افتتاح پانزدهمین مرکز اشتغال و آموزش صنایع دستی در حاجی آباد

به نقل از خبرگزاریها در مورد افتتاح پانزدهمین مرکز اشتغال و آموزش صنایع دستی در حاجی آباد : مرکز توانبخشی طرح پایش سلامت سالمندان استان لرستان با حضور آیت الله میر عمادی ولی فقیه و شهرستان م آباد در مصلی الغدیر افتتاح شد مراسم تجلیل از هنرمندان صنایع دستی قزوین با حضور جمعی از هنرمندان و پیش وتان این صنعت در سالن اجتماعات مدرسه تاریخی امید قزوین برگزار شد. در این مراسم اهمیت نقش صنایع دستی به عنوان یک سرمایه ارزشمند ملی در ایجاد کار آفرینی، اشتغال و رشد اقتصادی جامعه مورد تاکید قرار گرفت و به جایگاه اجتماعی هنرمندان و تقویت کارگاه های صنایع دستی ب. مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از افتتاح بخش مغز و اعصاب درمانگاه فرهنگیان شهرستان م آباد خبر داد و گفت : با افتتاح این بخش ، خدمات تخصصی پزشکی در این درمانگاه به بیش از 20 مورد رسید . معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان از ایجاد اشتغال برای431 نفر از طریق افتتاح هتل و رستوران ها در استان خبر داد. مرکز خلاق صنایع دستی در روستای بندرمعلم شهرستان بندرلنگه افتتاح شد. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان از افتتاح اولین مرکز حصیربافی در استان خبر داد. منصوری معاون توسعه کارآفرینی واشتغال وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی کشوربه همراه مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای لرستان ومدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی از کارگاه آموزش مهارت تخصصی پوشاک طرح توسعه ب و کار و اشتغال پایدار (تکاپو) در مرکز 22 بهمن آموزش فنی وحرفه ای لرستان بازدید د. نخستین جشنواره نوآوری و خلاقیت در صنایع دستی در استان فارس با حضور مسئولان استانی در شیراز افتتاح شد و به مدت 4 روز ادامه دارد. افتتاح مرکز تخصصی حوزوی «فلسفه ی اسراء»
افتتاح مرکز تخصصی حوزوی «فلسفه ی اسراء» تحت اشراف حضرت آیت الله جوادی آملی با هدف آموزش فلسفه ی با محوریت حکمت متعالیه و رویکرد تبیین شه فلسفی و مدرسه حکمی معظم له طی مراسمی رسمی افتتاح می شود.
شناخت ظرفیت های اشتغال و فرصت های شغلی در روستاهای مهرستان در رده های سنی مختلف با توجه به امکانات و توانمندی های هر روستا در دست بررسی است. مسئول نمایندگی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهرستان، در گفت و گو با رو مه «سیستان و بلوچستان»، گفت: به منظور شناسایی استعدادها و ظرفیت های لازم برای اشتغا ایی در روستاهای مهرستان، از بخشدار. نخستین کارگاه آموزش صنایع دستی شهرستان سرخه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر با حضور جمعی از مسئولان در این شهرستان افتتاح شد. مرکز آموزش محیط زیست تالاب عینک به عنوان اولین مرکز آموزش محیط زیست شهری ایران افتتاح می شود. همزمان با آغاز هفته بهداشت روان یک مرکز مشاوره و روان شناختی زیر نظر آموزش و پرورش در شهرستان منوجان افتتاح شد. دومین مرکز آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کشور امروز با حضور قائم مقام معاونت آموزشی و دانشجویی و مدیر آموزش ضمن خدمت کارکنان موسسه آموزشی علمی - کاربردی و مهارتی وزارت جهاد کشاورزی در زاهدان افتتاح شد. کارگاه تولیدی خیاطی در فضای مازاد مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران زابل توسط بخش خصوصی در راستای کارآفرینی و اشتغا ایی امروز افتتاح شد. مدیرکل فنی و حرفه ای مازندران از افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری و گردشگری شهرستان رامسر در هفته ملی مهارت خبر داد. س رست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اردستان گفت: 20 کارگاه آموزشی در 60 حرفه در سه بخش کشاورزی، خدمات و صنعت کار در شهرستان اردستان فعال است. به گزارش اردستان نیوز، مقداد مددی ظهر امروز در نشست خبری خود با خبرنگاران در سالن جلسات فنی و حرفه ای اردستان اظهار کرد: 20 کارگاه آموزشی در 60 حرفه در سه بخش کشاورزی، خدمات و صنعت کار در شهرستان اردستان فعال است. وی با توجه اینکه این کارگاه ها زیر نظر پنج مرکز آموزش فنی و حرفه ای شامل سه مرکز ثابت و دو مرکز سیار روستایی و شهری هستند، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 565 نفر در مراکز فنی و حرفه ای شهرستان آموزش دیده اند. س رست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اردستان با بیان اینکه در سال جاری شاهد افزایش رشته ها در بخش کشاورزی و صنایع دستی در سطح شهرستان بوده ایم، افزود: با آموزش ظروف کاشی و سرامیک در روستای تلک آباد به صورت مستقیم و غیرمستقیم زمینه اشتغال 13 نفر نیز فراهم شده است. وی با بیان اینکه در سال جاری آموزش 40 نفر از نانوایان شهرستان را در دستور کار داریم، گفت: تعهد اشتغال سال گذشته فنی و حرفه ای اردستان 75 نفر بوده که محقق شده و در سال جاری این تعهد 96 نفر است. شهردار م آباد گفت: پایانه برون استانی م آباد ظرف ۱۰ تا ۲۰ روز آینده افتتاح می شود و تاکنون حدود ۶ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است. رییس اداره فرهنگ و ارشاد ی حاجی آباد گفت:کارگاه آموزش تئاتر در این شهرستان برگزار شد. اولین مرکز اطلاع رسانی، آموزش و دریافت پسماند سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت ۲۷ اسفند افتتاح می شود. 16کیوسک صنایع دستی با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور،در زنجان افتتاح شد . ایستگاه ثابت ثبت فوت در آرامستان شهرستان م آباد با حضور معاون اسناد هویتی، حراست و روابط عمومی اداره کل ثبت احوال لرستان به همراه مدیرعامل و جمعی از کارکنان سازمان آرامستان م آباد افتتاح شد.
تحقیق بررسی و شناخت صنایع دستی و صنایع دستی استان فارس تحقیق-بررسی-و-شناخت-صنایع-دستی-و-صنایع-دستی-استان-فارس تحقیق بررسی و شناخت صنایع دستی و صنایع دستی؛ امروز جامعه بشری نیازهای روزمره خود را از راه تولید انبوه و با استفاده از صنایع وماشین آلات به دست می آورد که این مسآله به صنایع و تولیدات سنتی که در جای خود از نظر غنای هنری و اص فرهنگی بسیار حائز اهمییت است،ضربه های جبران ناپذیر وارد کرده است  فایل ساری- ایرنا- چهار طرح اشتغال زایی به همراه ساختمان مرکز خیریه آبشار عاطفه های نکا روز دوشنبه همزمان با دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید. معصومه حسن زاده آموزشگاه نارسیس تنکابن پنجشنبه 96/03/04 ساعت 8:30 صبح اتوکد زینب سلیبنی مرکز ولی آباد پنجشنبه 96/03/04 ساعت 8:30 صبح icdl2 صغری سلیبنی مرکز ولی آباد پنجشنبه 96/03/04 ساعت 8:30 صبح icdl2 شایان زندی مرکز ولی آباد پنجشنبه 96/03/04 ساعت 8:30 صبح icdl2 رضا ملاخیلی مرکز ولی آباد پنجشنبه 96/03/04 ساعت 9:45 صبح فری هند محدثه شرج پور مرکز ولی آباد پنجشنبه 96/03/04 . در بیستم فروردین ماه سال۱۳۷۶ آیت الله هاشمی رفسنجانی - رئیس جمهوری - مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو را افتتاح کرد. حجت ال و المسلمین ، رییس جمهوری در ادامه سفر یک روزه به استان مازندران با حضور در بندر آباد، فاز ۲ این بندر را افتتاح کرد. فرماندار خاش گفت: ۱۶ طرح عمرانی همزمان با هشتمین روز دهه مبارک فجر در بخش نوک آباد این شهرستان افتتاح شد. مرکز فناوری سامسونگ- کبیر افتتاح شد
مرکز فناوری سامسونگ- کبیر برای آموزش و حمایت از پژوهشگران حوزه‌ی اپلیکیشن‌ در کبیر راه‌اندازی شد. همزمان با از ماه مبارک رمضان دوره آموزشی حرفه آموزی صنایع دستی شهرستان البرز در ترم تابستان آغاز شد. در ترم تابستانه هنرجویان در مراکز الوند، کانون توانی الوند، کمال آباد و پیریوسفیان دوره های مختلف مقدماتی، به آموزی و پیشرفته حرفه های گلیم بافی وسرمه دوزی ورودوزی الحاقی را فرامی گیرند. همچنین برای علاقمندان دوره جدید، آموزش چر. بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در روستای تاریخی انه نطنز، مرکز جامع سلامت این روستا را افتتاح کرد. با حضور امور اقتصاد و دارایی پل جهادگران م آباد افتتاح شد. چند طرح نیروی دریایی با حضور دریادار سیاری در مجموعه آموزشی شهید نامجوی مرکز آموزش های تخصصی دریایی باقرالعلوم افتتاح شد. مرکز تحقیقات، آموزش و ترویج جهاد کشاورزی شهید با حضور زند معاون جهادکشاورزی در گلستان افتتاح شد. معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور اعلام کرد از فروش هر ۱۰ میلیون تومان بازار تجاری صنایع دستی در لاهه هلند، برای یک هنرمند صنایع دستی در روستاها و ای کوچک فرصت یک سال کار فراهم می شود. به گزارش «دنیای اقتصاد»، دو هفته پیش همزمان با سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرکز تجاری-فرهنگی . معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی کرمان گفت: پنجمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی استان در قالب 60 غرفه صنایع در مجتمع برج اول کرمان افتتاح شد. معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش تهران از افتتاح ۵ مرکز مشاوره در شهر تهران در دهه مبارک فجر خبر داد. آکادمی والیبال خاتون آباد با حضور مربیان، بازیکنان، مدیرعامل و معاونان باشگاه صنعت مس شهربابک در خاتون آباد شهربابک افتتاح شد. معاون صنایع دستی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری از افتتاح نمایشگاه صنایع دستی «هرسین» در آستانه سال نو در شهرکرد خبرداد. مهرداد رئیسی در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه چهارمحال و بختیاری- اظهارکرد: نمایشگاه صنایع دستی«هرسین» در شهرکرد افتتاح شد و تا 15 فروردین در موزه باستانشناسی، بالاتر از سه راه سینما ب ا خواهد بود. مرکز آموزش هوانوردی و تعمیرات تخصصی بالگرد افتتاح شد. نمایشگاه آثار و توانمندی های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد (ره) با مساعدت و همکاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین در سرای سعدالسلطنه در ایام مبارک ماه رمضان آغاز به کار نمود .
در این نمایشگاه که به مدت 10 روز و به منظور آشنایی اقشار مختلف جامعه با فعالیت های کمیته امداد وارائه توانمندی ها و دستاوردهای افراد و خانوا. 2 طرح فرهنگی و عمرانی در شهر دهق از توابع شهرستان نجف آباد با حضور استاندار اصفهان افتتاح شد. اردبیل- ایرنا- فرماندار پارس آباد گفت: 100 طرح اقتصادی ،تولیدی و عمرانی این شهرستان با اعتبار یک هزار و 410 میلیارد ریال در دهه فجر افتتاح می شود. رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت:اقتصادی صنایع دستی اولویتی مهم در رونق پایدار اشتغال است. با حضور رازانی استاندار کرمانشاه به همراه معاونین استاندار ی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، فرماندار آباد غرب ،مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آباد غرب و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان؛ 2 واحد مرغداری گوشتی 30 هزار قطعه ای و 20 هزار قطعه ای در روستای برف آباد شهرستان آباد غرب افتتاح شد. سید حسن قاضی زاده هاشمی، بهداشت درمان و آموزش پزشکی روز پنج شنبه از مرکز آموزشی «پرتو» (ویژه ک ن کار و درمانگاه شهرداری منطقه ۱۷ ) بازدید و پس از آن با حضور در مرکز خدمات سلامت محور نان کوره های آج زی،نحوه ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و دارویی رایگان تیم های پزشکی مستقر در این مناطق را بررسی و با مردم روستاهای «محمود آباد» ، «غنی آباد. خانه جوانان م آباد امروز با حضور تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان افتتاح شد. با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین دهیاری روستای ملگ آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان ملکشاهی افتتاح شد. همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجرنمایشگاه صنایع دستی با هدف معرفی مشاغل خانگی روستایی در محل رباط تاریخی سیدآباد چناران افتتاح شد. به گزارش رروابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ محمود بامری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زابل از بازدید حبیب الله رهدارمعاون فرماندار شهرستان زابل ، از کارگاه های لوازم خانگی ، جوشکاری ، مکانیک ، کار با رایانه و برق ساختمان این مرکز با هدف تبیین نقش و جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای و آشنایی اقش.