اعلام نامزدی پوتین در انتخابات سال ۲۰۱۸ روسیه

به نقل از خبرگزاریها در مورد اعلام نامزدی پوتین در انتخابات سال ۲۰۱۸ روسیه : رئیس جمهور روسیه رسماً به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۸ این کشور ثبت نام کرد. آندری کاماکین تحلیلگر رو مه مسکوفسکی در تحلیلی که می خوانید درباره انتخابات ریاست جمهوری 2018 روسیه و احتمالات پیرامون جانشین پوتین و یا حضور مجدد او در انتخابات می گوید. آندری کاماکین تحلیلگر رو مه مسکوفسکی در تحلیلی که می خوانید درباره انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه و احتمالات پیرامون جانشین پوتین و یا حضور مجدد او در انتخابات می گوید. بنیاد توسعه جامعه مدنی اعلام کرد، ولادیمیر پوتین هیچ رقیب قدرتمندی ندارد و اگر در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ نامزد شود، می تواند با ب ۷۰ تا ۷۵ درصد آرا پیروز شود. ستاد مرکزی انتخابات روسیه به طور رسمی پیروزی ولادیمیر پوتین را در انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد.اعلام رسمی پیروزی پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه  به نقل از تلویزیون المیادین، ستاد مرکزی انتخابات روسیه به طور رسمی پیروزی ولادیمیر پوتین در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را با ب هفتاد و شش و شصت و نه صدم درصد آرا اعلام کرد.انتهای پیام/تأیید پیروزی پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه ستاد مرکزی انتخابات روسیه به طور رسمی پیروزی ولادیمیر پوتین را در انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد.اعلام رسمی پیروزی پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه  به نقل از تلویزیون المیادین، ستاد مرکزی انتخابات روسیه به طور رسمی پیروزی ولادیمیر پوتین در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را با ب هفتاد و شش و شصت و نه صدم درصد آرا اعلام کرد.انتهای پیام/تأیید پیروزی پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه  همشهری آنلاین: پس از آن که مقام های روسیه در حکمی اعلام د که اپوزیسیون این کشور به خاطر حکم حبس تعلیقی واجد شرایط نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه نیست، او از ک داتوری در این انتخابات منع شد؛ حکم حبسی که به گفته این اپوزسیون یک پاپوش است. "ولادیمیر پوتین" قصد دارد تا جای ممکن اعلام شرکت خود در انتخابات ریاست جمهوری آتی در روسیه را به تأخیر بیندازد تا خطرات را کاهش داده و در عین حال وضعیت نامزدی خویش را تثبیت کند. رییس کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری این کشور را اعلام کرد که بر اساس آن همان طور که انتظار می رفت، ولادیمیر پوتین توانسته پیروزی را از آن خود کند. بر اساس اعلام کمیسیون انتخابات ریاست جمهوری روسیه، پوتین تا کنون با ب ۷۳.۹ درصد از آراء پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری روسیه است. ایسنا نوشت: پوتین شاید به عنوان نامزد مستقل در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه شرکت کند.
شبکه تلویزیونی «مسکو 24» اعلام کرد که ولادیمیر پوتین تصمیم دارد در انتخابات ریاست جمهوری روسیه… کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه با اشاره به اینکه تا این لحظه ۴۸.۶۳ درصد آرا شمارش شده است، اعلام کرد: ولادیمیر پوتین با ب ۷۴.۸ درصد آرا، پیروز انتخابات است. شبکه تلویزیونی «مسکو 24» اعلام کرد که ولادیمیر پوتین تصمیم دارد در انتخابات ریاست جمهوری روسیه نامزد شود.
طبق اعلام کمیسیون انتخابات روسیه ولادیمیر پوتین با ب 76.67 درصد از آرای مردمی به پیروزی در… اینا گمزتووا همسر مفتی جمهوری داغستان یکی از افرادی است که در هفته جاری مدارک خود را به عنوان نامزد ریاست جمهوری به کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه ارائه و ثبت نام کرد و رسما رقیب ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه شد. انتخابات ریاست جمهوری روسیه روز ۱٨ ماه مارس سال ۲۰۱٨ (۲۷ اسفند ماه سال ۹۶) برگزار می شود. اینا گمزتووا نخستین نامزد مسلم. گردهمایی انتخاباتی ولادیمیر پوتین برای انتخابات ریاست جمهوری روسیه در سال 2018 با حضور هزاران نفر از هواداران وی در ورزشگاه لوژنیکی، محل برگزاری افتتاحیه و فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برگزار شد. همشهری آنلاین: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری کنونی روسیه به صورت رسمی به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال آینده (۲۰۱۸) این کشور ثبت نام کرد. کاخ سفید اعلام کرد کیفرخواست منتشره وزارت دادگستری نشان می دهد روسیه از هیچ نامزدی در انتخابات سال ۲۰۱۶ حمایت نکرده است. سفر تاریخی اولین پادشاه سعودی به مسکو در زمانی صورت گرفت که روسیه کاملا در زمینه دخ نظامی برای حل بحران روسیه موفق بوده و اه استراتژیک پوتین از ورود به محقق شده است. رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه در یک رویداد عمومی، مورد استقبال مخاطبان جوان خود برای حضور در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ قرار گرفت. اینا گمزتووا همسر مفتی جمهوری داغستان امروز (دوشنبه) مدارک خود را به عنوان نامزد ریاست جمهوری به کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه ارائه و ثبت نام کرد. انتخابات ریاست جمهوری روسیه روز یکشنبه ۱۸ مارس ۲۰۱۸ (۲۷ اسفند ماه) برگزار می شود و پوتین، با هفت نامزد دیگر به رقابت خواهد پرداخت. وی در صورت پیروزی، برای چهارمین دوره به این مقام خواهد رسید. تحلیلگر مسائل منطقه گفت: حافظ سعید پس از از بازداشت خانگی اعلام کرده در انتخابات سراسری ۲۰۱۸ پا تان شرکت می کند! نگاهی به آمار انتخابات ۲۰۱۸ عراق، حقایق جالب توجهی را نشان می دهد؛ از اینکه چه نامزدی بیشترین رأی را ب کرد تا اینکه چند فعلی، به پارلمان راه نیافتند. بین هشت نامزد انتخابات روسیه فقط پوتین، رئیس جمهور کنونی این کشور به عنوان ک دای مستقل در انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهد کرد و یکی نیز زن است.
الا پامفیلوا، رییس کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه از پیروزی ولادیمیر پوتین در انتخابات ریاست جمهوری… روسیه ممکن است در سال 2018 به جای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این کشور صرفا درباره باقی ماندن ولادیمیر پوتین در این سمت همه پرسی برگزار کند.
به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری ایسنا، شبکه المیادین نوشت روسیه ظرف دو سال گذشته بازیگر اصلی در صحنه نبرد در بوده است.روسیه در بهار سال ۲۰۱۸ شاهد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است. هر چند که ما می دانیم از الان چه ی پیروز این انتخابات است اما این انتخابات یکی از چالش های اساسی است که روسیه با آن روبه رو خواهد شد. بنابراین چالش در خود انتخابات نیست، بلکه در مسائل و نتایج انتخابات خواهد بود. اگر من بخواهم که مفهوم این مساله را شرح دهم یک جمله می گویم که این انتخابات آغاز رسمی روند انتقال برای دوره پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه است. این انتخابات آغاز روند مهمی است که می طلبد سال ها آمادگی هایی صورت بگیرد اما ی روسیه زمان بسیاری را برای این امر خواهد داشت.
ادامه خبر خارجه در مورد دخ احتمالی روسیه در انتخابات میان دوره ای ۲۰۱۸ این کشور هشدار داد. ۶۴ درصد مردم روسیه بهتر از "ولادیمیر پوتین" ی را برای پست ریاست جمهوری کشورشان نمی شناسند، البته برخی کارشناسان به شرکت او در انتخابات سال ۲۰۱۸ تردید پیدا کرده اند. پوتین اعلام کرد هیچ سند و مدرکی در خصوص اعلام جرم علیه شهروندان روسیه به اتهام مداخله در انتخابات وجود ندارد. کرملین اعلام کرد که رئیس جمهور روسیه در دیدار کوتاه با رئیس جمهور در ویتنام هرگونه مداخله مسکو در انتخابات ریاست جمهوری را رد کرد. کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه فهرست درآمدها و دارایی های 8 ک دای اصلی انتخابات ریاست جمهوری سال 2018 میلادی در این کشور را منتشر کرد. ۶۴ درصد مردم روسیه بهتر از "ولادیمیر پوتین" ی را برای پست ریاست جمهوری کشورشان نمی شناسند، البته برخی کارشناسان به شرکت او در انتخابات سال ۲۰۱۸ تردید پیدا کرده اند. کمیسیون انتخابات روسیه اعلام کرد که با شمارش ۹۷ درصد آراء انتخابات ریاست جمهوری این کشور، ولادیمیر پوتین ۷۶.۶ درصد آراء را به خود اختصاص داده است. بر اساس اعلام کمیسیون انتخابات ریاست جمهوری روسیه، پوتین تا کنون با ب ۷۳.۹ درصد از آراء پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری روسیه است. هانوی اعلام کرد، سفر امور خارجه روسیه به ویتنام چند ساعت پس از اعلام پیروزی پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه به طور ناگهانی و به خاطر "دلایل غیرمنتظره" لغو شد. انتخابات پارلمانی ۲۰۱۸ عراق که شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار می شود؛ چهارمین انتخابات از زمان سقوط نظام صدام و اولین پس از غلبه بر در این کشور محسوب می شود. ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه با ابراز بر امیدواری از حمایت نیروهای و مردم از نامزدی خود برای شرکت در انتخابات آتی ریاست جمهوری گفت: به عنوان نامزد مستقل (غیرحزبی) در انتخابات ریاست جمهوری شرکت… رو مه نگار یی که در همایش بین المللی قطب شمال در روسیه از پوتین دربارهٔ تلاش این کشور برای اثرگذاری بر انتخابات اخیر پرسیده بود با پاسخ جالب رئیس جمهور روسیه مواجه شد. رئیس جمهور روسیه برای نامزدی در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری این کشور ثبت نام کرد. ناظرانی از 80 کشور جهان بر انتخابات روسیه نظارت می کنند. 105 میلیون نفر واجد شرایط رای دادن هستند. ناظران پیروزی پوتین در این مرحله از انتخابات را تقریبا قطعی می دانند. رکنا: منابع غیر رسمی اعلام د که صلاحیت ۶ نفر برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان تائید شدند. در آ ین روز از ثبت نام نامزدهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، جمع کثیری از افراد عموما گمنام به ستاد انتخابات آمده و برای اعلام نامزدی صف کشیده اند. رئیس جمهور کشورمان در پیامی، پیروزی ولادیمیر پوتین را در انتخابات روسیه تبریک گفت و تاکید کرد که تهران برای تحکیم هرچه بیشتر همکاری های چشمگیر با فدراسیون روسیه در ابعاد دوجانبه، منطقه ای و بین المللی، آماده است. آمار های منتشره از سوی ستاد انتخابات روسیه نشان می دهد درآمد «ولادیمیر پوتین» بین دو دوره انتخابات این کشور دو برابر شده است. انتخاب -در آ ین روز از ثبت نام نامزدهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، جمع کثیری از افراد عموما گمنام به ستاد انتخابات آمده و برای اعلام نامزدی صف کشیده اند. سیزدهمین نشست خبری سالانه رئیس جمهور روسیه با رسانه های جهان در مسکو آغاز شد. همشهری آنلاین: اوراسیو کورتز،رئیس جمهور پاراگوئه صرف نظر از نتیجه رای گیری کنگره اعلام کرد، برای حفظ ثبات کشورش در انتخابات سال ۲۰۱۸ نامزد نخواهد شد.