استقلال در سالی که گذشت

به نقل از خبرگزاریها در مورد استقلال در سالی که گذشت : در جریان مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال تهران با نتیجه 2 بر صفر از سد ذوب آهن گذشت. فرشید اسماعیلی و بهنام برزای گل های برتری استقلال را به ثمر رساندند. خلاصه این بازی را در «تابناک» می بینید. سرمربی آلمانی تیم استقلال پس از گذشت چند دیدار در لیگ برتر هفدهم فوتبال،به فکر ا اج دستیار اول خود افتاده است. تمامی کارت های بازیکنان استقلال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا پاک شد و تنها قربانی محروم است. تیم فوتبال استقلال در آ ین هفته لیگ برتر با دو گل از سد تیم ان گذشت و موفق شد عنوان نایب قهرمانی این فصل را از آن خود کند. شهردار کلانشهر کرج اظهار داشت: گذشت زمان ا امات حفظ استقلال مدیریت شهری ای فردیس و کرج را بیش از پیش آشکار می سازد اما متاسفانه اکنون تحت شرایط احساسی شاهد تصمیم گیری در این خصوص هستیم. تیم فوتبال استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر با برتری پرگل از سد صنعت نفت آبادان گذشت. مربی بدنساز انگلیسی استقلال با گذشت 3 ماه از وعده آبی ها هنوز معوقات خود را دریافت نکرده است. رکنا: هواپیمای حامل تیم استقلال خوزستان عصر امروز در فرودگاه اهواز به زمین نشست اما شدت باد باعث شد تا یک خطر جدی از بیخ گوش کاروان استقلال خوزستان و دیگر مسافران هواپیما بگذرد. درحالی که خیلی ها انتظار داشتند سرمربی استقلال بعد از ثبت سومین ش ت تیمش در 5 هفته اول لیگ برتر از سمت خود استعفا کند این اتفاق نیفتاد. ش ت عهد من و گفت: هر چه بود، گذشت ! به گریه گفتمش: آری، ولی چه زود گذشت ! بهار بود و تو بودیّ و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتیّ و هر چه بود، گذشت شبی به عمر، گَرَم خوش گذشت آن شب بود، که در کنار تو با نغمه و سرود گذشت چه خاطرات خوشی در دلم به جای گذاشت شبی که با تو مرا در کنار رود گذشت ! گشود بس گره آن شب از کارهای بسته ی ما صبا چو از برِ آن ز. بعد از گذشت هزار و پانصد روز، پژمان منتظری دوباره در نقش منجی استقلال ظاهر شد. برنامه دیدارهای استقلال در فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال به این شرح است:
هفته اول : راه آهن - استقلال هفته دوم : استقلال - استقلال خوزستان هفته سوم : ان - استقلال هفته چهارم : استقلال - سایپا هفته پنجم : پیکان - استقلال هفته ششم : استقلال - گسترش فولاد هفته هفتم: نفت مسجد سلیمان - استقلال هفته هشتم: نفت تهران - استقلال هفته نهم: استقلال - ف. هنوز هم با گذشت سال ها از درخشش در لیگ برتر ایران طرفداران استقلال و حتی ان به نیکی از ف و جان واریو یاد می کنند. علیرضا منصوریان پس از پایان بازی استقلال مقابل ذوب آهن از سمتش استعفا داد. اهم اخبار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران مورخ ۷ مهرماه را در بسته ذیل مشاهده کنید. با گذشت یک روز از بازی استقلال مقابل پدیده عملکرد این تیم، بررسی شده است. هافبک استقلال می رفت که در بازی با پیکان تیمش را با دردسری بزرگ روبرو کند که البته خطای بزرگ او به خیر گذشت. سفیر اسبق ایران در جمهوری آذربایجان خاورمیانه را در سالی که گذشت تحلیل و بررسی کرده است. با گذشت یک هفته از مطرح شدن نام پیرمرد معروف ترکیه ای برای هدایت استقلال هیچ پیشرفتی در مذاکرات طرفین دیده نمی شود. ایسنا نوشت: رئیس اقلیم کردستان عراق اعلام کرد که تصمیم برگزاری همه پرسی استقلال تصمیمی است که نمی توان از آن صرف نظر کرد. حریف استقلال در حالی آ ین جلسه تمرینی خود پیش از بازی دو تیم را در مسقط برگزار کرد که دیدن این تمرین برای همگان آزاد بود. تیم فوتبال استقلال اهواز درادامه رقابت های لیگ دسته یکم باشگاه های ایران و درجریان هفته پنجم از سد مهمان خود تیم فوتبال مس کرمان گذشت. دراین مسابقه که عصرشنبه در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد تیم فوتبال استقلال اهواز با دو گل تیم مس کرمان راش ت داد.

گل های تیم استقلال اهواز را دراین بازی 'ایمان رییسی نسب' در دقیقه 58و 'علی گودرزی. تولدی دیگر گذشت ...... بزرگترین تجربه زندیگم در سالی که گذشت این بود که همیشه کارمندانی استخدام کنم که از من با سواد تر هستند در زمینه تخصصی کاری خودشان تمام تمرکزم در هزار توی تجارت جهانی است امسال اولین صادرات زندیگم را انجام خواهم داد رفتارم با اطرافیام مثل یک ربات شده امیدوارم از همین صفحه همه شما همه بد اخلاقیهایم و کم بودن هایم . بعد از قرعه کشی لیگ برتر، برنامه کامل دیدارهای استقلال مشخص شد.
به گزارش سایت رسمی اخبار ورزشی بعد از قرعه کشی رقابت های لیگ برتر، برنامه کامل بازی های استقلال روشن شد. لیست بازی های استقلال به این شرح است: هفته اول راه آهن – استقلال هفته دوم استقلال خوزستان – استقلال هفته سوم استقلال – ان هفته چهارم استقلال – سایپای البرز هفته. جلسه مدیرعامل باشگاه استقلال با هافبک این تیم دقایقی پیش به پایان رسید. باشگاه استقلال تهران با انتشار اطلاعیه ای درگذشت ابراهیم آشتیانی پیش وت تیم پرسپولیس را به اهالی فوتبال تسلیت گفت. وضعیت قرمز نیمکت استقلال با گذشت کمتر از یک هفته سفید شد تا آرامش به اردوی این تیم بازگردد. وضعیت قرمز رختکن استقلال با گذشت کمتر از یک هفته سفید شد تا آرامش به اردوی این تیم بازگردد. رضا اسدی موفق شد با ضربه سری بالاتر از م عان استقلال دروازه این تیم را بعد از گذشت بیش از 800 دقیقه باز کند. وحید طالب لو دروازه بان تیم فوتبال استقلال که در نیم فصل اول در راه آهن بازی می کرد، پس از فسخ قرارداد با این باشگاه، با مسئولان استقلال به توافق رسید و نیم فصل دوم با پیراهن این تیم بازی خواهد کرد.

طالب لو پس از گذشت حدود 5 سال دوری از جمع آبی ها، امروز با مسئولان استقلال به توافق رسید و قرارداد او فردا رسما نهایی خواهد شد.

داسیلوا گلر برزیلی آبی پوشان دو روز پیش قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد و از استقلال جدا شد سالی که گذشت چندان خوب نبود؛بهارش پر بود از سرخوردگی و دوری!تابستانش غم و بی ت ؛پاییزش افسردگیو زمستانش خستگی و درمانده گی!!!آ ش هم با یک تجربه تلخ زهرش را ریخت!!حالا اما؛ دارد می رود؛ با همین خاطرات بدی که برجا گذاشت!و من یک سال دیگر زیستم و تجربه اندوختم...قوی تر شدم و آماده برای سالی پر از نیکی و شادی...نود و سه منتظر ماست؛ با شور و عشق. مهاجم سابق تیم استقلال گفت: برگ برنده تیم استقلال در بازی مقابل السد هواداران هستند که نقش آنها در رقم خوردن نتیجه این بازی بسیار مهم است. سرمربی استقلال در جلسه با مدیران این باشگاه خواهان جذب مهاجم جدید خارجی شد. ساعات عمر من همگی غرق غم گذشت دست مرا بگیر که آب از سرکم گذشت مانند مرده ای متحرک شدم بیا بی تو تمام زندگی ام غرق غم گذشت میخاستم وقفتو باشم تمام عمر دنیا خلاف آن چه که میخاستم گذشت دنیا که هیچ جرعه ی آبی که خورده ام از راه حلق تشنه ی من مثل غم گذشت مولا شمار در دلم بی نهایت است!! تعداد درد من به خدا از رقم گذشت!....... ساعات عمر من همگی غرق غم گذشت دست مرا بگیر که آب از سرکم گذشت مانند مرده ای متحرک شدم بیا بی تو تمام زندگی ام غرق غم گذشت میخاستم وقف تو باشم تمام عمر دنیا خلاف آن چه که میخاستم گذشت دنیا که هیچ جرعه ی آبی که خورده ام از راه حلق تشنه ی من مثل غم گذشت مولا شمار در دلم بی نهایت است!! تعداد درد من به خدا از رقم گذشت!....... سید حمید رضا برقعی روزی که رحمتی و جباری از استقلال ا اج شدند در مصاحبه با خبرنگاران تأکید د موضع مشترکی در قبال اتفاقات اخیر می گیرند ولی با گذشت زمان آنها همدیگر را دور زدند! دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا در حالی به پایان رسید که شاگردان شفر هم به سرنوشت پرسپولیس گرفتار شدند. فرهنگ و هنر در سالی که گذشت مثل تمام سال ها فراز و نشیب داشت و مثل تمام سال ها افرادی بودند که بیشتر از دیگران نامشان شنیده می شد. در این جا فهرستی از گل درشت های عرصه های مختلف فرهنگ و هنر را آورده ایم، باشد که مقبول افتد. دیروز سالروز مصدومیت تلخ روزبه چشمی، هافبک دفاعی جوان و تاثیرگذار استقلال بود، دیروز دقیقا یک سال از آن بازی بی خاصیت استقلال و پدیده که چیزی جز یک مصدومیت نداشت گذشت. علیرضا منصوریان در آ ین روزهای دادماه سال 95 با استقبال چشمگیر هواداران و بعد از چند به سرمربی گری استقلال رسید؛ اما با گذشت 15 ماه و بعد از ضعیف ترین شروع تاریخ استقلال، با شعار هواداران ترجیح داد تا از حضور در کادرفنی آبی ها کناره گیری کند. با وجود اینکه با تمدید قرارداد وریا غفوری به نظر می رسید استقلالی شدن رامین رضاییان منتفی است اما سرمربی جوان آبی ها همچنان روی جذب او اصرار دارد. استقلال در بازی رفت دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ با گل دیرهنگام کاوه رضایی از سد العین گذشت تا بخت خود را برای صعود به دور بعد بلند ببیند. هواداران استقلال استقبال خوبی از این دیدار د و تنها قسمت هایی که مخصوص هواداران تیم مهمان بود خالی ماند. نکته ی جالب توجه کری خوانی هواداران استقلال با پرسپولیسی ها بود. به عنوان مثال . با وجود اینکه با تمدید قرارداد وریا غفوری به نظر می رسید استقلالی شدن رامین رضاییان منتفی است اما سرمربی جوان آبی ها همچنان روی جذب او اصرار دارد.
گزارشی از آ ین تمرین تیم استقلال قبل از بازی با تیم العین را خواهید خواند. همکاری استقلال و شفر در فصلی که گذشت را می توان یک معامله دو سر برد دانست. هم برای تیمی که نتایج خوبی گرفت و هم برای مربی ای که بهترین کارنامه مربی گری اش را ثبت کرد. در جلسه امروز هیئت مدیره استقلال مصوب شد که طلب دو بازیکن خارجی پیشین این تیم پیگیری شود. سوگند به لحظه لحظه ی دیری که می گذشت =خیلی گران گذشت به پیری که می گذشت تنها خودش که بود و خودش و مانده بود = مبهوت محض زوزه ی تیری که می گذشت زن در هوای شهر خودش در مسیر راه = افتاده بود روی کویری که می گذشت در امتداد قافله دیگر نگو نکرد!= فکری برای زخم اسیری که می گذشت تا از مسیر علقمه باران گرفته بود = شادی که نذر حلق صغیری که می گذشت جا . مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: یک سال از سوختن و ریختن پلاسکو گذشت. دو هفته از حوادث دی 96 ایران گذشت. یک هفته از سوختن سانچی در دل دریا گذشت. یک سال از مرگ هاشمی رفسنجانی گذشت. گذشت، گذشت، گذشت و گذشت اما همچنان هزار سوال بی جواب دور سر ایران می چرخد. ساعات عمر من همگی غرق غم گذشت دست مرا بگیر که آب از سرم گذشت ، مانند مرده ای متحرک شدم بیا که بی تو تمام زندگی ام در عدم گذشت ، می خواستم که وقف تو باشم تمام عمر دنیا خلاف آنچه که می خواستم گذشت ، دنیا که هیچ جرعه ی آبی که خورده ام از راه حلق تشنه ی من مثل سم گذشت ، تا کی غروب ببینم که مادرم یک گوشه بغض کرده که این هم گذشت ، مولا شمار درد د. تیم فوتبال استقلال اگر چه در انتهای سال پایانی خوشی داشت اما در طول سال با اتفاقات حاشیه ای و تلخ زیادی همراه بود. رفتن مصنور پورحیدری تلخ ترین آنها بود.