اولیایی مشکل حقوقی استقلال مهمتر از مشکل مالی است

به نقل از خبرگزاریها در مورد اولیایی مشکل حقوقی استقلال مهمتر از مشکل مالی است : استقلال گل نمی زند اما این مشکل اصلی تیم نیست. مشکل اصلی این است که استقلال موقعیتی ایجاد نمی کند که بخواهد آن را تبدیل به گل کند یا نه. استقلال گل نمی زند اما این مشکل اصلی تیم نیست. مشکل اصلی این است که استقلال موقعیتی ایجاد نمی کند که بخواهد آن را تبدیل به گل کند یا نه. یکی از دغدغه های این روزهای هواداران استقلال به موضوع رفع مشکل مالی میان دو باشگاه گسترش فولاد تبریز و استقلال مربوط می شود. سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال گفت: با شناختی که من از استقلال به دست آوردم معتقدم که این تیم بازیکنان خوبی دارد اما این تیم از لحاظ انگیزشی دچار مشکل است و من در چشمان بازیکنان انگیزه لازم را نمی بینم. حریف استقلال در جام حذفی ایرانجوان بوشهر است که در 13 بازی 12 گل به ثمر رسانده و مثل خود استقلال مشکل گ نی دارد. ورزش درخصوص مشکل به وجود آمده برای تیم فوتبال استقلال گفت: مشکل، انتقال پول توسط سیستم بانکی بوده و این پول را پرداخت کرده اند و این محرومیت و یا محدودیتی که فیفا بوجود آورده قابل حل است. پیش وت تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکنان خوبی در اختیار سرمربیان تیم است اما این تیم مقابل حریفانش مشکل تاکتیکی دارد. مدیرعامل باشگاه استقلال از مساعدت اداره کل امور مالیاتی و همکاری این باشگاه برای رفع مشکل وج از کشور آبی پوشان خبر داد. سرمربی تیم فوتبال استقلال توانست با پیگیری های لازم مشکل وج از کشور را حل کند. نحوه و مراحل ترخیص کالا از گمرک که یکی از اصلی ترین گمرک بین المللی ایران می باشد که وظیفه ی ترخیص کالاهای واراتی از دیگر کشور های بین المللی جان را دارد و اکثر ترخیص کاران مشکل حقوقی ترخیص کالا پیش می آید که باید در این زمینه از مشاوران و وکلای با تجربه سوال شود ت در صورت ضرورت به حل مشکل حقوقی ترخیص کالا آنان در اسرع وقت به رفع این م. هفته دوم از دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال استان فردا با انجام چهار بازی پیگیری می شود استقلال بندرگز پذیرای تیم همت گنبد می باشد تیم استقلال بندرگز بعد از روی کار آمدن حکیم قره جه ببینیم بهخ تیم خوب سالهای پیش تبدیل خواهد شد تیم همت هم که به شدت با مشکل مالی روبروست بعد از بدشانسی های فراوان فردا میرود تا آ ین شانس های خود را برای قهرمانی بیازماید اگر به این تیم شایسته کمی بها داده می شد در بازی های امسال رقابتی جانانه با تیم آق قلا را از این تیم شاهد بودیم ولی متاسفانه مشکل مالی گریبانگیر همه ساله مشکل تیم های گنبدی است تیم فوتبال استقلال خوزستان یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیاست.   به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال خوزستان با اینکه فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شد، اما امسال به شدت مشکل مالی دارد و حتی ممکن است به خاطر این مشکل، در لیگ قهرمانان آسیا شرکت نکند. سید اکبر پور سرمربی استقلال خوزستان پس از باخت 4 بر 3 تیمش مقابل پیکان درباره این موضوع گفت:
...

ادامه خبر در لابلای حرف های تاج، مثل همیشه امیدواری به حل مشکل وجود دارد و به نظر می رسد این هم یکی از وعده هایی است که فقط برای آرام افکار عمومی داده می شود. قول افتخاری به منصوریان برای حل این مشکل در 72 ساعت آینده هم تحت تاثیر همین وعده آقای تاج و دوستان روابط بین الملل فدراسیون است 1-مستاجر و صاحب خانه دعوایشان شده است: من این حرف ها سرم نمی شود فردا اثاثت را به خیابان می ریزم من بچه کوچک دارم مشکل خودته! 2-بیماری اورژانسی را به بیمارستانی رسانده اند 5 میلیون علل الحساب می ریزید سه صبح از کجا؟!!! مشکل از خودته 3-دانشجو به دنبال می دود بخدا مشکل پیش اومده بود نتوانستم بخونم فقط یک نمره است بگو 25صدم مشکل خودته درد دار. معاون اداری، پشتیبانی و مالی وزارت ورزش و جوانان گفت: قانون به ما اجازه کمک به استقلال و پرسپولیس را نمی دهد. همکاران محترم با سلام احتراما" پیرو مذاکره با مدیریت محترم شعبه وامورمالی استان در خصوص رفع مشکل مالی برنامه فناوران،به اطلاع می رساند که این مشکل برای سایر نمایندگان شرکت بوجود آمده که باتوجه به پیگیری مدیر شعبه با مدیران ستادی مربوطه مشکل بزودی رفع میگردد. عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: با حسن نیتی که سازمان مالیاتی به ج داد در اسرع وقت مشکل بدهی های مالیاتی استقلال و پرسپولیس حل شود. ملی پوش پرتاب دیسک گفت: تبلیغات ضعیف و کمبود منابع مالی مشکل اصلی دو و میدانی است و باید این امر از سوی وزارت ورزش و فدراسیون برطرف شود. مهاجم سابق استقلال با حضور در باشگاه بارها با مسوولان این تیم دچار مشکل شد اما سرانجام رضایتنامه اش را گرفت و به شهرش بازگشت اما رفتار وی در بازی تیم جدیدش با استقلال عجیب بود.

گفتنی است وی پس از ج از استقلال اعلام کرد بزرگترین اشتباه عمرش حضور در استقلال بوده واین در حالیست که وی در مدت حضورش در این تیم عملکرد بسیار ضعیفی دا. سرمربی استقلال اعتقاد دارد بزرگترین مشکل تیمش برای بازی با سیاه جامگان در هفته بیست و سوم لیگ برتر ناشناخته بودن این تیم است. این مشکل من نیست که چرا استقلال نتوانسته سیاه جامگان را ببرد و یک امتیاز با پن ی به دست آوردند که مشکل داشته است. متاسفم که آنها را توهین و تحقیر می کنند همشهری آنلاین: بازیکنان تیم فوتبال استقلال خوزستان به دلیل مشکل مالی این باشگاه ساز ج از این تیم را کوک د. مسئولان استقلال با فدراسیون برسر حل مشکل بازیکنان سرباز جلساتی داشته اند. حسن بیت سعید مهاجم استقلال خوزستان با مذاکراتی که با باشگاه استقلال انجام داد بر سر پیوستن به این تیم به توافقات کلی رسید و گفته میشود که مشکل ثبت قرارداد هیئت مدیره استقلال مانع از نهایی شدن قرار داد… بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان برای ج از این تیم با مشکل روبه رو شده و هنوز نتوانست قراردادش را فسخ کند. مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال گفت: عده ای جپاروف را علیه استقلال تحریک د تا او به تیم برنگردد. همشهری آنلاین: سرمربی تیم فوتبال استقلال با اعلام رضایت از اردوی کیش گفت؛ تنها مشکل ما نبودن ملی پوشانمان در این اردو بود. س رست تیم استقلال در واکنش به این سوال که گویا بازیکنان استقلال می خواهند که زمانی برود، گفت: آدم های خوب و بد همه جا هستند حالا آدم بد گیر ما افتاده است. مشکل محرومیت پرسروصدای دروازه بان سابق استقلال با مساعدت رئیس فدراسیون فوتبال فعلا حل شده و قرار است پرونده او دوباره بررسی شود. عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه بازی این تیم با تراکتورسازی نباید وارد مباحث حاشیه ای شود، گفت: کمیته حقوقی باشگاه پیگیر مشکل «مانوئل ژوزه» است و این مشکل هم حل خواهد شد. همشهری آنلاین: معاون اول رئیس جمهور گفت: مسائل مالی طرح تحول سلامت مشکل ساز شده است که ت حتما را اری برای این مشکل پیدا خواهد کرد. به گزارش "ورزش سه" از تسنیم، مقداد نجف نژاد درباره جلسه امروز (پنجشنبه) مدیران استقلال در خصوص مشکلات مالی اظهار داشت: مشکلات مالی به آن شکلی که گفته می شود، نیست. امروز جلسه ای برگزار کردیم تا در مورد پرداختی ها به جمع بندی برسیم.
وی افزود: قرار شد اولویت مان را بازیکنانی قرار بدهیم که همیشه استقلال را همراهی کرده و هم دل بوده اند.. سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال گفت: با شناختی که من از استقلال به دست آوردم معتقدم که این تیم بازیکنان خوبی دارد اما این تیم از لحاظ انگیزشی دچار مشکل است . بازیکن پیشین استقلال گفت: وقتی مسئولان استقلال حاضر نشده اند قرارداد بلند مدت با شفر ببندند، معنایش این است که به او اعتماد ندارند. مشکل کره شمالی یک مشکل بزرگ است که همیشه ذهن ما را به خود مشغول کرده و مشکلی در سطح جهانی است اما حل خواهد شد. شما می توانید شرط ببندید که بالا ه در زمانی این مشکل حل خواهد شد.
سخنگوی باشگاه استقلال دلیل لغو دیدار تیمش و آرارات را اعلام کرد.


سید سعید افجه ای در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره لغو دیدار استقلال و آرارات گفت:

ما برنامه داشتیم که با آرارات بازی کنیم چراکه برای اقلیت ارامنه کشور احترام بسیار زیادی قائل هستیم و حتی تمرین امروزمان را هم برای این بازی انجام می دهیم اما . رئیس فدراسیون فوتبال گفت: «2 میلیون دلاری که از فیفا طلبکاریم ما را به حل مشکل استقلال امیدوار می کند و به فیفا هم نامه دادیم تا از همین مجرا مشکل حل شود.» مدیراجرایی باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد احتمالا با پرداخت پول مشکل محرومیت باشگاهش از نقل وانتقال رفع می شود. مردم زاهدان در مجلس تصریح کرد، مسئولان می گویند مشکل س گذاران حل شده اما س گذاران همه روزه هزاران پیامک به نمایندگان می فرستند که مشکل آنها حل نشده است.

من از خوبان بسی غمهای مشکل دیده ام، لیکن
غم هجران بود مشکل ترین جمله مشکلها ...! کارشناس فوتبال کشورمان اعتقاد دارد مشکل تیم پرسپولیس استفاده از بازیکنان در پست های غیر تخصصی است. استقلال برای تمدید قرارداد ستاره های خود با مشکل مواجه شده است. اپل مشکل تاچ آیفون 10 در هوای سرد را رفع می کند
اپل ضمن تأیید وجود مشکل عملکرد تاچ آیفون x در سرما، اعلام کرد که با به‌روزرسانی مشکل را حل خواهد کرد. یک بازیکن جدید دیگر نیز برای استقلال در راه است و عنوان شده است که این بازیکن فرزاد حاتمی است که پیش از این در تیم بود. به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، گفته می شود که بازیکن سابق تیم استقلال با شرایط خاص روبرو شده و از تیم مس ا اج شده است که به استقلال بیاید و در این تیم به فعالیت خود ادامه دهد.

گفتنی است این بازیکن زمانی که از استقلال جدا شد با قلعه نویی به مشکل خورد و با دعوا و درگیری این تیم را ترک کرد اما این در حالی است که عنوان می شود وی از استقلال پیشنهاد دارد و قرار است بازهم با آبی ها مذاکره جدی انجام دهد.

شایان ذکر است این بازیکن پس از استقلال به پرسپولیس رفت و با نیز به مشکل خورد واین تیم را نیز ترک کرد اما در حال حاضر و در اقدامی عجیب قرار است باز هم به استقلال بازگردد و این تیم و قلعه نویی را همراهی کند. سرمربی تیم فوتبال استقلال برای حل مشکل مالی تیمش دست به کار شد و جلسه ای را با حامی مالی برگزار کرد. بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران می گوید استقلال از لحاظ بازیکن تیم قدرتمندی است و ابزار مناسبی برای موفقیت دارد. این درست که استقلال خوزستان حتی صاحبش هم معلوم نیست و البته در آن سمت الهلال مشکل مالی را نمی شناسد اما خوزستانی های ایران از همین بازی آینده خودشان را می سازند. تا حالا شده که خیلی دلت بگیره ; تا حالا اصلا" مشکل داشتی یا نه اصلا" معنی مشکلو میدونی چیه؟ تا حالا عزیزتو تو ناراحتی دیدی؟ مشکل مادی داشتی؟ شده تا حالا یه مشکل داشتی و تموم دعاهات رفع اون مشکل بوده باشه و یهو ببینی پشت سر اون مشکل همینجور مشکل پشت مشکل میاد سراغت و دیگه دعا هم اثر نکنه و خودتو تو دریایی از سختیها در حال غرق شدن ببینی؟ . س رست تیم فوتبال استقلال گفت که بحث کورس گذاشتن دو بازیکن استقلال در یکی از بزرگراه های تهران حاشیه سازی است. سهراب بختیاری زاده درباره اعتصاب بازیکنان استقلال در تمرینات پیش از سال جدید اظهار داشت: زمانی که بازی می ، مشکلات مالی وجود داشت و اگر بزرگتر تیم بودم، با مسئولان باشگاه صحبت و صدای اعتراض بازیکنان…