استقلال در سالی که گذشت

به نقل از خبرگزاریها در مورد استقلال در سالی که گذشت : سرمربی آلمانی تیم استقلال پس از گذشت چند دیدار در لیگ برتر هفدهم فوتبال،به فکر ا اج دستیار اول خود افتاده است. مدیرعامل استقلال دیروز نشست دوستانه ای با بازیکنان تیمش برگزار کرد و به آنها قول داد تمام تلاشش را برای حل مشکلات مالی آنها انجام بدهد. تمامی کارت های بازیکنان استقلال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا پاک شد و تنها قربانی محروم است. تیم فوتبال استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر با برتری پرگل از سد صنعت نفت آبادان گذشت. درحالی که خیلی ها انتظار داشتند سرمربی استقلال بعد از ثبت سومین ش ت تیمش در 5 هفته اول لیگ برتر از سمت خود استعفا کند این اتفاق نیفتاد. پرسپولیسی ها در سالی که گذشت 58 گل زدند و 26 گل خوردند و میانگین 2.22 امتیازی را برای هر بازی ب د. همشهری آنلاین: استقلال با حساب دو بر یک از سد عاون عربستان گذشت. استقلال در مرحله بعدی و در تاریخ دوم و نهم داد به مصاف العین امارات می رود. درحالی که خیلی ها انتظار داشتند سرمربی استقلال بعد از ثبت سومین ش ت تیمش در 5 هفته اول لیگ برتر از سمت خود استعفا کند این اتفاق نیفتاد. برنامه دیدارهای استقلال در فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال به این شرح است:
هفته اول : راه آهن - استقلال هفته دوم : استقلال - استقلال خوزستان هفته سوم : ان - استقلال هفته چهارم : استقلال - سایپا هفته پنجم : پیکان - استقلال هفته ششم : استقلال - گسترش فولاد هفته هفتم: نفت مسجد سلیمان - استقلال هفته هشتم: نفت تهران - استقلال هفته نهم: استقلال - ف. هنوز هم با گذشت سال ها از درخشش در لیگ برتر ایران طرفداران استقلال و حتی ان به نیکی از ف و جان واریو یاد می کنند. علیرضا منصوریان پس از پایان بازی استقلال مقابل ذوب آهن از سمتش استعفا داد. اهم اخبار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران مورخ ۷ مهرماه را در بسته ذیل مشاهده کنید. با گذشت یک روز از بازی استقلال مقابل پدیده عملکرد این تیم، بررسی شده است. رفته ام و فریادها کشیده ام .بهر تو ای نازنین رنجها کشیده ام. هرچه بود گذشت حاصل عمری بود که نامش شد سرنوشت . خواب بود یا رویا سراب بود یا حقیقت . من به تقدیر خویش راضیم . چند سالی به سر شد و گذشت ایامی به در شد و ش ت . هرچه بود عمر ما بود .آنچه که گذشت تقدیر ما بود . آقای حق وردی سابقه این مدل داوری برای استقلال داشته است؛ سالی که پیکان افتاد، سعید دقیقی یک گل سالم به استقلال زد ولی آقای حق وردی به سود استقلال قضاوت کرد. پرسپولیسی ها در سالی که گذشت 58 گل زدند و 26 گل خوردند و میانگین 22/2 امتیازی را برای هر بازی ب د. ایسنا نوشت: رئیس اقلیم کردستان عراق اعلام کرد که تصمیم برگزاری همه پرسی استقلال تصمیمی است که نمی توان از آن صرف نظر کرد. تیم فوتبال استقلال اهواز درادامه رقابت های لیگ دسته یکم باشگاه های ایران و درجریان هفته پنجم از سد مهمان خود تیم فوتبال مس کرمان گذشت. دراین مسابقه که عصرشنبه در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد تیم فوتبال استقلال اهواز با دو گل تیم مس کرمان راش ت داد.

گل های تیم استقلال اهواز را دراین بازی 'ایمان رییسی نسب' در دقیقه 58و 'علی گودرزی. بعد از قرعه کشی لیگ برتر، برنامه کامل دیدارهای استقلال مشخص شد.
به گزارش سایت رسمی اخبار ورزشی بعد از قرعه کشی رقابت های لیگ برتر، برنامه کامل بازی های استقلال روشن شد. لیست بازی های استقلال به این شرح است: هفته اول راه آهن – استقلال هفته دوم استقلال خوزستان – استقلال هفته سوم استقلال – ان هفته چهارم استقلال – سایپای البرز هفته.
بعد از گذشت چند ماه هنوز شایعه پیوستن هافبک استقلال به پرسپولیس وجود دارد. باشگاه استقلال تهران با انتشار اطلاعیه ای درگذشت ابراهیم آشتیانی پیش وت تیم پرسپولیس را به اهالی فوتبال تسلیت گفت. وضعیت قرمز رختکن استقلال با گذشت کمتر از یک هفته سفید شد تا آرامش به اردوی این تیم بازگردد. هفت بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز روز گذشته مقابل استقلال از خطر محرومیت گریختند. رابسون م ع برزیلی تیم استقلال با انتشار این پیام از هواداران استقلال خداحافظی کرد: «میخواهم از استقلال بابت اینکه در این فصل من را جذب د تشکر کنم، ما فاتح جامی نشدیم اما سالی لذت بخش پشت سر گذاشتم. از هواداران بابت محبتی که به من داشتند تشکر می کنم و امیدوارم خیلی زود به استقلال برگردم. »   نوشته خبری بد ؛ ج بازیکن کلیدی تیم ” اس. تمرین امروز تیم فوتبال استقلال با حضور کاوه رضایی و یعقوب کریمی برگزار شد. تولدی دیگر گذشت ...... بزرگترین تجربه زندیگم در سالی که گذشت این بود که همیشه کارمندانی استخدام کنم که از من با سواد تر هستند در زمینه تخصصی کاری خودشان تمام تمرکزم در هزار توی تجارت جهانی است امسال اولین صادرات زندیگم را انجام خواهم داد رفتارم با اطرافیام مثل یک ربات شده امیدوارم از همین صفحه همه شما همه بد اخلاقیهایم و کم بودن هایم . بازیکنان تیم فوتبال استقلال با چهره ای ناراحت در تمرین امروز ( ) تیم شان حضور پیدا د. با گذشت بیش از 4 روز از ش ت سنگین استقلال در لیگ قهرمانان آسیا همچنان بسیاری در انتظار واکنش مناسبی به این اتفاق هستند. سالی که گذشت چندان خوب نبود؛بهارش پر بود از سرخوردگی و دوری!تابستانش غم و بی ت ؛پاییزش افسردگیو زمستانش خستگی و درمانده گی!!!آ ش هم با یک تجربه تلخ زهرش را ریخت!!حالا اما؛ دارد می رود؛ با همین خاطرات بدی که برجا گذاشت!و من یک سال دیگر زیستم و تجربه اندوختم...قوی تر شدم و آماده برای سالی پر از نیکی و شادی...نود و سه منتظر ماست؛ با شور و عشق. روزی که رحمتی و جباری از استقلال ا اج شدند در مصاحبه با خبرنگاران تأکید د موضع مشترکی در قبال اتفاقات اخیر می گیرند ولی با گذشت زمان آنها همدیگر را دور زدند! دیروز سالروز مصدومیت تلخ روزبه چشمی، هافبک دفاعی جوان و تاثیرگذار استقلال بود، دیروز دقیقا یک سال از آن بازی بی خاصیت استقلال و پدیده که چیزی جز یک مصدومیت نداشت گذشت. با وجود اینکه با تمدید قرارداد وریا غفوری به نظر می رسید استقلالی شدن رامین رضاییان منتفی است اما سرمربی جوان آبی ها همچنان روی جذب او اصرار دارد. استقلال در بازی رفت دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ با گل دیرهنگام کاوه رضایی از سد العین گذشت تا بخت خود را برای صعود به دور بعد بلند ببیند. هواداران استقلال استقبال خوبی از این دیدار د و تنها قسمت هایی که مخصوص هواداران تیم مهمان بود خالی ماند. نکته ی جالب توجه کری خوانی هواداران استقلال با پرسپولیسی ها بود. به عنوان مثال . با گذشت چند روز از اتمام هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا بررسی آمارهای ثبت شده در این بازی ها توسط کارشناسان ادامه دارد که در یکی از آیتم ها سایت کنفدارسیون فوتبال آسیا به تمجید از استقلال پرداخت. با وجود اینکه با تمدید قرارداد وریا غفوری به نظر می رسید استقلالی شدن رامین رضاییان منتفی است اما سرمربی جوان آبی ها همچنان روی جذب او اصرار دارد.
گزارشی از آ ین تمرین تیم استقلال قبل از بازی با تیم العین را خواهید خواند. هیات مدیره استقلال در حالی تشکیل جلسه داد که با توجه به پیروزی اخیر این تیم برابر صنعت نفت آبادان انتظار می رفت که اعضای آن از وضعیت فنی این تیم ابراز رضایت کنند. هرکی هرچی می خواد بگه ! به نظر من سالی که گذشت چندان سال بدی هم نبود ! درسته که تقریبا همه مردند ، اما بسیاری نیز متولد شدند و بین این نورسیدگان قطعا شخصیت های والا و فرهیخته بسیار خواهند بود (؟) بنابراین ، این به آن در !!
اما چیزی که واقعا مهمه اینه که در سالی که گذشت ما تقریبا سال پر بارشی را پشت سر گذاشتیم و بدینگونه لب های تشنه ی فل. تیم فوتبال سیاه جامگان در دیداری حساس برابر استقلال خوزستان به برتری رسید. برنامه بازی های استقلال در نیم فصل اولراه آهن – استقلالاستقلال – استقلال خوزستان ان – استقلالاستقلال – سایپاپیکان – استقلالاستقلال – گسترش فولادنفت مسجد سلیمان – استقلالنفت تهران – استقلالاستقلال – فولاد خوزستانذوب آهن – استقلالاستقلال – ملوان انزلیپدیده مشهد – استقلالاستقلال – صبای قمتراکتورسازی – استقلالاستقلال –. کلیپی از خلاصه بازی تیم های پرسپولیس تهران و استقلال خوزستان از بازی های لیگ برتر خلیج فارس ۱۹ اسفند ۹۵ که این بازی با تک گل مهدی طارمی با نتیجه ۱-۰ به نفع پرسپولیس به پایان رسید. پارس فوتبال شما را به… تاکتیکی که سرمربی استقلال اتخاذ کرد به ضرر استقلال شد وحید طالب لو دروازه بان تیم فوتبال استقلال که در نیم فصل اول در راه آهن بازی می کرد، پس از فسخ قرارداد با این باشگاه، با مسئولان استقلال به توافق رسید و نیم فصل دوم با پیراهن این تیم بازی خواهد کرد.طالب لو پس از گذشت حدود 5 سال دوری از جمع آبی ها، امروز با مسئولان استقلال به توافق رسید و قرارداد او فردا رسما نهایی خواهد شد.داسیلوا گلر برزیلی آبی پوشان دو روز پیش قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد و از استقلال جدا شد. پیش وت باشگاه استقلال گفت: استقلال در بازی با استقلال خوزستان، عملکرد بسیار ضعیفی داشت. با گذشت چند روز از اتمام هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا بررسی آمارهای ثبت شده در این بازی ها توسط کارشناسان ادامه دارد که در یکی از آیتم ها سایت کنفدارسیون فوتبال آسیا به تمجید از استقلال پرداخت. ساعات عمر من همگی غرق غم گذشت دست مرا بگیر که آب از سرم گذشت ، مانند مرده ای متحرک شدم بیا که بی تو تمام زندگی ام در عدم گذشت ، می خواستم که وقف تو باشم تمام عمر دنیا خلاف آنچه که می خواستم گذشت ، دنیا که هیچ جرعه ی آبی که خورده ام از راه حلق تشنه ی من مثل سم گذشت ، تا کی غروب ببینم که مادرم یک گوشه بغض کرده که این هم گذشت ، مولا شمار درد د. مربی پیشین استقلال گفت: استقلال مقابل کشور قطر شایسته این پیروزی بود و خوشحالم که شب خوب هواداران استقلال اینگونه شکل گرفت. تیم فوتبال استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر با برتری پرگل از سد صنعت نفت آبادان گذشت تا ضمن گرفتن انتقام ش ت دور رفت، بحران به وجود آمده پس از باخت خانگی هفته قبل را پشت سر بگذارد. در آ ین جلسه هیات مدیره استقلال در سال ۹۵ اعضا مسائل مالی را بررسی د. اکبر کارگر جم درباره ش ت استقلال برابر پدیده مشهد گفت: من معتقدم که استقلال خیلی خوب جلوی پدیده بازی کرد و بدشانس بود که توپ هایش گل نشد و ش ت خورد. اگر توپ های استقلال گل می شد خیلی قضیه فرق می کرد…