استقلال هم با توپ های آسیایی تمرین کرد دو بازیکن دیدار مقابل الاهلی را از دست دادند

به نقل از خبرگزاریها در مورد استقلال هم با توپ های آسیایی تمرین کرد دو بازیکن دیدار مقابل الاهلی را از دست دادند : مگویان و غفورى به دلیل مصدومیت دیدار مقابل پرسپولیس را از دست دادند. سرخ پوشان پیش از دیدار مقابل الاهلی آ ین تمرین خود را انجام دادند. تیم پرسپولیس شب در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت. در فاصله چند ساعت به آغاز بازی استقلال مقابل الاهلی هوادارانی مقابل درِ اصلی ورزشگاه کرده اند. تمرینات تیم فوتبال استقلال امروز در غیاب بازیکنان اصلی از ساعت ۱۶ در کمپ زنده یاد حجازی برگزار شد تا آبی پوشان مهیای دیدار با الاهلی شوند. * پیش از شروع تمرین رضا عنایتی مهاجم صبای قم در تمرین استقلال … آ ین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار مقابل ان عصر امروز در کمپ زنده یاد حجازی برگزار شد. تیم فوتبال استقلال آ ین تمرین خود را قبل از دیدار فردا مقابل ان از ساعت 15:30 در زمین کمپ زنده یاد حجازی پیگیری کرد. در تمرین امروز آبی پوشان، مگویان م ع ارمنستانی غایب بود و این بازیکن به دلیل آسیب دیدگی به دیدار فردا مقابل ان نمی رسد. هاشم بیک زاده امروز پا به پای دیگر بازیکنان استقلال بازی کرد و ملی پوشان این تیم هم در محل تمرین حضور داشتند.

* کادر فنی تیم استقلال قبل از شروع بازی امروز در اتاق مربیان، دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و سایپا را تماشا د. سایپا حریف بعدی استقلال است و کادر فنی این تیم مشغول تماشای این مسابقه بود تا با نقاط ضعف و قوت حریفش آشنا شود.

* علی نظری جویباری معاون ورزشی باشگاه استقلال در محل تمرین حاضر بود و بازیکنان به محض دیدن وی سراغ مطالبات خود را می گرفتند. استقلالی ها از معاون ورزشی استقلال سؤال می د وضعیت مالی باشگاه خوب شد یا نه؟

* قبل از شروع تمرین امروز قلعه نویی آ ین توصیه ها را به بازیکنان تیمش انجام داد و به آنها گفت فردا استارت کار ما در نیم فصل دوم است و باید با تمام وجود بازی کنیم.

* در ابتدای تمرین امروز بازیکنان به گرم بدن خود پرداخته سپس آقا وسط انجام دادند. بخش پایانی تمرین امروز آبی پوشان به ارسال از جناحین اختصاص داشت که قلعه نویی روی ارسال دقیق بازیکنان و زدن ضربات آ تاکید کرد.

* حدود 50 نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز این تیم حاضر شدند.

تیم فوتبال استقلال فردا در ورزشگاه و در اولین بازی بعد از تعطیلات لیگ برتر میزان ان خواهد بود. استقلال می تواند امیدوار باشد که برای دیدار آسیایی خود مقابل الاهلی ووریا غفوری م ع راست خود را در اختیار داشته باشند. دیدار تیم های الاهلی امارات و استقلال در نخستین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به برتری میزبان اماراتی انجامید. به نقل از تسنیم، سید سیروس پور پس از پایان تمرین امروز( ) استقلال خوزستان در خصوص دیدار مقابل الفتح عربستان گفت: امروز اولین جلسه تمرین خود را بعد از برد شیرین و ارزشمند مقابل الفتح عربستان… دیدار تیم های استقلال و الاهلی امارات در چارچوب دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه تساوی به پایان رسید. تیم فوتبال استقلال در نخستین گام از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی امارات ش ت خورد. وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت:مهاجمان استقلال در دیدار با تراکتورسازی بی دقت بودند و موقعیت های خوبی را از دست دادند. الاهلی امارات در دیدار مقابل عاون به برتری رسید و در صدر گروه a بالاتر از استقلال ایستاد. هافبک استقلال می تواند آبی پوشان را در دیدار مقابل الاهلی همراهی کند. جابر انصاری بازیکن تیم فوتبال استقلال که روز گذشته دقایقی در ترکیب استقلال برابر الاهلی به میدان رفت، امروز در تمرین آبی پوشان شرکت کرد اما این بازیکن به علت پا درد نتوانست به انجام کامل کارهای تاکتیکی… بازیکن ازب تانی ان گفت: استقلال در بازی مقابل الاهلی مفت باخت و حداقل می توانست یک مساوی بگیرد. بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از باخت مقابل الاهلی امروز به تمرین و ریکاوری می پردازند. پیش وت تیم فوتبال استقلال گفت:بازیکنان استقلال بازی احساساتی انجام می دادند و مخصوصا در 20 دقیقه پایانی بازی روی به بازی مستقیم آوردند. دیدار دو تیم استقلال ایران و الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا از هفته پنجم در نیمه اول به سود تیم اماراتی به پایان رسید. تهران - ایرنا - بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: جوانان استقلال با عملکرد خوب خود در دیدار مقابل لوکوموتیو نشان دادند هر روز پخته تر می شوند. دیدار دو تیم فوتبال استقلال ایران و الاهلى امارات در رقابت هاى لیگ قهرمانان آسیا با برتری 2 بر یک الاهلی امارات به پایان رسید. مهاجم تیم فوتبال استقلال به عنوان بهترین بازیکن دیدار این تیم برابر الاهلی امارات انتخاب شد. تو این پست میخوایم ببینیم در تمــــــــــــــــرین امرزو استقلال چه گـــــــــذشت !
تمرین امروز صبح استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد که این تمرین با حاشیه هایی همراه بود که در زیر و ادامه ی مطلب می خونیم....

* به دلیل حضور بانوان ورزشکار در سالنی که استقلالی ها در آن تمرین می د تمرین آبی پوشان در سالن بدنسازی مجاور .
دو بازیکن تیم فوتبال استقلال دیدار روز آبی پوشان مقابل فولاد خوزستان را از دست دادند. تیم فوتبال استقلال در هفته نهم رقابت های لیگ برتر روز در ورزشگاه به مصاف فولاد خوزستان می رود اما قلعه نویی برای این مسابقه دو بازیکن تیم خود را در اختیار نخواهد داشت.

به نقل از فارس، خسرو حیدری که در دیدار مقابل نفت تهران آسیب دید به همراه هاشم بیک زاده که این بازیکن هم در دقیقه 65 همین مسابقه تعویض شد نمی توانند روز آبی پوشان را در مقابل فولاد خوزستان همراهی کنند.

استقلال در این بازی محروم ندارد و میلاد ف الدینی که در بازی گذشته محروم بود به ترکیب آبی پوشان باز خواهد گشت. استقلال با ش ت در دیدار مقابل الاهلی امارات در رده سوم گروه a قرار گرفت. خبرگزاری تسنیم: نیمه نخست دیدار تیم های الاهلی امارات و استقلال با برتری تیم میزبان به اتمام رسید. تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار خود در گروه a مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا از ساعت 19 ... آبی پوشان تمرینات خود را برای بازی مقابل الاهلی پیگیری د.   به گزارش خبرفوری؛ تمرینات تیم فوتبال استقلال امروز در غیاب بازیکنان اصلی از ساعت 16 در کمپ زنده یاد حجازی برگزار شد تا آبی پوشان مهیای دیدار با الاهلی شوند.
* پیش از شروع تمرین رضا عنایتی مهاجم صبای قم در تمرین استقلال حاضر شد. وی به دلیل اینکه در برنامه خندوانه قول داده بود که 10 توپ با امضای بازیکنان استقلال به 10 کودک اهدا کند در محل تمرین حضور یافت. عنایتی برخورد گرمی با علیرضا منصوریان داشت.
* بهتاش فریبا در تمرین امروز حضور یافت اما نصرالله عبداللهی غیبت داشت.
* مهدی رحمتی کاپیتان استقلال تنها بازیکنی بود که از جمع نفرات اصلی در محل تمرین حضور یافت.
آماده سازی استقلالی‌ها برای دیدار با الاهلی
* بازیکنان استقلال ابتدا 10 دقیقه دور زمین دویدند سپس زیر نظر مگاه و چینی و با نظارت منصوریان به فوتبال آقا وسط پرداختند.
* محسن کریمی که در دیدار مقابل تراکتورسازی غایب بود امروز بدون هیچ مشکلی با سایرین به تمرین پرداخت.وی مشکلی برای همراهی آبی پوشان در بازی با الاهلی ندارد.
* کادر فنی استقلال پیش از شروع تمرین دقایقی با یکدیگر به صحبت پرداختند.
* طبق برنامه قرار است بازیکنان از فردا اردوی شبانه روزی خود را برای دیدار مقابل امارات در هتل اسپیناس برگزار کنند.     هواداران استقلال پیش از دیدار مقابل صبای قم در ورزشگاه حاضر شدند و علیه بازیکن پرسپولیس شعار سر دادند. این تمرین استقلال خوزستان راس ساعت ۲۰ آغاز شد. در این تمرین تمامی بازیکنان حصور داشتند و زیر نطر کادر فنی به تمرین پرداختند. ا ین جلسه تمرینی استقلال در ورزشگاه الاهلی امارات راس ساعت ۱۹:۳۰ برگزار خواهد… بازیکن تیم الاهلی امارات گفت: تمام تلاش مان را به کار مى گیریم تا حداکثر امتیاز را مقابل استقلال به دست بیاوریم. الاهلی امارات مقابل لوکوموتیو ش ت خورد تا استقلال پیش از دیدار با عاون یک پله سقوط کند. ترکیب استقلال برای دیدار مقابل الاهلی امارات مشخص شد. هافبک تیم فوتبال استقلال در دو دیدار مقابل العین نقش تأثیر گذارى را ایفا و منصوریان را به خود امیدوار کرد. بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت:مهاجمان استقلال در دیدار با تراکتورسازی بی دقت بودند و موقعیت های خوبی را از دست دادند. م ع چپ استقلال یکی از مغموم ترین بازیکنان استقلال در پایان دیدار این تیم با الاهلی بود. بازیکن ازب تان ان گفت: استقلال در بازی مقابل الاهلی مفت باخت و حداقل می توانست یک مساوی بگیرد. بازیکن - مربی تیم فوتبال صبای قم نمی خواسته با خداحافظی در دیدار مقابل استقلال به تیمش لطمه وارد کند.

هافبک مورد نظر استقلال در تمرین امروز این تیم شرکت کرد. توسکی که به عنوان بازیکن آزاد به تمرین استقلال آمده، امروز تمرین سبکی را پشت سر گذاشت. توسکی برای پیوستن به استقلال حاضر شد که با هزینه شخصی از ایتالیا به ایران سفر کند تا شاید نظر سرمربی آبی ها را جلب کند. اتفاقی که به نظر می رسد رخ داده و استقلال در آستانه قرارداد با این بازیکن آلمانی قرار دارد. توسکی قرار است در دیدار دوستانه فردا این تیم مقابل پدیده به میدان برود و با درخشش در این مسابقه می تواند جا پایش را در استقلال محکم کند. این اولین محک جانشین جاسم کرار در استقلال است. بازیکنی که امید مظلومی است. پرویز مظلومی در این فصل در ید بازیکنان خارجی موفق نبوده. دیدار تیم های العین و استقلالدیدار تیم های العین و استقلال , شب گذشته تیم استقلال با ش ت ۶-۱ برابر العین،سنگین ترین باخت نمایندگان ایرانی در آسیا را رقم زد و از دور بازی ها کنار رفت.در تصاویر زیر حیرت زدگی و اندوه استقلالی ها از ش ت مقابل العین را مشاهده می کنید.
دیدار تیم های العین و استقلال دیدار تیم های العین و استقلال دیدار تیم . بازیکن سال ۲۰۱۵ آسیا و ستاره الاهلی امارات پیش از دیدار با استقلال گفت: کاملا با عزم و اراده هستیم تا استقلال را ش ت دهیم.
در حالی که کمتر از یک ساعت تا آغاز بازی استقلال برابر الاهلی امارات باقی مانده است تعداد زیادی از… پیش وت استقلال گفت: این برد نتیجه باختی بود که استقلال در دیدار اول مقابل الاهلی متحمل شد. با حفظ و تقویت جزیی این تیم برای فصل بعد می توان بعد از صعود از این دور از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مراحل بعدی هم صعود کرد. تیم فوتبال استقلال پیش از بازی مقابل الاهلی امارات اولین تمرین خود را امروز (یکشنبه) ساعت 19 به وقت امارات برگزار می کند. تماشاگران تیم فوتبال استقلال در فاصله سه ساعت مانده به دیدار با الاهلی طرح موزاییکی تشکیل دادند. امین حاج محمدی در رابطه با دیدار پیش روی ماشین سازی مقابل استقلال اظهار داشت: با اینکه مقابل تیم سابقم بازی می کنم اما انگیزه خاصی ندارم. قرار است مقابل تیمی بازی کنم که تیم محبوب من بوده و هست. من از…
تمرین تیم فوتبال استقلال امروز تنها با حضور پنج بازیکن بزرگسال این تیم برگزار شد. با وجود آنکه بعد از دیدار مقابل ملوان کادر فنی استقلال اعلام کرده بود تمرینات این تیم از روز دوشنبه آغاز می شود اما امروز تنها پنج بازیکن بزرگسال این تیم در تمرین حضور داشتند و بقیه بازیکنان امیدهای این تیم را تشکیل می دادند.

به گزارش فارس، داسیلوا، مهرداد کریمیان، سجاد شهباززاده، میلاد ف الدینی و محمدرضا سندنیا در تمرین امروز حاضر بودند و بقیه بازیکنان را جوانان این تیم تشکیل می دادند.

*آرش برهانی، محمدقاضی، حنیف عمران ازده، پژمان نوری و مگویان در تمرین امروز حاضر نبودند و بازیکنان ملی پوش این تیم هم در اردوی تیم ملی در کشور پرتغال به سر می برند و مگویان نیز در ارمنستان حضور دارد. همچنین محمد قاضی و آرش برهانی به همراه پژمان نوری از فردا در تمرینات حاضر خواهند شد.

*جاسم کرار هافبک عراقی در پایان تمرین امروز با لباس غیر ورزشی به محل تمرین آمد و برای دقایقی با قلعه نویی به گفت وگو پرداخت.

* قلعه نویی اولین شخصی بود که امروز خود را به محل تمرین رساند و قبل از شروع تمرین در خصوص سایر شرایط استقلال و همچنین برنامه های آبی پوشان با دیگر اعضای کادر فنی اش صحبت می کرد. سرمربی تیم استقلال همچنین به دنبال بازی فولاد نوین اهواز حریف جام حذفی آبی پوشان بود و در این خصوص تماس هایی را برقرار کرد.

*قبل از شروع تمرین امروز بازیکنان زیر نظر مهریزی به گرم بدن های خود پرداخته و سپس در قالب گروه های چند نفره فوتبال درون تیمی را انجام دادند که سرمربی استقلال خودش نظاره گر این برنامه ها بود.

*کریم بوستانی مربی گلرهای استقلال هم در تمرین امروز حضور نداشت و داسیلوا زیر نظر یکی از اعضای کادر فنی که به همراه بوستانی کار می کند، تمرین کرد.

*در جریان تمرین امروز تنها 20 نفر از هواداران استقلال حضور داشتند و آنها پیرامون غیبت بازیکنان صحبت می د. همچنین این تعداد از تماشاگران اعتقاد داشتند تعطیلات لیگ باعث ضربه زدن به شرایط استقلال می شود.

*میرشاد ماجدی س رست استقلال در تمرین امروز حاضر نبود و از سوی دیگر رضا رجبی از نزدیک تمرین آبی ها را تماشا کرد.

تیم فوتبال استقلال فردا در دو نوبت صبح و عصر تمرین خواهد کرد دوبازیکن تیم فوتبال استقلال دیدار روز سیزدهم فروردین ماه مقابل الریان قطر را ز دست دادند. مدیر فنی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم در هفته اول از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا کار سختی مقابل الاهلی امارات خواهد داشت. دو بازیکن تیم استقلال دیدار برابر پدیده اسان را از دست دادند. چهار بازیکن استقلال در صورت گرفتن کارت زرد دیدار مقابل پدیده مشهد را از دست خواهند داد. مهاجم تیم فوتبال الهلال عربستان به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان انتخاب شد.