقا منفی . احساسات عمیقا مثبتِ ما عشق نام می گیرند و احساسات عمیقا منفیِ ما تنفر . احساسات ماندگار ئاکام کامرانی کامپیوترها می توانند عواطف و احساسات آدمی را تشخیص دهند و ع العمل بشر را در مواقع مختلف پیش بینی کنند. گویا آی تی – نفوذ هوش به زندگی روزمره انسان ها باعث شده تا زندگی ما از این فناوری قدرتمند تأثیر بگیرد و در نتیجه این فناوری بتواند احساسات و عواطف ما را تجزیه و تحلیل نموده[ادامه مطلب] اگرچه کودک از ابتدای تولد خود بخشی از احساسات خود را با گریه، خنده و دیگر ح های چهره بیان می کند، اما این که کودک بیاموزد چگونه احساسات خود را در چهره اش نمایان کند یا نکند، چگونه میان احساسات دیگران و ح چهره شان ارتباط درست برقرار کند، و یا چه نوع کنش هایی به ایجاد چه نوع احساساتی می انجامد، از جمله مهارت های زندگی است که کودک به تدریج در طول زندگی خود فرا می گیرد. این جو کارش خیلی زیاد شده...
کمتر وقت میکنه به من زنگ بزنه یا چت کنه باهام... حتی کمتر وقت میکنه بخوابه!!
و همه وجود من پر شده از دلتنگی! و اینکه حس میکنم بدنم داره خودشو لوس میکنه تا مثلا جو رو مجبور کنه بیشتر بهم توجه نشون بده!!!!!
مثلا دردای عجیب غریب میاد سراغم! بعد قشنگ معلومه منتظره جو زنگ بزنه تا واسش ناز کنه ها!!! :/
مگه مغز . خشم، ناامیدی، ترس و دیگر «احساسات منفی» همگی بخشی از تجربه ی انسانی ما هستند. همه ی آنها می توانند منجر به استرس شوند و همیشه تلاش می شود که نادیده گرفته شوند یا به شکل دیگری انکار شوند. اما واقعیت این است که این احساسات می توانند به سلامت ما کمک کنند. رویکرد بهتر این است که به جای انکار […] نوشته احساسات منفی چه تاثیری روی ما دارند . ابراز احساسات دو شیر به زنی که وقتی توله بودند و رها شده بودند مراقبشان بوده. سه نوع هورمون در بدن مهمترین عواطف و احساسات را تحت تاثیر قرار می دهند که در این مطلب هر کدام با تصویر تشریح شده است. سه هورمون ا ی توسین، دوپامین و سروتونین در بروز احساسات و تغییر آن ها نقش دارند. این سه ماده که به هورمون عشق، شادی و ضد افسردگی مشهورند با تغییر میزانشان در بدن احساسات افراد را دستخوش تغییر می کنند. 

[ادامه م. ۱)استفاده از پیام من به جای پیام تو ۲)انتقال پیام کامل شامل( مشاهدات، افکار، احساسات و نیازها) ۳)عدم استفاده از احساسات به عنوان سلاح ۴)استفاده از زبان اختصاصی ۵)تمرکز بر مشکل به جای شخص ۶)اجتناب از به رخ کشیدن گذشته ۷)اجتناب از پیام های مبهم و کلی ۸)توجه به زبان بدن ۹)توجه به احساسات خود ۱۰)حل و فصل احساسات منفی نسبت به دیگران ۱۱)دفاع. به سلامتی همه اونایی که تو دلمون نشستن و کرایه هم نمیدن. به سلامتی همه اونایی که مارو همین جوری که هستیم قبول دارن وگرنه بهتر از ما رو که همه دوست دارن. به سلامتی پاک کن که به خاطر اشتباه دیگران خودشو کوچیک میکنه. به سلامتی با ارزش ترین پول دنیا "تومن" چون هم تو هستی توش هم من. به سلامتی اونایی که اگه صد لایه ایزوگامشون هم ن بازم معرفت ازشون چیکه میکنه. به سلامتی پنگوئن که نیم وجب قد داره ولی راه میره. به سلامتی اونایی که دوسشون داریم و نمیفهمن و آ شم دق میدن مارو. صلامتی همه کلاس اولی ها که تازه امسال یاد میگیرن سلامتی درسته نه صلامتی. به سلامتی دوست نازنینی که گفت قبر منو خیلی بزرگ بسازین چون یه دنیا آرزو با خودم به گور میبرم. به سلامتی ی که بهش زنگ میزنی خوابه ولی واسه این که دلت رو نشکنه میگه خوب شد زنگ زدی باید بیدار میشدم. به سلامتی سندباد که بچه کرمانشاه نبود ولی همه دنیا رو با شلوار کردی گشت. به سلامتی مادر که اگه سر سفره غذا کم بیاد اولین ی که اشتها نداره اونه. به سلامتى همه رفقایی که نه دنیا عوضشون میکنه نه من با دنیا عوضشون میکنم.. عزیزانم در جواب دادن کوتاهی نمی کنم کارهایم زیاد شده دوستتون دارم اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت مطالعات اجتماعی کلاس پنجم درس اول تادوم (احساسات ما) با و پر سرعت .
پاو وینت مطالعات اجتماعی کلاس پنجم درس اول تادوم (احساسات ما)
پاو وینت مطالعات اجتماعی کلاس پنجم درس اول تادوم (احساسات ما) پاو وینتی زیبا و مفید در 21اسلاید قابل نمایش کلاس پنجم درس دوم احساسات ما
با
پاو وینت مطالعات اجتماعی کلاس پنجم درس اول تادوم (احساسات ما)
اززمانی که بتوانیم احساسات خودرادرزمانها ومکانهای متفاوت شناسایی کنیم وبه احساس خوداهمیت بدهیم ودنبال علت ان باشیم کاررابرای رسیدن به اعتماد به نفس بالا برای خود اسان کرده ایم.فردی که احساس رادرمورد خود درک کندوبه ان بهادهد درواقع خودش رادر موقعیتهای متفاوت میبیندوبجای تکیه بر جلب توجه برای دیگران به احساسات خود توجه دارد.حال . ادم ها یک وقتایی یک اشتباهی میکنه که نمیشه به عقب برگشت واون اشتباه رو پاک کرد اشتباه من این بود که وارد دنیای مجازی شدم شاید بزرگترین اشتباه زندگیم باشه من نمیدونستم احساسات ادمای مجازی فرق میکنه ادمای مجازی خیلی راحت میتونن دل همو بشکنن اشتباه من این بود که دنیای مجازی رو وارد دنیای شخصی خودم من فک نمی یه مرد گریه ه ولی دنیای مجا. چگونه احساسات ناخوشایند خود را با همسرمان در میان بگذاریم چگونه احساسات ناخوشایند خود را با همسرمان در میان بگذاریم:
وقتی ما ناراحت، دلسرد و یا خشمگین هستیم، برقراری ارتباط محبت آمیز دشوار می شود. با حاکم شدم احساسات منفی، موقتاً احساسات محبت آمیز، اعتماد، علاقه، درک همدلانه، پذیرش، قدرشناسی و احترام را از دست می دهیم. در این مواقع در بهترین شرایط هم گفت وگو به مجادله می انجامد. ۩۞۩ سلام عزیزم خیلی خوش آمدی تصاویرشباهنگ shabahang's pictures ۩۞۩ای مرغ سحرعشق زپروانه آموز که آن سوخته را جان شدوآواز نیامد پسر بچه یه دوچرخه گرفته دستش چشماش از فرش کنده نمیشن ، توی دوربین نگاه نمیکنه ، شاید داره فکر میکنه رفقاش فردا تو کوچه میدونن دوچرخه رو هنرمند مردمی جلوی دوربینهای تلوزیون بهش صدقه داده ، رفع بلای خانوادش ..!! مرده که در خونه رو باز میکنه ،قبل از گونی آذوقه نور پرژکتور دوربین توی چشمشه ! نمیدونه درو ببنده یا وایسه با خج جلوی دوربین ت. ابزار شناخت ما از دنیا حواس پنجگانه هستند.انسان از بدو تولد فقط حس می کنه و با قدرت احساسات زندگی می کنه و جالبه که در برخورد با ک ن احساسات بزرگترها هم تحریک شده و تمام وجودشان لبریز از احساسات می شود.به نظرم این احساسات هستند که زندگی را ممکن و البته زیبا می کنند.ما در برخورد با دنیای دور و برمان تابع حسی هستیم که به ما منتقل می کنند.مثلا علاقه ما به جنگل ، دریا ، بیابان و ... به خاطر حس خوبیه که به ما می دهند.دیده نشده ی عاشق آهن و زباله و ساختمان و مصنوعات باشند.برای ما بچه های شمال احساسات و طبیعت دوستی با سرشت ما آمیخته شده و اگه یه روز سرسبزی طبیعت رو نبینیم حالمون بد میشه.حال بین تمام مناظر طبیعی جنگل برای من چیز دیگری است و از تمام جنگل هایی که دیدم منظره سلیلم داستان درازی دارد.داستانی به اندازه عمر من.جایی که خاطرات کودکی ام در آنجا رقم حورد و بهترین احساسات را آنجا تجربه . آپلود ع «میخائیل بوگدانف» گفت اقدامات یی ها موجب تحریک احساسات ج طلبانه در میان برخی کُردهای شده است. ک نه ی شیاطین میدونستین هم مثه شهروندان کشورها رئیس جمهور، ت و ک نه ای داره؟  و ک نه ی او مرکب از بیست نفر است. کارهای خودشو با کمک اونا انجام میده. برای هر کاری ی تعیین کرده، به انحراف کشیدن مردم رو به اون ک نه س .  افراد ک نه اش از فرزندان خودش هستند. در هر صبح و شام تخت خودشو میزاره و روش میشینه، افراد ک نه دورش جمع میشن، اونم دس. نخست ترکیه اعلام کرد که بر مبنای احساسات تصمیم گرفته و نباید با تداوم تعلیق صدور روادید شهروندان یی و ترکیه ای را متضرر کند. دوست داری حرف بشنوی یا درد؟؟؟؟ از چی بگم از مردی که راننده تا یه فقط دنبال دخترای تنها میگرده از پسری که عشقش رو واسه هوس بازی میخواد از دختری که به خاطر یه سری نامرد باید مسیرشو دور کنه که مزاحمش نشن از ای که از مشتریش مدرک جمع میکنه و تهدیدش میکنه پول میخواد اگه نه به خانوادش نشون میده از پسری که فکر میکنه عشقش تو خونست نمیدونه چند . بر اساس تحقیق جدیدی که با هدف یافتن راه های ساده و موثر برای کاهش تاثیر استرس و سایر احساسات منفی انجام شده است، صحبت با خود به صورت سوم شخص، می تواند به کنترل احساسات فرد کمک کند. کلشو از پشت دیوار اورده بیرون چشمام برق می زنه می بینمش، یه لبخند عمیق می زنم بهش، دستمو باز می کنم میگم : بیا اینجا ببینم ، بدو . منو نمیشناخت و منم نمی شناختمش، باورم نمی شد، بدو بدو کرد خودشو پرت کرد تو بغلم، وقتی بغلش فشارش دادم و بوسش ، بعد گذاشتمش رو پام، بهش می گم: اسمتت چیه؟: ))) دو سالشم شاید نشده باشه، هیچی بلد نیست ولی اسمشو بل. مردی ک نمیتونه خودشو توو اجتماع کنترل کنه چرا نمیره جنگل؟!!اونجا انواع و اقسام حیوون هست میتونه استفاده کنه...خاک دوعالم برسرمردای کثیف این مملکت ...خااااااک!!!منِ دختر چقدر باید در تا ی رو بکوبم بهم پیاده شم  بین مسیر...یکی دوبار که نیست...توروقران ادم باشین ....چرا مردا کصافط شدن؟!!ای درد ..ای مرض.. به گند کشیدید همه جارو...چقد از دستتون. قضاوت خانم ها درباره احساسات همسرشان یکی از دلایل ایجاد اختلاف میان زوجین است. با یاد خدا سلاممممم خوبین منم خوبم خدا رو شکر فردا شب قدر(چهارشنبه شب)خدا جونم دوستم آدم بدی نیست فقط یه ده تنهاست با اینکه از دستش ناراحتم ولی نمیتونم ناراحتیشو ببینم داره خودشو بدبخت میکنه برام درد و دل کرد اشک ریخت من چیکار کنم خدا جونم؟؟چی بهش بگم اون دختر با تموم بدی هایی که در حق من کرده منو داغون کرده ولی خب اونم آدمه اشتباه م. با احساسات منفی خود آشتی کنید جنگ و زن : شما منبع تمام احساسات خود هستید .در هر لحظه می توانید آنها را به وجود بیاورید یا تغییر دهید. پس چرا این کار را نمیکنید؟ برای اکثر ما داشتن احساس بد طبیعی است، در حالی که باید حتما دلیلی برای احساس خوب خود داشته باشیم. اگه دیدی ی غیره طبیعی غذا میخوره و مکث میکنه بدون ناراحته... اگه دیدی ی اصلا اشک به چشماش نمیاد بدون خیلی تو داره.... اگه دیدی ی خیلی میخنده بدون خیلی زخم خورده... اگه دیدی ی به همه چیز بی توجه بدون زمانی زیاده از حد عاشق بوده... اگه دیدی ی تو احوال پرسی هی میگه شکر بد نیستم بدون دروغ میگه نه حالش خوبه نه روزگارش... اگه دیدی ی خیلی نگا میکنه . اختصاصی از هایدی پاو وینت درس 2 مطالعات اجتماعی پنجم (احساسات ما ) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 2 مطالعات اجتماعی پنجم (احساسات ما )
پاو وینت درس 2 مطالعات اجتماعی پنجم (احساسات ما ) این پاو وینت در 21اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پاو وینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانشجویان با ظرافت خاص جمع آوری شده است.
با
پاو وینت درس 2 مطالعات اجتماعی پنجم (احساسات ما )
اختصاصی از فایلکو پاو وینت درس 2 مطالعات اجتماعی پنجم (احساسات ما) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 2 مطالعات اجتماعی پنجم (احساسات ما)
پاو وینت درس 2 مطالعات اجتماعی پنجم (احساسات ما) این پاو وینت در 21 اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پاو وینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش با ظرافت خاص جمع آوری شده است.
با
پاو وینت درس 2 مطالعات اجتماعی پنجم (احساسات ما)