انجمن دانش آموختگان ict ایران

به نقل از خبرگزاریها در مورد انجمن دانش آموختگان ict ایران : معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برخی دانش آموختگان ی کشور بیکاری لو دارند و این افراد یا وارد بازار کار نمی شوند یا کار را در شان خود نمی دانند. دانش آموختگان توانستند با تأسی از قرآن و با راهنمایى اهل بیت مسیر سعادت را طى کنند. تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد متأسفانه مقارن ظهر امروز یکی از دانش آموختگان در یکی از دانشکده ها فوت کرده است. نبود شغل مناسب با رشته این افراد، کافی نبودن ظرفیت بازار اشتغال تی برای پذیرش این حجم از دانش آموختگان کشور و نیز نابسامانی وضعیت اقتصادی شرکت های خصوصی در مجموع فضای آشفته ای برای دانش آموختگان ی جویای کار ایجاد کرده است که آنها را روز به روز از رسیدن به آروزهای کوچک و بزرگ خود ناامیدتر می کند. گروهی از اساتید و دانش آموختگان اقتصاد های خارج از کشور با انتشار بیانیه ای خواستار شرکت مردم در انتخابات شدند. کانال تلگرام «بزرگترین مجمع دانش آموختگان اقتصاد ایران» هم راه اندازی شد. کانال تلگرام این گروه جهت آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان و فارغ حصیلان اقتصاد با رویدادهای مهم اقتصادی، فرصت های مطالعاتی، فرصت های شغلی و ... راه اندازی شده است. برای عضویت می توانید وارد لینک زیر شوید. https://telegram.me/eghtesaddanan جیرفت - ایرنا - فرماندار جیرفت گفت: دانش آموختگان ی بخش زیادی از افراد جویای کار در این شهرستان را تشکیل می دهند و اگر بخش تعاون جیرفت رونق گیرد بسیاری از این افراد صاحب شغل می شوند. دومین کنگره سراسری حزب همبستگی دانش آموختگان ایران صبح امروز در کانون توحید برگزار شد. کلاس تربیت مدرس میزبان چهارمین همایش دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور تربیت مدرس میزبان چهارمین همایش دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور از سوی نهاد نمایندگی ی و با مشارکت تشکل های فارغ حصیلان ایرانی خارج از کشور با شعار «دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور؛ توانایی ها و تجارب، فرصت ها و تهدیدها» در تاریخ ۵ اسفند ۹۵ برگزار می شود.... برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر [ ▼▼ ] کلیک کنید. تربیت مدرس میزبان چهارمین همایش دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور مدیرکل دفتر راهبری اجرای آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بیان اینکه این سازمان در نظام آموزشی طرح های ایجاد مراکز توسعه مهارت های دانشجویان و کارورزی دانش آموختگان ی را در دستور کار قرار… فرمانده پایگاه دریایی مشهر و آبادان گفت:در صورت تقاضای هنرستان های دریایی مشهر و بندر ، دانش آموختگان رشته های دریایی به استخدام نیروی دریایی درمی آیند. رئیس سنجش پزشکى از زمان اعلام نتایج آزمون ملى دانش آموختگان دندانپزشکى خارج از کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ به منظور شناسایی ظرفیت های آموزشی دانش آموختگان فرش دستباف و ایجاد بانک اطلاعاتی برای بررسی امکان استفاده حداکثری از توانمندیهای فعالان فرش دستباف به ویژه دانش آموختگان این رشته، این مرکز اقدام به گردآوری و ثبت سوابق و تجربیات آنان می کند.
براساس این گزارش؛ دانش آموختگان علاقمند به همک. همشهری آنلاین: آ ین مصوبات شورای عالی ارزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص ارزی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور در گروه علوم پزشکی اعلام شد. سی و یکمین دوره آزمون جای دانش آموختگان خارج از کشور ۳۰ آذر ۹۶ در یکی از های علوم پزشکی مستقر در شهر تهران برگزار می شود. و طرفداران بعثی تکفیری و وه وی ان شاء الله نتیجه خباثت های خود را خواهند دید و فرزندان (ره) و دانش آموختگان مکتب عاشورا همانگونه که در شامات و لبنان به آن ها درس عبرت دادند و نقشه راهشان را نقش بر آب د در عراق نیز و یان را به خاک ذلت خواهن کشاند.و مکر و مکر الله و الله خیر الماکرین دانش آموختگان و فعالان حوزه علمی کاربردی لرستان مورد تجلیل قرار گرفتند. پنج نفر از دانش آموختگان رشته کامپیوتر دبیرستانهای سده به مدت 60 ساعت یک واحد درسی خود را در کتابخانه عمومی فرزانگان سده گذراندند. این دانش آموزان ضمن ب نمره کامل قبولی در این واحد درسی، آموخته های علمی خود را بصورت عملی تجربه د. مدیرکل دانش آموختگان آزاد ی گفت: یکی از اه اداره کل، حذف مراجعه ارباب رجوع به سازمان مرکزی و واحدهاست. رئیس جامع علمی ـ کاربردی گفت: امروز 75 درصد دانش آموختگان این شاغل هستند و این در حالی است که در سایر مراکز آموزش عالی این رقم بسیار پایین است. عنوان بخش : امور دانش آموختگان نام و نام خانوادگی کارمند حوزه : عبدالجلیل خسروی شرح وظایف و مسئولیت : -کارشناس امور دانش آموختگان و ارتباط با خانواده دانشجویان - متصدی صدور گواهی نامه ها و تائیدیه های تحصیلی
- متصدی امور بایگانی تماس : 4621936-0232 معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار گفت: بانک مرکزی ۲۰ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح اشتغال فراگیر دانش آموختگان ها و مراکز آموزش عالی اختصاص داده است. به مناسبت هفته ی دفاع مقدس مسابقات مقدماتی رباتیک لیگ ربات جنگجو با حضور دانش آموختگان دوره های الکترونیک و رباتیک برگزار شد. سه نفر از اعضای برگزیده به عنوان ی کانون با دانش آموختگان امور فرهنگی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری به رقابت خواهند پرداخت. این مسابقه روز هفتم مهر ماه در سالن شهید تندگویان برگزار خواهد شد. لاریجانی از پروژه های دراز مدت برای بررسی وضعیت دانش آموختگان علوم پزشکی در داخل و خارج از کشور خبر داد.
بررسی وضعیت و را ارهای اشتغال دانش آموختگان کشاورزی در شرایط جهانی شدن اقتصاد

به سایت ما برای بررسی وضعیت و را ارهای اشتغال دانش آموختگان کشاورزی در شرایط جهانی شدن اقتصاد خوش آمدید .
امیدواریم فایل بررسی وضعیت و را ارهای اشتغال دانش آموختگان کشاورزی در شرایط جهانی شدن اقتصاد برای پزوهش شما باشد .
برای مشاهده توضیحات . تعداد ثبت نام کنندگان این گرهمایی از مرز 500 نفر گذشت. دو روز دیگر یکی از جذابترین اتفاقات مردمی در شهر قزوین به همت تنی چند از عوامل آموزشی و دانش آموزان قدیمی این دبیرستان به انجام خواهد رسید و تمام افرادی که در تعلق خاطری به این دبیرستان چه آنها که در روزگار محمدرضا شاه پهلوی و چه آنان که در پاسداران تحصیل داشته اند گرد هم خواهند آمد و تجدید خاطره خواهند کرد. از برنامه های خوب این گردهمایی زنگهای دیدار یار، همکلاسی سلام، سخنرانی مسوولین فعلی و قبلی دبیرستان، نمایندگانی از دانش آموختگان و اجرای موسیقی میباشد و در انتها ضمن تقدیر از برخی عوامل اجرایی این دبیرستان گرفتن ع یادگاریست. تشکیل سمنی با نام دانش آموختگان این دبیرستان نیز در دستورکار هیات برگزار گننده این گردهمایی قرار دارد. استاندار اردبیل گفت: اشتغا ایی برای دانش آموختگان ی در استان نیازمند ایجاد ظرفیت است. مدیر کل تعاون استان اسان شمالی گفت : هم اکنون 85 درصد جمعیت از دانش آموختگان ی اسان شمالی شاغل هستند . پاو وینت کارآفرینی مبتنی بر دانش شرط لازم برای اشتغال مؤثر دانش آموختگان آموزش عالی انجمن دانش آموختگان تیزهوشان شیراز برگزار می کند - همایش انتخاب رشته ویژه تیزهوشان به همراه بسته آموزشی -با حضور مشاور ارشد مدارس تیزهوشان و با همکاری دانش آموختگان برتر های سراسر کشور -ارایه نکات پنهان دفترچه دوم و بررسی اشتباه رایج و معمول انتخاب رشته -راهنمایی دانش آموزان با نحوه ی اعمال سهمیه ها و زیرگروه ها -جهت پذیرفته شدگان . علوم از جذب بیش از سه هزار دانش آموخته دوره ی در های کشور خبر داد. رئیس تهران گفت:امروز توسعه هیچ کشوری بدون توسل به دانش و دانش آموختگان دانشمند امکان پذیر نیست. از طرف دانش آموختگان ورودی 89 انتخاب اعضای جدید انجمن علمی مکانیک و همچنین سایر انجمن ها را به تمامی دوستان تبریک عرض نموده و امید است در فضایی پویا و با نشاط به گوشه ای از رشد علمی خود و سایر دانشجویان که در نهایت منجر به پیشرفت ایران عزیز خواهد شد، کمک نمایند. موفق و پیروز باشید. رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد ی با بیان اینکه جای وزارت علوم در ستاد اقتصاد مقاومتی خالی است، گفت: دانش آموخته ی باید با سه قابلیت دانش، نگرش خوب و مهارت خوب وارد… ویژه نامه نشریه پارچین با نام«خوانسار دیروز» به همت انجمن دانش آموختگان و حمایت مالی گروه ی وشند و تعدادی از اعضای محترم انجمن با طراحی زیبای آقای وحید منصوری منتشر شد.
مراکز توزیع: دکه مطبوعاتی آقای مهدی (میدان )
بیمه ایران آقای رفعتی (خیابان )
بیمه ایران آقای توکلی (روبروی حسینیه چشمه )

مشاور دبیرکل نهاد اعلام کرد : پذیرفته شدگان امسال آزمون استخدامی نهاد، دانش آموختگان «کتابداری» خواهند بود.
مهردخت پور تصریح کرد : در آزمون امسال، سعی مان بر این است که تنها نیروی کتابدار جذب کنیم و در این آزمون سنجش موضوعات کتابخانه ای لحاظ خواهد شد. به استحضار می رساند همزمان با دومین همایش انجمن ژئومورفولوژی تحت عنوان ((ژئومورفولوژی و پایش تغییرات محیطی)) مراسم نکوداشت فرج الله محمودی برجسته و پیش وت ژئومورفولوژی ایران توسط خانه شمندان علوم انسانی، انجمن ژئومورفولوژی، کانون دانش آموختگان و خانه جغرافیا و با همکاری جامعه جغرافیدانان ایران و موسسه جغرافیا روز چهارشنبه 21 اس. دبیرکل اتحادیه انجمن های ی دانش آموزان با ارائه جزئیات برنامه «فرزندان رمضان»، گفت: طرح همخوانی و ختم دسته جمعی قران کریم و جشن روزه اولی ها از جمله برنامه های اتحادیه انجمن های ی دانش آموزان در ماه مبارک رمضان است. دبیرکل اتحادیه انجمن های ی دانش آموزان گفت: طرح مادران آسمانی برای تکریم مادران توسط دانش آموزان پسر اجرا می شود. ترانه بنی یعقوب در روزنماه ایران نوشت: صدای خوش سازشان از دور هم شنیده می شود، دو پسر جوان گیتار می زنند و با شور و حرارت می خوانند؛ در ورودی یکی از ایستگاه های پر رفت و آمد متروی تهران. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: باید به سمت اشتغا ایی برای دانش آموختگان مراکز آموزش عالی با محور صنایع و دانش بنیان حرکت کنیم. مسؤول اتحادیه انجمن ی دانش آموزان استان اصفهان گفت: اعتکاف دانش آموزی ویژه اوا ماه مبارک رمضان ازسوی انجمن ی دانش آموزان استان اصفهان ویژه منتخبان دختر این انجمن در حال برگزاری است. پذیرش ۱۲۰۰ نفر از دانش آموختگان آزاد در کنکور ی سراسری آمار پذیرفته شدگان آزمون ی نشان می دهد بیشترین پذیرفته شدگان از فارغ حصیلان های تی بوده اند. مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبر به خبرگزاری مهر گفت: تعداد ۸ هزار و ۴۰۹ نفر از های وزارت علوم، ۴۵ نفر از های علوم پزشکی، تعداد ۳۲۱ نفر از پیام نور، تعداد ۱ هزار و ۲۰۸ نف. مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه گفت:دانش آموزان زنجانی بیشترین سهم را در کمک های مردمی انجمن خیریه ی مهرانه دارند. با تلاش ان و دانش آموختگان های صنعتی شمالغرب کشور، بزرگترین سرند ارتعاشی صنایع مس ایران در مجتمع دانش بنیان شیمی پژوهش صنعت تبریز طراحی و به تولید انبوه رسید . انجمن دانش آموختگان تئاتر تبریز با مشارکت حوزه هنری استان آذربایجان شرقی و اداره کل کتابخانه های عمومی استان، دومین نشست علمی و پژوهشی با موضوع بهرام بیضایی و مقوله اقتباس از اساطیر و تاریخ با نگاهی به کتاب « اسطوره و ذهن اسطوره پرداز» نوشته کاوس بالازاده برگزار می شود. دو طرح ملی کارآفرینان شایسته فردا مربوط به دانش آموزان بخش شهاب جزیره قشم در انجمن مرکزی کاشف پذیرفته شد. محسن رضایی در گردهمایی سالانه دانش آموختگان و اعضای هیات علمی علم و صنعت ایران گفت: ملت ایران مهمترین گمشده اش را در مفهوم ملت ت در انقلاب ی پیدا کرد. موضوع: صدا و سیما و تئاتر شهر م آباد

زمان: فردا ( ) ساعت 18 الی 20

مکان: سالن کنفرانس مجتمع چند منظوره رنگین کمان (روبروی بیمارستان باختر)

(از اینکه به موقع تشریف میاورید خوشحالیم)
(دوستانی که دو جلسه قبلی نبودن و میخوان این جلسه تشریف بیارن لطفا گزارش جلسات 77 و 78 رو در زیر مطالعه بفرمایید) ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان چهارشنبه ۱۵ آذرماه در خانه هنرمندان ایران با گشایش نمایشگاه ع انجمن عکاسان سینمای ایران، انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران، انجمن عکاسی میراث فرهنگی، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس و انجمن عکاسان خانه تئاتر و نمایشگاه ع استان های اسان و آذربایجان غربی آغاز شد.