انجمن دانش آموختگان ict ایران

به نقل از خبرگزاریها در مورد انجمن دانش آموختگان ict ایران : معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برخی دانش آموختگان ی کشور بیکاری لو دارند و این افراد یا وارد بازار کار نمی شوند یا کار را در شان خود نمی دانند. دانش آموختگان توانستند با تأسی از قرآن و با راهنمایى اهل بیت مسیر سعادت را طى کنند. تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد متأسفانه مقارن ظهر امروز یکی از دانش آموختگان در یکی از دانشکده ها فوت کرده است. نبود شغل مناسب با رشته این افراد، کافی نبودن ظرفیت بازار اشتغال تی برای پذیرش این حجم از دانش آموختگان کشور و نیز نابسامانی وضعیت اقتصادی شرکت های خصوصی در مجموع فضای آشفته ای برای دانش آموختگان ی جویای کار ایجاد کرده است که آنها را روز به روز از رسیدن به آروزهای کوچک و بزرگ خود ناامیدتر می کند. معاون آموزشی وزارت علوم گفت: طرح مهارت افزایی و اشتغال زایی دانش آموختگان دوره کارشناسی تدوین شده و به زودی به ها ابلاغ می شود. اعضای شورای مرکزی حزب همبستگی دانش آموختگان ایران ی انتخاب شدند. کانال تلگرام «بزرگترین مجمع دانش آموختگان اقتصاد ایران» هم راه اندازی شد. کانال تلگرام این گروه جهت آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان و فارغ حصیلان اقتصاد با رویدادهای مهم اقتصادی، فرصت های مطالعاتی، فرصت های شغلی و ... راه اندازی شده است. برای عضویت می توانید وارد لینک زیر شوید. https://telegram.me/eghtesaddanan جیرفت - ایرنا - فرماندار جیرفت گفت: دانش آموختگان ی بخش زیادی از افراد جویای کار در این شهرستان را تشکیل می دهند و اگر بخش تعاون جیرفت رونق گیرد بسیاری از این افراد صاحب شغل می شوند. دومین کنگره سراسری حزب همبستگی دانش آموختگان ایران صبح امروز در کانون توحید برگزار شد. کلاس تربیت مدرس میزبان چهارمین همایش دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور تربیت مدرس میزبان چهارمین همایش دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور از سوی نهاد نمایندگی ی و با مشارکت تشکل های فارغ حصیلان ایرانی خارج از کشور با شعار «دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور؛ توانایی ها و تجارب، فرصت ها و تهدیدها» در تاریخ ۵ اسفند ۹۵ برگزار می شود.... برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر [ ▼▼ ] کلیک کنید. تربیت مدرس میزبان چهارمین همایش دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران از تعیین اعضای دفتر تشکل متبوعش خبر داد. مرحله نظری هفتمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور ۵ مرداد ماه ۹۶ برگزار می شود. تهران- ایرنا- معاون توسعه اشتغال و کارافرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: پارسال ٦١٦ هزار شغل در کشور ایجاد شد که ٦٠ درصد اشتغال ایجاد شده در بخش خدمات تولیدی، مربوط به بکارگیری دانش آموختگان… رئیس سنجش پزشکى از زمان اعلام نتایج آزمون ملى دانش آموختگان دندانپزشکى خارج از کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ به منظور شناسایی ظرفیت های آموزشی دانش آموختگان فرش دستباف و ایجاد بانک اطلاعاتی برای بررسی امکان استفاده حداکثری از توانمندیهای فعالان فرش دستباف به ویژه دانش آموختگان این رشته، این مرکز اقدام به گردآوری و ثبت سوابق و تجربیات آنان می کند.
براساس این گزارش؛ دانش آموختگان علاقمند به همک. همشهری آنلاین: آ ین مصوبات شورای عالی ارزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص ارزی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور در گروه علوم پزشکی اعلام شد. همدان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای همدان گفت: 61 درصد از دانش آموختگان مراکز فنی و حرفه ای این استان سال گذشته وارد بازار کار شدند. پنجمین دوره آزمون ارتقای دانش آموختگان کارشناسی وکارشناسی ارشد داروسازی خارج از کشور به ی عمومی داروسازی ۴ مرداد ۹۷ برگزار می شود. و طرفداران بعثی تکفیری و وه وی ان شاء الله نتیجه خباثت های خود را خواهند دید و فرزندان (ره) و دانش آموختگان مکتب عاشورا همانگونه که در شامات و لبنان به آن ها درس عبرت دادند و نقشه راهشان را نقش بر آب د در عراق نیز و یان را به خاک ذلت خواهن کشاند.و مکر و مکر الله و الله خیر الماکرین دانش آموختگان و فعالان حوزه علمی کاربردی لرستان مورد تجلیل قرار گرفتند. پانزدهمین آیین نکوداشت دانش آموختگان غیرایرانی و دهمین جشنواره فرهنگ ملل دانشجویان غیرایرانی از ۱۴ الی ۱۶ تیرماه در تبریز برگزار می شود. یکی از اه تاسیس جامع علمی کاربردی افزایش مهارت های حرفه ای دانش آموختگان فاقد تجربه اجرایی بود، درواقع فارغ حصیلان مراکز آموزشی کشور برای ب مهارت می توانستند در این ثبت نام کنند و با افزایش مهارت راحتتر در بخش های مختلف اقتصادی، کاری برای خود دست و پا کنند. مدیرکل دانش آموختگان آزاد ی گفت: یکی از اه اداره کل، حذف مراجعه ارباب رجوع به سازمان مرکزی و واحدهاست. رئیس جامع علمی ـ کاربردی گفت: امروز 75 درصد دانش آموختگان این شاغل هستند و این در حالی است که در سایر مراکز آموزش عالی این رقم بسیار پایین است. عنوان بخش : امور دانش آموختگان نام و نام خانوادگی کارمند حوزه : عبدالجلیل خسروی شرح وظایف و مسئولیت : -کارشناس امور دانش آموختگان و ارتباط با خانواده دانشجویان - متصدی صدور گواهی نامه ها و تائیدیه های تحصیلی
- متصدی امور بایگانی تماس : 4621936-0232 معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار گفت: بانک مرکزی ۲۰ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح اشتغال فراگیر دانش آموختگان ها و مراکز آموزش عالی اختصاص داده است. به مناسبت هفته ی دفاع مقدس مسابقات مقدماتی رباتیک لیگ ربات جنگجو با حضور دانش آموختگان دوره های الکترونیک و رباتیک برگزار شد. سه نفر از اعضای برگزیده به عنوان ی کانون با دانش آموختگان امور فرهنگی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری به رقابت خواهند پرداخت. این مسابقه روز هفتم مهر ماه در سالن شهید تندگویان برگزار خواهد شد. لاریجانی از پروژه های دراز مدت برای بررسی وضعیت دانش آموختگان علوم پزشکی در داخل و خارج از کشور خبر داد. معاون اتحادیه انجمن های ی دانش آموزی قم گفت: در حال حاضر از 80 دبیرستان دخترانه سطح شهر بیش از 4000 نفر عضو فعال در انجمن مدارس وجود دارد. تعداد ثبت نام کنندگان این گرهمایی از مرز 500 نفر گذشت. دو روز دیگر یکی از جذابترین اتفاقات مردمی در شهر قزوین به همت تنی چند از عوامل آموزشی و دانش آموزان قدیمی این دبیرستان به انجام خواهد رسید و تمام افرادی که در تعلق خاطری به این دبیرستان چه آنها که در روزگار محمدرضا شاه پهلوی و چه آنان که در پاسداران تحصیل داشته اند گرد هم خواهند آمد و تجدید خاطره خواهند کرد. از برنامه های خوب این گردهمایی زنگهای دیدار یار، همکلاسی سلام، سخنرانی مسوولین فعلی و قبلی دبیرستان، نمایندگانی از دانش آموختگان و اجرای موسیقی میباشد و در انتها ضمن تقدیر از برخی عوامل اجرایی این دبیرستان گرفتن ع یادگاریست. تشکیل سمنی با نام دانش آموختگان این دبیرستان نیز در دستورکار هیات برگزار گننده این گردهمایی قرار دارد. دانشجویان و دانش آموختگان صنعت نفت اهواز صبح امروز مقابل نهاد ریاست جمهوری د. مدیر کل تعاون استان اسان شمالی گفت : هم اکنون 85 درصد جمعیت از دانش آموختگان ی اسان شمالی شاغل هستند . پاو وینت کارآفرینی مبتنی بر دانش شرط لازم برای اشتغال مؤثر دانش آموختگان آموزش عالی انجمن دانش آموختگان تیزهوشان شیراز برگزار می کند - همایش انتخاب رشته ویژه تیزهوشان به همراه بسته آموزشی -با حضور مشاور ارشد مدارس تیزهوشان و با همکاری دانش آموختگان برتر های سراسر کشور -ارایه نکات پنهان دفترچه دوم و بررسی اشتباه رایج و معمول انتخاب رشته -راهنمایی دانش آموزان با نحوه ی اعمال سهمیه ها و زیرگروه ها -جهت پذیرفته شدگان . علوم از جذب بیش از سه هزار دانش آموخته دوره ی در های کشور خبر داد. رئیس تهران گفت:امروز توسعه هیچ کشوری بدون توسل به دانش و دانش آموختگان دانشمند امکان پذیر نیست. از طرف دانش آموختگان ورودی 89 انتخاب اعضای جدید انجمن علمی مکانیک و همچنین سایر انجمن ها را به تمامی دوستان تبریک عرض نموده و امید است در فضایی پویا و با نشاط به گوشه ای از رشد علمی خود و سایر دانشجویان که در نهایت منجر به پیشرفت ایران عزیز خواهد شد، کمک نمایند. موفق و پیروز باشید. رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد ی با بیان اینکه جای وزارت علوم در ستاد اقتصاد مقاومتی خالی است، گفت: دانش آموخته ی باید با سه قابلیت دانش، نگرش خوب و مهارت خوب وارد… ویژه نامه نشریه پارچین با نام«خوانسار دیروز» به همت انجمن دانش آموختگان و حمایت مالی گروه ی وشند و تعدادی از اعضای محترم انجمن با طراحی زیبای آقای وحید منصوری منتشر شد.
مراکز توزیع: دکه مطبوعاتی آقای مهدی (میدان )
بیمه ایران آقای رفعتی (خیابان )
بیمه ایران آقای توکلی (روبروی حسینیه چشمه )

مشاور دبیرکل نهاد اعلام کرد : پذیرفته شدگان امسال آزمون استخدامی نهاد، دانش آموختگان «کتابداری» خواهند بود.
مهردخت پور تصریح کرد : در آزمون امسال، سعی مان بر این است که تنها نیروی کتابدار جذب کنیم و در این آزمون سنجش موضوعات کتابخانه ای لحاظ خواهد شد. به استحضار می رساند همزمان با دومین همایش انجمن ژئومورفولوژی تحت عنوان ((ژئومورفولوژی و پایش تغییرات محیطی)) مراسم نکوداشت فرج الله محمودی برجسته و پیش وت ژئومورفولوژی ایران توسط خانه شمندان علوم انسانی، انجمن ژئومورفولوژی، کانون دانش آموختگان و خانه جغرافیا و با همکاری جامعه جغرافیدانان ایران و موسسه جغرافیا روز چهارشنبه 21 اس. دبیرکل اتحادیه انجمن های ی دانش آموزان با ارائه جزئیات برنامه «فرزندان رمضان»، گفت: طرح همخوانی و ختم دسته جمعی قران کریم و جشن روزه اولی ها از جمله برنامه های اتحادیه انجمن های ی دانش آموزان در ماه مبارک رمضان است. دبیرکل اتحادیه انجمن های ی دانش آموزان گفت: طرح مادران آسمانی برای تکریم مادران توسط دانش آموزان پسر اجرا می شود. اتحادیه انجمن های ی دانش آموزان و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و تلفیق دانش با مهارت تفاهم نامه امضا د. ترانه بنی یعقوب در روزنماه ایران نوشت: صدای خوش سازشان از دور هم شنیده می شود، دو پسر جوان گیتار می زنند و با شور و حرارت می خوانند؛ در ورودی یکی از ایستگاه های پر رفت و آمد متروی تهران. دبیرکل اتحادیه انجمن های ی دانش آموزان از طرح «مادران آسمانی» ویژه دانش آموزان پسر به منظور پاسداشت مقام مادر به نیابت از فرزند شهیدشان خبر داد. سرکار خانم شیوا ت آبادی رئیس محترم انجمن روانشناسی ایران با سلام و صلوات بر محمد (ص) و آل محمد همانطور که مستحضرید کمیسیون انجمن های علمی بارها بر یکی از رس های مهم انجمن ها که تولید و تدوین محتوای علمی و ارزی دروس ی می باشد تاکید و درخواست نموده است تا مشارکت گسترده ای با ها و دستگاه های مرتبط داشته باشند. لذا از آن انجمن محترم که در . اسامی کارشناسان واحد دانش آموختگان پیام نور مرکز تهران شمال و شماره تماس داخلی ایشان در ج ذیل درج گردیده است. لذا دانشجویان گرامی جهت دریافت مدرک فارغ حصیلی فقط به این همکاران مراجعه نموده و یا با ایشان تماس بگیرند.
شماره های تماس با : 22195304 و 22195303 و 22195302

ردیف نام شماره داخلی عنوان 1 خانم 5665 مسئول دانش آموختگان 2 خانم رسولی 5. دبیرکل اتحادیه انجمن های ی دانش آموزان گفت: پرچم ایران به عنوان نماد اصلی ما در ۲۲بهمن است و هر دانش آموز یک پرچم ایران را در دست دارد. رئیس اداره توسعه انجمن های اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه باید از ظرفیت ۹۵ هزار انجمن اولیا و مربیان استفاده کرد، گفت: تصمیم در خصوص نوشت افزار دانش آموزان به انجمن اولیا و مربیان س شود.