انتخاب پیرهادی به عنوان دبیر کل جدید جمعیت پیشرفت و عد

به نقل از خبرگزاریها در مورد انتخاب پیرهادی به عنوان دبیر کل جدید جمعیت پیشرفت و عد : مصوبه تایید انتخاب دبیر شورای فرهنگ عمومی(مصوب جلسه 739 مورخ 1392/8/28 شورای عالی انقلاب فرهنگی)وزارت فرهنگ و ارشاد ی- شورای فرهنگ عمومیمصوبه « تایید انتخاب شورای فرهنگ عمومی» که در جلسه 739 مورخ 1392/8/28 شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنا به پیشنهاد مورخ 1392/8/7 فرهنگ و ارشاد ی به تصویب رسیده است ، به شرح ذیل برای اجرا ابلاغ می شود :«حجة ال و المسل. تهران - ایرنا - دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیامی انتخاب فرانک و ر اشتاین مایر به عنوان رییس جمهوری جدید آلمان را به وی تبریک گفت. مسئول صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران گفت: تبریز به عنوان کارگاه پایلوت برنامه های این صندوق برای جمعیت سالمندان کشور ایران انتخاب شده است. در جلسه انتخاب هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه که به ریاست شهرام دبیری رئیس شورای ی کلانشهر تبریز برگزار شد، المیرا خاماچی با ب اکثریت آرا به عنوان رئیس کمیسیون انتخاب شد.

در این جلسه که با حضور کلیه اعضای کمیسیون برگزار گردید، حبیب شیری آذر به عنوان نایب رئیس و سعید حاجی زاده به عنوان دبیر کمیسیون انتخاب شدند. تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای ی رنجبرزاده، فرهنگی ،قاضی زاده هاشمی، کاتب و ی را به عنوان 6 دبیر هیات رئیسه برای سال دوم مجلس دهم انتخاب د. دبیر هیات اتومبیلرانی و موتورسواری خوزستان از انتخاب اهواز به عنوان میزبان رقابت های دریفت و اسلالوم قهرمانی کشور خبر داد. به گزارش رسیده از شورای شهر سراب فرهاد وفوری با ب ۴ رای به عنوان رئیس جدید ی اله شورای شهر سراب انتخاب شد...همچنین قادر جنگی به عنوان نائب رئیس،موحدین به عنوان خزانه دار،شی و ج به عنوان های اول و دوم انتخاب شدند رییس سازمان سینمایی اعلام کرد انتخاب دبیر سی و ششمین جشنواره فجر حق ت بعد است. با برگزاری سومین کنگره سراسری جمعیت آبادگران، اعضای شورای مرکزی برای دو سال آینده انتخاب شدند. در نخستین جلسه هیات مدیره انجمن روابط عمومی ایران در دور هشتم، غلامرضا کاظمی دینان، به عنوان رئیس انجمن و عباس تقی پور به عنوان نایب رئیس انجمن روابط عمومی انتخاب شدند. همچنین در این جلسه با موافقت اعضای هیات مدیره، میرزا بابا مطهری نژاد به عنوان دبیر انجمن، ابوالقاسم حکیمیان به عنوان خزانه دار، جواد قاسمی به عنوان دبیر کمیته انت. نتیجه تشکیل جلسه انتخاب هئیت رئیسه جدید در مورخه ۹۳/۶/۱۲ به شرح ذیل اعلام می گردد ۱- ملوک امینی نژاد به عنوان رئیس ۲-ابوالقاسم وجهدینی به عنوان نائب رئیس ۳-فرشته درو گر به عنوان خزانه دار ۴-حسین باقری نژاد به عنوان عضو ۵-حسین مومنی فر به عنوان عضو بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی با هشتگ هایی چون «#القدس_لنا» به اقدام جدید رئیس ایالات متحده مبنی بر انتخاب بیت المقدس به عنوان پاینخت صهیونیست ها واکنش نشان دادند. با انتخاب محمدعلی به عنوان شهردار جدید تهران و انتخاب محسن هاشمی رفسنجانی به عنوان رئیس شورای شهر با آرای بالا و شروع دوره جدید مدیریت شهری تهران امید می رود که وضع شهر و مدیریت آن با گذشته متفاوت باشد. دبیر شورای نگهبان، انتخاب قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم گر صهیونیستی را عامل تحریک افکار عمومی دنیا علیه این رژیم و زمینه ساز نابودی آن دانست. زوراب پولولیکاسویل «zurab pololikasvil» ک دای گرجستانی، به عنوان دبیر کل سازمان جهانگردی تعیین شد. «آنتونیو تاجانی» افسر سابق نیروی هوایی ایتالیا با ب 351 رای به عنوان رئیس جدید پارلمان اروپا انتخاب شد. انتخابات هیئت رییسه سازمان نظام ی ساختمان خوزستان طبق دعوت قبلی در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ با حضور اکثریت آرا برگزار و نتایج ذیل بدست آمد: براساس آراء ماخوذه سعید پارسافر به عنوان رییس سازمان ، کمال دویده به عنوان نائب رییس اول ، مراد علی واهبی به عنوان نائب رییس دوم و ناصر سرافراز به عنوان دبیر هیئت مدیره انتخاب شدند. بر همین اساس م. همایون اسعدیان به عنوان رییس، مرتضی رزاق کریمی به عنوان نایب رییس، سید علی قائم مقامی به عنوان سخنگو و روانبخش صادقی به عنوان دبیر هیات مدیره خانه سینما انتخاب شدند. پس از ج فرشید استحقاری از تیم راه آهن یزدان، فرهاد تجسسی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد. دبیر کل کمیته ملی المپیک، حجاب جام بزرگ را اصلی ترین معیار گزینش وی به عنوان پرچمدار ایران در بازی های کشورهای ی عنوان کرد. به گزارش روابط عمومی شورای ی شهر زاهدان، در جلسه ای که روز پنجشنبه با حضور اعضای شورای شهر زاهدان در سالن شورا برگزار شد، اعضای هیئت رئیسه شورای ی شهر زاهدان تعیین شدند.
در این جلسه محمد براهوئی با 13 رای به عنوان رئیس شورای ی شهر زاهدان انتخاب شد.
همچنین مهدی نخعی مقدم با 12 رای به عنوان نائب رئیس شورای شهر، امین الله نقشبندی با 12 رای به عنوان دبیر اول، عبدالناصر ناروئی با 10 رای به عنوان دبیر دوم و منصور کهرازهی به عنوان خزانه دار شورای ی شهر زاهدان انتخاب شدند. یک کارشناس اقتصادی می گوید:«انتخاب مجدد به عنوان رییس جمهور ت دوازدهم صرفا انتخاب یک شخص نیست،بلکه انتخاب مسیری است که برتعامل ،اجتماعی و بین المللی تاکید دارد.» با توجه به رقابت ایران و عربستان در خاورمیانه، انتخاب ریاض به عنوان اولین سفر خارجی رئیس جمهوری جدید دلایل مهمی دارد. مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای ی، ادامه داد: بر این اساس به اتفاق آراء محمدرضا محسنی ثانی به عنوان رئیس مجمع، سید هاشم بنی هاشمی به عنوان نائب رئیس، احمد سجادی سخنگو و محمود نگهبان سلامی به عنوان دبیر این مجمع انتخاب شدند. اوزه بیو دی فرانچسکو، سرمربی سابق و موفق ساسولو به عنوان سرمربی جدید باشگاه رم انتخاب شد. «میرعبد القدوس بزنجو» عضو حزب مسلم لیگ شاخه قائد اعظم به عنوان سر ای بلوچستان انتخاب شد. عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران خطاب به گفت: ما شما را یک شبه انتخاب نکردیم بلکه برای انتخاب شما سه ماه زمان گذاشتیم انتخاب دوباره فردی به عنوان شهردار عملا به معنای توقف فعالیت ها است. با تصویب پیشنهاد وزارت کشور در هیات ان، عبدالکریم گراوند به عنوان استاندار جدید بوشهر انتخاب شد. مجید بهارستانی یزدی به عنوان شهردار جدید طبس انتخاب شد. ۲۱ مهر، انتخاب گرینویچ به عنوان نصف النهار مبدا
۱۳۳ سال پیش در چنین روزی، کنفرانس بین‌المللی نصف‌النهار تصمیم گرفت که نصف‌النهار گرینویچ را به عنوان مبدا زمانی و محاسباتی انتخاب کند. وقتی خبر انتخاب آقا به ی از سوی خبرگان اعلام شد، بلافاصله سر مقاله ای نوشتم با عنوان «انتخاب شایسته» تا در اولین فوق العاده کیهان به عنوان اولین مقاله در تایید این تصمیم تاریخی خبرگان چاپ شود
علی نیز به عنوان سفیر ورزش های همگانی کشورمان انتخاب شد. نعمتی گفت: انتخاب من به عنوان نامزد جایزه بین المللی روز زن برایم خیلی جالب بود، چون از کشوری انتخاب شده ام که علیه نش تبلیغات منفی می شود. در اولین جلسه دور جدید شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران محسن هاشمی به عنوان رئیس شورای مرکزی انتخاب و غلامحسین کرباسچی برای دو سال دیگر به عنوان دبیر کل ابقاء شد. سرمایه گذاران با اضطراب منتظر تصمیم رئیس جمهور درباره انتصاب مجدد جانت یلن به عنوان رییس بانک مرکزی یا انتخاب یک جانشین جدید هستند. طبق قانون وقتی ی شورایی رای نیاورده باید فردی به عنوان انتخاب شود. رکنا: دبیر جشنواره جهانی فجر گفت: امسال هم ها توسط مشاورانی که از میان منتقدان، سازان و صاحب نظران سینمایی هستند بررسی شده اند و انتخاب نهایی توسط خودم به عنوان دبیر انجام شده است. دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی ایران، گفت که تعداد قابل توجهی از اعضای شورای شهر نظر مثبتی به نسبت به انتخاب آقای مرعشی به عنوان شهردار تهران دارند. روایت محسن رضایی از انتخاب میلاد حسین(ع) به عنوان روز پاسدار • نیا بلاگ     روایت محسن رضایی از انتخاب میلاد حسین(ع) به عنوان روز پاسدار • نیا بلاگ محسن رضایی با انتشار تصویری جمعی از فرماندهان پاسداران انقلاب ی در دوران دفاع مقدس، ضمن تبریک روز پاسدار، علت انتخاب سالروز میلاد سیدال (ع) به عنوان روز پاسدار را بیان کرد. به گز. رو مه چاپ ترکیه در تحلیلی نوشت: با انتخاب در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران، بروز تحولات در سیاست خارجی این کشور دور از انتظار نیست.

به گزارش ایسنا به نقل از رو مه استار - چاپ ترکیه در تحلیلی با عنوان "وضعیت جدید ایران در دوران ریاست جمهوری "با اشاره به آغاز دوران جدید در ایران با انتخاب به عنوان رییس جمهور جدید ایران نو. 10 اتومبیل جدید که از آ ین تکنولوژی های روز بهره می برند ... صنعت خودروسازی روز به روز پیشرفت می کند و در هر مرحله از این تکامل فن آوری های جدیدی را به خود می بیند. پیشرفت تکنولوژی نه تنها باعث آسایش و امنیت بیشتر سرنشینان می شود بلکه از رکود این صنعت جلوگیری می کند. در ادامه به 10 اتومبیل جدید که از آ ین تکنولوژی های روز بهره می برند اشار. سفیر سوییس در ایران به عنوان امور خارجه ک نه جدید انتخاب شد! به گزارش خبرنگار ما، رییس جمهور جدید درباره این انتخاب تعجب برانگیزش گفت: «بنده هر چی تحقق و تفحص ، از ایشان مسلط تر به امور سیاست خارجی پیدا ن زیرا.... مائوریتسیو پیگرینو به عنوان سرمربی جدید باشگاه ساوتهمپتون برای فصل آتی انتخاب شد. سران فوتبال غنا کوئسی آپیا را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور انتخاب د. در آ ین جلسه هیئت مدیره انجمن قلم ایران، وجیهه سامانی (نویسنده) به عنوان دبیر شانزدهمین دوره جشنواره قلم زرین انتخاب شد. در اولین جلسه هیئت مدیره جدید کانون کشوری امروز یکشنبه 27 مهر ماه ،انتخاب هیات رئیسه انجام گردید و نتایج افراد منتخب به شرح ذیل مشخص شد. - آقای مرتضی بدیعی به عنوان رئیس هیات مدیره - آقای اله کرم لیراوی به عنوان نایب رئیس هیات مدیره - آقای حجت اله قاسمی به عنوان دبیرکانون - خانم نادیا امجدی به عنوان خزانه دار کانون دبیرخانه کانون کشوری توضیح انجمن:انتخاب اعضای هیئت مدیره کانون کشوری رابه این بزرگواران تبریک عرض مینماییم . در جلسه روز گذشته حزب اراده ملت ایران «احمد حکیمی پور» به عنوان دبیر کل این حزب انتخاب شد. مدیرعامل شرکت توسعه کشت ذرت خوزستان از انتخاب شهرستان دزفول برای به عنوان پایلوت کشت 17 رقم بذر ذرت جدید برای نخستین بار در کشور خبر داد. همشهریان عزیز می توانند جهت شرکت در نظر سنجی وبلاگ برتر کشوری به وبلاگهای شهرمان رأی دهند تا انشااله و به امید خدا با مشارکت و انتخاب شما عزیزان یکی از وبلاگهای شهر (ره) به عنوان وبلاگ برتر در سطح کشور انتخاب شود. شما می توانید از کادر آبی رنگی که با عنوان " انتخاب وبلاگ برتر " درج شده است به وبلاگ مورد نظر رأی دهید. ایسنا نوشت: فتح و جهاد ی از انتخاب اسماعیل هنیه به عنوان رئیس جدید دفتر حماس استقبال د.