احمدفراستی منافق خارج نشین

به نقل از خبرگزاریها در مورد احمدفراستی منافق خارج نشین : بر جنازه منافق از جنازه این منافق فرار می کنم، تا مبادا بر او بگزارم. به گزارش سرویس دینی جام نیوز ، صادق علیه السلام فرمود: یکی از منافقان از دنیا رفت. حسین علیه السلام همراه جنازه وی حرکت فرمود. در راه به یکی از غلامانش برخورد. از او پرسید:« کجا می روی؟» غلام گفت:« از جنازه این منافق فرار می کنم، تا مبادا بر او بگزارم.» به او فرمود:« ط.
فرق مومن و منافق در تکرار اشتباه و عذرخواهی هر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی  على ‏علیه السلام:

إیّاکَ وما یُعتَذَرُ مِنهُ ؛ فَإنَّ المُؤمِنَ لایُسیی‏ءُ ولایَعتَذِرُ والمُنافِقُ کُلَّ یوَمٍ یُسیی‏ءُ ویَعتَذِرُ؛


از آنچه موجب پوزش خواهى شود ، بپرهیز ؛ زیرا مؤمن ، نه بد کند و نه‏ پوزش خواهد ،

و منافق ، هر روز بد کند و [هر دَم‏] پوزش خواهد.
 تحف العقول، ص248  رسانه‎های قطر در واکنش به اظهارات مفتی اعظم سعودی درباره اینکه تصمیمات عربستان در راستای منفعت مسلمانان است، هیأت علمای عربستان را «منافق» خواندند. 4.معیار شناخت مؤمن از منافق .
فضیلت بزرگ دیگر علی این است که به عنوان معیار و میزان، شناخت مؤمن از منافق قرار می گیرد.
ادامه مطلب چهل حدیث از هادی (ع) در مورد مومن و منافق ۱ – هر از بدى‏اش ناراحت و از خوبى‏اش خوشحال شود، این نشانه مسلمان مؤمن است و نشانه منافق این است که بدى‏اش ناراحتش نمى‏کند و خوبى‏اش او راخوشحال نمى‏سازد. ۲- مؤمن شوخ و شنگ است، و منافق اخمو و عصبانى. ۳- مؤمن به میل و رغبت خانواده خود غذا مى‏خورد ولى منافق میل و رغبت خود را بهخانواده‏اش تحم. دبیر مجمع تشخیص مصلحت در صفحه توئیترش نوشت: حمایت علنی از تروریست های منافق، علامت ناتواتی و بی آبرویی آنهاست سلام! بعد از خاتمی که منافق ترین و وطن فروش ترین رییس جمهور تاریخ ایران زمین بود! میشه به هم لقب بی ادب ترین رییس جمهور تاریخ ایران زمین را داد! پ.ن: به امید روزی که خبر نابودی و سید محمد خاتمی و همه منافقین را بشنویم؛ بلند بگو آمین... مدیرکل روابط عمومی دادگستری استان لرستان گفت: در جریان اغت ات اخیر در شهرستان بروجرد یک فرد خارج نشین دارای اص بروجردی دستگیر شد. از اول انقلاب و حتی قبل تر اکثر نیروی های اصیل انقل یادشان هست که ریش بزی یا بزغاله ای معرف افراد منافق دور مزور بوده است لذا تعداد افراد بزی بزغاله ای با این مدل ریش در ت بیش از هر ت دیگری است و این احساس منفی ریش های بزی و بزغاله ای اول انقلاب را احیا می کند بیاییم کمپین تحریم و طرد بزغاله های اجتماع را فراهم و مهیا نماییم بزها بزغال. بروجرد- مدیرکل روابط عمومی دادگستری استان لرستان گفت: در جریان اغت ات اخیر در شهرستان بروجرد یک فرد خارج نشین دارای اص بروجردی دستگیر شد. یک منافق اهل تصوف و مبلغ مثنوی در وبگاه شخصیش نوشته: 《 سکولاریسم خواستار گسترش جریان تصوف در مقابل فقاهت است》 من نمیخوام بی ادبی کنم اما آخه این الاغ منافق یا نمیدونه چی میگه یا این که داره مردم رو فرض میکنه.  آقا گذشت اون زمانی که مردم نمیفهمیدند. تو که خودت ادبیات چند کشور فارسی زبان هستی و واژگان جدید مینویسی. تو که خودت عطار و . هر چقدر هم و بی ادبی بشنوم؛ هر چقدر پیغام تهدید آمیز برام بگذارند؛ باز هم فریاد میزنم که من از وطن فروش ها متنفرم؛ من از محمد خاتمی؛ منافق ترین و وطن فروش ترین انسان نمای روی زمین متنفرم؛ مرگ بر خاتمی منافق؛ خود باخته و ذلیل و حقیر ... شناخت منافق، به این راحتی ها هم نیست! منافق از می گوید و گریه می کن ی با تمام وجود علیه خط مبارزه می کند! آن وقت نفاقش کجا لو می رود؟ در مقابل انقل ؛ زمانی که انقل می خواهد مقابل دشمن، محکم درگیر شود، می گوید نباید تندروی کرد. به این بهانه که از دشمن به ما ضرر برسد. پناهیان دام الظله شب ششم فاطمیه 89- هیئت هنر دل بده شناخت موافق به این راحتی ها هم نیست
برای دیدن تصویر در اندازه پروفایل با ذکر صلوات بر روی آن کلیک کنید. ثواب این طراحی تقدیم به شهید سید محمد بهشتی...
بسم الله الرحمن الرحیم حال منافق : v (فی‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ فَزادَهُمُ اللَّهُ مَرَضاً وَ لَهُمْ عَذابٌ أَلیمٌ بِما کانُوا یَکْذِبُونَ)[1]؛ در دلهاشان مرضى است پس خدا بکیفر نفاقشان آن بیمارى را زیادتر کرد، و ایشان بخاطر دروغها که میگویند عذابى دردناک دارند . پیام های آیه : 1. نفاق، یک مرض روحى ومنافق بیمار است. همانطور که بیمار، نه . تعدادی از اعضای جناح موسوم به مع ن خارج نشین ، جمعیت مشترکی را با صهیونیست ها از جمله فرزند اسحاق ر ن نخست اسبق رژیم صهیونیستی تشکیل دادند. ویژگی های منافق از دیدگاه قرآن 1- فریب کاری ونیرنگ بازی یخادِعُونَ اللَّهَ وَ الَّذِینَ آمَنُوا[1] می خواهند خدا و مؤمنان را فریب دهند. ادامه مطلب شیوه ای که یک خواننده خارج نشین در دهه چهل استفاده از چک داشت، به تدریج این ابزار مالی را از جایگاه اصلی خود خارج کرد. عده ای قلیل از ضد انقلاب های خارج نشین برای بر هم زدن دسته عزاداری حسین(ع) تلاش د. علی(ع) درباره خود فرمود:
“اگر با شمشیرم بر بینی فرد مؤمن بزنم تا کینه مرا به دل گیرد، با من کینه نخواهد ورزید. و اگر همه دنیا را نثار منافق کنم تا مرا دوست بدارد، با من دوستی نخواهد کرد. زیرا قضا همین بود، چنان که (ص) فرمود:
ای علی، مؤمن با تو کینه نورزد و منافق تو را دوست نمی دارد.”
نهج البلاغه – کلمات قصار – 45 معاون ظریف: اگر از خارج شود ما هم خارج می شویم. این موضوع به اروپایی ها گفته شده است که اگر نتوانند را در حفظ کنند ایران هم خارج خواهد شد. تیتر یک رو مه های کشور با تع ر مختلف اما متحد، به حمله کور تروریست های تکفیری-منافق در تهران اختصاص یافت. امید دانا از اعضای اپوزسیون خارج نشین درباره ارتباط شبکه ای با عربستان سعودی افشاگری کرد. خواننده خارج نشین بعد از مرگ مدیر جم از فساد اخلاقی او برداشت.
لینک خبر
به نام خدا
با آشوب های اخیر فقط منافقان مشخص شده و رسوا می شوند .
با سلام خدمت تمامی دوستان و محبین و علاقمندان مکتب اهل بیت علیهم السلام این پست دارای مطالب ناراحت کننده ای است عزیزانی که نگرانی های روحی دارند لطفا از نگاه به این قسمت و خواندن این پست جدا بپرهیزند. پیشاپیش از همه ی دوستان عذر خواهی می کنم. از دو گروه همیشه ضربه می خورد یک منافق و یکی هم فرصت طلب و آماده حمله ما مسلمانان نیاز به وحد ت داریم اما بعضی از نا مسلمانان با تفرقه انگیزی به دنبال ترک این وحدت و رسیدن به ایده ال خود هستند که از جمله آنها خواستار توهین مذاهب به یک دی ت.... نفاق در لغت از مادة نفق گرفته شده است و در «اصل از نافقاء الیربوع (حفره های خانة موش) گرفته شده است.»(1) نافقاء نیز جمع نفقاء است که بمعنی «یکی از حفره های موش است که موش (بمنظور تد ر امنیتی) آن را پنهان می کند و دیگری را آشکار می گرداند.»(2) (تا هنگام احساس خطر از حفره پنهانی داخل شود.) بمنظور این شباهت کار منافق را نفاق نامیدند، چرا که منا.


وَ قَالَ [علیه السلام] لَوْ ضَرَبْتُ خَیْشُومَ الْمُؤْمِنِ بِسَیْفِى هَذَا عَلَى أَنْ یُبْغِضَنِى مَا أَبْغَضَنِى وَ لَوْ صَبَبْتُ الدُّنْیَا بِجَمَّاتِهَا عَلَى الْمُنَافِقِ عَلَى أَنْ یُحِبَّنِى مَا أَحَبَّنِى وَ ذَلِکَ أَنَّهُ قُضِیَ فَانْقَضَى عَلَى لِسَانِ النَّبِیِّ الْأُمِّیِّ ص أَنَّهُ قَالَ یَا عَلِیُّ لَا یُبْغِضُکَ مُؤْمِنٌ وَ لَا یُحِبُّکَ مُنَافِقٌ .

و درود خدا بر او ، فرمود : اگر با شمشیرم بر بینى مؤمن بزنم که دشمن من شود ، با من دشمنى نخواهد کرد ، و اگر تمام دنیا را به منافق ببخشم تا مرا دوست بدارد ، دوست من نخواهد شد و این بدان جهت است که قضاى الهى جارى شد ، و بر زبان اُمى (ص) گذشت که فرمود :
" اى على ! مؤمن تو را دشمن نگیرد ، و منافق تو را دوست نخواهد داشت ."

مؤمنان (علیه السلام) فرمودند: «لَوْ ضَرَبْتُ خَیشُومَ الْمُؤْمِنِ بِسَیفِی هَذَا عَلَی أَنْ یبْغِضَنِی مَا أَبْغَضَنِی وَ لَوْ صَبَبْتُ الدُّنْیا بِجَمَّاتِهَا عَلَی الْمُنَافِقِ عَلَی أَنْ یحِبَّنِی مَا أَحَبَّنِی وَ ذَلِک أَنَّهُ قُضِی فَانْقَضَی عَلَی لِسَانِ النَّبِی الْأُمِّی ص أَنَّهُ قَالَ: «یا عَلِی لَا یبْغِضُک م. مردم اصفهان در مجلس شورای ی گفت: ۱۷ اپوزیسیون در خارج کشور به محوریت سازمان سیای ، در سال ۸۸، سازمان دهی و برنامه ریزی شدند. خارجه کشورمان در گفتگو با شبکه الجزیره اعلام کرد در صورت خارج شدن واشنگتن از ما هم از این توافق خارج خواهیم شد. م ع تیم فوتبال بارسلونا به دلیل مصدومیت شدیدی که حاصل بازی خارج از خانه کاتالان ها برابر آلاوس بود تا پایان فصل خانه نشین شد. فرماندار اردکان ادعای یکی از کانال های خبری مبنی بر اقدامات اب کارانه گرو منافق موسوم به ری استارت در اردکان را تکذیب کرد. دبیر مجمع تشخیص مصلحت در صفحه توئیترش نوشت: حمایت علنی از تروریست های منافق، علامت ناتواتی و بی آبرویی آنهاست. اگر صد میلیون دلار الآن به من می دادند؛ که مغرب و عشاء را امشب نخوان، می گویم نه!
تمام تهران را اگر اسکناس دلار نو کنند، به من بدهند، حاضر نیستم م را نخوانم.
شما هم همین طور هستید؟
این روحیه را در خودتان تلقین کنید. یک ی آمد پیش رسول خدا گفت من می ترسم منافق باشم. نا امید بود از خدا.
حضرت فرمود: تنها باشی می خوانی؟
گفت: بله.
حضرت فرمود: تو منافق نیستی.
منافق آن است که در انظار مردم می خواند ولی اگر تنها باشد نمی خواند. تو منافق نیستی. ما نوعا تنها باشیم می خوانیم.
پول هم بهمان بدهند که نخوان، قبول نمی کنیم.
صد میلیون دلار هم بدهند، یک ماشین بنز هم بدهند، یک خانه در شمیران هم بدهند.
که امشب نخوان، هیچکداممان قبول نمی کنیم.
پس این را بشارت دادم به شما که بدانید مؤمنید؛ با ایمانید.
حاضر نیستید، این قلم درشت پول را بگیرید ولی نخوانید. آیت الله مجتهدی تهرانی ما امروز در سفرنامه مان به شما یاد می دهیم چطورى ایرانی ها را در خارج بشناسیم: خداراشکر خارج عینهو داخل است و شما هرگز احساس غربت نخواهید کرد. چطور؟ ببینید توى خارج به قدرى وفور ایرانى هست که توى خود میدان نارمک، این قدر ...
قاسم درد می کشید و صدایش هم درنمی آمد. تا اینکه شبی پرستاری از ناله های قاسم متوجه لهجه او… هو النور
گفتم: خدایا از همه دلگیرم گفت: حتی از من؟
گفتم: خدایا دلم را ربودند گفت: پیش از من؟
گفتم: خدایا چقدر دوری گفت: تو یا من؟
گفتم: خدایا تنها ترینم گفت: پس من؟
گفتم: خدایا کمک خواستم گفت: از غیر من؟
گفتم: خدایا دوستت دارم گفت: بیش از من؟
گفتم: خدایا اینقدر نگو من گفت: من توام ، تو من . . .
 
*****
حجاب اول عقل می. سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور که بیش از ۸ سال غیبت دارند تنها تا پایان سال ۹۶ حق تردد به کشور را دارند. افسران - میت میخوانیم به ت من فاتحه مرحوم طباطبایی را بعد این ع خواندم...آن هم چند بار...شما هم برایشان زیاد فاتحه بخوانید...

تازه بعد از آن فاتحه سید حسن را هم خواندم...فاتحه سید علی را نیز همینطور...
از جناب بجنوردی هم چیزی غیر از این توقع نمی رفت...باید هم به منافقان و سید فتنه گران اقتدا کند...!


کاش می فهمیدن که فاتحه همه شان امروز خوانده شد...
الفاتحه...! آیا اسپانسر در این بازی خارج مرز اجازه ارسال سیگنال برای رسانه ملی را می دهد یا با تهدید فروش تصویر به شبکه های خارج نشین که حاضرند پول خوبی هم پرداخت کنند، به صداوسیمای ایران فشار می آورد تا رقم درشتی به آنها پرداخت کند؟ روشن است تحریف خواسته های اقتصادی مردم با اشتباه گرفتن میدان سیاست با پیست دوومیدانی، نتایجی به مراتب م ب تر از ت یب اموال عمومی توسط اغت گران کر ، آشوب طلب، تروریست های منافق دارد. در اتفاقی جالب در فوتبال پرتغالی بازیکنی در خارج از زمین بازی مرتکب خطای پن ی شد. امور خارجه ایران در مصاحبه ای گفت که در صورتی که از خارج شود ایران نیز به احتمال زیاد از آن خارج خواهد شد. اعتراضات چند روزه اخیر بازاریان، اپوزیسیون و ضدانقلاب را متوهم کرده که می توانند به عنوان ناجی مردم ایران ظاهر شوند و به ایران برگردند. رییس سازمان انرژی اتمی گفت اگر از توافق هسته ای خارج شود، تهران نیز از آن خارج خواهد شد. سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور که بیش از ۸ سال غیبت دارند تنها تا پایان سال ۹۶ حق تردد به کشور را دارند. قبرس ترک نشین امروز (پنجشنبه) در بحبوحه مذاکرات کنونی برای اتحاد مجدد قبرس با عصبانیت از محل نشست با قبرس یونانی نشین خارج شد. قال رسول الله صلی الله علیه واله :ثَلاثٌ مَن کُنَّ فیهِ فَهُوَ مُنافِقٌ وَ اِن صامَ وَ صَلّى وَحَجَّ وَ اعتَمَرَ و َقالَ «اِنّى مُسلِمٌ» مَن اِذا حَدَّثَ کَذِبَ وَ اِذا وَعَدَ اَخلَفَ وَ اِذَا ائتُمِنَ خانَ؛رسول اکرم حضرت محمد صلى ‏الله ‏علیه ‏و ‏آله فرمودند: سه چیز است که در هر باشد منافق است اگر چه روزه دارد و بخواند و حج و عم. رئیس جمهوری که از زمان رقابت های انتخاباتی، اعلام کرده بود که از توافق هسته ای با ایران خارج خواهد شد، امروز - - تهدید خود را عملی کرد و از خارج شد. شماری از افراد به وی می روند و شعارهای تندی از جمله «مرگ بر خائن»، «مرگ بر وطن فروش» و «مرگ بر منافق» علیه وی سردادند.