استقلال هم با توپ های آسیایی تمرین کرد دو بازیکن دیدار مقابل الاهلی را از دست دادند

به نقل از خبرگزاریها در مورد استقلال هم با توپ های آسیایی تمرین کرد دو بازیکن دیدار مقابل الاهلی را از دست دادند : مگویان و غفورى به دلیل مصدومیت دیدار مقابل پرسپولیس را از دست دادند. سرخ پوشان پیش از دیدار مقابل الاهلی آ ین تمرین خود را انجام دادند. تیم پرسپولیس شب در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت. در فاصله چند ساعت به آغاز بازی استقلال مقابل الاهلی هوادارانی مقابل درِ اصلی ورزشگاه کرده اند. تمرینات تیم فوتبال استقلال امروز در غیاب بازیکنان اصلی از ساعت ۱۶ در کمپ زنده یاد حجازی برگزار شد تا آبی پوشان مهیای دیدار با الاهلی شوند. * پیش از شروع تمرین رضا عنایتی مهاجم صبای قم در تمرین استقلال … دیدار تیم های الاهلی امارات و استقلال در نخستین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به برتری میزبان اماراتی انجامید. آ ین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار مقابل ان عصر امروز در کمپ زنده یاد حجازی برگزار شد. تیم فوتبال استقلال آ ین تمرین خود را قبل از دیدار فردا مقابل ان از ساعت 15:30 در زمین کمپ زنده یاد حجازی پیگیری کرد. در تمرین امروز آبی پوشان، مگویان م ع ارمنستانی غایب بود و این بازیکن به دلیل آسیب دیدگی به دیدار فردا مقابل ان نمی رسد. هاشم بیک زاده امروز پا به پای دیگر بازیکنان استقلال بازی کرد و ملی پوشان این تیم هم در محل تمرین حضور داشتند.

* کادر فنی تیم استقلال قبل از شروع بازی امروز در اتاق مربیان، دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و سایپا را تماشا د. سایپا حریف بعدی استقلال است و کادر فنی این تیم مشغول تماشای این مسابقه بود تا با نقاط ضعف و قوت حریفش آشنا شود.

* علی نظری جویباری معاون ورزشی باشگاه استقلال در محل تمرین حاضر بود و بازیکنان به محض دیدن وی سراغ مطالبات خود را می گرفتند. استقلالی ها از معاون ورزشی استقلال سؤال می د وضعیت مالی باشگاه خوب شد یا نه؟

* قبل از شروع تمرین امروز قلعه نویی آ ین توصیه ها را به بازیکنان تیمش انجام داد و به آنها گفت فردا استارت کار ما در نیم فصل دوم است و باید با تمام وجود بازی کنیم.

* در ابتدای تمرین امروز بازیکنان به گرم بدن خود پرداخته سپس آقا وسط انجام دادند. بخش پایانی تمرین امروز آبی پوشان به ارسال از جناحین اختصاص داشت که قلعه نویی روی ارسال دقیق بازیکنان و زدن ضربات آ تاکید کرد.

* حدود 50 نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز این تیم حاضر شدند.

تیم فوتبال استقلال فردا در ورزشگاه و در اولین بازی بعد از تعطیلات لیگ برتر میزان ان خواهد بود. دیدار تیم های الاهلی امارات و استقلال در نخستین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به برتری میزبان اماراتی انجامید. به نقل از تسنیم، سید سیروس پور پس از پایان تمرین امروز( ) استقلال خوزستان در خصوص دیدار مقابل الفتح عربستان گفت: امروز اولین جلسه تمرین خود را بعد از برد شیرین و ارزشمند مقابل الفتح عربستان… دیدار تیم های استقلال و الاهلی امارات در چارچوب دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه تساوی به پایان رسید. تیم فوتبال استقلال در نخستین گام از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی امارات ش ت خورد. وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت:مهاجمان استقلال در دیدار با تراکتورسازی بی دقت بودند و موقعیت های خوبی را از دست دادند. هافبک استقلال می تواند آبی پوشان را در دیدار مقابل الاهلی همراهی کند.
دو بازیکن تیم استقلال با وجود حضور در سالن بدنسازی در تمرینات وزنه تیمشان شرکت ن د. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، تیم فوتبال استقلال که روز گذشته در دیداری دوستانه مقابل سایپای البرز به تساوی یک بر یک رسیده بود از ساعت 10 صبح امروز در سالن وزنه مجموعه ورزشی انقلاب تمرینات بدنسازی را پشت سر گذاشت.

* آرش برهانی و حنیف عمران زاده دو بازیکنی بودند که امروز در کنار استقلالی ها حضور داشتند ولی تمرین ن د. این دو نفر امروز عصر در تمرینات گروهی حاضر خواهند شد.

*هرائیر مگویان پیش از آغاز تمرین امروز در خصوص برنامه های خود در ارمنستان و عدم بازی در مقابل تیم ملی پرتغال با قلعه نویی گفت و گو کرد.

*محمد قاضی تنها غایب تمرین امروز بود و بقیه بازیکنان زیر نظر مهریزی کار بدنسازی انجام دادند.

* بازیکنان استقلال صبح امروز در ابتدا در زمین چمن به گرم خود پرداخته و سپس یک ساعت کار با وزنه انجام دادند.

* تمرین نوبت عصر استقلال از ساعت 15:30 در کمپ مرحوم حجازی برگزار خواهد شد.

* با اعلام کادر فنی استقلال تمرین فردای آبی پوشان تعطیل است بازیکن ازب تان ان گفت: استقلال در بازی مقابل الاهلی مفت باخت و حداقل می توانست یک مساوی بگیرد. بازیکن ازب تانی ان گفت: استقلال در بازی مقابل الاهلی مفت باخت و حداقل می توانست یک مساوی بگیرد. بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از باخت مقابل الاهلی امروز به تمرین و ریکاوری می پردازند. پیش وت تیم فوتبال استقلال گفت:بازیکنان استقلال بازی احساساتی انجام می دادند و مخصوصا در 20 دقیقه پایانی بازی روی به بازی مستقیم آوردند. دیدار دو تیم استقلال ایران و الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا از هفته پنجم در نیمه اول به سود تیم اماراتی به پایان رسید. تهران - ایرنا - بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: جوانان استقلال با عملکرد خوب خود در دیدار مقابل لوکوموتیو نشان دادند هر روز پخته تر می شوند. دیدار دو تیم فوتبال استقلال ایران و الاهلى امارات در رقابت هاى لیگ قهرمانان آسیا با برتری 2 بر یک الاهلی امارات به پایان رسید. مهاجم تیم فوتبال استقلال به عنوان بهترین بازیکن دیدار این تیم برابر الاهلی امارات انتخاب شد. ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار مقابل الاهلی امارات مشخص شد و بر این اساس این تیم با ترکیب همیشگی خود در برابر الاهلی قرار خواهند گرفت. استقلال با ش ت در دیدار مقابل الاهلی امارات در رده سوم گروه a قرار گرفت. تو این پست میخوایم ببینیم در تمــــــــــــــــرین امرزو استقلال چه گـــــــــذشت !
تمرین امروز صبح استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد که این تمرین با حاشیه هایی همراه بود که در زیر و ادامه ی مطلب می خونیم....

* به دلیل حضور بانوان ورزشکار در سالنی که استقلالی ها در آن تمرین می د تمرین آبی پوشان در سالن بدنسازی مجاور .
دو بازیکن تیم فوتبال استقلال دیدار روز آبی پوشان مقابل فولاد خوزستان را از دست دادند. تیم فوتبال استقلال در هفته نهم رقابت های لیگ برتر روز در ورزشگاه به مصاف فولاد خوزستان می رود اما قلعه نویی برای این مسابقه دو بازیکن تیم خود را در اختیار نخواهد داشت.

به نقل از فارس، خسرو حیدری که در دیدار مقابل نفت تهران آسیب دید به همراه هاشم بیک زاده که این بازیکن هم در دقیقه 65 همین مسابقه تعویض شد نمی توانند روز آبی پوشان را در مقابل فولاد خوزستان همراهی کنند.

استقلال در این بازی محروم ندارد و میلاد ف الدینی که در بازی گذشته محروم بود به ترکیب آبی پوشان باز خواهد گشت. آبی پوشان تمرینات خود را برای بازی مقابل الاهلی پیگیری د.   به گزارش خبرفوری؛ تمرینات تیم فوتبال استقلال امروز در غیاب بازیکنان اصلی از ساعت 16 در کمپ زنده یاد حجازی برگزار شد تا آبی پوشان مهیای دیدار با الاهلی شوند.
* پیش از شروع تمرین رضا عنایتی مهاجم صبای قم در تمرین استقلال حاضر شد. وی به دلیل اینکه در برنامه خندوانه قول داده بود که 10 توپ با امضای بازیکنان استقلال به 10 کودک اهدا کند در محل تمرین حضور یافت. عنایتی برخورد گرمی با علیرضا منصوریان داشت.
* بهتاش فریبا در تمرین امروز حضور یافت اما نصرالله عبداللهی غیبت داشت.
* مهدی رحمتی کاپیتان استقلال تنها بازیکنی بود که از جمع نفرات اصلی در محل تمرین حضور یافت.
آماده سازی استقلالی‌ها برای دیدار با الاهلی
* بازیکنان استقلال ابتدا 10 دقیقه دور زمین دویدند سپس زیر نظر مگاه و چینی و با نظارت منصوریان به فوتبال آقا وسط پرداختند.
* محسن کریمی که در دیدار مقابل تراکتورسازی غایب بود امروز بدون هیچ مشکلی با سایرین به تمرین پرداخت.وی مشکلی برای همراهی آبی پوشان در بازی با الاهلی ندارد.
* کادر فنی استقلال پیش از شروع تمرین دقایقی با یکدیگر به صحبت پرداختند.
* طبق برنامه قرار است بازیکنان از فردا اردوی شبانه روزی خود را برای دیدار مقابل امارات در هتل اسپیناس برگزار کنند.     هواداران استقلال پیش از دیدار مقابل صبای قم در ورزشگاه حاضر شدند و علیه بازیکن پرسپولیس شعار سر دادند. بازیکنان ترکیب اصلی استقلال در دیدار مقابل گسترش فولاد در هتل المپیک کار وزنه انجام دادند. با تصمیم علیرضا منصوریان بازیکنان نیمکت نشین استقلال در دیدار برابر الاهلی معرفی شدند که به این ترتیب دو بازیکن این تیم از لیست ۱۸ نفره استقلال خط خوردند. با تصمیم سرمربی استقلال حسین حسینی، جابر انصاری،… از پیراهن تیم فوتبال استقلال در دیدار مقابل الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا رونمایی شد. هافبک تیم فوتبال استقلال در دو دیدار مقابل العین نقش تأثیر گذارى را ایفا و منصوریان را به خود امیدوار کرد. بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت:مهاجمان استقلال در دیدار با تراکتورسازی بی دقت بودند و موقعیت های خوبی را از دست دادند. امید نورافکن، بازیکن جوان استقلال که مقصر درگیری روی نیمکت استقلال در بازی اخیر این تیم مقابل فولاد شناخته شده، امروز در تمرین این تیم حاضر می شود اما احتمالا با جریمه ای از سوی منصوریان روبرو خواهد شد. تیم فوتبال استقلال تمرینات خود را برای دیدار مقابل فولاد از ساعت ١٢ امروز پیگیری کرد. * امید ابراهیمی هافبک ملی پوش استقلال که در ترکیب تیم ملی مقابل چین به میدان رفت امروز مورد استقبال همبازیان خود در… بازیکن - مربی تیم فوتبال صبای قم نمی خواسته با خداحافظی در دیدار مقابل استقلال به تیمش لطمه وارد کند. دیدار تیم های العین و استقلالدیدار تیم های العین و استقلال , شب گذشته تیم استقلال با ش ت ۶-۱ برابر العین،سنگین ترین باخت نمایندگان ایرانی در آسیا را رقم زد و از دور بازی ها کنار رفت.در تصاویر زیر حیرت زدگی و اندوه استقلالی ها از ش ت مقابل العین را مشاهده می کنید.
دیدار تیم های العین و استقلال دیدار تیم های العین و استقلال دیدار تیم .

هافبک مورد نظر استقلال در تمرین امروز این تیم شرکت کرد. توسکی که به عنوان بازیکن آزاد به تمرین استقلال آمده، امروز تمرین سبکی را پشت سر گذاشت. توسکی برای پیوستن به استقلال حاضر شد که با هزینه شخصی از ایتالیا به ایران سفر کند تا شاید نظر سرمربی آبی ها را جلب کند. اتفاقی که به نظر می رسد رخ داده و استقلال در آستانه قرارداد با این بازیکن آلمانی قرار دارد. توسکی قرار است در دیدار دوستانه فردا این تیم مقابل پدیده به میدان برود و با درخشش در این مسابقه می تواند جا پایش را در استقلال محکم کند. این اولین محک جانشین جاسم کرار در استقلال است. بازیکنی که امید مظلومی است. پرویز مظلومی در این فصل در ید بازیکنان خارجی موفق نبوده.
در حالی که کمتر از یک ساعت تا آغاز بازی استقلال برابر الاهلی امارات باقی مانده است تعداد زیادی از… عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال پیش از بازی این تیم مقابل عاون به اردوی آبی ها ملحق می شود. دیدار تیم های استقلال و استقلال خوزستان از هفته هفدهم لیگ برتر با پیروزی شاگردان پور به پایان رسید. حمید درخشان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما فردا یک بازی سخت مقابل استقلال داریم. آنها دربی را از دست دادند و همه فکر و ذکرشان این است که این هفته نتیجه بگیرند. استقلال تیم بزرگی است و برای این تیم احترام قائلیم، اما ما با وجود مشکلات خیلی زیاد به مصاف استقلال می رویم. محمود شیعی پس از ش ت پیکان مقابل استقلال گفت: بچه های ما با وجود ۱۰ نفره شدن بازی خوبی مقابل استقلال انجام دادند. می توانستیم مساوی کنیم اما استقلال نیز روز خوبی را پشت سر گذاشت و من به این تیم این برد… علی چینی پس از پایان نخستین تمرین استقلال در سال جدید در خصوص آغاز تمرینات آبی پوشان اظهار داشت: تمرین ما از امروز رسماً استارت خورد تا برای بازی ۱۲ فروردین ماه مقابل فولاد آماده شویم. علی چینی در پاسخ… امین حاج محمدی در رابطه با دیدار پیش روی ماشین سازی مقابل استقلال اظهار داشت: با اینکه مقابل تیم سابقم بازی می کنم اما انگیزه خاصی ندارم. قرار است مقابل تیمی بازی کنم که تیم محبوب من بوده و هست. من از…
تمرین تیم فوتبال استقلال امروز تنها با حضور پنج بازیکن بزرگسال این تیم برگزار شد. با وجود آنکه بعد از دیدار مقابل ملوان کادر فنی استقلال اعلام کرده بود تمرینات این تیم از روز دوشنبه آغاز می شود اما امروز تنها پنج بازیکن بزرگسال این تیم در تمرین حضور داشتند و بقیه بازیکنان امیدهای این تیم را تشکیل می دادند.

به گزارش فارس، داسیلوا، مهرداد کریمیان، سجاد شهباززاده، میلاد ف الدینی و محمدرضا سندنیا در تمرین امروز حاضر بودند و بقیه بازیکنان را جوانان این تیم تشکیل می دادند.

*آرش برهانی، محمدقاضی، حنیف عمران ازده، پژمان نوری و مگویان در تمرین امروز حاضر نبودند و بازیکنان ملی پوش این تیم هم در اردوی تیم ملی در کشور پرتغال به سر می برند و مگویان نیز در ارمنستان حضور دارد. همچنین محمد قاضی و آرش برهانی به همراه پژمان نوری از فردا در تمرینات حاضر خواهند شد.

*جاسم کرار هافبک عراقی در پایان تمرین امروز با لباس غیر ورزشی به محل تمرین آمد و برای دقایقی با قلعه نویی به گفت وگو پرداخت.

* قلعه نویی اولین شخصی بود که امروز خود را به محل تمرین رساند و قبل از شروع تمرین در خصوص سایر شرایط استقلال و همچنین برنامه های آبی پوشان با دیگر اعضای کادر فنی اش صحبت می کرد. سرمربی تیم استقلال همچنین به دنبال بازی فولاد نوین اهواز حریف جام حذفی آبی پوشان بود و در این خصوص تماس هایی را برقرار کرد.

*قبل از شروع تمرین امروز بازیکنان زیر نظر مهریزی به گرم بدن های خود پرداخته و سپس در قالب گروه های چند نفره فوتبال درون تیمی را انجام دادند که سرمربی استقلال خودش نظاره گر این برنامه ها بود.

*کریم بوستانی مربی گلرهای استقلال هم در تمرین امروز حضور نداشت و داسیلوا زیر نظر یکی از اعضای کادر فنی که به همراه بوستانی کار می کند، تمرین کرد.

*در جریان تمرین امروز تنها 20 نفر از هواداران استقلال حضور داشتند و آنها پیرامون غیبت بازیکنان صحبت می د. همچنین این تعداد از تماشاگران اعتقاد داشتند تعطیلات لیگ باعث ضربه زدن به شرایط استقلال می شود.

*میرشاد ماجدی س رست استقلال در تمرین امروز حاضر نبود و از سوی دیگر رضا رجبی از نزدیک تمرین آبی ها را تماشا کرد.

تیم فوتبال استقلال فردا در دو نوبت صبح و عصر تمرین خواهد کرد مدیر فنی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم در هفته اول از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا کار سختی مقابل الاهلی امارات خواهد داشت. دو بازیکن تیم استقلال دیدار برابر پدیده اسان را از دست دادند. بازیکن تیم فوتبال پدیده گفت :ما در دیدار مقابل استقلال خیلی بد بازی کردیم و باید بگویم به لحاظ فنی خوب نبودیم. در فاصله ۷ ساعت تا شروع دیدار استقلال و الاهلی امارات به تعداد هواداران استقلال مقابل درب های ورزشگاه افزوده شده است. جالب اینکه برخی از هواداران از شهرستان خود را به تهران رساندند. یک دستگاه اتوبوس… مسئولان تیم الاهلی عربستان پس از ش ت مقابل پرسپولیس و حذف از رقابت های آسیایی به فکر تغییر کادر فنی این تیم افتادند و از همین رو سرمربی سابق تیم العین را مورد توجه قرار داده اند.