انفجار ذهن

به نقل از خبرگزاریها در مورد انفجار ذهن : انفجار در زیارتگاه لعل شهباز قلندر پا تان ۷۲ کشته و بیش از ۱۰۰ زخمی به جا گذاشت. واحد مرکزی خبر نوشت: به گزارش خبرگزاری فرانسه، پلیس چین از انفجار در یک مهد کودک خبر داد و اعلام کرد احتمالا این انفجار تعدادی کشته یا زخمی داشته است. انفجار گاز درخیابان خلیج فارس باعث ت یب کامل سه واحد مس ی شد. شدت این انفجار به حدی بود که به خانه های اطراف محل حادثه هم خسارت های زیادی وارد شد. این انفجار مهیب ٥ کشته و ٨ مجروح برجای گذاشت. مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: پس از بررسی های تیم کارشناسی مشخص شد که علت انفجار واحد اقامتی در قم نشت گازی شهری بود و انفجار کپسول علت این حادثه نبوده است. این انفجار در ورودی یکی از مراکز انتخاباتی در منطقه سیزدهم امنیتی کابل روی داده است. بر اساس اعلام رسانه ها در پی این انفجار انتحاری دست کم 15 نفر کشته و ده ها نفر دیگر زخمی شدند. تازه ترین تصاویر از انفجار در شهرک حسین شهر را در تابناک می بینید و جزئیات نشت و انفجار گاز را از زبان فرماندار شهر می شنوید. دفتر شهردار «بوگوتا» پایتخت کلمبیا از وقوع انفجار در میدان بازی این شهر خبر داد. مقام های بوگوتا اعلام د این انفجار دست کم ۳۱ مجروح به همراه داشته که حال دو تن از مجروحان وخیم است. هنوز دلیل وقوع انفجار مشخص نشده است. شبکه خبری الجزیره اعلام کرد که بعدظهر امروز نیز علاوه بر انفجار صبح، یک انفجار دیگر در روستای سوسیان در شهر الباب رخ داده است. مقامات پا تان از انفجار بمب در این کشور خبر داده و گفته اند در این بمب گذاری دست کم 20 نفر کشته شده اند. این انفجار در روز شنبه (2 بهمن 1395) در بازار تره بار شهر پاراچنار، مرکز منطقۀ کورام در شمال غرب پا تان، روی داد، پایتخت افغانستان صبح روز شنبه با انفجار یک بمب جاسازی شده در خودروی ان آبرسانی آغاز شد که در نتیجه این انفجار 2 تن از سرنشینان آن، کشته و 2 تن دیگر زخمی شدند. 24 اسفند،سالروز انفجار بمب در تهران است.انفجاری که به دست منافقین کوردل در سال 63 انجام شد.حضرت آیت الله رئیس جمهور وقت پس از انفجار بمب بدون هیچ گونه تز لی به سخنرانی ادامه دادند. امروز چهارشنبه حوالی ساعت ۱۳ صدای دو انفجار مهیب موجب ترس و وحشت مردم اورمیه شد شدت این انفجار به حدی بود که ساختمان های اطراف را به لرزه درآورد. بر اثر انفجار انتحاری در یک انبار سلاح در شهرک صدر بغداد، دست کم 16 نفر کشته شدند. تصاویری که می بینید متعلق به پس از این انفجار است که ابعاد ت یب پس از این انفجار را نشان می دهد. مقام های ت چین می گویند، انفجار نزدیک یک مهدکودک که به کشته شدن 8 تن و زخمی شدن دست کم 70 تن دیگر منجر شده ناشی از یک بمب بود و فرد مظنون نیز در این انفجار کشته شده است. انفجار در مراسم عروسیانفجار در مراسم عروسی , به نقل از رو مه «دیلی میل»، انفجار دو بمب در یک مراسم عروسی در روستایی در شهر «تکریت» عراق دست کم ۱۵ تن کشته و زخمی بر جای گذاشت.انفجار در مراسم عروسی
هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله انتحاری را که در روستای «حجاج» در بیستکیلومتری شمال شهر تکریت به وقوع پیوست، برعهده نگرفته است. 
انفجار تروریستی بغداد
به نقل از سایت شبکه الجزیره، منابع در پلیس عراق اعلام د، براثر انفجار خودروی بمب . مقام های ت چین امروز ( ) اعلام د، انفجار در بیرون یک مهدکودک که روز پنجشنبه رخ داد و به کشته شدن هشت تن و زخمی شدن ده ها تن دیگر منجر شد، ناشی از یک بمب بود و فرد مظنون نیز در این انفجار کشته شده است. اداره پلیس نیویورک وقوع یک انفجار در منطقه منهتن را تأیید کرد اما جزئیات و دلایل این انفجار تاکنون مشخص نشده است. دومین انفجار در شهر لاهور در پا تان با فاصله یک ساعت پس از انفجار اول بوقوع پیوست. بر اثر وقوع انفجار صبح امروز چهارشنبه در خانه ای در منطقه ین فونگ در استان باک نین در شمال ویتنام دو کودک یک و پنج ساله کشته شدند. این انفجار که دو خانه را به طور کامل ت یب کرد و خانه های اطراف را نیز دچار خسارت کرد، ۶ نفر را راهی بیمارستان کرد. به نظر می رسد این حادثه بر اثر انفجار بمب یا نارنجک به جا مانده از دوران جنگ ویتنام در سال ها. منابع پلیس عراق از انفجار خودروی بمب گذاری شده در نیمه های شب گذشته خبر دادند که مسئولیت آن را برعهده گرفت. این انفجار که در محله الکراده رخ داده بالغ بر ۹۰ کشته و زخمی برجای گذاشت. در پی وقوع انفجار در یکی از کارخانه های نساجی واقع در شمال غرب ترکیه، ۲۱ تن کشته و زخمی شدند.

به دنبال وقوع انفجار در یک کارخانه نساجی استان بورسا واقع در شمال غرب ترکیه، ۵ تن کشته و ۱۶ نفر دیگر زخمی شدند.

در جریان این انفجار سقف بخشی از کارخانه فرو ریخت و خسارات گسترده ای به دستگاه های و وسایل نقلیه اطراف ساختمان کارخانه . در تصویر زیر نمای هوایی از یک ساختمان ت یب شده بر اثر انفجار لوله گاز را در چین مشاهده می کنید. بر اثر این انفجار ۳ نفر کشته و ۲۵ نفر مجروح شدند. به دنبال انفجار یک خودرو در مرکز کی یف اوکراین، یک تبعه گرجستان جان خود را از دست داد و یک زن دیگر زخمی شد. کی یف از مدتی پیش تاکنون شاهد انفجار چند خودرو بوده که در برخی موارد تروریستی اعلام شده است. منابع فرانسوی ی از لحظه انفجار در مراسم جشن ویژه ک ن در حومه پاریس منتشر د که روز شنبه نوزده مجروح به جا گذاشت. انفجار سِن-سَن-دونی در استان پاریس همزمان با برگزاری کارناوال ویلپَنت رخ داد. انفجار هسته ای انفجار هسته ای یکی از خطرناک ترین و م ب ترین انواع حملات نظامی است که شانس زنده ماندن و نجات انسان از آن بسیار پایین است. اما شاید جالب باشد بدانید روش هایی برای نجات از انفجار هسته ای نیز وجود دارد. فرض کنید یک انفجار هسته ای در شما رخ دهد. افق را نگاه ... نوشته چگونه از یک انفجار هسته ای جان سالم به در ببریم؟! اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.