از کرامات شیخنا

به نقل از خبرگزاریها در مورد از کرامات شیخنا : معجزه در اصطلاح این است که مدعى منصبى از مناصب الهى، براى اثبات صحت ادعایش، کارى را انجام دهد که خارق قوانین طبیعى است و دیگران از انجام دادن آن عاجز هستند، در اصطلاح قرآن این فرآیند «بیّنه» و «آیه» نامیده مى شود، خداوند متعال مى فرماید: «لَقَدْ أَرْسَلْنا رُسُلَنا بِالْبَیِّناتِ وَ أَنْزَلْنا مَعَهُمُ الْکِتابَ وَ الْمِیزانَ ل.
بسم الله الرحمن الرحیم

علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را
که به ماسوا فکندی همه سایه ی هما را
در این مطلب سعی داریم قطره ای کوچک از اقیانوس کرامات بنده ی مطیع خداوند حضرت المومنین سیدالوصیین اسد الله علی ابن طالب علیه السلام را ذکر کنیم برای مطالعه کرامات به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


فارس: عنایات ویژه هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و ت، زمان و مکان نمی شناسد؛ می خواهد ی، یهودی یا مسلمان باشی فرقی نمی کند، چرا که او چراغ هدایت است و فطرت های پاک را به خوبی راهنمایی می کند، کافی است که از با عمق وجود او را صدا بزنید و او را بخوانید.

آنچه که در ادامه می آید شرح حال یکی از این جوانان پاک ضمیر است که با اعجاز رضوی ا. روزی سه تن از مریدان با 10 گردو بصورت کرال پشت به خدمت شیخنا شرفیاب می شوند میگویند:یا شیخنا ما 10گردو داریم که میخواهیم آنها را بصورت عادلانه بین ما سه تن تقسیم کنی!!! شیخنا گفت با عد زمینی یا عد آسمانی؟ مریدان گفتند:عد آسمانی... شیخنا 8تااز گردوها را به یکی از مریدان و دوتا دیگر را به مریدی دیگر داد و دوتا پس گردنی محکم به سومی زد!!! مرید. آنچه که در شواهد نشان می دهد و در کتاب گوهر گمشده (کت راجع به این زاده است) آمده است این حضرت کرامات بسیاری داشته آنچه مشهور است و در زمان حیات حضرت ابراهیم و بعد از شهادتش این کرامات را داشته است. از این معجزات می توان به : ( شفا دادن دیوانه) ، ( شفای بیماران) ، ( کور شدن ان ) ، ( در امان ماندن خمس و زکات ) ، ( نبا باران در سالی که بارندگی به ق. شفا یافته نام: رضا نریمانی
نام پدر: علی، تولد: 1345
تاریخ شفا: شب عید قربان سال 1372
شغل قبلی: درب و پنجره ساز
شغل فعلی: کارمند استانداری اصفهان
نوع بیماری: ش تگی ساعد دست چپ و قطع عصب و سیاه شدن استخوان.
علت: ضربه ی ناگهانی منبع : کرامات ائمه از کرامات شرکت اینترنت شیخ ما این که،با گوشی و مرورگر ا پلورر و فایر فا و گوگل و اپرا و یاهو و ... چیزی را از ب باز نمی کند ولی با وب فری چرا!لامصب سایتها رو با یه سرعت باور ن ی هم باز می کند! در ضمن نوشت: البته که شیخ در این یک مورد تاثیر مستقیم نداشت و غیر مستقیم بر مدخل اعصاب ما یورش برد. چرا جامی «شواهد النبوه» را این گونه نوشت؟ «نورالدین عبدالرحمان جامی» را بسیاری با دو کتاب معروفش یعنی «بهارستان» و «نفحات الانس» می شناسند. اما این عالم بزرگ عصر تیموریان کتاب ارزشمند دیگری دارد به نام «شواهدُ النبوه لتقویه الیقین اهل الفتوه» یعنی شواهدی بر نبوت حضرت رسول-صلی الله علیه و آله- برای تقویت یقین جوانمردان. جامی که اص. در فلان مسئله به فلانی گفتم که حنای این دست حرکات دیگر برای ما رنگی ندارد،اتفاقا ایشان هم مثل همه ی فلانی ها پاسخ داد ما از آن فلانی ها نیستیم که فلانمان شبیه آنها باشد لیکن بنده معتقدم در همچین مشکلی حق همواره با من است. یامن له الدنیاوالأ ه
شمّه ای از اخلاق، صفات و کرامات حضرت فاطمه
در وصف فاطمه علیهاالسلام
درکتاب "کشفُ الغُمَّةِ فی مَعرفةِ الائمَّة، از قول امّ المؤمنین نقل شده است که فرمود: فاطمه علیهاالسلام دختر رسول خدا صلی الله علیه و آله در سیما و شمایل به رسول خدا صلی الله علیه و آله از همه شبیه تر بود.(1)
از عایشه نقل شده که می گوید: من ی را در سخن گفتن شبیه تر از فاطمه علیهاالسلام به رسول خدا صلی الله علیه و آله ندیدم. چون بر صلی الله علیه و آله وارد می شد، آن حضرت دستش را می گرفت، می بوسید و در کنار خود می نشاند و چون صلی الله علیه و آله بر فاطمه علیهاالسلام وارد می شد فاطمه از جا بلند می شد و به استقبال آن حضرت می رفت و پدر را می بوسید و دستش را می گرفت و در جای خود می نشاند.(2)
و از عایشه نقل شده است که از فاطمه یاد کرد و گفت: من جز پدرش ( صلی الله علیه و آله) ی را راستگوتر از او ندیدم. (3) ادامه مطلب آیت الله میرزای در سفر زیارتی به کربلا با قبیله ای روبرو می شوند که یکی از مردان آن قبیله با توسل به حضرت ابوالفضل (ع) شفا گرفته است. موقت آستارا گفت: در وصف علی (ع) طول عمر انسان برای شناخت فضایل این همام کافی نیست. به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، حجت ال ناصر صالحی عصر امروز در مراسم شهادت المومنین(ع) در شناخت این همام، اظهار کرد: در وصف علی (ع) همین بس که طول عمر انسان برای شناخت فضایل این کافی نیست. وی، کرامات علی (ع) از دیدگاه (ص) را تمام نشدنی و پایان ناپذیر خوان. بسم الله الرحمن الرحیم

کرامات حضرت رقیه سلام الله علیها

حاج میرزا علی محدث زاده (وفات: محرم 1396 ه.ق) فرزند حاج شیخ عباس قمی رحمهم الله می فرمود: «به بیماری حنجره مبتلا شدم تا جایی که سخنرانی برایم ممکن نبود. پس از معاینه پزشک، مشخص شد که بعضی از تارهای صوتی ام از کار افتاده و بیماری لاعلاجی است. پزشک دستور استراحت داد و گفت باید. گوشه ای از فضایل و کرامات زمان عج زمان«عج» فرزند حسن عسکری علیه السلام است که اکنون در غیبت کبری به سر می برد وحجت خدا بر بندگان در زمین می باشد که در ذیل به برخی از فضائل و کرامات ایشان اشاره میشود: الف: فضایل: آن حضرت دارای بهترین و شریفترین نسبهاست .از طرف مادر به وصی حضرت عیسی علیه السلام شمعون و از طرف پدر به خاتم حضرت محمد صلّی الله علیه و آله منسوب می باشد. ادامه مطلب خلاصه اى از تعالیم عارف شایسته مرحوم حاج اسماعیل ابى در بیان حضرت آیت الله شوشترى:
مرحوم حاج اسماعیل نه به فکر بهشت بود، نه به فکرجهنم و نه به فکر کمالات و مقامات، بلکه میگفت: از تو به یک جو ن ند کشف و کرامات را. او فقط به خدا می شید. خلاصه ى مطالب و تعالیم ایشان، این چهار اصل است:
١. عشق خالص به خدا؛ ٢. اخلاص در عمل؛ ٣. خدمت به خلق، . «سال ها باید بگذرد تا درویش واصل و مرد کاملی مثل مرحوم حاج محمدصادق پیدا شود که تمام افعال و حرکات و سکنات او مطابق شرع مطهر و سنن مقدس حضرت سیدالمرسلین خاتم النبیین(ص) باشد.» قبر حاج محمدصادق تخت فولادی کرامات شگفت از سلوک مرحوم نخودکی اصفهانی به این مطلب امتیاز دهید 100% 0% تخت فولاد اصفهان همچون گنجینه ای است که گوهرهای نای را در دل خود نگه داشته است و اسرار مگو در باب این گوهرهای نایاب بسیار دارد و درکنار قبرستان بقیع مدینه، ابوطالب مکه و وادی السلام نجف اشرف، از مهمترین و متبرک ترین مرقدهای جهان به شمار می رود؛ تا آنجا که برخی معتقدند تخت فولاد به واسطه قبور متبرک آن، دومین قبرستان جهان است. در جای جای این تکه از بهشت معنوی که قدم می گذاری، عظمت های عرفانی و علمی زیادی مدفون است. یکی از این ذخایر عظیم، عارف وارسته و عالم برجسته «شیخ محمدصادق تخت فولادی» است. مرحوم حاج محمدصادق مشهور به تخت فولادی از عرفای بزرگ قرن سیزدهم و سیروسلوک مرحوم حاج «شیخ حسنعلی اصفهانی» معروف به "نخودکی" رحمت الله علیه است که در اوا سلطنت فتحعلی شاه قاجار زندگی می کرده اند. در اوایل جوانی به کار رنگرزی اشتغال داشته و به کمک چند شاگرد کارگاه رنگرزی را اداره می کرده اند. عادت آن مرحوم در جوانی این بود که با وجود ناامنی حاکم بر شهر، هرروز عصر با شاگردان برای تفریح از اصفهان خارج می شدند. بسم الله الرحمن الرحیم شخصی از حضرت آیةالله بهجت رضوان الله تعالی علیه می پرسد: “چه کنم که در معنویات آن قدر موفق باشم که صاحب کشف و کرامت گردم؟” آن پیر روشن ضمیر در پاسخ می فرمایند: “ انی که از مقداری معنویات برخوردار بودند، دنبال کشف و کرامت نمی رفتند. عاشق مقامات عرفانی و کرامات نباشید، گاهی این جور کارها شما را به جهنم می برد! ا. گفت: جهاد کشاورزی گفته است «قیمت مرغ بالاتر از 7 هزار تومان اجحاف به مصرف کننده است.»
گفتم: این را که همه مردم می دانند! ایشان باید بفرمایند برای مقابله با این اجحاف چه اقدامی کرده اند؟
گفت: احتمالا می گویند مقابله با گرانفروشان وظیفه تعریف شده سازمان تعزیرات است.
گفتم: خب! سازمان تعزیرات غیر از اینکه خبر افزایش سرسام آور قیمت ها را بدهد چه کار دیگری کرده است و
می کند؟!
گفت: چه عرض کنم؟!
گفتم: درویشی با آب و تاب درباره قطب خود سروده بود؛
از کرامات شیخ ما این است
شیره را خورد و گفت شیرین است!
از کرامات دیگرش چه عجب
مشت خود باز کرد و گفت وجب!
آنچه در چشم می رود خواب است
آنچه در جوی می دود، آب است!
و... منبع : کیهان ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ مراسم میلاد با سعادت المومنین علی(ع) و روز پدر در سالن جلسات سازمان با حضور همکاران سازمان و اعضائ حلقه های شجره طیبه صالحین برگزار گردید. این مراسم معنوی با تلاوت آیلاتی از کلام الله مجید آغاز گردید ودر ادامه ریاست محترم سازمان جناب آقای رحیمی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و تبریک روز مرد به همکاران به ایراد سخنرانی در خصوص این ایام پرداختند.ایشان با ذکر فضائل و کرامات حضرت علی(ع) تاکید فرمودند که تمامی همکاران سازمان با سرلوحه قرار دادن این همام و کرامات ایشان در زندگی و محل کار خود می توانند منشاء خیر و برکت برای ایران ی باشند.بعد از اتمام فرمایشات ریاست محترم سازمانُ حجت السلام و المسلمین جماعت سازمان نیز طی سخنانی در خصوص آثار و برکات خواندن و توجه و عمل نمودن به سخنان گهربار علی(ع) در نهج البلاغه خاطر نشان فرمودند که تمامی مسلمین جهان به خصوص مسلمانان ایران ی اعم از سنی و شیعه اگر این سخنان را در زندگی خور رعایت کنند خیر و سعادت دنیا و آ ت را برای خود فراهم نموده اند.مراسم با عرضه بسته هدیه و پذیرایی و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید. (ع های این مراسم در ادامه مطلب) مرکز فرهنگی و هنری پلدشت به مناسبت دهه کرامت جشنی با حضور اعضای دختر در مورخه95/05/20 برگزار کرد .در کنار اجرای برنامه های فرهنگی پخت آش نذری به مناسبت میلاد رضا در مرکز با کمک اعضا انجام شد.برنامه های فرهنگی اجرا شده قرائت قرآن سرود ملی شعر خوانی اعضا دو گروه سرود و معرفس شخصیت و قصه گویی از کرامات رضا مقدمه
فضای و اجتماعی
منزلت علمی
تربیت شاگردان
مناظره های علمی
پاسدار حریم وحی
استدلال به قرآن
احادیث و کلمات قصار
رفتن به بغداد
ولادت جواد(ع)
به ت رسیدن جواد(ع)
جواد(ع) به روایت اهل سنّت
ت در کودکی
ازدواج با دختر مامون
تشابه به
مولود پربرکت
سوال از جواد(ع)
فرزندان جواد(علیه السّلام)
فضائل اخلاقی جواد ـ علیه السّلام ـ:
نمونه هایی از معجزات و کرامات حضرت جواد ـ علیه السّلام ـ:
زندگی با برکت
شهادت جواد(ع)
محبت در اطاعت
درسهایی از مکتب اخلاقی جواد(ع)
نوجوانی در قلّه رفیع دانش
دانشمند نوجوان
کرامات جواد علیه السلام
شاگردان جواد(ع)
زیارت جواد علیه السلام
صلوات بر جواد (ع) در هفته جاری همانند سنوات گذشته، جلسه قرائت قران و جلسه گفتار حکیمانه با موضوع سیره زندگانی علی (ع)، جواد(ع) و کرامات حضرت علی اصغر(ع) در زورخانه های بخش بهمن برگزار شد. ضمن اینکه مراسم زیارت عاشورا نیز پنجشنبه شب ها در زورخانه برگزار خواهد شد.

به نام خدا در نشست مطالعاتی مورخ ۵/۸/۱۳۹۳، خانم دوست در رابطه با فلسفه آتش در کیش زرتشت، برگرفته از کتاب " انسانم آرزوست، ایران بهانه بود" اثر آقای علی سربندی صحبت نمودند. مطابق با گفته های ایشان مردم ایران در دوره های باستان در کیش و آیین زرتشت، آتش پرست نبوده اند، بلکه از آتش به عنوان یک نماد مقدس برای نشان پاکی و خلوص و دور پلیدی، ز. ماجرای دختری که سه روز بود مرده بود حاج شیخ عباس محمد علی کشوان آل شیخ، خادم و کلیددار اقدم حرم مطهر قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس(ع) است که قریب به ۱۲ نسل از خانواده اش کلیددار حرم حضرت عباس (ع) بوده اند. گوشه ای از کرامات حضرت ابوالفضل(ع) از زبان کلیددار حرم به گزارش جهان به نقل از فارس، اجداد حاج شیخ عباس محمد علی کشوان آل شیخ نزدیک به ۴۸۵ سال توفیق کلیدداری حرم مطهر قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس (ع) را داشته اند و اغلب آنها در روز عاشورا چشم از جهان فرو بسته اند.

شیخ عباس کشوان که قریب به ۴۵ سال از عمرش خادم و کلیددار حرم مطهر بوده در گفت و گو با خبرنگار فارس گفت: اجدادم چند قرن پیش از ایران به عراق مهاجرت کرده اند.

*آیت الله نعمت بسیار بزرگی برای مسلمانان هستند

وی با اشاره به اینکه همیشه برای مردم ایران دعای ویژه می کنم و علاقه خاصی به شیعیان ایران دارم، افزود: خداوند متعال فرزانه این کشور حضرت آیت الله را حفظ کند.

کشوان آل شیخ تاکید کرد: آیت الله نعمت بسیار بزرگی برای مسلمانان علی الخصوص ایرانیان هستند که باید قدر این نعمت باارزش را بدانید.

* رضا(ع) همشهری ایرانیان هستند / قدر این همشهری را بدانید

وی ادامه داد: حضرت رضا (ع) همشهری شما ایرانی ها هستند که باید قدر این همشهری را بدانید و سعی کنید همواره به زیارت این همام بروید.

کشوان آل شیخ با بیان اینکه امروزه ایرانیان علاقه خاصی به هشتم(ع) دارند، افزود: حضرت علی بن موسی الرضا (ع) گوهر بسیار بزرگی در کشور ایران و موجب برکات فراوانی برای مردم این سرزمین هستند.

* و زیارت عاشورا کلید حل مشکلات است

این پیرغلام اهل بیت(ع) گفت: در خانه ای که خوانده شود، قطعا ملائکة الله در آن خانه حضور پیدا می کنند و خواندن زیارت عاشورا نیز برکات فراوانی داشته و کلید حل مشکلات است.نویسنده ی کتاب «حسین در شه یت» که تاکنون هفت مرتبه به کربلای معلی مشرف شده است، می گوید: در خانه یان عرب شمایل حسین(ع) آویخته شده است چرا که شمایل ایشان را شبیه حضرت (ع) می دانند.به گزارش جهان به نقل از فارس، نویسنده ی سوری الاصل و ن کویت، کتاب «حسین در شه یت» را نوشته است، پس از انتشار این کتاب در بین مسلمانان معرفی شد و خودش می گوید که تحت کرامات حسین (ع) این کتاب را نگاشته است و کرامات بسیاری نیز از در خواب و بیداری دیده است.کتاب «حسین در شه یت» تاکنون به هفده زبان ترجمه و در پنج و برای دوره های تکمیلی مورد تأیید قرار گرفته است، آنتوان بارا می گوید که علاقه به اهل بیت (ع) را از مقاتل حسین (ع) آغاز کرده و همیشه دور و برش پر از کتاب های شیعی بوده است و خانواده اش نه تنها با این امر مشکلی نداشتند بلکه تشویقش می د و شمایل حسین (ع) را به دلیل شباهت به (ع) بر دیوار خانه شان آویختند.بارا، نویسنده، رو مه نگاری پیش وت و نویسنده ای است که ۱۵ کتاب به رشته تحریر درآورده و آثارش ابتدا در حوزه ادبیات، رمان و داستان بوده است، وی می گوید چهار فرزند و چهار نوه است و همه خانواده اش به اهل بیت (ع) علاقه مندند مخصوصاً پسر کوچکش کارشناس موسیقی است و در مدح ائمه (ع) مدیحه سرایی کرده است.آنتوان بارا که تاکنون ۲۵ بار نهج البلاغه را کامل خوانده می گوید که تاکنون هفت بار به کربلا رفته و هشت بار به ایران سفر کرده و همینطور پیاده روی نجف تا کربلا رفته و حس و حالش دراین ایام وصف نشدنی است.با این نویسنده ی در حاشیه اجلاس پیرغلامان حسینی(ع) گفت و گو کردیم که مشروح آن را در ادامه می خوانیم: قابل توجّه بعضی ها : کراماتِ این عزیزِ دلمون بر اثر تزکیه نفس به ایشون عطا شده نه بر اثر ریاضت !
خوشحالم از اینکه امروز دعای ندبه به صورت نسبی شلوغتر بود و دوستان جدیدی از دعای زمان(عج) بهره بردند . . .
خوشحالم از اینکه از مصاحبت با جوانان شهرم متوجه تغییراتِ قلبی ایشون نسبت به اعتقادات شده ام . . .
خوشحالم از اینکه همراهانِ غافلهٔ عشق و ارادت روز به روز دارن بیشتر میشوند . . .
خوشحالم از اینکه می بینم جوانان شهرم چه ظرفیت ها و پتانسیل های معنوی خوبی دارند . . .
خوشحالم از اینکه می شنوم غیبت در روضه ها خیلی کم شده . . .
خوشحالم از اینکه متوجه شدم چند تا از جوانانِ شهرم مسیر زندگیشون بعد از شب عاشورا تغییر کرده و خدا رو بهتر درک میکنند . . .
ممنونم از همهٔ عزیزانی که از دلگفته های شبِ عاشورا حداکثر بهره رو بردن و الان دارن حولِ مدارِ انقلاب و ولایت چون چشمه ای می جوشند تا
رهپویانِ معرفت رو سیراب کنند .
ِ عزیزم کربلایی محمّد خضری در صحبت های خودشون بعد از دعای ندبهٔ امروز جملهٔ قشنگی گفتند :
یکی از مهمترین راه های نجاتِ جوانانِ امروزی از منجلاب گناه و فساد بیان ِ کرامات و مکاشفاتی است که برای شیعیانِ ناب اتّفاق می افتد .
کرامات در خضری موقعیت این زاده درشهرستان طارم بخش چورزق ودرمسیرجاده تهم چورزق، سه راهی روستای شیت- زاچکان دریک منطقه سرسبزکوهستانی قراردارد ، طبیعت زیباوجودرودخانه پرآب ودرختان پسته وحشی که خودیکی از کرامات ومعجزات این زاده می باشندبهمراه عطرمعنوی وجوداین مکان مقدس سبب جذب خیل علاقمندان به این منطقه گردیده است. گفت عبدالله شیخ مغربی .............. شصت سال از شب ندیدم من شبی من ندیدم ظلمتی در شصت سال..... نه به روز و نه به شب نه ز اعتلال صوفیان گفتند صدق قال او ............ شب همی رفتیم در دنبال او در بیابانهای پر از خار و گَو................ او چو ماه بدر ما را پیشرو تو به نور او همی رو در امان ............ در میان اژدها و کژدمان هین مشو نومید نور از آسمان ......... حق چو خواه. حجت ال پناهیان مطرح کرد بیان واقعیت های عالم در «زیارت جامعه کبیره»/ دلیل وقوع کرامات توسط هادی(ع) حجت ال پناهیان گفت: از صدر تا ذیل «زیارت جامعه کبیره» هادی(ع)، واقعیات بسیار مهم در عالم هستی است، یک زیبایی خاصی دارد، تولید چنین عباراتی هنر می خواهد که اولیای الهی این هنر را در اوج دارند. حجت ال والمسلمین علیرضا پناهیان حوزه و در جش.

خواهی که در پناه کرامات سرمدی   ایمن شوی زفتنه و ایمن زهر بدی لبریز کن زعطر گلِ نور را   با ذکر سبز یک صلوات محمدی تعجیل در فرج آقا صلوات
عنایات ویژه هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و ت، زمان و مکان نمی شناسد؛ می خواهد ی، یهودی یا مسلمان باشی فرقی نمی کند، چرا که او چراغ هدایت است و فطرت های پاک را به خوبی راهنمایی می کند، کافی است که از با عمق وجود او را صدا بزنید و او را بخوانید.
آنچه که در ادامه می آید شرح حال یکی از این جوانان پاک ضمیر است که با اعجاز رضوی از کانادا راهی مشهد الرضا(ع) می شود تا با محبوب خویش ملاقاتی داشته باشد، این کرامت عجیب از کتاب «کرامات رضا از زبان بزرگان» به نقل از حجت ال والمسلمین مهدی انصاری نقل می شود: گفت و گو با سنگ از ابن عباس روایت کرده که گفت: با علی علیه السلام از جنگ صفین بر می گشتیم لشکر تشنه شد، و در آن زمین آبی نبود، و به علی علیه السلام از تشنگی شکایت د، حضرت شروع به گشتن کرد تا این که سنگی را دید، روی آن ایستاد و فرمود: ای سنگ آب کجاست؟ عرض کرد: سلام بر تو ای وارث علم نبوت ! آب در زیر من است ای وصی محمد، پس صد نفر روی سنگ افتادند و نتوانستند حرکتش دهند، و آن جناب روی آن ایستاد و لبهایش را حرکت داد و با دستش آن را بلند کرد، و به یک چشم بر هم زدن از جا کنده شد، چشمه آبی در زیرش بود از عسل شیرین تر، و از برف سردتر، خوردند و اسبان و شترانشان جای خود برگرد، و سنگ شروع به چرخیدن کرد تا روی چشمه افتاد. هفتم، شب زنده دار و مطیع اطاعت پروردگار است. کراماتی از او نقل است که شب را تا به صبح به عبادت می پرداخته؛ به سجده بوده؛ به می ایستاده؛ و روز را به روزه و اعانت به دیگران به پایان می رسانیده است. لقب آن بزرگوار کاظم بوده است. نسبت به افرادی که به او بد می کرده اند، گذشت و احسان داشت، و لقب او عبدصالح نیز بوده است. به خاطر کثرت عبادت و حا.

کاش می شد بنویسند مرا زنت کاش می شد بنویسند به نام حسنت کاش در اول پرونده ی دنیائیمان
بنویسند غلام پسر بی کفنت کاش می شد که مرا دست کرامات شما
بنویسد اسیر غم و در د و محنت غزل مرثیه ی روضه ی ما هستی تو
من همان شمع برافروخته ی انجمنت
**
راستی مادر مظلومه ی غربت زده ام
در سوالم . جرم تو چیست ؟ چرا هی زدنت ؟از هجوم د. فقط دو چشمه اش: 1. چندی پیش زنگ زدن و گفتن، بعد از بررسی ها متوجه شدن که مدیر یکی از شرکتهای خیلی بزرگ، نسبت فامیلی دارن با یکی از ها و می توانن بیمه نامه هایشان را بیاورن در شرکت ما!!! نتیجه ی اخلاقی: تحقیقات بازاری به آن دسته از تحقیقات گفته می شود که در شجره نامه ی شرکتها دنبال فامیلهای نسبی و سببی می گردند!!! 2. چند روز پیش نزد گروهی از . نظر کرامات - شهید گمنامی که هویتش را در خواب به مادر نمایان کرده بود - مطالب و مقالات کرامات شهید گمنامی که هویتش را در خواب به مادر نمایان کرده بود چندی قبل از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران اسان رضوی اعلام شد که پیکر یک شهید گمنام اسان رضوی پس از انجام آزمایش دی.ان.ای شناسایی شده است. به گزارش پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تفحص ، انگار همین دیروز بود که خبر شهید شدن فرزندشان را دادند بدون اینکه نشانی از او بیاورند و امروز بعد از ۳۲ سال انتظار دوباره اشک ها تازه می شود؛ این بار اشک های ریخته شده اشک شوق و سربلندی و آرامش است مادری که ۳۲ سال چشم از در برنداشت و پدری که هر روز بر بالین ی گمنام بهشت رضا(ع) اشک می ریخت تا شاید فرزند شهیدش را در جمع ی گمنام بهشت رضا(ع) بیابد.اما امروز اشک هایی ریخته شد که بوی تازه ای داشت گویی اهل خانه انتظار ۳۲ ساله شان به ثمر رسیده است و امروز مادر و پدری که سال هاست چشم انتظار بودند و با ورود پیکر هر شهید گمنامی حالشان دگرگون می شد امروز پس از ۳۲ سال خاک فرزندشان را در آغوش گرفتند.چندی قبل از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران اسان رضوی اعلام شد که پیکر یک شهید گمنام اسان رضوی پس از انجام آزمایش dna شناسایی شده است و شهیدی که 10 سال پیش یعنی ۲۷ آبان ماه ۱۳۸۵ همزمان با سالروز شهادت جعفر صادق(ع) به عنوان شهید گمنام در میدان صبحگاه رضا(ع) مشهد مقدس به خاک س شده بود متعلق به پیکر مطهر هنرمند و ت یب چی دفاع مقدس شهید سعید حیدری است. آیت الله بهجت قدس سره می فرمود: ی در حرم حضرت رضا علیه السلام برای برآورده شدن حوائجش ختمی گرفت و گویا یکی از حاجاتش درخواست «طی الارض» بوده! توفیق زیارت رضا علیه السلام را ، در عالم رؤیا و یا مکاشفه ، پیدا می کند. به او می فرمایند: «هر چه هست، در تقوا است». یکی از آفت هایی که گریبان برخی از مریدان معرفت را می گیرد بحث کرامات است. بعضی ه. حسن عسگری (علیه السلام) : قَلْبُ الْأَحْمَقِ فِی فَمِهِ وَ فَمُ الْحَکِیمِ فِی قَلْبِه قلب احمق در دهان است، و دهان حکیم در قلب احمــــــــــــــــق اول حرف میزنه بعد فکر میکنه حکیــــــــــــــــم اول فکر میکنه بعد حرف میزنه به قول حافظ با ابات نشینان ز کرامات ملاف *** هر سخن وفتی و هر نکته مکانی دارد آن خوش تیپِ خوش پوش، آن عاشق یقه گوش، آن پایه یک، آن بلاک کننده فالوئرهای فیک، آن دشمن درجه یک آل سعود، آن که در ا اجی ها اسمش رسول بود، آن نوازنده باکلاس و نایس، آن بازیگر کلاغ پَر و آس وپاس، آن بت من و من.... صخا یک مجموعه قرض الحسنه و خیریه است که بدست یک انسان عاشق و عارف و شاعر و نویسنده و فداکار افتتاح شده است (تائب) انی که با صخا حمایت و همکاری داشتند بدون شک دستهای غیب خدا بودند که من خالصانه آنها را می بوسم (تائب) صخا با دست خالی و فقط با دو تا هزارتومانی در سال 1372توسط یک مرد و زن فداکار تشکیل شد(تائب) معجزات و کرامات صخا یکی دو تا نیست. آن نویسنده و کارگردانِ نامی، آن چشم بادامی، آن جدا کننده نادر از سیمین، آن برنده س طلا در برلین، آن ریش قشنگِ کم مو، آن مهربانِ خوش رو، آن رقاص در غبار، آن که هی می گرفت اسکار، آن زاهد دنیای فانی، آن برگمان و.... یا حسین درخشندگی ویژه حسین (ع) فاطمه (س) می فرماید: درخشش نور حسین (ع) به گونه ای بود که درهنگام حمل وی (ص) به من فرمود: «..فَاِنّی اَ ری فی مُقدّمِ وَجْهِکِ ضَوءاً و نُوراً وَ ذلِکَ اِنَّکِ سَتَلِدینَ حُجَّتهً لِهذا الْخَلْق [بحار الانوار، ج43، ص272] دخترم! من در پیشانی تو درخشندگی و نورانیت ویژه ای می بینم و این نور نشانگر آن است که به زودی حجت خدا بر این مردم را به دنیا خواهی آورد.» پرتو نور حسین (ع) به صورتی بود که مادرش می گفت: «در تار به چراغ نیاز نداشتم.» [بحارالانوار، ج43، ص273؛ عوالم، ج17، ص11] پود پیراهن از پر جبرییل در جلاءالعیون آمده است: ام سلمه گفت: دیدم روزی حضرت رس (ص) حله ای به فرزند خود حسین (ع) می پوشانید که به جامه های دنیا شباهت نداشت. گفتم: یا رسول الله! این چه جامه ای است که به جامه های دنیا نمی ماند؟ حضرت (ص) فرمود: « این هدیه ای است که پروردگار من برای حسین (ع) فرستاده است و پودش از پرهای بال جبرییل است؛ چون امروز روز عید است این جامه را بر او می پوشاند.» [معجزات و کرامات حسین(ع)، ص36] بوی سیب سرخ یکی از دوستان شیخ رجبعلی خیاط نقل می کند که: همراه ایشان به کاشان رفتیم. عادت شیخ این بود که هر جا وارد می شد به زیارت اهل قبور می رفت. هنگامی که وارد قبرستان کاشان شدیم شیخ گفت: «السلام علیک یا اباعبدالله (ع)». چند قدم جلوتر رفتیم فرمود: بویی به مشامتان نمی رسد؟ گفتیم: نه! چه بویی؟ فرمود: بوی سیب سرخ استشمام نمی کنید؟ گفتیم: نه! قدری جلوتر آمدیم به مسئول قبرستان رسیدیم، جناب شیخ از او پرسید: امروز ی را اینجا دفن کرده اند؟ او پاسخ داد: پیش پای شما فردی را دفن کرده اند و ما را سر قبر تازه ای برد در آنجا همه ما بوی سیب سرخ را استشمام کردیم. پرسیدیم: این چه بویی است؟ شیخ فرمود: وقتی که این بنده خدا را در اینجا دفن د وجود مقدس سیدال (ع) تشریف آوردند اینجا و به واسطه این شخص عذاب از اهل قبرستان برداشته شد. [معجزات وکرامات حسین(ع)، ص294] آن قیچی به دست، آن منتقد هرچی که هست، آن می تی کومانِ بی تِسوکه مانده، آن درس هایش را در فرانسه خوانده، آن احمد پورمخبر ، آن سوالاتش اساسی، آن بازیکن قرضی، آن یادآور روزهای خوش غرضی، آن مسافری از هند، آن اینترنت.... ع و پوسترهای زیبا به مناسبت میلاد زمان (ع) سلام بر شما حضرت آقا و ای مأمن و ملجأ منتظران. به امید عرض صمیمانه ترین تبریکات به پیشگاه والایتان به انتظار نشسته ایم. سالروز ولادت سعید شماست. سالروزی که منت نهادید و قدوم مبارکتان را بر چشم جان شیفتگانتان نهادید. هر سال نوید ولادتان را به دیگران می دهیم و ایشان را در شادی خویش سهیم می داریم. مگر از گدایان آستان شریفتان جز این نحو عرض ادب انتظار دیگری می رود؟ و مگر در معدن کرامات شما جز گوهر کرم شما چیز دیگری می توان یافت. ای والا حضرت کاش می شد عید ولادتتان را با حضور شما جشن بگیریم!! ع و پوسترهای زیبا به مناسبت میلاد زمان (ع) سلام بر شما حضرت آقا و ای مأمن و ملجأ منتظران. به امید عرض صمیمانه ترین تبریکات به پیشگاه والایتان به انتظار نشسته ایم. سالروز ولادت سعید شماست. سالروزی که منت نهادید و قدوم مبارکتان را بر چشم جان شیفتگانتان نهادید. هر سال نوید ولادتان را به دیگران می دهیم و ایشان را در شادی خویش سهیم می داریم. مگر از گدایان آستان شریفتان جز این نحو عرض ادب انتظار دیگری می رود؟ و مگر در معدن کرامات شما جز گوهر کرم شما چیز دیگری می توان یافت. ای والا حضرت کاش می شد عید ولادتتان را با حضور شما جشن بگیریم!! رمضان آمد و آهسته صدا کرد مرا مستعد سفر شهر خدا کرد مرا از گلستان کرم طرفه نسیمى بوزید که سراپاى پر از عطر و صفا کرد مرا نازم آن دوست که با لطف سلیمانى خویش پله از سلسله دیو دعا کرد مرا فیض روح القدسم کرد رها از ظلمات همرهى تا به لب آب بقا کرد مرا من نبودم بجز از جاهل گم کرده رهى لایق مکتب ف النجبا کرد مرا در شگفتم ز کرامات و خطاپوشى او من خطا و او مهر و وفا کرد مرا دست از دامن این پیک مبارک نکشم که به مهمانى آن دوست ندا کرد مرا زین دعاهاست که با این همه بى برگى و ضعف در گلستان ادب نغمه سرا کرد مرا هر سر مویم اگر شکر کند تا به ابد کم بود زین همه فیضى که عطا کرد مرا با سلام و قبولی طاعات به استحضار می رساند به دلیل مشکلات بوجود آمده در سایت بلاکفا امکان بروزسانی وبلاگ وجود نداشته است. آن دیکتاتور خندان، آن لپش آویزان، آن «شاه جفری» زمانه، آن تقریبا استوانه، آن مشغول به کارهای اتمی و هیدروژنی، آن مبتلا به اسکیزوفرنی، آن همیشه در حال آزمایش، آن همسایه ها از دستش ندارند آسایش، آن در دعوا با ترامپ قمه کشیده، آن مشکوک به.... آن گزارشگر پرتوان، آن اندازه گیر سطح اتکای دیگران، آن تن صدایش ایده آل، آن خیابانیِ والیبال، آن استفاده کننده از همه طول تور، آن پرغرور، آن تحلیلگر در سطح کلاس جهانی، آن فریادهایش همچون بلای ناگهانی، آن از اساتید به کارگیری مهاجم، آن برای.... شاهد آن نیست که مویی و میانی دارد بنده طلعت آن باش که آنی دارد
شیوه حور و پری گر چه لطیف است ولی خوبی آن است و لطافت که فلانی دارد
چشمه چشم مرا ای گل خندان دریاب که به امید تو خوش آب روانی دارد
گوی خوبی که برد از تو که خورشید آن جا نه سواریست که در دست عنانی دارد
دل نشان شد سخنم تا تو قبولش کردی آری آری سخن عشق نشانی دارد
خم. مرحوم آیت الله مرعشى نجفى در تأیید نسبت مسجد جمکران به زمان(عج) مى فرمود: از غیبت صغرى تا به امروز که حدود 1022 سال مى شود، این مسجد مقدس مورد احترام علماى شیعه بوده و کرامات متعددى از مسجد جمکران دیده شده است. یکى از مکان هاى مقدس و منتسب به زمان(عج) مسجد مقدس جمکران است که در شش کیلومترى شهر مذهبى قم قرار دارد. این مسجد بیش از یک هزار سال پیش به فرمان آن حضرت در بیدارى ـ نه در خواب ـ تأسیس شد که جلوه گاه عنایات و کرامات زمان(عج) و میعادگاه منتظران و شیفتگان قائم آل محمد(ص) است. مرحوم میرزا حسین نورى در کتاب نجم الثاقب(1) درباره تاریخچه ى تأسیس مسجد جمکران چنین مى نویسد: شیخ فاضل حسن بن حسن قمى، معاصر شیخ صدوق، در کتاب تاریخ قم از کتاب مونس الحزین فى معرفة الحق و الیقین (از تألیفات شیخ صدوق) بناى مسجد جمکران را به این عبارت نقل کرده است: شیخ عفیف صالح حسن بن مثله جمکرانى مى گوید: من شب 17 ماه مبارک سال 393 هجری قمری در خانه خود خو ده بودم که ناگاه جماعتى از مردم به در خانه من آمدند و مرا از خواب بیدار د و گفتند برخیز و خواسته مهدى(عج) را اجابت کن که تو را مى خواند. آن ها مرا به محلى که اکنون مسجد (جمکران) است آوردند. حضرت مهدى مرا به نام خواندند و فرمودند: «برو به حسن بن مسلم بگو: اینجا زمین شریفى است و حق تعالى این زمین را از زمین هاى دیگر برگزیده و شریف کرده است تو آن را گرفته به زمین خود ملحق کرده اى ...».