استقلال و تراکتور براساس کدام ماده جریمه شدند

به نقل از خبرگزاریها در مورد استقلال و تراکتور براساس کدام ماده جریمه شدند : استقلال و تراکتورسازی توانستند عملکرد مناسبی در اجرای بازی مالکانه داشته باشند اما برداشت های متفاوتی از این برنامه به دست آوردند. استقلال صدرنشین شد و تراکتور در پایان هفته دوم تنها تیم ایرانی بدون امتیاز باقی ماند. * تراکتور سازی - استقلال تهران - رقابت بین تیم های اول و نهم ج نمی تواند زیاد حساس باشد اما حضور قلعه نوعی و پرویز مظلومی دو استقلالی با سابقه روی نیمکت دو تیم دیدار فردا را حساس کرده. بخصوص که در ، اولین هفته از مربیگری خود در تراکتور سازی باید رو در روی تیم فصل پیشش قرار بگیرد.اگر استقلال پیروز فردا باشد صدر ج را حفظ کرده اما اگر تراک. شاگردان اکبر میثاقیان موفق شدند با یک گل پرسپولیس را ش ت دهند و با توجه به باخت صبا در لیگ برتر ماندنی شدند و استقلال هم با برد ان نایب قهرمان لیگ شد و تراکتور عنوان سوم را ب کرد با ش ت استقلال از تراکتورسازی تبریز ب سهمیه آسیایی و رتبه دومی ج داغ تر از قبل شد و حالا ان، پدیده و نفت تعیین کننده هستند که کدام تیم سهمیه مستقیم آسیا می گیرد؟ شفقنا ورزشی: م ع تراکتور سازی مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته و احتمال حضور این بازیکن در آبی پوشان پایتخت زیاد است. به گزارش شفقنا ورزشی، زوج برزیلی خط دفاعی استقلال در فصلی که گذشت نتوانست انتظارات… همشهری آنلاین: سرمربی پرسپولیس گفت با احترام به تیم های پدیده و پارس جم گمان می کنم تیم های پرسپولیس، استقلال، فولاد و تراکتور مدعیان لیگ هفدهم باشند. بازی دو تیم استقلال تهران و نفت آبادان روز 15 مردادماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه در دقایق 34 و 67 رخ داد. براین اساس کمیته انضباطی طبق بند 1 ماده 79 با توجه به سابقه تماشاگران استقلال در پرتاب ترقه در هفته دوم این تیم را مبلغ 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
همچنین محمدحسین کنعانی زاد. کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمانی پرسپولیس مسجل نشده و استقلال و تراکتور خوب بازی می کنند و نباید از آنها غافل شد. پدیده و تراکتور در پایان نیمه اول به تساوی بدون گل دست یافتند. این دیدار از ساعت 17:30 در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد و دو تیم بازی تقریبا متعادلی را ارایه دادند. ناهماهنگی بین بازیکنان تراکتور بیش از پیش به چشم می آمد بطوریکه پدیده ایها بارها با استفاده از این عدم هماهنگی بین بازیکنان تراکتور صاحب موقعیتهای خطرناک گ نی شدند. محمدرضا . شرایط سه تیم بالانشین ج لیگ برتر دست مایه طنز کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. ۱- به نظر شما نتیجه ی بازی تراکتور و استقلال کدام است؟ الف)برد تراکتور سازی ب)باخت استقلال ج)گزینه ی الف ب د) هر سه مورد دو)به نظر شما نتیجه ی بازی تراکتور و پرسپولیس کدام است؟ الف)برد تراکتور سازی ب) باخت پرسپولیس ج)الف و ب د) هر سه مورد سه)به نظر شما کدام بازیکن استقلال آقای گل می شود؟ الف)گزینه ی ب ب)گزینه ی ج ج)گزینه ی د
د)تهی بزرگترین مشکل تراکتور نبود مهاجم تمام کننده هست در این بازی دلیر و بابایی در این پست بازی د که هیچ کدام موفق نبودند با رفتن انصاری فرد و دقیقی و کاظمیان تراکتور در این خط دچار مشکل اساسی شده هست. شاید علا عبد ا هرا بتواند در این پست بازی د تراکتور باید به فکر یک نوک حمله درجه یک باشد که در غیر این صورت در نبود چنین فردی تیم نتیجه نخواه. دروازه بان های استقلال و تراکتور تاکنون 4 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند. مهاجم سابق استقلال تنها دو روز در اردوی تراکتور بود. حرف های علیرضا منصوریان پیش از بازی با سیاه جامگان درباره تیم های نظامی و خدمت سربازی بازیکنان فوتبال واکنش باشگاه تراکتور سازی را در پی داشت. س رست تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی بعد از بازی با گسترش فولاد ما بیشتر از حریف جریمه شدیم این می شود که به امثال هادی نوروزی هم رحم نمی کنند.   پخش زنده و همزمان بازی استقلال- ان / تراکتور- نفت / سیاه جامگان- پرسپولیس روز پنج شنبه 14 اردیبهشت ماه از ساعت 18:00 علاوه بر اسکرین بالا در لینک های زیر در دسترس است (لطفا روی اسکرین بعد… مهاجم و گ ن گسترش فولاد در خصوص ادعای گلر تراکتور می گوید که حتی تنه اش هم با بازیکنان تراکتور در محوطه جریمه برخورد نکرده است.

تراکتور سازی تبریز در هفته ی 14مسابقات از ساعت 16:30در تبریز به مصاف استقلال تهران این بازی مصاف بهترین خط حمله های لیگ برتر و بالانشینان ج بود بیش از 60هزار نفر شاهد بازی تراکتور سازی-استقلال بودند بازی در نیمه ی اول بازی جالبی نبود و تقریبا در نیمه ی اول موقعیت 100درصدر برای هیچکدام از دو تیم ایجا نشد و در نیمه ی دوم ضربه ی دلیر به سمت دروازه استقلال روند بازی را عوض کرد آرش برهانی با یک گل زیبا استقلال را جلو آورد شاهین ثابقی گل مساوی را برای تراکتور سازی زد و در دقیقه ی 86 ادینهو برای تراکتور گل دوم را زد اما این پایان کار نبود و صادقی با گل خود در وقت های اضافه نیمه ی دوم کار را مساوی کرد تا استقلال دست خالی به تهران برنگردد س رست تیم فوتبال استقلال گفت: «بازیکنان کمی به دلیل شرایط مالی دلخور بودند که با صحبت برطرف شد.» کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تماشاگران باشگاه استقلال را به خاطر توهین به سرمربی حریف جریمه نقدی کرد. بازیکنان تیم تراکتور سازی پس از ش ت مقابل تیم پرسپولیس بدون مصاحبه ورزشگاه را ترک د. این تیم در بازی با صبا فرشید باقری را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت که با پایان محرومیت این بازیکن او می تواند برابر تراکتور به میدان برود. ش ت استقلال در مقابل تراکتورسازی دقیه 87 بازی بود که ناگهان ابراهیمی با یک مانور دریبل زیبا و از  پشت 18 قدم شوت سنگینی  زد که  رحمتی  نتوانست مهار کند استقلال به مکان سوم ج رده بندی  لیگ برتر رفت  تراکتورسازی به مکان دوم چون 3 امتیاز ناب از این بازی  گرفت گل در دقیقه 86 بازی زده شد تراکتورسازی و و استقلال تهران بله بازی .

داغ ترین درگیری بازیکنان استقلال و تراکتور در دقیقه ۹۲ درگیری استقلالی ها , تراکتورسازی تبریز , فوتبال مهیج , داغ ترین
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 240p شفقنا- با اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال آسیا سرخ های پایتخت به دلیل برخی تخلفات مجبور به پرداخت جریمه نقدی شدند. حکم جدیدی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شده و در آن سرخ های پایتخت محکوم به پرداخت جریمه نقدی شدند. استقلال و پرسپولیس که در مرحله حذفی لیگ قهرمانان در دور رفت میزبان حریفان بودند […] با توجه به نهایی شدن حضور منتظری در استقلال مشخص نیست منصوریان قصد دارد این بازیکن را جانشین کدام چهره در رختکن استقلال کند. به گزارش شفقناورزشی، رضا افتخاری مدیرعامل استقلال پیش از پایان فصل از علاقه… بازی تراکتورسازی و استقلال با کمترین حاشیه و در حضور سعید فتاحی ناظر ویژه سازمان لیگ برگزار شد. همچنین مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال هم از میزبانی ما تشکر کرد. دیگر نمی دانم جریمه انضباطی برای چیست؟ شاید برخی عادت کرده اند با هر حکم جریمه ای نیز برای تراکتورسازی در نظر بگیرند. مهاجم تراکتورسازی تبریز دیدار مقابل استقلال را از دست داد. دو تیم استقلال و تراکتورسازی، فردا در ورزشگاه یادگار به دیدار هم خواهند رفت. خط حمله استقلال علیرغم انتقادات زیادی که در نیم فصل اول به خود می دید حالا به خوبی امتیاز گیری می کند. آی تی سی دروازه بان تراکتورسازی برای دیدار با استقلال صادر نشد. م ع سابق تراکتور معتقد است چهار بازیکن کنونی تراکتور در تیم رویایی تاریخ این تیم قرار می گیرند. سه باشگاه لیگ برتری استقلال، تراکتورسازی و ذوب آهن از موضع خود کوتاه نیامدند و بازیکنان ملی پوش خود را به تیم ملی فوتبال جوانان ندادند. سرمربی استقلال برابر تراکتورسازی هم قصد دارد تیمش را با آرایش تهاجمی وارد زمین کند. سه باشگاه لیگ برتری استقلال، تراکتورسازی و ذوب آهن از موضع خود کوتاه نیامدند و بازیکنان ملی پوش خود را به تیم ملی فوتبال جوانان ندادند.
س رست تیم فوتبال استقلال گفت: «بازیکنان کمی به دلیل شرایط مالی دلخور بودند که با صحبت برطرف… شاگردان قلعه نویی از ساعت 17:45 در دیداری سرنوشت ساز میزبان استقلال تهران هستند. شاگردان قلعه نویی از ساعت 17:45 در دیداری سرنوشت ساز میزبان استقلال تهران هستند. قهرمان نیم فصل : استقلال خوزستان با 32 امتیاز (2.1 امتیاز در هر بازی) آمار گل های زده: 234 گل زده در 120 بازی (1.95 گل در هر بازی) آقای گل نیم فصل: مهدی طارمی با 9 گل از پرسپولیس بیشترین برد: استقلال خوزستان (9 برد) ************ کمترین برد :استقلال اهواز (1 برد) بیشترین ش ت: استقلال اهواز و سیاه جامگان مشهد (10 ش ت) کمترین ش ت: استقلال خوزستان و استقلال تهرا. شاگردان رسول خطیبی با برتری دو بر یک برابر استقلال قهرمان جام شدند. مصاف تراکتورسازی و استقلال در فینال جام با برتری دو بر یک تیم تبریزی به پایان رسید تا رسول خطیبی و شاگردانش قهرمانی جام را جشن بگیرند.

در نیمه نخست این دیدار تراکتوری ها بازی به مراتب بهتری را ارائه دادند اما گل نخست را محمد قاضی از یک ضربه ایستگاهی در دقیقه 15 ب. هر دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی هتل پارس تبریز را برای برگزاری اردوی قبل از بازی پنجشنبه رزرو د. تیم استقلال با بردی که مقابل پرسپولیس ب کرد، ناخواسته تراکتورسازی را به کورس قهرمانی برگرداند. دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال در ورزشگاه یادگار تبریز از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال با تساوی بدون گل به پایان رسید. دو تیم استقلال و تراکتورسازی، فردا در ورزشگاه یادگار به دیدار هم خواهند رفت. هر دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی هتل پارس تبریز را برای برگزاری اردوی قبل از بازی پنجشنبه رزرو د! استقلال در بازی با نفت آبادان ۱۸ خطا بیشتر از حریف کرده بود، ولی هیچ کدام شان در محوطه جریمه نبود. آبی ها حالا بیشتر، ولی کم ریسک تر خطا می کنند. قرمزهای تبریزی مانند استقلال تهران با حکم فیفا از پنجره نقل و انتقالات زمستانی محروم شدند. شنیده ها حاکی از آن است سرمربی تیم استقلال در نظر دارد با اتخاذ یک تصمیم عجیب به مصاف تراکتورسازان تبریز برود. 3 بازیکن باتجربه تراکتورسازی که از سوی گل محمدی کنار گذاشته شده بودند، دیروز مقابل استقلال خوزستان نیمکت نشین شدند.