استخدامی های استانداری

به نقل از خبرگزاریها در مورد استخدامی های استانداری : بدین وسیله بااطلاع می رساند آ ین مهلت درخواست جهت بازدید از مرکز داده استانداری فارس روز دوشنبه 92/10/30 در محل واحد فناوری و اطلاعات و ارتباطات واقع در ساختمان مرکزی استانداری فارس می باشد. حضور کلیه عزیزان در این بازدید بعد از تائید واحد فناوری اطلاعات استانداری می باشد. ضمنا هر کدام از شرکت ها و سازمان های محترم که تمایل به بازدید از اتاق سرور استانداری را دارند خواهشمند است تا تاریخ فوق تقاضای خود را به واحد فناوری و اطلاعات، ارتباطات و یا با دفتر شرکت مجدی توان کوشا ارسال نمایند.
با حضور مدیر کل دفتر اجتماعی استانداری،چهارمین دوره ی انتخابات تعیین سازمان های مردم نهاد در هیئت نظارت استان برگزار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ، این انتخابات صبح امروز با حضور مدیر کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری و جمعی از نمایندگان سازمان های مردم نهاد استان در محل سالن اجتماعات استانداری تشکیل شد.
در این. به دنبال طولانی شدن روند استخدام ها صورت گرفت اعتراض آمیز برخی از قبول شدگان آزمون استخدامی در مقابل استانداری اردبیل به دنبال طولانی شدن مرحله استخدامی آزمون استانداری اردبیل بیش از 150 نفر از قبول شدگان در اعتراض به این روند در برابر استانداری د. خبرگزاری فارس: اعتراض آمیز برخی از قبول شدگان آزمون استخدامی در مقابل استانداری اردبیل به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این که پیش از ظهر امروز برگزار شد؛ قبول شدگان در حالی که پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آن نوشته شده بود «ما پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری در انتظار اجرای قانون با تامین اعتبار هستیم تا آغاز به کار کنیم و درخواست لطف و عنایات مسئولان را داریم» گردهم آمده بودند تا اعتراضشان را به تاخیر 1.5 ساله در جذب و آغاز به کارشان اعلام کنند. تعدادی از قبول شدگان به همراه خانواده و زن و بچه خود در این شرکت کرده بودند. در این افراد به شدت از وضعیت پیش آمده گلایه می د و خواستار به کارگیری خود بودند . کنندگان که بیش از 1.5 سال است در آزمون شرکت کرده و پذیرفته شده اند با مراجعه به نهادها، دستگاه های مختلف، مسئولان و متولیان در استان و کشور پاسخی روشن برای جذب و آغاز به کار دریافت ن د و بارها تعدادی از این پذیرفته شدگان با مراجعه به خبرگزاری فارس خواستار انعکاس دردها و مشکلاتشان بودند. به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، تنها خواسته پذیرفته شدگان آزمون استانداری از مسئولان ارشد کشور این است که به مشکلات آنها در اسرع وقت رسیدگی کنند. - see more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930407000757#sthash.2rvzmcsg.dpuf
رئیس کمیسیون آموزش مجلس: آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۲۷ شهریور برگزار می شود رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۱ تا ۱۷ مرداد انجام می شود، گفت: آزمون استخدامی روز ۲۷ شهریور برگزار می شود. محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: م. آقای قاضی پور آذربایجان غربی روز در مجلس شورای ی پیشنهاد دادن که یکشنبه هفته بعد 2/6/93 طرح دو فوریتی برای آزمون های استخدامی استانداری ها به مجلس ارائه بشه. طرح دو فوریتی::یعنی آن طرح مهم در روز اول با ذکر جزییات به تعداد نمایندگان چاپ میشود و در اختیار همه نمایندگان قرار میگیرد و طرح همان روز به کمسیون مربوطه برای بررسی بیشتر میرود،فردای آن روز کمسیون موظف است طرح بررسی شده را در مجلس ارایه بدهد و بعد از استماع طرح توسط نمایندگان به رای گذاشته میشود،و ت موظف میشود در سریعترین زمان طرح را اجرا کند. دوستان عزیز لطفا به نمایندگان مجلس پیامک بزنید و ازشون تقاضا کنید تا با فوریت طرح ا ام به کارگیری انی که در آزمون استخدامی استانداری ها قبول شده اند، موافقت کنند آقای جعفری خلخال: 09122650739
افضلی فرد-اردبیل: 09143512612
پیرموذن-اردبیل: 09141511515
برومند-پارس آباد: 09126354503
-گرمی: 09121482303
اسدی-مشگین: 09143540553 مدیرکل دفترنوسازی،تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشوراعلام کرد : زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها از 27 آذرماه به 11 دی ماه سال جاری تغییر یافت. به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، محمد حسن آبادیبا بیان مطلب فوق گفت : با توجه به مصادف شدن برنامه زمان بندی ثبت نام داوطلبین آزمون استخدامی شهرداری ها با ایام اربعین حسینی و درخواست استانداری ها و شهرداری ها مبنی بر به تعویق افتادن این آزمون که قرار بود در روز 27 آذرماه برگزار شود، زمان برگزاری به تعویق افتاد. وی افزود : تمامی مراحل فرآیند اجرای آزمون براساس ج زمان بندی اعلامی در پیوست شماره 2 مجوزهای صادره با 2 هفته تعویق انجام می شود. حسن آبادی اعلام کرد : بنابراین تاریخ برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها روز 11 دی ماه سال جاری می باشد و اقدامات لازم بر اساس زمان بندی جدید صورت می پذیرد. متن زیر از سایت استانداری مازندران است: - آمار و خدمات پیشخوان ت در روستادر حال حاضر در استان مازندران 801 دفتر پیشخوان خدمات ت در حال فعالیت می باشند که از این تعداد 310 دفتر در شهر های استان و 491 دفتر در روستا های استان مشغول به فعالیت می باشند و از این حیث استان مازندران در کشور جزء چند استان برتر میباشد . استانداری مازندران نیز حسب قانون ، مبادرت به تشکیل کمیته ای فعال جهت شناسایی خدمات قابل واگذاری به دفاتر نموده است . خوشبختانه در حال حاضر 200خدمت در حال خدمات دهی از سوی دفاتر و 260 خدمت در مرحله انعقاد تفاهم نامه فی م ن دستگاه های اجرایی و استانداری مازندران می باشد که همچنان در حال افزایش و احصا می باشند. بدیهی است که با این حجم خدمات قابل ارائه در دفاتر پیشخوان از عزیمت روستائیان عزیز به ا برای انجام امورات اداری خواهد کاست. 200 260 ,سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی 96 ,دفترچه سوالات آزمون فراگیر با پاسخنامه تشریحی 96 ,, نمونه سوالات عمومی دستگاه اجرایی (آزمون فراگیر)96 ,دفترچه سوالات اولین آزمون فراگیر با پاسخنامه تشریحی 96 , نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای تی 96 ,سوالات استخدامی نیروی انتظامی 96 ,سوالات استخدامی ایران 96 ,سوالات استخدامی افسر.
سوالات استخدامی کارشناس پرستاری تامین اجتماعی با پاسخ نامه سایت استخدام 20 بزرگ  مرجع سوالات و جزوه های استخدامی   اقدام به تهیه  سوالات استخدامی تامین اجتماعی در رشته لیسانس  پرستاری کرده ، که کاملترین مجموعه سوالات استخدامی کارشناس پرستاری تامین اجتماعی سال ۹۶ همراه با  جزوات  استخدامی تخصصی کارشناس پرستاری . با آرزوی موفقیت برای حاج علی اکبر اکبری راد ( مشاور استاندار و مدیر کل دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری اسان جنوبی ) دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد استانداری اسان جنوبی موفق به ب رتبه برتر در بین دفاتر بازرسی و مدیریت عملکرد و امورحقوقی استانداری های سراسر کشور شد و از سوی رئیس مرکز مدیریت عملکرد ،بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور مورد تقدیر قرار گرفت .
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری اسان جنوبی ،بعد از ارزی های انجام شده در زمینه های مدیریت عملکرد، ارتقاء سلامت اداری ، بهبود فرایند پاسخگویی و صیانت از حقوق شهروندان ،دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد استانداری اسان جنوبی موفق به ب رتبه برتر در نتیجه ارزی سال ۱۳۹۳ دفاتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استاندرای های سراسر کشور شد .
این گزارش حاکیست مدیرکل دفتر بازرسی ،مدیریت عملکرد و امور حقوقی استاندرای اسان جنوبی طی لوحی از سوی رئیس مرکز مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور مورد تقدیر قرار گرفت . منبه خبر : http://www.sko.ir/ اسان نوشت:
بر اساس گزارش یک نهاد نظارتی، مشخص شده است علی رغم پیگیری و استعلام برخی دستگاه های اجرایی پیرامون تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان جانبازان که هم اکنون به صورت قراردادی در ادارات تی مشغول فعالیت هستند، به این دستگاه ها اعلام شده است که ضوابط و مقرراتی مبنی بر استخدام این افراد ابلاغ نشده است و چنین درخواستی فعلا امکان . استخدامی استخدامی استخدامی راه آهن استخدامی 95 استخدامی نیروی انتظامی استخدامی بانک پاسارگاد استخدامی آموزش و پرورش استخدامی شرکت نفت استخدامی استخدامی بانک
استخدامی بانک پاسارگاد استخدامی بانک صادرات استخدامی بانک سامان استخدامی بانک پاسارگاد95 استخدامی بانک ملت استخدامی بانک کشاورزی استخدامی بانک ثامن استخدامی بانک 95 اس. مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از آغاز بررسی پرونده های تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی شهرداری های استان از روز 17 تیر ماه خبر داد و گفت: نتایج این بررسی در سایت استانداری آذربایجان شرقی اعلام خواهد شد. پیرو فراخوان آزمون استخدامی شرکت های تابعه وزارت نفت از محل مجوز استخدامی شماره ۱۱۶۹۲۵۱ مورخ ۹۶,۲.۲۴ سازمان اداری و استخدامی کشور، با توجه به دستور موقت صادره مورخ ۹۶.۹.۱۱ ازسوی دیوان محترم عد اداری، ادامه فرآیند برگزاری آزمون متوقف شد. اداری استخدامی حقوق ومزایا
شماره :204/الف : 20/2/1368نظریه اداره کل حقوقی ریاست جمهوری
باتوجه به اینکه آئین نامه استخدامی تامین اجتماعی به تصویب مجلسین سابق رسیده به نظرمی رسددرصورتی که صرفا"ماده (21) را ت بخواهداصلاح نمایدمغایرت قانونی خواهدداشت .لکن باتوجه به اینکه دراساسنامه 10/6/1358 سازمان که به تجویزقسمت اخیرماده (1) لایحه قانون.
رییس امور آمار، برنامه ریزی و تامین نیروی انسانی خبر دادایجاد 20 هزار تعهد استخدامی برای تاز محل مصوبات استخدامی ت قبل، 20 هزار تعهد استخدامی برای ت ایجاد شده است که اعتبار آن ها باید از طریق وج نیروی انسانی و یا از سایر منابع اعتباری مصوب تأمین شود. از محل مصوبات استخدامی ت قبل، 20 هزار تعهد استخدامی برای ت ایجاد شده است که اعتبار . نمونه سوالات استخدامی بانک سپه نمونه سوالات استخدامی بانک سپه نمونه سوالات استخدامی بانک سپه نمونه سوالات استخدامی بانک سپه نمونه سوالات استخدامی بانک سپه نمونه سوالات استخدامی بانک سپهنمونه سوالات استخدامی بانک سپه نمونه سوالات استخدامی بانک سپه نمونه سوالات استخدامی بانک سپه نمونه سوالات استخدامی بانک سپه نمونه سوالات است. آموزش و پرورش، از سازمان اداری و استخدامی کشور درخواست کرد، زمان برگزاری آزمون استخدامی سال 96 را تغییر دهد.
تاریخ جدید دربی پایتخت به استانداری تهران از سوی سازمان لیگ اعلام شد. به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ امروز با ارسال نامه ای به معاونت و انتظامی استانداری تهران، تاریخ 2/9/1393 را به عنوان زمان پیشنهادی برای برگزاری دیدار دربی در چارچوب رقابت های هفته پانزدهم لیگ برتر اعلام کرد.

مهدی تاج در این نامه با اشاره به برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی ایران برابر کره جنوبی در تاریخ 27/8/1393 و درخواست باشگاه استقلال برای به تعویق افتادن این بازی و اظهار مبنی بر توافق بین دو باشگاه خواستار نظر این مرجع درباره برگزاری این بازی در تاریخ جدید شد. رایگان نمونه سوالات استخدامی رایگان نمونه سوالات استخدامی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نمونه سوالات استخدامی کارشناس مواد خوراکی آرایشی و بهداشتی , سوالات استخدامی کارشناس مواد خوراکی آرایشی و بهداشتی , اصل سوالات استخدامی کارشناس مواد خوراکی آرایشی و بهداشتی , عین سوالات استخدامی کارشناس مواد خوراکی آرایشی و بهداشتی , خود سوالات استخدامی کارشناس مواد خوراکی آرایشی و بهداشتی , بهترین سوالات استخدامی کارشناس مواد . کامران دهقانی از تصویب تمدید سه روزه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت در شورای اداری و استخدامی صنعت نفت خبر داد و گفت: بر این اساس ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت تا چهارم آذر ماه ادامه دارد. طی مراسمی با حضور مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، شهرام کهریزی به عنوان مدیرکل دفتر فنی استانداری معرفی شد. همزمان با 16 اسفند و روز قشر بسیج جامعه ن ، به همت اداره کل امور ن و خانواده استانداری ، مراسمی با حضور بانوان شاغل در استانداری برگزار شد . مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری زنجان با تاکید بر ضرورت ی ان سازی دیدگاه ها در زمینه ارائه خدمات از سوی دفاتر ستادی استانداری ها، گفت: با توجه به ارائه خدمات متنوع از سوی دفاتر ستادی استانداری ها، باید این خدمات به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد و ارتباط آن ها با اسناد بالادستی احصاء شود. سوالات استخدامی تخصصی  ی  عمران  شرکت نفت
سوالات استخدامی تخصصی  ی  عمران  شرکت نفت
بسته سوالات استخدامی تخصصی ی عمران  شرکت نفت:1000 سوال استخدامی مقاومت مصالح و تحلیل سازه ها  ی عمران  شرکت نفت1000 سوال استخدامی مکانیک خاک و پی سازی  ی عمران  شرکت نفت1000 سوال استخدامی سازه های فولادی و بتنی  ی عمران&. اختصاصی از سورنا فایل جزوه کامل معارف ی(مخصوص آزمون استخدامی 100% مطالب آزمون استخدامی) با و پر سرعت .
جزوه کامل معارف ی(مخصوص آزمون استخدامی 100% مطالب آزمون استخدامی)
جزوه کامل معارف ی(مخصوص آزمون استخدامی 100% مطالب آزمون استخدامی) مخصوص نفرات با انگیزه که قصد دارند در آزمون استخدامی درس معارف ی را بالای 60 درصد بزنند. 
با
جزوه کامل معارف ی(مخصوص آزمون استخدامی 100% مطالب آزمون استخدامی)
نتایج اولین مرحله آزمون استخدامی مورخ یکم دی ماه ۱۳۹۶ بانک مرکزی، در سامانه «ثبت نام آزمون استخدامی» به نشانی azmoon.cbi.ir قرار گرفته است.

استخدام آموزش و پرورش
برای سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید

سوالات استخدامی هنرآموز مکانیک خودرو آموزش و پرورش
    سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش

سوالات استخدامی هنرآموز الکترونیک آموزش و پرورش
    سوالات استخدامی هنرآموز صنایع غذایی آموزش . مهر نوشت: مدیرکل بازرسی استانداری لرستان گفت: نتیجه بررسی استخدامی های منابع طبیعی لرستان طی هفته جاری به استاندار اعلام می شود.
تست های استخدامی icdlتست-های-استخدامی-icdl تست های استخدامی مهارت icdl ، شامل 636 سئوال، مناسب برای داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی، همراه با پاسخ. این فایل شامل 636 تست استخدامی مهارت icdl ( شامل 4 مهارت اصلی word، access، powerpoint و excel) همراه با پاسخنامه می باشد ... فایل سایت استخدامی  فایل 99  در جهت آمادگی شما متقاضیان عزیز اقدام به انتشار رایگان نمونه سوالات عمومی  آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال95 نموده است تا با مطالعه و تمرین درصد موفقیت خود را در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 96  افزایش دهید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به قسمت استخدامی بانکها برید به قسمت استخدامی بانکها برید پکیج نمونه سوالات استخدامی ایران  توسط وب سایت استخدام20  برای شما قرار داده شده است. امیدواریم با این پکیج نمونه سوالات استخدامی ایران در آزمون استخدامی مد نظرتان موفق شوید. لازم به ذکر است که نمونه سوالات استخدامی ایران کاملترین بسته موجود بوده و با هدف حمایت از سیستم آموزشی کشور  در اختیار شما قرار داده شده  است. پکیج ن. رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نفت، حقوق
رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نفت، عمران
رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نفت، حسابداری
رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نفت، ی برق
سوالات کاردانی آزمون استخدامی شرکت نفت و پتروشیمی
رایگان سوالات آزمون استخدامی کارشناسی و کارشناسی ارشد مکانیک سیالات
رایگان سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت ، انتقال جرم و عملیات
رایگان سوالات آزمون استخدامی کارشناسی و کارشناسی ارشد کنترل فرآیند و طراحی رآکتور
رایگان سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت ، انتقال حرارت
رایگان سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت ، ترمودینامیک
رایگان سوالات عمومی مقطع کارشناسی و ارشد آزمونهای استخدامی شرکت نفت
جزوات و نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی
جهت فایل مورد نظر لینک زیر را کلیک کنید http:// 99.ir سوالات استخدامی تخصصی  ی  صنایع   شرکت نفت
سوالات استخدامی تخصصی  ی  صنایع   شرکت نفت
بسته سوالات استخدامی تخصصی ی صنایع  شرکت نفت:1000 سوال استخدامی  برنامه ریزی و کنترل پروژه  ی  صنایع شرکت نفت1000 سوال استخدامی  برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات  ی  صنایع شرکت نفت1000 سوال استخدامی  برنامه ری. سوالات استخدامی تخصصی  ی  ایمنی  شرکت نفت
سوالات استخدامی تخصصی  ی  ایمنی  شرکت نفت
بسته سوالات استخدامی تخصصی ی ایمنی   شرکت نفت:1000 سوال استخدامی  اصول طراحی سیستم های ایمنی و اتش نشانی ی ایمنی   شرکت نفت1000 سوال استخدامی  شناسایی و کنترل عوامل شیمیایی محیط کار   ی ایمنی   شرکت نفت1000 سوال استخدامی. مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری و بخشدار فیروزآباد منصوب شدند.

نمونه سوالات استخدامی  مالیه و بودجه عمومی
 سوالات استخدامی مالیه و بودجه عمومی استخدام 20 ،برترین سوالات استخدامی برگزار شده طی سالهای اخیر میباشد این محصول شامل سوالات تخصصی و استاندارد درس مالیه و بودجه عمومی میباشد.اگر به دنبال منبع استخدامی برای درس مالیه عمومی و بودجه هستید حتما این بسته سوالات تخصصی مالیه و. اقبال عباسی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل را با حفظ سمت به س رستی استانداری اردبیل شد به گزارش روابط عمومی استانداری، حسن خیریانپور، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران در جلسه کارگروه توسعه ت الکترونیک استان در مورد دفاتر و فعالیتهای انان سخنانی ابراز د: با اشاره به ضرورت توسعه واگذاری خدمات دستگاه های اجرایی به دفاتر پیشخوان ت، یاد آور شد: در دو سال اخیر با افزایش 40 خدمت، ارایه این خدمات را به 180 مورد رسانده ایم که در آینده به 200 خدمت افزایش خواهد یافت و توسعه خدمات در سال آینده نیز تداوم خواهد یافت.معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران، افزود: هم اینک 26 دستگاه اجرایی به ارایه خدمات خود از طریق دفاتر پیشخوان می پردازند که از این تعداد، 21 دستگاه به همه دفاتر خدمات می دهند.حسن خیریانپور با اشاره به فراخوان های صورت گرفته از طریق سایت استانداری برای تأسیس دفاتر پیشخوان روستایی، خبر داد: با تأسیس این دفاتر، 84 فرصت شغلی در روستاها ایجاد خواهد شد. منبع خبر : سایت استانداری مازندران 84فرصت 26دستگاه ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی گفت: استانداری آماده حمایت از تعاونی مرزنشینان استان و اخذ مجوز کارگزاری صادرات فرآورده های نفتی است. معاون امنیتی استانداری قزوین گفت : برنامه ریزی برای کاهش آسیب های اجتماعی از اولویت های امسال استانداری است. دلیل لغو ازمون استخدامی ..... البته بنظرم یه اصلاحیه ای انجام می دن و  برگزار میشه. به گزارش #نفت_آنلاین به نقل از میزان، با شکایت تعدادی از فارغ حصیلان و دانشجویان صنعت نفت به جهت تقاضای صدور دستور موقت مبنی بر توقف مراحل ثبت نام و اجرای موضوع آگهی استخدام وزارت نفت که در راستای محل مجوز استخدامی به شماره ۱۱۶۹۳۵۱ مورخ ۲۴/۲/۹۶ ساز. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی گفت : استانداری اماده است حمایت های لازم را از تعاونی های مرزنشینی و افزایش تعاملات انجام دهد. وب سایت فایل99 بزرگترین مرجع سوالات عمومی و تخصصی استخدامی کشور مجموعه سوالات تخصصی استخدامی ادوار گذشته را تهیه کرده است اگر به دنبال اشنایی با سوالات ادوار گذشته استخدامی هستید  این سوالات منابع خوبی  برای مطالعه و اشنایی با نحوه طراحی سوالات ازمون میباشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در گفتگو با معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد عنوان شد؛ امین متولیان معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در گفتگو با روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، از برگزاری آزمون استخدامی این نهاد در نیمه اول شهریور ماه سال جاری خبر داد.
متولیان درباره منابع این دوره آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عموم.
 سوالات استخدامی مالیه و بودجه عمومی استخدام 20 ،برترین سوالات استخدامی برگزار شده طی سالهای اخیر میباشد این محصول شامل سوالات تخصصی و استاندارد درس مالیه و بودجه عمومی میباشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در پی بررسی عملکرد و وضعیت پاسخگویی به نامه های ارسالی از سامانه سامد؛ مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری زنجان؛ پاسخگویی شرکت گاز زنجان به درخواست های مردمی را خوب ارزی کرد...