استقلال در سالی که گذشت

به نقل از خبرگزاریها در مورد استقلال در سالی که گذشت : در جریان مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال تهران با نتیجه 2 بر صفر از سد ذوب آهن گذشت. فرشید اسماعیلی و بهنام برزای گل های برتری استقلال را به ثمر رساندند. خلاصه این بازی را در «تابناک» می بینید. برخلاف تمام شایعات سرمربی استقلال بعد از ش ت برابر پدیده نه استعفا کرد و نه از بازیکنانش خداحافظی کرد. م ع تیم فوتبال استقلال می گوید که با گذشت زمان هماهنگ تر می شوند و اعتماد منصوریان به او کمک کرده است. تیم فوتبال استقلال در آ ین هفته لیگ برتر با دو گل از سد تیم ان گذشت و موفق شد عنوان نایب قهرمانی این فصل را از آن خود کند. تیم فوتبال استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر با برتری پرگل از سد صنعت نفت آبادان گذشت. پرسپولیسی ها در سالی که گذشت 58 گل زدند و 26 گل خوردند و میانگین 2.22 امتیازی را برای هر بازی ب د. مربی بدنساز انگلیسی استقلال با گذشت 3 ماه از وعده آبی ها هنوز معوقات خود را دریافت نکرده است. رکنا: هواپیمای حامل تیم استقلال خوزستان عصر امروز در فرودگاه اهواز به زمین نشست اما شدت باد باعث شد تا یک خطر جدی از بیخ گوش کاروان استقلال خوزستان و دیگر مسافران هواپیما بگذرد. تیم استقلال در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با نتیجه 4 بر یک از سد تیم فولاد گذشت. برنامه دیدارهای استقلال در فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال به این شرح است:
هفته اول : راه آهن - استقلال هفته دوم : استقلال - استقلال خوزستان هفته سوم : ان - استقلال هفته چهارم : استقلال - سایپا هفته پنجم : پیکان - استقلال هفته ششم : استقلال - گسترش فولاد هفته هفتم: نفت مسجد سلیمان - استقلال هفته هشتم: نفت تهران - استقلال هفته نهم: استقلال - ف. بعد از گذشت هزار و پانصد روز، پژمان منتظری دوباره در نقش منجی استقلال ظاهر شد. هنوز هم با گذشت سال ها از درخشش در لیگ برتر ایران طرفداران استقلال و حتی ان به نیکی از ف و جان واریو یاد می کنند. علیرضا منصوریان پس از پایان بازی استقلال مقابل ذوب آهن از سمتش استعفا داد. اهم اخبار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران مورخ ۷ مهرماه را در بسته ذیل مشاهده کنید. با گذشت یک روز از بازی استقلال مقابل پدیده عملکرد این تیم، بررسی شده است. یکی از مدیران باشگاه استقلال از حل مشکلات بدهی های باشگاه و اینکه خطری تیم را تهدید نمی کند خبر داد. چشمی هم به مسئولان استقلال قول داد تا آ ین ثانیه منتظر استقلال می ماند ولی اگر مشکل بازی او حل نشود، حق دارد که آزادانه تیم جدیدش را انتخاب کند. آقای حق وردی سابقه این مدل داوری برای استقلال داشته است؛ سالی که پیکان افتاد، سعید دقیقی یک گل سالم به استقلال زد ولی آقای حق وردی به سود استقلال قضاوت کرد. مهاجم پیشین استقلال گفت: امسال سالی است که نباید دست منصوریان با استقلال خالی از جام بماند. چون هواداران فقط جام می خواهند و به کمتر از آن رضایت نمی دهند. با گذشت چند روز از تساوی الریان مقابل استقلال در هفته اول لیگ قهرمانان هنوز ترکش های این نتیجه و اتفاقات رخ داده دامن سرمربی و ستاره های باشگاه قطری را رها نمی کند. شفقنا ورزشی: م ع تراکتور سازی مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته و احتمال حضور این بازیکن در آبی پوشان پایتخت زیاد است. به گزارش شفقنا ورزشی، زوج برزیلی خط دفاعی استقلال در فصلی که گذشت نتوانست انتظارات… بعد از قرعه کشی لیگ برتر، برنامه کامل دیدارهای استقلال مشخص شد.
به گزارش سایت رسمی اخبار ورزشی بعد از قرعه کشی رقابت های لیگ برتر، برنامه کامل بازی های استقلال روشن شد. لیست بازی های استقلال به این شرح است: هفته اول راه آهن – استقلال هفته دوم استقلال خوزستان – استقلال هفته سوم استقلال – ان هفته چهارم استقلال – سایپای البرز هفته. تولدی دیگر گذشت ...... بزرگترین تجربه زندیگم در سالی که گذشت این بود که همیشه کارمندانی استخدام کنم که از من با سواد تر هستند در زمینه تخصصی کاری خودشان تمام تمرکزم در هزار توی تجارت جهانی است امسال اولین صادرات زندیگم را انجام خواهم داد رفتارم با اطرافیام مثل یک ربات شده امیدوارم از همین صفحه همه شما همه بد اخلاقیهایم و کم بودن هایم . بازی تیم های فوتبال استقلال والعین امارات، دیدار چهلم ودوم تیم فوتبال استقلال از زمان حضور منصوریان بوده است. وضعیت قرمز نیمکت استقلال با گذشت کمتر از یک هفته سفید شد تا آرامش به اردوی این تیم بازگردد. هفت بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز روز گذشته مقابل استقلال از خطر محرومیت گریختند. وحید طالب لو دروازه بان تیم فوتبال استقلال که در نیم فصل اول در راه آهن بازی می کرد، پس از فسخ قرارداد با این باشگاه، با مسئولان استقلال به توافق رسید و نیم فصل دوم با پیراهن این تیم بازی خواهد کرد.

طالب لو پس از گذشت حدود 5 سال دوری از جمع آبی ها، امروز با مسئولان استقلال به توافق رسید و قرارداد او فردا رسما نهایی خواهد شد.

داسیلوا گلر برزیلی آبی پوشان دو روز پیش قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد و از استقلال جدا شد تمرین امروز تیم فوتبال استقلال با حضور کاوه رضایی و یعقوب کریمی برگزار شد. رابسون م ع برزیلی تیم استقلال با انتشار این پیام از هواداران استقلال خداحافظی کرد: «میخواهم از استقلال بابت اینکه در این فصل من را جذب د تشکر کنم، ما فاتح جامی نشدیم اما سالی لذت بخش پشت سر گذاشتم. از هواداران بابت محبتی که به من داشتند تشکر می کنم و امیدوارم خیلی زود به استقلال برگردم. »   نوشته خبری بد ؛ ج بازیکن کلیدی تیم ” اس. سرمربی استقلال در جلسه با مدیران این باشگاه خواهان جذب مهاجم جدید خارجی شد. سالی که گذشت چندان خوب نبود؛بهارش پر بود از سرخوردگی و دوری!تابستانش غم و بی ت ؛پاییزش افسردگیو زمستانش خستگی و درمانده گی!!!آ ش هم با یک تجربه تلخ زهرش را ریخت!!حالا اما؛ دارد می رود؛ با همین خاطرات بدی که برجا گذاشت!و من یک سال دیگر زیستم و تجربه اندوختم...قوی تر شدم و آماده برای سالی پر از نیکی و شادی...نود و سه منتظر ماست؛ با شور و عشق. دو تیم استقلال و ان لیگ چهاردهم را با دو برد آغاز د و این دو تیم مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر هستند.
تیم استقلال در بازی اول راه آهن را ش ت داد و در بازی دوم هم نام خود استقلال خوزستان را در دقایق پایانی ش ت داد.
تیم ان در بازی اول به راحتی از سد پیکتن گذشت و در ازی دوم تیم گسترش فولاد را ش ت داد.
این دو تیم از ساعت 19:15 دقیقه ی روز پنجشنبه مورخ 1393/5/24 به مصاف هم می روند. نمایش هوشمندانه استقلال در دبی، با اشتباهات داور ما یایی منجر به یک برد شیرین و مهم نشد اما کیفیت بازی شاگردان وینفرد شفر هواداران استقلال را به تیم شان بسیار امیدوار کرد. ساعات عمر من همگی غرق غم گذشت دست مرا بگیر که آب از سرکم گذشت مانند مرده ای متحرک شدم بیا بی تو تمام زندگی ام غرق غم گذشت میخاستم وقفتو باشم تمام عمر دنیا خلاف آن چه که میخاستم گذشت دنیا که هیچ جرعه ی آبی که خورده ام از راه حلق تشنه ی من مثل غم گذشت مولا شمار در دلم بی نهایت است!! تعداد درد من به خدا از رقم گذشت!....... دیروز سالروز مصدومیت تلخ روزبه چشمی، هافبک دفاعی جوان و تاثیرگذار استقلال بود، دیروز دقیقا یک سال از آن بازی بی خاصیت استقلال و پدیده که چیزی جز یک مصدومیت نداشت گذشت. فرهنگ و هنر در سالی که گذشت مثل تمام سال ها فراز و نشیب داشت و مثل تمام سال ها افرادی بودند که بیشتر از دیگران نامشان شنیده می شد. در این جا فهرستی از گل درشت های عرصه های مختلف فرهنگ و هنر را آورده ایم، باشد که مقبول افتد. با وجود اینکه با تمدید قرارداد وریا غفوری به نظر می رسید استقلالی شدن رامین رضاییان منتفی است اما سرمربی جوان آبی ها همچنان روی جذب او اصرار دارد. استقلال در بازی رفت دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ با گل دیرهنگام کاوه رضایی از سد العین گذشت تا بخت خود را برای صعود به دور بعد بلند ببیند. هواداران استقلال استقبال خوبی از این دیدار د و تنها قسمت هایی که مخصوص هواداران تیم مهمان بود خالی ماند. نکته ی جالب توجه کری خوانی هواداران استقلال با پرسپولیسی ها بود. به عنوان مثال . با وجود اینکه با تمدید قرارداد وریا غفوری به نظر می رسید استقلالی شدن رامین رضاییان منتفی است اما سرمربی جوان آبی ها همچنان روی جذب او اصرار دارد.
گزارشی از آ ین تمرین تیم استقلال قبل از بازی با تیم العین را خواهید خواند. هیات مدیره استقلال در حالی تشکیل جلسه داد که با توجه به پیروزی اخیر این تیم برابر صنعت نفت آبادان انتظار می رفت که اعضای آن از وضعیت فنی این تیم ابراز رضایت کنند. استقلال در ورزشگاه با 4 گل از سد پارس جنوبی جم گذشت. تیم فوتبال سیاه جامگان در دیداری حساس برابر استقلال خوزستان به برتری رسید. تیم فوتبال استقلال اگر چه در انتهای سال پایانی خوشی داشت اما در طول سال با اتفاقات حاشیه ای و تلخ زیادی همراه بود. رفتن مصنور پورحیدری تلخ ترین آنها بود. مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: یک سال از سوختن و ریختن پلاسکو گذشت. دو هفته از حوادث دی 96 ایران گذشت. یک هفته از سوختن سانچی در دل دریا گذشت. یک سال از مرگ هاشمی رفسنجانی گذشت. گذشت، گذشت، گذشت و گذشت اما همچنان هزار سوال بی جواب دور سر ایران می چرخد. پرویز برومند درباره ش ت دو بر یک استقلال مقابل استقلال خوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: چندین و چند بار گفته ام که استقلال طرح و برنامه خاصی ندارد و تمرینات مناسبی انجام نمی دهد. به همین خاطر… برنامه بازی های استقلال در نیم فصل اولراه آهن – استقلالاستقلال – استقلال خوزستان ان – استقلالاستقلال – سایپاپیکان – استقلالاستقلال – گسترش فولادنفت مسجد سلیمان – استقلالنفت تهران – استقلالاستقلال – فولاد خوزستانذوب آهن – استقلالاستقلال – ملوان انزلیپدیده مشهد – استقلالاستقلال – صبای قمتراکتورسازی – استقلالاستقلال –. تیم گسترش فولاد تبریز با نتیجه 2 بر 1 از سد استقلال خوزستان گذشت. استقلال تهران در ورزشگاه مقابل استقلال اهواز به تساوی یک بر یک رسید.پرویز مظلومی متوجه غرور بازیکنانش شده بود که روز شنبه گفت نباید استقلال اهواز را دست کم گرفت. مسابقه استقلال تهران و استقلال اهواز، جدال تیم های اول و آ ج بود. با گذشت چند روز از اتمام هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا بررسی آمارهای ثبت شده در این بازی ها توسط کارشناسان ادامه دارد که در یکی از آیتم ها سایت کنفدارسیون فوتبال آسیا به تمجید از استقلال پرداخت.