ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی به شرکت های دانش بنیان

به نقل از خبرگزاریها در مورد ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی به شرکت های دانش بنیان : شرکت بیمه میهن با همکاری بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت (ره)اقدام به ارائه انواع خدمات بیمه ای با تخفیف وِیژه به روستائیان محترم نموده است. این خدمات شامل : بیمه خودروهای سواری و کشاورزی روستائیان(ثالث و بدنه) بیمه آتشسوزی و .... جهت استفاده از این خدمات ارائه دفترچه خدمات درمانی روستائی ا امی میباشد. ساری – ایرنا – رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت که پارک علم و فناوری ' اندلوسیه ' اسپانیا برای کمک به بازاری و فروش محصولات ، خدمات ویژه ای را به شرکت های دانش بنیان مازندران ارائه می کند . مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به اینکه عمده مطالبات معوق بیمارستان ها از شرکت های بیمه مربوط به بیمه های اولیه است، گفت: بیمه های تکمیلی درمان با اصلاح ۱۵درصدی تعرفه این مشکل را حل کرده است. شرکت بیمه میهن به منظور خدمات رسانی در مناطق روستایی اقدام به تهیه و اجرای طرح بیمه تکمیلی درمان روستایی نموده است.در این طرح فرد با پرداخت 16000تومان در سال تحت پوشش بیمه قرار می گیرد. از مزایای این طرح میتوان به پرداخت فرانشیز هزینه بستری دیه فوت به مبلغ 2000000تومان هزینه آمبولانس 100000تومان اشاره نمود. جهت آگاهی بیشتر با ما تماس حاصل ف. طبق اعلام شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، شرکت های دانش بنیان و ارائه دهنده خدمات، مشمول تخفیف 50 درصدی برای حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی با شرایطی خاص خواهند شد. - ارائه کلیه خدمات بیمه ای کلیه برندهای بیمه ای کشور از جمله ایران، دانا، آسیا، البرز، سینا، ... - ارائه رقابتی ترین انواع خدمات با شرایط ویژه قیمتی و کیفیتی - پرداخت سود مشارکت در منافع عدم خسارت - پشتیبانی فنی و تخصصی مستمر از بیمه شدگان طرف قرارداد - کارشناسی و تفکیک ریسکهای ارجاعی از طرف بیمه گذار - صدور بیمه نامه طبق سرایط و مقررا. یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید سرویس یکپارچه بیمه شده است و بصورت غیر حضوری و اینترنتی خدمات مربوط به آن را در اختیار کاربران می گذارد. ثبت نام بیمه تکمیلی درمان تاریخ : 16 آوریل 2017

به اطلاع اعضا و بهره برداران سازمان نظام ی کشاورزی و منابع طبیعی می رساند در راستای توافقنامه همکاری سازمان نظام ی کشاورزی و منابع طبیعی با شرکت بیمه ایران جهت تامین شرایط ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی به استحضار می رساند متقاضیان واجد شرایط استفاده از بیمه درمان تکمیلی بشرح ذیل می توانند از طریق سازمان نظام ی کشاورزی استان لرستان جهت ثبت نام اقدام نمایند. متقاضیان می توانند تا تاریخ 1396/02/20 با مراجعه به سازمان نظام ی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. * امکان تحت پوشش قرار گرفتن خدمات بیمه درمان جهت افراد تحت تکفل و غیر تحت تکفل مقدور می باشد. ** در قرار داد جدید پوشش خدمات دندانپزشکی و دارویی لحاظ گردیده است. *** پس از پیش  ثبت نام اولیه مدارک و مبالغ حق بیمه اعلام خواهد شد. جهت ب اطلاعات بیشتر باشماره های  02188966802 – 02188966019 تماس حاصل نمایید. تعهدات بیمه   “روابط عمومی سازمان نظام ی لرستان” مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ از آمادگی برای پذیرش بیمه تکمیلی معلولان خبرداد. با موافقت نمایندگان کلیه شرکت ها و صندوق های بیمه پایه و تکمیلی درمان مکلف به ایجاد دفترچه های خدمات پوششی الکترونیکی شدند. پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:ارائه خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت امداد از ابتدای تاسیس این نهاد از مهمترین خدمات به اقشار نیازمند بوده است. به گزارش روابط عمومی کمیته امداد لارستان، این خدمات در حال حاضر در پنج سر فصل کاری 1)بیمه خدمات درمانی 2)خدمات ویژه "بیمه تکمیلی مددجویان" 3) خدمات بهداشتی 4)پرداخت حق بیمه 5) و طرح تغذیه ک ن زیر شش سال به مددجویان تحت حمایت ارائه می گردد . نظر به آغاز ثبت نام دانش آموزان در مدارس کشور و وم ایجاد پوشش بیمه ای مناسب در قبال حوادث و سوانح غیر مترقبه برای این عزیزان و ادامه پوشش بیمه ی مسئولیت برای اردوهای دانش آموزی و راهیان نور و با توجه به افزایش تعرفه های پزشکی و دیات در سال جدید حق بیمه ی قرارداد مذکور برای سال تحصیلی 94-93 مبلغ 50000 ریال برای هر دانش آموزان در نظر گرفته ش. رییس هیأت مدیره شرکت دانش بنیان عنوان کرد: شرکت های دانش بنیان حلقه های وابسته و واسطه میان ایده و تکنولوژی در کشور محسوب می شوند. مردم درود و ا درمجلس با بیان اینکه در زمان تحریم ها صدور ماشین آلات کشاورزی به شکل مستقیم ممکن نیست،گفت:ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان را اری برای جلوگیری از واردات تجهیزات کشاورزی به کشور تلقی می شود متن کامل تفاهم نامه بیمه تکمیلی طلایی فرهنگیان (آتیه سازان حافظ) وزارت آموزش و پرورش برای تأمین سلامت فرهنگیان و حمایت اقتصادی ایشان در قبال حوادث و بیماری های غیرمترقبه بر اساس سیاست های ت مبنی بر ارائه پوشش های جامع و مناسب بیمه ای برای فرهنگیان و خانواده های آنان تفاهم نامه های بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان (طلائی) و سایر پوشش های . یک کارشناس مسائل اقتصاد دانش بنیان گفت: بسیاری از شرکت های دانش بنیان کوچک هستند و فعالیتشان چهار یا پنج سال بیشتر دوام ندارد. به آگاهی آن دسته از دانشجویان گرامی که از خدمات دفترچه بیمه درمانی (تامین اجتماعی، خدمات درمانی و بیمه های خدمات درمانی نیروهای مسلح) استفاده نمی کنند می رساند جهت دریافت دفترچه بیمه درمان دانشجویی با در دست داشتن مدارک زیر به واحد آموزش مراجعه فرمائید:

1 - کپی از شناسنامه (تمامی صفحات)
2 - کپی از کارت ملی (پشت و رو)
3 - یک قط. معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه گفت: به دانش آموزان زیر 14 سال در شهرستان کهگیلویه خدمات دندانپزشکی رایگان ارائه می شود. شرکتهای متقاضی دانش بنیان شدن باید درخواست خود را در قالب گروهی از ردیفهای احصاء شده به «کارگروه ارزی شرکتهای دانش بنیان» ارائه کنند تا بتوانند وارد مرحله ارزی به عنوان دانش بنیان شوند. هفته گذشته معاونت علمی شاهد رویداد های علمی مختلفی بوده که در این بسته خبری تعدادی از آنها را بازگو می کنیم. معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه تولید نسخه الکترونیک و ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان این سازمان، با ارائه کارت ملی و بدون استفاده از دفترچه های درمانی، امکان پذیر شده است، گفت: بیمه شدگان زمان مراجعه به مراکز ملکی این سازمان، نیاز به ارائه دفترچه بیمه ندارند. رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از اعطای تسهیلات برای صادرات محصولات شرکت های دانش بنیان با کمترین بهره بانکی خبر داد. نمایشگاه عرب لبکریدور صادرات محصولات دانش بنیان از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه «عرب لب» ۲۰۱۷ که در دوبی برگزار می شود، حمایت می کند.حسن قاسمی، مدیر عامل یکی از کارگزاران کریدور صادرات محصولات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به دلیل اهمیت بالای نمایشگاه عرب لب ۲۰۱۷ ، کریدور خدمات صادرات محصولات دانش بنیان معاونت علمی، با هماهنگی و برنامه ریزی صورت گرفته توسط یکی از کارگزاران خود از حضور شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه حمایت می کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید سامانه ای شده است که داده های اطلاعاتی را دریافت می کند و گزارش هوشمند آن ها را ارائه می دهد. محققان در یک شرکت دانش بنیان داروسازی موفق به تولید نیمه صنعتی اسپری دهانی بر پایه گیاهان دارویی شدند. درمان تبخال ، فرشاد اکبرنژاد، مدیر بخش علمی یک شرکت دانش بنیان داروسازی گفت: در این شرکت موفق به ساخت و تولید نیمه صنعتی اسپری های ضد آفت دهانی با مواد اولیه گیاهی شدیم. وی افزود: […] رئیس امور شرکتهای دانش بنیان گفت: با توجه به اهمیت اشتغال فارغ حصیلان و متخصصان ی در شرکتهای دانش بنیان و توسعه سرمایه انسانی، شرکتهای دانش بنیان می توانند با شرایط ویژه و تخفیفات مناسب از خدمات… عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تأکید بر اختصاص منابع پایدار به بیمه ها با هدف حل مشکلات حوزه بهداشت و درمان گفت: اجرای به سرعت طرح تحول سلامت هزینه های بسیاری به سازمان های بیمه گر تحمیل کرد.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: براساس ابلاغیه ت شرکت های دانش بنیان از امتیازات خاص قانونی برخوردارند که از جمله آنها معافیت مالیاتی می باشد. علی عسکری رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در نشست خبری که با اصحاب رسانه برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: البته این معافیت در خصوص شرکت هایی است دانش بنیان بودن آنها از سوی. نگاهی به کارنامه عملکرد ت یازدهم نشان می دهد بر اساس آمارهایی که از سوی بنیاد ملی نخبگان منتشر شده است، تعداد شرکت های دانش بنیان از ۵۵ شرکت در سال ۹۲ به بیش از ۳ هزار شرکت در سال ۹۵ رسیده و رشدی قابل توجه… معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، رشد فناوری در ت یازدهم را بسیار مناسب دانست و گفت: تعداد شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت از حدود ۲۵۰ در سال ۹۲ به ۷۸۲ شرکت دانش بنیان در حال حاضر افزایش یافته است. عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت وگو با
خبرنگار ایثار واحد قزوین به ماده 13 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اشاره
کرد و گفت: طبق این ماده در سال جاری مسئولیت ارائه خدمات درمانی جامعه ایثارگران
غیرشاغل به بنیاد و شاغلان به دستگاه های محل اشتغال خود واگذار می شود.
وی با
بیان . اداره کل نظارت بر دفاتر خدمات بیمه ای بیمه مرکزی، از شهروندان خواست که بیمه نامه های خود را از دفاتر مجاز شرکت های بیمه یداری کنند.
بر اساس گزارش های دریافتی، بعضی افراد بدون اخذ مجوز از بیمه مرکزی و شرکت های بیمه، اقدام به دایر دفاتری برای صدور و فروش بیمه اقساطی خودرو و سایر خدمات بیمه ای کرده و به بهانه ارائه بیمه نامه، مبالغی. مدارک لازم برای گرفتن هزینه های درمان (بیمه طلایی ) از شرکت آتیه سازان الف : اسناد س ایی : سونو گرافی - ام آر آی - آزمایشات .... ۱- نسخه یا دستور پزشک که مهر شده باشد ۲- اصل فاکتور مهر شده ۳- کپی جواب یا گزارش خدمات پزشکی انجام شده ۴- اصل و کپی صفحه اول دفترچه بیمار و بیمه شده اصلی ۵- اصل و کپی صفحه اول و دوم شناسنامه بیمه شده اصلی و بیمار ۶- ار. بیمه البرز کارکنان بانک ملی را بیمه کرد برای اولین بار ، کارکنان بانک ملی ایران تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بستری شرکت بیمه البرز قرار گرفتند . به گزارش روابط عمومی و بین الملل بیمه البرز ، با امضای تفاهم نامه بین مدیران عامل بانک ملی و بیمه البرز، از این پس تمام کارکنان این بانک و خانواده های آنها می توانند از خدمات بیمه درمان تکمیل. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای ی گفت: اقدامات ت برای حمایت از شرکت های دانش بنیان مناسب بوده اما ت می بایستی شالوده ای را برای ارزی کمی و کیفی این شرکت ها ایجاد می کرد تا بدین طریق عملکرد شرکت های دانش بنیان در بازه زمانی مشخص، مورد بررسی قرار می گرفت. ۱۱ هزار و ۳۴۶ مددجوی کهگیلویه و بویراحمد در شش ماه نخست امسال از خدمات بیمه ای درمان بهره مند شدند. معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: بر طبق مهلت ۱ ماه هیئت ان بازاری برای محصولات شرکت های دانش بنیان باید صورت بگیرد و امروزه این شرکت ها سالیانه ۳۰ هزار میلیارد تومان فروش دارند.
تاسیس شعبه بیمه میهن در شهرستانهای سقز و دزفول به گزارش روابط عمومی منطقه غرب شرکت بیمه میهن آقای ارسلان بیات مدیر منطقه غرب کشور از تاسیس شعبه های جدید بیمه میهن در شهرستانهای سقز استان کردستان و دزفول استان خوزستان خبر داد وی با بیان این نکته که با هدف خدمت رسانی و حمایت بیشتر از بیمه گذاران در شهرستان سقز در استان کردستان و دزفول استان خوزستان بیمه میهن اقدام به تاسیس شعبه در این شهرستانها خواهد نمود خاطر نشان کرد ارائه خدمات شایسته بیمه ای در شأن بیمه گذاران بیمه میهن در اقصی نقاط کشور یکی از اولویت های ضروری شرکت بیمه میهن بوده و بدلیل برخورداری شهرستانهای مذکور از پتانسیل بالا و همچنین دسترسی راحت تر بیمه گذاران این شهرستانها به بازار بیمه با همدلی و همراهی مدیر عامل محترم شرکت بیمه میهن جناب آقای موسی رضا شرکت بیمه میهن اقدام به تاسیس شعبه در این شهرستانها خواهد نمود. بیمه رازی
ایران ا ومی، عضو هیات مدیره صندوق اعتباری هنر تاکید کرد بیمه گزارانی که از طریق این صندوق با شرکت بیمه رازی طرف قراردادند، از خدمات این شرکت رضایت دارند.
اصغر همت که خود بازیگر و هنرمند است، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری د و کلان درباره خدمات قرارداد بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر که در سال جاری با شرکت بیمه رازی منعقد شده است، گفت: بیمه رازی بدون این که ریالی دریافت کند، بدون استثنا تمام بستری های ما را پذیرفته است. ادامه مطلب رئیس کمیته عمران شورای ی شهر تهران از آغاز اقدامات به منظور ثبت یک شرکت ارائه خدمات تا ی های اینترنتی از سوی سازمان تا یرانی خبرداد. ساخت مجسمه سلفی سه بعدی به صورت رنگی یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت های دانش بنیان حاضر در نمایشگاه چاپ سه بعدی است. کریدور صادرات محصولات دانش بنیان از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه «عرب لب» ۲۰۱۷ که در دوبی برگزار می شود، حمایت می کند. دبیر ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از انتشار نخستین کتاب تخصصی محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان و فناور حوزه مخابرات و ارتباطات از سوی این ستاد خبرداد.     به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، م. حضور شرکت های ایران معین، توسعه ب وکار سبا، کارگزاری بورس بیمه ایران و مرکز آموزش علمی کاربردی بیمه ایران که از شرکت های تابعه بیمه ایران هستند، زمینه ارائه خدمات ویژه برای علاقمندان و متخصصان بیمه را… معافیت مالیاتی شرکت های دانش بنیان رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور، بخشنامه معافیت مالیاتی شرکت دانش بنیان در سال مالی ۱۳۹۴ را به ادارات مالیاتی کل کشور را ابلاغ کرد که براساس آن به معافیت مالیاتی شرکتهای دانش بنیان در گروههای ویژه رسیدگی می شود.
به گزارش سیتنا، سیدمحمد صاحبکار اسانی رییس امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی گفت: بر اساس ماده (۳۳) «قانون حمایت از شرکتها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات» و ماده (۲۰) آیین نامه اجرایی قانون و دستورالعمل اجرایی ماده (۲۲) آیین نامه اجرایی قانون، درآمدهای مشمول مالیات شرکتها و مؤسسات دانش­بنیان ناشی از قراردادها و فعالیتهای تحقیق و توسعه، تجاری سازی و تولید محصولات و خدمات دانش بنیان به مدت پانزده سال از مالیات موضوع ماده (۱۰۵) قانون مالیاتهای مستقیم معاف هستند. ادامه مطلب عصر خودرو- رییس کل بیمه مرکزی در خصوص بیمه های درمان تکمیلی گفت: در چند سال اخیر تعرفه درمانی افزایش یافت و متعاقبا ضریب خسارت این رشته در صنعت بیمه صعودی شد و شرکت های بیمه تمام تلاششان را کرده اند تا… به ۲۴ هزار دانش آموز فسایی خدمات فلورایدتراپی ارائه شد. رئیس سازمان تجهیزات پزشکی یکی از مهمترین وظایف سازمان تجهیزات پزشکی را نظارت کیفی بر این سازمان و شناسایی شرکت های دانش بنیان دانست و گفت: توانایی های بسیاری در زمینه شرکت های دانش بنیان وجود دارد. درمان تکمیلی با توجه به هزینه های روز افزون بهای خدمات بیمارستانی و به منظور جبران این هزینه ها ، بیمه پاسارگاد طرح بیمه های درمانی خود را عرضه می نماید . بیمه درمانی صرفا به صورت گروهی ارائه می گردد . موسسه ها ، سازمانها و شرکتهای تی و خصوصی که تعداد کارکنان آنان با اعضای تحت تکفلشان از ۱۰۰ نفر بیشتر باشد می توانند تحت پوشش بیمه گروهی مازاد درمان قرار گیرند . تعهد اصلی در بیمه مازاد درمان گروهی ، جبران هزینه های بستری و جراحی در بیمارستان و مراکز جراحی محدود بوده و هزینه های پاراکلینیکی ، هزینه های مربوط به رفع عیوب ان اری چشم ، هزینه های مجاز س ائی ، هزینه پیوند اعضاء طبیعی بدن ، هزینه های آمبولانس و ... قابل اضافه شدن به پوشش اصلی می باشد. رئیس دانشکده فناوری نوین پزشکی علوم پزشکی تهران گفت: اگر بستر درآمدزایی شرکت های دانش بنیان مهیا نشود با ورش تگی این شرکت ها رو به رو می شویم.