استقلال هم با توپ های آسیایی تمرین کرد دو بازیکن دیدار مقابل الاهلی را از دست دادند

به نقل از خبرگزاریها در مورد استقلال هم با توپ های آسیایی تمرین کرد دو بازیکن دیدار مقابل الاهلی را از دست دادند : مگویان و غفورى به دلیل مصدومیت دیدار مقابل پرسپولیس را از دست دادند. سرخ پوشان پیش از دیدار مقابل الاهلی آ ین تمرین خود را انجام دادند. تیم پرسپولیس شب در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت. در فاصله چند ساعت به آغاز بازی استقلال مقابل الاهلی هوادارانی مقابل درِ اصلی ورزشگاه کرده اند. تمرینات تیم فوتبال استقلال امروز در غیاب بازیکنان اصلی از ساعت ۱۶ در کمپ زنده یاد حجازی برگزار شد تا آبی پوشان مهیای دیدار با الاهلی شوند. * پیش از شروع تمرین رضا عنایتی مهاجم صبای قم در تمرین استقلال … آ ین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار مقابل ان عصر امروز در کمپ زنده یاد حجازی برگزار شد. تیم فوتبال استقلال آ ین تمرین خود را قبل از دیدار فردا مقابل ان از ساعت 15:30 در زمین کمپ زنده یاد حجازی پیگیری کرد. در تمرین امروز آبی پوشان، مگویان م ع ارمنستانی غایب بود و این بازیکن به دلیل آسیب دیدگی به دیدار فردا مقابل ان نمی رسد. هاشم بیک زاده امروز پا به پای دیگر بازیکنان استقلال بازی کرد و ملی پوشان این تیم هم در محل تمرین حضور داشتند.

* کادر فنی تیم استقلال قبل از شروع بازی امروز در اتاق مربیان، دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و سایپا را تماشا د. سایپا حریف بعدی استقلال است و کادر فنی این تیم مشغول تماشای این مسابقه بود تا با نقاط ضعف و قوت حریفش آشنا شود.

* علی نظری جویباری معاون ورزشی باشگاه استقلال در محل تمرین حاضر بود و بازیکنان به محض دیدن وی سراغ مطالبات خود را می گرفتند. استقلالی ها از معاون ورزشی استقلال سؤال می د وضعیت مالی باشگاه خوب شد یا نه؟

* قبل از شروع تمرین امروز قلعه نویی آ ین توصیه ها را به بازیکنان تیمش انجام داد و به آنها گفت فردا استارت کار ما در نیم فصل دوم است و باید با تمام وجود بازی کنیم.

* در ابتدای تمرین امروز بازیکنان به گرم بدن خود پرداخته سپس آقا وسط انجام دادند. بخش پایانی تمرین امروز آبی پوشان به ارسال از جناحین اختصاص داشت که قلعه نویی روی ارسال دقیق بازیکنان و زدن ضربات آ تاکید کرد.

* حدود 50 نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز این تیم حاضر شدند.

تیم فوتبال استقلال فردا در ورزشگاه و در اولین بازی بعد از تعطیلات لیگ برتر میزان ان خواهد بود. استقلال می تواند امیدوار باشد که برای دیدار آسیایی خود مقابل الاهلی ووریا غفوری م ع راست خود را در اختیار داشته باشند. دیدار تیم های الاهلی امارات و استقلال در نخستین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به برتری میزبان اماراتی انجامید. به نقل از تسنیم، سید سیروس پور پس از پایان تمرین امروز( ) استقلال خوزستان در خصوص دیدار مقابل الفتح عربستان گفت: امروز اولین جلسه تمرین خود را بعد از برد شیرین و ارزشمند مقابل الفتح عربستان… دیدار تیم های استقلال و الاهلی امارات در چارچوب دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه تساوی به پایان رسید. تیم فوتبال استقلال در نخستین گام از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی امارات ش ت خورد. بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من مقابل استقلال یک بار هت تریک و در یک دیدار دیگر یک گل و یک پاس گل دادم و همه می دانند که مقابل استقلال خوب بازی می کنم. الاهلی امارات در دیدار مقابل عاون به برتری رسید و در صدر گروه a بالاتر از استقلال ایستاد. تیم فوتبال استقلال در دیدار مقابل تیم ذوب آهن 4 بازیکن و یک مربی را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نخواهد داشت. بازیکن ازب تان ان گفت: استقلال در بازی مقابل الاهلی مفت باخت و حداقل می توانست یک مساوی بگیرد. بازیکن ازب تانی ان گفت: استقلال در بازی مقابل الاهلی مفت باخت و حداقل می توانست یک مساوی بگیرد. بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از باخت مقابل الاهلی امروز به تمرین و ریکاوری می پردازند. پیش وت تیم فوتبال استقلال گفت:بازیکنان استقلال بازی احساساتی انجام می دادند و مخصوصا در 20 دقیقه پایانی بازی روی به بازی مستقیم آوردند. دیدار دو تیم استقلال ایران و الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا از هفته پنجم در نیمه اول به سود تیم اماراتی به پایان رسید. تهران - ایرنا - بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: جوانان استقلال با عملکرد خوب خود در دیدار مقابل لوکوموتیو نشان دادند هر روز پخته تر می شوند. تو این پست میخوایم ببینیم در تمــــــــــــــــرین امرزو استقلال چه گـــــــــذشت !
تمرین امروز صبح استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد که این تمرین با حاشیه هایی همراه بود که در زیر و ادامه ی مطلب می خونیم....

* به دلیل حضور بانوان ورزشکار در سالنی که استقلالی ها در آن تمرین می د تمرین آبی پوشان در سالن بدنسازی مجاور . دیدار دو تیم استقلال ایران و الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا از هفته پنجم در نهایت با تساوی به پایان رسید. مهاجم تیم فوتبال استقلال به عنوان بهترین بازیکن دیدار این تیم برابر الاهلی امارات انتخاب شد.
دو بازیکن تیم فوتبال استقلال دیدار روز آبی پوشان مقابل فولاد خوزستان را از دست دادند. تیم فوتبال استقلال در هفته نهم رقابت های لیگ برتر روز در ورزشگاه به مصاف فولاد خوزستان می رود اما قلعه نویی برای این مسابقه دو بازیکن تیم خود را در اختیار نخواهد داشت.

به نقل از فارس، خسرو حیدری که در دیدار مقابل نفت تهران آسیب دید به همراه هاشم بیک زاده که این بازیکن هم در دقیقه 65 همین مسابقه تعویض شد نمی توانند روز آبی پوشان را در مقابل فولاد خوزستان همراهی کنند.

استقلال در این بازی محروم ندارد و میلاد ف الدینی که در بازی گذشته محروم بود به ترکیب آبی پوشان باز خواهد گشت. استقلال با ش ت در دیدار مقابل الاهلی امارات در رده سوم گروه a قرار گرفت. خبرگزاری تسنیم: نیمه نخست دیدار تیم های الاهلی امارات و استقلال با برتری تیم میزبان به اتمام رسید. تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار خود در گروه a مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا از ساعت 19 ... سه بازیکن تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت نمى توانند آبى ها را برابر فولاد همراهى کنند. هواداران استقلال پیش از دیدار مقابل صبای قم در ورزشگاه حاضر شدند و علیه بازیکن پرسپولیس شعار سر دادند. این تمرین استقلال خوزستان راس ساعت ۲۰ آغاز شد. در این تمرین تمامی بازیکنان حصور داشتند و زیر نطر کادر فنی به تمرین پرداختند. ا ین جلسه تمرینی استقلال در ورزشگاه الاهلی امارات راس ساعت ۱۹:۳۰ برگزار خواهد… بازیکن تیم الاهلی امارات گفت: تمام تلاش مان را به کار مى گیریم تا حداکثر امتیاز را مقابل استقلال به دست بیاوریم. الاهلی امارات مقابل لوکوموتیو ش ت خورد تا استقلال پیش از دیدار با عاون یک پله سقوط کند. ترکیب استقلال برای دیدار مقابل الاهلی امارات مشخص شد. هافبک تیم فوتبال استقلال در دو دیدار مقابل العین نقش تأثیر گذارى را ایفا و منصوریان را به خود امیدوار کرد. امید نورافکن، بازیکن جوان استقلال که مقصر درگیری روی نیمکت استقلال در بازی اخیر این تیم مقابل فولاد شناخته شده، امروز در تمرین این تیم حاضر می شود اما احتمالا با جریمه ای از سوی منصوریان روبرو خواهد شد. م ع چپ استقلال یکی از مغموم ترین بازیکنان استقلال در پایان دیدار این تیم با الاهلی بود.

مهاجم تیم فوتبال استفلال در دیدار مقابل پارسه در چارچوب چام حذفی غایب خواهد بود.
آرش برهانی به علت مصدومیت از ناحیه زانو نمی تواند تیم فوتبال استقلال را در دیدار با پارسه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی همراهی کند.

به گزارش فارس، مهاجم آبی پوشان در اردوی ارمنستان دچار آسیب دیدگی شد که پس از آن دیدار مقابل فولاد و پدیده را از دست داد و در بازی مقابل پارسه در جام حذفی هم نمی تواند استقلال را همراهی کند. در حال حاضر برهانی زیر نظر کادر پزشکی به درمان خود مشغول است تا وضعیتش برای حضور در تمرینات آبی پوشان مشخص شود.

همچنین هاشم بیک زاده که در اردوی پرتغال تیم ملی دچار مصدومیت شده، در دیدار مقابل پارسه غایب خواهد بود.

وضعیت حنیف عمران زاده هنوز مشخص نشده هر چند که او روز گذشته در تمرینات گروهی آبی پوشان پا به پای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. پیش وت تیم فوتبال استقلال از سه عامل به عنوان دلایل احتیاط استقلال در دیدار آسیایی مقابل ذوب آهن یاد کرد. بهترین بازیکن دیدار العین مقابل استقلال در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اعتراف کرد که انتظار چنین نتیجه ای را مقابل شاگردان منصوریان نداشتند. عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال پیش از بازی این تیم مقابل عاون به اردوی آبی ها ملحق می شود.
در حالی که کمتر از یک ساعت تا آغاز بازی استقلال برابر الاهلی امارات باقی مانده است تعداد زیادی از… دیدار تیم های العین و استقلالدیدار تیم های العین و استقلال , شب گذشته تیم استقلال با ش ت ۶-۱ برابر العین،سنگین ترین باخت نمایندگان ایرانی در آسیا را رقم زد و از دور بازی ها کنار رفت.در تصاویر زیر حیرت زدگی و اندوه استقلالی ها از ش ت مقابل العین را مشاهده می کنید.
دیدار تیم های العین و استقلال دیدار تیم های العین و استقلال دیدار تیم . دیدار تیم های استقلال و استقلال خوزستان از هفته هفدهم لیگ برتر با پیروزی شاگردان پور به پایان رسید. حمید درخشان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما فردا یک بازی سخت مقابل استقلال داریم. آنها دربی را از دست دادند و همه فکر و ذکرشان این است که این هفته نتیجه بگیرند. استقلال تیم بزرگی است و برای این تیم احترام قائلیم، اما ما با وجود مشکلات خیلی زیاد به مصاف استقلال می رویم. محمود شیعی پس از ش ت پیکان مقابل استقلال گفت: بچه های ما با وجود ۱۰ نفره شدن بازی خوبی مقابل استقلال انجام دادند. می توانستیم مساوی کنیم اما استقلال نیز روز خوبی را پشت سر گذاشت و من به این تیم این برد… تماشاگران تیم فوتبال استقلال در فاصله سه ساعت مانده به دیدار با الاهلی طرح موزاییکی تشکیل دادند. حسن روشن ، پیش وت باشگاه استقلال تهران در خصوص دیدار این تیم مقابل الاهلی امارات و همچنین مشکلات مدیریتی این باشگاه گفت وگو کرد: الاهلی هم مثل استقلال تیم خودم است و از تساوی خوشحال شدم حسن روشن : من ۸ سال در الاهلی حضور داشتم و این تیم را تیم خودم می دانم. به نوعی بازی دیروز بازی دو تیم من بود و برای همین از تساوی دو تیم خوشحال شدم و ب. دوبازیکن تیم فوتبال استقلال دیدار روز سیزدهم فروردین ماه مقابل الریان قطر را ز دست دادند. مدیر فنی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم در هفته اول از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا کار سختی مقابل الاهلی امارات خواهد داشت. آ ین جلسه تمرینی استقلال پیش از دیدار مقابل لوکوموتیو بعد از ظهر امروز برگزار شد. بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز صبح آ ین تمرین خود را پیش از دیدار با پدیده انجام دادند. بازیکن تیم فوتبال پدیده گفت :ما در دیدار مقابل استقلال خیلی بد بازی کردیم و باید بگویم به لحاظ فنی خوب نبودیم.