از هر دری سخنی

به نقل از خبرگزاریها در مورد از هر دری سخنی : سخنی از خواجه عبدالله انصاری ادامه مطلب در سخنی از زبان عایشه می خوانیم: من هیچ را در سخن گفتن از فاطمه شبیه تر به رسول خدا صلی الله علیه و آله ندیدم، هنگامی که وارد بر پدر می شد به او خوش آمد می گفت، و در برابر دخترش فاطمه برمی خاست، دست او را می گرفت و می بوسید، و او را در جای خود می نشاند.» (مستدرک الصحیحین، ج3، ص154) سخنی زیبا از پائولو کوییلو انسان ها به شیوه هندیان بر سطح زمین راه میروند، با یک سبد در جلو و یک سبد در پشت. در سبد جلو، صفات نیک خود را میگذاریم. در سبد پشتی، عیب های خود را نگه میداریم. به همین دلیل در طول زندگی، چشمانمان فقط صفات نیک خودمان را می بیند و عیوب همسفری که جلوی ما حرکت میکند!! بدین گونه است که درباره خود بهتر از او داوری م. نشسته ام پشت میز و چای با فیزیک دو میخورم، نه ص میدهد، نه نشانه ای، نه نفسی را پشت گردنت احساس میکنی که موهای تنت سیخ شود، نه تک سرفه ای... نه میگذارد و نه برمیدارد، دستش را دور گردنم حلقه میکند. به همین صراحت. من احمق حتی وقتی حالم خوب باشد هم اینجا مینالم! های های های. قبلا با دستهایش دوره گردن را همینجا رها میکنیم یک چیزی بنویسم که غر . تهمت از نگاه : تهمت تهمت به چه معنیست ؟ تهمت یعنی بدون اثبات ،سخنی فردی بگوید برعلیه فردی دیگر. صادق می فرماید: "تهمت زدن به بی گناه از کوه های عظیم نیز سنگین تر است ". امید است همه به این معنی دست ی م که سخنی که هیچ دلیلی بر صحت آن نداریم و فقط با توجه به شنیده های خویش است نگوییم تا موجب ویرانی شخصیتی یا ویرانی یک زندگی نشویم. سخنی از سهراب آنگاه که غرور ی را له می کنی، آنگاه که کاخ آرزوهای ی را ویران می کنی، آنگاه که شمع امید ی را خاموش می کنی، آنگاه که بنده ای را نادیده می انگاری ، آنگاه که حتی گوشت را می بندی تا صدای د شدن غرورش را نشنوی، آنگاه که خدا را می بینی و بنده خدا را نادیده می گیری ، می خواهم بدانم، دستانت رابسوی کدام آسمان دراز می کنی تابرای خوشب. طلاق، عرش الهی را می لرزاند!

گفتارمان را با سخنی از رحمت، خاتم انبیاءْ آغاز می کنیم که فرمود:.
هیچ چیز در پیشگاه خدا محبوب تر از خانه ای که به ازدواج، آباد شده باشد نیست و هیچ چیز، در پیشگاه خدا منفورتر از خانه ای که در ، به ج (طلاق) ویران شود، نیست.(1).
و با سخنی از الگوی صداقت، صادق آل محمدْ بیاراییم که فرمود:.
خداوند خانه ای را که در آن مراسم عروسی باشد، دوست می دارد و خانه ای را که در آن طلاق باشد، دشمن می دارد و هیچ چیزی در پیشگاه خداوند، منفورتر از طلاق نیست.(2). شکلک های محدثه این که حسین (ع) فریاد می زند:آیا ی هست که مرا یاری کند و انتقام کشد؟» «هل من ناصر ینصرنی؟» مگر نمی داند که ی نیست که او را یاری کند و انتقام گیرد؟ این سؤال، سؤال از تاریخ فردای بشری است و این پرسش از آینده است و از همه ماست. علی شریعتی سخنی بابهارای بهارباز آمدی وبابوی خوش خودبرجان مرده ما شاد دبخشیدی .ای بهار دوست دارم همیشه درکنارم بمانی که روی سبزت رامشتاقم.ای بهار چندنوبت خودت رادرکنارمن قرارداده ای؟ای بهارچندنوبت دیگرتووبوی تورااستشمام خواهم کرد؟ای بهار امیدم بده تابعدازخزان عمربهاری شوم .بهاری که مراترک نکند.ای بهار خزان عمر مانندرفتن توست ازکنارم .پس. قران دریاییست که هیچگاه خشک نمیشود
سخنی با مخاطبان اولکامیز فرستنده ulkamiz در تاریخ 2015/1/25 12:20:00 (58 بار خوانده شده) یادداشت تصویر کوچک شدهاولکامیز- امان محمد خوجملی : هر کشوری از سرمایه های زیادی بر خوردار است،اعم از سرمایه های مادی و معنوی و زیر زمینی و آب و هوایی و طبیعی و امثال آن که در ((عبدالملک)) گوید: بین حضرت باقر علیه السلام و بعضی فرزندان حسن علیه السلام اختلافی پیدا شد، من خدمت رفتم و خواستم در این میان سخنی بگویم تا شاید اصلاح شود.
فرمود: تو چیزی در بین ما مگو، زیرا مثل ما با پسر عمویمان مانند همان مردی است که در بنی زندگی می کرد، و او را دو دختر بود یکی از آن دو را به مردی کشاورز و دیگری را به شخصی کوزه گر شوهر داده بود.
روزی برای دیدن آنها حرکت کرد؛ اول پیش آن دختری که زن کشاورز بود رفت و از او احوال پرسید: دختر گفت: پدرجان شوهرم زراعت فراوانی کرده اگر باران بیاید حال ما از تمام بنی بهتر است.
از منزل آن دختر به خانه دیگر دخترش رفت و از احوالش پرسید، گفت: پدر، شوهرم کوزه زیادی ساخته اگر خداوند مدتی باران نفرستد تا کوزه های او خشک شود حال ما از همه نیکوتر است.
آن مرد از خانه دختر خود خارج شد در حالی که می گفت: خدایا تو خودت هر چه صلاح می دانی ، در این میان مرا نمی رسد که به نفع یکی درخواستی م، هرچه صلاح است آنها را انجام ده.
فرمود: شما نیز نمی توانید بین ما سخنی بگویید، مبادا در این میان بی احترامی به یکی از ما شود، وظیفه شما به واسطه صلی الله علیه و آله نسبت به ما احترام نسبت به همه ما است.
سید على اکبر صداقت


g o o n a g o o n . o r g :: گوناگون در پیام نمای شبکه 4 صدا و سیما ... صفحه370 .باشگاهی تاسیس شده با نام "باشگاه هم شان "
اونجا شخصی وجود داره به نام محمد رضا " مقلب به امید " که مسول درج پیام ها و گاهی از اوقات صبحت هایی هم میکند ...
یه موضوع انتخاب میشه و در مورد اون موضوع یه هفته بحث میکنیم ...
فقط لطفا سعی کنید اسم و سن و شهرتون رو بنویسید ...
به شما پیشنهاد میدم ک. سخنان حداد عادل در مورد زندگی ساده دخترش و دامادش" در این 13 سالی که اینها با هم زندگی کرده اند، هیچ وقت مساحت آپارتمان هایشان 100 متر نشده! خانه ای که الآن در آن زندگی می کنند، حول و حوش 70 متر است. آقا چهار تا پسر دارند که با ایشان زندگی می کنند و آنها هم زندگی هایی مشابه مادر و پدرشان دارند. جای آنها هم محدود است. داماد بنده یک وقت که می خ. اختصاصی از فایل هلپ مقاله در مورد سخنی با نسل جوان … با و پر سرعت .
مقاله در مورد سخنی با نسل جوان …
مقاله در مورد سخنی با نسل جوان … مقاله کامل بعد از پرداخت وجهلینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحات: 1 به نام او که سیرت پاک را صورتبخش جان آدمی آفرید .بعضی وقتها جوانانی را می بینیم که بی خیال در خیابانها پرسه می زنند و کاری جز علافی و الواتگری ندارند. از شلوار برمودای کوتاه گرفته تا مانتوهای بدن نما . من هم خودم جوان هستم ولی یک کم پیش خودم فکر که من چرا باید خودم را بازیچه دست شرکتهای سرمایه داری تولید پوشاکهای مد کنم .در زمان ت علی ( ع ) عده ای می گفتند ما چه نیازی به آموختن سیره و سنت داریم و تنها تکرار مکررات زندگی و گرفتن عزاداری در مراسم سالگرد ارتحال کافی است و حالا وقت برای آموختن فلسفه احکام و سنت زیاد است . هنگام وفات از این مردم وعده گرفت که محبت علی و آل علی را همچون قرآن سر لوحه اعمال و زندگی خود قرار دهند تا هلاک نشوند و به ضل نیفتند .اکثر امت پیغمبر به جز عده انگشت شماری فرامین و فرمایشات را از این گوش فرو کرده و از گوش دیگر بیرون می د و همین عده بودند که نفهمیدند منظور از محبت علی همان اطاعت از فرامین ایشان است نه صرفا دوست داشتن قلبی . نفهمیدند که شیعه علی بودن جز با پا گذاشتن جای پای اعمال و کردار علی ممکن نیست .
با
مقاله در مورد سخنی با نسل جوان …
تا وقتی فک کنی چون دختری نمیتونی پیشنهاد بدی به ی که ازش خوشت میاد ، تو همون جهنم تی که واسه خودت ساختی دست و پا بزن! نهم شیعیان حضرت جوادالائمه علیه السلام در سخنی گران بها فرموده اند فضیلتها چهار گونه اند. نام من عباس است شهرتم هست عارف اهل تربت هستم بچه سنگانم عاشق درویشی ودل دیوانم گاه گاهی سخنی میگویم خنده ای هم بر لب مینشانم گاهی می گزارم به گلو بغض گاهی به سخن خانه ام کاه وگلی بود تاچندی پیش من رضایت داشتم با فشار ادم اجری انباشتم باقی عمر فقط قرض ازان بگزاشتم فرش زیرم نازک شانه اش کم باشد دل ما بی غم بود اسمان گر سقفم وزمین فرش با. رکنا: جواد رضویان ع زیر و سخنی از گ را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. بازارمهاباد با توجه به تنوع و جاذبه های خاص خود،همواره در میزان پویایی شرایط اقتصادی شهرستان نقش بسزایی داشته است. سخنی از هیتلر :
اشکایی که بعد از ش ت می ریزیم همان عرق هایی است که برای پیروزی نریخته ایم. گالیله: هر مرتکب اشتباهی نشده، اکتشافی هم نکرده است. کوروش کبیر: فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند تا تمام اجزای بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد. نیچه: بدان همواره هرآن که برای رسیدن به تو از همه چیزش می گذرد روزی تنهای. سخنان در مورد آزادگان بسم الله الرحمن الرحیم


ما را چه رسد که با این قلم‏های ش ته و بیان‏های نارسا در وصف شهیدان و جانبازان و مفقودان و اسیرانی که در جهاد فی سبیل الله جان خود را فدا کرده و یا سلامت خویش را از دست داده‏اند یا به دست دشمنان اسیر شده‏اند مطلبی نوشته یا سخنی بگوییم؟ زبان و بیان ما عاجز از ترسیم مقام بلند پایۀ . الان حالم خوبه انرژیم مثبته. چقد خوب که دیروز با وجود ناراحت بودن به خودم وکارام رسیدم ودر نهایت خودمو خوشحال سخنی کوتاه در حقوق بیماران ، مجروحان و معلولان از نظر 18 لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 18 سخنی کوتاه در حقوق بیماران ، مجروحان و معلولان از نظر ابوالقاسم گرجی در مورد بیماران ، مجروحان و معلولان از نظر حقوق و تکلیفی وجود ندارد که در زیر به اختصار در چند بخشبه برخی از آنها اشاره میشود : مقدمه – . رسول اکرم صلی الله علیه و اله در سخنی گهربار فعالیت خیر بانوانی که خدا به انها نظر میکند را بیان فرموده اند. اخلاص مردان کف خیابان و فداکاری مردانی مثل قالیباف ،دلها را هدایت خواهد کرد که او «مقلب القلوب» است. سخنی با شما 1 با توجه به استفاده فراوان از دستگاههای آبسردکن های دو منظوره اداری و صنعتی (استیل ) و یخچال فریزر و ساید بای سابد این شرکت از این طریق سعی در فراهم نمودن اطلاعات مورد نیاز در خصوص ید و تعمیر و نگهداری و بهداشت آن و دسترسی آسان در ارتباط با سرویس و تعمیرات آبسردکن ها دارد. جهت رفاه حال مشتریان عزیز و گرامی سرویس و تعمیرات در محل آبسردکن های اداری آبسردکن صنعتی ( استیل ) یخچال فریزر سای بای ساید یخچال فریزرهای فروشگاهی یخچال فریزرهای آزمایشگاهی در کلیه نقاط تهران ظرف مدت 24 تا 48 ساعت انجام خواهد شد. این شرکت آبسردکن های آنی سرد صنعتی کم مصرفمطابق با متد روز طراحی نموده و بصورت سفارشی تولید می نماید جهت هرگونه سوال در ارتباط با تعمیر . سرویس آبسردکن نصب آبسردکن و و ساید بای ساید تبدیل آبسردکن معمولی به آب شهر ساخت آبسردکن های آنی سرد و کم مصرف تعمیریخچال و فریزر های خانگی تعمیر یخچال فریزرهای فروشگاهی و آزمایشگاهی ساخت سفارشی یخچال فریزرهای آزمایشگاهی و .......) با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید. تلفن : ۳۳۵۱۹۱۰۷ تلف : ۳۳۵۱۹۱۰۹ همراه : ۰۹۳۷۵۳۰۲۶۸۱ توجه : این شرکت هیچ شعبه ای در سطح تهران ندارد و کلیه اگهی هایی که گپی برداری شده و یا با عنوان مرکز خدمات پس از فروش اروپا و یا نوبل در اینترنت موجود میباشد فاقد نمایندگی است و این مرکز هیچ گونه تعهدی نسبت به این اشخاص ندارد. سخنی با دوستان اختفای هویت و سخن راندن در فضای مجازی! یک طرفه قاضی رفتن و موضوع را یکجانبه دیدن! ای کاش دوستان با هویت اصلی طرح مسئله نمایند. معمولا اشخاصی که قرار است در باره موردی با یکدیگر گفتگو و تبادل نظر نمایند، قبل از پرداختن به موضوع از دیدگاه همدیگر آگاهی دارند و بدین گونه بهتر و اصولی تر به محتوا می پردازند. حال چه انتظاری . رسول اکرم صلی الله علیه و اله در سخنی گهربار فعالیت خیر بانوانی که خدا به انها نظر میکند را بیان فرموده اند. رسول اکرم صلی الله علیه و اله در سخنی گهربار فعالیت و کار خیر بانوانی که به موجب آن خدا به انها نظر میکند را بیان فرموده اند. این جمله ی آل پاچینو رو باید قاب طلا گرفت : ﺑﻌﻀﻰ ﻭﻗﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﺟﺎﻯ ﺟﺮ ﻭ ﺑﺤﺚ ﮐﺮﺩﻥ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﻃﺮﻑ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻴﮑﻨﻢ ﻭ ﺗﻌﺠﺐ ﻣﻴﮑﻨﻢ ﮐﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﺠﻢ ﻭﺳﻴﻊ ﺑﻰ ﻋﻘﻠﻰ ﻭ ﻧﻔﻬﻤﻰ ﭼﻄﻮﺭ ﺗﻮﻯ ﮐﻠﻪ ﺍﻯ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﮐﻮﭼﮑﻰ ﺟﺎ ﺷﺪﻩ؟ صادق علیه السلام در سخنی ارزشمند فرموده اند که اگر در پنج مورد به حق رفتار کنی بردبار هستی. بردباری چراغ خداست. عصرایران ؛ جعفر محمدی - موقت تهران در گفت و گویی با اشاره به وجود بدحج و نیز بحران بی آبی در کشور گفته است که با این شرایط، حتی اگر باران هم خوانده شود، گناهانی مانند بدحج باعث می شود باران نیاید.سخنی با سیداحمد خاتمی درباره آن 6 خطبه و 10 درصد!
البته این بخش از سخنان حجه ال و المسلمین سیداحمد خاتمی موضوع بحث ما نیست بلکه ادامه سخن ایشان، بهانه این چند کلمه دوستانه است ، آنجا که می فرماید: "بنده در 6 خطبه به مسئله حجاب اشاره و بر اساس بازخوردگیری که بعد از این خطبه ها انجام پذیرفت، مسؤولین أمر به ما اعلام د که 10 درصد بدحج سامان پیدا کرد."

در این که وضع حجاب در جامعه ما ، منطبق با معیارهای دینی نیست ، تردیدی وجود ندارد کما این که در امور دیگری مانند تأمین معاش مردم، رفتار و پاکدستی مسؤولان، امنیت و سلامت مردم و ... نیز با آموزه های ی فاصله فراوان وجود دارد که باید در کنار مسأله حجاب به این مسائل نیز پرداخته شود و البته به طرز شگفت انگیزی چندان مورد توجه و تذکر نیستد! پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور او نه تنها دیگر از سخنی بر زبان نیاورد بلکه حتی موفق نشد همراهی کشورهای اروپایی را علیه ایران به دست آورد و برای اولین بار پس از سال ها… دستاوردهای انقلاب ی از دیدگاه (ره) شناخت انقلاب انقلاب ی ایران، به رغم همانندی دره ای از مواضع با دیگر پدیده های جهان معاصر، شناختی درخور اه و فلسفه وجودی خویش را می طلبد. به سخنی دیگر، آگاهی از نقش انقلاب در سرنگونی رژیمی خ مه و جایگزینی نظامی عادلانه، که مفهومی به جز یک دگرگونی اجتماعی به همراه ندارد، ما را ازشناخت ... رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه صبح امروز معاونت روابط کار هم درباره قانون کار و موضوع بازگشت آن سخنی به میان نیامد. علی علیه السلام در سخنی ارزشمند راه کوتاه آرزوها و هموار مسیر عمل را بیان فرموده اند. بیش از ۶۰ ساعت از حادثه پلاسکو گذشت؛ حادثه ای که اگر آن را "فاجعه" بنامیم شاید سخنی به گزاف نگفته باشیم. محمد گلریز یک قطعه موسیقی برگرفته از سرود ماندگار «بانگ » برای قدردانی از ی م ع حرم آماده کرده است. من خ دارم ، که در این است
نه در آن بالاها
مهربان ، خوب ، قشنگ
چهره اش نورانیست
گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من
او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
:: رو مه نوشت:چرا برخی افراد، حتی از محترمین و تریبون داران صاحب نظر چرا ماجرا را کش می دهند و هر هفته سخنی می گویند که ما به ازای آن بی اعتمادی به حاکمیت اگر نگوئیم لااقل باعث اعتماد سوزی… گفتی از ناله ی شبگیر ی در قفسی ،
بنویسم سخنی ،
هر نفسی ،
باز بسی گفتی از چهره ی ماتم زده ی غم بنویس !!
گفتی از ناله در این نامه فراوان بنویس !!
گفتی و رفتی و جستی و ندانستی تو
که من از روز ازل بسته به زنجیر تو ام …
شبم از غم ، غمم از تو و تو گفتی بنویس !!!
غم از این غم که ندارد ثمری هر سخنی …
و از این غم بسیار
ک. افرادی که در انتخابات های گذشته نشان داده اند که بدون وجود یک ساز و کار جدی و در برگیرنده به هیچ عنوان تعهدی برای خود داری از ک داتوری و قبول حکمیت و ریش سفیدی یک فرد ندارند. رئیسی: من آقای را نصیحت می کنم که سخنی نگویید که وقتی فردا نوارشان را برای شما گذاشتند، همانطور که امروز می گویید ما برخی وعده ها را نداده ایم، بگویید من این حرف ها را نزدم. مرگ را حقیر می کنند ، عاشقان
زندگی را بی نهایتبی آنکه سخنی گفته باشند جز چشمهایشانفراتر از حریم فصول می میرندبی نشاندر فصلی بی نامبی صدا ، ترانه می شوند بر لب هادر اوج می مانندهمپای معراج فرشتگانبی آنکه از پای افتاده باشند از زخمهایشانعاشقان ایستاده می میرندعاشقان ایستاده می مانندسید علی صالحی محمدی در کانال تلگرامی خود نوشت: از استکبارستیزی، انقل گری، ساده زیستی، ولایت مطلقه فقیه و غیرت انقل سخنی گفته نشد. ساعتی هم نگذشت که خبر آمد وب سایت جماران به نقد نشسته است. عزاداران بیت یهیچگاه بیت ی فقط مأمن مایی که فکر می کنیم از همه انقل تر و حزب اللهی تر و ل به آقایمان نزدیک تریم، نبوده و مهم تر اینکه، اویی که باید تعیین کند آنجا جای چه انی است، ما نیستیم.به گزارش مشرق، کبری آسوپار فعال رسانه ای اصولگرا در یادداشتی نوشت:بیت ، برای ما حکم خانه مان را دارد؛ مجلس اهلبیت هم که باشد، انگار بیشتر حس و صمیمیت داریم. مجلس هم خودمانی است؛ چای و مای اول مراسم و قیمه و قورمه ای در پایان، روی موکت های ساده ی حسینیه یا پارکینگ طبقاتی. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] روزی مرد فقیری در کوچه های شهر در پی غذا بود و دردل خود به خدا می گفت چرا من فقیر و درمانده ام ؟؟؟ ناگهان آسیابانی او را دید و برای کمک به او، مقداری گندم در گوشه ای از دامن مرد فقیر ریخت و آن را گره زد. مرد فقیر خوشحال شد ولی بازهم در راه برای خدا گله و شکایت میکرد که ای خدا گره از مشکلم باز کن و مرا از فقر نجات بده... در همین حال گره پیراهن مرد فقیر باز شد و گندم ها بر روی زمین ریخت ، مرد فقیر ناراحت درحالی که خم شده بود و میخواست گندم ها های ریخته شده را جمع کند به خدا گفت خدایا من گفتم گره از مشکلم باز کن نه گره پیراهنم را!!!!!! و مشغول جمع شد ناگهان دستش به سکه های طلای زیر خاک خورد و تازه فهمید که خدا چطور گره از مشکلش را باز کرده و بسیار از خداوند تشکر کرد... سخنی از طرف خدا: تو مبین اندر درختی یا به چاه تو مرا ببین که منم مفتاح راه خدا گاهی اوقات یک مشکل کوچیک در زندگی روزمره تان قرار میده که از داخل اون مشکل یک مشگل بزرگ از زندگیتان رو باز میکنه...پس همیشه و در همه حال شاکر باش و بدان خداوند هیچ یک از بندگانش را تنها نمیگذارد...
خدایا من مومنم به اینکه هر دلش هوایت را کرد بی شک تو هوایش را کردی!!!!!!! اکنون فارغ از آن که برگزیده آن ها کیست، خود مردم «برندگان اصلی» هستند؛ این برندگان باید در اداره و حل مشکلات کشور دیده شوند. تا پیش از تصویب قانون جدید مجازات ی در سال 92، در قوانین مختلف سخنی از مسئولیت کیفری اشخاص حقوقی وجود نداشت و فقط در قوانین پراکنده از جمله قانون تجارت در خصوص انحلال شخص حقوقی با حکم دادگاه در مواردی اشاره شده بود. اما با تصویب قانون جدید، این موضوع هم در درجه بندی مجازات ها و هم در مواد بعدی به صراحت مورد اشاره قرار گرفت .