اعتراض به لغو بازی با ماشین سازی

به نقل از خبرگزاریها در مورد اعتراض به لغو بازی با ماشین سازی : پس از اتمام دیدار ماشین سازی-گسترش فولاد، هواداران ماشین سازی مقابل سالن کنفرانس د. سرمربی ماشین سازی با چسب زدن بر دهان خود شیوه جدیدی از نحوه اعتراض به داوری را رونمایی کرد. عصر ایران نوشت: یک فعال اصولگرا گفت: جامعه به سمتی رفته که وقتی بگویی: "اعتراض کن، می گویند آنهایی که اعتراض د، کجا را گرفتند؟". ارزش اعتراض پایین، و هزینه آن بسیار بالا است. در دقیقه 15 بازی به دلیل اشتباهات بازیکنان که باعث شد فولادی ها فرصت بسیار خوبی را به دست بیاورند محسن بنگر به رضا نوروزی اعتراض شدیدی داشت و معتقد بود توپ بلند را او باید دفع می کرد.

به گزارش فارس، در دقیقه 13 بازی اسماعیل شریفات معتقد بود که بر روی او خطای پن ی شده و به همین دلیل اعتراض شدیدی پس از برخورد با خانزاده به داور داشت.
رسول خطیبی سرمربی فعلی ماشین سازی تبریز در اعتراض به تذکر داور در لیگ یک دهان خود را با چسب بست. در نیمه دوم بازی امروز تیم های ماشین سازی و نفت شاهد اعتصاب عکاسان پشت دروازه تیم نفت تهران در اعتراض به رفتار بازیکنان ذخیره این تیم بودیم. رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای ی شهر تهران گفت: اعتراض یک امر قانونی در حکومت مردم سالاری است، ولی اغت ، ساختارشکنی قواعد قانونی یک کشور است که در فتنه ۸۸ شاهد اغت بودیم نه اعتراض.
مهاجم پرسپولیس در اعتراض به رای فیفا ، به دادگاه cas اعتراض می کند. در روزهای اخیر شاهد بوده ایم که بعضی مقامات حکومتی و بویژه جواد ظریف گفته اند مردم ایران حق اعتراض دارند. از ایشان خواهش میکنیم واضحتر صحبت کنند که چطور میتوان از طریق قانونی اعتراض کرد که از این پس هم شاهد درگیری و اغت نباشیم و هم شاید خیلی های دیگر هم که ترجیح میدهند جور دیگری اعتراض کنند بتوانند اعتراض خودشان را بیان کنند.  اعتراض در اصل بیش از اینکه به صدور حکم باشد به این مدل از اجرای حکم است که برخی تیم ها و افراد را مستثنی می کند. این اعتراض اما پس از بازی با استقلال در لیگ برتر شکل دیگری گرفت. من اعتراض دارم اینجا ایران است...لطفا خفه شوید من اعتراض دارم که در این کشور به دنیا امده ام من اعتراض دارم که در کشوری به دنیا امده ام که این چنین حکومت فاسدی دارد کشوری که فساد مانند باد به هر سو می وزد کشوری که مردمش مانند کبک سر به زیر برف بره اند من اعتراض دارم..... کشوری که درس هایش مشق نژاد پرستی و افراط گرایست کشوری که ک نش کنار ماشین های چند صد ملیونی گ میکنند کشوری که در ان همه ی حرف حکومتش این است:هر آنچه من میگویم درست است و جواب مخالفت جوانان چوبه ی دار است من اعتراض دارم... لیست نمره های امتحان زبان ماشین :سخن دانشجویان عزیز این نمرات با حداکثر ارفاق و در نظر گرفتن کل تمرینات و فعالیت های کلاسی محاسبه شده در صورت هر گونه اعتراض، اعتراض خود را به ایمیل اینجانب ارسال نمائید.
تذکر: در صورت وارد نبودن اعتراض نمره ی اصلی در لیست نمرات درج خواهد شد.
تذکر: طبق لیست تعدادی از شماره ی دانشجویی ها صحیح نمی . اعتراض های اهالی ن نوار غزه به شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی توسط همچنان با شعارهایی مانند «مرگ بر ؛ ترامپ سرنگون باد» ادامه دارد. خبرگزاری تسنیم: یکی از بازیکنان تیم ملی قطر به نوع شادمانی کی روش پس از بازی اعتراض کرد. پس از اینکه سوت پایان بازی توسط داور زده شد، کی روش روی یک پای خود به نشانه خوشحالی زانو زد. ... سخنگوی ت با تاکید بر اینکه اعتراض حق شهروندان است، تصریح کرد: اعتراض با اغت فرق دارد.
اعتراض مدیرعامل ذوب آهن به بازی کیانی علی علیپور با انتشار پیامی به گزارشگر بازی پرسپولیس و سایپا اعتراض کرد. اعتراض مربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم به داوری، بازی این تیم را ناتمام گذاشت. اعتراض هایی که از ۷ دی آغاز و در حال حاضر آرام گرفته است، منجر به کشته شدن بیش ۲۰ نفر، ت یب اموال عمومی و تی و مشکلات زیادی شده است. اما چرا این اعتراض ها در نهایت به اغت و ناآرامی کشید؟ مربی استقلال در غیاب علیرضا منصوریان امروز اعتراض های زیادی به داور بازی انجام داد. مسئولان باشگاه ذوب آهن اصفهان به 3 پن ی مشکوک در بازی با ف پاسی شیراز اعتراض دارند. دروازه بان پرسپولیس پس از پایان دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی به داور بازی اعتراض کرد. پرسپولیسی ها نسبت به یک اتفاق در رابطه با بازی فردا مقابل نفت آبادان اعتراض دارند. به گزارش شفقناورزشی، دیدار تیم های نفت آبادان و پرسپولیس از سری بازی های لیگ برتر فردا در آبادان برگزار می شود.… به زیبایی تو اعتراض می کنند
هر روز
گلها
به سرخی لبهایت، به عطرت، به لطافتت
اعتراض میکند....
آفتاب، به روشنای چشمانت
باد، به گیسوی افشانت
آسمان بارانی، به سیمای روانت
زمین عطراگین، به بهارت
دریا، به عمق نگاهت
شب، به موی سیاهت
اعتراض میکند
اعتراض میکند این دشت به رنگ سبز چشمانت
به درختانت که سربراف. س رست باشگاه پرسپولیس گفت: ما به محض دریافت نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض خود را با استناد به موارد حقوقی آماده کرده و ارسال کردیم. ولی فقیه و قزوین گفت:مردم مومن هیچگاه به دین اعتراض نداشته اند اما به بی عد ی ها معترضند ومسئولان وظیفه دارند برای ایجاد عد ، اشتغال و زندگی آرام آنها تلاش کنند. نابود ماشین گران قیمت بخاطر اعتراض (ع ) مجموعه : اتومبیل های دیدنی نابود ماشین گران قیمت بخاطر اعتراض (ع ) یک مرد چینی در اقدامی اعتراض آمیز به خدمات پس از فروش شرکت اتومبیل سازی لامبورگینی، خودرو ۳۰۰ هزار دلاری لامبورگینی خود را در ملأ عام با پتک متلاشی کرد. این اقدام در روز افتتاح یک نمایشگاه ماشین صورت گرفت. مالک عصبانی خودرو لامبورگینی علت این عمل را هزینه های بالا و درعوض خدمات ضعیف نمایندگی چین عنوان کرده است. او نمایندگی لامبورگینی را به نصب قطعات تعمیری و قدیمی در خودرو و دریافت پول زیاد برای این کار متهم کرده است.لازم به ذکر است در سال جاری این دومین بار است که مشتریان خودرو در چین، اقدام به اعتراض و متلاشی خودروی خود با پتک می کنند.
نابود ماشین گران قیمت بخاطر اعتراض (ع ) نابود ماشین گران قیمت بخاطر اعتراض (ع )
تمرین روز پرسپولیس تحت تأثیر اعتراض شدید هواداران این تیم قرار داشت و این اعتراض ها تا حدی شدت پیدا کرد که افشین پیروانی از اطرافیان این تیم خواست آنها را از ورزشگاه بیرون کنند و همین امر کافی بود تا صدای اعتراض هواداران بلندتر شود و خواهان این شوند که یکی به آنها جواب بدهد پرسپولیس چرا دربی را با آن شکل باخت. همزمان با شروع تحولات و اعتراضات در جهان عرب، از پس سال ها ظلم و فساد و اختناق فریاد و اعتراض عمومی علیه این ظلم ها و عاملانش و ترویج ارزش های انقل و عد خواهانه، به موسیقی عرب نیز سرایت پیدا کرد تا موسیقی اعتراض توسعه بیشتری یابد. بعد از انتخاب بنجامین ویلیامز به عنوان داور بازی ایران-ازب تان، کارلوس کی روش به شدت به تصمیم اتخاذ شده از سوی afc اعتراض کرد.بعد از این اعتراض فیفا در نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران علت اعتراض کی روش را جویا شد و از شخص رییس فدراسیون خواست که پاسخ شفافی به این مسئله بدهد. باشگاه تراکتورسازی اعتراض رسمی خود را به برگزاری بازی بدون تماشاگر مقابل صنعت نفت آبادان اعلام کرد. مهدی طارمی که در دیدار برابر الریان قطر یک پن ی حساس را از دست داد، در پایان بازی با اعتراض هواداران تیمش روبرو شد. مدعیان اصلاحات با اشاره به مواضع اخیر و تیم همراه وی، به آیت الله مصباح اعتراض کرده اند که چرا از او حمایت کرده بود؟! ماجرای این اعتراض به اندازه ای مضحک و خنده دار است که فقط در چنته زنجیره ای ها که به تحلیل های قهوه خانه ای عادت دارند، و فقط به فرموده می نویسند یافت می شود. در آ ین جلسه هیات ت در سال 96 و در جمع خبرنگاران با اشاره به اعتراض های مردمی در سال 96 گفت: مردم بین اعتراض و اغت دیوار کشیدند. ت بی نظمی و بی قانونی را تحمل نمی کند. صحبت های رئیس جمهور… سرخپوشان پایتخت قصد دارند به تصمیم کمیته استیناف بابت برگزاری بازی با صنعت نفت آبادان با حضور تماشاگر اعتراض کنند. علیرغم اعتراض رئال مادرید به اشتباهات داوری، تصمیم متئو لاهوس در بازی ب برابر بیلبائو درست بوده است. علی حمودی با بیان اینکه بازی خوبی مقابل نفت انجام دادیم، اظهار کرد: بعد از چهار روز استراحت دیروز تمرین کردیم و امروز دیدار تدارکاتی داشتیم که خیلی به ما کمک می کند تا آماده دیدار با ماشین سازی شویم. در… اخبار اعتصاب و اعتراض کارگران چندی است بیش از گذشته به چشم می خورد. مزدهای معوق و بیمه های ردنشده، ا اج، تعدیل نیرو و تعطیلی کارخانه از اصلی ترین موضوعات اعتراضی کارگرانی بوده است که در ماه های اخیر دست به اعتراض و اعتصاب زده اند. باشگاه تراکتورسازی متن لایحه دفاعیه و اعتراض قانونى خود به حکم کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات بازی مقابل پرسپولیس را که ارائه کرده بود را مورد پیگیرى مجدد قرار داد. یک هوادار ایرانی در بازی شب گذشته لیگ قهرمانان اروپا با پلاکاردی به زبان فارسی نسبت به گرد و غبار هوای اهواز اعتراض کرد. رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعتراض داوطلبان کنکور ارشد در رشته ی کامپیوتر گفت: این اعتراض به همراه پاسخنامه ها در سه وجه بررسی می شود و تصمیم نهایی به نفع داوطلبان خواهد بود. س گذاران کاسپین در اعتراض به عدم پرداخت اصل و سود س هایشان، س گذاران آرمان در اعتراض به عدم پرداخت اصل و سود س هایشان مقابل مجلس د.
علاوه بر این معلمان حق دریس و معلمان نهضت سوادآموزی در اعتراض به عدم استخدام شان در وزارت آموزش و پرورش امروز مقابل مجلس حضور یافتند. من فقط یک اعتراض اما به خاطر یک درگیری کوچک من را محروم د. در بازی با گسترش فولاد هم یک اعتراض انجام دادم و تذکر به من دادند. من واقعاً متأسف هستم و شک نکنید که حتی از کمیته انضباطی هم شکایت می کنم. م ع تیم تراکتورسازی نسبت به عملکرد داور مسابقه با ماشین سازی اعتراض دارد؛ او هنوز به قهرمانی امیدوار بوده و می گوید خدا جای حق نشسته است. نباید انتقاد یا اعتراض را با شیوه م ب مطرح کرد که در نمونه فوق به آن اشاره ای شد. هیچ تجربه موفق و ماندگاری از اعتراض و انتقادِ گره خورده به توهین و ت یب کلامی و یا همراه با برخورد فیزیکی وجود ندارد و نمی توان نمونه هایی را ارائه کرد که با توهین یا برخورد فیزیکی، معترض به نتیجه مطلوبش برای بلندمدت رسیده باشد؛ بنابراین، رویکرد ت یبی در. کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت که پن ی اعلام شده برای ماشین سازی درست نبوده است. حیدر سلیمانی در خصوص قضاوت محمدرضا فغانی در دیدار دو تیم پرسپولیس و ماشین سازی اظهار داشت: دقیقه 5 خطای بازیکن شماره هشت بازیکن ماشین سازی مستحق اخطار بود که داور از دادن اخطار امتناع کرد. این کار مصداق حرکت غیر ورزشی بود و او پیراهن بازیکن پرسپولیس را کشید.

کارشناس داوری تصریح کرد: در دقیقه 20 کمک داور اول در محاسبات اشتباه کرد و آفساید طارمی را اعلام نکرد، فیفا در اینگونه صحنه ها که 50-50 است ادامه بازی را درست می داند ولی به نظرم کمک داور ریسک بزرگی کرد. در ادامه نیز در دقیقه 22 کمک داور دوم به اشتباه آفساید مهاجم ماشین سازی را اعلام کرد در حالی که اصلاً او در آفساید نبود.

سلیمانی با بیان اینکه اخطار به محسن مسلمان کاملاً درست بود، تصریح کرد: در دقیقه 39 شماره هشت ماشین سازی بخاطر خطایی که انجام داد به درستی اخطار گرفت، این بازیکن به دلیل بازی خشن، باید زودتر اخطار می گرفت. همچنین دقیقه 43، خطایی روی ی در محوطه جریمه ماشین سازی رخ نداد که بازیکنان پرسپولیس اعتراض داشتند.

این کارشناس داوری ادامه داد: دقیقه 58 اخطار دوم به شماره هشت ماشین سازی به دلیل اعتراض به تصمیم داور داده شد که منجر به ا اج وی شد. در این صحنه رضاییان هم در تشدید صحنه زیرکانه عمل کرد و باعث شد داور در ا اج بازیکن ماشین سازی با تردید روبه رو نشود. قبل از این صحنه نیز کاکاشویلی در کمتر از دو دقیقه سه بار خطا کرد که این اتفاق حتی با تذکر داور مواجه نشد.در ادامه بازی در دقیقه 64 حرکت شبیه سازی طارمی روی خط محوطه جریمه به درستی از سوی داور تشخیص داده شد و اخطار صحیح بود.

وی در پایان در مورد صحنه پن ی که برای تیم ماشین سازی گرفته شد، گفت: دقیقه 68 خطا روی مهاجم ماشین سازی در بیرون از محوطه جریمه پرسپولیس اتفاق افتاد اما داور اعلام پن ی کرد که اشتباه بود. در این صحنه منصوری کمک داور اول باید به داور کمک می کرد و نشان می داد که خطا در بیرون از محوطه جریمه رخ داد و در واقع محل وقوع خطا بیرون و محل سقوط مهاجم ماشین سازی درون محوطه جریمه بود. به طور کلی فغانی و کمک هایش قضاوت خوبی داشتند و اگر دقیقه 68 پن ی ماشین سازی گل می شد بد شانسی بزرگی نصیب فغانی کوچک در راه الیت شدنش می شد. م ع تیم تراکتورسازی نسبت به عملکرد داور مسابقه با ماشین سازی اعتراض دارد؛ او هنوز به قهرمانی امیدوار بوده و می گوید خدا جای حق نشسته است. با سلام ضمن خسته نباشید به دانشجویان گرامی نمرات درس جزییات ساختمان در سامانه سجاد درج گردید. دوستان در صورت اعتراض به نمره از تماسهای تلفنی، ارسال پیامک، پیام دادن در شبکه های اجتماعی و سفارش توسط آشنایان جدت خودداری نمایند. اعتراض فقط از طریق سامانه صورت خواهد گرفت و جهت شفاف سازی بعد از اعتراض نمره واقعی دانشجو در سامانه درج خو. عباس ی در سفر به کرمانشاه با اعتراض ز له زدگان مواجه شد. در پی اعتراض های شدید مربی کروات الشحانیه به اشتباهات تاثیرگذار داوران قطری در بازی های این تیم اتحادیه فوتبال این کشور برای پلی آف حساس فردا شب از داوران اروپایی سود خواهد برد.