انتخاب روبن به عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا

به نقل از خبرگزاریها در مورد انتخاب روبن به عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا : مهاجم جوان موناکو به عنوان بهترین بازیکن این هفته لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شد. ستاره هلندی بایرن مونیخ به عنوان بهترین بازیکن هفته نخست دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شد. سایت یوفا، ستاره پرتغالی تیم رئال مادرید را به عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا معرفی کرد. سایت اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) نامزدهای ب عنوان «بهترین بازیکن» هفته دوم دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا را معرفی کرد. سایت اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) نامزدهای ب عنوان «بهترین بازیکن» هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا را معرفی کرد. سایت یوفا، چهار نامزد ب عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کرد.  شب (چهارشنبه) با انجام دو مسابقه، بازی های دور رفت مرحله یک چهارم  نهایی لیگ قهرمانان اروپا به پایان رسید و سایت اتحادیه فوتبال اروپا،یوفا، مطابق روال هر هفته اقدام به معرفی نامزدهای عنوان بهترین بازیکن هفته کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سایت اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) نامزدهای ب عنوان «بهترین بازیکن» هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا را معرفی کرد. این جایزه قرار است 28 آگوست، همراه با قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به بهترین بازیکن فصل گذشته قاره اروپا اهدا شود، نکته جالب حضور سه بازیکن آلمانی در این لیست ده نفره است.

اسامی دعوت شدگان: تا، آنخل دی ماریا، جیمز رودریگز، لوئیز سوارز، فلیپ لام، توماس مولر، مانوئل نویر، آرین روبن، کریستیانو رونالدو، لیونل مسی
<. سایت اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) نامزدهای ب عنوان «بهترین گل» هفته اول و دوم دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا را معرفی کرد. مراسم انتخاب بازیکن سال یوفا امشب در موناکو برگزار شد و کریستیانو رونالدو موفق شد عنوان برترین بازیکن اروپا را از آن خود کند.
به گزارش فارس، رونالدو که این جایزه را از دستان میشل پلاتینی رئیس یوفا دریافت کرد، اظهار داشت: من حقیقتاً بسیار خوشحالم. من باید از هم تیمی هایم تشکر کنم زیرا بدون ان ها ب این جایزه فردی برایم ممکن نبود.
مسی ، اینیستا و ریبری در سه دوره قبلی این جایزه را برده بودند. باشگاه بایرن مونیخ با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که آرین روبن هافبک هلندی این تیم به دلیل پارگی عضله شکم چند هفته ای از همراهی این تیم محروم خواهد بود. روبن در دقیقه 24 بازی بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ در آلیانس آرنا در پی برخوردی شدید با تونی یانتشکه مصدوم شد. این بدترین اتفاق ممکن برای روبن بود که تازه این هفته بعد از مصدومیت در روز 12 مارس در بازی مقابل شاختار دونتسک در لیگ قهرمانان دوباره به تمرینات بازگشته بود. غیبت روبن به طور حتم در لیگ قهرمانان به ضرر تیم گواردیولا بوده و تاثیر قابل توجهی روی نمایش این تیم خواهد گذاشت. بایرن در این مرحله با پورتو روبرو می شود وبازی اول روز 15 آوریل در پرتغال است. روبن همچنین دیدار تیم ملی هلند در مرحله مقدماتی یورو 2016 مقابل ترکیه و دیدار دوستانه با اسپانیا را هم از دست می دهد. مهاجم ایرانی المپیا پس از انتخاب به عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ اروپا اعلام کرد که باید این اتفاق را فراموش و به بازی های آینده فکر کند. آرین روبن، ستاره هلندی بایرن معتقد است برای یک بازیکن بالاترین نقطه فتح لیگ قهرمانان است. اسکار بازیکن برزیلی شانگهای به عنوان بهترین بازیکن هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد. مهاجم لخویا قطر به عنوان بهترین بازیکن هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد. مهاجم لخویا قطر به عنوان بهترین بازیکن هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد. فا امروز سه نامزد نهایی بهترین بازیکن فصل اروپا را معرفی کرد .

به گزارش وبسایت نود، برنده این عنوان روز 28 آگوست معرفی می شود .

کریستیانو رونالدو، آرین روبن و مانوئل نویر سه نامزد نهایی دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل اروپا هستند . این جایزه روز 28 آگوست در جریان قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا داده می شود .

سه نامزد نهایی در سال گذشته مسی، ریبری و رونالدو بودند که در نهایت جایزه به وینگر فرانسوی بایرن تعلق گرفت .

این جایزه با همت یوفا و با رای گروهی از ژورنالیست های معتبر هر ساله اعطا می شود . سایت اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا)، نامزدهای بهترین گل هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا را معرفی کرد. مهاجم سوری تیم فوتبال الهلال عربستان به عنوان بهترین بازیکن دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد. مهاجم ایرانی تیم المپیا به عنوان بهترین بازیکن دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا انتخاب شد. سایت اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا)، نامزدهای بهترین گل هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا را معرفی کرد. مهاجم ملی پوش کشورمان پس از آنکه به عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ اروپا انتخاب شد، گفت: باید این موفقیت را فراموش کنم. ستاره برزیلی یوونتوس به عنوان فرصت سازترین بازیکن لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری انتخاب شد. نامزدهای عنوان بهترین بازیکن دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا وب سایت یوفا نامزدهای بهترین بازیکن دور پنجم مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کرد. لیونل مسی (بارسلونا)، کریستیانو رونالدو (رئال مادرید)، آنتوان گریزمان (اتلتیکو مادرید)، ال یس سانچز (آرسنال)، آندری یارمولنکو (دینامو کیف)، ویلیان (چلسی)، رائول خیمنز (بنفیکا) و آنخل دی ماریا (پاریسن ژرمن) در این لیست قرار دارند. اکانت رسمی یوفا با انتشار ویدیویی برترین گل های هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را معرفی کرد که گل سادیو مانه با ۳۱% آرا بالاتر از گل رونالدو به عنوان بهترین گل هفته آ سی ال انتخاب شد. نوشته… کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از پایان هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، بهترین بازیکن این هفته را انتخاب کرد. همشهری آنلاین: یک سال پس از ب عنوان قهرمانی، چلسی از صعود به لیگ قهرمانان اروپا بازماند. فرانک ریبری و آرین روبنبایرن مونیخ در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا کار راحتی برابر شاختار دونتسک اوکراین داشت و توانست برابر این تیم به راحتی به پیروزی برسد. این دیدار دو حادثه تلخ برای بایرن مونیخ داشت که این پیروزی را بر آنها تلخ کرد و آن هم آسیب دیدگی آرین روبن و فرانک ریبری، دو بازیکن تاثیرگذار این تیم بود.
روبن در همان نیمه نخست در دقیقه 19 آسیب دید و از بازی بیرون رفت و ریبری هم که بعد از مدت ها بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت در نیمه دوم آسیب دید.

گواردیولا درباره آسیب دیدگی این دو بازیکن گفت: هنوز کادر پزشکی زمان دوری این دو بازیکن را اعلام نکرده است و نمی دانیم تا چه زمانی باید بیرون از ترکیب تیم باشند.

ریبری که زننده یکی از گل های بایرن مونیخ در این دیدار بود، گفت: فکر نمی کنم که آسیب دیدگی خطرناکی باشد. از ناحیه مچ پا آسیب دیده ام و امیدوارم که هفته آینده برگردم. خبرگزاری پارس فوتبال- اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا امروز اسامی نامزدهای دریافت جایزه بهترین بازیکن یوفا را اعلام کرد. این جایزه قرار است 28 آگوست، همراه با قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به بهترین بازیکن فصل گذشته قاره اروپا اهدا شود، نکته جالب حضور سه بازیکن آلمانی در این لیست ده نفره است. اسامی نامزدها: دیه گو کاستا، آنخل. رو مه تلگراف انگلیس مخالفت خودش را با انتخاب باکو به عنوان میزبان فینال لیگ قهرمانان اروپا به دلیل همسایگی با ایران ابراز کرد. در نظرسنجی سایت گل مخاطبان مهاجم پرسپولیس را به عنوان برترین بازیکن هفته اول لیگ قهرمانان آسیا انتخاب د. سایت اتحادیه فوتبال اروپا اسامی چهار بازیکن را به عنوان نامزدهای ب عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ اروپا معرفی کرد. سایت اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) نامزدهای ب عنوان «بهترین بازیکن» هفته اول دور حذفی لیگ اروپا را معرفی کرد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، آرین روبن که در بازی برابر اندر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، مصدوم شده بود، هنوز شرایط بازی را پیدا نکرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پولوز، مهاجم ۲۵ ساله و روسی تیم روستوف به عنوان بهترین بازیکن بازی این تیم برابر آیندهوون برگزیده شد. تیم روستوف شب گذشته (چهارشنبه) در دومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برابر پی اس وی آیندهوون هلند به نتیجه تساوی 2 - 2 رضایت داد و از رسیدن به پیروزی خانگی بازماند. هواداران فوتبال روسیه در نظرسنجی خبرگزاری ورزشی چمپیونات، د. اسامی سه نامزد جایزه بهترین بازیکن سال اروپا از سوی یوفا اعلام شد. ، رونالدو، روبن و نویر سه نامزد جایزه برترین بازیکن سال اروپا خواهند بود. این جایزه پیش از مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به برنده اهدا خواهد شد.
مسی ، اینیستا و ریبری در سه دوره قبلی این جایزه را برده بودند. مهاجم لیو ول در دیدار مقابل پورتو موفق به هت تریک شد و گل سوم او برترین گل هفته لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفت. کریستیانو رونالدو جایزه ی بهترین بازیکن سال اروپا را دریافت کرد. به گزارش "ورزش سه" ، مانوئل نویر، آرین روبن و کریس رونالدو نامزد دریافت این جایزه بودند.

از هر یک از 54فدراسیون عضو یوفا یک ژورنالیست در هیئت داوری جایزه ی بهترین بازیکن اروپا حضور داشتند و لحظاتی قبل بنا به رای گیری آن ها این جایزه به کریس رونالدو تعلق گرفت. کریستیانو رونالدو جایزه ی بهترین بازیکن سال اروپا را دریافت کرد. ، مانوئل نویر، آرین روبن و کریس رونالدو نامزد دریافت این جایزه بودند.

از هر یک از 54فدراسیون عضو یوفا یک ژورنالیست در هیئت داوری جایزه ی بهترین بازیکن اروپا حضور داشتند و لحظاتی قبل بنا به رای گیری آن ها این جایزه به کریس رونالدو تعلق گرفت. آرین روبن، ستاره هلندی بایرن مونیخ، در دیدار شب گذشته تیمش مقابل اندر در لیگ قهرمانان اروپا دچار مصدومیت شد و دیدار روز شنبه تیمش مقابل بروسیا مونشن گلادباخ را از دست داد. این هفته چلسی و بارسلونا بار دیگر در لیگ قهرمانان اروپا مقابل هم قرار گرفتند؛ دیداری که در دو دهه اخیر بارها تکرار شده است. هافبک آرژانتینی رئال مادرید رکورد بیشترین پاس گل در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا را به خود اختصاص داد. آنخل دی ماریا بخشی کلیدی از برنامه آنچ در رقابت های لیگ قهرمانان این فصل بوده است.

به گزارش فارس، ملی پوش آرژانتینی در 10 مسابقه از 12 بازی رئال مادرید تا فینال این مسابقات به میدان رفت و علاوه بر کار برجسته ای که در مرکز میدان انجام داد، گل هایی به ثمر رساند و پاس گل هایی نیز برای تیمش ارسال کرد. وی سه بار گ نی کرد و پنج پاس گل نیز ارسال کرد. اکنون او به عنوان برترین دهنده پاس گل راهی فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا می شود. فان در ویل، رونی و اسکار با چهار پاس گل بعد از وی قرار دارند.

رئال مادرید کار خود را در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی 6 بر یک مقابل گالاتاسرای آغاز کرد. دی ماریا در آن مسابقه دو پاس گل داد که اولی را برای ایسکو و دومی را برای بنزما ارسال کرد. بازیکن آرژانتینی در دیدار مقابل یوونتوس در سانتیاگوبرنابئو یک پاس گل برای رونالدو ارسال کرد. این همکاری در پیروزی 4 بر صفر مقابل کپنهاک نیز رخ داد و دی ماریا توپ را روی سر رونالدو ارسال کرد. آ ین پاس گل وی در دیدار مقابل گالاتاسرای و برای آربلوا ارسال شد. ینس لمن دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال آلمان است. لمن دو بار (فصل های ۹۷-۱۹۹۶ و ۰۶-۲۰۰۵) به عنوان بهترین دروازه بان سال اروپا نیز انتخاب شده است. او در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا دارای رکورد می باشد٬ بطوریکه… این جایزه قرار است 28 آگوست، همراه با قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به بهترین بازیکن فصل گذشته قاره اروپا اهدا شود، نکته جالب حضور سه بازیکن آلمانی در این لیست ده نفره است.

اسامی دعوت شدگان: تا، آنخل دی ماریا، جیمز رودریگز، لوئیز سوارز، فلیپ لام، توماس مولر، مانوئل نویر، آرین روبن، کریستیانو رونالدو، لیونل مسی

از لیگ ایتالیا، هیچ ای حضور ندارد و عدم حضور زلاتان ابراهیموویچ در این لیست هم از نکات حائز اهمیت است. آرین روبن، ستاره هلندی بایرن مونیخ تاکید کرد که آرسنال برای هر تیمی در لیگ قهرمانان یک تهدید به شمار می آبد. لیونل مسی، لوئیس سوارز و کریستیانو رونالدو به عنوان سه ک دای نهایی برای تصاحب عنوان بهترین بازیکن سال ۱۵-۲۰۱۴ اروپا انتخاب شدند.هیاتی متشکل از ۵۴ رو مه نگار ورزشی اروپا این سه بازیکن را از میان فهرست اولیه ای انتخاب د که ۱۰ بازیکن در آن جای داشتند.همان گروه داوری از میان این سه نفر بازیکن برتر سال را انتخاب می کنند و نام او را در تاریخ ۲۷ آگوست ( ۵ شهریور) اعلام می کنند. نامزدهای بهترین بازیکن سال یوفا معرفی شدند اسامی نامزدهای بهترین بازیکن یوفا اعلام شد
اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا امروز اسامی نامزدهای دریافت جایزه بهترین بازیکن یوفا را اعلام کرد. این جایزه قرار است 28 آگوست، همراه با قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به بهترین بازیکن فصل گذشته قاره اروپا اهدا شود، نکته جالب حضور سه بازیکن آلمانی در این لیست ده نفره است.

اسامی دعوت شدگان: تا، آنخل دی ماریا، جیمز رودریگز، لوئیز سوارز، فلیپ لام، توماس مولر، مانوئل نویر، آرین روبن، کریستیانو رونالدو، لیونل مسی

از لیگ ایتالیا، هیچ ای حضور ندارد و عدم حضور زلاتان ابراهیموویچ در این لیست هم از نکات حائز اهمیت است.