استاندار فارس ش ته شدن سد سلمان فارسی صحت ندارد

به نقل از خبرگزاریها در مورد استاندار فارس ش ته شدن سد سلمان فارسی صحت ندارد : استاندار فارس گفت: با حمایت از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان می توانیم زمینه ایجاد اشتغال در جامعه را فراهم کنیم. آیا سلمان فارسی به ایرانیان خیانت کرد؟ درچندسال اخیر گروهی ازروی تعصب وجهل به ایراد اتهام های موهم وغیرواقعی پیرامون شخصیت های تاریخی صدر نظیر اکرم (ص) و ان معصوم (ص) ونیزبعضی صحابه رسول خدا (ص) چون سلمان فارسی وابوذر می پردازند که هیچ اعر ازواقعیت درکتب معتبر تاریخ ایران و ندارد . استیکر اسم سلمان استیکر اسم سلمان استیکر اسم سلمان استیکر اسم سلمان استیکر اسم سلمان استیکر اسم سلمان ادامه مطلب استاندار فارس گفت: شورای فنی یکی از مهم ترین مجموعه های استان محسوب می شود که همه اعضای کارگروه های آن باید در تصمیم سازی و تصمیم گیری ها مشارکت داشته باشند. استاندار فارس با صدور پیامی درگذشت مرحوم حمزه ولوی، مدیرکل فقید محیط زیست استان را تسلیت گفت. یک رو مه پا تانی از آنچه که در دیدار ملک سلمان پادشان عربستان با نواز شریف نخست پا تان در جده در خصوص بحران خلیج فارس گذشت، برداشت. استاندار فارس گفت: مسئولان استان برای رفع مشکلات دانشجویان باید تد ری بی شند. سلمان فارسی از بهترین یاران و بزرگ‏ترین صح صلی الله علیه و آله به شمار می‏آید. مورّخان در نام پیش از وى اختلاف نظر دارند؛ بعضى «روزبه»، و برخى «بهبود» نوشته‏ اند، صلی الله علیه و آله او را سلمان نامید. معاون استاندار فارس گفت: هیچ جاده ای در فارس مسدود نیست. استاندار سابق فارس سکه های مراسم تودیع خود را به زوج های جوان هدیه کرد. شیراز - ایرنا - استاندار فارس گفت: همه روستاهای استان در 2 سال آینده از گاز طبیعی بهره مند می شوند و به طور همزمان، فعال میادین نفت و گاز استان در دستور کار است. خبر گزاری فارس - احمد کاظمی ؛ ایرج قنبری از شاعران موفق انقلاب هستند که برخی از شعرهایشان مانند "بهار آمد و شمشادها جوان شدند" در ذهن ها نقش بسته و بر زبانها جاری است. «پانزدهمین عصرانه ادبی فارس» به تجلیل از این شاعر اختصاص دارد. او از دوستان قدیم سلمان هراتی است. این گفت وگو حاصل نشستی صمیمانه با این شاعر درمورد مرحوم سلمان هراتی و نگاهی به آثار خودشان است. از سالهای آشنایی و دوستی تان با سلمان هراتی بگوئید. تقریبا سال 62 بود که من در جهاد سازندگی تنکابن بخش فرهنگی فعالیت داشتم. در آنجا با تعدادی از شاعران خوب آن موقع از جمله آقای علی علی ثابت قدم، [...] در حکمی جداگانه از سوی استاندار فارس ۲ بخشدار و یک معاون فرماندار در فارس منصوب شد. هشتم ماه صفر، وفات سلمان فارسی است؛ یکى از کارهاى بسیارمهم سلمان که بخش اعظم زندگى او را فرا گرفته، تلاش پیگیر وی در معرفى ناب و تشیع راستین بعد از رحلت رسول خدا(ص) بود، تا جایی که برخی او را اصلی ترین عامل تشیع ایرانیان می دانند. شیراز- ایرنا- در دیدار ژولت شمین معاون نخست مجارستان با سید محمد علی افشانی استاندار فارس، 2 طرف بر وم گسترش روابط تجاری و بازرگانی میان مجارستان و استان فارس تاکید د. سیرتسلمان سلمان فارسی بر لشکری بود. در میان رُعایا چنان حقیر می نمود که وقتی خادمی به وی رسید، گفت: این توبره ی کاه بردار و به لشکرگاه سلمان بر.
سلمان برداشت. چون به لشکرگاه رسید، مردم گفتند : است.
خادم بترسید و در قدم وی افتاد .
سلمان گفت : به سه وجه این کار برای خود نه از بهر تو، هیچ شه مدار. اوّل آن که تکبّر از من دَفع شود؛ دو. گرچه بن سلمان با این دستگیری ها به نحو قابل توجهی از قدرت شاهزادگان و محافل وه کاسته، اما اتحاد آن ها در برابر دشمن مشترک یعنی بن سلمان،خطری واقعی فراروی ت کنونی و سناریوهای آینده بن سلمان است. «خبرجنوب» نوشت: هیچ حق ندارد برای رفاه و آسایش خود حقوق نسل بعد را نادیده بگیرد. %d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1+%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%3a%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c+%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2+%d8%a8شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت:باید از سفرا و رای ن فرهنگی و بازرگانی خواسته شود که از انتخاب شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان حمایت شود و به معرفی این مورد بپردازند. ادامه: استاندار فارس:معرفی شیراز به عنوان پایتختی جوانان جهان ،نیازمند اقدامات دیپلماتیک است تهیه کننده سینما و تلویزیون با بیان اینکه سینما و تلویزیون ابزارهایی مهم در معرفی جایگاه سلمان فارسی هستند، گفت: کم کاری در بیان جایگاه سلمان فارسی وجود داشته است.    مردم خوزستان در مجلس خبرگان گفت: توهین به صحابه پیگرد قضائی دارد و دادگستری در این زمینه باید با توهین کنندگان برخورد کند.             تصویر توهین به سلمان فارسی پیگرد قضائی دارد به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، آیت الله عباس کعبی با اشاره به توهین یکی از افراد شرکت کننده در مراسم تقدیر از فعالان ستاد در اهواز گفت: توهین به صحابه بزرگ ، سلمان فارسی قابل پیگرد قضائی است. پذیرفته نیست که در تریبون رسمی با حضور استاندار و سایر مسؤلان در استانداری خوزستان به این شخصیت بزرگ و افتخار و شیعه و ایران که به لقب سلمان محمدی و سلمان منا اهل البیت مفت است آشکارا توهین شود.

وی افزود: در عظمت سلمان فارسی بین همه مذاهب و فرقه های ی اجماع وجود دارد و بعد از شخصیت المومنین علی بن طالب علیه السلام، سرآمد و قطب عرفان و معنویت مسلمانان به شمار می رود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] استاندار فارس از برخی طرح های نیمه تمام شهرستان پاسارگاد بازدید کرد. به گزارش پار به نقل از قدس، سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار اصفهان گفت: ساخت سریال سلمان فارسی در دستور کار یکی از سازان برجسته کشور است که طی مذاکرات اولیه کارخانه قند به شهرک سینمایی تبدیل می شود و این طرح توسعه منطقه 15 اصفهان را به دنبال دارد. معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار فارس گفت:اعتبار مصوب استان فارس در بودجه ۹۴ بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان اعلام شده که نسبت به سال گذشته ۳۶ درصد رشد داشته است معاون برنامه ریزی استاندار فارس تاجگردون

ساسان تاجگردون ظهر امروز در نشست خبری اظهار داشت: سهم فارس از طرح های ملی و استانی در لایحه بودجه 94 نسبت با سال گذشته 53 درصد افزایش یافته است. وی با بیان اینکه استان فارس در بخش بودجه های استانی امسال رتبه سوم در بودجه نفت و گاز را به خود اختصاص داده، افزود: این رتبه برای استان فارس در سال آینده رتبه دوم است و در بودجه سال آینده اعتبار مصوب استان فارس 948 میلیارد تومان اعلام شده که نسبت به سال گذشته 36 درصد رشد داشته است. خبرگزاری صدا و سیما نوشت: رأی الیوم با اشاره به گمانه زنی های گوناگون از احتمال برگزاری مراسمی خبر داد که طی آن محمد بن سلمان ولیعهد سعودی جانشین سلمان پدر خود خواهد شد. جارد کوشنر داماد ترامپ به محمد بن سلمان توصیه کرده بود که یک سرویس امنیتی مخوف مرتبط با شخص خود نظیر فدائیان صدام سازماندهی کند. سلمان فارسی(1) سلمان کیست؟ سلمان فارسی فرزند بدخشان است. نام اصلی او نیز روزبه و کنیه اش ابوعبدالله است. پس از آوردن، اکرم(ص) به او فرمود: «نام خود را از امروز سلمان بگذار». از این روی، او به همین نام مشهور است.
او یکی از معمران و زاهدان دوران خود بود و در علم و دانش، سرآمد اهل زمان به شمار می آمد؛ چنان که در بسیاری از روایت ها نقل شده، سلمان دانش های پیشینیان و آیندگان را می دانست و در راهِ یافتن ، رنج فراوان برد. او پس از طی دوران کودکی، سالیان دراز در جست و جوی دین حق بود تا اینکه هنگام ورود (ص) به مدینه در قبا آورد. گروهی زادگاه سلمان را قریه ی جی از رامهرمز شیراز می دانند و گروهی دیگر بر این باورند که او اهل جی اصفهان بوده است. ممکن است هر دو گفته درست باشد؛ زیرا از خود او نقل شده است: «در رامهرمز به دنیا آمدم و پدرم اهل اصفهان بود».
گروهی نیز سلمان را به کازرون نسبت داده اند. درباره ی شمار فرزندان وی نوشته اند: سلمان سه دختر داشت که یکی در اصفهان و دو تن دیگر در مصر زندگی می د. برخی نیز گفته اند که او پسری به نام عبدالله داشت. از این روی، کنیه ی سلمان، ابوعبدالله است.
سلمان فارسی سرانجام در سال 36 هجری قمری در مدائن درگذشت و آستانه ی او هم اکنون در ایوان مدائن، در غرب دجله قرار دارد. شیراز- ایرنا- استاندار فارس، حضور و مشارکت گسترده و پرشور مردم را پشتوانه ای قوی برای تمردان و نظام ی دانست و گفت: این حضور کمک خواهد کرد که مسئولان و به ویژه شخص رئیس جمهوری بتوانند در عرصه بین… خبرگزاری فارس: سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی، شیخ جابر أحمد الصباح کویت، محمد بن راشد حاکم دبی، شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان خارجه امارات و دیگر روسا و پادشاهان کشورهای عربی در تماس تلفنی با حسنی ... معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس گفت: ۲۳.۳ درصد ارزش افزوده از بخش کشاورزی است. خبرگزاری فارس: استاندار خوزستان سفر لهستان را نیمه تمام رها و در حال بازگشت به کشور استیک منبع آگاه گفت: استاندار خوزستان ساعاتی پیش سفر خود به کشور لهستان را به دلیل بحران قطعی آب و برق اهواز نیمه تمام رها کرد و در حال بازگشت به کشور است. یک منبع آگاه لحظاتی پیش در گفت وگو با خبرنگار فارس در اهواز با اعلام این خبر اظهار کرد: از هیات اعزامی خوزستان فقط استاندار در راه بازگشت به کشور و مابقی مدیران همچنان به سفر خود ادامه می دهند.وی افزود: با توجه به وضعیت بحرانی شهر اهواز و قطع آب و برق این کلانشهر و عدم توانایی مدیریت بحران استانداری برای برنامه ریزی و افزایش انتقادات از سفر غیرضروری استاندار به لهستان، غلامرضا شریعتی ساعاتی پیش عازم ایران شد. استاندار فارس بر تکمیل طرح های نیمه تمام استان تاکید کرد. استاندار فارس با اشاره به بازدید 2 هفته قبل خود از سد نرگسی کازرون گفت: اگر این سد تا قبل از بارش ها تکمیل شده بود، 137 میلیون مترمکعب آب در پشت آن ذخیره شده و مشکل کم آبی تابستان کل منطقه را حل می کرد. پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ: مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری فارس گفت: انتقال آب از خلیج فارس برای رفع مشکل آب در شرق و جنوب استان فارس در دست پیگیری تیم مدیریت ارشد استان است. http://danesh.roshd.ir/mavara/img/daneshnameh_up/6/68/156546.jpg دارا کیانی در گفت وگو با ایرنا افزود: استاندار و تیم مدیریتی استان برای پاسخ به نیازهای مناطق شرق و جنوب استان به آب، انتقال آب از خلیج فارس را پیگیری می کنند.

وی گفت: مطالبات مردم استان که در سفرهای شهرستانی استاندار در قالب نامه یا درخواست شفاهی مطرح شده است در چهار گوشه استان پهناور فارس متفاوت است. مدیرکل بحران استانداری فارس گفت: آب دریاچه سد سلمان فارسی در حال افزایش است و محل روستا به زودی زیر آب می‎رود. ملک سلمان، پسرش محمد بن سلمان را به عنوان جانشین خود منصوب و «محمد بن نایف» را از سمت بسیار مهمش برکنار کرد. مدیر آبرسانی سد سلمان فارسی از ش تن خط انتقال آبرسانی از سد سلمان فارسی به شهرستان خنج خبر داد. مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری در ۳ فاز اصلی تولید می شود. معاون برنامه ریزی استاندار بوشهر گفت: جشنواره ملی خلیج فارس از ۸ تا ۱۰ اردیبهشت همزمان با روز ملی خلیج فارس در استان بوشهر برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، رضا عوض پور در نشست برگزاری جشنواره ملی خلیج فارس در بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر دارای طولانی ترین مرز دریایی با خلیج فارس است اظهار داشت: این استان دارای 937 . مقام ارشد سعودی در مصاحبه ای اعلام کرد: احتمال کناره گیری ملک سلمان به نفع پسرش وجود ندارد. شفقنا به دنبال بروز تنش در رابطه با قطر، رئیس جموری تلفنی با پادشاه سعودی گفت و گو کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رسانه های خبری جهان عرب، کاخ سفید بامداد امرز (چهارشنبه) اعلام کرد که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری به صورت تلفنی با سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان […] سال هاست که نام سریال «سلمان فارسی» از زبان مدیران مختلف سیما شنیده می شود تا شاید بتوانند با نوید ساخت یک سریال الف ویژه، مخاطب را به آینده تلویزیون در حوزه آثار نمایشی امیدوار کنند. استاندار مازندران و چند تن از مسئولان استانی بر بالین پدر شهیدان عبوری حاضر شدند. خبرگزاری فارس: استاندار مازندران بر بالین پدر شهیدان عبوری حاضر شد به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حاج حسن عبوری پدر شهیدان محمدعلی، قاسم و حجت الله عبوری از صبح امروز به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان شفای مرکز مازندران بستری شد. ظهر امروز اس. معاون سیما در جلسه ای با حضور سازندگان مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» در جریان آ ین جزئیات ساخت این سریال فا تاریخی قرار گرفت. بیست و یک نفر از شاهزاگان سعودی با ارسال نامه ای به سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان به طور رسمی نسبت به انتخاب محمد بن سلمان به عنوان ولیعهد این کشور اعلام مخالفت د. رامهرمز گفت: اهانت به ساحت صحابه (ص)، سلمان فارسی را محکوم می کنیم. حجت ال سید اسماعیل امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز اظهار کرد: حسب اطلاع واصله شخصی در جلسه ای با حضور تنی چند از مسؤولان استان نسبت به ساحت مقدس صحابه نبی اکرم (ص) توهین کرده است و صحابه را خائن به ایران و تاریخ خوانده است.وی ادامه داد: سلمان فارسی، سلمان محمدی است و همان ی است که گرامی (ص) او را من اهل البیت خوانده است و افتخار ایرانیان است. رامهرمز تأکید کرد: از طرف مردم ولایتمدار و انقل رامهرمز ضمن اعتراض به آنچه اتفاق افتاده انزجار خود را از این اقدام اعلام می کنیم. در پایان گفت: انتظار ما از مسؤولان قضایی آن است که در صورت صحت مطلب به صورت جدی و بر اساس شرع مقدس و قوانین با عامل آن برخورد کنند. «خبرجنوب» نوشت: استاندار فارس از همه دستگاه های اجرایی استان خواست برای استقبال از میهمانان نوروزی آماده و همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.
از حضرت سلمان نقل شده که رسول خدا حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمودند:
اى سلمان! هر دخترم فاطمه(س) را دوست بدارد، او در بهشت و کنار من خواهد بود و هر او را دشمن بدارد گرفتار آتش مى شود.

سلمان! محبت به فاطمه(س) در یکصد جا به درد مى خورد: از جمله آنها: هنگام مرگ، عالم برزخ، دریاى میزان، عرصات م ، پل صراط و محاسبه اعمال.

سل. منبع اطلاعاتی سایت اسرار مدیا در رابطه با تشکیل این گردان می افزاید جارد کوشنر داماد ترامپ به محمد بن سلمان توصیه کرده بود که یک سرویس امنیتی مخوف مرتبط با شخص خود نظیر فدائیان صدام سازماندهی کند. رکنا: اهالی روستای «یرج» استان فارس برای تخلیه روستا مقاومت می کنند.