انجمن هنرهای نمایشی شهرستان الشتر

به نقل از خبرگزاریها در مورد انجمن هنرهای نمایشی شهرستان الشتر : به مناسبت ۸ اسفند سالروز تاسیس امور تربیتی و هفته تربیت ی مربیان ومعاونین پرورشی مدارس شهرستان الشتر با موقت شهرستان دیدار د.
ادامه مطلب جا های دیدنی الشتر کهریز ل تان جا های دیدنی الشتر کهریز ل تان می توان :1- سراب زیبای کهمان رانام برد که یک مجتمع توریستی است که سالانه از شهر ها و استان های ایران خیلی ها از این مکان دیدن می کنند. 2- سراب زیبای زَزاست که آن هم خیلی زیبا است و آنقدر این سراب عمق دارد که آدم هم مانند یک باتلاق به زیر می کشاند. 3- تپه ی که د ایین سراب زَزقرار د. رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان فعالیت‎های این انجمن در سال 1395 را شرح داد. فردا از ساعت ۳۰: ۲۱ تا ۴ بامداد روز بعد در برخی مناطق شهر الشتر افت فشار و قطعی جریان آب رخ خواهد داد. همایش آموزشی،تشکیلاتی،ورزشی ویژه دانش آموزان ممتاز انجمن های ی استان لرستان در منطقه گردشگری کهمان الشتر همایش آموزشی،تشکیلاتی،ورزشی ویژه دانش آموزان ممتاز انجمن های ی استان لرستان در منطقه گردشگری کهمان الشتر.

ادامه مطلب در راستای اه کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان الشتر ، طبق ج زمانبندی در مورخه 96/09/04 روز شنبه راس ساعت 10 صبح،نشست پرسش و پاسخ دینی، با حضورحجت ال محترم شهرستان الشتر همراه با یوسفوند معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش در جمع دانش آموزان نمونه تی نور،با طرح سوالات و پاسخ شهرستان برگزار گردید در ادامه تصاویری از این برنامه به حضور شما ارائه می گردد .جهت مشاهده بقیه تصاویر لطفا بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید. ادامه مطلب فرمانده ناحیه الشتر گفت: هم زمان با هفته بسیج، ۵ پایگاه مقاومت بسیج در الشتر افتتاح می شود. در راستای اه کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان الشتر ، طبق ج زمانبندی در مورخه 96/8/23 روز شنبه راس ساعت10 صبح،نشست پرسش و پاسخ با موضوع ، با حضورحجت ال صالحی موقت و یوسفوند معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان الشتر در جمع دانش آموزان دبیرستان (ره) ،با طرح سوالات و پاسخ موقت شهرستان برگزار گردید در ادامه تصاویری از این برنامه به حضور شما ارائه می گردد .جهت مشاهده بقیه تصاویر لطفا بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید.
ادامه مطلب در راستای اه کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان الشتر ، طبق ج زمانبندی در مورخه 96/09/07 روز راس ساعت 10 صبح،نشست پرسش و پاسخ دینی، با حضور حجت ال صالحی موقت شهرستان الشتر همراه با یوسفوند معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش در جمع دانش آموزان دبیرستان کبیر،با طرح سوالات و پاسخ موقت شهرستان برگزار گردید .در ادامه تصاویری از این برنامه به حضور شما ارائه می گردد .جهت مشاهده بقیه تصاویر لطفا بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید. ادامه مطلب رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: شهرک صنعتی الشتر با ۴۰ تار مساحت به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شده است گزارش مصور از حضور دانش آموزان قرآنی شهرستان الشتر درسی و پنجمین دوره مسابقات قرآن،عترت و ، مرحله استانی.96/2/2
ادامه مطلب برگزاری جشن نیکوکاری با همت خیرین دانش آموز عضو اتحادیه انجمن های ی شهرستان سلسله
برگزاری جشن نیکوکاری با همت خیرین دانش آموز عضو اتحادیه انجمن های ی بصورت نمادین با حضوریوسفوند معاون پرورشی آموزش وپرورش ، حسنوند کارشناس اقامه ،حق نظری مسئول اتحادیه انجمن های ی آموزش وپرورش الشتر ، همکاران فرهنگی آموزشگاه شهید ناصری محمد علی آباد ،دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های ی ب در محل مدرسه شهید ناصری روستای محمد علی آباد .

ادامه مطلب رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جویبار خبر داد:با پیگیریهای فراوان اداره کتابخانه های شهرستان جویبار پس از ثبت انجمن خیران کتابخانه ساز بصورت رسمی در اداره ثبت اسناد و املاک جویبار ، آگهی تاسیس این انجمن در رو مه رسمی کشور منتشر شد تا این انجمن بیش از پیش فعالیتهای خود را توسعه داده و به اعتلای فرهنگ شهرستان و کتابخانه سازی کمک شایانی نماید.اعضای این انجمن در آغاز به کار خود به دیدار حجه ال والمسلین حاج شیخ ابوذر فقیه جویباری رفتند تا ضمن معرفی انجمن و نحوه فعالیتشان از دعای خیر این عزیز بهره برده و از تجربیات ایشان استفاده نمایند. نخستین هفته ی تئاتر شهرستان خاتم، با برنامه ریزی و پیگیری انجمن هنرهای نمایشی هرات و مروست از پنجم تا هشتم بهمن ماه در این شهرستان برگزار می شود. اطلاعیه اطلاعیه انجمن هنرهای نمایشی در رشته های مختلف تئاتر ( بازیگری [ پسر ، دختر ] ، نویسندگی ، صحنه ، تدارکات ، کارگردانی ، طراحی نور ، صحنه ، لباس و ... ) عضو می پذرید . متقاضیان عزیز به هر یک از این رشته ها می توانند همه روزه در ساعات اداری به ادراه فرهنگ و ارشاد ی شهرستان مراجعه فرمایند و در انجمن نام نویسی فرمایند . ضمنا دوستان می ت. در راستای اه کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان الشتر ، طبق ج زمانبندی در مورخه 96/8/6 روز شنبه راس ساعت 9: 45 دقیقه صبح،جلسه گفتمان های دینی (پرسش و پاسخ) با حضور موقت شهرستان حجه ال صالحی در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه ا هراء الشتر با طرح سوالات و پاسخ مدعو برگزار گردید در ادامه تصاویری از این برنامه به حضور شما ارائه می گردد .جهت مشاهده بقیه تصاویر لطفا بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید. ادامه مطلب با همکاری کانون شبیه خوانی انجمن هنرهای نمایشی اداره فرهنگ و ارشاد ی شوش در محل سکوی تعزیه تالار نیایش برگزار شد. مراسم روز جهانی قدس همزمان با سایر ملت های خواه جهان در شهرستان سلسله برگزار گردید. امور هنرمندان به انجمن هنرهای نمایشی واگذار می شود. پنج شنبه شب 26 تیر ماه مقارن باشب ضربت خورن حضرت علی(ع) مجلس تعزیه حضرت علی در تالار کمال مجتمع فرهنگی هنری سیمرغ ب ا گردید.این کار که توسط گروه نمایشی هفت وبه معین البکایی حسین احمدی به اجرا درآمد .لازم به ذکر است این اجرا با همکاری اداره فرهنگ وارشاد ی ،مجتمع فرهنگی وهنری سیمرغ،انجمن هنرهای نمایشی شهرستان، انجمن تعزیه شهرستان وکان. حضور دانش آموزان دارالقرآن و اجرای برنامه در مراسم زیرسایه خورشید بمناسبت دهه کرامت.انجام تمهیدات لازم با همکاری معاونت پرورشی آموزش و پرورش شهرستان الشتر و حضور دانش آموزان عضو دارالقرآن (ره) این شهرستان و اجرای برنامه در مراسم استقبال از پرچم حرم مطهر هشتم(ع).برنامه ی زیر سایه خورشید بمناسبت دهه کرامت 96/5/9 ارامگاه ی گمنام بعد از اقامه مغرب و عشاء.در ادامه گزارش مصور این مراسم ارائه می گردد.
ادامه مطلب به گزارش روابط عمومی باشگاه ذوالفقار ، تیم الشتر م آباد که می بایست 15 مرداد در مسابقات مرحله دوم لیگ کشوری که به میزبانی شهر اصفهان برگزار میشود شرکت نماید.تصمیم گرفته است اردوی آمادگی سازی خود را در شهر افوس برگزار نماید. تیم الشتر م آباد امروز در بازی تدارکاتی ساعت 8 شب در سالن ولایت شهر افوس به مصاف تیم امید ذوالفقار افوس میرود. ا. در هفته ت عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب شهر الشتر با حضور استاندار لرستان و با اعتباری به مبلغ 250 میلیارد ریال آغاز گردید با ریاست مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، جلسه تصمیم گیری در خصوص برنامه ریزی های منظم جهت کاهش خاموشی های آن منطقه برگزار شد. به مناسبت فرا رسیدن( ایام ماه مبارک رمضان 1438 ق - داد 1396 ) ،معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان الشتر ، جلسه انس با قرآن را هر روز بعد از اقامه ظهر و عصر با حضور کاکنان اداری آموزش و پرورش این شهرستان همراه با تفسیر آیات قرائت شده توسط حاج آقا عادلی برگزار می نماید.که در ادامه گزارش مصور این فعالیت ارائه می گردد.(ضمناً جلسه سنتی قرآن کارکنان این اداره در سایر ماه های سال ، روزهای شنبه راس ساعت 7 صبح بصورت هفتگی برگزار می گردد) . جهت مشاهده تصاویر بیشتر بر روی لینک ادامه مطلب یا تصویر زیر کلیک نمایید.
ادامه مطلب مهر نوشت: پروژه سالن ورزشی دو هزار نفری شهرستان سلسله با حضور مسئولان کلنگ زنی شد موسس انجمن ام اس گفت: انجمن های علمی کشور در بحث اطلاع رسانی و ارتقای نظام سلامت جایگاه ویژه ای دارند. 1- فرم ارزی عملکرد آموزشگاه در فعالیت های قرآن عترت و آموزشگاه های شهرستان الشتر 2- فرم ارزشی از مراسم آغازین مدارس شهرستان الشتر 3- دستورالعمل اجرایی مراسم آغازین مدارس شهرستان سلسله
افتتاح دفتر نمایندگی انجمن تعزیه ایرانیان در شهرستان خدابنده استان زنجان صبح روز پنج شنبه، بیستم شهریور ماه، دفتر انجمن تعزیه شعبه شهرستان خدابنده افتتاح گردید. در این مراسم شهرستان، فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان و نیز شبیه خوانان ترک زبان استان زنجان حضور داشتند. این مراسم با حضور آقایان داود فتحعلی بیگی، علاءالدین قا. س رست معاونت میراث فرهنگی لرستان از تبدیل قلعه مظفری الشتر به موزه مردم شناسی خبر داد. انتخابات اولین دوره انجمن صنفی کانون های آگهی و تبلیغات شهرستان زنجان با نظارت اداره فرهنگ و ارشاد ی این شهرستان برگزار شد. فراخوان بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان اصفهان منتشر شد

جشنواره استان
به گزارش انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان ، اداره کل فرهنگ و ارشاد ی استان اصفهان با مشارکت انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان در راستای سیاست های راهبردی وزارت متبوع ، با توجه به نامگذاری سال با عنوان"اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل" به منظور ارتقاء سطح . مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان به همراه معاون آموزش و پژوهش اداره کل از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان الشتر بازدید د در تاریخ 3 داد از باشگاه و انجمن جوجیتسو شهرستان آبادان به ریاست حسن روستائی بازدید بعمل آمد . حسین رحمانی رئیس انجمن جوجیتسو استان و نعیم بقالی رئیس کمیته داوران استان بعد از حضور در شهرستان آبادان از باشگاخ پتروشیم دیدن نمودند . در این سفر از زحمات و تلاش آقای روستایی و همکارانشان تقدیر و تشکر بعمل آمد . انجمن جوجیتسو کمال تشکر را . به نقل از لرسو؛ شهر الشتر با شصت هزار تار مساحت و 33 هزار جمعیت است که ترافیک آن بسیار فراتر از وضعیت شهری و جمعیت آن است و به گونه ای، ترافیک یک شهر صدهزار نفری را در خود دارد که این امر، ضرورت ساماندهی ترافیک آن را دوچندان می کند. البته در پی چندماه گذشته، حرکت های مثبتی در جهت ساماندهی ترافیک از سوی پلیس راهور با همکاری شهرداری و با . به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های طرقبه ش ز جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.فرماندار شهرستان طرقبه ش ز در این جلسه گفت :انجمن خیرین کتابخانه ساز یک انجمن غیر است که در سال 1391 شکل گرفت که هدف این انجمن مسائلی از قبیل بهره گیری از کمک های خیرین ، کمک به نوسازی کتابخانه ها ، مشار. نتایج پایانی انتخابات شورای شهر الشتربه شرح زیرمی باشد . احتراماً به استحضار همکاران می رساند که در تاریخ 94/2/3 آزمون المپیاد جغرافیا2 در سطح منطقه با مساعدت همکاران، معاونت محترم آموزشی و همچنین کارشناس گروه آموزشی شهرستان به نحو مطلوب انجام شد . در این آزمون 93 دانش آموز از 8 دبیرستان پسرانه و دخترانه با 60 سؤال علمی و جامع با هم به رقابت پرداختند که نتیجه آن به شرح ذیل می باشد . رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان با ز در دیداری صمیمانه ضمن خیر مقدم به فرماندار شهرستان گزارش خلاصه ای از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان و مشکلات آنها را بیان نمود. فرماندار جدید شهرستان با ز نیز ضمن مهم دانستن بحث توسعه فرهنگی در شهرستان ، خواستار تنظیم سند توسعه کتابخانه های عمومی و تشکیل جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان را با شرکت مسئولین استانی در آینده نزدیک شد. در پایان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان از زحمات رئیس انجمن کتابخانه های عمومی تقدیر نمودند. در این جلسه که دیروز با حضور مسئول و تنی چند از هنرمندان کانون نمایش خیابانی شهرستان الیگودرز در محل انجمن نمایش تشکیل گردید .محسن اکبری مسئول انجمن نمایش شهرستان ضمن تبریک به مناسبت شروع فعالیت این کانون ،از نمایش خیابانی بعنوان یکی از موثر ترین گونه های نمایشی در عرصه فرهنگ سازی یاد کرد وفعالیت این گونه نمایش را عاملی برای جذب ع. زمین چمن شهر الشتر به زودی در کانون شهید مطهری به بهره برداری خواهد رسید. در شهر الشتر سال هاست جوانان و نوجوانان دانش آموز و دوستدار فعالیت های ورزشی از نبود یک زمین چمن جهت گذراندن اوقات فراغت ورزش و تفریح رنج می بردند زمین چمنی که میتواند دوست داران خاص خود را به کانون شهید مطهری جذب نماید .
ادامه مطلب کارشناس مسئول معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان از تشکیل انجمن یاوران وقف در تمامی شهرستان این استان خبر داد. جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز استان مازندران در روز پنج شنبه ۰۴/۰۲/۱۳۹۳ در شهرستان بابلسر برگزار شد.این جلسه با حضور آقای سید کریم سجادی فرماندار شهرستان بابلسر، عبدالحسین باقری س رست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران و اعضاء هیئت مدیره انجمن خیرین کتابخانه ساز استان مازندران در کتابخانه شهید صالحی بابلسر برگزار گردید. بمناسبت فرا رسیدن دهه مهدویت و نیمه شعبان ‏ ، به همت معاونت اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان و همکاری معاونت پرورشی آموزش و پرورش شهرستان الشتر در راستای اجرای طرح عطر انتظار و اهمیت لباس و پوشش در بین جامعه بزرگ فرهنگیان‏گرد همایی تحت عنوان کارگاه آموزشی” سبک زندگی منتظرانه “ با محوریت لباس و پوشش ویژه مدیران و معاونین و مربیان پرورشی مدارس دخترانه شهرستان الشتر در تاریخ 96/2/16 روز شنبه در سالن همایش کانون تربیتی شهید مطهری الشتر برگزار گردید.در این مراسم جناب آقای یوسفوند معاونت پرورشی شهرستان در خصوص اهمیت و نوع پوشش بیاناتی ایراد نمودند سپس خانم قرآنی مدرس اعزامی از مکتب فاطمه ا هراء مشهد مقدس با تاکید بر آیات و روایات مطالبی آموزشی و کاربردی بیان نمودند.در ادامه گزارش مصور این همایش ارائه می گردد.جهت مشاهده سایر تصاویر بر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید.
ادامه مطلب به گزارش روابط عمومی انجمن بچه های شهرباربد به مناسب میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان مراسم تجلیل از جوانان برتر شهرستان جهرم توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم اجرا شد.در این برنامه جوانان برتر شهرستان در حوزه های میراث فرهنگی،هلال احمر،مخترعین،قرانی،نویسندگی،ورزشی و... معرفی شدند و به افراد تندیس و لوح تقدیر اهدا شد مازیار الطافی دبیر انجمن بچه های شهر باربد به عنوان جوان برتر در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان جهرم انتخاب شد.انجمن بچه های شهر باربد در سال 94 حائز رتبه فعال ترین سمن شهرستان جهرم شده است باسمه تعالی کشاورز رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان م بید از راه اندازی ناظران افتخاری در سطح شهرستان خبر دادو گفت.با راه اندازی ناظران افتخاری می توان گامی موثر در جهت ارتقاءسطح کیفی نظارت برداشت .وایشان افزود اعضاءمحترم انجمن نیز با ثبت نام در طرح ناظرین همکاری همه جانبه خود را در این طرح اعلام و تمام پتانسیل خود را در جهت ا. انجمن حیات سبز مرند در راستای بهره مندی از پتانسیل های مردمی شهرستان مرند وحومه برای مشارکت در کلیه فعالیتهای مردمی-زیست محیطی -حفاظت ازحیات وحش-برگزاری همایش های زیست محیطی-برگزاری اکو تورهای پا ازی محیط زیست وتفرجگاهها-ایجاد پارک طبیعت در شهرستان و....بوجود آمده است .لذا علاقمندان به همکاری با این نهاد مردمی می توانند به دفتر انجمن واقع درمرند-خیابان شیخ رفیعیان متری رضوان -جنب مدرسه نمونه کوثر مراجعه نمایند .امید است با حضور سبز شما سروران عزیز انجمن بتواند به اه مردمی پسند خود درآینده دست یابد. در حالی انجمن ملی ما ثبت شده در اتاق بازرگانی نظرات آقای را غیررسمی و غلط می داند و معتقد است که اصلاً در انجمن ملی ما شخصی به نام دبیر نیست،که آقای می گوید: انجمن وی به نام انجمن… دوست وهمکار محترم سرویس فرهنگی – هنری با احترام خبر ذیل به حضورتان ارسال می گردد. * * * * درسینما تک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود: نمایش های کوتاه انجمن سینمای تجربی همراه با جلسهٔ نقد و بررسی نمایش های کوتاه انجمن سینمای تجربیهمراه با جلسهٔ نقد و بررسی با حضور روزبه رشیدی، روز دوشنبه 6 مهرماه ساعت 30/16 در سالن سینما تک موزه ه. مشهدتئاتر- مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی کشور تفاهم نامه تئاتر ای تبریز و مشهد را دستاورد جدید انجمن هنرهای نمایشی کشور دانست. ابراهیم گله دارزاده نخستین هم شی سراسری دستاندرکاران هنر نمایش استان های کشور در اردبیل را مثبت ارزی کرد و ایجاد تفاهم نامه میان تبریز و مشهد را نقطه عطف این نشست دانست. وی افزود: اسان رضوی با وجود تئاتر ش.