استقلال و تراکتور براساس کدام ماده جریمه شدند

به نقل از خبرگزاریها در مورد استقلال و تراکتور براساس کدام ماده جریمه شدند : همشهری آنلاین: استقلال از پنجره نقل و انتقالی زمستان محروم شده است اما تراکتور علاوه بر زمستان در فصل تابستان نیز نمی تواند بازیکن جذب کند و حتی ۶ امتیاز این تیم نیز شاید ر شود. اما بررسی گل های زده شده این دو تیم نشان می دهد که خط حمله استقلال عملکرد بهتری را نسبت به تیم بالایی خود در ج داشته است و زدن 10گل از پشت محوطه جریمه حریفان که این تیم را به عنوان شوتزنترین تیم لیگ برتر معرفی می کند، نشان دهنده کار بهتر مهاجمین استقلال در بازی هاست. ۱- به نظر شما نتیجه ی بازی تراکتور و استقلال کدام است؟ الف)برد تراکتور سازی ب)برد تراکتور سازی ج)برد تراکتور سازی د) هر سه مورد دو)به نظر شما نتیجه ی بازی تراکتور و پرسپولیس کدام است؟ الف)گزینه ی ب ب) گزینه ی ج ج)گزینه ی د د) برد تراکتور سه)به نظر شما کدام بازیکن استقلال آقای گل می شود؟ الف)گزینه ی ب ب)گزینه ی ج ج)گزینه ی د
د)تهی با ش ت استقلال از تراکتورسازی تبریز ب سهمیه آسیایی و رتبه دومی ج داغ تر از قبل شد و حالا ان، پدیده و نفت تعیین کننده هستند که کدام تیم سهمیه مستقیم آسیا می گیرد؟ س رست تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی بعد از بازی با گسترش فولاد ما بیشتر از حریف جریمه شدیم این می شود که به امثال هادی نوروزی هم رحم نمی کنند. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام تخلفات رخ داده در مسابقات لیگ برتر را اعلام کرد که بر این اساس ان، ذوب آهن، پرسپولیس و استقلال جریمه شدند. کلیپی از برنامه نود شبکه سه ، دوشنبه ۴ اردیبهشت۹۶ که در آیتم از ” لیگ برتر ” به نمایش آمار و ارقام ش ت های استقلال از تقابل با تراکتور در هفته های پایانی لیگ برتر پرداخته است. نوشته ؛ ش ت های… کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمانی پرسپولیس مسجل نشده و استقلال و تراکتور خوب بازی می کنند و نباید از آنها غافل شد. معاون ورزش و جوانان از پرداخت بدهی 3 باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتور خبر داد و حضور این تیم ها در لیگ قهرمانان آسیا را قطعی عنوان کرد. شرایط سه تیم بالانشین ج لیگ برتر دست مایه طنز کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. همه برای نجات تراکتور باید کری انجام دهیم تاسال بعد نبینیم که تراکتو به دسته یک صقوط کنه از وقتی که مهاجم و...تراکتور ماننده انصاری فرد.دقیقی.ووطن فروشی ف دینی.ورفتن بعضی به امید قهرمانی تراکتور در لیگ برتر پس تراکتور را یاری کنید تراکتور سازی برای همدردی با سیل زدگان آذربایجان با پیراهن مشکی مقابل استقلال به میدان می رود. دروازه بان های استقلال و تراکتور تاکنون 4 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند. معاون ورزش و جوانان از پرداخت بدهی 3 باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتور خبر داد و حضور این تیم ها در لیگ قهرمانان آسیا را قطعی عنوان کرد. حرف های علیرضا منصوریان پیش از بازی با سیاه جامگان درباره تیم های نظامی و خدمت سربازی بازیکنان فوتبال واکنش باشگاه تراکتور سازی را در پی داشت. رو مه گل نوشت که تیم تراکتور به دنبال جذب جپاروف و شهباززاده است. مهاجم و گ ن گسترش فولاد در خصوص ادعای گلر تراکتور می گوید که حتی تنه اش هم با بازیکنان تراکتور در محوطه جریمه برخورد نکرده است.

برنامه نود کارشناسی داوری پدیده-تراکتور/استقلال-صبا (نود 21 فروردین) کارشناسی داوری پدیده-تراکتور/استقلال-صبا (نود 21 فروردین) اختصاصی,داخلی,برنامه نو
لینک های : کیفیت 178p کیفیت 266p کیفیت 356p

تراکتور سازی تبریز در هفته ی 14مسابقات از ساعت 16:30در تبریز به مصاف استقلال تهران این بازی مصاف بهترین خط حمله های لیگ برتر و بالانشینان ج بود بیش از 60هزار نفر شاهد بازی تراکتور سازی-استقلال بودند بازی در نیمه ی اول بازی جالبی نبود و تقریبا در نیمه ی اول موقعیت 100درصدر برای هیچکدام از دو تیم ایجا نشد و در نیمه ی دوم ضربه ی دلیر به سمت دروازه استقلال روند بازی را عوض کرد آرش برهانی با یک گل زیبا استقلال را جلو آورد شاهین ثابقی گل مساوی را برای تراکتور سازی زد و در دقیقه ی 86 ادینهو برای تراکتور گل دوم را زد اما این پایان کار نبود و صادقی با گل خود در وقت های اضافه نیمه ی دوم کار را مساوی کرد تا استقلال دست خالی به تهران برنگردد بالاترین نهاد فوتبال آسیا جریمه هایی نسبتاً سنگین برای سه باشگاه ایرانی و یکی از بازیکنان استقلال در نظر گرفته است. س رست تیم تراکتورسازی نسبت به جریمه تیمش به خاطر رفتار هواداران در بازی با استقلال اعتراض کرد. سرمربی پرسپولیس در آستانه بازی حساس استقلال و تراکتور سازی بخش هایی از صحبت هایش را به استقلال اختصاص داده است . ش ت استقلال در مقابل تراکتورسازی دقیه 87 بازی بود که ناگهان ابراهیمی با یک مانور دریبل زیبا و از  پشت 18 قدم شوت سنگینی  زد که  رحمتی  نتوانست مهار کند استقلال به مکان سوم ج رده بندی  لیگ برتر رفت  تراکتورسازی به مکان دوم چون 3 امتیاز ناب از این بازی  گرفت گل در دقیقه 86 بازی زده شد تراکتورسازی و و استقلال تهران بله بازی . نتیجه پایانی بازی تراکتورسازی با استقلال 1 گل داشت تیم تراکتور سازی امروز در آ ین دقایق بازی تیم استقلال تهران را با نتیجه 1 بر 0 ش ت داد آبی پوشان خیلی خوب بازی د اما به هر حال بازی تراکتور هم خوب بود.
روز بازی تراکتورسازی و استقلال در شرایطی در تبریز برگزار می شود که تغییرات زیادی درترکیب دو تیم نسبت به بازی رفت ایجاد شده است. ضمن اینکه سرمربی استقلال هم عوض شده و دیگر خبری از علیرضا منصوریان روی نیمکت استقلال نیست. شفقنا- با اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال آسیا سرخ های پایتخت به دلیل برخی تخلفات مجبور به پرداخت جریمه نقدی شدند. حکم جدیدی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شده و در آن سرخ های پایتخت محکوم به پرداخت جریمه نقدی شدند. استقلال و پرسپولیس که در مرحله حذفی لیگ قهرمانان در دور رفت میزبان حریفان بودند […] ضمن اینکه باشگاه استقلال به خاطر تخلفات تماشاگرانش باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. تیم استقلال تهران به خاطر داشتن بیش از ۵ بازیکن اخطاری، باید ۵۶ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. با توجه به نهایی شدن حضور منتظری در استقلال مشخص نیست منصوریان قصد دارد این بازیکن را جانشین کدام چهره در رختکن استقلال کند. خط حمله استقلال علیرغم انتقادات زیادی که در نیم فصل اول به خود می دید حالا به خوبی امتیاز گیری می کند. خط حمله استقلال علیرغم انتقادات زیادی که در نیم فصل اول به خود می دید حالا به خوبی امتیاز گیری می کند. سرمربی تیم گسترش فولاد با شال تراکتورسازی بازی با استقلال را آغاز خواهد کرد. تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز همانند استقلال از پنجره نقل و انتقالات محروم است. سه باشگاه لیگ برتری استقلال، تراکتورسازی و ذوب آهن از موضع خود کوتاه نیامدند و بازیکنان ملی پوش خود را به تیم ملی فوتبال جوانان ندادند. سرمربی استقلال برابر تراکتورسازی هم قصد دارد تیمش را با آرایش تهاجمی وارد زمین کند. م ع سابق تراکتور معتقد است چهار بازیکن کنونی تراکتور در تیم رویایی تاریخ این تیم قرار می گیرند.
س رست تیم فوتبال استقلال گفت: «بازیکنان کمی به دلیل شرایط مالی دلخور بودند که با صحبت برطرف… دروازه بان پرسپولیس گفت: استقلال هم یکی از رقبای ما برای رسیدن به قهرمانی است. شاگردان قلعه نویی از ساعت 17:45 در دیداری سرنوشت ساز میزبان استقلال تهران هستند. قهرمان نیم فصل : استقلال خوزستان با 32 امتیاز (2.1 امتیاز در هر بازی) آمار گل های زده: 234 گل زده در 120 بازی (1.95 گل در هر بازی) آقای گل نیم فصل: مهدی طارمی با 9 گل از پرسپولیس بیشترین برد: استقلال خوزستان (9 برد) ************ کمترین برد :استقلال اهواز (1 برد) بیشترین ش ت: استقلال اهواز و سیاه جامگان مشهد (10 ش ت) کمترین ش ت: استقلال خوزستان و استقلال تهرا. هر دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی هتل پارس تبریز را برای برگزاری اردوی قبل از بازی پنجشنبه رزرو د! هر دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی هتل پارس تبریز را برای برگزاری اردوی قبل از بازی پنجشنبه رزرو د. شاگردان رسول خطیبی با برتری دو بر یک برابر استقلال قهرمان جام شدند. مصاف تراکتورسازی و استقلال در فینال جام با برتری دو بر یک تیم تبریزی به پایان رسید تا رسول خطیبی و شاگردانش قهرمانی جام را جشن بگیرند.

در نیمه نخست این دیدار تراکتوری ها بازی به مراتب بهتری را ارائه دادند اما گل نخست را محمد قاضی از یک ضربه ایستگاهی در دقیقه 15 ب.
برخی طرفداران تراکتور با حضور در فرودگاه برای تیم استقلال حاشیه درست د. به گزارش "ورزش سه"، استقلال در هفته چهاردهم لیگ برتر مهمان تراکتور سازی در تبریز است.
بازیکنان استقلال به محض ورود به فرودگاه تبریز با واکنش و شعارهای منفی برخی طرفداران تراکتورسازی مواجه شدند.
بازیکنان سابق تراکتورسازی که اکنون پیراهن استقلال را بر تن کرده اند بیشتر در تیررس تی تی های تبریزی بودند.
استقلال در حساس ترین بازی اش پیش از تقابل با پرسپولیس، فردا در یوم یادگار (ره) میهمان تراکتورسازی است. بهروان ناظر ویژه دیدار تراکتور - استقلال غلامرضا بهروان مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر، به تبریز خواهد رفت.
بهروان به عنوان ناظر حساس ترین بازی این هفته لیگ عازم تبریز است.
با توجه به حضور او به نظر نمی رسد حکم محرومیت هواداران تراکتور در این بازی ابلاغ و اجرایی شود. هر دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی هتل پارس تبریز را برای برگزاری اردوی قبل از بازی پنجشنبه رزرو د! کاپیتان سابق استقلال گفت: «تنها در صورت اینکه دو تیم تراکتور و پرسپولیس در اکثر بازی های خودشان را نتیجه نگیرند و استقلال هم همه بازی های خودش را ببرد می توان به قهرمان این تیم امیدوار بود.» قرمزهای تبریزی مانند استقلال تهران با حکم فیفا از پنجره نقل و انتقالات زمستانی محروم شدند. http://www.navad.net/newscontent.aspx?newsid=119833
استقلال در شرایطی به مصاف تراکتورسازی تبریز می رود که پنج بازیکن دو کارته در جمع نفرات این تیم وجود دارند، بازیکنانی که قلعه نوعی به وجود آنها در دیدار با تراکتور نیاز مبرم دارد و از طرف دیگر نمی تواند غیبت اجباری آنها در داربی تهران را تحمل کند.
امید ابراهیمی، جاسم کرار، حسین صادقی، خسروحیدری و . 3 بازیکن باتجربه تراکتورسازی که از سوی گل محمدی کنار گذاشته شده بودند، دیروز مقابل استقلال خوزستان نیمکت نشین شدند. استقلال برابر فولاد برنده شد تا با نتایجی محیر العقول در 10 بازی نیم فصل دوم مسابقات فوتبال لیگ 25 امتیازی وصدر نشین لیگ برتر شود .