اعلام نامزدی پوتین در انتخابات سال ۲۰۱۸ روسیه

به نقل از خبرگزاریها در مورد اعلام نامزدی پوتین در انتخابات سال ۲۰۱۸ روسیه : رئیس جمهور روسیه رسماً به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۸ این کشور ثبت نام کرد. آندری کاماکین تحلیلگر رو مه مسکوفسکی در تحلیلی که می خوانید درباره انتخابات ریاست جمهوری 2018 روسیه و احتمالات پیرامون جانشین پوتین و یا حضور مجدد او در انتخابات می گوید. آندری کاماکین تحلیلگر رو مه مسکوفسکی در تحلیلی که می خوانید درباره انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه و احتمالات پیرامون جانشین پوتین و یا حضور مجدد او در انتخابات می گوید. بنیاد توسعه جامعه مدنی اعلام کرد، ولادیمیر پوتین هیچ رقیب قدرتمندی ندارد و اگر در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ نامزد شود، می تواند با ب ۷۰ تا ۷۵ درصد آرا پیروز شود. کمیته مرکزی انتخابات روسیه اعلام کرد که «ناوالنی» حقوق دان و سیاستمدار منتقد ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه نمی تواند برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه نامزد شود. ستاد مرکزی انتخابات روسیه به طور رسمی پیروزی ولادیمیر پوتین را در انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد.اعلام رسمی پیروزی پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه  به نقل از تلویزیون المیادین، ستاد مرکزی انتخابات روسیه به طور رسمی پیروزی ولادیمیر پوتین در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را با ب هفتاد و شش و شصت و نه صدم درصد آرا اعلام کرد.انتهای پیام/تأیید پیروزی پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه  همشهری آنلاین: پس از آن که مقام های روسیه در حکمی اعلام د که اپوزیسیون این کشور به خاطر حکم حبس تعلیقی واجد شرایط نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه نیست، او از ک داتوری در این انتخابات منع شد؛ حکم حبسی که به گفته این اپوزسیون یک پاپوش است. "ولادیمیر پوتین" قصد دارد تا جای ممکن اعلام شرکت خود در انتخابات ریاست جمهوری آتی در روسیه را به تأخیر بیندازد تا خطرات را کاهش داده و در عین حال وضعیت نامزدی خویش را تثبیت کند. ریاست دیمیتری مدودیف بر حزب حاکم روسیه واحد برای یک دوره پنج ساله دیگر تمدید شد که می تواند بیش از گذشته تقویت کننده احتمال نامزدی ولادیمیر پوتین در انتخابات سال 2018 برای چهارمین دوره ریاست جمهوری باشد. ایسنا نوشت: پوتین شاید به عنوان نامزد مستقل در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه شرکت کند. بر اساس اعلام کمیسیون انتخابات ریاست جمهوری روسیه، پوتین تا کنون با ب ۷۳.۹ درصد از آراء پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری روسیه است.
شبکه تلویزیونی «مسکو 24» اعلام کرد که ولادیمیر پوتین تصمیم دارد در انتخابات ریاست جمهوری روسیه… پوتین شاید به عنوان نامزد مستقل در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه شرکت کند. شبکه تلویزیونی «مسکو 24» اعلام کرد که ولادیمیر پوتین تصمیم دارد در انتخابات ریاست جمهوری روسیه نامزد شود.
طبق اعلام کمیسیون انتخابات روسیه ولادیمیر پوتین با ب 76.67 درصد از آرای مردمی به پیروزی در… رییس ستاد انتخابات کشور با استقبال از فعالیت همه سلیقه های قانونی برای افزایش مشارکت در انتخابات گفت: اگر ی اظهار کند در آینده قصد نامزدی برای انتخابات دارد یا برخی گروه ها شخصی را برای نامزدی انتخابات معرفی کنند، تبلیغات انتخاباتی تلقی نمی شود. رییس کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری این کشور را اعلام کرد که بر اساس آن همان طور که انتظار می رفت، ولادیمیر پوتین توانسته پیروزی را از آن خود کند. رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه در یک رویداد عمومی، مورد استقبال مخاطبان جوان خود برای حضور در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ قرار گرفت. رئیس پارلمان لبنان ضمن اعلام برنامه انتخاباتی امل و اسامی نامزدهای آن در انتخابات ۲۰۱۸ این کشور گفت: دشمن است نه ایران. سفر تاریخی اولین پادشاه سعودی به مسکو در زمانی صورت گرفت که روسیه کاملا در زمینه دخ نظامی برای حل بحران روسیه موفق بوده و اه استراتژیک پوتین از ورود به محقق شده است. اینا گمزتووا همسر مفتی جمهوری داغستان امروز (دوشنبه) مدارک خود را به عنوان نامزد ریاست جمهوری به کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه ارائه و ثبت نام کرد. انتخابات ریاست جمهوری روسیه روز یکشنبه ۱۸ مارس ۲۰۱۸ (۲۷ اسفند ماه) برگزار می شود و پوتین، با هفت نامزد دیگر به رقابت خواهد پرداخت. وی در صورت پیروزی، برای چهارمین دوره به این مقام خواهد رسید. نگاهی به آمار انتخابات ۲۰۱۸ عراق، حقایق جالب توجهی را نشان می دهد؛ از اینکه چه نامزدی بیشترین رأی را ب کرد تا اینکه چند فعلی، به پارلمان راه نیافتند. رکنا: خارجه در مورد دخ احتمالی روسیه در انتخابات میان دوره ای ۲۰۱۸ این کشور هشدار داد. خارجه در مورد دخ احتمالی روسیه در انتخابات میان دوره ای ۲۰۱۸ این کشور هشدار داد. روسیه ممکن است در سال 2018 به جای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این کشور صرفا درباره باقی ماندن ولادیمیر پوتین در این سمت همه پرسی برگزار کند. دادگاه عالی روسیه امروز شنبه با رد درخواست رقیب «ولادیمیر پوتین»، حکم ممنوعیت شرکت وی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ را تائید کرد.
به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری ایسنا، شبکه المیادین نوشت روسیه ظرف دو سال گذشته بازیگر اصلی در صحنه نبرد در بوده است.روسیه در بهار سال ۲۰۱۸ شاهد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است. هر چند که ما می دانیم از الان چه ی پیروز این انتخابات است اما این انتخابات یکی از چالش های اساسی است که روسیه با آن روبه رو خواهد شد. بنابراین چالش در خود انتخابات نیست، بلکه در مسائل و نتایج انتخابات خواهد بود. اگر من بخواهم که مفهوم این مساله را شرح دهم یک جمله می گویم که این انتخابات آغاز رسمی روند انتقال برای دوره پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه است. این انتخابات آغاز روند مهمی است که می طلبد سال ها آمادگی هایی صورت بگیرد اما ی روسیه زمان بسیاری را برای این امر خواهد داشت.
ادامه خبر نگاهی به آمار انتخابات 2018 عراق، حقایق جالب توجهی را نشان می دهد؛ از اینکه چه نامزدی بیشترین رأی را ب کرد تا اینکه چند فعلی، به پارلمان راه نیافتند. منابع نزدیک به ترامپ اعلام د که وی نامزدی خود را در انتخابات ریاست جمهوری آتی این کشور در سال ۲۰۲۰ اعلام خواهد کرد. ۶۴ درصد مردم روسیه بهتر از "ولادیمیر پوتین" ی را برای پست ریاست جمهوری کشورشان نمی شناسند، البته برخی کارشناسان به شرکت او در انتخابات سال ۲۰۱۸ تردید پیدا کرده اند. خارجه ، روسیه را به تلاش برای مداخله در انتخابات میان دوره ای کنگره در سال ۲۰۱۸ متهم کرد.
به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری ایسنا، شبکه المیادین نوشت روسیه ظرف دو سال گذشته بازیگر اصلی در صحنه نبرد در بوده است.روسیه در بهار سال ۲۰۱۸ شاهد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است. هر چند که ما می دانیم از الان چه ی پیروز این انتخابات است اما این انتخابات یکی از چالش های اساسی است که روسیه با آن روبه رو خواهد شد. بنابراین چالش در خود انتخابات نیست، بلکه در مسائل و نتایج انتخابات خواهد بود. اگر من بخواهم که مفهوم این مساله را شرح دهم یک جمله می گویم که این انتخابات آغاز رسمی روند انتقال برای دوره پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه است. این انتخابات آغاز روند مهمی است که می طلبد سال ها آمادگی هایی صورت بگیرد اما ی روسیه زمان بسیاری را برای این امر خواهد داشت.
ادامه خبر پوتین اعلام کرد هیچ سند و مدرکی در خصوص اعلام جرم علیه شهروندان روسیه به اتهام مداخله در انتخابات وجود ندارد. رای دهندگان روسی روز یکشنبه برای انتخاب رئیس جمهوری این کشور به پای صندوق های رای رفتند. روند اخذ رای در مسکو پایان یافته است اما دربرخی ای دیگر همچنان ادامه دارد و خبرها از پیروزی قاطع ولادیمیر پوتین در این انتخابات حکایت دارد. رئیس جمهور روسیه در مصاحبه با شبکه «ان بی سی» اعلام کرد که این احتمال وجود دارد که رهای یی مداخله در انتخابات ریاست جمهوری 2016 بوده اند. کمیسیون انتخابات روسیه اعلام کرد که با شمارش ۹۷ درصد آراء انتخابات ریاست جمهوری این کشور، ولادیمیر پوتین ۷۶.۶ درصد آراء را به خود اختصاص داده است. کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه یک ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری این کشور حضور هشت نامزد را در این انتخابات تایید و اسامی آنان را منتشر کرد. هانوی اعلام کرد، سفر امور خارجه روسیه به ویتنام چند ساعت پس از اعلام پیروزی پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه به طور ناگهانی و به خاطر "دلایل غیرمنتظره" لغو شد. همشهری آنلاین: اوراسیو کورتز،رئیس جمهور پاراگوئه صرف نظر از نتیجه رای گیری کنگره اعلام کرد، برای حفظ ثبات کشورش در انتخابات سال ۲۰۱۸ نامزد نخواهد شد. سیزدهمین نشست خبری سالانه رئیس جمهور روسیه با رسانه های جهان در مسکو آغاز شد. رو مه نگار یی که در همایش بین المللی قطب شمال در روسیه از پوتین دربارهٔ تلاش این کشور برای اثرگذاری بر انتخابات اخیر پرسیده بود با پاسخ جالب رئیس جمهور روسیه مواجه شد. نامزدهای bafta 2018 مشخص شدند؛ نامزدی فروشنده اصغر فرهادی
روز گذشته، نامزدهای مراسم بفتا 2018 اعلام شدند که اصغر فرهادی، موفق شد در شاخه بهترین خارجی زبان نامزد دریافت جایزه شود. رئیس جمهور کشورمان در پیامی، پیروزی ولادیمیر پوتین را در انتخابات روسیه تبریک گفت و تاکید کرد که تهران برای تحکیم بیشتر همکاری ها با فدراسیون روسیه در ابعاد دوجانبه، منطقه ای و بین المللی آماده است. ناظرانی از 80 کشور جهان بر انتخابات روسیه نظارت می کنند. 105 میلیون نفر واجد شرایط رای دادن هستند. ناظران پیروزی پوتین در این مرحله از انتخابات را تقریبا قطعی می دانند. ایسنا نوشت: صدها نفر از مخالفان ت روسیه در تظاهرات علیه نامزدی احتمالی ولادیمیر پوتین در انتخابات ریاست جمهوری آن کشور شرکت د. براساس گزارش ها، در جریان تظاهرات، نیروهای امنیتی ده ها نفر را بازداشت د. آمار های منتشره از سوی ستاد انتخابات روسیه نشان می دهد درآمد «ولادیمیر پوتین» بین دو دوره انتخابات این کشور دو برابر شده است. رکنا: منابع غیر رسمی اعلام د که صلاحیت ۶ نفر برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان تائید شدند. هیات ملی انتخابات مصر، پیروزی عبدالفتاح السیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ این کشور را اعلام کرد. درحالی که اختلافات ترکیه با جریان های کُرد سوری برگزاری نشست سوچی را با اما و اگر مواجه کرده، پوتین قصد دارد تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری روسیه، پیروزی در را نیز اعلام کند.