از عادل دانتیسم

به نقل از خبرگزاریها در مورد از عادل دانتیسم : عادل امشب با حضور امید سینک، خاطره جالبی تعریف کرد. چند روز پیش بود که ی از حرکت جالب عادل فردوسی پور مجری سرشناس برنامه نود در فضای مجازی پخش شد. عادل فردوسی پور کنایه جالبی به صحبت های طولانی قلعه نویی و منصوریان زد. خبرآنلاین: محمدحسین میثاقی با اشاره به این که عادل فردوسی پور دوست دارد با سقوط هواپیما بمیرد، از عصبانیت مهمانداری گفت که با دیدن عادل گفته است در این پرواز نه، انشااله در پرواز دیگری به آرزویتان برسید. ... عادل فردوسی پور یکی از عجیب ترین ایده هایش برای اجرای برنامه 90 را در سر دارد. اعتقاد به دو اسم عادل وامین برای پروردگار ما را به این عبارت زیارت امین الله رهنمون می سازد که:اللهم فا جعل نفسی...راضیه بقضایک(بارلا ها تو جان مرا مطمین بقدر و راضی به قضای خویش گردان)به عبارت واضحتر ی که اعتقاد دارد پروردگار عادل و امین است باید راضی به قضا ی او نیز باشد که این اعتقاد شرط لازم برای بیان دو اسم عادل و امین برای پروردگ. عادل فردوسی پور با توجه به نامه بابک زنجانی از این فرد بازداشت شده عذرخواهی کرد. عادل فردوسی پور ، بابک زنجانی ، بابک زنجانی عادل فردوسی پور در برنامه نود زنجانی به این خاطر که او هنوز جرمش اثبات نشده از فردوسی پور در خواست کرده بود که بابت این حرفش عذرخواهی کند. عادل هم به خاطر مسائل حقوقی که ممکن بود پیش بیاید، عذرخواهی خود از بابک زنجانی را اعلام کرد. کلاشینکفی که شلیک نمی کند...

عادل شخصیت اصلی آ ین سعید سهیلی است،شخصیتی که قرار بوده کنشمند باشد و تغییری در جهان پیرامونش ایجاد کند...
اما کنش عادل در واکنش به چیست؟
عادل سرباز نگهبان یک بانک است ،شغل و موقعیتی که در خدمت بیان استعاری ساز قرار می گیرد که کارکرد دیگری ندارد،اینسرت های متعدد از دستگاه شمارش پول تاییدی بر این نکته است.
تلفنی می شود که نمی دانیم از طرف کیست و برای چیست،اما آنقدر مهم است که عادل با اسلحه از محل خدمت فرار کند...ادامه مطلب...


عادل فردوسی پور مجری مطرح تلویزیون در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شرکت کرد. عادل فردوسی پور 90 دوشنبه این هفته اش را از نزدیک ترین فاصله به تیم ملی برگزار می کند. عادل فردوسی پور اصلاً گزارش خوبی نداشت و حداقل این که استقلالی ها خیلی از او شاکی بودند. رقابتهای کاپ دو قایقرانی جهان در مجارستان با ب عنوان ششم برای عادل مجللی و هفتمی تیم دو نفره بانوان ایران به پایان رسید. یکی از رو مه های زرد و اجاره ای روز گذشته تیتر یک خود را به ستایش از عادل فردوسی پور و برنامه «۹۰» اختصاص داد! اما مگر فردوسی پور چه کرده که چنین رو مه ای را که سردبیر آن به پناهنده شده، به ذوق آورده است؟ عادل فردوسی پور بی ایراد نیست، اما باید چارچوب انتظارات ما رابطه متناسبی با اختیارات او داشته باشد. فاصله ورزشگاه ملبورن تا زمین خاکی میدان عادل حصیر آباد اهواز چقدر است؟ عادل فردوسی پور نسبت به دعوت خانواده رئیس هیئت های فوتبال به کیش واکنش نشان داد. غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر خود درباره فضای مجازی و اتفاقاتی که پیرامون آن می افتد نوشت.
عادل فردوسی پور متولد 10 مهر 1353 در تهران است. او اص ا اهل شهر رفسنجان در استان کرمان است. پدرش… عادل فردوسی پور با هدایت ممبینی س رست کمیته بازاری فدراسیون فوتبال گفتگوی تلفنی کرد. عادل فردوسی پور امشب از ورزشگاه برنامه نود را روی آنتن می برد.
عادل فردوسی پور در اتفاقی نادر سرنوشت شوچنکو یادش نبود! عادل دریس طی حکمی به عنوان مدیر کل بنادر و دریانوردی خوزستان منصوب شد. به گزارش خبرگزاری فارس خوزستان از اهواز، عادل دریس به عنوان مدیر کل بنادر و دریانوردی خوزستان منصوب شد.محمد ر مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی طی حکمی عادل دریس را به عنوان مدیر کل بنادر و دریانوردی خوزستان منصوب کرد.عادل دریس سابقه مدیریت بندر مشهر را در کارنامه خود دارد.گفتنی است که پیش از این سعدالله عبداللهی مدیریت بنادر و دریانوردی خوزستان را بر عهده داشت. غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، امروز یکشنبه 17 اردیبهشت مهمان برنامه «تا پاستور» می شود. س رست تیم ملی والیبال با اشاره به پایان دوران تنبیه عادل غلامی، گفت: غلامی خواست تا مدتی در کنار خانواده اش باشد و استراحت کند. عادل تائید کرد این فرد خود را به عنوان نفر دوم جا زده ولی گفت: «او نتایج نفرات برتر را تغییر نداده. فقط می توانسته نتایج را ببیند.» فردوسی پور در پایان تاکید کرد حتما این مسئله را بررسی می کنند. عادل فردوسی پور در برنامه نود که به مسائل فوتبال می پردازد، با دعوت از یک آتش نشان، حادثه پلاسکو را نقد و بررسی کرد! گادوین منشا مهمان ویژه عادل فردوسی پور برای تحلیل بازی نیجریه - ایسلند بود. مدیر مسئول رو مه کیهان گفت: عادل الجبیر یک آدم خام است و اظهارات وی قابل اعتنا نیست.
در حالیکه صدا و سیمای ایران سعی در کم ارزش جلوه دادن و خواندن اسکار فروشنده داشت عادل فردوشی… مهر نوشت: «عادل الجبیر» خارجه سعودی به منظور فراهم آوردن ترتیبات دیدار سران ریاض و قاهره، طی هفته جاری به مصر سفر می کند.
یک دوست داشتن هایی هم هست که از دور است و درسکوت که دلت برایش از دور ضعف میرود که وقتی هواسش نیست
چشمانت را میبندی
و در دل
دعایش میکنی
و یک بوسه به سویش
روانه میکنی
که وقتی بی هوا
نگاهش با نگاهت
یکی میشود
انگار ی ب یکباره
نفس کشیدن را ممنوع میکند
یک دوست داشتن هایی هست
که به یک باره
بی مقدمه
پا در کفش دلت میکند
و جا خوش میکند
و از دست تو کاری بر نمی آید
جز "از دور دوست داشتن"
یک دوست داشتن هایی هست
ت است
آرام است...
خوب است.....
.
"عادل دانتیسم" + دست نوشته های آقای "عادل دانتیسم" بسیار زیباست، ممنون از قلم زیباشون جهت دریافت و مشاهده صفحات روی آن ها کلیک نمائید .... شهید عادل ولی پور شهید عادل ولی پور شهید عادل ولی پور عادل فردوسی پور گفتگویی جذاب و شنیدنی با وینفرد شفر سر مربی تیم استقلال داشته است.
سرمربی تیم پیکان گفت: بازیکنی مثل عادل غلامی جایگاه آن را ندارد که از مربیان لیگ برتر انتقاد کند. یکی از اعضاء مرکز نظارت و ارزی سازمان صداوسیما از تذکر به «عادل فردوسی پور» به خاطر سخنان اخیرش درباره پلاسکو در برنامه تلویزیونی نود خبر داد. «عادل الجبیر» وزرای خارجه عربستان سعودی و «زیگمار گابریل» خارجه آلمان دوشنبه شب در جده نشست خبری مشترک برگزار د. پنجشنبه 11 داد 1396 در خبری در سایت الف سخنان جناب آقای حداد عادل در میهمانی افطار جمعی از ین منتشر گردید .
حنیف عمران زاده م ع صبا مدعی شد که عادل فردوسی پور مجری برنامه نود به مدیر عامل پرسپولیس زنگ زده…
در این مطلب ع ی از عادل فردوسی پور مجری 42 ساله کشورمان را در کنار آرایشگرش مشاهده خواهید کرد.
عادل فردوسی پور در زمان گزارش بازی استقلال و سایپا به پسر شفر کنایه زد و از اصطلاح ژن خوب استفاده… تصویری که در زیر می بینید مربوط به زمانی است که عادل فردوسی پور هنوز در ابتدای راه بود و خیابانی نیز همین شرایط را داشت. اکنون سال ها گذشته و هر کدام در گزارشگری خط مشی متفاوتی را در پیش گرفتند. عادل فردوسی پور در بخشی از برنامه ۹۰ درباره علاقه اش به زبان عربی گفت. عادل فردوسی پور در برنامه نود به محمد مایلی کهن کنایه زد. خبرگزاری مهر: عادل الجبیر خارجه سعودی پس از دیدار با سرگئی لاوروف همتای روس خود در مسکو در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد. ... مجری برنامه 120 و یکی از گزارشگران برنامه 90 که مهمان برنامه خندوانه بود، درباره عادل فردوسی پور توضیحاتی را ارائه کرد. در آ ین روز از هفتۀ نکوداشت اصفهان، نشست «نگاهی به شهر خلاق» با حضور غلامعلی حداد عادل در صائبیۀ اصفهان برگزار می شود. یکی از اعضاء مرکز نظارت و ارزی سازمان صداوسیما از تذکر به «عادل فردوسی پور» به خاطر سخنان اخیرش درباره پلاسکو در برنامه تلویزیونی نود خبر داد. عادل فردوسی پور موافق مدل موی جدید محسن مسلمان نیست. عادل فردوسی پور درخواست جالبی از کارمندان پخش شبکه ۳ داشت. هنور بر سر پرسپولیسی بودن یا نبودن عادل فردوسی پور حرف و حدیث است.