اندر احوالات

به نقل از خبرگزاریها در مورد اندر احوالات : ما تازه امشب میخوایم بریم عید دیدنی!
اونم فقط اقوام درجه 1...

-ما خعلی خسته ایم!:-)
-کوکاشیرازبودیم خو! اوضاع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس جالب نیست و نگاهی به وضعیت مدیریتی دو باشگاه نشان می دهد آنها در روزگار ریاست جمهوری روزهای پُر هاب کم نداشته اند. سرمربی تیم ملی فوتسال در حالی توجه به امکانات تیم ملی را بریز و بپاش می داند که قبلا کی روش را در توجه به همین جزئیات، الگوی خود قرار داده بود. «علاقه زنبیل داریان به درخت و درختکاری بر ی پوشیده نیست و تقریباً هر نهالی را که به دستشان برسد، با همان پیتش درون خاک می کنند، چون عشق شان درخت است ولی آن طور که از آن تجربه هشت ساله [!] دستگیرمان شده،… در طول ترم:احوالات دانشجویان در طول سال !! (طنز)

*
*
*
*
سه روز مانده به امتحان:احوالات دانشجویان در طول سال !! (طنز)

*
*
*
*
دو روز مانده به امتحان:احوالات دانشجویان در طول سال !! (طنز)

*
*
*
*
شب امتحان:احوالات دانشجویان در طول سال !! (طنز)

*
*
*
*
یک ساعت مانده به امتحان:احوالات دانشجویان در طول سال !! (طنز)

*
*
*
*
سر جلسه امتحان:احوالات دانشجویان در طول سال !! (طنز)

*
*
*
*
هنگام وج از جلسه:احوالات دانشجویان در طول سال !! (طنز)

*
*
*
*
یک هفته بعد از امتحان:احوالات دانشجویان در طول سال !! (طنز)


خ ش کیا اینجوری نیستند؟
بگه تا همین الان خودم اسمشو تو انجمن نخبگان(جایی که خودم عضوم)بنویسم!!!!!!!واللا نمیدونم چرا انقدری که من به احوالات و خوب بودن و شاد بودنو روآل بودنه زندگی بقیه اهمیت میدم !!! یک هزآرمش هم ی به احوالات من اهمیت نمیده :/// اصن مهم نیس اون ادم کجا ایستاده ... نمیشناسن منو ! هیچکدومشون http://www.aryanews.com/uploads/newspics/20141120134828654.jpg اندر احوالات مذاکره(طنز): دیروز طی جلسه و نشست رسمی با مگس های اتاقم به یه سری توافقات اولیه رسیدم ... من گزینه های ها نظامی (اسپری ه کش و پشه کش) رو از روی میز برداشتم اونا هم قول دادن دیگه به غنی سازی خون من ادامه ندن ! البته باهاشون شرط اگه بیان در گوشم بگن ویــــــــــــز گزینه های نظامی مذکور سر جاشه ! بقیه توافقات هم بسیار محرمانه می باشد ! دور بعد جلسات : اوا همین ماه ... امروز توکلی اومده میگه آره قشنگیه شما به همون دست نخورده بودن صورتتونه و این سیبیلا قشنگه و خودتونو دست کم نگیرین آقا همینطوریم بگی نزنین ما قبول می کنیما. هر چند به نظر من شخص خودش خیلی باشعوره. گروه ادب: نگارنده «شبستان دل» از نگارش اثر جدیدش با عنوان رمان «مریم» خبر داد و گفت: این اثر درباره زندگی و احوالات حضرت مریم(س) با تکیه بر آیات و روایات است. ادامه: رمان «مریم»؛ بیان احوالات حضرت مریم(س) از نگاه قرآن و روایات تهِ عشقولانه در دو تا آدم برقی واس هم می تونه اینجوری باشه که یکی به اون یکی بگه " تو مث نویز سفید همه طیفارو داری. بامزه، شوخ، جدی، با سواد، کاری ..."ینی مثلن طرف اگه روش میشد اسم منو میذاش نویز سفید: . همین قدر رمانتیک : . درسته که فردا هم امتحان شیمی دارم هم دینی، جغرافی هم میپرسه و من فقط وقت شیمی بخونم و قطعا همشونو زیر ۱۷ میشم، و سرما هم خوردم حتی اما... اما چون قراره فردا ناهار چلو کباب ببرم مدرسه نمی میرم *_* مهمونی بودیم کلی هم مهمون دعوت بود.بچه صاحبخونه که 4 یا 5 سالش بود اون وسط یورتمه میرفت که یهو یه گ*و*ز بلند داد.باباش بُدو اومد وسط گرفتش و سرش داد کشید که بی ادب این چه کار بدیه که کردی؟
بچه با صدا بلند گفت چرا مامان می*گ*و*زه تو میخندی و هی میگی یکی دیگه، یکی دیگه!! اونوقت منو دوا میکنی؟
دیگه از اندر احوالات مهمونا چیزی نمیگم ^_^ در یکی از روزهای ناب بهاری فکر تو و چند عدد منبع کاری!! مفتعلن فاعلات مفتعلن فع!
+همینه دبگه!بالا ه فقط دو هفته مونده و تا نه شب مدرسه موندنم عوارض داره و اگه بکوب بشینی فرخی همین میشه دیگه! بر وزن یکی از قصاید فرخی خان هستن ایشون فاطمه خانم سرودنشون
#فقط_برای_ثبت شکوه برترش اندر است/دین نبی هم گوهرش اندر است/درآن ولایت محوری شوروبصیرت میرسد/عشقی بسوی ش اندر است/درب مصلی میشود مفتوح سوی مومنین/شوق عبادت سرورش اندر است/دشمن زوحدت میشود نومید از ما/یک قسمتی ازکوثرش اندر است/هر باشد یادمان برمهدی وروز فرج/زیراکه شیعه دلبرش اندر است/
 اندر احوالات شبکه های قارچی : 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رفته بودم نشست ادبی  بزرگداشت یلدا بعد یکی از آیتم ها شعرخوانی بود که  از شاعرای جوون تا شاعرای بنام میومدن کاراشونو میخوندن.یه خانومی مسنی کنارم نشسته بودبه آ ای برنامه که رسید یهو به من گفت چرا انقد همه شعراشون غمگینه!؟و من توی دلم قدر یه نشست جواب داشتم که بدم اما به یه لبخند قناعت .... ساعت یازده بود که پیش خودم گفتم نه ، امروز حال و حوصله کار رو ندارم ...
.
پاشدم خونه رو جارو زدم ، ظرف های توی آبچ رو جمع گذاشتم توی ک نت ، ظرف کثیف ها رو شستم . کشو ها رو مرتب ، بادمجون سرخ ، لباس شستم پهن ، یخچال و فریزر رو تمیز و مرتب ، گردگیری ، تو رو شستم و الان دراز کشیدم ببینم !!
خوبه حوصله نداشتم :/
وسواسم ندارم : صبح داشتم هندزفری به گوش و تند تند میرفتم باشگاه که یه آقای مسن ازم چیزی پرسید ، هندزفری رو درآوردم گفتم بله ؟ گفت دخترم مدتیه من توی مغازه م هستم میبینم شما میری باشگاه . میخواستم ازتون بپرسم که متاهل هستید یا مجرد ؟ و من فرمودم متاهل :))
.
خلاصه که باشگاه رفتن این مزیت ها رم داره ، از من گفتن بود :))) مشکل کار اینجاست که مسئولان منتظر می مانند تا مشکلات به یک بحران بزرگ تبدیل شود و در آن زمان کاری انجام دهند که بی فایده است و وقتی بحران خاتمه می یابد موضوع را فراموش می کنند و دنبال کار خود می روند. +ناصری:حدود ۳۰ روز است در حوزه انتخ ه من نه آب کشاورزی دارند نه آب لوله کشی برای نمایش مطلب باید رمز عبور را وارد کنید این مطلب توسط نویسنده آن رمزگذاری شده و از طریق فید قابل مشاهد نمی باشد. شما با مراجعه به وبلاگ نویسنده و وارد رمز عبور می توانید مطلب مورد نظر را مشاهده نمایید.

[برای مشاهده این مطلب در وبلاگ اینجا را کلیک کنید] برای نمایش مطلب باید رمز عبور را وارد کنید یه مدتی بود که بلگفا به مشکل خورده بود... به هر حال وقتی که یه چیزی واسه خودت نباشه یه روزی صاحب اون وسیله میاد و ازت میگیردش و تو میمونی انگشت به دهن... ای کاش متوجه بشیم که خودکفایی بهترین راه برای به مشکلات از این دست نخوردنه... دست مسئولین بلگفا درد نکنه که تمام تلاششونو وبلاگ نویسی موضوعی نیست که روی زندگی آدم تاثیر بذاره ولی کاش تو. در جریان رقابت های لیگ اروپا، منچستریونایتد با نتیجه 1 بر 1 مقابل اندر متوقف شد. هنریک میخیتاریان تک گل شیاطین سرخ و لیندر دندونکر تک گل اندر را به ثمر رساند. خلاصه این بازی را در «تابناک» می بینید. داود حشمتی در پایگاه خبری انتخاب نوشت: جواد کریمی قدوسی، عضو پر جنب و جوش جبهه پایداری در سخنرانی پیش از خطبه های مشهد مقدس که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، ضمن بیان ادعای جدیدی مبنی بر نامه ظریف به خارجه جدید گفت: امروز جناب آقای ظریف به امور خارجه نامه می نوسید و در نامه خود چهار درخواست می نویسد. قرار اسباب کشی کنیم طبقه ی پایین  یه دونه اتاق داره  ولی همه ی وسیله هام  جا نمیشن 
مهم  اینه دیگه آرامش دارم  اصلا  اپارتمان خوب نیست
دلم برا حیاط قدیمیمون یه ذره شده برا باغچمون یادش بخیر ...
محرم حس خوبی  ولی بدون اهنگ چه کنم؟ 
فشاری که دیروز تحمل .. داغونم کرد!!!!تمام دیروز و ب اشک تو چشمام بود و رنج کشیدم...رنج کشیدم...نمی دونم کار درستی بود یا نه ..بعد جلسه به بهانه ی شستن صورتم زود نرفتم سرکلاس..دوست نداشتم ب چشمای بچه ها نگاه کنم..نمی دونستم واکنششون چی بود.. ولی بعد از اینکه رفتم سر کلاس ..با اینکه اشک صورتمو پوشونده بود .. از حرفای تعجب ! مث اینکه شدم مایه ی عب. کلی کار دارم و هیچ کاری نمی تونم م! خسته شدم از این رخوت. خلاصه کتاب، راجرز، بیست گفتار، گروهی آدلر.
شکمم صدااا میدههه گشنشه اما هیچییی نمی تونم بخورم. صبح دوتا چنگال کیک خوردم، دل پیچهه گرفتم . از استرس امروزه. میشناسم خودم رو. الآنم سردمه. هیچ کاری هم نمی تونم م. کاف. منتظر خبر م. قرار بود خبر بده فکر کنم ساعت دقیقش رو. نمیدونم چرا ا. "… در آن وقت قلب مومن درونش آب می شود، مثل آب شدن نمک در آب. زیرا منکرات را می بیند و قدرت جلوگیری و تغییر آن را ندارد. مومن در میان آنها با ترس و لرز راه می رود، که اگر حرف بزند، او را می خورند و اگر ت شود، دق مرگ می شود." محمد امین (ص) روزگار رهایی ص ۳۵۵
#آ _ا مان
+ حدیث سنگینیه ... حدیث خیلی سنگینیه ... از اعتبارشم مطمئن شدم ... با وجود ای. اندر احوالات تنبلی من !!برای من همیشه شروع سخت است! شروع یک سال جدید، یک رابطه جدید ، یک کتاب جدید، یک ورزش جدید و حالا یک کار جدید.... وقتی بعد از یک مدت بیکاری، قرار باشه یه صبح زود بلند شی و بری برای یه کار جدید، پر میشم از یک استرس غریب... و دلم مدام می خواد گوشی تلفن بردارم و بگم : من نمیام!!! و تنها فرشته مهربان درونم است که یادآوری می ک.
۱- از من به شما نصیحت! هیچ وقت در انظار عمومی ماسک صورت نذارید! اونم "بلک ماسک".
به ثانیه نکشیده لقب هیولا رو تقدیمتون می کنن! ---___---

۲- بابا: هوا سرد شده ها! اوه داره برف میاد o_0 ( با اینکه آسمون فقط شبیه وقتایی شده که دلش می خواد برف ببارونه! همین -_-) + بعد به سمت مامانم می چرخه و میگه اون پلیوری رو که پارسال یدم و بذار دم دست! با او. سر ظهریبوی کیک پسته و کشمش که نمیدونم مال کیه تو راهرو اداره پیچیده ... ! صدای افتخاری ...و ... خو که در چشمهای من نبود !سر درد + ذهن مشغول برای قسط های عقب افتاده ام !چایی میگن خوبه واسه سردرد اما تو اداره که قحطی اومده !
۲۰ تیر: تولد ال اندر پروخورف
۱۰۱ سال پیش در چنین روزی، ال اندر پروخورف، فیزیکدان بزرگ اتحاد جماهیر شوروی که در سال ۱۹۶۴ برنده جایزه نوبل فیزیک شد، چشم به جهان گشود. ال اندر پروخورف یکی از پیشگامان تحقیق در خصوص لیزر و میزر به‌حساب می‌آید. اندر احوالات صدا و سیما و برنامه های جذاب آن! به گزارش خبرنگار خاورستان؛ شنیدید شایع شده که صدا و سیما مخاطبان خود را از دست داده؟ ! بشنو و باور نکن صداوسیما هنوز هم مخاطب دارد. یکیش خود من. منتها باید بدانی از برنامه های تلویزیون چطوری استفاده کنی. بزارید براتون بگم. از وقتی شبکه دیجیتال اومده دیگه تو خانه ما، همه سرگرم شدند من شبکه ای می زنم میرم یک چای می ریزم و میام داداش شبکه ورزش رو می زند بعدش بابا شبکه خبر را می زند و تا آ شب این برنامه تکرار می شود و همه مون سرگرم هستیم. از وقتی هم که تو استان ما به جای شبکه جام جم شبکه العالم آوردند این بنده خدا مادر بزرگ ما می شینه پاش و فکر میکنه اونا دارند دعا می خوانند و همش صلوات می فرسته حالا بماند که ما بارها به صدا و سیمای محترم بیرجند تماس مجدانه گرفتیم و خواهش کردیم همان جام جم را به ما بازگردانید ولی کو گوش شنوا! از سنگ صدا در آمد که از دوستان صدا و سیمای صدای در نیامد. راستی تا یادم نرفته بگم از لحاظ پزشکی هم تلویزیون مثمرثمر است. چطوری؟ اینطوری که الان پزشکی دنیا، دارد خودش را از بین می برد که دوربین کوچولو بسازد بفرستد اندرون بدن. در حالی که برنامه های تلویزیون بسیار تومخی عمل می کنند و تا نفوذناپذیرترین نقاط مغز و روح آدم را مورد بررسی قرار می دهند. چرا ما تلویزیون را به پزشکی پیوند نزنیم و نوبل پزشکی را نبریم؟
بیا ای جان بیا ای جان بیا فریاد رس ما را

چو ما را یک نفس باشد نباشی یک نفس ما را

ز عشقت گرچه با دردیم و در هجرانت اندر غم

وز عشق تو نه بس باشد ز هجران تو بس ما را

کم از یک دم زدن ما را اگر در دیده خواب آید

غم عشقت بجنباند به گوش اندر ما را

لبت چون چشمهٔ نوش است و ما اندر هوس مانده

که بر وصل لبت ی. چقد خوبه برای خودتت شعر  و داستان بخونی و صداتو ظبط کنی  وقتی گوش میدی لذت ببری
دیروز رفتم چشم پزشکی گفت که چشمام ثابت ضعیف نشده
گفت دیگه سرمه  نکش چشمات   سس و چیپس و پوفک رو هم  ممنوع کرد
خشک شده   قطره نوشت  در روایات آمده است که شادی بانو در هنگام بحث جدی درباره ی کشور سازنده ی یک دارو زمانی که داشت در مورد germany و لهستان سخن میگفت با کشوری جدید روبرو شد به نام:جرمنستان!!!! در همان روایات آمده است که طرف مقابل شادی بانو از شدت خنده بر دل درد شدیدی مبتلا گشته و راهی بیمارستان شد!!! d: گر زهر ببارد ز  فلک بر همه من شکر اندر شکر اندر شکرم...... حاکمی رسم بنهاد تا هر که از زائرین ی کند آن شخص را سوار بر الاغ به مدت یک هفته در شهر بگردانند. این گذشت تا که شخصی از دیگری حلوا ب ید و بخورد. به جرم ی به محکمه اش بردند و چون محکوم شد طبق حکمِ حاکم سوار بر الاغی او را در شهر بچرخانیدند و مردم در کوچه و بازار با دیدن آن ح بسیار هیاهو ب د. هنگام چرخاندن نگهبان از پرسید : بسیار سخت میگذرد ؟ . دیروز با یکی از دوستانی که از دوران راهنمایی کنارمه : "زهرا" صحبت میکردیم تصمیم گرفتیم با بچه های راهنمایی قرار بذاریم تا همدیگرو ببینیم... ماشاالله همه مدارس کلاس دارن .. پس قرار میشه یکی از روزهای 5 شنبه و یکی از پارک های بانوان (داریم رای گیری میکنیم) + ترجیح میدیم تنها باشیم ولی حضور مادران اشکالی نداره .. اجازه دادیم :) + ولی من برع هم. اندر فواید«اندر» نکتۀ هفدهم «نهاوند» اندر فواید "اندر" ١)حرف اضافه:اندر شهر همى رفت ٢)پیشوند فعل:اندر آورد ٣)وند اشتقاقى در گذشته:مادندر،دختندر،پتندر نکته1⃣⬅️در زبان پهلوى هم با تلفظ "انتر" به کار مى رفته است نکته2⃣⬅️در زبان مالایی هم با تلفظ"انترا" هم اکنون به کار مى رود.*3⃣⏪بی شباهت بهintra انگلیسی هم نیست نکتۀ4: در لاتین و سنسکری. بیوگرافی ال اندر گراهام بل، مخترع تلفن و موسس at&t
ال اندر گراهام بل یکی از دانشمندانی بود که با اختراعات خود، نقطه‌ی عطفی در تاریخ علم، فناوری و ارتباطات  ایجاد کرد. شعر فرخی سیستانی درمورد عید نوروز
چون پرند نیگلون بر روی بندد مرغزار
پرنیان هفت رنگ اندر سر آرد کوهسار
خاک را چون ناف آهو مشک زاید بی قیاس
بید را چون پر طوطی برگ روید بی شمار
دوش وقت نیم شب بوی بهار آورد باد
حبذا باد شمال و ما بوی بهار
بادگویی مشک سوده دارد اندر آستین
باغ گویی لعبتان جلوه دارد در کنار
ار. به جانا میگم انار قوقوسی کن شب شه و تو باشی من باشم مثلن یار هم باشه به به ! :)
میخنده میگه: یار کو غار کو بارکش بار کو دلت خوشه دختر !
با قاشق تق تق میکوبه پشت انار بهش میگم :بابا تو همون یار پلاستیکیو داری (پلاستیکی یعنی یار دور ) که من همونشم ندارم میخنده و میره تو دونه قرمزا گم میشه ... منچستر یونایتد شب گذشته به سختی و با گل دقیقه 107 راشفورد بود که توانست اندر را مغلوب کرده و به نیمه نهایی لیگ اروپا راه یابد. مشکل کار اینجاست که مسئولان منتظر می مانند تا مشکلات به یک بحران بزرگ تبدیل شود و در آن زمان کاری انجام دهند که بی فایده است و وقتی بحران خاتمه می یابد موضوع را فراموش می کنند و دنبال کار خود می روند. +ناصری:حدود ۳۰ روز است در حوزه انتخ ه من نه آب کشاورزی دارند نه آب لوله کشی پی نوشت نباید مردم را تقسیم بندی کاذب کرد و انی را که به نگاه . پانزده رنج و بلای جانگداز
آیدت گر سست انگاری
اندر این دنیا و اندر آ ت
گر نباشد با خدا راز و نیاز

کورتریک در حالی که م ع ایرانی خود را روی نیمکت داشت برابر اندر مغلوب شد. ستاره ایرانی شارلوآ در جدال حساس برابر اندر از ابتدا بازی می کند. دو تیم فوتبال اندر و سلتیک در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند.