اقدام پزوهی چگونه توانستم دانش آموز محمد امین سمیع را به درس پیام های آسمانی علاقه مند کنم

به نقل از خبرگزاریها در مورد اقدام پزوهی چگونه توانستم دانش آموز محمد امین سمیع را به درس پیام های آسمانی علاقه مند کنم : - چگونه می توانم تعامل خوبی با دانش آموزان و همکاران در مدرسه داشته باشم؟

9- چگونه می توانم میزان فراگیری دانش آموزانم را در درس کار و فناوری پایه ششم ابت با استفاده از کامپیوتر افزایش دهم

10- چگونه توانستم با شیوه تدریس نوین ساعت درس جغرافیا را برای خود و دانش آموزانم جذاب کنم

11- چگونه توانستم روابط اجتماعی را در بین دانش . اختصاصی از نیک فایل اقدام پژوهی: چگونه توانستم از افت تحصیلی دانش آموز...د ایه ششم جلوگیری نمایم؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهی: چگونه توانستم از افت تحصیلی دانش آموز...د ایه ششم جلوگیری نمایم؟
اقدام پژوهی: چگونه توانستم از افت تحصیلی دانش آموز...د ایه ششم جلوگیری نمایم؟               با فرمت ورد و در 14 صفحه   فهرست مطالب: بیان مسأله...............................................................4 شواهد(1)...............................................................5 جمع آوری اطلاعات وراه حل های پیشنهادی.......................6 تجزیه وتحلیل وتفسیرداده ها..........................................6 انتخاب واجرای راه حل...............................................7 نتایج وشواهد(2).......................................................8 نتیجه گیری.............................................................9 منابع و ماخد..............................................................14   بازی های رایانه ای بیشتر ک ن و نوجوانان را به سمت خود جذب کرده است . اغلب وقت ک ن و نوجوانان صرف بازی های رایانه ای می شود. دیده شده است که ک ن و نوجوانان هنگامی که به بازی های رایانه ای مشغولند از اطراف خود و اطرافیان بی خبر هستند و نیازی به ارتباط با دیگران را در خود احساس نمی کنند. سرگرمی ک ن و نوجوانان به بازی های رایانه ای پیامدهای به دنبال خواهد داشت و می تواند اثراتی ازقبیل صدمات جسمی و صدمات روانی به انها وارد کند و همچنین موجب بی توجهی دانش آموزان نسبت به تحصیل شود. پس به این دلیل که بازی های رایانه ای، مزایا و نیز آسیب های فراوانی دارند، لازم است که تحقیقاتی در این زمینه انجام گیرد.
با
اقدام پژوهی: چگونه توانستم از افت تحصیلی دانش آموز...د ایه ششم جلوگیری نمایم؟
اختصاصی از هایدی اقدام پژوهی: چگونه توانستم رفتارهای نادرست و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را اصلاح کنم ؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهی: چگونه توانستم رفتارهای نادرست و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را اصلاح کنم ؟
اقدام پژوهی: چگونه توانستم رفتارهای نادرست و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را اصلاح کنم ؟ تعداد صفحات: 24فهرست مطالبچکیده 3کلید واژه : 4مقدمه. 4توصیف وضعیت موجود و تشخیص مسئله. 4گرد آوری اطلاعات ( شواهد ) ا 6تجزیه و تحلیل وتفسیرها: 8انتخاب راه جدید به صورت موقّت.. 11آموزش درمانی. 12روشهای درمان حسادت: 12تکنیک هایی لازم برای کنترل پرخاشگری در محیط خانواده 13درمان پرخاشگری : 14قوانین یادگیری : 14قانون اثر ونتیجه: 14اجرای طرح جدید و نظارت بر آن. 15عوامل موثر بر پرخاشگری.. 16انواع پرخاشگری.. 16علل پرخاشگری.. 18ارائه دلایل مشکل پرخاشگری: 18گرد آوری اطلاعات(شواهد )2. 21ارزشی تاثیر اقدام جدید وتعیین اعتبار. 22ارائه را ارها 23منابع. 24
با
اقدام پژوهی: چگونه توانستم رفتارهای نادرست و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را اصلاح کنم ؟
اختصاصی از سورنا فایل اقدام پژوهی: چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهی: چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟
اقدام پژوهی: چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟ تعداد صفحات: 30فهرست مطالبچکیده 2واژگان کلیدی : 3مقدمه. 3بیان مسأله. 5توصیف وضع موجود ( شواهد )1. 7اه تحقیق.. 9راه حل های پیشنهادی.. 18انتخاب راه حل ها 22اعتبار بخشی به راه حل ها 23اجرای راه حل ها (شواهد ) 2. 24پیشنهاد ها و را ارها 28فهرست منابع. 29
با
اقدام پژوهی: چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟
(عنوان کلی را به یک دانش آموز یا یک کلاس یا یک مدرسه محدود کنید ) تاثیر شعر خوانی بر پیشرفت تحصیلی چگونه می توانم با محمد ارتباط برقرار کنم؟ افزایش میزان آگاهی دانش آموزان علاقمند دانش آموزان به درس علوم آموزش شیوه مهروورزی علاقمند دانش آموزان به درس دینی استفاده از تابلوی تازه ها علاقمند دانش آموزان به درس تاریخ به حداقل رساندن م. اختصاصی از فایلکو اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان مدرسه بهار میان آبه پایه هفتم را به درس ریاضی علاقه مند کنم ؟ با و پر سرعت .
 اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان مدرسه بهار میان آبه پایه هفتم را به درس ریاضی علاقه مند کنم ؟
 اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان مدرسه بهار میان آبه پایه هفتم را به درس ریاضی علاقه مند کنم ؟ اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان مدرسه بهار میان آبه پایه هفتم را به درس ریاضی علاقه مند کنم ؟فرمت فایل word و قابل ویرایشتعداد صفحات 31قیمت 2000 تومان قسمتی از مجموعهمقدمههنگامی که دانش آموز کاربرد علم ریاضی را در زندگی خود درک کند به یادگیری آن علاقه بیشتری نشان خواهد داد. بنابراین دبیر باید این درس را با شیوه مناسبی تدریس کند. رابطه ریاضی در درس های دیگر باید مشخص شود و به دانش آموزان آموخت که در بیشتر درس ها می توان از این علم بهره برد.وی خاطر نشان می کند: نباید ریاضی را فقط در اعداد و ارقام خلاصه کرد؛ اگر دانش آموزان خودشان به قانون ریاضی برسند و آن را کشف کنند، یادگیری شان عمیق تر می شود، بنابراین بهتر است دبیر بیشتر به شکل یک راهنما در کنار دانش آموزان باشد، نه این که فقط به عنوان متکلم وحده در مقابل آن ها قرار بگیرد دانش آموزان به دلیل هم سن و سال بودن، زبان یکدیگر را بهتر می فهمند و دبیر ریاضی باید از دانش آموزان قوی تر که مطلب را زودتر فرا گرفته اند برای ارائه مطلب به دانش آموزان دیگر کمک بگیرد.همچنین دبیران میتوانند از دانش آموزان داوطلب بخواهند که یکی ازدرس های ریاضی را به صورت کنفرانس توضیح دهد و او را به روش های گوناگون تشویق کنند آن وقت دبیران میتوانند اثرات مثبت این روش را ببینند.ریاضی از جمله درس هایی است که به نظم و طبقه بندی اطلاعات دانش آموزان کمک زیادی می کند و قوه نقد، انتقاد، خلاقیت و حس کنجکاوی آن ها را افزایش می دهد یکی از ابزارهای قوی برای تربیت تفکر و استدلال دانش آموزان، تدریس ریاضی است که به اعتقاد بسیاری از دبیران، این درس تغذیه کننده اصلی علوم دیگر است.
با
اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان مدرسه بهار میان آبه پایه هفتم را به درس ریاضی علاقه مند کنم ؟
اختصاصی از اینو دیدی اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم رفتارهای نادرست و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را اصلاح کنم ؟ با و پر سرعت .
 اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم رفتارهای نادرست و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را اصلاح کنم ؟
 اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم رفتارهای نادرست و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را اصلاح کنم ؟ موضوع اقدام پژوهی :  چگونه توانستم  رفتارهای نادرست  و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را اصلاح کنم ؟ فرمت فایل word تعداد صفحات26 بیان مسئله (توصیف وضع موجود) چکیده اینجانب ساره…………، معلم پایه اول ابت با مدرک تحصیلی ……………. مدت ………… است که مشغول تعلیم و تربیت فرزندان این آب و خاک می باشم . در سال جاری در دبستان …….. واقع در ………………………. دوران خدمت خود را گذراندم . در کلاس من دانش آموزی به نام محمد بود که اص ا سیستانی بود و مدت کمی هم بود که بخاطر کار پدر خود به شمال مهاجرت کرده بودند . متاسفانه این دانش آموز دچار بعضی اختلالات رفتاری ناشایست شده بود . از قبیل  شلوغی ، مس ه دیگران، اذیت دادن به دیگر دانش آموزان ،حسودی ، تنبلی ،  بی حوصلگی ، ، لجبازی ،سردرد بود. در پایان با را ارهایی که توسط خودم و همکاران اجرا شد توانستیم مشکل این دانش آموز را رفع نماییم . این را ارها به شرح زیر است : 1- محبت به موقع و متناسب به فرزندان ودانش آموزان ، موجب کاهش اختلالات رفتاری می شود. 2- توجه به موقع، محبت ، تقویت نکات مثبت ، پرورش اعتماد به نفس ، موجب نگرش مثبت فرد نسبت به خود و دیگران می شود. 3- ایجاد انگیزه و ایجاد نگرش مثبت فرد نسبت به خود ومعلم و دیگران موجب بهبود وضعیت تحصیلی و رفتاری  فرد می شود. 4- بین فرزندان نباید تبعیض قائل شد . 5- بهتر است برای شناسایی و رفع مشکل از راهنمایی های صاحب نظران استفاده گردد . 6- بهتر است برای رفع مشکل ،  نظریه های علمی و تحقیقات گذشته مورد توجّه قرارگیرد . تا دارای اعتبار می باشد.
با
اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم رفتارهای نادرست و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را اصلاح کنم ؟
حل مشکل یادگیری دانش آموزان در درس جغرافیای کلاس چهارم ابت در بخش نواحی اب و هوایی ایران چگونه می توانم اخلاق و رفتار ی را در دانش آموزان پرورش دهم؟ چگونه می توانم با استفاده از انواع فعالیت های جذاب خط نوشتاری زهرا را بهبود بخشم؟ چگونه توانستم به نرگس در مشکل عدم قانون پذیری کمک کنم؟ چگونه توانستم ناسازگاری دانش آموز . م را برطرف ک. اختصاصی از یاری فایل اقدام پژوهی: چگونه توانستم خط نوشتاری مهدیه را بهبود بخشم؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهی: چگونه توانستم خط نوشتاری مهدیه را بهبود بخشم؟
اقدام پژوهی: چگونه توانستم خط نوشتاری مهدیه را بهبود بخشم؟ تعداد صفحات : 17مقدمهدر پژوهش حاضر ، با توجه به این اصل که کودک بیشتر به بازی علاقه مند است ، بد خطی دانش آموز اصلاحشده است . همچنین به صورت ریشه ای به مشکل پرداخته شده است ، نه این که متوسل به رو نویسی هایبیهدف و خسته کننده شود که در مواردی به تشدید مشکل منجر می شود .این نوشتار شامل چندین بخش است که پس از بیان مسئله و ارائه ی شواهد و تحلیل داده ها ، راه حلهایی رابطور موقّت در نظر گرفته و سر انجام پس از گزینش روش مؤثّر با نظارت بر آن شواهدی دال بربهبود مشکلارائه کرده و پس از تأیید وضع مطلوب از جانب چند مرجع ، توصیه هایی شده است .
با
اقدام پژوهی: چگونه توانستم خط نوشتاری مهدیه را بهبود بخشم؟
اختصاصی از اینو دیدی اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم دانش اموزان را به و فرائض دینی جذب نمایم با و پر سرعت .
 اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم دانش اموزان را به و فرائض دینی جذب نمایم
 اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم دانش اموزان را به و فرائض دینی جذب نمایم در این بخش اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم دانش اموزان را به و فرائض دینی جذب نمایم برای قرار داده شده است. این اقدام پژوهی در 32 صفحه، با فرمت word، قابل ویرایش و کاملاً فهرست و صفحه بندی می باشد.  لازم به ذکر است در این اقدام پژوهی رعایت تمامی فرمت های استاندارد رعایت فاکتورها و چارت های مورد تایید آموزش و پرورش صورت گرفته و همچنین توسط معلمین مجرب طراحی و تدوین گردیده است. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است.
با
اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم دانش اموزان را به و فرائض دینی جذب نمایم
اقدام پژوهی: چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن دانش آموز کلاس چهارم را درمان نمایم. اقدام پزوهی چگونه توانستم دانش آموز محمد امین سمیع را به درس پیام های آسمانی علاقه مند کنم؟ با فرمت ورد و در 18 صفحه کامل پست سازمانی : دبیر دینی و عربی دوره تحصیلی : متوسطه اول
از لینک اول

از لینک دوم

لیست کلیه اقدام پژوهی ها

لیست درس پژوهی ها

لیست کلیه گزارشات تخصصی معلمان اختصاصی از هایدی اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش اموزان را به برنامه آغازین و فعالیت های فوق برنامه علاقه مند سازم. با و پر سرعت .
اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش اموزان را به برنامه آغازین و فعالیت های فوق برنامه علاقه مند سازم.
اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش اموزان را به برنامه آغازین و فعالیت های فوق برنامه علاقه مند سازم.         با فرمت word و در 29 صفح املپست سازمانی :  معاون پرورشیدوره تحصیلی :   متوسطه اول عنوان                                                                                                                                  صفحه                                                                                                                                                                                                                                      مقدمه. 1بیان مسئله. 2اهمیت  و ضرورت پژوهش.... 3توصیف وضع موجود. 5گردآوری شواهد یک.... 6جمع آوری اطلاعات و  ارائه راه حل های پیشنهادی.. 6انتخاب و اجرای راه حل.. 9ارزشی .. 11گرد آوری شواهد دو 13نتیجه گیری .. 17را ار های پیشنهادی.. 19منابع و ماخذ. 22 
با
اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش اموزان را به برنامه آغازین و فعالیت های فوق برنامه علاقه مند سازم.
اختصاصی از اینو دیدی اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مهارت نوشتن رادر دانش آموزان پایه ی دوم تقویت کنم با و پر سرعت .
 اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مهارت نوشتن رادر دانش آموزان پایه ی دوم تقویت کنم
 اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مهارت نوشتن رادر دانش آموزان پایه ی دوم تقویت کنم در این بخش اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مهارت نوشتن رادر دانش آموزان پایه ی دوم تقویت کنم برای قرار داده شده است. این اقدام پژوهی در 12 صفحه، با فرمت word، قابل ویرایش و کاملاً فهرست و صفحه بندی می باشد.  لازم به ذکر است در این اقدام پژوهی رعایت تمامی فرمت های استاندارد رعایت فاکتورها و چارت های مورد تایید آموزش و پرورش صورت گرفته و همچنین توسط معلمین مجرب طراحی و تدوین گردیده است. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است.
با
اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مهارت نوشتن رادر دانش آموزان پایه ی دوم تقویت کنم

پکیج طلائی اقدام پژوهی سال 95 در ایران-شامل 274 اقدام پژوهی پکیج طلائی اقدام پژوهی سال 95 در ایران-شامل 274 اقدام پژوهی لازم به ذکر است که تک تک موارد زیر نیز به صورت جدا در سایت به قیمت 3 هزار تومان به فروش می رسد. تمامی فایل های فوق به صورت word و قابل ویرایش می باشند. عناوین این پکیج طلائی شامل موارد زیر می باشد: اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش آموزان کلاسم را به درس تاریخ علاقه مند سازم؟ اقدام پژوهی چگونه توانستم به کمک را ار های جذاب علاقه مندی به درس فیزیک را در دانش آموزان نهادینه سازم؟ اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش آموز حسین را در ... دریافت فایل اختصاصی از نیک فایل اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را به درس جمله سازی که زمینه انشا نویسی است علاقه مند سازم ؟ با و پر سرعت .
 اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را به درس جمله سازی که زمینه انشا نویسی است علاقه مند سازم ؟
 اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را به درس جمله سازی که زمینه انشا نویسی است علاقه مند سازم ؟ اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را به درس جمله سازی که زمینه انشا نویسی است علاقه مند سازم ؟فرمت فایل word و قابل ویرایشتعداد صفحات 22قیمت 2000 تومان قسمتی از مجموعهمقدمهنوشتن نخستین  نشانة با سوادی است و اهمیت صحیح نوشتن کلمات به اندازه ای است که مردم عموماً غلط نوشتن کلمات را بارزترین نشانة بی سوادی می دانند ، اهمیت نوشتن و نیاز به صحیح نوشتن در ایجاد ارتباط با دیگران بر ی پوشیده نیست . چرا که آدمی اجتماعی است و نمی تواند از ارتباط با افراد اجتماع صرف نظر کند و به ناچار جنبه هایی از شخصیتش در نوشته هایش مانند ، نامه های دوستانه و رسمی و تجاری و درخواست ها و مکاتبات ، جلوه می کند و از آنجا که بیشتر مشاغلی که افراد تحصیل کرده در اجتماع دارند به صحیح و دقیق نوشتن نیاز دارد . به همین جهت از ابتدای آموزش رسمی خواندن و نوشتن ، به ک نمان می آموزیم که چگونه بنویسند و اقداماتی در این باره انجام می دهیم تا بتوانند آموخته های خویش را در هر موقعیتی به کار بندند . جامعه نیز از دانش آموزانی که در مدارس درس می خوانند انتظار دارند کلمات زبان رسمی خود را صحیح بنویسند و این انتظار به حق است و به جاست که وزارت آموز ش و پرورش از راه های مختلف برای رسیدن به این مقصود و برآوردن این انتظار اقدام کند .اولین بخشی از آموزش که به این مسئله می پردازد جمله نویسی است. اما متأسفانه مشاهده می شود کاستی ها و ضعف هایی در آموزش این درس وجود دارد و بسیاری از دانش آموزان در نوشتن کلمات آموخته شده در متن هایی به جز متن درسی مشکل دارند و انتظارات ما را برای کاربرد صحیح کلمات و رعایت قواعد نوشتن آنها در هر موقعیت و متنی برآورده نمی کنند .مفاهیم و واژگاندانش آموز: ی است که در مقطع راهنمایی در سالهای بین 9تا12سالگی مشغول تحصیل باشد. شاگرد مدرسه،طالب علم،آموزنده علم در اصطلاح مدارج تحصیلی (لغت نامه دهخدا جلد اول ص 2240)کلاس :هریک از شعبه های مدرسه که شاگردان آن هم قوه و هم درس دریک اطاق درس می خوانند.(جلد دوم لغت نامه دهخدا ص 2299)
با
اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را به درس جمله سازی که زمینه انشا نویسی است علاقه مند سازم ؟

اقدام پژوهی چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟ لینک پرداخت و *پایین مطلب* فرمت فایل:word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:35 چکیده عنوان اقدام پژوهی حاضر این است که ، چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟ و هدف اصلی آن نیز افزایش میزان علاقه مندی دانش آموزان یاد شده به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن می باشد. اما نکته ای که اشاره به آن خالی از لطف نمی باشد ، آن است که اگر چه موضوع و عنو ...
دریافت فایل اختصاصی از فایلکو اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم به کمک تکنیک های خلاقیت, وضعیت درس ادبیات دانش آموزان سال سوم راهنمایی را بهبود بخشم با و پر سرعت .
 اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم به کمک تکنیک های خلاقیت, وضعیت درس ادبیات دانش آموزان سال سوم راهنمایی را بهبود بخشم
 اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم به کمک تکنیک های خلاقیت, وضعیت درس ادبیات دانش آموزان سال سوم راهنمایی را بهبود بخشم در این بخش اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم به کمک تکنیک های خلاقیت, وضعیت درس ادبیات دانش آموزان سال سوم راهنمایی را بهبود بخشم برای قرار داده شده است. این اقدام پژوهی در 31 صفحه، با فرمت word، قابل ویرایش و کاملاً فهرست و صفحه بندی می باشد.  لازم به ذکر است در این اقدام پژوهی رعایت تمامی فرمت های استاندارد رعایت فاکتورها و چارت های مورد تایید آموزش و پرورش صورت گرفته و همچنین توسط معلمین مجرب طراحی و تدوین گردیده است. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است.
با
اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم به کمک تکنیک های خلاقیت, وضعیت درس ادبیات دانش آموزان سال سوم راهنمایی را بهبود بخشم
اختصاصی از ژیکو اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مشکل رفتاری و روانی یکی از دانش آموزان را بوسیله ورزش حل نمایم با و پر سرعت .
 اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مشکل رفتاری و روانی یکی از دانش آموزان را بوسیله ورزش حل نمایم
 اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مشکل رفتاری و روانی یکی از دانش آموزان را بوسیله ورزش حل نمایم در این بخش اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مشکل رفتاری و روانی یکی از دانش آموزان را بوسیله ورزش حل نمایم برای قرار داده شده است. این اقدام پژوهی در 32 صفحه، با فرمت word، قابل ویرایش و کاملاً فهرست و صفحه بندی می باشد.  لازم به ذکر است در این اقدام پژوهی رعایت تمامی فرمت های استاندارد رعایت فاکتورها و چارت های مورد تایید آموزش و پرورش صورت گرفته و همچنین توسط معلمین مجرب طراحی و تدوین گردیده است. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است.
با
اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مشکل رفتاری و روانی یکی از دانش آموزان را بوسیله ورزش حل نمایم
اختصاصی از اینو دیدی اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم اعتماد به نفس زهرا دانش آموز کلاس اول آموزشگاه نوید داریاب را تقویت نمایم ؟ با و پر سرعت .
 اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم اعتماد به نفس زهرا دانش آموز کلاس اول آموزشگاه نوید داریاب را تقویت نمایم ؟
 اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم اعتماد به نفس زهرا دانش آموز کلاس اول آموزشگاه نوید داریاب را تقویت نمایم ؟ اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم اعتماد به نفس زهرا دانش آموز کلاس اول آموزشگاه نوید داریاب را تقویت نمایم ؟فرمت فایل word و قابل ویرایشتعداد صفحات 23قیمت 2000 تومانقسمتی از مجموعهچکیدهیکی ازدلایل عدم یادگیری در ک ن ضعف دراعتمادبه نفس است واین رابطه مستقیمی باچگونگی نگرش فرد نسبت به خو ددارد درمان آن بدون توجه به اصول وروشهای تقویت اعتمادبه نفس انجام نمی پذیرد یکی از دلایل عمده بسیاری از اختلالات رفتاری و شخصیتّی در ک ن و نوجوانان، ضعف در اعتماد به نفس و احساس خودارزشمندی (عزت نفس) است، بنابر این امروزه در اصلاح و درمان بسیاری از این اختلالات، پرورش و تقویّت احساس اعتماد به نفس و مهارتهای فردی و اجتماعی آنان، نقش بسزایی ایفا می کند. شروع مدرسه زمان خوبی برای تقویت اعتماد به نفس است، زمانی که قصد داریم به فرزندمان  بیاموزیم چه اه ی را در زندگی داشته باشد و برای رسیدن به آن ها چگونه تلاش کند، باید احساساتی را که باعث تقویت تفکرات منفی در آن ها می شود کاهش دهیم.به این منظور باید باورها و توقعات سختی که از خود دارد و باعث ضعیف شدن اعتماد به نفسمی شود و به آن شدت می بخشد را تغییر دهیماینجانب در اوایل سال تحصیلی وقتی مشاهده که دانش آموزم درفعالیت های داوطلبانه شرکت نمی کندو کمتر سعی  می کند در فعالیت های کلاسی و همچنین فعالیت های گروهی شرکت نماید سعی نمودم تا به کمک مادراو اعتمادبنفس او راتقویت نمایئم لذاتوانمندیهای اورامدنظرگرفتیم نه ضعف ها وناتوانایییها را.بنا بر این در جهت رفع این مشکل فعالیت های درحد توان ازاوخواستم تابا تلاش خود به موفقیت برسد و او را ترغیب به داشتن دوستان بیشتری نمودم تا از این طریق انگیزه یبیشتری برای سخن گفتن وابراز وجود داشته باشد
با
اقدام پژوهشی با موضوع چگونه توانستم اعتماد به نفس زهرا دانش آموز کلاس اول آموزشگاه نوید داریاب را تقویت نمایم ؟
اختصاصی از فایل هلپ اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟
اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟         با فرمت word و در 25 صفح املپست سازمانی : معاون آموزگار جویدن ناخن عادتی خج آور، ناپسند و از لحاظ اجتماعی غیرقابل قبول است که در ک ن شیوع بیشتری دارد و می تواند باعث عوارضی مانند کوتاهی غیرعادی ناخن ها، هاب و عفونت اطراف آن و آسیب به رفتار خود فرد شود. کارشناسان علل مختلفی برای جویدن ناخن مطرح می کند. آنان معتقدند علت عمده آن، ناشی از ترس و اضطراب است. و روشی برای ابراز دلگیری ها و دلخوری ها باشد. هنگامی که کودک نمی تواند خشم خود را در مقابل ناکامی ها و محرومیت ها نشان دهد با جویدن ناخن آرامش موقتی پیدا می کند. که آثاری نظیر افت تحصیلی و کاهش اعتماد به نفس همراه دارد و لازم است والدین مربیان مدرسه بیشتر به این مسأله توجه کنند و به سادگی از کنار آن نگذرند. ما وقتی که فرزندانمان مریض جسمی می شوند برای سلامتی آنان تلاش می کنیم اما وقتی عصبی می شوند و پرخاشگری می کنند و افسرده می شوند و ... بر آنان فشار می اوریم و تحقیرشان می کنیم. برای این که کودکی به این اختلال رفتاری دچار نشود والدین باید رابطه ی خوبی با یکدیگر داشته باشند و محیطی آرام و بدون دغدغه برای فرزندان خود فراهم کنند. لذا اینجانب به عنوان آموزگار مدرسه تلاش که تا با اجرای یک طرح اقدام پژوهی، رفتار یکی از آینده سازان کشور عزیزمان، را اصلاح نمایم تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر دانش آموزان در عرصه های مختلف زندگی باشیم.
با
اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟
اختصاصی از اینو دیدی اقدام پژوهی چگونه توانستم رفتارهای نامطلوب پرخاشگری وکمبود توجه را در یک دانش آموزنوجوان استثنایی بهبودبخشم با و پر سرعت .
اقدام پژوهی چگونه توانستم رفتارهای نامطلوب پرخاشگری وکمبود توجه را در یک دانش آموزنوجوان استثنایی بهبودبخشم
اقدام پژوهی چگونه توانستم رفتارهای نامطلوب پرخاشگری وکمبود توجه را در یک دانش آموزنوجوان استثنایی بهبودبخشم  چگونه توانستم رفتارهای نامطلوب پرخاشگری وکمبود توجه را در یک دانش آموزنوجوان استثنایی بهبود بخشم به صورت فایل pdf  
با
اقدام پژوهی چگونه توانستم رفتارهای نامطلوب پرخاشگری وکمبود توجه را در یک دانش آموزنوجوان استثنایی بهبودبخشم

اقدام پژوهی آموزگارابت چگونه توانستم نظم دانش آموزان پایه اول را تقویت کرده و بهبود بخشم اقدام-پژوهی-آموزگارابت -چگونه-توانستم-نظم-دانش-آموزان-پایه-اول-را-تقویت-کرده-و-بهبود-بخشم فایل اقدام پژوهی آموزگارابت چگونه توانستم نظم دانش آموزان پایه اول را تقویت کرده و بهبود بخشم با بهترین کیفیت در قالب word و قابل ویرایش. فایل اختصاصی از فایل هلپ اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم با طرح سوالات جذاب و کاربردی در افزایش سطح یادگیری دانش آموزانم موثر باشم با و پر سرعت .
 اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم با طرح سوالات جذاب و کاربردی در افزایش سطح یادگیری دانش آموزانم موثر باشم
 اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم با طرح سوالات جذاب و کاربردی در افزایش سطح یادگیری دانش آموزانم موثر باشم در این بخش اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم  با طرح سوالات جذاب و کاربردی در افزایش سطح یادگیری دانش آموزانم موثر باشم برای قرار داده شده است. این اقدام پژوهی در 30 صفحه، با فرمت word، قابل ویرایش و کاملاً فهرست و صفحه بندی می باشد.  لازم به ذکر است در این اقدام پژوهی رعایت تمامی فرمت های استاندارد رعایت فاکتورها و چارت های مورد تایید آموزش و پرورش صورت گرفته و همچنین توسط معلمین مجرب طراحی و تدوین گردیده است. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است.
با
اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم با طرح سوالات جذاب و کاربردی در افزایش سطح یادگیری دانش آموزانم موثر باشم
اختصاصی از ژیکو اقدام پژوهی: چگونه توانستم دانش اموزان را به و فرائض دینی جذب نمایم . با و پر سرعت .
اقدام پژوهی: چگونه توانستم دانش اموزان را به و فرائض دینی جذب نمایم .
اقدام پژوهی: چگونه توانستم دانش اموزان را به و فرائض دینی جذب نمایم . تعداد صفحات: 28فهرست مطالبچکیده 2کلمات کلیدی : 3مقدمه. 3بیان مسئله: 5تعریف اصطلاحات: 8روشهای جمع آوری اطلاعات (شواهد ) 1. 9تجزیه و تحلیل داده های شواهد (1) 16انتخاب راه حلها: 19اجرای بهترین راه حل و اقدام: 20گرد آوری اطلاعات ( شواهد2 ) 21ارزشی و نتیجه گیری: 23اعتبار بخشی: 24موانع و محدودیت ها: 25پیشنهادات و را ارها: 26فهرست منابع. 28
با
اقدام پژوهی: چگونه توانستم دانش اموزان را به و فرائض دینی جذب نمایم .
اختصاصی از ژیکو اقدام پژوهی چگونه توانستم اضطراب و استرس علی(اسم مستعار) دانش آموز پایه سوم را از بین ببرم ؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهی چگونه توانستم اضطراب و استرس علی(اسم مستعار) دانش آموز پایه سوم را از بین ببرم ؟
اقدام پژوهی چگونه توانستم اضطراب و استرس علی(اسم مستعار) دانش آموز پایه سوم را از بین ببرم ؟ اقدام پژوهی چگونه توانستم اضطراب و استرس علی(اسم مستعار) دانش آموز پایه سوم را از بین ببرم ؟قدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد. فرمت فایل: ورد قابل ویرایش تعداد صفحات: 26    مقدمه:کلمهٔ استرس را به شیوه های مختلف استفاده می کنند بعضی از استرس برای مراجعه به خواسته ها و فشارهایی استفاده می کنند که شخص با آنها روبه روست و گرفتگی و تنش را واکنش مشخصی در برابر آن موقعیت می دانند. برخی دیگر استرس را سطحی از حالات منفی که شخص با آن روبه روست می دانند و دستهٔ سوم معتقدند اگر تقاضا از شخص بیش از توان او باشد. شخص دچار استرس می شود رسیدن به اه آموزشی که مدارس به عنوان هدف اساسی خود به آنها توجه دارند مست م تأمین بهداشت روانی دانش آموزان است. تحقیقات متعدد نشان می دهند که سلامت روانی دانش آموزان با پیشرفت تحصیلی آنها ارتباط دارد و دانش آموزانی که به نحوی از مشکلات روانی یا از نبود بهداشت روانی مناسب رنج می برند، اغلب با افت تحصیلی مواجه هستند. بنابراین ضروری به نظر می رسد جهت تأمین شرایط مناسب برای نیل به اه آموزشی، تربیتی و تضمین سلامت افراد جامعه در سنین مختلف، عوامل بازدارنده آن را مورد بررسی قرار داد.بیان مساله:اضطراب وضعیت تشدید شدهٔ تحریک هیجانی است که احساس نگرانی یا ترس را هم دربردارد. مثل ترس ، فرد احساس می کند که تهدید می شود. برخلاف ترس ، فرد اغلب منبع تهدید را به شکلی مبهم یا نه چندان دقیق ادراک می کند.یک احساس بسیار ناخوشایند ، و اغلب مبهم دل واپسی است که با یک یا چندتا از احساس های جسمی همراه است. مثل احساس خالی شدن سردل ، تنگی قفسه ، طپش قلب ، سردرد ، میل جبری ناگهانی برای دفع ادرار ، بی قراری. اضطراب یک علامت هشداردهنده است ، خبر از خطری قریب الوقوع می دهد و
با
اقدام پژوهی چگونه توانستم اضطراب و استرس علی(اسم مستعار) دانش آموز پایه سوم را از بین ببرم ؟
اختصاصی از اینو دیدی اقدام پژوهی چگونه توانستم اضطراب و استرس علی(اسم مستعار) دانش آموز پایه سوم را از بین ببرم ؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهی چگونه توانستم اضطراب و استرس علی(اسم مستعار) دانش آموز پایه سوم را از بین ببرم ؟
اقدام پژوهی چگونه توانستم اضطراب و استرس علی(اسم مستعار) دانش آموز پایه سوم را از بین ببرم ؟ اقدام پژوهی چگونه توانستم اضطراب و استرس علی(اسم مستعار) دانش آموز پایه سوم را از بین ببرم ؟قدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد. فرمت فایل: ورد قابل ویرایش تعداد صفحات: 26    مقدمه:کلمهٔ استرس را به شیوه های مختلف استفاده می کنند بعضی از استرس برای مراجعه به خواسته ها و فشارهایی استفاده می کنند که شخص با آنها روبه روست و گرفتگی و تنش را واکنش مشخصی در برابر آن موقعیت می دانند. برخی دیگر استرس را سطحی از حالات منفی که شخص با آن روبه روست می دانند و دستهٔ سوم معتقدند اگر تقاضا از شخص بیش از توان او باشد. شخص دچار استرس می شود رسیدن به اه آموزشی که مدارس به عنوان هدف اساسی خود به آنها توجه دارند مست م تأمین بهداشت روانی دانش آموزان است. تحقیقات متعدد نشان می دهند که سلامت روانی دانش آموزان با پیشرفت تحصیلی آنها ارتباط دارد و دانش آموزانی که به نحوی از مشکلات روانی یا از نبود بهداشت روانی مناسب رنج می برند، اغلب با افت تحصیلی مواجه هستند. بنابراین ضروری به نظر می رسد جهت تأمین شرایط مناسب برای نیل به اه آموزشی، تربیتی و تضمین سلامت افراد جامعه در سنین مختلف، عوامل بازدارنده آن را مورد بررسی قرار داد.بیان مساله:اضطراب وضعیت تشدید شدهٔ تحریک هیجانی است که احساس نگرانی یا ترس را هم دربردارد. مثل ترس ، فرد احساس می کند که تهدید می شود. برخلاف ترس ، فرد اغلب منبع تهدید را به شکلی مبهم یا نه چندان دقیق ادراک می کند.یک احساس بسیار ناخوشایند ، و اغلب مبهم دل واپسی است که با یک یا چندتا از احساس های جسمی همراه است. مثل احساس خالی شدن سردل ، تنگی قفسه ، طپش قلب ، سردرد ، میل جبری ناگهانی برای دفع ادرار ، بی قراری. اضطراب یک علامت هشداردهنده است ، خبر از خطری قریب الوقوع می دهد و
با
اقدام پژوهی چگونه توانستم اضطراب و استرس علی(اسم مستعار) دانش آموز پایه سوم را از بین ببرم ؟
اقدام پژوهی چگونه توانستم از رفتارهای نامطلوب و نادرستی دانش آموزانم در کلاس پیشگیری کنم اقدام پژوهی چگونه توانستم از رفتارهای نامطلوب و نادرستی دانش آموزانم در کلاس پیشگیری کنم اقدام پژوهی چگونه توانستم از رفتارهای نامطلوب و نادرستی دانش آموزانم در کلاس پیشگیری کنم بافرمت ورد وقابل ویرایش در28صفحه اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد و توسط مدیر سایت طراحی گردیده است. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد چکیده توانایی اداره وهدایت کلاس،بخش مهمی ا ...دریافت فایلاقدام پژوهی چگونه توانستم از رفتارهای نامطلوب و نادرستی دانش آموزانم در کلاس پیشگیری کنماقدام پژوهی چگونه توانستم از رفتارهای نامطلوب و نادرستی دانش آموزانم در کلاس پیشگیری کنم اختصاصی از هایدی اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم ضعف درسی دانش آموزانم را بهبود بخشم با و پر سرعت .
 اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم ضعف درسی دانش آموزانم را بهبود بخشم
 اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم ضعف درسی دانش آموزانم را بهبود بخشم موضوع : "چگونه توانستم ضعف درسی دانش آموزانم را بهبود بخشم."                 فرمت فایل word تعداد صفحات30 بیان مسئله (توصیف وضع موجود) چکیده : بارها در کلاس درس خود مشاهده می که تعدادی از دانش آموزانم به دلایل مختلفی نسبت به بقیه دچار افت تحصیلی هستندودرارزشی   های کتبی وشفاهی نمرات پایینی ب می کنندووالدین آنها ازاین موضوع احساس رنج می نمودندوبا همهً تلاش د ی جبران آن برمی  آمدند. در بسیاری از مواقع می  دیدم که شاگردانم دچارتحقیرهاوسرزنش هاوتنبیهات قرار می گرفتندوگاهی نیز گره بسته ی آنان با اتخاذ مواضع نادرست والدین یا خود من بسته تر می شد. با مشاهده ی این مساًله در کلاسم تصمیم گرفتم با پیدا راه حل های مناسب وابتکاری سرنوشت آنها را تغییر دهم،در نتیجه با مطالعهً کتاب های گوناگون وتحقیقات انجام شدهً قبلی توانستم قبل از امتحانات نوبت اول،با برگزاری جلسات مداوم با اولیاوبا اجرای سه روش شامل: 1 - دادن برنامه پیشنهادی درسی 2 - رودررویی وتبادل نظر دانش آموز قوی با ضعیف 3 - تهیهً فرم نظارت خانواده بر امور درسی فرزندشان روز به روز به فراگیری آنان روح تازه ای بخشیده ومیانگین نمرات دانش آموزان ضعیفم را از 7به16 رسانده وآنها را موفق وشاد ببینم.  
با
اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم ضعف درسی دانش آموزانم را بهبود بخشم
اختصاصی از سورنا فایل اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکلات روحی،پرخاشگری و زورگویی زهرا دانش آموز پایه اول آموزشگاه قرآنی مائده را برطرف نمایم؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکلات روحی،پرخاشگری و زورگویی زهرا دانش آموز پایه اول آموزشگاه قرآنی مائده را برطرف نمایم؟
اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکلات روحی،پرخاشگری و زورگویی زهرا دانش آموز پایه اول آموزشگاه قرآنی مائده را برطرف نمایم؟        با فرمت word و در 27 صفح املپست سازمانی :  آموزگاردوره تحصیلی : ابت  بدون شک دانش آموزی که در یک خانواده از هم گسیخته به سر می برد و اختلاف و مشاجرات والدین امنیت خاطر و سلامت عاطفی او را به هم می زند ، افت تحصیلی و کاهش علاقه به درس و مطالعه خواهد داشت .تجربه  نشان داده است که معلمان در آگاه والدین وکنترل رفتار آنان ، نقش تعیین کننده ای ایفا می کند ( ملکی)  و معلّم حافظ اسرار دانش آموز است . درگیری های خانوادگی و مشاجره های پدر و مادر در حضور فرزندان، تأثیرات روحی شدیدی بر ک ن و نوجوانان ناظر بر صحنه می گذارند و در رفتارهای پرخاشگرانه ک ن و نوجوانان اثر مزمن بر جای خواهد گذاشت. به طور کلی ک ن و نوجوانان مرگ پدر و مادر خود را راحت تر از طلاق آنان پذیرا هستند، در فوت پدر و مادر پیوندهای عاطفی، شخصیتی و احساسی و رشته های ارتباط روانی گسسته نمی شود یا کمتر سست می شود و افسردگی و ملال، کوتاه مدت و زودگذر است. در حالی که آثار طویل المدت طلاق در پسران و دختران بیشتر است و مشکلات ناسازگاری در تشکیل خانواده را به وجود می آورد. اینجانب ....چند سالی است که در مدرسه ی ابت مشغول به تدریس هستم  . متأسفانه در این مدّت  با شاگردان مشکل دار بسیاری  مواجه بودم و هر سال با تجربه بیش از قبل سعی در رفع یا کاهش آن نموده ام . امسال هم مثل هر سال از بین دانش آموزم که 21 نفر بودند دانش آموزی مشکل دار به نام زهرا وجود داشت. زهرا دختری بی نظم و حواس پرتی بود که با انجام حرکات ناشی باعث اذیّت و آزار دیگران و زور گویی به آنها شده بود  . من پس از مشاهده و مصاحبه با دیگران متوجّه از هم گسیختگی خانواده و محیط زندگی او شدم و با صحبت با پدر و مادربزرگ  او و دیگران در پی رفع ناامنی و ترس و اختلالات رفتاری و اخلاقی او بر آمدم . پس از مطالعه و بررسی  و همفکری باهمکاران و دیگران و د یش گرفتن روش های مناسب موفّق به کاهش اختلالات رفتاری و اخلاقی او شدم . 
با
اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکلات روحی،پرخاشگری و زورگویی زهرا دانش آموز پایه اول آموزشگاه قرآنی مائده را برطرف نمایم؟
اختصاصی از سورنا فایل اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم از افت تحصیلی دانش آموزان سال سوم رشته ریاضی فیزیک جلوگیری نمایم ؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم از افت تحصیلی دانش آموزان سال سوم رشته ریاضی فیزیک جلوگیری نمایم ؟
اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم از افت تحصیلی دانش آموزان سال سوم رشته ریاضی فیزیک جلوگیری نمایم ؟  اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم از افت تحصیلی دانش آموزان سال سوم رشته ریاضی فیزیک جلوگیری نمایم ؟  فرمت فایل word و قابل ویرایشتعداد صفحات 29قیمت 2000 تومانقسمتی از مجموعهمقدمه :افت تحصیلی مشکلی است  که همه ی دانش آموزان در طول تحصیل خود با آن دست و پنجه نرم میکنند. یکی از نشانه های افت تحصیلی وابسته بودن دانش آموز به والدین است  و والدین بدون توجه به اینکه روزی فرزندشان باید روی پای خودش بایستد و مستقل باشد و بتواند تکالیفش را به تنهایی انجام دهد و این تفکر که همیشه ی هست که در دروس مدرسه به او کمک میکند و از آنجا که وابستگی به مرور زمان شکل میگیرد قطع وابستگی نیز باید به تدریج صورت گیرد. این بدان معنی نیست که اگر دانش آموز شما نیاز به کمکی داشت از او دریغ کنید  بلکه باید هدف شما به گونه ای باشد که اورا در شرایطی قرار دهیم که بتواند روی پای خودش بایستد مثلا در موقع امتحانات نباید از کمک های خود دریغ بورزید بلکه در زمانهایی که امتحان جدی ندارد. در نظام آموزش و پرورش هر هدف تربیتی و آموزش در نهایت به وسیله دبیر تحقق می یابد . روشهای آموزش ، محتوای دروس موضوعهای علمی ، الگوهای تربیتی و رفتارها همه و همه به وسیله دبیر به دانش آموز منتقل می شود . و از این رو در هر تحول آموزشی دبیر از جایگاه و نقش کلیدی بــرخــوردار است . بنـابراین می توان گفت که آموزش و پرورش پویا در جهان متحول و مملو از دگرگونیهای سریع ، نیازمند وجود دبیرانی است که مسائل و مشکلات را ببینند و درک کنند و به جستجوی علل آن پرداخته و را ار ارائه نمایند و به تحقیق و تغییر و نوآوری رغبت و تمایل داشته و قالبهای کهنه ی آموزشی را رها کنند
با
اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم از افت تحصیلی دانش آموزان سال سوم رشته ریاضی فیزیک جلوگیری نمایم ؟
اختصاصی از ژیکو اقدام پژوهی: چگونه توانستم با شیوه تدریس نوین ساعت درس علوم تجربی را برای خود و دانش آموزانم جذاب ؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهی: چگونه توانستم با شیوه تدریس نوین ساعت درس علوم تجربی را برای خود و دانش آموزانم جذاب ؟
اقدام پژوهی: چگونه توانستم با شیوه تدریس نوین ساعت درس علوم تجربی را برای خود و دانش آموزانم جذاب ؟ تعداد صفحات: 19فهرست مطالبچکیده 3مقدمه. 4بیان مساله وتوصیف وضعیت موجود: 4شیوه گرد آوری اطلاعات (شواهد ) 1. 5نظرات همکاران: 6نظرات دانش آموزان : 6اجرای راه حل جدید : 7روش اجرا : 7روش تدریس : 8ارزشی . 10اولین ازرشی کلاس: 11گرد آوری اطلاعات (شواهد ) 2. 13ارزی تاثیر اقدام جدید و اعتبار بخشی : 14نتیجه گیری : 15راههای علاقه مندی دانش آموزان به کلاس : 16پیشنهاداتی جهت فراگیری بهتر درس علوم تجربی : 16کلام آ : 18منابع قابل استفاده : 19
با
اقدام پژوهی: چگونه توانستم با شیوه تدریس نوین ساعت درس علوم تجربی را برای خود و دانش آموزانم جذاب ؟
اختصاصی از سورنا فایل اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟ با و پر سرعت .
 اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟
 اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟ عنوان اقدام پژوهی : چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟               فرمت فایل word تعداد صفحات27 بیان مسئله (توصیف وضع موجود) چکیده جویدن ناخن یکی از عادات ک ن است که والدین را بسیار ناراحت و کلافه می کند. تحقیقات نشان می دهد که تقریباً ۳۸ درصد ک ن ۶ ۴ ساله ناخن هایشان را می جوند.این عادت تا ۱۰ سالگی به اوج خود می رسد و در مواردی تا ۶۰ درصد ک ن افزایش می یابد. همچنین بیشترین میزان ناخن جویدن در پسران ۱۴ ۱۳ ساله است. ناخن جویدن در دختران حدود ۱۱ سالگی به بیشترین حد خود می رسد. جالب این که تقریباً ۲۰ درصد نوجوانان کماکان درگیر این مشکل هستند و ۲۰ ۱۰ درصد این عده نیز تا بزرگسالی عادت ناخن جویدن را حفظ می کنند.اینجانب  محبوبه کاظمی دارای 24 سال سابقه تدریس در مقطع ابت می باشم. شاکر خداوند مهربانی هستم که لطفش را هیچ وقت از بنده اش دریغ نمی ورزد و افتخار می کنم که بتوانم راهرو و ادامه دهنده راه انبیا و اولیای الهی باشم و نور دانش و توانایی را در این دانش آموزان میهن ی شعله ور نمایم. در هفته های اول سال تحصیلی 94ـ 93 متوجه دانش آموزی به نام علی شدم که دائماً در حال جویدن ناخن بود. علی دانش آموزی به ظاهر ت، اما درونی طوفانی و متلاطم داشت. لذا مشاهده ی این وضعیت برایم خوشایند نبود. به خدا توکل و از او خواستم تا با کمکش مشکل بنده ی معصوم اش را برطرف نمایم. در این زمینه در عوامل به وجود آورنده مشکل علی چند فرضیه  مطرح شد؟ برای پیدا جواب های فرضیه شروع به گردآوری اطلاعات که علت اصلی اختلاف والدین و درگیری آن ها بود که علی برای آرام خود و ابراز آن به ناخن جویدن روی آورده است، برای اصلاح رفتار آن اقداماتی از قبیل از 1ـ جلسه مشاوره با خانواده 2ـ مسئولیت دادن و شرکت دادن علی در کارها و فعالیت های گروهی 3ـ جلسه مشاوره با انجمن اولیاء و شورای دانش آموزی 4ـ معرفی علی به مرکز مشاوره شهرستان نهاوند  انجام گرفت که نتیجه آن باعث شد که علی عادت بد ناخن جویدن را کنار بگذارد و خودش هم به این مسأله پی برد که ناخن جویدن راهی برای حل مشکل نمی تواند باشد باید با فکر و تلاش و کمک گرفتن از بزرگترها به حل مشکل خود بپردازد.
با
اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟
اختصاصی از رزفایل گزارش کارآموزی چگونه توانستم استرس دانش آموز را کاهش دهم با و پر سرعت .
 گزارش کارآموزی چگونه توانستم استرس دانش آموز را کاهش دهم
 گزارش کارآموزی چگونه توانستم استرس دانش آموز را کاهش دهم بیان مسئله:
در طول دو ترم تحصیلی 4و5 که به همراه دوستانم برای درس کارآموزی به مدرسه حضرت معصومه (س) می رفتم در کلاس های معین با دانش آموزانی آشنا شده بودم که هر کدام ویژگی خاص خود را داشتند و دانش آموزانی بودند که در موقعیت های متفاوت نتوانسته بودند به دلیل استرس از موقعیت به نتیجه دلخواه در درس برسند ،دانش آموزان دوران راهنمایی به دلیل اینکه در موقعیت و دوران حساسی نسبت به دوران های دیگرقرار دارند این است که در برخورد با افراد و موقعیت های جدید احساس ترس و اضطراب دارند و در طول این استرسی که راه حلی برای آن پیدا نکنند و خود را با آن شرایط وفق ندهند ، ممکن است نسبت به دیگر دانش آموزان و محیط مدرسه علاقه ای نداشته باشند و مشکلات شدید و بیشتری روبرو شوند من در این گزارش دانش آموزی به نام "زهرا" را مورد برسی قرار داده ام که یکی از مشکلات شایع نوجوانان یعنی: "استرس و اضطراب و مشکل اینکه در میان جمع صحبت کند را دارد" با اینکه کمی استرس درس ها برای پیشرفت نیاز و لازم است ولی مقدار بیش از حد آن ممکن است بی علاقگی در دانش آموز ایجاد کند که به نظر دانشمندان و صاحب نظران روانشناسی اضطراب: ((عبارت از ترس فرد از نتایج مجهول مربوط به آینده که گاهی تفکر و اعمال گوناگون را به تعویق می اندازد)) و یا از دیدگاهی دیگر که گفته اند : ((اضطراب شامل احساس عدم اطمینان درماندگی و برانگیختگی فیزیولوژیکی است. به طور کلی اضطراب یک احساس منتشر، بسیار ناخوشایند و اغلب مبهم دلواپسی است که با یک یا چند حس جسمی مانند احساس خالی شدن سردل، تنگی قفسه ، تپش قلب، تعرق؛ سردرد و... همراه است)) از دیگر علایم مربوط به اضطراب می توان به  سرخ شدن،عصبی بودن، تنش، احساس خستگی، بی خو ، لرزش، تنگی نفس، بی حالی، اشکال در تمرکز حواس، تپش قلب، سرگیجه و گوش به زنگ بودن و عدم برقراری روابط با دیگران و ترس از حادثه ها و رویدادها و واکنش ها در برابر دانش آموز اشاره کرد که در صورتی که به  دانش آموز در دوران راهنمایی کمک شود ممکن است استرس اش کمتر شود و اگر به سنین دبیرستان همراه با استرس بیش از اندازه نزدیک شود ممکن است استرس این دوران به افسردگی ، منزوی و گوشه گیری تبدیل  شود استرس در این سنین در دانش آموزان علت های بسیاری دارد که می توان به ترس از مس ه شدن ،ترس از ناتوانی در انجام دادن کارها ،مقایسه شدن توسط والدین و ...،عدم اعتماد به نفس و کم گرفتن خود در برابر مسائل و ...  اشاره کرد . شامل 14 صفحه word
با
گزارش کارآموزی چگونه توانستم استرس دانش آموز را کاهش دهم
اختصاصی از فایلکو اقدام پژوهی چگونه توانستم کمرویی را در حسین دانش آموز پایه اول متوسطه برطرف سازم؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهی چگونه توانستم کمرویی را در حسین دانش آموز پایه اول متوسطه برطرف سازم؟
اقدام پژوهی چگونه توانستم کمرویی را در حسین دانش آموز پایه اول متوسطه برطرف سازم؟         با فرمت word و در 23 صفح املپست سازمانی :  دبیردوره تحصیلی :  متوسطه اول بسیاری از دانش آموزانی که در مقایسه با هم کلاسی هایشان، در کلاس غیرفعال اند، از نظر آموزشی و اجتماعی از رفتار مناسبی برخوردارند، اما نسبت به دیگر دانش آموزان آرام تر بوده ، از انجام کار با دیگران سرباز می زنند. دانش آموزانی که عموما به عنوان بچه های کمرو (فاقد اعتماد به نفس و نگران از نظر اجتماعی ) یا گوشه گیر ( انی که حاضر جواب نیستند، تمایلی به برقراری ارتباط ندارند و خیالباف اند) شناخته می شوند. همان طور که می دانیم هر جا که انتظارات اجتماعی جدید و مبهم باشند، درجاتی از خج کشیدن ، طبیعی است اما خج ی بودن وقتی تبدیل به یک مشکل می شود که صرفاً وابسته به موقعیت نبوده، بلکه اختیاری باشد، تا جایی که به فرد برچسب خج ی زده شود. به ویژه در موقعیتی که فرد این برچسب را پذیرفته ، آن را درونی کند، ممکن است الگوی جامعی از خج ی بودن در او ایجاد شود و علائم دیگری مثل : عدم اعتماد به نفس در ورود به موقعیت اجتماعی و ناراحتی و سرباز زدن از ظاهر شدن در حضور دیگران ، در وی ظاهر گردد. ترس و اضطراب اجتماعی ، ممکن است به یک واکنش درحال پیشرفت نسبت به ش ت های مکرر، بدرفتاری یا دوری از بزرگ ترها یا هم کلاسی نیز منجر شود. بعضی از دانش آموزان ممکن است تطابق گروهی خوبی با هم کلاسی هایشان داشته باشند و بتوانند واکنشی متقابل با دبیر خود انجام دهند، با وجود این وقتی از آنان خواسته می شود به سوالی پاسخ دهند یا در جمعی حضور یابند یا در فعالیتی شرکت کنند تا مورد ارزی قرار گیرند، از نظر ارتباطی با مشکل مواجه می شوند.امسال من هم در کلاس خودم در پایه هفتم در آموزشگاه معراج درانه متوسطه اول با نمونه ای از این دانش آموزان کمرو و خج ی به نام حسین روبرو شدم. بنا بر این تصمیم گرفتم بر روی این مسئله کار کرده و اقدام پژوهی خود را در این راستا به مرحله اجرا درآورم.
با
اقدام پژوهی چگونه توانستم کمرویی را در حسین دانش آموز پایه اول متوسطه برطرف سازم؟
اختصاصی از یاری فایل اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم دانش آموزان دبستان شهید قدوسی کرک علیا را به مطالعه و کتابخوانی علاقه مند کنم؟ با و پر سرعت .
 اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم دانش آموزان دبستان شهید قدوسی کرک علیا را به مطالعه و کتابخوانی علاقه مند کنم؟
 اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم دانش آموزان دبستان شهید قدوسی کرک علیا را به مطالعه و کتابخوانی علاقه مند کنم؟ اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم دانش آموزان دبستان شهید قدوسی کرک علیا را به مطالعه و کتابخوانی علاقه مند کنم؟فرمت فایل word و قابل ویرایشتعداد صفحات 21قیمت 2000 تومان قسمتی از مجموعهمقدمه                                          برخی صاحبنظران برآنند که آموزش و پرورش به جای انبار معلومات در ذهن دانش آموزان، شایسته است به تقویت حس کنجکاوی و پرسشگری آن ها بپردازد و افرادی خلاق و پژوهشگر تربیت نماید و این روش، بسی زیباتر خواهد بود. معیار تعلیم و تربیت باید فراتر از حافظه محوری و انباشتن حافظه دانش آموزان باشد و البته با تغییراتی که مطابق سند تحول بنیادین در کتب درسی اتفاق می افتد،آموزش و پرورش به سمت پرورش افرادی کنجکاو و پژوهشگر که موجب استقلال و سربلندی کشورمان خواهد شد در حرکت است. روشن است که رسیدن به اه بزرگ، نیازمند افکار و همّت های بزرگتری است و به بیانی بهتر و روشن تر تا یک فرد یا سیستم، یادگیرنده و پژوهنده نباشد سخت و البته ناممکن است بتواند به سرمنزل اه و مقاصد بزرگ و متعالی دست یابد.به هرحال، باید تلاش کرد هرلحظه و در هر دوره ای به مجهولات و پرسش های دانش آموزان افزود و چنان طرحی انداخت که دانش آموزان در هیچ مرحله ای خود را از تحصیل و مطالعه فارغ نبینند و آن را بگویند که دانشمند بزرگ ایران، ابن سینا می گفت که: « تا بدانجا رسید دانش من / تا بدانم همی که نادانم». باید دانش آموزان را از همان ابتدا تشنه گردانیم تا خود در پی حقیقت قدم بردارند و رنج کشف حقایق و ب معارفدر کام آنها، چونان شهدی گوارا باشد. ژان پیاژه معتقد است: «هرگاه چیزی را به کودک آموزش دهیم مانع می شویم تا خود کودک شخصاً آن را کشف و اختراع کند.«(ژان پیاژه؛ ص137). بنابراین، باید در ذهن دانش آموزان مساله و پرسش ایجاد کرد و با ایجاد انگیزه و رغبت در وجودشان، باعث حرکت و پویایی آنها به سمت رسیدن به روشنایی علم و معرفت شد.
با
اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم دانش آموزان دبستان شهید قدوسی کرک علیا را به مطالعه و کتابخوانی علاقه مند کنم؟
اقدام پژوهی آموزگاران ابت چگونه توانستم دانش آموزان را به خواندن قرآن تشویق نمایم ؟ اقدام پژوهی آموزگاران ابت چگونه توانستم دانش آموزان را به خواندن قرآن تشویق نمایم ؟ اقدام پژوهی آموزگاران ابت   چگونه توانستم دانش آموزان را به خواندن قرآن تشویق نمایم  بافرمت ورد وقابل ویرایش اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد و توسط مدیر سایت طراحی گردیده است. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد چکیده      عنوان ...دریافت فایلاقدام پژوهی آموزگاران ابت چگونه توانستم دانش آموزان را به خواندن قرآن تشویق نمایم ؟اقدام پژوهی آموزگاران ابت چگونه توانستم دانش آموزان را به خواندن قرآن تشویق نمایم ؟اقدام پژوهی آموزگاران ابت چگونه توانستم دانش آموزان را به خواندن قرآن تشویق نمایم ؟اقدام پژوهی آموزگاران ابت چگونه توانستم دانش آموزان را به خواندن قرآن تشویق نمایم ؟ اختصاصی از یاری فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟.. با و پر سرعت .
تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟..
 تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟..  تجربیات مدون آموزشی چگونه توانستم  رفتارهای نادرست  و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟فرمت فایل: وردتعداد صفحات: 41     چکیده ...............................................................................................................................  1مقدمه ................................................................................................................................. 2توصیف وضعیت موجود و تشخیص مسئله  ........................................................................ 3   گرد آوری اطلاعات ( شواهد ا )  ........................................................................................ 6تجزیه و تحلیل وتفسیرها ................................................................................................... 11انتخاب راه جدید به صورت موقّت ................................................................................... 16اجرای طرح جدید و نظارت بر آن  ................................................................................... 23گرد آوری اطلاعات (شواهد 2) ........................................................................................ 33       ارزشی تاثیر اقدام جدید وتعیین اعتبار ............................................................................36   ارائه را ارها  ................................................................................................................. 37منابع ................................................................................................................................ 38

چکیده اینجانب ساره…………، معلم پایه اول ابت با مدرک تحصیلی ……………. مدت ………… است که مشغول تعلیم و تربیت فرزندان این آب و خاک می باشم . در سال جاری در دبستان …….. واقع در ………………………. دوران خدمت خود را گذراندم .در کلاس من دانش آموزی به نام محمد بود که اص ا سیستانی بود و مدت کمی هم بود که بخاطر کار پدر خود به شمال مهاجرت کرده بودند . متاسفانه این دانش آموز دچار بعضی اختلالات رفتاری ناشایست شده بود . از قبیل  شلوغی ، مس ه دیگران، اذیت دادن به دیگر دانش آموزان ،حسودی ، تنبلی ،  بی حوصلگی ، ، لجبازی ،سردرد بود.در پایان با را ارهایی که توسط خودم و همکاران اجرا شد توانستیم مشکل این دانش آموز را رفع نماییم . این را ارها به شرح زیر است :1- محبت به موقع و متناسب به فرزندان ودانش آموزان ، موجب کاهش اختلالات رفتاری می شود.2- توجه به موقع، محبت ، تقویت نکات مثبت ، پرورش اعتماد به نفس ، موجب نگرش مثبت فرد نسبت به خود و دیگران می شود.3- ایجاد انگیزه و ایجاد نگرش مثبت فرد نسبت به خود ومعلم و دیگران موجب بهبود وضعیت تحصیلی و رفتاری  فرد می شود.4- بین فرزندان نباید تبعیض قائل شد .5- بهتر است برای شناسایی و رفع مشکل از راهنمایی های صاحب نظران استفاده گردد .6- بهتر است برای رفع مشکل ،  نظریه های علمی و تحقیقات گذشته مورد توجّه قرارگیرد . تا دارای اعتبار می باشد.کلید واژه : دانش آموز – پایه اول – رفتار ناشایست – حسادت –
با
تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟..
اختصاصی از فایل هلپ فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟ . با و پر سرعت .
 فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟ .
 فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟ .  تجربیات مدون آموزشی چگونه توانستم  رفتارهای نادرست  و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟فرمت فایل: وردتعداد صفحات: 41     چکیده ...............................................................................................................................  1مقدمه ................................................................................................................................. 2توصیف وضعیت موجود و تشخیص مسئله  ........................................................................ 3   گرد آوری اطلاعات ( شواهد ا )  ........................................................................................ 6تجزیه و تحلیل وتفسیرها ................................................................................................... 11انتخاب راه جدید به صورت موقّت ................................................................................... 16اجرای طرح جدید و نظارت بر آن  ................................................................................... 23گرد آوری اطلاعات (شواهد 2) ........................................................................................ 33       ارزشی تاثیر اقدام جدید وتعیین اعتبار ............................................................................36   ارائه را ارها  ................................................................................................................. 37منابع ................................................................................................................................ 38

چکیده اینجانب ساره…………، معلم پایه اول ابت با مدرک تحصیلی ……………. مدت ………… است که مشغول تعلیم و تربیت فرزندان این آب و خاک می باشم . در سال جاری در دبستان …….. واقع در ………………………. دوران خدمت خود را گذراندم .در کلاس من دانش آموزی به نام محمد بود که اص ا سیستانی بود و مدت کمی هم بود که بخاطر کار پدر خود به شمال مهاجرت کرده بودند . متاسفانه این دانش آموز دچار بعضی اختلالات رفتاری ناشایست شده بود . از قبیل  شلوغی ، مس ه دیگران، اذیت دادن به دیگر دانش آموزان ،حسودی ، تنبلی ،  بی حوصلگی ، ، لجبازی ،سردرد بود.در پایان با را ارهایی که توسط خودم و همکاران اجرا شد توانستیم مشکل این دانش آموز را رفع نماییم . این را ارها به شرح زیر است :1- محبت به موقع و متناسب به فرزندان ودانش آموزان ، موجب کاهش اختلالات رفتاری می شود.2- توجه به موقع، محبت ، تقویت نکات مثبت ، پرورش اعتماد به نفس ، موجب نگرش مثبت فرد نسبت به خود و دیگران می شود.3- ایجاد انگیزه و ایجاد نگرش مثبت فرد نسبت به خود ومعلم و دیگران موجب بهبود وضعیت تحصیلی و رفتاری  فرد می شود.4- بین فرزندان نباید تبعیض قائل شد .5- بهتر است برای شناسایی و رفع مشکل از راهنمایی های صاحب نظران استفاده گردد .6- بهتر است برای رفع مشکل ،  نظریه های علمی و تحقیقات گذشته مورد توجّه قرارگیرد . تا دارای اعتبار می باشد.کلید واژه : دانش آموز – پایه اول – رفتار ناشایست – حسادت –
با
فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟ .
اختصاصی از هایدی فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟. با و پر سرعت .
 فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟.
 فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟.  تجربیات مدون آموزشی چگونه توانستم  رفتارهای نادرست  و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟فرمت فایل: وردتعداد صفحات: 41     چکیده ...............................................................................................................................  1مقدمه ................................................................................................................................. 2توصیف وضعیت موجود و تشخیص مسئله  ........................................................................ 3   گرد آوری اطلاعات ( شواهد ا )  ........................................................................................ 6تجزیه و تحلیل وتفسیرها ................................................................................................... 11انتخاب راه جدید به صورت موقّت ................................................................................... 16اجرای طرح جدید و نظارت بر آن  ................................................................................... 23گرد آوری اطلاعات (شواهد 2) ........................................................................................ 33       ارزشی تاثیر اقدام جدید وتعیین اعتبار ............................................................................36   ارائه را ارها  ................................................................................................................. 37منابع ................................................................................................................................ 38

چکیده اینجانب ساره…………، معلم پایه اول ابت با مدرک تحصیلی ……………. مدت ………… است که مشغول تعلیم و تربیت فرزندان این آب و خاک می باشم . در سال جاری در دبستان …….. واقع در ………………………. دوران خدمت خود را گذراندم .در کلاس من دانش آموزی به نام محمد بود که اص ا سیستانی بود و مدت کمی هم بود که بخاطر کار پدر خود به شمال مهاجرت کرده بودند . متاسفانه این دانش آموز دچار بعضی اختلالات رفتاری ناشایست شده بود . از قبیل  شلوغی ، مس ه دیگران، اذیت دادن به دیگر دانش آموزان ،حسودی ، تنبلی ،  بی حوصلگی ، ، لجبازی ،سردرد بود.در پایان با را ارهایی که توسط خودم و همکاران اجرا شد توانستیم مشکل این دانش آموز را رفع نماییم . این را ارها به شرح زیر است :1- محبت به موقع و متناسب به فرزندان ودانش آموزان ، موجب کاهش اختلالات رفتاری می شود.2- توجه به موقع، محبت ، تقویت نکات مثبت ، پرورش اعتماد به نفس ، موجب نگرش مثبت فرد نسبت به خود و دیگران می شود.3- ایجاد انگیزه و ایجاد نگرش مثبت فرد نسبت به خود ومعلم و دیگران موجب بهبود وضعیت تحصیلی و رفتاری  فرد می شود.4- بین فرزندان نباید تبعیض قائل شد .5- بهتر است برای شناسایی و رفع مشکل از راهنمایی های صاحب نظران استفاده گردد .6- بهتر است برای رفع مشکل ،  نظریه های علمی و تحقیقات گذشته مورد توجّه قرارگیرد . تا دارای اعتبار می باشد.کلید واژه : دانش آموز – پایه اول – رفتار ناشایست – حسادت –
با
فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟.
اختصاصی از فایلکو فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟ با و پر سرعت .
فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟
فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟  تجربیات مدون آموزشی چگونه توانستم  رفتارهای نادرست  و ناشایست دانش آموز پایه اول ابت ام را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟فرمت فایل: وردتعداد صفحات: 41     چکیده ...............................................................................................................................  1مقدمه ................................................................................................................................. 2توصیف وضعیت موجود و تشخیص مسئله  ........................................................................ 3   گرد آوری اطلاعات ( شواهد ا )  ........................................................................................ 6تجزیه و تحلیل وتفسیرها ................................................................................................... 11انتخاب راه جدید به صورت موقّت ................................................................................... 16اجرای طرح جدید و نظارت بر آن  ................................................................................... 23گرد آوری اطلاعات (شواهد 2) ........................................................................................ 33       ارزشی تاثیر اقدام جدید وتعیین اعتبار ............................................................................36   ارائه را ارها  ................................................................................................................. 37منابع ................................................................................................................................ 38

چکیده اینجانب ساره…………، معلم پایه اول ابت با مدرک تحصیلی ……………. مدت ………… است که مشغول تعلیم و تربیت فرزندان این آب و خاک می باشم . در سال جاری در دبستان …….. واقع در ………………………. دوران خدمت خود را گذراندم .در کلاس من دانش آموزی به نام محمد بود که اص ا سیستانی بود و مدت کمی هم بود که بخاطر کار پدر خود به شمال مهاجرت کرده بودند . متاسفانه این دانش آموز دچار بعضی اختلالات رفتاری ناشایست شده بود . از قبیل  شلوغی ، مس ه دیگران، اذیت دادن به دیگر دانش آموزان ،حسودی ، تنبلی ،  بی حوصلگی ، ، لجبازی ،سردرد بود.در پایان با را ارهایی که توسط خودم و همکاران اجرا شد توانستیم مشکل این دانش آموز را رفع نماییم . این را ارها به شرح زیر است :1- محبت به موقع و متناسب به فرزندان ودانش آموزان ، موجب کاهش اختلالات رفتاری می شود.2- توجه به موقع، محبت ، تقویت نکات مثبت ، پرورش اعتماد به نفس ، موجب نگرش مثبت فرد نسبت به خود و دیگران می شود.3- ایجاد انگیزه و ایجاد نگرش مثبت فرد نسبت به خود ومعلم و دیگران موجب بهبود وضعیت تحصیلی و رفتاری  فرد می شود.4- بین فرزندان نباید تبعیض قائل شد .5- بهتر است برای شناسایی و رفع مشکل از راهنمایی های صاحب نظران استفاده گردد .6- بهتر است برای رفع مشکل ،  نظریه های علمی و تحقیقات گذشته مورد توجّه قرارگیرد . تا دارای اعتبار می باشد.کلید واژه : دانش آموز – پایه اول – رفتار ناشایست – حسادت –
با
فایل تجربیات مدون اول ابت چگونه توانستم رفتارهای نادرست دانش آموز را با کمک پژوهش و تحقیق اصلاح کنم ؟
اختصاصی از یاری فایل اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم وضعیت درسی دانش آموزان ضعیف کلاسم را بهبود بخشم با و پر سرعت .
 اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم وضعیت درسی دانش آموزان ضعیف کلاسم را بهبود بخشم
 اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم وضعیت درسی دانش آموزان ضعیف کلاسم را بهبود بخشم  موضوع اقدام پژوهی : چگونه توانستم وضعیت درسی دانش آموزان ضعیف کلاسم را بهبود بخشم               فرمت فایل word تعداد صفحات33 بیان مسئله (توصیف وضع موجود)  چکیده  بارها در کلاس درس خود مشاهده می که تعدادی از دانش آموزانم به دلایل مختلفی نسبت به بقیه دچار افت تحصیلی هستندودرارزشی های کتبی وشفاهی نمرات پایینی ب می کنندووالدین آنها ازاین موضوع احساس رنج می نمودند و با همهً تلاش د ی جبران آن برمی  آمدند.  در بسیاری از مواقع می دیدم که شاگردانم دچارتحقیرهاوسرزنش ها وتنبیهات قرار می گرفتندوگاهی نیز گره بسته ی آنان با اتخاذ مواضع نادرست والدین یا خود من بسته تر می شد.       با مشاهده ی این مساًله در کلاسم تصمیم گرفتم با پیدا راه حل های مناسب وابتکاری سرنوشت آنها را تغییر دهم،در نتیجه با مطالعهً کتاب های گوناگون وتحقیقات انجام شدهً قبلی توانستم قبل از امتحانات نوبت اول،با برگزاری جلسات مداوم با اولیا و با اجرای سه روش شامل:   1 - دادن برنامه پیشنهادی درسی   2 - رودررویی وتبادل نظر دانش آموز قوی با ضعیف   3 - تهیهً فرم نظارت خانواده بر امور درسی فرزندشان روز به روز به فراگیری آنان روح تازه ای بخشیده ومیانگین نمرات دانش آموزان ضعیفم را از 7به16 رسانده وآنها را موفق وشاد ببینم.
با
اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم وضعیت درسی دانش آموزان ضعیف کلاسم را بهبود بخشم
1-شناخت دانش آموز 2-ایجاد محیط امن در کلاس 3-علاقه داشتن به دانش آموزان 4-آموزش دادن از اعماق وجود معلم 5-قابل فهم نمودن مطالب برای دانش آموز 6-مشخص نکات مهم درسی وتکرار آن 7-آموزش چگونه فکر 8-پرسیدن سوالات خوب از دانش آموزان 9-گوش دادن به صحبت های دانش آموزان 10-رعایت تعادل در آموزش 11-حساسیت به تغییرات در کلاس 12-استفاده ن از روشهای ی ان برا. اختصاصی از نیک فایل اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم درس ریاضی پایه دوم را برای دانش آموزانم شیرین وجذاب کنم با و پر سرعت .
 اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم درس ریاضی پایه دوم را برای دانش آموزانم شیرین وجذاب کنم
 اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم درس ریاضی پایه دوم را برای دانش آموزانم شیرین وجذاب کنم موضوع : چگونه توانستم درس ریاضی پایه دوم را برای دانش آموزانم شیرین وجذاب کنم               فرمت فایل word تعداد صفحات28 بیان مسئله (توصیف وضع موجود) چکیده همه ی معلمان و همکاران من که پایه دوم را تدریس می کنند،  اذعان می کنند که در درس ریاضی مبحث ساعت ،محور، اعدادزوج وفرد و.... برای دانش آموزان ونحوه ی آموزش این کاربرای آنها بحثی بسیارمهم است .همه ی همکارانی که دراین پایه تدریس داشته اندمعتقدبودندکه این مباحث تاسالهای بعدی نیزبدرددانش آموزان می خورندوبرخی تجربه های عملی مفیدی داشتند.نظرات آنها رایادداشت نمودم سپس به مطالعه چندکتاب واستفاده ازمطالب یکی دو سایت آموزشی اینترنتی پرداختم.ازبچه ها نیزنظرسنجی که تدریس درمحیط کلاس بهتراست یا حیاط مدرسه سپس با مدیرمدرسه هماهنگی که کدام زنگ ورزش ندارند .تا تدریس رادرحیاط انجام دهم.  
با
اقدام پژوهی با موضوع: چگونه توانستم درس ریاضی پایه دوم را برای دانش آموزانم شیرین وجذاب کنم
اختصاصی از یارا فایل اقدام پژوهی چگونه توانستم بوسیله تفکر خلاقانه و مدیریت رفتار کنترل دانش آموز بیش فعالم کیانا را به دست بگیرم؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهی چگونه توانستم بوسیله تفکر خلاقانه و مدیریت رفتار کنترل دانش آموز بیش فعالم کیانا را به دست بگیرم؟
اقدام پژوهی چگونه توانستم بوسیله تفکر خلاقانه و مدیریت رفتار کنترل دانش آموز بیش فعالم کیانا را به دست بگیرم؟         با فرمت word و در 26 صفح املپست سازمانی :  آموزگاردوره تحصیلی : دبستان ناآرامی در کلاس درس با مسایلی چون جابه جا شدن روی نیمکت، صحبت با نفر کناری، پشت سری و...، ایجاد صدا مانند ضرب گرفتن روی میز یا جامیز، ساییدن کف پا به زمین، نقاشی روی میز، دفتر، کتاب و... مشخص می شود. اغلب این دانش آموزان به آموزگار خیره می شوند، نکات درسی را یادداشت می کنند، اما در تمام این مدت، نمی دانند چه می نویسند و فقط به صورت غیرارادی چیزی را شنیده و یادداشت می کنند، اما در حقیقت در رویای خود غوطه ور هستند (نمونه ای از رویایی شدن).بر اساس آمار روانشناسان آموزشی ۵ تا ۱۰ درصد دانش آموزان مبتلا به «ناتوانی در تمرکز و بیش فعالی» (add) هستند و به این ترتیب، در هر کلاس تقریباً ۲ نفر از دانش آموزان مبتلا به add هستند.این عارضه بیماری نیست، بلکه به صورت ژنتیکی، کودک فعال تر از همسالان خود است. اگر چه اغلب این ک ن در زمره ک ن با ضریب هوشی بالا قرار می گیرند، اما از کودکی به دلیل وجود این مسأله، کم حوصله و بی دقت بوده، زودتر از همسالان خود از تماشای تلویزیون، بازی و... خسته شده و دایما در حال تحرک هستند. با وجود همه این نکات، بسیار سریع الانتقال بوده و گیرایی بالایی دارند و شاید یکی از دلایل این بی حوصلگی و خستگی آنها همین مسأله باشد.در دوران مدرسه، این عارضه کماکان همراه کودک است. طبق اعلام مرکز روانشناسی _ آموزشی نقش آموزگار و والدین تأثیر مهمی در درمان این ک ن دارد. توجه به این نکته ضروری است رفتارهای افراد مبتلا به «بیش فعالی» غیر ارادی است و از سر لج بازی، شیطنت نامطلوب و... نبوده و به عبارتی رفتارها «هدفمند» و به قصد «آزار» نیستند. اینجانب .....آموزگار پایه دوم آموزشگاه …. در کلاسم  با دانش آموزی به نام کیانا برخورد که از مشکل بیش فعالی و کمبود توجه رنج می برد بنابر این تصمیم گرفتم در رابطه با این موضوع به تحقیق و پژوهش بپردازم
با
اقدام پژوهی چگونه توانستم بوسیله تفکر خلاقانه و مدیریت رفتار کنترل دانش آموز بیش فعالم کیانا را به دست بگیرم؟
دکلمه برای روز دانش اموز
سرود روز دانش آموز
شعرروزدانش اموز
شعر به مناسبت روز دانش آموز
شعر روز دانش آموز 13 آبان
شعر میریم اردو
نقاشی روز دانش اموز
متن زیبا برای روز دانش اموز ادامه مطلب اختصاصی از یارا فایل اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم اختلالات رفتاری دانش آموزم (مینا) را در زنگ ورزش برطرف نمایم؟ با و پر سرعت .
 اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم اختلالات رفتاری دانش آموزم (مینا) را در زنگ ورزش برطرف نمایم؟
 اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم اختلالات رفتاری دانش آموزم (مینا) را در زنگ ورزش برطرف نمایم؟   اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم اختلالات رفتاری دانش آموزم (مینا) را در زنگ ورزش برطرف نمایم؟فرمت فایل word و قابل ویرایش  تعداد صفحات 24
 قیمت 2000 تومان قسمتی از مجموعهمقدمه: اختلالات  رفتاری دانش آموزان ، یکی از مسائلی است که معمولاً معلمان با آن مواجه هستند . یکی از عوامل بازدارنده در امر تحصیل ، اختلالات رفتاری می باشد . معلّمان در برابر اختلالات رفتاری ، به شکل های متفاوتی از خود ع العمل نشان می دهند . برخی از معلّمان آنان را به شدّت سرکوب می کنند . بعضی از معلمان ، در مقابل آنان کو تاه می آ یند ؛ بعضی دیگر آنان را به حال خود رها می کنند . امّا  واقعیت این است که در این ح مشکل ادامه خواهد یافت و مشکلات دیگری نیز به دنبال خواهد آورد .به نظر می رسد راه منطقی این است که وقتی مشکلی در کلاس پیش می آید ؛ بهتر است ابتدا آن مشکل شناسایی شود سپس  به صورت علمی مورد بررسی قرار گیرد . بعد از آن راه حل هایی جهت رفع مشکل پیدا کرده و به صورت عملی آن مسئله رفع گردد. 
با
اقدام پژوهشی باموضوع چگونه توانستم اختلالات رفتاری دانش آموزم (مینا) را در زنگ ورزش برطرف نمایم؟
اختصاصی از فایل هلپ اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟ با و پر سرعت .
اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟
اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟ لینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحات: 27 فهرست مطالب:چکیده مقدمه بیان مسأله توصیف وضعیت موجودگرد آوری شواهد یکتجزیه و تفسیر داده هاجلسه مشاوره با خانوادهگردآوری شواهد شماره دوعلل ناخن جویدنانواع و تنوع ناخن جویدن در ک ن علائم و نشانه ناخن جویدن ک ننتیجه گیریارزشی تأثیر اقدام جدید و تعیین اعتبار آنپیشنهاداتمنابع  مقدمه جویدن ناخن عادتی خج آور، ناپسند و از لحاظ اجتماعی غیرقابل قبول است که در ک ن شیوع بیشتری دارد و می تواند باعث عوارضی مانند کوتاهی غیرعادی ناخن ها، هاب و عفونت اطراف آن و آسیب به رفتار خود فرد شود. کارشناسان علل مختلفی برای جویدن ناخن مطرح می کند. آنان معتقدند علت عمده آن، ناشی از ترس و اضطراب است. و روشی برای ابراز دلگیری ها و دلخوری ها باشد. هنگامی که کودک نمی تواند خشم خود را در مقابل ناکامی ها و محرومیت ها نشان دهد با جویدن ناخن آرامش موقتی پیدا می کند. که آثاری نظیر افت تحصیلی و کاهش اعتماد به نفس همراه دارد و لازم است والدین مربیان مدرسه بیشتر به این مسأله توجه کنند و به سادگی از کنار آن نگذرند. ما وقتی که فرزندانمان مریض جسمی می شوند برای سلامتی آنان تلاش می کنیم اما وقتی عصبی می شوند و پرخاشگری می کنند و افسرده می شوند و ... بر آنان فشار می اوریم و تحقیرشان می کنیم. برای این که کودکی به این اختلال رفتاری دچار نشود والدین باید رابطه ی خوبی با یکدیگر داشته باشند و محیطی آرام و بدون دغدغه برای فرزندان خود فراهم کنند. لذا اینجانب به عنوان آموزگار مدرسه تلاش که تا با اجرای یک طرح اقدام پژوهی، رفتار یکی از آینده سازان کشور عزیزمان، را اصلاح نمایم تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر دانش آموزان در عرصه های مختلف زندگی باشیم.
با
اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس اول بهبود بخشم ؟
اقدام پژوهی آموزگارابت چگونه توانستم دانش آموزان آموزشگاهم را به خوردن صبحانه ترغیب نمایماقدام پژوهی آموزگارابت چگونه توانستم دانش آموزان آموزشگاهم را به خوردن صبحانه ترغیب نمایماقدام پژوهی آموزگارابت چگونه توانستم دانش آموزان آموزشگاهم را به خوردن صبحانه ترغیب نمایم اقدام پژوهی آموزگارابت چگونه توانستم دانش آموزان آموزشگاهم را به خوردن صبحانه ترغیب نمایم بافرمت ورد وقابل ویرایش اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد و توسط مدیر سایت طراحی گردیده است. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد چکیده صبحانه و تغذیه مناسب انرژی مورد نیاز بد ...دریافت فایلاقدام پژوهی آموزگارابت چگونه توانستم دانش آموزان آموزشگاهم را به خوردن صبحانه ترغیب نمایماقدام پژوهی آموزگارابت چگونه توانستم دانش آموزان آموزشگاهم را به خوردن صبحانه ترغیب نمایم اقدام پژوهی مربی بهداشت چگونه توانستم دانش آموزانم رابه رعایت بهداشت فردی ترغیب کنم اقدام پژوهی مربی بهداشت چگونه توانستم دانش آموزانم رابه رعایت بهداشت فردی ترغیب کنم اقدام پژوهی مربی بهداشت چگونه توانستم دانش آموزانم رابه رعایت بهداشت فردی ترغیب کنم بافرمت ورد وقابل ویرایش اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد و توسط مدیر سایت طراحی گردیده است. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد چکیده در مدارسی که اصول بهداشتی رعایت می شود (مدارس سالم ...دریافت فایلاقدام پژوهی مربی بهداشت چگونه توانستم دانش آموزانم رابه رعایت بهداشت فردی ترغیب کنماقدام پژوهی مربی بهداشت چگونه توانستم دانش آموزانم رابه رعایت بهداشت فردی ترغیب کنماقدام پژوهی مربی بهداشت چگونه توانستم دانش آموزانم رابه رعایت بهداشت فردی ترغیب کنم