اعلام نامزدی پوتین در انتخابات سال ۲۰۱۸ روسیه

به نقل از خبرگزاریها در مورد اعلام نامزدی پوتین در انتخابات سال ۲۰۱۸ روسیه : آندری کاماکین تحلیلگر رو مه مسکوفسکی در تحلیلی که می خوانید درباره انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه و احتمالات پیرامون جانشین پوتین و یا حضور مجدد او در انتخابات می گوید. آندری کاماکین تحلیلگر رو مه مسکوفسکی در تحلیلی که می خوانید درباره انتخابات ریاست جمهوری 2018 روسیه و احتمالات پیرامون جانشین پوتین و یا حضور مجدد او در انتخابات می گوید. رئیس جمهور روسیه رسماً به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۸ این کشور ثبت نام کرد. ایرنا نوشت: سرگئی لاوروف امور خارجه روسیه امکان نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 2018 (اسفند 96) را رد و اعلام کرد که ترجیح می دهد به همکاری با ولادیمیر پوتین رییس جمهوری این کشور ادامه دهد. کمیته مرکزی انتخابات روسیه اعلام کرد که «ناوالنی» حقوق دان و سیاستمدار منتقد ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه نمی تواند برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه نامزد شود. همشهری آنلاین: پس از آن که مقام های روسیه در حکمی اعلام د که اپوزیسیون این کشور به خاطر حکم حبس تعلیقی واجد شرایط نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه نیست، او از ک داتوری در این انتخابات منع شد؛ حکم حبسی که به گفته این اپوزسیون یک پاپوش است. ایسنا نوشت: پوتین شاید به عنوان نامزد مستقل در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه شرکت کند. دمیتری پسکوف اعلام کرد برای اعلام نامزدی مجدد "ولادیمیر پوتین" برای انتخابات هنوز زود است. پوتین شاید به عنوان نامزد مستقل در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه شرکت کند.
شبکه تلویزیونی «مسکو 24» اعلام کرد که ولادیمیر پوتین تصمیم دارد در انتخابات ریاست جمهوری روسیه… بنا به تصمیم کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه آ ی ناوالنی، منتقد ولادیمیر پوتین اجازه نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را نخواهد داشت. رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه در یک رویداد عمومی، مورد استقبال مخاطبان جوان خود برای حضور در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ قرار گرفت. شبکه تلویزیونی «مسکو 24» اعلام کرد که ولادیمیر پوتین تصمیم دارد در انتخابات ریاست جمهوری روسیه نامزد شود. سفر تاریخی اولین پادشاه سعودی به مسکو در زمانی صورت گرفت که روسیه کاملا در زمینه دخ نظامی برای حل بحران روسیه موفق بوده و اه استراتژیک پوتین از ورود به محقق شده است. رییس ستاد انتخابات کشور با استقبال از فعالیت همه سلیقه های قانونی برای افزایش مشارکت در انتخابات گفت: اگر ی اظهار کند در آینده قصد نامزدی برای انتخابات دارد یا برخی گروه ها شخصی را برای نامزدی انتخابات معرفی کنند، تبلیغات انتخاباتی تلقی نمی شود. رکنا: خارجه در مورد دخ احتمالی روسیه در انتخابات میان دوره ای ۲۰۱۸ این کشور هشدار داد. خارجه در مورد دخ احتمالی روسیه در انتخابات میان دوره ای ۲۰۱۸ این کشور هشدار داد. دادگاه عالی روسیه امروز شنبه با رد درخواست رقیب «ولادیمیر پوتین»، حکم ممنوعیت شرکت وی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ را تائید کرد. روسیه ممکن است در سال 2018 به جای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این کشور صرفا درباره باقی ماندن ولادیمیر پوتین در این سمت همه پرسی برگزار کند. خارجه ، روسیه را به تلاش برای مداخله در انتخابات میان دوره ای کنگره در سال ۲۰۱۸ متهم کرد. همشهری آنلاین: آ ین انتخابات ریاست جمهوری روسیه که منجر به انتخاب ولادیمیر پوتین شد در سال ۲۰۱۲ برگزار شد، در این انتخابات بار دیگر به نوعی نتیجه انتخابات ۲۰۰۸ تکرار شد با این تفاوت که جایگاه مدودوف و پوتین تغییر کرد. کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه فهرست درآمدها و دارایی های 8 ک دای اصلی انتخابات ریاست جمهوری سال 2018 میلادی در این کشور را منتشر کرد.
به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری ایسنا، شبکه المیادین نوشت روسیه ظرف دو سال گذشته بازیگر اصلی در صحنه نبرد در بوده است.روسیه در بهار سال ۲۰۱۸ شاهد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است. هر چند که ما می دانیم از الان چه ی پیروز این انتخابات است اما این انتخابات یکی از چالش های اساسی است که روسیه با آن روبه رو خواهد شد. بنابراین چالش در خود انتخابات نیست، بلکه در مسائل و نتایج انتخابات خواهد بود. اگر من بخواهم که مفهوم این مساله را شرح دهم یک جمله می گویم که این انتخابات آغاز رسمی روند انتقال برای دوره پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه است. این انتخابات آغاز روند مهمی است که می طلبد سال ها آمادگی هایی صورت بگیرد اما ی روسیه زمان بسیاری را برای این امر خواهد داشت.
ادامه خبر رنگ سال 2018 رنگ سال فاکتوری مهم است که هر سال اعلام می شود البته مهم برای افراد خوشتیپ و اهل مد می باشد. رنگ سال 2018 رنگ بنفش انتخاب شد. سایت پنتون رنگ سال را اعلام کرد. نیا سابچاک خبرنگار غربگرای روس که به عنوان مخالف حکومت روسیه شناخته می شود، برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور که اسفند ماه برگزار می شود، اعلام آمادگی کرد. کرملین اعلام کرد که رئیس جمهور روسیه در دیدار کوتاه با رئیس جمهور در ویتنام هرگونه مداخله مسکو در انتخابات ریاست جمهوری را رد کرد. رئیس جمهور روسیه در مصاحبه با شبکه «ان بی سی» اعلام کرد که این احتمال وجود دارد که رهای یی مداخله در انتخابات ریاست جمهوری 2016 بوده اند. کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه یک ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری این کشور حضور هشت نامزد را در این انتخابات تایید و اسامی آنان را منتشر کرد. فرآیند انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ مصر از ۲۰ ژانویه(سی ام دیماه) با ثبت نام از ک داها شروع می شود و مهلت ثبت نام ۹ روز، یعنی از ۲۰ تا ۲۹ ژانویه است. رو مه نگار یی که در همایش بین المللی قطب شمال در روسیه از پوتین دربارهٔ تلاش این کشور برای اثرگذاری بر انتخابات اخیر پرسیده بود با پاسخ جالب رئیس جمهور روسیه مواجه شد. ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه با ابراز بر امیدواری از حمایت نیروهای و مردم از نامزدی خود برای شرکت در انتخابات آتی ریاست جمهوری گفت: به عنوان نامزد مستقل (غیرحزبی) در انتخابات ریاست جمهوری شرکت… ۱۰ فینالیست بهترین خودروی سال ۲۰۱۸ اعلام شدند
فهرست نهایی بهترین خودروهای سال ۲۰۱۸ اعلام شد؛ ۶ محصول در این فهرست، شاسی‌بلند هستند. رئیس جمهور روسیه برای نامزدی در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری این کشور ثبت نام کرد. فیفا اعلام کرد اسامی داوران حاضر در جام جهانی 2018 روسیه را در دی ماه مشخص می کند. نامزد های جوایز سینمایی گلدن گلوب در سال ۲۰۱۸ با پیشتازی «شکل آب» ساخته «گیلرمو دل تورو» و نامزدی در ۷ شاخه اعلام شد. ایسنا نوشت: صدها نفر از مخالفان ت روسیه در تظاهرات علیه نامزدی احتمالی ولادیمیر پوتین در انتخابات ریاست جمهوری آن کشور شرکت د. براساس گزارش ها، در جریان تظاهرات، نیروهای امنیتی ده ها نفر را بازداشت د. نامزدهای جوایز سینمایی گلدن گلوب در سال ۲۰۱۸ با پیشتازی «شکل آب» ساخته «گیلرمو دل تورو» نامزدی در ۷ شاخه اعلام شد. رئیس جمهور روسیه میزان دارایی و درآمد خود طی ۶ سال گذشته را به کمیته مرکزی انتخابات این کشور اعلام کرد. آمار های منتشره از سوی ستاد انتخابات روسیه نشان می دهد درآمد «ولادیمیر پوتین» بین دو دوره انتخابات این کشور دو برابر شده است. همشهری آنلاین: رئیس جمهور روسیه آن قدر به پیروزی اش در انتخابات ریاست جمهوری روسیه اطمینان دارد که گفت در صورت ش ت در انتخابات به شغل رانندگی کمباین رو می آورد. درحالی که اختلافات ترکیه با جریان های کُرد سوری برگزاری نشست سوچی را با اما و اگر مواجه کرده، پوتین قصد دارد تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری روسیه، پیروزی در را نیز اعلام کند. یکی از مقامات ارشد حزب حاکم سوسیالیست ونزوئلا اعلام کرد، رئیس جمهور کنونی این کشور روز رسما در شورای ملی انتخابات به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری آوریل ۲۰۱۸ نام نویسی خواهد کرد. روز دوشنبه اعلام شد که پوتین به این بهانه به سوچی نخواهد رفت و امروز نیز او از شرکت در نشستی درباره میکرو الکترونیک در کرملین خودداری کرده و فردا نیز در اجلاسی در مسکو به نام اجلاس mentor 2018 حضور نخواهد داشت و هفته بعد هم به منطقه خاور دور روسیه سفر نخواهد کرد. رئیس اتاق بازرگانی ت روسیه هزینه جام جهانی ۲۰۱۸ را اعلام کرد. همشهری آنلاین: برنی سندرز ، سناتور و نامزد دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری پیشین تاکید کرد باوجود فشارهای اخیر از جانب دموکرات ها برای پیوستن به این حزب، او به عنوان یک نامزد مستقل در انتخابات سال ۲۰۱۸ سنا شرکت خواهد کرد. رئیس جمهور در صفحه توییتر خود نوشت در دیدار با پوتین، 2 بار درباره دخ روسیه در انتخابات صحبت کرده است. پایگاه اینترنتی ا پرس در مطلبی به بررسی شش انتخابات بزرگ قاره اروپا در سال ۲۰۱۸ پرداخته است. انتخاب -در آ ین روز از ثبت نام نامزدهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، جمع کثیری از افراد عموما گمنام به ستاد انتخابات آمده و برای اعلام نامزدی صف کشیده اند. ایسنا نوشت: پس از اعلام لیست نهایی شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان برای پنجمین دوره از انتخابات شورای شهر تهران، محسن مهرعلیزاده و سعید الله بداشتی انصراف خود از نامزدی در این انتخابات را اعلام د. قرعه کشی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دهم آذر به میزبانی کاخ کرملین برگزار می شود.