انجمن هنرهای نمایشی شهرستان الشتر

به نقل از خبرگزاریها در مورد انجمن هنرهای نمایشی شهرستان الشتر : مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای ی در خصوص بهداشت و درمان این دو شهرستان گفت:عملکرد ی در حوزه شهرستانهای نورآباد و الشتر مثبت و رو به رشد است و در حوزه انتخ ه الشتر و نوراباد کوتاهی مشاهده نکرده ایم به مناسبت ۸ اسفند سالروز تاسیس امور تربیتی و هفته تربیت ی مربیان ومعاونین پرورشی مدارس شهرستان الشتر با موقت شهرستان دیدار د.
ادامه مطلب جا های دیدنی الشتر کهریز ل تان جا های دیدنی الشتر کهریز ل تان می توان :1- سراب زیبای کهمان رانام برد که یک مجتمع توریستی است که سالانه از شهر ها و استان های ایران خیلی ها از این مکان دیدن می کنند. 2- سراب زیبای زَزاست که آن هم خیلی زیبا است و آنقدر این سراب عمق دارد که آدم هم مانند یک باتلاق به زیر می کشاند. 3- تپه ی که د ایین سراب زَزقرار د. رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان فعالیت‎های این انجمن در سال 1395 را شرح داد. ج اوقات شرعی ماه رمضان( 1439ه.ق)شهرستان الشتر-لرستان(1397ه.ش) فردا از ساعت ۳۰: ۲۱ تا ۴ بامداد روز بعد در برخی مناطق شهر الشتر افت فشار و قطعی جریان آب رخ خواهد داد. در راستای اه کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان الشتر ، طبق ج زمانبندی در مورخه 96/8/27 روز شنبه راس ساعت 10 صبح،نشست پرسش و پاسخ با موضوع ، با حضورحجت ال صالحی موقت شهرستان الشتر در جمع دانش آموزان هنرستان فنی آفرینش،با طرح سوالات و پاسخ موقت شهرستان برگزار گردید در ادامه تصاویری از این برنامه به حضور شما ارائه می گردد .جهت مشاهده بقیه تصاویر لطفا بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید.
ادامه مطلب در راستای اه کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان الشتر ، طبق ج زمانبندی در مورخه 96/09/04 روز شنبه راس ساعت 10 صبح،نشست پرسش و پاسخ دینی، با حضورحجت ال محترم شهرستان الشتر همراه با یوسفوند معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش در جمع دانش آموزان نمونه تی نور،با طرح سوالات و پاسخ شهرستان برگزار گردید در ادامه تصاویری از این برنامه به حضور شما ارائه می گردد .جهت مشاهده بقیه تصاویر لطفا بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید. ادامه مطلب در راستای اه کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان الشتر ، طبق ج زمانبندی در مورخه 96/8/23 روز شنبه راس ساعت10 صبح،نشست پرسش و پاسخ با موضوع ، با حضورحجت ال صالحی موقت و یوسفوند معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان الشتر در جمع دانش آموزان دبیرستان (ره) ،با طرح سوالات و پاسخ موقت شهرستان برگزار گردید در ادامه تصاویری از این برنامه به حضور شما ارائه می گردد .جهت مشاهده بقیه تصاویر لطفا بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید.
ادامه مطلب در راستای اه کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان الشتر ، طبق ج زمانبندی در مورخه 96/09/11 روز شنبه راس ساعت 10 صبح،نشست پرسش و پاسخ دینی، با حضورحجت ال محترم شهرستان الشتر همراه با یوسفوند معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش در جمع دانش آموزان دبیرستان هجرت،با طرح سوالات و پاسخ شهرستان برگزار گردید در ادامه تصاویری از این برنامه به حضور شما ارائه می گردد .جهت مشاهده بقیه تصاویر لطفا بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید.
ادامه مطلب در راستای اه کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان الشتر ، طبق ج زمانبندی در مورخه 96/8/20 روز شنبه راس ساعت 9 و 30 دقیقه صبح،نشست پرسش و پاسخ دینی با حضورحجت ال صالحی موقت و یوسفوند معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان الشتر در جمع دانش آموزان دبیرستان سمیه ،با طرح سوالات و پاسخ موقت شهرستان برگزار گردید در ادامه تصاویری از این برنامه به حضور شما ارائه می گردد .جهت مشاهده بقیه تصاویر لطفا بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید.
ادامه مطلب ادارات کل فرهنگ و ارشاد ی و انجمن های هنرهای نمایشی استان ها، ویژه برنامه های روز ملی هنرهای نمایشی خود را اعلام د. گزارش مصور از حضور دانش آموزان قرآنی شهرستان الشتر درسی و پنجمین دوره مسابقات قرآن،عترت و ، مرحله استانی.96/2/2
ادامه مطلب بخاطر بارش برف و کولاک و سرمای زیاد جاده نورآباد الشتر به م آباد شدیدا لغزنده شده. که این مشکل با توجه به سرمای زیاد شب باعث میشود سطح جاده لغزنده تر باشد. ان راهداری در طول جاده مشغول خدمت رسانی هستند. بارش برف و کولاک موجب مصدود شدن راههای مواصلاتی روستاهای شهرستان دلفان و سلسلسه شده است. رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال استان میزبان جشنواره تئاتر فجر استانی است و اختتامیه جشنواره فجر استانی نیز با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی کشور، مدیر انجمن نمایش در کشور، مسئول امور استان های اداره کل هنرهای نمایشی و دیگر مسئولین مربوطه در چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد. نخستین هفته ی تئاتر شهرستان خاتم، با برنامه ریزی و پیگیری انجمن هنرهای نمایشی هرات و مروست از پنجم تا هشتم بهمن ماه در این شهرستان برگزار می شود. دانشجویان الشتر به همراه مسئولین در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور یافتند. به گزارش روابط عمومی ، میزان 20 میلیون تومان اعتبار جهت ید کتاب اختصاص داده شد و بالغ بر 2000 جلد کتاب جهت تجهیز کتابخانه یداری گردید. منبع: الشتر وحید حسنوند بازیکن تیم ملی فوتبال کارگران صبح امروز با استقبال، معاون فرماندار سلسله، فرمانده الشتر و جمعی از مردم وارد الشتر شد. با همکاری کانون شبیه خوانی انجمن هنرهای نمایشی اداره فرهنگ و ارشاد ی شوش در محل سکوی تعزیه تالار نیایش برگزار شد. به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی الشتر، به منظور ارتقای کیفی و تقویت زیرساخت های آموزشی و پژوهشی، بالغ بر 3000 جلد کتاب تخصّصی در زمینه های ی نرم افزار، ی فنآوری اطلاعات، ریاضیات و کاربردها، مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی یداری و جهت استفاده دانشجویان و اساتید در کتابخانه در دسترس قرار داده شده است. منبع : سایت مرکز آموزش عالی ا. در راستای اه کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان الشتر ، طبق ج زمانبندی در مورخه 96/8/6 روز شنبه راس ساعت 9: 45 دقیقه صبح،جلسه گفتمان های دینی (پرسش و پاسخ) با حضور موقت شهرستان حجه ال صالحی در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه ا هراء الشتر با طرح سوالات و پاسخ مدعو برگزار گردید در ادامه تصاویری از این برنامه به حضور شما ارائه می گردد .جهت مشاهده بقیه تصاویر لطفا بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید. ادامه مطلب مراسم روز جهانی قدس همزمان با سایر ملت های خواه جهان در شهرستان سلسله برگزار گردید. امور هنرمندان به انجمن هنرهای نمایشی واگذار می شود. اردوی به یاد ماندنی تفریحی انجمن ادبی آوای ارغنون به شهر گنبدهای فیروزه ای اصفهان در تاریخ 1394/5/7 برگزار شد.این سفر به یادماندنی با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد ی شهرستان و انجمن ادبی آوای ارغنون با حضور کلیه اعضای انجمن انجام شد. حضور دانش آموزان دارالقرآن و اجرای برنامه در مراسم زیرسایه خورشید بمناسبت دهه کرامت.انجام تمهیدات لازم با همکاری معاونت پرورشی آموزش و پرورش شهرستان الشتر و حضور دانش آموزان عضو دارالقرآن (ره) این شهرستان و اجرای برنامه در مراسم استقبال از پرچم حرم مطهر هشتم(ع).برنامه ی زیر سایه خورشید بمناسبت دهه کرامت 96/5/9 ارامگاه ی گمنام بعد از اقامه مغرب و عشاء.در ادامه گزارش مصور این مراسم ارائه می گردد.
ادامه مطلب فرماندار شهرستان جم گفت: برای ارتقای کمی و کیفی آموزش و پرورش و برطرف شدن بسیاری از مشکلات، انجمن مدرسه یاران شهرستان جم راه اندازی شود. سایت انجمن نمایش یزد: در پی اتفاقات چند روز پیش – اضافه شدن یک نفر به گروه بازبینی – و اعمال سلیقه بعضی از مسئولین اداره ارشاد شهرستان در برنامه های انجمن نمایش استان یزد، محمد رضا ابوالحسنی از سمت خود کناره گیری کرد! متن استعفای ایشان را در ادامه بخوانید. جناب آقای محمدرضا دهبیدی پور س رست محترم اداره کل فرهنگ و ارشاد ی استان یزد ب. در هفته ت عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب شهر الشتر با حضور استاندار لرستان و با اعتباری به مبلغ 250 میلیارد ریال آغاز گردید با ریاست مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، جلسه تصمیم گیری در خصوص برنامه ریزی های منظم جهت کاهش خاموشی های آن منطقه برگزار شد. به مناسبت فرا رسیدن( ایام ماه مبارک رمضان 1438 ق - داد 1396 ) ،معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان الشتر ، جلسه انس با قرآن را هر روز بعد از اقامه ظهر و عصر با حضور کاکنان اداری آموزش و پرورش این شهرستان همراه با تفسیر آیات قرائت شده توسط حاج آقا عادلی برگزار می نماید.که در ادامه گزارش مصور این فعالیت ارائه می گردد.(ضمناً جلسه سنتی قرآن کارکنان این اداره در سایر ماه های سال ، روزهای شنبه راس ساعت 7 صبح بصورت هفتگی برگزار می گردد) . جهت مشاهده تصاویر بیشتر بر روی لینک ادامه مطلب یا تصویر زیر کلیک نمایید.
ادامه مطلب رییس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه از برگزاری همایش تئاتر طنز سنقر در این شهرستان خبر داد. مهر نوشت: پروژه سالن ورزشی دو هزار نفری شهرستان سلسله با حضور مسئولان کلنگ زنی شد مدیرکل شیلات لرستان گفت: با واگذاری مجتمع پرورش ماهی دوآب الشتر به سرمایه گذار جدید این مجموعه شهریور سال آینده به بهره برداری می رسد. افتتاح دفتر نمایندگی انجمن تعزیه ایرانیان در شهرستان خدابنده استان زنجان صبح روز پنج شنبه، بیستم شهریور ماه، دفتر انجمن تعزیه شعبه شهرستان خدابنده افتتاح گردید. در این مراسم شهرستان، فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان و نیز شبیه خوانان ترک زبان استان زنجان حضور داشتند. این مراسم با حضور آقایان داود فتحعلی بیگی، علاءالدین قا. مطابق مصوبه کمیسیون هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی در جلسه 494کمیسیون و ابلاغ از سوی انجمن ملی در 4 اسفند 93 .. موضوع با عنوان به منظور بهره گیری و فعالسازی انجمن های شهرستان مقرر شد با هماهنگی دبیرخانه کمیسیون نظارت شهرستان ها نسبت به تحقق انعقاد تفاهم نامه فیم ن اتحادیه های مربوطه و انجمن شهرستان جهت نرخ گذاری کالاهای اولویت دوم . انتخابات اولین دوره انجمن صنفی کانون های آگهی و تبلیغات شهرستان زنجان با نظارت اداره فرهنگ و ارشاد ی این شهرستان برگزار شد. فراخوان بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان اصفهان منتشر شد

جشنواره استان
به گزارش انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان ، اداره کل فرهنگ و ارشاد ی استان اصفهان با مشارکت انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان در راستای سیاست های راهبردی وزارت متبوع ، با توجه به نامگذاری سال با عنوان"اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل" به منظور ارتقاء سطح . "بسم الله" "شعر هنر ملی این سرزمین کهن است." " ی (مدظله العالی) " اعضای محترم انجمن ادبی آفاق شهرستان هشترود: به دلیل اختلافات بی موردی که توسط چند تن از اعضای انجمن ادبی آفاق در متن انجمن رخ داده است رئیس محترم اداره فرهنگ و ارشاد ی شهرستان هشترود حمایت های لازم را برای برگزاری جلسات انجمن ادبی آفاق سلب کرده است. بنده به عنوان رئیس انج. در تاریخ 3 داد از باشگاه و انجمن جوجیتسو شهرستان آبادان به ریاست حسن روستائی بازدید بعمل آمد . حسین رحمانی رئیس انجمن جوجیتسو استان و نعیم بقالی رئیس کمیته داوران استان بعد از حضور در شهرستان آبادان از باشگاخ پتروشیم دیدن نمودند . در این سفر از زحمات و تلاش آقای روستایی و همکارانشان تقدیر و تشکر بعمل آمد . انجمن جوجیتسو کمال تشکر را . مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان به همراه معاون آموزش و پژوهش اداره کل از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان الشتر بازدید د انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بیجار به منظور ارتقای کیفی اعضا نوجوان و جوان انجمن و کلیه علاقمندان و هنرجویان اقدام به برگزاری یک دوره دو روزه با عنوان نمایشنامه خوانی با حضور باقر سروش " نمود این کارگاه در دو روز ( 29 و 30 تیرماه ) در محل سالن پلاتو انجمن نمایش و با حضور 35 تن از هنرجویان برگزار گردید در این کارگاه مباحث مختلفی همچون " آشنایی با ادبیات نمایشی ایران و جهان ، آشنایی با سبک و شیوه های نمایشنامه نویسی ، آشنایی با ساختار درام و عناصر نمایشنامه ، تحلیل نمایشنامه برای اعضا بیان گردید آثار هنری هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی شهرستان دزفول در قالب نمایشگاه مورد بازدید عموم قرار گرفت. اداره کل هنرهای نمایشی در پیامی فرا رسیدن هفتم فروردین روز ملی هنرهای نمایشی را به هنرمندان و فعالان حوزه تئاتر تبریک گفت. رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان با ز در دیداری صمیمانه ضمن خیر مقدم به فرماندار شهرستان گزارش خلاصه ای از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان و مشکلات آنها را بیان نمود. فرماندار جدید شهرستان با ز نیز ضمن مهم دانستن بحث توسعه فرهنگی در شهرستان ، خواستار تنظیم سند توسعه کتابخانه های عمومی و تشکیل جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان را با شرکت مسئولین استانی در آینده نزدیک شد. در پایان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان از زحمات رئیس انجمن کتابخانه های عمومی تقدیر نمودند. انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان مشهد به ریاست جناب آقای محمد حسین روشنک در سال گذشته شروع بکار نمود. با توجه به گسترش روز افزون اطلاع رسانی سایبری و اهمیت موضوع، این انجمن به منظور تسهیل در امر اطلاع رسانی اقدام به افتتاح وب سایت نموده است که در اولین جشنواره منطقه ای خیرین کتابخانه ساز شهرستان مشهد در تاریخ 19/12/1392 رونمایی گردید .<. احتراماً به استحضار همکاران می رساند که در تاریخ 94/2/3 آزمون المپیاد جغرافیا2 در سطح منطقه با مساعدت همکاران، معاونت محترم آموزشی و همچنین کارشناس گروه آموزشی شهرستان به نحو مطلوب انجام شد . در این آزمون 93 دانش آموز از 8 دبیرستان پسرانه و دخترانه با 60 سؤال علمی و جامع با هم به رقابت پرداختند که نتیجه آن به شرح ذیل می باشد . شست صمیمی هنرمندان عرصه تئاتردرروزچهارشنبه1393/4/12باحضور حجت السلام اسماعلیان مدیرکل اداره فرهنگ وارشاد ی ،آقای بهاروندمعاونت فرهنگی،جناب آقای فریدرحمتی مسئول امور هنری استان،اقای نصرت اله مسعودی مسئول دبیرخانه دائمی تئاتر،وجناب اقای فرزادزیدی نژادمسئول انجمن هنرهای نمایشی استان لرستان ومسئولین انجمن هنرهای نمایشی همه شهرستانهاوپیش وتان این هنردرسالن کنفرانس اداره کل برگزارگردید.دراین جلسه هرکدام ازحاضرین به بررسی مشکلات ودیدگاههای حوزه فعالیت خودپرداختند.دراین نشست صمیمی،هرکدام ازهنرمندان شهرستانهادرباره چگونگی پیشبردتئاترونیزکمک به انجمن هنرهای نمایشی ودبیرخانه بامسئولین امربه تبادل نظ رداختند.این هم شی بزرگ که باحضورچشمگیرصنوف تئاتر به پایان رسیدهمگی خواهان ادامه چنین برنامه های مفیدی بودند که باموافقت اعضاومدیریت اداره کل قراگرفت.لازم به ذکراست پیشنهادات ونظراتی که دراین زمینه ارائه گردید بصورت صورتجلسه ای باامضا همه حاضرین دراختیارمدیرکل اداره فرهنگ وارشاد ی قرارگرفت.(منبع وبلگ انجمن نمایش لرستان) کارشناس مسئول معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان از تشکیل انجمن یاوران وقف در تمامی شهرستان این استان خبر داد. جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز استان مازندران در روز پنج شنبه ۰۴/۰۲/۱۳۹۳ در شهرستان بابلسر برگزار شد.این جلسه با حضور آقای سید کریم سجادی فرماندار شهرستان بابلسر، عبدالحسین باقری س رست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران و اعضاء هیئت مدیره انجمن خیرین کتابخانه ساز استان مازندران در کتابخانه شهید صالحی بابلسر برگزار گردید. زمین چمن شهر الشتر به زودی در کانون شهید مطهری به بهره برداری خواهد رسید. در شهر الشتر سال هاست جوانان و نوجوانان دانش آموز و دوستدار فعالیت های ورزشی از نبود یک زمین چمن جهت گذراندن اوقات فراغت ورزش و تفریح رنج می بردند زمین چمنی که میتواند دوست داران خاص خود را به کانون شهید مطهری جذب نماید .
ادامه مطلب