اللهیار صالح

به نقل از خبرگزاریها در مورد اللهیار صالح : تکواندوکاران کره ای در زاده صالحتکواندوکاران کره ای در زاده صالح , تکواندو کاران نوجوان کره جنوبی ع سالگذشته خود مقابل زاده صالح (ع) را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.تیم ملی تکواندو نوجوانان کره جنوبی که سال گذشته برای شرکت در مسابقاتتکواندو به ایران سفر د در صفحه اینستاگرامی خود ع یادگاری از زیارت زاده صالح(ع) را منتشر د. 
وی با خودروی زرهی به همراه علی عبدالله صالح، عارف زوکا معاون وی و یاسر العواضی دبیرکل حزب کنگره ملی نیز کشته شدند.
سلیم المغلس از فرماندهان انصارالله کشته شدن علی عبدالله صالح را تایید کرد.
خبرنگار العالم گزارش داد؛ پس از انتشار خبرهایی درباره کشته شدن علی عبدالله صالح، خبرها از توقف درگیری و تیراندازی در صنعا حکایت دارد و مردم در مرکز صنعا پس از انتشار خبر کشته شدن علی عبدالله صالح به شادمانی پرداختند.
تصویر جنازه منتصب به علی عبدالله صالح را مشاهده می کنید؛ سرعت تحولات یمن آنقدر بالا ست که هیچ تحلیلگر و ناظری نمی تواند بگوید دقیقا در ساعت دیگری چه اتفاقی ممکن است در این کشور رخ دهد. ساعاتی پیش رسانه های جهان عرب اعلام د علی عبدالله صالح، رئیس جمهوری پیشین یمن در حمله حوثی ها کشته شده است. این خبر پس از آن منتشر شد که نیروهای حوثی خانه صالح را در صنعا، پایتخت یمن منفجر د. وزارت کشور ت حوثی. نخستین منتشر شده از علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق یمن که امروز توسط عوامل نامشخصی کشته شده را در تابناک می بینید. هنوز هیچ گروهی مسئول کشتن علی عبدالله صالح را برعهده نگرفته است. رئیس ستاد اقامه کشور گفت:هر کاری که استکبار جهانی را عصبانی کند عمل صالح است و شرکت در ۲۲ بهمن مصداق عمل صالح است. منابع وابسته به حزب کنگره ملی یمن کشته شدن طارق صالح برادرزاده علی عبدالله صالح را تایید د. پروژه سد کمال صالح : سد کمال صالح دراستان مرکزی قراردارد و تامین اب شری ای اراک وشازند وپالایشگاه .پتروشیمی را بعهده دارد این شرکت بعنوان پیکانکارتخصصی الکتریکال بخشهای روشنایی ، تابلوهای برق، کنترل وارتینگ را انجام داده است . در میسر نیست ما را کام دوست


عشق بازی می کنیم با نام دوست

****************************************

آقای من یا صادق (ع) به منِ گن ار رحم کن با چشمان

گریانم ماست میکنم من گن ارم ای کاش هنگام مردنم

بیایی بر سر بالینم و شفاعتم کنید

***********************************

اللهم عجل لولیک الفرج دل ش تهیا ابا صالح بیا که وق. طبیعت زیبای رودخانه به علت ساخت سکوهای سیمانی در صالح شهر استان خوزستان ت یب شده است. تهران- ایرنا-عبدالباری عطوان تحلیلگر مسایل عرب به تحلیل رویدادهای روز گذشته یمن و کشته شدن علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق این کشور پرداخت و تلاش های امارات را مهم ترین زمینه ساز وج صالح از ائتلاف با انصارالله دانست ... سید علی اصغر قریشی - سفیر پیشین ایران در یمن: طی روزهای اخیر در صحنه یمن شاهد پشت علی عبدالله صالح، رئیس جمهور پیشین این کشور، به اتحاد با نیروهای انصارالله بوده ایم؛ اتفاقی که آنقدرها هم دور از ذهن نبود. صالح هیچ گاه یک متحد قابل اعتماد برای انصارالله نبوده است. به نام خدا صالح

بعد از سال ها دوری، امروز راهی خانه شد. برادر افغان من همچون اسمش، صالح بود. بهترین آرزوها را برایش دارم. حدود یک ماه با هم زندگی کردیم. سرما و بوران و دل نگرانی های من، وقتی که صالح دیر می کرد و روزهای برفی و طوفانی که برای پناهگاه سوخت حمل می کردیم. صالح عضو گروه کوه نوردی نبود اما به جرات می گویم که جامعه کوهنوردی در چند سال گذشته مدیون زحمات این بزرگ مرد کوچک است. پلنگچال و پلور و بارگاه سوم دماوند. خدمات و زحماتی که با پول قابل جبران نیست.
خدا قوت برادر افغان من صالح صالح با کشته شدن ناگهانی صالح می توان گفت آ ین اهرم فشار جریان م به یمن خیلی زودتر از آن چیزی فروپاشید که تصور می د. با کشته شدن علی عبدالله صالح عملا تمام رشته های عربستان سعودی پنبه شد. صدها تن از شبه نظامیان وابسته به علی عبد الله صالح خود را به نیروهای امنیتی یمن تسلیم د. ای خدا! مرا در این روز به اعمال صالح راهنمایی کن وحاجتها و آرزوهایم را بر آورده ساز، ای ی که نیازمند به شرح درخواست بندگان نیستی، ای خ که به آنچه در دل مردم است آگاهی. زاده صالح(ع) از ابتدای امسال در قالب طرح آرامش بهاری هر روز به صورت متوسط میزبان 40 هزار زائر است. رو مه العربی الجدید به نقل از منابع نزدیک به انصار الله مدعی شده است که جسد علی عبدالله صالح رئیس جمهور پیشین یمن امروز در صنعاء به خاک س شده است. زاده صالح(ع) از ابتدای امسال در قالب طرح آرامش بهاری هر روز به صورت متوسط میزبان 40 هزار زائر است. همشهری آنلاین: یک فانوس رمضان با تصویر محمد صالح، بازیکن مصری خط میانی تیم لیو ول در بازاری در منطقه سیده زینب در قاهره پایتخت مصر. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین صالح الصماد رئیس شورای عالی یمن شب گذشته به دست نیروهای ائتلاف سعودی به شهادت رسید. اکرم (ص) :فرزند صالح گلی است از بوستان بهشت عاقبت قوم ثمود
حضرت صالح (ع) / عاقبت قوم ثمود
عذاب الهی در کمین قوم ثمود
آنها نه تنها از این جنایت بزرگ، نهراسیدند، بلکه با کمال بی شرمی نزد صالح آمدند و گفتند: «آن عذاب را که وعده می دهی بر ما فرو فرست.»
خداوند به صالح - علیه السلام - وحی کرد: به آنها بگو: عذاب من تا سه روز دیگر به سراغ شما خواهد آمد، اگر شما در این سه روز توبه ک. ک ن برای بالیدن و رشد نیاز به پدر و مادران سالم و صالح دارند و این حق ک ن گرفتنی نیست. عبدالملک بدرالدین الحوثی انصارالله یمن روز دوشنبه در واکنش به کشته شدن صالح صماد رئیس شورای عالی این کشور، گفت: جنایت قتل صالح صماد بدون پاسخ نخواهد ماند. با درخواست مدیرعامل تیم فجرشهید سپاسی و موافقت اعضای هیات مدیره، مجید صالح سرمربی این تیم شد. رو مه عرب پست نوشت که «احمد» فرزند علی عبدالله صالح که هم اکنون در امارات اقامت دارد، جانشین پدرش خواهد شد. صالح چراغی،سید ایوب به همراه ماساژور تیم ملی افرادی بودند که موفق به گرفتن روادید نشدند. «چشم شب روشن» با اجرای محمد صالح علا در حالی شنبه شب روی آنتن رفت که این مجری کیک تولد 65 سالگی خود را برید. کارشناس مسائل گفت: کشته شدن علی عبدالله صالح پاسخی به خیانت وی به کشورش بود. انصارالله از راز جدید عملیاتی که منجر به شهادت «صالح الصماد» رئیس سابق شورای عالی یمن شد، برداشت. صالح مسلم؛ حزب اتحاد دمکراتیک و قائم مقام کمیته هماهنگی ملی (هر دو ضدیت کمرنگ با ت ) در مصاحبه اش میگوید : " 80 تا 85 درصد مخالفان اسد، تفکرات رادیکال-جهادی دارند..."
صالح مسلم متولد کوبانی، درس خوانده در ترکیه بوده و قسمتی از زندگی اش را در عربستان گذرانده است... نحوه کشته شدن علی عبدالله صالح بسیار شبیه به شیوه کشته شدن قذافی بود. حزب «کنگره مردمی یمن» خبر منتشر شده درباره اختلاف علی عبدالله صالح ریاست این حزب با انصارالله را تکذیب و اعلام کرد که انتشار چنین اخباری با اه ایجاد شکاف بین جبهه های داخلی یمن صورت می‎گیرد.... وزارت کشور یمن با انتشار بیانیه ای رسمی، شایعات کشته شدن علی عبدالله صالح را تأیید کرد و رسما اعلام کرد که او کشته شده است. رو مه یی با اشاره به تحولات جاری یمن و کشته شدن علی عبدالله صالح، گزارشی با این عنوان منتشر کرد: آشوب و هرج و مرج پایتخت را درنوردید و رئیس جمهور پیشین یمن کشته شد». به گزارش النشره، برخی منابع از زخمی شدن خالد پسر عبدالله صالح و دستگیر شدن وی خبر دادند. بخشدار صالح آباد گفت:موکب داران بخش صالح آباد در انتظار تامین ارزاق برای پذیرایی از زائران هستند. تاریخی حاج صالح سقز پس از احیا و حفاظت توسط شهرداری و شورای شهر با همکاری میراث فرهنگی با حضور جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی بر روی بازدیدکنندگان گشایش یافت. صبح امروز ز له ای به بزرگی 3 ریشتر صالح آباد در استان ایلام را لرزاند. «علی عبدالله صالح» را باید یکی از حیله گرترین دیکتاتورهای جهان عرب دانست که پس از ۳ دهه حکمرانی، سرانجام حکومت وی در اوایل سال ۲۰۱۲ سقوط کردو پس از خیانت به کشورش، در حال فرار کشته شد. روابط عمومی شرکت راه آهن درباره زیرگذرهای موسی آباد و باغ صالح اعلام کرد: در توافق های به عمل آمده راه آهن با شهرداری شهرستان ورامین، احداث سازه با راه آهن و تکمیل رمپ ها و آسف مسیر زیر… در ۱۳ آذرماه، تحولات خاورمیانه از جمله کشته شده علی عبدالله صالح، رئیس جمهور سابق یمن در صدر اخبار پربازدید قرار گرفت. یک رو مه انگلیسی درباره مرگ علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق یمن نوشت این مساله باعث خج عربستان سعودی و در راستای ش ت های سیاست خارجی ولی عهد عربستان است. سید علی اصغر قریشی - سفیر پیشین ایران در یمن: طی روزهای اخیر در صحنه یمن شاهد پشت علی عبدالله صالح، رئیس جمهور پیشین این کشور، به اتحاد با نیروهای انصارالله بوده ایم؛ اتفاقی که آنقدرها هم دور… همراهی عربستان و امارات با شورش علی عبدالله صالح و اعلام آمادگی برای آغاز دور جدیدی از روابط میان طرفین علیه انصارالله ثابت کرد که ریاض و ابوظبی به دنبال راه حلی برای وج از جنگ یمن هستند. ایسنا نوشت: جانشین ولیعهد عربستان اعلام کرد، ائتلاف عربی قادر است در عرض چند روز انصارالله و علی عبدالله صالح را ریشه کن کند. برخی منابع خبری از تماس تلفنی «علی عبدالله صالح» رئیس کنگره مردمی یمن با انصارالله این کشور خبر دادند. برخی منابع خبری از تماس تلفنی «علی عبدالله صالح» رئیس کنگره مردمی یمن با انصارالله این کشور خبر دادند. «علی عبدالله صالح» رئیس جمهوری پیشین یمن در تازه ترین اظهارت خود ضمن ابراز آمادگی برای گفت و گو و برقراری صلح در یمن، عربستان را به شلیک موشک های دوربرد تهدید کرد.