استریواحسان رایانه

به نقل از خبرگزاریها در مورد استریواحسان رایانه : کاهش میزان پلک زدن به ویژه در هنگام کار با رایانه، یکی از عوامل مهم خشکی و سوزش چشم ها بوده که می تواند موجب آسیب چشم ها شود.

به گزارش راسخون به نقل از باشگاه خبرنگاران، علی شایسته متخصص بیماری های چشم افزود: رایانه وسیله ای پر کاربرد برای انسان است که در حال حاضر به یکی از مهمترین ا امات و نیازهای جدی افراد جامعه تبدیل شده است.. انجام مکرر بازی های ویدئویی یا رایانه ای که به «کراک همیشه حاضر» مشهور شده، به بیان پزشکی، عبارت است از وابستگی اجباری به بازی های رایانه ای یا ویدئویی که در زندگی روزانه بعضی نوجوانان و جوانان دنیا و ایران، نقش برجسته ای پیدا کرده است. بروز رسانی سیستم های اتوماسیون اداری و رایانه ای واحد سلماس به روز رسانی سیستم های اتوماسیون اداری و رایانه ای واحد سلماس با حضور س رست اداره آمار و فناوری اطلاعات اداره کل حفاظت محیط زیست نواقص و اشکالات نرم افزاری سیستم های رایانه ای واحد سلماس و اتوماسیون اداری برطرف و به روز رسانی شد.در این راستا ضمن بررسی رایانه های موجود در واحد نیاز واحد به امکانات سخت افزاری و سیستم های جدید جهت انعکاس به مدیریت برآورد شد.گفتنی است بر روی کلیه سیستم ها نرم افزار آنتی ویروس جهت امنیت بیشتر سیستم ها و اطلاعات ثبت شده نصب گردید. مقدمه: بازی های رایانه ای یکی از سرگرمی های ک ن، نوجوانان، جوانان و حتی بزرگسالان در عصر جدید است. این بازی های مهیج و پر کشش ساعت ها کودک و نوجوان ما را در مقابل صفحه نمایشگر میخکوب کرده، او را از دنیای واقعیات به عالم تخیلات فرو می برد و در این گیر و دار یا چیزی را به او می آموزد یا چیزی را از او می گیرد، یا این که او را در تخیلات بی پا. مقدمه: بازی های رایانه ای یکی از سرگرمی های ک ن، نوجوانان، جوانان و حتی بزرگسالان در عصر جدید است. این بازی های مهیج و پر کشش ساعت ها کودک و نوجوان ما را در مقابل صفحه نمایشگر میخکوب کرده، او را از دنیای واقعیات به عالم تخیلات فرو می برد و در این گیر و دار یا چیزی را به او می آموزد یا چیزی را از او می گیرد، یا این که او را در تخیلات بی پا. راهنمای جامع عیب ی و تعمیر لپ تاپ نویسنده:جواد واحداحمدیان در قرن بیست و یکم دنیای حیرت انگیز فناوری رایانه ای به سمتی پیش می رود که حداکثر اطلاعات در حداکثر فضا و با کمترین امکانات در دورترین نقاط قابل دسترسی می باشد .................................................................................
در این کتاب ابتدا به معرفی انواع رایانه های همراه و سایر دستگاه های مرتبط با آنها پرداخته و سپس اجزای رایانه های همراه را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده . هدف اصلی این کتاب فراهم یک راهنمای کاربری برای کاربران رایانه های همراه می باشد . در این کتاب علاوه بر شناسایی انواع لپ تاپ ها و سخت افزاری های مرتبط با آن به بررسی مشکلات به وجود آمده نیز پرداخته . به نام الله به گزارش خبرنگار دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نسخه جدید کتاب «صنعت بازی های رایانه ای ایران: نکات و بازیگران کلیدی»، با اطلاعات ارسالی از شرکت هایی که برای نسخه اول موفق به ارائه اطلاعات خود نشده بودند، به چاپ رسید. لطفاً به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. حضوری 20% تخفیف ، غیر حضوری 50% تخفیف فهرست واحدهای تخصصی رشته برنامه نویسی پایگاه داده برای اخذ دیپلم(طبق ویرایش هشتم) نام دوره آموزشی کد استاندارد شهریه عمومی کاربر رایانه 3-42/24/1/0/3 5840000 کاربر نرم افزار اداری 3-42/24/1/4 3980000 برنامه نویس vb مقدماتی 0-84/80/1/3/1 4130000 کاربر بانک اطلاعاتی access 0-84/80/1/3/2 4200000 برنامه نویس vb و delphi 0-84/80/1/3/3 2700000 مهارت عمومی . داده پردازی شرق سریعترین کامل ترین مجهزترین کافی نت از هر نظر در ایران می باشد کافی است یکبار امتحان کنید. تعمیرات تخصصی کامپیوتر لپ تاپ-اینترنت پر سرعت سوییچ ددیکیت رایانه کامپیوتر های سریع رایانه های سریع پر قدرت سریعترین کافی نت شهر ثبت نام اظهار نامه های مالیاتی ارزش افزوده نصب و راه اندازی تخصصی شبکه نویسنده یهترین برنامه کا. بخش یکم ـ جرائم و مجازات ها

فصل یکم ـ جرائم علیه محرمانگی داده ها و سامانه های رایانه ای و مخابراتی
مبحث یکم ـ دسترسی غیرمجاز ماده1ـ هر به طور غیرمجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای یا مخابراتی که به وسیله تد ر امنیتی حفاظت شده است دسترسی یابد، به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (5.000.000) ریال تا بیست . گروه ریاضی گروه ریاضی شهرستان با ب 90 امتیاز از مجموع 100 امتیاز حائز رتبه سوم استان شد و در موارد زیر مقام هایی بدست آمد 1 - رتبه اول استانی طراحی سئوالات استاندارد ریاضی 2 توسط خانم مهنوش پاکباز 2 - رتبه اول استانی طراحی وسایل کمک آموزشی توسط آقای فؤاد نظری 3 - رتبه دوم استانی تحلیل سئوالات ریاضی امتحان نهایی داد 92 توسط آقای غلامحسین با. خیره شدن به صفحه مانیتور روی چشم ها فشار وارد می کند. کافی نبودن نور، کار طولانی مدت با رایانه، پلک نزدن و... باعث خستگی چشم می شود. امروزه میلیون ها نفر دچار خستگی مفرط چشم بر اثر استفاده از رایانه می شوند.خستگی چشم نه تنها باعث افت کار و افزایش اشتباهات فرد می شود بلکه در مواردی سردرد را نیز به همراه دارد. از آن جا که کنار گذاشتن رایا. بازی های رایانه ای یکی از سرگرمی های ک ن، نوجوانان، جوانان و حتی بزرگسالان در عصر جدید است. این بازی های مهیج و پر کشش ساعت ها کودک و نوجوان ما را در مقابل صفحه نمایشگر میخکوب کرده، او را از دنیای واقعیات به عالم تخیلات فرو می برد و در این گیر و دار یا چیزی را به او می آموزد یا چیزی را از او می گیرد، یا این که او را در تخیلات بی پایان به حال خود رها می کند. این بازی ها در کنار محاسنشان، گاه آثار م ب روحی و جسمی در ک ن و نوجوانان بر جای می گذارند که با توجه به ظرافت فکر و ذهنشان جبران آن ها شاید برای همیشه ناممکن شود.
لذا وظیفه ی والدین و دست اندکاران امور فرهنگی است که به استفاده ک ن و نوجوانان از بازی های رایانه ای، چه در جامعه و چه در خانواده، سمت و سو داده، آن ها را به محملی برای پیشرفت و خلاقیت آنان تبدیل کنند و از تأثیرات م ب آن ها بکاهند. نت تاپ چیست؟

یک رایانه درابعاد کوچک است حدود w) x 135(d) x 25(h)mm ,~ 450g) که تمامی قابلیتهای یک رایانه را درخود جای می دهد و به عنوان رقیب اصلی رایانه های رومیزی معمولی می باشد.علت نامگذاری این رایانه به این نام این است که nettop از دو کلمه نت (internet) و تاپ (desktop) به معنای میزکار تشکیل شده است. تعریف رایانه در کتاب های متعددی برای رایانه تعریف های گوناگونی ارایه شده است که ممکن است این تعریف ها در برخی موارد با یکدیگر هم خوانی نداشته باشد اما در یک تعریف کلی می توان رایانه را این چنین تعریف نمود: رایانه ماشینی است که اجزای الکترونیکی و الکترومکانیکی تشکیل شده،دارای حافظه بوده و قابل برنامه ریزی می باشد و می تواند عملیات محاسباتی،منطقی و ریاضی را با سرعت زیاد و دقت بالا انجام دهد. رایانه دارای قابلیت های متعددی و متنوعی هستند که برخی از آن ها عبارت اند از: سرعت زیاد انجام عملیات دقت زیاد و قابلیت اعتماد ذخیره ی داده ها سهولت ارتباط خستگی نا پذیری کربرد های رایانه با توجه به قابلیت های متنوع رایانه ، ای وسیله کاربرد های فراوانی در حوضه های مختلف دارد که در این بخش با برخی از آن ها آشنا می شویم. هنگامی که شما رایانه جدیدی یداری می کنید یا اینکه ویندوز آن را مجددا نصب می کنید، به خاطر نو بودن رایانه و یا پس از نصب مجدد ویندوز، کارایی رایانه تان بسیار بالاتر از گذشته شده است. حالا با انجام چند ترفند شما می توانید سرعت و کارایی رایانه تان را باز هم بیشتر کنید. بازی ها به فاصله ی کوتاهی در ایران رواج یافته و بازار اسباب بازی و لوازم سمعی و بصری را به تسخیر خود در آورده است. بازی رایانه ای
پدیده ی جدید دانش بشری که تقریباً در همه ی شئون زندگی اسنان راه یافته است. همچون دیگر ساخته های دست بشر دو رو دارد که یک روی آن استفاده صحیح در کارها و کمک به رشد و سعادت بشر است و روی دیگر آن استفاده غلط است که معمولاً جز در موارد علمی و شغلی از آن استفاده می شود.
آنچه بیشتر ک ن و نوجوانان را شیفته خود می کند، بازی های رایانه ای است. پیشرفت کیفیتی این بازی ها به فاصله ی کوتاهی در ایران رواج یافته و بازار اسباب بازی و لوازم سمعی و بصری را به تسخیر خود در آورده است.
این بازی ها که دارای تصاویر دو بعدی است تا 50 درصد با تصاویر واقعی انطباق دارد و همچنین دارای موسیقی متن هستند. چیزی که اخیراً بر تعداد طرفداران این بازی ها افزوده. قیمت مناسب آنها برای مصرف کننده است. علاوه بر این چون کودک و نوجوان خود اجرا کننده و در بطن بازی است و همراه با سایر شخصیّت های بازی درگیر ماجراهایی می شود که طراح بازی برای او تدارک دیده است. برای او بسیار جذاب است.
این بازی ها با استفاده از تصاویر پر تحرک و صداهای مهیج، دنیایی از هیجان را به این انسانها تشنه جنب و جوش ارزانی می کند و همین جذبه، روح و جسم آنان را مطیع خود می سازد و به عالمی از تخیلات می برد که خود را محور و قهرمان اصلی ماجرا می پندارند. در این ویدیو ما عرضه ی اولین های یک رایانه ی قابل حمل با قابلیت پخش وی آر را داریم. آیا رایانه ی ام اس آی وی آر وان میتواند مشکل اصلی نسل کنونی وی آر وان را حل کند؟ پاسخ به این پرسش را در ویدیوی «تابناک» بی د. رها با قفل اطلاعات رایانه ها و رمزگذاری همه اطلاعات موجود در آنها درخواست دریافت صدها دلار وجه اینترنتی(بیت کوین) را از دارنده رایانه می کنند. انتخاب بین یک لپ تاپ و یک رایانه رومیزی می تواند تصمیم دشواری باشد . لپ تاپ ها به خاطر خاصیت حمل پذیری بسیار کاربردی تر از رایانه های رومیزی هستند. جاسوسی رایانه ای یا به قول غربی ها سایبری، یک تکنیک است، تکنیکی که به کمک آن فردی که قصد جاسوسی دارد اطلاعات شخصی، حساس، اختصاصی و البته محرمانه ای را از رایانه های دیگران آن هم بدون مجوز به دست می آورد. ر شخصی است که کاملا جذب تکنولوژی رایانه و برنامه سازی رایانه ای شده و علاقمند به بررسی سیستم عامل ها و برنامه های دیگر برای آشنایی با چگونگی آن ها است. این متخصصین از طریق گذشتن از اقدامات امنیتی یک سیستم رایانه ای، به طور غیر قانونی به آن دستی پیدا می کنند. هدف برخی از این اشخاص، دستی غیر قانونی به اطلاعات یک سیستم رایانه ای با استفاده از منابع آن است. اما هدف اکثریت آن ها گذشتن از اقدامات امنیتی سیستم است. کاربران عادی همیشه از این واژه وحشت دارند. در دنیای آنها، همیشه رها بازیگر نقش منفی دنیای کامپیوتر هستند. اما واقعیت اینگونه نیست. دنیای کامپیوتر همیشه پر بوده از رهایی که علم کامپیوتر را به سمت پیشرفت هدایت کرده اند و شکل امروزی اینترنت، شبکه و کامپیوترها را ساخته اند. رها دو نوع هستند؛ کلاه سفیدها "white hat" و کلاه مشکی ها "black hat". کلاه سفیدها همان افرادی هستند که از علمشان در راستای ارتقا کیفیت دنیای کامپیوتر استفاده می کنند. کلاه مشکی ها نیز سوءاستفاده گرهای خطرناک هستند. در این مطلب، شما را با 10 نفر از « رهای تاریخ ساز» دنیا آشنا می کنیم. همشهری آنلاین: عنوان کوچکترین رایانه جهان عنوانی جنجالی است، نه فقط به این خاطر که دانشمندان برای ساخت آن با یکدیگر رقابت می کنند، بلکه به این دلیل که مفهوم اصلی یک رایانه این عنوان را به چالش می کشد. کارشناسان امنیتی هشدار می دهند که ویروس های رایانه ای می توانند در زیرنویس فایل های ویدئویی هم مخفی شوند و مشکلاتی برای رایانه های شخصی ایجاد کنند. آیا برای هر مشکل کوچکی رایانه خود را به تعمیرگاه می برید؟ آیا در هنگام و مشکلات رایانه دغدغه فایلهای شخصی خود را دارید؟ آیا برای بروز رسانی آنتی ویروس خود به مشکل برخورده اید؟ آیا دوست دارید خودتان ویندوز رایانه تان را تعمیر و یا تغویض کنید؟ آیا دوست دارید خودتان مشکل رایانه تان را رفع کنید؟
از جمله خدمات رایانه کمک در منزل : نص. به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران، در مطلب ترفنهای شبانه امشب با را ارهایی ساده برای بالا بردن امنیت رایانه تان آشنا می شوید.

از سیستم عامل های اصل (اورجینال) و به روز شده استفاده کنید: هنگام ید یک لپ تاپ جدید دقت کنید که حتما نسخه ویندوز اصل روی آن وجود داشته باشد؛ همچنین با تنظیم سیستم عامل روی به روزرسانی خ ر می توانید از . برای اینکار مراحل زیر را دنبال کنید:1 از منوی start برنامه run را وارد کنید .2 درون برنامه run عبارت msinfo32 را وارد کنید.3 برنامه system information اجرا میشود که در آن میتوانید مشخصات فنی قطعات رایانه خود نظیر ram , hard disk و ... را نیز مشاهده کنید.
تهران - ایرنا - اداره کل فرهنگ و ارشاد ی البرز در ششمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران، از بازی سازان رایانه ای خواست با نگاه و رویکرد ملی بازی رایانه ای تولید کنند. ادامه: بازی سازان رایانه ای با نگاه ملی بازی تولید کنند نظریه های بازی های رایانه ای و اعتیاد به بازی های رایانه ای یک شرکت تولید کننده رایانه قدرتمندترین رایانه رومیزی جهان را ساخته که مجهز به سی پی یو های xeon اینتل است که ۵۶ هسته دارند. تا بابا و مامان می خوان ببینن که توی دنیای اینترنت چه خبره آقا محمد حسام جلوتر از اونا نشسته جلو رایانه و موس رو گرفته دستش و میگه من من من . و باید رایانه رو واگذار کنیم و بریم تا هر موقع ناز پسر کارش تموم شد ما بیاییم و کارمون انجام بدیم. آموزش عیب ی رایانه
در این پست قصد داریم برای شما از راههای عیب ی رایانه مطالبی را برای شما بازگو کنیم تا شما به عنوان یک کاربر روزمره رایانه بتوانید تا حدودی از رایانه معیوب خود رفع ایراد کنید. زمانیکه متوجه میشوید رایانه شما به مشکلی برخورده است قطعا زمانی است که یا وارد ویندوز نمی شود و یا اصلا به مرحله وارد شدن به ویندوز نمیرسد چه برسد به اینکه بخواهد وارد این محیط نیز بشود.اگر رایانه شما به مرز وارد شدن به ویندوز می رسد ولی در نهایت وارد ویندوز نمیشود چاره آن ریپیر ویندوز یا همان تعمیر ویندوز است که از این بحث خارج است و در بحثهای بعدی به آن خواهیم پرداخت. ادامه مطلب ورزش های چشمی برای کاربران رایانه ورزش چشمی خیره شدن به صفحه مانیتور روی چشم ها فشار وارد می کند. کافی نبودن نور، کار طولانی مدت با رایانه، پلک نزدن و... باعث خستگی چشم می شود. امروزه میلیون ها نفر دچار خستگی مفرط چشم بر اثر استفاده از رایانه می شوند.خستگی چشم نه تنها باعث افت کار و افزایش اشتباهات فرد می شود بلکه در مواردی سردرد را نیز به همراه دارد. از آن جا که کنار گذاشتن رایانه ناممکن است انجام ورزش های چشمی مفیدی توصیه می شود تا این فشار کاهش یابد.


ورزش با کف دست: ابتدا درست و راحت بنشینید کف دست ها را به هم بمالید تا حرارت ایجاد شود.سپس دست چپ را روی چشم چپ و دست راست را روی چشم راست قرار دهید. بگذارید حرارت ایجاد شده چشم ها را گرم کند.پلک زدن: پلک نزدن منظم یکی از عوامل مهم در ایجاد خستگی چشم است و باعث خشکی و خارش چشم می شود. باید خود را عادت دهید تا هنگام کار با رایانه هر ۴ ثانیه پلک بزنید.چرخاندن حدقه چشم: این حرکت برای افرادی که ساعت ها جلوی صفحه رایانه می نشینند موثر است. برای انجام دادن این ورزش، چشم ها را ببندید و به صورت چرخشی حرکت دهید.تمرین چشمی: پس از ساعت ها خیره شدن به صفحه رایانه روی صندلی بنشینید و به اتاقی که در آن هستید نگاه کنید و به طرح کلی هر چیز موجود در اتاق به دقت بنگرید. به عنوان مثال ابتدا به تلویزیون، سپس پنجره و... بنگرید. هدف از این کار حرکت مداوم و آهسته چشم است.تمرکز:استراحت بصری به خود بدهید و هر از گاهی روی شیء دیگری تمرکز کنید. لازم است نگاهتان را از روی صفحه رایانه بردارید و برای ثانیه یا دقیقه ای به چیز دیگری خیره شوید.استراحت چشم:برای شروع در حالی که نشسته اید چشم ها را ببندید و تا حد امکان به بالا نگاه کنید برای لحظه ای چشمتان را در همان وضعیت نگه دارید سپس به پایین نگاه کنید. این کار را چند بار تکرار کنید. سپس چشم ها را باز کنید و به همه جا نگاهی بیندازید. چشم ها را دوباره ببندید و در حالی که پلکتان بسته است، چشم ها را به سمت راست و چپ حرکت دهید. این کار را چند بار تکرار کنید. اگر شما نیز جزو آن دسته از کابرانی هستید که پس از به روزرسانی سیستم عامل ویندوز، از کُند شدن عملکرد رایانه گله و شکایت دارید، کارشناسان علوم کامپیوتر پیشنهاد می کنند با حذف یک فایل، به سرعت رایانه خود بیفزایید. عصر ایران: در اثر موج جدیدی از حملات سایبری گسترده به رایانه های جهان، هزاران رایانه در دهها کشور جهان قفل شدند. ... r
نام نام خانوادگی نام حرفه کد استاندارد نمره نمره عملی 1 اکرم خداوردیان رایانه کار icdl درجه2 2513/89 62.5 -1 2 ثریا صارمی رایانه کار icdl درجه2 2513/89 57.5 -1 3 محمدهادی عباسی کارور flash mx (کار و دانش) 1-61/46/1/3 55 -1 4 میلاد منصوری کاربر بانک اطلاعاتی sql server، access (کار و دان 0-84/80/1/3/2 42.5 -1 5 سونیا مازندرانی رایانه کار icdl درجه2 2513/89 77.5 -1 6 محمد زارعی رایانه کار ic. نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به وم حمایت از افراد متخصص داخلی در تولید بازی های رایانه ای، دریافت مالیات از بازی های رایانه ای وارداتی را گامی در این راستا دانست. cyber.botnet رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا با اعلام هشدار درباره سوءاستفاده مجرمان سایبری از رایانه­ های کاربران خانگی گفت: ایران یکی از ۱۰ کشور دنیا است که رایانه­ های متصل به شبکه اینترنت در آن، برای حملات سایبری استفاده می شوند. سرهنگ علی نیک نفس در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به اینکه براساس گزارشات شرکتهای معتبر امنیتی در چند سال اخیر تعداد ب زار­ها در سطح جهان رشد ­چند ده برابری داشته است، اظهار داشت: متاسفانه حجم آلودگی سیستم­های رایانه­ های کشور، بویژه سیستم های مربوط به کاربران خانگی بسیار زیاد است. شرارت هایی رایانه ای چه هستند؟ شرارات های رایانه ای تخصص ها و علوم رایانه و آ ین دست آوردهای it را به خدمت می گیرد تا از آنها برای جمع آوری اطلاعات و مدارکی برای سوء استفاده و خلافکاری در فضای مجازی استفاده کنند. از منظر قانونی یک تی جرایم رایانه ای می تواند در سیستم های رایانه ای و شبکه ها به جستجو بپردازد با استفاده از یک سری روش های فنی در نهایت مدارک و سرنخ هایی خواهد یافت تا یک شرارت رایانه ای را کشف کند. یک جرم رایانه ای هر جرمی می تواند باشد تنها تفاوت آن این است که این خلافکاری ها در فضای مجازی صورت می گیرد. تعریف کلاسیک سواد توانایی خواندن و نوشتن است.
اما امروزه در قرن بیست یکم توانایی خواندن و نوشتن تنها بخش کوچکی از تعریف سواد است و حتی داشتن مدارک و مدارج عالیه ی نیز دال بر با سوادی افراد نیست.

بر اساس تعریف یونسکو شخص با سواد فردی است ک تمام پارامتر های زیر را در خود داراست:
١- سواد عاطفی: توانایی برقراری روابط عاطفی با . در حملات سایبری گسترده به سیستمهای رایانه ای در سرتاسر جهان، وزارت کشور روسیه اعلام کرد که تعدادی از رایانه های این وزارتخانه به یک ویروس ب زار آلوده شده اند. شرکت اینتل در نمایشگاه کامپیوت از رایانه قدرتمندی رونمایی کرده که ابعادی به اندازه یک کارت اعتباری ساده دارد. نمونه اولیه این رایانه در اوایل سال ۲۰۱۷ در نمایشگاه سی ای اس عرضه شده بود و حالا با ارتقای سرعت و قابلیت ها در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است. رکورد ثبت نام برای حضور در لیگ بازی های رایانه ای ایران ش ته شد تا این مسابقه، به بزرگ ترین مسابقات بازی در تاریخ کشور تبدیل شود. گویا آی تی – به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، در حالی تعداد ثبت نام کنندگان در سومین لیگ بازی های رایانه ای ایران از مرز ۴ هزار نفر عبور کرده است که[ادامه مطلب] اگر رایانه شما هم بدون ویروس باشد پس از مدتی استفاده، سرعت بوت شدن آن کاهش می یابد. اما نگران نباشید؛ چرا که روش های آسانی برای رفع این مشکل وجود دارد که می توانید در mac یا رایانه ی شخصی خود انجام داده و دوباره سرعت اجرا و بوت آنها را افزایش دهید. 1416315597430_12.jpg تیمی از محققان آفریقای جنوبی برای نخستین بار، الگوریتم سیمون را با موفقیت بر روی یک رایانه کوانتومی اجرا د. به گزارش سرویس علمی ایسنا، رایانه کوانتومی، ابزاری است که تنها به بیت های کوانتومی و نه بیت های دیجیتالی استاندارد مورد استفاده در ابزار محاسباتی معمول متکی است. تصور می شود چنین رایانه ای می تواند تعدادی از الگوریتم ها را سریع تر یا کارآمدتر از رایانه های استاندارد اجرا کند زیرا از ویژگی های مکانیک کوانتومی استفاده می کند. با این حال، .... ادامه مطلب را بخوانید. استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلا مانع است. http://www.daneshriazi. به گزارش باشگاه خبرنگاران شهر ؛ ورود بازی های ویدئویی ، رایانه ای و تلویزیونی که دارای ظاهری کشنده و م ب هستند ، خود کشی ها در تلویزیون ، وجود برنامه های خشونت بار در برنامه های کارتونی ک ن و سریالهای تلویزیونی پلیسی همه و همه بر رفتار ک ن در خانواده ، مدرسه و جامعه تعمیم می یابد . طی تحقیقات متعدد نشان داده شده است که ک ن و نوجوانان بلافاصله پس از دیدن برنامه ای خشونت بار به همسالان خود در خانواده یا مدرسه تعرض می کنند و رفتار خشن بروز می دهند . حتما برای شما هم پیش آمده که نیاز به انتقال فایلی حجیم از یک رایانه به رایانه دیگر در منزل یا محل کارتان پیدا کرده باشید، یا اینکه در محل کارتان چندین رایانه داشته باشید و بخواهید از یک پرینتر برای همه استفاده کنید. قطعا در چنین شرایطی انتقال فایل های حجیم به وسیله حافظه های ا ترنال و همینطور جا به جا پرینتر بین رایانه ها محل کار برای استفاده همه از یک دستگاه پرینتر کار وقت گیر و مشکلی به نظر می رسد. در چنین شرایطی است که شبکه های رایانه ای به کمک ما می آیند. در این نطلب و مطالب آینده ما قصد دارم تا شما کاربران محترم را با شبکه های رایانه ای آشنا نموده و شما را در راه اندازی اولین شبکه رایانه ای در منزل یا محل کارتان یاری کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید. محمود رضا فربین کاربر رایانه 53 مصطفی ی کاربر رایانه 30 سید مهدی افتخاری رایانه کار درجه یک 38 رامین جوادی فر رایانه کار درجه یک 48 مشکلات مربوط به حافظه رم (ram) در سیستم های رایانه ای از مشکلاتی به شمار می رود که بررسی و تشخیص آنها کار نسبتا دشواری است؛ اما این بررسی نسبتا دشوار به کمک ابزارهای موجود در ویندوز و ابزارهایی که به همین منظور طراحی شده اند، براحتی امکان پذیر است... ادامه: حافظه رم رایانه را اینگونه تست کنید

تحقیق جرایم رایانه ای و مقایسه ایران با سایر کشورها
تحقیق-جرایم-رایانه-ای-و-مقایسه-ایران-با-سایر-کشورها تحقیق در مورد جرایم رایانه ای و مقایسه ایران با سایر کشورها‎، در قالب doc و در 75 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، تاریخچه، جرایم رایانه ای، انواع و ویژگی های جرائم رایانه ای، دسته بندی جرایم، تعریف جرایم رایانه ای، جرم رایانه ای چیست؟ فایل