البر رونالدو احمق نیست که خواهان جذب لوا است

به نقل از خبرگزاریها در مورد البر رونالدو احمق نیست که خواهان جذب لوا است : شاید عجیب ترین تیمی که در این میان خواهان جذب رونالدو باشد، باشگاه سابق وی اسپورتینگ لیسبون است. نشریه دایاریو گل مدعی شد که رونالدو قصد دارد آندره سیلوا، هموطنش را راهی مادرید کند. باشگاه پرتغالی از تصمیم جدید مهاجم رئال مادرید بهره برد و خواهان بازگشت بازیکن پیشین خود شد. اگر نصف تلاشی که برای به احمق در نظر نرسیدنمان می کنیم برای احمق نبودنمان می کردیم این همه احمق به نظر نمی رسیدیم. 32.2 درصد از هواداران تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا خواهان حذف کریستیانو رونالدو از ترکیب اصلی این تیم هستند. رو مه آاس چاپ اسپانیا با انجام یک نظرسنجی از خوانندگان خود خواسته است برای وج رئال مادرید از بحران کنونی راه حل ارایه بدهند و در پاسخ حدود 92.1 درصد از هواداران خواستار حذف کریم بنزما، گرت بیل و رونالدو از ترکیب 4-4-2 این تیم شدند. هواداران رئال دیگر رونالدو را نمی خواهند فیلسوفی را می شناسم که می گوید:" فقط یک احمق از اینکه او را احمق خطاب کنی می ترسد!" عبارت "من احمق نیستم" به طور کلی با عبارت " تو احمقی" فرقی نمی کند. بار منفی و ترس و عدم اطمینان از خود این جمله من را وادار به پوزخند زدن می کند. نقد و استدلال درست هیچ وقت اول و آ ش "من احمق نیستم" یا "تو احمقی" ندارد. حتی حتی اگر هم داشته باشد آنقدر بی اهمیت ا. از هر طرف که نگاه میکنم به یه جواب میرسم احمق بودم خیلی احمق بودم شاید بخاطر اینکه اون موقع سنم کم بود و نفهمیدم هر کار ی حماقت بود زیادی احمق بودم خیلی ساده می فهمم حالا چرا چرایی که بخاطرش خودم رو بارها جستجو و تو رو حضور بدل رونالدو در یوم و برخورد دیدنی کی روش و بدل رونالدو . در پایان دیدار تیم ملی ایران و ازب تان که با برد ۲-۰ ایرن و ضعود به جام حهانی همراه بود ، کی روش و بدل رونالدو با یکدیگر دیدار… اکثریت هواداران رونالدو رفتار اخیر رونالدو و تهدید او به ج را درک نمی کنند. یکی از دوستان نزدیک رونالدو در مصاحبه ای فاش ساخت که رونالدو دوست دارد در اسپورتینگ لیسبون با فوتبال خداحافظی کند. "من فکر میکنم آدم باید احمق باشه که زندگی و بودن تو همچین دنیایی رو دوست داشته باشه. برای سالم موندن و عذاب نکشیدن مجبوریم ادای احمق هارو در بیاریم ." +حرف بزنید. زیادی ته اینجا....
ورزش سه نوشت:یکی از دوستان نزدیک رونالدو در مصاحبه ای فاش ساخت که رونالدو دوست دارد در اسپورتینگ لیسبون با فوتبال خداحافظی کند. در مجموع اما رونالدو با 34 گل روی ضربات کاشته، یک گل ازمسی پیش است ولی با ادامه این روند به نظر نمی رسد که فوق ستاره آرژانتینی فاصله چندانی با پیشی گرفتن از رونالدو داشته باشد. رونالدو، ستاره سابق برزیل به مقایسه ستارگان نسل خودش با دوره فعلی حکمرانی مسی و کریستیانو رونالدو پرداخت.
با انتشار ع های جدیدی از کریستیانو رونالدو و جورجینا, مشخص شد که معشوقه رونالدو واقعا باردار است.بارداری معشوقه کریستیانو رونالدوبارداری معشوقه کریستیانو رونالدو , در تازه ترین تصاویری که از کریستیانو رونالدو و جورجینا منتشر شدهاست, بارداری وی کاملا مشهود است!پس از انتشار این تصاویر بسیاری از رسانه های اسپانیایی تاکید د که ط. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، با مصدومیت روبرت لواندوفسکی و توماس مولر بایرن مونیخ در پست مهاجم با مشکل روبه رو شد و این موضع سبب شده است تا جیووانی البر مهاجم سابق بایرن مونیخ به انتقاد از سیاست تیم بندی کارلو آنچ بپردازد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
آیا بیشعور با احمق برابر است؟!

حقیقتش را که بخواهید احمق مجرم نیست ...بیمار است....
معمولاً احمق ها آگاهانه دست به حماقت نمی زنند...
خیلی از آن ها حتی فکر می کنند که دمند و دانا هستند...نه....احمق!
احمق ها بیشتر از آنکه موجب تنفر بشوند، مایه ترحمند....
بیشعور ها داستان شان با احمق ها فرق دارد.

((( ی که ساعت سه صبح بوق م. هرچند پرز(رئیس باشگاه رئال) دو شب پیش به حمایتی بی سابقه از رونالدو پرداخت و به گفته آس، رونالدو از مواضع قبلی خود عقب نشینی کرده؛ با این حال باید منتظر ملاقات رودرروی cr7 و پرز ماند تا وضعیت نهایی فوق ستاره پرتغالی مشخص شود. حذف بارسا از لیگ قهرمانان و درخشش رونالدو در نیمه نهایی این جام سبب شده تا بسیاری رونالدو را برنده احتمالی توپ طلای 2017 بدانند. بازی اول (که مقابل سوئیس ش ت خوردیم) بهترین بازیکنمان یعنی رونالدو را نداشتیم. حالا داستان به کلی عوض خواهد شد. من می دانم که آنچه رونالدو می خواهد، حضور در جام جهانی است. بنابراین اگر از او بپرسید، هم همین را به شما پاسخ می دهد ولی من به عنوان دوستش از اه ش خبر دارم. می توانم به شما تضمین بدهم که رونالدو می خواهد به پرتغال کمک کند و پیر. آی اسپورت نوشت: نکته یِ اول اینجاست که داستان ج احتمالی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید را اولین بار رو مه یِ پرتغالیِ "ا بولا" مطرح کرد، رو مه ای که در مواردی چنین بزرگ معمولا فقط وقتی دست به انتشار گزارشش می زند که ژرژ مندس (مدیر برنامه های رونالدو) با آن موافق باشد.
درحالیکه ستاره ی پرتغالی ابراز داشته بود علاقمند به بازگشت به اولدترافورد برای تکمیل دوران فوتبال حرفه ای خود است ، او به نظر در این روزها این دوران بازنشستگی را در رئال مادرید احساس می کند ، به این ترتیب رونالدو هیچ علاقه ای به بازگشت هرچند کوتاه به منچستر ندارد . شایعات بازگشت رونالدو به منچستر هر روز قوی و قوی تر می شود اما حقیقت این است که ستاره پرتغالی خواهان ترک مادرید نیست . او به صورت واضح اعلام کرده بود از بودن در منچستر لذت می برد و دلش برای آن روزها تنگ شده است و حتی بیان کرده بود میتواند دوران پایان فوتبالی خود را در منچستر بگذراند اما خود او هنوز فکر میکند قادر است حدود سه یا چهار فصل دیگر در بهترین فرم برای رئال مادرید بازی کند.

ال موندو به نقل از رو مه نگارش ادواردو ایندا در طول روز دوشنبه گزارش داده که رونالدو خواهان ترک رئال به مقصد منچستر نیست . " واضح و روشن است این اتفاقات و شایعات اخیر از طرف یک کمپین کوچک برای عصبانیت فلورنتینو پرز و عدم تمرکز رئال مادرید آغاز شده ، رونالدو خواهان ترک رئال نیست او بارها این موضوع را اعلام کرده است و به منچستر باز نمی گردد حتی اگر به خاطر ادای دین به باشگاه انگلیسی باشد ، اگر او رئال را ترک کند احتمال زیاد مقصد اصلی پاریسن ژرمن خواهد بود . رونالدو با این هت تریک 78 گله شد و از پله ای که 77 گل ملی دارد، سبقت گرفت، البته رونالدو این تعداد گل را در 144 بازی ملی به ثمر رسانده است در حالی که پله 77 گل خود را در 92 بازی زده بود. کریس رونالدو در عرض 20 سال از فقارت به جایی رسید که آرزوی بسیاری از انسان هاست که یک لحظه جای رونالدو باشند. خودرو رونالدوخودرو رونالدو , رونالدو ستاره باشگاه رئال مادرید بعد از بازی مقابل مالاگا با اتفاق عجیبی رو به رو شد که از نگاه تیزبین عکاسان دور نماند.رونالدو با توجه به درد شدید از ناحیه مچ دست بازی کرد و در مسیر بازگشت بهخانه با خودرو لامبورگینی شخصی بود که به دلیل تشدید درد در زمین تمرین ایستاد. خودرو رونالدوسپس رونالدو با کادر. راجرز سرمربی تیم لیو ول در مورد ئال مادرید صحبت کرد و رونالدو را هم لایق توپ طلا دانست.وی گفت : استرلینگ باید او را الگو قرار دهد. رونالدو به سطح ایده آلش رسیده و امثال توپ طلا را می برد.سی یک نابغه است و تحسینش می کنم اما رونالدو امسال بهترین بوده است.غیبت سوارز در لیست اولیه توپ طلا : شاید اتفاقات جم جهانی تاثیرگذاشته باشد. اگر من بخو. سرمربی رئال مادرید در صحبت هایی عنوان کرد که در گذشته به رونالدو برزیلی و در دوران مربیگیری خود به رونالدو پرتغالی حسادت کرده است. مدیرعامل باشگاه رئال مادرید در اولین واکنش رسمی خود به ماجراهای رونالدو گفت: رونالدو اگر بخواهد رئال را ترک کند، خودم برایش مراسم خداحافظی می گیریم! سرمربی اسبق سه شیرها می گوید مقایسه بازیکنان با هم کاری بیهوده است و هری کین، کریس رونالدو نیست. همه می دانند که کریس رونالدو رابطه خوبی با کی روش نداشت. او به اندازه ای که کریستیانو انتظار داشت به او فضا نمی داد و باعث شد تا جایگاه رونالدو در تیم ملی متز ل شود و همین اختلاف باعث کناره گیری این مربی از تیم ملی پرتغال شد. به نظر می رسد کریستیانو رونالدو از شرایط خود در ترکیب رئال مادرید راضی نیست. در حاشیه رونمایی از مجسمه رونالدو، انتقاد از زشت و ترسناک بودن آن، شهاب جعفرنژاد این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: تصویر نایاب از مجسمه ساز رونالدو... کریستیانو رونالدو به نقل از دیلی میل، گزارش ها حاکی از آن است که کریستیانو رونالدو در رئال مادرید خوشحال نیست و لوئیس فان خال، سرمربی منچستریونایتد، هفته ی گذشته ید او را رد نکرد. با این حال، هر باشگاهی که خواهان جذب او باشد، باید هزینه ی زیادی برای به خدمت گرفتنش انجام دهد. حقوق هفته ای 500 هزار یورو ی او، اولین چیزیست که باشگاه ها را از یدش منصرف می کند سال گذشته، پس از ج فرگوسن، گلیزر ها قصد داشتند به حضور مویس روی نیمکت، "پسر طلایی یونایتد" را نیز به اولدترافورد بازگردانند ولی او قراردادش با رئال را تمدید کرد.

با وجود عملکرد بسیار خوب رونالدو در مادرید و به ثمر رساندن 264 گل، احتمال ج او در تابستان آینده وجود دارد. گزارش ها از اسپانیا حاکی از آن است که رونالدو با سیاست های پرز به مشکل برخورده و قصد دارد از مادرید جدا شود.

پس از شروع این شایعات، رونالدو در صفحات اجتماعی حمایت کامل خود از پرز را اعلام کرد و در چندین مصاحبه، اعلام کرد که از حضور در مادرید خوشحال است.

سال آینده رونالدو 30 ساله خواهد بود و این سوال پیش می آید که آیا برای یک بازیکن در این سن، چنین هزینه ای ارزش دارد یا نه. مسلما پرز هم برای ید بازیکن جایگزین او، 60 میلیون پوند کنار خواهد گذاشت که البته با فروش او، بیش از دو برابر این رقم به جیب خواهد زد. قرارداد رونالدو تا 2019 اعتبار دارد و در آن سال، او 35 ساله خواهد بود. فاصله فاحش رونالدو با مسی برای توپ طلای 2014 اگر قرار بود همین حالا توپ طلا اهدا می شد، بی هیچ تردید کریستیانو رونالدو باید آن را می برد. در روز هفتم آبان، فیفا لیست اولیه 23 نفره را اعلام می کند. پس از آن مربیان و کاپیتان های تیم های ملی فرصت خواهند داشت تا سه نفر برترشان را انتخاب کنند. در حال حاضر تفاوت رونالدو با مسی خیلی زید است. رونالدو در سال 2014 توانسته 41 گل بزند و کوپا، چمپیونزلیگ و کاپ اروپا را برده است. مسی نه تنها هفت گل کمتر زده بلکه حتی یک جام هم نبرده است. در کنار آن رونالدو فصل گذشته کفش طلا را برد و بهترین بازیکن سال اروپا شد. رونالدو با میانگین فعلی می تواند تا پایان سال 59 گل بزند. تهدید رونالدو به ج از رئال باعث شده تا تیم های متمول دنیا برای ید او صف بکشند. کریستیانو رونالدو با وجود بدشانسی های زیاد با به ثمر رساندن 31 گل آقای گل لالیگا و اروپا شد . در لالیگا رونالدو با 31 گل بالاتر از پسر خوب و کاستا قرار گرفت و برای دومین بار به عنوان پی چی چی رسید . در اروپا نیز رونالدو به طور مشترک کفش طلا را با سوارز ب کرد . هر دو بازیکن 31 گله بودند اما رونالدو تعداد بازیهای کمتری انجام داد و مصدومیت و محرومیت باعث شد در بازیهای زیادی حضور نداشته باشد . این در حالی است که رونالدو آقای گل لیگ قهرمانان نیز هست و در حال حاضر مرد شماره 1 برای انتخاب به عنوان بهترین بازیکن دنیا در فصل بعدی به شمار می رود. خوش و بش سر ال فرگوسن و رونالدو پس از قهرمانی رونالدو و یارانش در فینال لیگ قهرمانان اروپا قبل اینکه فکر کنی افسردگی گرفتی، به دور و برت یه نگاه بنداز، مطمئن شو که توسط یه مشت احمق احاطه نشدی! . هر دو 34 بازی در سال 2017 انجام داده اند. مسی کارش را با 32 گل و 7 پاس گل و رونالدو با 33 گل و 6 پاس گل به اتمام رساند ولی در افتخارات فردی این رونالدو بود که با قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان توانست جو رسانه ای را به طرف خود کشانده و شانس اول توپ طلای 2017 لقب بگیرد برای گروه ثروتمندان، تقریبا هیچ چیزی نیست که غیرقابل ید باشد که این تئوری شامل کریستیانو رونالدو هم می شود. به م پیام دادم گفتم حاجی گلوم اینجوریه خودت بودی چی تجویز می کردی ؟گفت سه تا سفتریا ون .از اونجایی که م به سر به سر گذاشتن خیلی علاقه داره پرسیدم جدی میگی یا شوخی؟گفت کاملا جدی .ترجیحا محلول در سرم.من از ب تپش قلب و عزا گرفتم واسه رفتن.... بازم سرم خوبه بهتر از تزریق مستقیمه...است توکوک /استافیلوکوک احمق! ژرژ مندس، کریستیانو رونالدو روز گفت که افتخاری است که بازیکن پرتغالی توپ طلا را برده است و افزود :” به نظرم رونالدو سال بعد دوباره این جایزه را می برد. اولین چیزی که بعد از بردن سومین توپ طلا به من گفت این بود که می خواهد چهارمی را ببرد.” مندس:”رونالدو بهترین ورزشکار تاریخ است” مندس در ادامه اظهار داشت :” رونالدو بهترین ورزشکار تاریخ است. باید نحوه استراحت ، تغذیه اش ، تمرین ش و … مورد بررسی قرار بگیرد. از 16 سالگی مشخص بود که رونالدو بهترین در تاریخ می شود.” وی در ادامه بیان کرد :” رونالدو یک ماشین واقعی است. او یک الگو برای ک ن است.” دلیل برتری لئو مسی بر رونالدو و رائول در حال حاضر رکورد گ نی لیگ قهرمانان در اختیار مسی و رائول قرار دارد و کریس رونالدو با 70 گل زده دوم است. مسی در حالی به این آمار گ نی دست یافته که تنها 27 سال و 4 ماه و 10 روز دارد.از این لحاظ او برتری آشکاری بر رائول و رونالدو دارد.

کافی است نگاهی بیندازیم به آمار گ نی رائول و رونالدو زمانیکه همسن حالای لئو مسی بودند. رائول متولد 27 ژوئن سال 1977 است. سن او در تاریخ 8 نوامبر 2004 ، 27 سال و 4 ماه و 10 روز بود. رائول چند روز قبل از این تاریخ، با زدن یک گل به دیناموکیف،آمار گ نی خود در چمپیونزلیگ را به 48 گل رساند. به عبارتی، او 23 گل کمتر از مسی زده بود.

اختلاف مسی با رونالدو از این هم فاحش تر است. رونالدو متولد 5 فوریه 1985 است. او در تاریخ 9 دسامبر 2012، 27 سال و 4 ماه و 10 روز داشت. آمار گ نی رونالدو در آن تاریخ تنها 34 گل بود به عبارتی 37 گل پایین تر از مسی. هوادران کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید، در صفحه شخصی این بازیکن، از مرز 100 میلیون نفر گذشت.

به نقل از شبکه العربیه؛ رونالدو نخستین ورزشکاری است که صفحه ش بیش از یکصد میلیون لایک خورده است.

صفحه رونالدو روز چهارشنبه با انتشار این خبر اعلام کرد که هواداران این بازیکن هم اکنون به بیش از 100 میلیو. پاری سن ژرمن حاضر نیست مبلغ پیشنهادی رئال مادرید برای رونالدو را پرداخت کند. طرح گرافیکی رونالدو روی آپارتمان ۳ طبقه روبروی هتل محل اقامت پرتغال در کازان جهت جام کنفدراسیون های ۲۰۱۷ روسیه به چشم می خورد . نوشته ع ؛ طرح گرافیگی جالب از رونالدو اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری… ستاره کلمبیایی و هم تیمی سابق رونالدو در رئال مادرید گفت: به عقیده من کاملا خامس: عادلانه است که رونالدو توپ طلا را فتح کند. هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس در بازی شب گذشته با توجه به خنده های بی مورد رونالدو و بی ادبی این بازیکن نسبت به هواداران اتلتیکو با وی درگیر شد.رسانه ها خبر از آن میدهند که تورس از حرکات بچگانه رونالدو عصبانی شد و با هول دادن وی به او گفت:" مشکلت چیه دلقک!؟" و رونالدو در جواب گفت:" برو خونه احمق!" در ادامه این درگیری . هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس در بازی شب گذشته با توجه به خنده های بی مورد رونالدو و بی ادبی این بازیکن نسبت به هواداران اتلتیکو با وی درگیر شد.رسانه ها خبر از آن میدهند که تورس از حرکات بچگانه رونالدو عصبانی شد و با هول دادن وی به او گفت:" مشکلت چیه دلقک!؟" و رونالدو در جواب گفت:" برو خونه احمق!" در ادامه این درگیری . علت این مدل موی رونالدو در حمایت از یک کودک اسپانیایی به نام "اریک اورتیز کروز" است.طرح زیگزاگ مانندی که روی سر رونالدو نقش بسته اعلام همبستگی با این کودک است که به تازگی از ناحیه سر تحت عمل جراحی قرار گرفته است. مغز اریک دچار مشکل غشایی است تا آنجا که در روز ۳۰ بار مورد حمله قرار می گیرد.رونالدو ۸۳ هزار دلار برای سلامتی این کودک هزین.