استقلال و تراکتور براساس کدام ماده جریمه شدند

به نقل از خبرگزاریها در مورد استقلال و تراکتور براساس کدام ماده جریمه شدند : استقلال و تراکتورسازی توانستند عملکرد مناسبی در اجرای بازی مالکانه داشته باشند اما برداشت های متفاوتی از این برنامه به دست آوردند. استقلال صدرنشین شد و تراکتور در پایان هفته دوم تنها تیم ایرانی بدون امتیاز باقی ماند. * تراکتور سازی - استقلال تهران - رقابت بین تیم های اول و نهم ج نمی تواند زیاد حساس باشد اما حضور قلعه نوعی و پرویز مظلومی دو استقلالی با سابقه روی نیمکت دو تیم دیدار فردا را حساس کرده. بخصوص که در ، اولین هفته از مربیگری خود در تراکتور سازی باید رو در روی تیم فصل پیشش قرار بگیرد.اگر استقلال پیروز فردا باشد صدر ج را حفظ کرده اما اگر تراک. شاگردان اکبر میثاقیان موفق شدند با یک گل پرسپولیس را ش ت دهند و با توجه به باخت صبا در لیگ برتر ماندنی شدند و استقلال هم با برد ان نایب قهرمان لیگ شد و تراکتور عنوان سوم را ب کرد با ش ت استقلال از تراکتورسازی تبریز ب سهمیه آسیایی و رتبه دومی ج داغ تر از قبل شد و حالا ان، پدیده و نفت تعیین کننده هستند که کدام تیم سهمیه مستقیم آسیا می گیرد؟ شفقنا ورزشی: م ع تراکتور سازی مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته و احتمال حضور این بازیکن در آبی پوشان پایتخت زیاد است. به گزارش شفقنا ورزشی، زوج برزیلی خط دفاعی استقلال در فصلی که گذشت نتوانست انتظارات… س رست تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی بعد از بازی با گسترش فولاد ما بیشتر از حریف جریمه شدیم این می شود که به امثال هادی نوروزی هم رحم نمی کنند. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام تخلفات رخ داده در مسابقات لیگ برتر را اعلام کرد که بر این اساس ان، ذوب آهن، پرسپولیس و استقلال جریمه شدند. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران حکم جدیدش را در مورد درگیری های بازی 2 تیم تراکتور سازی و استقلال تهران صادر کرد. پدیده و تراکتور در پایان نیمه اول به تساوی بدون گل دست یافتند. این دیدار از ساعت 17:30 در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد و دو تیم بازی تقریبا متعادلی را ارایه دادند. ناهماهنگی بین بازیکنان تراکتور بیش از پیش به چشم می آمد بطوریکه پدیده ایها بارها با استفاده از این عدم هماهنگی بین بازیکنان تراکتور صاحب موقعیتهای خطرناک گ نی شدند. محمدرضا . شرایط سه تیم بالانشین ج لیگ برتر دست مایه طنز کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. ۱- به نظر شما نتیجه ی بازی تراکتور و استقلال کدام است؟ الف)برد تراکتور سازی ب)باخت استقلال ج)گزینه ی الف ب د) هر سه مورد دو)به نظر شما نتیجه ی بازی تراکتور و پرسپولیس کدام است؟ الف)برد تراکتور سازی ب) باخت پرسپولیس ج)الف و ب د) هر سه مورد سه)به نظر شما کدام بازیکن استقلال آقای گل می شود؟ الف)گزینه ی ب ب)گزینه ی ج ج)گزینه ی د
د)تهی بزرگترین مشکل تراکتور نبود مهاجم تمام کننده هست در این بازی دلیر و بابایی در این پست بازی د که هیچ کدام موفق نبودند با رفتن انصاری فرد و دقیقی و کاظمیان تراکتور در این خط دچار مشکل اساسی شده هست. شاید علا عبد ا هرا بتواند در این پست بازی د تراکتور باید به فکر یک نوک حمله درجه یک باشد که در غیر این صورت در نبود چنین فردی تیم نتیجه نخواه. دروازه بان های استقلال و تراکتور تاکنون 4 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند. مهاجم سابق استقلال تنها دو روز در اردوی تراکتور بود. حرف های علیرضا منصوریان پیش از بازی با سیاه جامگان درباره تیم های نظامی و خدمت سربازی بازیکنان فوتبال واکنش باشگاه تراکتور سازی را در پی داشت. س رست تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی بعد از بازی با گسترش فولاد ما بیشتر از حریف جریمه شدیم این می شود که به امثال هادی نوروزی هم رحم نمی کنند.   پخش زنده و همزمان بازی استقلال- ان / تراکتور- نفت / سیاه جامگان- پرسپولیس روز پنج شنبه 14 اردیبهشت ماه از ساعت 18:00 علاوه بر اسکرین بالا در لینک های زیر در دسترس است (لطفا روی اسکرین بعد… مهاجم و گ ن گسترش فولاد در خصوص ادعای گلر تراکتور می گوید که حتی تنه اش هم با بازیکنان تراکتور در محوطه جریمه برخورد نکرده است.

تراکتور سازی تبریز در هفته ی 14مسابقات از ساعت 16:30در تبریز به مصاف استقلال تهران این بازی مصاف بهترین خط حمله های لیگ برتر و بالانشینان ج بود بیش از 60هزار نفر شاهد بازی تراکتور سازی-استقلال بودند بازی در نیمه ی اول بازی جالبی نبود و تقریبا در نیمه ی اول موقعیت 100درصدر برای هیچکدام از دو تیم ایجا نشد و در نیمه ی دوم ضربه ی دلیر به سمت دروازه استقلال روند بازی را عوض کرد آرش برهانی با یک گل زیبا استقلال را جلو آورد شاهین ثابقی گل مساوی را برای تراکتور سازی زد و در دقیقه ی 86 ادینهو برای تراکتور گل دوم را زد اما این پایان کار نبود و صادقی با گل خود در وقت های اضافه نیمه ی دوم کار را مساوی کرد تا استقلال دست خالی به تهران برنگردد س رست تیم فوتبال استقلال گفت: «بازیکنان کمی به دلیل شرایط مالی دلخور بودند که با صحبت برطرف شد.» کدام ماده شیمیایی به نظر شما از قابلیت انفجاری بیشتری برخوردار است؟ نیتروگلیسیرین؟ ناپالم؟ اشتباه نکنید، هیچیک از اینها از قدرت انفجاری ماده شیمیایی که قصد داریم به شما معرفی کنیم برخوردار نیست. این ماده، فرّارترین ماده شیمیایی شناخته شده یا همان آزیدوآزید آزید (azidoazide azide) است. بازیکنان تیم تراکتور سازی پس از ش ت مقابل تیم پرسپولیس بدون مصاحبه ورزشگاه را ترک د. این تیم در بازی با صبا فرشید باقری را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت که با پایان محرومیت این بازیکن او می تواند برابر تراکتور به میدان برود. ش ت استقلال در مقابل تراکتورسازی دقیه 87 بازی بود که ناگهان ابراهیمی با یک مانور دریبل زیبا و از  پشت 18 قدم شوت سنگینی  زد که  رحمتی  نتوانست مهار کند استقلال به مکان سوم ج رده بندی  لیگ برتر رفت  تراکتورسازی به مکان دوم چون 3 امتیاز ناب از این بازی  گرفت گل در دقیقه 86 بازی زده شد تراکتورسازی و و استقلال تهران بله بازی . نتیجه پایانی بازی تراکتورسازی با استقلال 1 گل داشت تیم تراکتور سازی امروز در آ ین دقایق بازی تیم استقلال تهران را با نتیجه 1 بر 0 ش ت داد آبی پوشان خیلی خوب بازی د اما به هر حال بازی تراکتور هم خوب بود.
با توجه به نهایی شدن حضور منتظری در استقلال مشخص نیست منصوریان قصد دارد این بازیکن را جانشین کدام چهره در رختکن استقلال کند. به گزارش شفقناورزشی، رضا افتخاری مدیرعامل استقلال پیش از پایان فصل از علاقه… با توجه به نهایی شدن حضور منتظری در استقلال مشخص نیست منصوریان قصد دارد این بازیکن را جانشین کدام چهره در رختکن استقلال کند. مهاجم تراکتورسازی تبریز دیدار مقابل استقلال را از دست داد. ضمن اینکه باشگاه استقلال به خاطر تخلفات تماشاگرانش باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. تیم استقلال تهران به خاطر داشتن بیش از ۵ بازیکن اخطاری، باید ۵۶ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. خط حمله استقلال علیرغم انتقادات زیادی که در نیم فصل اول به خود می دید حالا به خوبی امتیاز گیری می کند. دو تیم استقلال و تراکتورسازی، فردا در ورزشگاه یادگار به دیدار هم خواهند رفت. سرمربی تیم گسترش فولاد با شال تراکتورسازی بازی با استقلال را آغاز خواهد کرد. تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز همانند استقلال از پنجره نقل و انتقالات محروم است. tractor تراکتور امروز به تهران سفر می کند تا در تورنمنت چهارجانبه جام شرکت کند. این تورنمنت با حضور تیم های تراکتور, ملوان, پیکان و استقلال تهران امروز آغاز می شود و تراکتور فردا ساعت 22:30 دقیقه در ورزشگاه دستگردی به مصاف پیکان تهران می رود. خبرها حاکی از آن است که این بازی به صورت زنده از شبکه 3 سیما پخش می شود. با این وجود این بازی اولین رونمایی از تراکتور مدل 93 پیش از آغاز بازی های لیگ برتر خواهد بود. سه باشگاه لیگ برتری استقلال، تراکتورسازی و ذوب آهن از موضع خود کوتاه نیامدند و بازیکنان ملی پوش خود را به تیم ملی فوتبال جوانان ندادند. مهاجم تیم تراکتورسازی در هر دو بازی رفت و برگشت تیمش با استقلال عامل اصلی پیروزی شد. دیدار تیم های استقلال تهران و استقلال خوزستان از سری رقابت های لیگ برتر روز ۷ دی ماه برگزار شد و از سوی سرور جپارف، بازیکن تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر انجام رفتار خشونت آمیز رخ داد و وی طبق بند ۴ ازماده ۱۴، مواد ۲۷ و ۵۲ و بند ج ماده ۳۵ مقررات انضباطی، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد.
س رست تیم فوتبال استقلال گفت: «بازیکنان کمی به دلیل شرایط مالی دلخور بودند که با صحبت برطرف… شاگردان قلعه نویی از ساعت 17:45 در دیداری سرنوشت ساز میزبان استقلال تهران هستند. حالا که تقریبا همه اعضای کمیته فنی گزینه شدند گویا تنها حسن روشن است که از بین قدیمی های فعال در باشگاه استقلال ، شانس و تمایلی برای دستیاری شفر ندارد. باید نشست دید که کدام یک از این اسامی خودش را به نیمکت جدید استقلال می رساند. قهرمان نیم فصل : استقلال خوزستان با 32 امتیاز (2.1 امتیاز در هر بازی) آمار گل های زده: 234 گل زده در 120 بازی (1.95 گل در هر بازی) آقای گل نیم فصل: مهدی طارمی با 9 گل از پرسپولیس بیشترین برد: استقلال خوزستان (9 برد) ************ کمترین برد :استقلال اهواز (1 برد) بیشترین ش ت: استقلال اهواز و سیاه جامگان مشهد (10 ش ت) کمترین ش ت: استقلال خوزستان و استقلال تهرا. هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: نمی دانم با کدام پول می خواهند ما را جریمه کنند در حالی که ما ۳ سال است پولی دریافت نکردیم. هر دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی هتل پارس تبریز را برای برگزاری اردوی قبل از بازی پنجشنبه رزرو د.
برخی طرفداران تراکتور با حضور در فرودگاه برای تیم استقلال حاشیه درست د. به گزارش "ورزش سه"، استقلال در هفته چهاردهم لیگ برتر مهمان تراکتور سازی در تبریز است.
بازیکنان استقلال به محض ورود به فرودگاه تبریز با واکنش و شعارهای منفی برخی طرفداران تراکتورسازی مواجه شدند.
بازیکنان سابق تراکتورسازی که اکنون پیراهن استقلال را بر تن کرده اند بیشتر در تیررس تی تی های تبریزی بودند.
استقلال در حساس ترین بازی اش پیش از تقابل با پرسپولیس، فردا در یوم یادگار (ره) میهمان تراکتورسازی است. بهروان ناظر ویژه دیدار تراکتور - استقلال غلامرضا بهروان مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر، به تبریز خواهد رفت.
بهروان به عنوان ناظر حساس ترین بازی این هفته لیگ عازم تبریز است.
با توجه به حضور او به نظر نمی رسد حکم محرومیت هواداران تراکتور در این بازی ابلاغ و اجرایی شود. دو تیم استقلال و تراکتورسازی، فردا در ورزشگاه یادگار به دیدار هم خواهند رفت. هر دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی هتل پارس تبریز را برای برگزاری اردوی قبل از بازی پنجشنبه رزرو د! تراکتور در دقیقه 69 صاحب ضربه پن ی شد. زمانی که ایران پوریان پشت توپ قرار گرفت، هواداران علیه وی شعار دادند تا نتواند این ضربه را به گل تبدیل کند. ایران پوریان دو دقیقه بعد جبران کرد و گل تساوی را در جریان بازی زد اما شادی نکرد که هواداران شعارهای غیراخلاقی سر دادند. سه هوادار تیم ملی فوتبال سوئیس برای تماشای بازی تیم ملی کشورشان برابر صربستان در جام جهانی ۲۰۱۸ با تراکتور وارد این کشور شدند. شنیده ها حاکی از آن است سرمربی تیم استقلال در نظر دارد با اتخاذ یک تصمیم عجیب به مصاف تراکتورسازان تبریز برود.