اونها کنیم اینکه خیلی خاطر اینکه

به نقل از خبرگزاریها در مورد اونها کنیم اینکه خیلی خاطر اینکه : http://s5.picofile.com/file/8130191026/10540317_1433171306962675_170785902_n.jpg دلیل اینکه آهنگ جدید سیروان هنوز کامل نشده اینه که با گروه جدید داره تمرین میکنه، دلیل اینکه با گروه جدید تمرین میکنه اینه که گروه قبلی بدون اعلام قبلی همه باهم تصمیم گرفتن که برای ضربه زدن به سیروان و درست قبل از تور کنسرتهای جدید با سیروان همکاریشونو قطع کنن. برای سیروان ما هوادارا انقدر مهم بودیم که با تلاش شبانه روزی به سرعت یه گروه جدید درست کرد و اجازه نداد کنسرتها کنسل بشه، اما برای گروه قبلی تنها چیزی که مهم نبود ما بودیم. ما نباید از رفتنشون ناراحت باشیم بلکه باید خوشحال باشیم که اونها رو خوب شناختیم. البته این فقط شامل حال اعضای گروه قبلی نمیشه بلکه ما خودمون اشتباه کردیم که هر ی که اطراف سیروان و زانیار بود رو حمایت کورکورانه کردیم. ما به خاطر سیروان و زانیار به کنسرت اطرافیان اونها رفتیم اما نمیدونستیم که اونها فقط به خاطر منافع خودشون کنار سیروان و زانیار هستن و دارن از اونها و ما سو استفاده میکنن. تا این افراد به جایی نرسیدن بهتره دست از حمایت کورکورانه برداریم و بهشون نشون بدیم که جایگاه واقعیشون کجاست... همگی مون توی یک سیکل معیوب گرفتاریم ،از پدر و مادرها شروع میکنم ، از اول جوونی که با هم پیمان عشق میبندند چشم انتظار بچه هستند !بچه که به دنیا اومد تمام شور و حال و عشقی که به هم داشتند از روی همدیگه برمیدارند و روی بچه متمرکزش میکنند !اون بچه میشه مرکز هستی و این دو دورش میگردن !بزرگش میکنند ،بهش عشق میورزند ،همه ی امکانات لازم برای ر. فقط می تونم بگم عالی بودین فوق العاده بودین . بهتون افتخار می کنم ^__^ خیلی خوب بودین !! مرسی عاقای حقیقی خیلی خوب کار کردین و مرسی رضا جان بابت حمله های زیبایی که کردی خیلی وقتا مخصوصن اون ضربه ی سر نزذیک بود گل بشن ولی نشدن خُب باید بگم شاید دلیلش این بوده ک داور یه طرفه کار کرد ولی مهم نیست دیگه ولش مهم اینکه خیلی خوب بودین !! چندی پیش علی به دادگاه انقلاب رفته بود. اینکه علی چرا به آنجا رفته بود سوال بزرگی در ذهن خیلی ها به وجود آورد.

خیلی ها فکر می د به خاطر شکایتی که از محمد مایلی کهن داشته به آنجا رفته اما وقتی در جواب خبرنگاران حاضر در دادگاه گفته بود که حضورش ارتباطی به رسانه ها ندارد، همه چیز پیچیده شد. به صورتی که همه فکر می د مشکل تازه ای پیش آ. انسان موجودی اجتماعی است.تمامی فعل و انفعالاتی که در دنیا انجام میشه در زندگی تمام افراد جامعه تاثیرگذار هست.هیچ فردی منکر این قضیه نمی تونه بشه،از کارهایی که ت برای مردم انجام میده تا کاری که یک رفتگر در خیابون انجام میده بصورت سلسله مراتبی برای همه افراد جامعه تاثیر گذار هست. من جزء این جامعه هستم.پرانرژِی ، مشتاق و علاقه مند به .
خدا را دوست دارم، به خاطر اینکه تا خودم نخواهم مرا d.c نمی کند.

خدا را دوست دارم، به خاطر اینکه با یک delete هر چی را بخواهم پاک می کند.

خدا را دوست دارم، به خاطر اینکه این همه friend برای من add می کند.

خدا را دوست دارم، به خاطر این همه wallpaper که update می کند.

خدا را دوست دارم، به خاطر اینکه با اینکه خیلی بدم من را log off نمی . کشتی مری دچار طوفان می شه و اون به ساحل اسکاتلند می رسه و نجات پیدا کنه. نارسیس اون را نجات می ده اما افراد اسکاتلندی که به اسم گرگینه هستند بسیاری از افراد زنده را می کشن. اونها می خوان بش را هم بکشن که یک گروه دیگه می رسن. مری و نارسیس وارد پایگاه اونها می شن. در اونجا یک طبیب و درمانگر وجود داره که با محصولی از مارها بش را نجات می ده. ا. تعدادی موش آزمایشگاهی رو به است آبی انداختند و زمان گرفتند تا ببینند چند ساعت دوام میارند.
حداکثر زمانی رو که تونستند دوام بیارند ۱۷ دقیقه بود.
سری دوم موشها رو با توجه به اینکه حداکثر ۱۷ دقیقه می تونند زنده بمونند به همون است انداختند.
اما این بار قبل از ۱۷ دقیقه نجاتشون دادند.
بعد از اینکه زمانی رو نفس تازه د دوباره اونه. روزی مرگ به سراغ مردی آمد. وقتی متوجه شد ، دید خدا با چمدانی در دست به او نزدیک میشود.خدا به او گفت : بسیار خب پسر، وقت رفتنه. مرد: به این زودی؟ آخه من نقشه های زیادی داشتم. خدا: متاسفم اما وقت رفتنه. مرد: چی توی این چمدونه ؟ خدا: وسایل و متعلقات تو. مرد: وسایل من؟ یعنی لباسها ، پول و....؟؟ خدا: اونها که متعلق به تونبود متعلق به دنیا و زمین بو. خیلی ها بودن که برای ما خیلی کارا ،خیلی ها به خاطر خیلی چیزها از خیلی چیزها گذشتن،خیلی ها به خاطر ما از خیلی چیزها گذشتن،خیلی ها به خاطر خیلی چیزها از خودشون گذشتن. کاش قدر خیلی ها رو بیشتر بدونیم و از خیلی چیز ها به خاطر همون خیلی ها بگذریم.اگه یه ده فکر کنیم ،می فهمیم ما خیلی چیزامون رو مدیون همون خیلی هاییم!!! 14/3/1391 "از خودم" لایق تو ی نیست جز آن ی که تو را انتخاب میکند نه امتحان ... تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ... تو را حس کند نه اینکه لمست کند ... تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ... تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ... تو را بخنداند نه برنجاند ... و تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد و بدارد ...!!! ﻣﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﻭﻣﺪی ﺭﻭ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐن:

فروﺭﺩﯾﻦ = ﻣﻦ ﻟﯿﺲ ﺯﺩم
ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ = ﻣﻦ ﻓﺸﺮﺩﻡ
ﺧﺮﺩﺍﺩ = ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻢ
تیر = ﻣﻦ ﺻﯿﻐﻪ ﮐﺮﺩﻡ
ﻣﺮﺩﺍﺩ = ﻣﻦ ﺑﻮﺱ ﮐﺮﺩﻡ
ﺷﻬﺮﯾﻮﺭ = ﻣﻦ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﮐﺮﺩﻡ
ﻣﻬﺮ = من خاروندم یک
ﺁﺑﺎﻥ = ﻣﻦ بغل
ﺁﺫﺭ = ﻣﻦ ﺳﻮﺍﺭ ﮐﺮﺩﻡ
ﺩﯼ = ﻣﻦ. زمانی که زمستان گذشت و اولین گل ها شروع به روییدن د بهتر است سوراخ پرواز زنبورها را به اندازه ورود 2 زنبور باز کنیم و بعدا که هوا گرم شد نسبت به پا ازی کندو ها اقدام کنیم از جمله اینکه دقت کنیم که مومهای بافته شده اضافی داخل کندو که این مومو ها ،موم هایی هستند که در قسمت کناری و معمولا بدون زنبور یا مقدار کمی 3-4 عدد زنبور رویشان هستند . این چند روز یه سری خاطرات و یه سری اتفاقات گذشته به شدت ذهن من رو مشغول کرده! به شدت عصبی و ناراحتم .. از پدر و مادرم بیشتر از خودم! از اینکه یه جوری ما رو تربیت د که همیشه بقیه رو به خودمون ترجیح بدیم! از اینکه ما رو به اصطلاح مردم دار بار اوردند! از اینکه خودشون همیشه خواست و رضایت بقیه رو به خودشون ترجیح دادند و ناخودآگاه این رو به ما ه. مادربزرگم یه جزیره داشت.. چیز با ارزشی توش نبود ، در عرض 1ساعت میتونستی کل جزیره رو بگردی، ولی واسه ما مثل بهشت بود. یه تابستون رفتیم به دیدنش و دیدیم که جزیره پر شده از موش. با یه قایق ماهیگیری اومده بودند و خودشون رو با نارگیل سیر می .خوب حالا چطور میشه از شر موش ها توی یه جزیره خلاص شد... مادر بزرگم اینو بهم یاد داد.
ما یه بشکه نفتی ر. محمد علی : سلام رها جان
راستش چند تا سوال زیر چند روزه ذهنم رو درگیر کرده و منو از ادامه تمرینها بازداشته . هر چی هم برای خودم دلیل میارم قانع نمیشم . خواهش می کنم لطف کن و منو از این سردرگمی نجات بده.

۱-شما میگید صفتهایی مثل حسد ، غرور ، حقه بازی و..... بد نیستند و ما فقط به خاطر اینکه سایرین مارو قبول داشته باشند به تدریج اونها رو در. این متن رو تا آ بخونید سلام دوستان عزیزم. چند روزی نتونستن وبلاگ رو به روز رسانی کنم چونکه در خانه میزبان تعدادی از زائران برگشته از زیارت اربعین حسین علیه السلام بودم. همه حال و هوای دیگه ای داشتن و روحیه ها همه عوض شده بود. اکثرا از این سفر درس گرفته بودند و به نظر من لازمه آدم درسشو مرور و تمرین کنه. منم از حضور این دوستان عزیز و گرا. سلام و خسته نباشید حس به گل پسرم محمدرضا جونم عشق مامان خیلی خیلی خسته نباشی میگم بهت چون تو این دو هفته خیلی اذیت شدی هم اینکه بابایی نبود و همم اینکه مامانی امتحان داشتم اصلا نتونستم به گل پسرم برسم. ولی خب امروز آ ین امتحان را هم دادم و راحت شدم نتیجه 4 تا هم اومده مامانی قبول شدم فقط مونده 3 تا دیگه که مطمئنم اونا هم خوب میشه عزیزم عزیز دلم ، قول میدم که حالا که امتحاناتم تموم شد حس تلافی کنم راستی یه خبر خوب، بابایی تو این دو سه روزه میادااااااااااا اون هفته هم که بابایی نبود عروسی پسر مامان احمد آقا بود رفتیم خیلی هم خوش گذشت جای بابایی خیلی خالی بود. یه بوووووووووووووووووووس واسه گل پسر صبورم و یکی هم واسه بابای مهربون وبلاگی هست که مدتیه می خونم و خیلی زیاد بهم کمک کرده دارم اروم اروم یاد می گیرم خودمو دوست داشته باشم نه به خاطر چیزی که قراره بشم به خاطر چیزی که هستم دارم یاد می گیرم نقص هامو ببینم اما به خاطر اونها از خودم بدم نیاد دارم به مادر بزرگ غرغرویی که درونم هست یاد می دم کمتر غر بزنه تا دوست داشتنی تر بشه. دارم خودم رو می بینم و دوباره باور.
گاهی اوقات ما آدما تو ارتباطاتمون با دیگران لطف،حق یا حتی وظیفه ای رو در حقشون ادا نمیکنیم و از اونطرف از اون ها هم توقع نداریم کارهایی رو که براشون نکردیم برامون به بهترین نحو انجام بدن..
خب این خیلی منطقی تر به نظر میرسه تا اینکه در حق طرف مقابلمون خیلی کم کاری کنیم و ازش توقع داشته باشیم رفتارش در مقابل ما سرشار از گذشت و صبر. سرژیک تیموریان در خصوص آ ین وضعیت برادر خود و اینکه آیا تصمیمی برای فصل آینده گرفته است یا خیر گفت: به احتمال فراوان آ هفته وضعیت آندو مشخص می شود. در حال حاضر از تیم های داخلی هم خیلی تماس می گیرند ولی از آنجا که مدیر برنامه آندو در کشور قطر است دست نگه داشتیم و به تیمی پاسخ ندادیم.

به نقل از فارس، برادر آندرانیک تیموریان در خصو.
نریمان جهان: هفته به هفته بهتر می شویم
هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: هفته به هفته بهتر می شویم. با تمام وجود بازی می کنیم و امیدوارم در ادامه هم همین عملکرد خوب مشاهده شود. سامان نریمان جهان در مورد پیروزی دو بر یک تراکتورسازی مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و موقعیت های مناسبی ب کردیم. می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم و خدا را شکر سه امتیاز بازی را ب کردیم.

به گزارش فارس، وی در مورد اینکه چهار بازیکن فولاد خوزستان محروم شدند و نمی توانستند به میدان بروند، گفت: این مسأله ارتباطی به ما ندارد، این مشکل بین باشگاه فولاد خوزستان و سازمان لیگ است و ما نمی توانیم توجهی به این موضوع داشته باشیم.

هافبک تراکتورسازی در مورد اینکه اولین گل لیگ برتر را به ثمر رساند اظهار داشت: از این اتفاق بسیار خوشحال هستم و از اینکه توانستم گل اول لیگ را به ثمر برسانم بسیار خوشحالم. امیدوارم باز هم برای تیم مؤثر ظاهر شوم البته مهم پیروزی تیم بود و از اینکه در این موفقیت سهم داشتم بسیار خوشحال هستم.

نریمان جهان در ادامه تصریح کرد: تمام تلاشمان را می کنیم تا در دیدارهای آینده هم موفق باشیم. با تمام وجود بازی می کنیم و امیدوارم در ادامه هم همین عملکرد خوب مشاهده شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا حضور هواداران در بازی اول کمرنگ نبود، خاطرنشان کرد: به نظر من برای بازی اول، هواداران حضور کمرنگی نداشتند. با توجه به اینکه در تعطیلات به سر می بردیم و خیلی از مردم به مسافرت رفته بودند، باز هم هواداران حضور خوبی داشتند و یک طرف ورزشگاه پر بود.

نریمان جهان در مورد دیدار هفته دوم تیمش مقابل ملوان گفت: امیدوارم بتوانیم در آن مسابقه هم موفق شویم. ملوان تیم بسیار خوبی است و برای ب دومین پیروزی و رسیدن به موفقیت در این دیدار به میدان می رود.

و تابلویی مز ف تر از تابلوهای به اصطلاح مفهومی. و آدمی مز ف تر از آدم های به اصطلاح هنری. آدم هایی که فکر می کنند خیلی می فهمند و اگه ما چرت و پرت های به اصطلاح هنری اونها رو دوست نداریم به خاطر نفهمی و عقب موندگی و جهان سومی بودن ماست. در جایی خوندم که آقای حسین زاده عضو فهیم هیات مدیره بانک ملی گفته اند: « ... مدیریت بر زیرمجموعه در شرایطی که بیشترین آنان افراد تحصیل کرده و اهل مطالعه باشند بسیار دشوار و در عین حال ساده است! ... دشوار است چون همه افعال مدیر را زیرنظر می گیرند. زیرنظر می گیرند و تجزیه و تحلیل می کنند. و ساده است چون می فهمند! آنان در سخت ترین شرایط قادر . چند روزه دارم به یه موضوعی فکر می کنم که بدجور داره به ذهنم فشار میاره.. به این فکر می کنم ما آدما چطور می تونیم به هم اعتماد کنیم؟؟؟ خیلی سخته یا لااقل برای من خیلی سخته از آدمایی میگم که بارها باعث شدن خیلی راحت پا بذارن روی همه احساسات کوچیک ما که می خواد آینده ی بزرگ ما رو بسازه شاید شما هم الان دارید فکر می کنید کی باعث شد تا یه روز. بالا ه جابجا شدیم. یه ماه و نیمه. کلاس هام رو مرتب رفتم. روی روال افتادم. الان هم امتحاناتم شروع شده. من خیلی خوشحالم که خونواده ام کنارم هستن. وروجک و تمشکم کنارم هستند. وروجک این انتقال مدرسه رو تونست بپذیره و ضربه نخوره. نادر پیشمه. این خودش خیلی خوبه. حمایتم میکنه. خداروشکر میکنم. ممنونم. دوری از مامان سخته. اما میدونم این شرایط چیز. امروز آقا پرهام ۲۰ ماهه شد ۰ من هر روز و هر ساعت و هر لحظه خدا رو شاکرم به خاطر وجود شیرین پرهام در زندگی ما۰ در این روزهای پایانی سال ، آرزو میکنم همه خانواده ها از نعمت فرزند سالم و صالح بهره مند باشند ۰ آرزو میکنم همه ی بچه های دنیا و مخصوصا بچه های پاک آریایی ، همه سلامت و شاد باشند ۰ دل کوچیک هیچ بچه ای به درد نیاد ۰ سایه پر مهر و مح. یه مطلب کوتاه: خیلی از مدیرای پروژه ترجیح میدن همه کارها رو خودشون به تنهایی انجام بدن. به همین دلیل در بیشتر مواقع وارد جزئیات هم میشن و این کار رو برای کارشناسها و مدیرای زیر دست سخت میکنه. از طرفی مدیرای زیر دست و کارشناسها هم وارد مسائل کلان و مدیریتی میشن. یعنی نقش این افراد کاملا برع میشه. نتیجه اش این میشه که پروژه در مسیر درست. رابطه ی مری و فرانسیس رو به وخامت رفته و مری به فرانسیس می گه که من به خاطر مردم فرانسه به اسکاتلند نمی روم حتی اگر تو بخوای من را برگردونی و ازدواجمون را اب کنی. فرانسیس خیلی ناراحته و بش هم متوجه این امر می شه که فرانسیس برای نجات مری این حرف ها را زده. کاتولیک ها ریختن توی شهر و دارن پروتستان ها را می کشن. یک گروه پروتستان ، لوییس را . چند وقتیه که خیلی از خودم راضیم...من نسبت آدم مغرور پارسال خیلی عوض شدم، من یاد گرفتم به خاطر اینکه آروم باشم، به خاطر اینکه حل نشده ای توی ذهنم باشه پا روی غرورم بذارم و سعی کنم مشکلاتمو نه مثل بچه دوساله، بلکه مثل یه آدم عاقل حل کنم، چند وقته آرومم، با درونم در صلحم، به جای اینکه به غرورم افتخار کنم به این آرامش ناشی از نگه نداشتن حر. سلام می خوام پیامی بدم که مطمئنم خیلی خیلی خیلی خوشحال میشید! http://imamali-a.com/?part=482&q= به این ادرس رفته و در سمت چپ این سایت اسم و مشخصات خود و یا هر ی را که دوست دارید وارد کنید، با این کار اسم شما به خادمین حرم المومنین (ع) میرسد و اونها از طرف شما نائب ا یاره میشن میدونم که چقدر از این پست خوشحال شدید ، پس هم برای من دعا کنید ، هم برای هر ی ک. هافبک ملی پوش ان در مورد اینکه می گویند به خاطر پیشنهادی که از خارج دارد به ترکیه نرفته است گفت: «من حتی یک پیشنهاد رسمی هم ندارم.کجا می خواهم بروم که بخواهم بابت رفتن به آن تیم با مدیران باشگاه به مشکل بخورم؟ضمن اینکه اگر پیشنهادی هم باشد در وهله اول باید مسئولان با ج ام موافقت کنند در غیر اینصورت نمی توانم جایی بروم چون قرار داد دارم.هنوز پیشنهادی به دست من نرسیده است.نه تنها پیشنهاد اروپایی،بلکه هیچ پیشنهاد خارجی ندارم.»

به نقل از فوتبال ایران، او ادامه داد:«هنوز جوان هستم و فرصت دارم.این فصل نشد،فصل آتی لژیونر می شوم.سنم بالا نیست که بخواهم غصه پایان فوتبالم را بخورم.خیلی دوست دارم که برای فصل آتی فوتبالم را در خارج از ایران دنبال کنم اما وقتی امکانش فراهم نشود افسوس نمی خورم.تلاشم را بیشتر می کنم تا در آینده این اتفاق برایم رخ بدهد.»

حاج صفی در مورد شایعه ج نویدکیا تاکید کرد:«این خبر را بشنوید و باور نکنید.محال است محرم چنین تصمیمی گرفته باشد.عده ای برای او و ان حاشیه سازی کرده اند.خیلی از بازیکنانی که الان در ان بوده اند یا قبلا در این تیم بازی کرده اند به خاطر محرم انی شده اند.حالا چطور ممکن است که کاپیتان تیم مان تصمیم به ج گرفته باشد؟تمامی این حرف ها پوچ و بی اساس است.محرم اسطوره فوتبال مان است.اجازه نمی دهیم برود.»

او در پایان در مورد وضعیت کارلوس کی روش گفت:«در میان مربیان خارجی و مطرح دنیا ،بهتر از کی روش برای فوتبال مان پیدا نمی کنیم.باز هم می گویم که این مربی باید حفظ شود.برای ملی پوشان خیلی سخت است که با ج و نبود این مربی کنار بیایند.»
خدا رادوست دارم ، به خاطر اینکه با هر username که باشم، من را connect میکند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه تا خودم نخواهم مرا d.c نمی کند .
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه با یک delete هر چی را بخواهم پاک میکند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه اینهمه friend برای من add میکند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه اینهمه wallpaper که update م. فصل تابستونه و هوای بیرون خیلی گرمه، خصوصن ظهر که آفتاب مستقیم میتابه و هوا خیلی داغ میشه... اگه گوشتون بیرون توی حیاط نگهداشتین باید بیارینش توی خونه یا یک جایی زیر سقف که خنک باشه و ظرف آبش رو زود به زود عوض کنید و آب خنک براش بزارین ... گوشها اصولن تحمل گرما رو ندارن و خدای نکرده زود مریض میشن ، اونها رو توی گرما نگه ندارین ... خیلی فکر مطلب چی بزارم بعد پیش خودم گفتم یه مطلبی خودمونی بنویسم از زندگی، از باورامون، از اینکه چقدر به این باورامون و اعتقاداتمون که هروز توی ذهن و دلمون پروبالشون می دیم عمل می کنیم ....... اینکه زندگی واقعی چقدر سخته ، اینکه از غرورت به خاطر خدا بگذری چقدر سخته، خیلی از کارهای خوب را به خاطر خدا می کنیم اما نمی تونیم از خیلی کارهای بد به خاطر خدا بگذریم مثلا:....... جواب ی را ندیم که عصبانیمون کرده و غرورمونو له کرده و................ داشتم به این فکر می اینم یه کاریه برای خدا دیگه ، اینم یه قدمه ، و خیلی از این قبیل کارها واقعا چقدر برای خدا کار سخت است ، اینکه از عزیزی نفست بگذری تا پیش خدا عزیز بشی اینکه ما همیشه هممون محبت را طلب می کنیم اما هیچوقت نمی تونیم درست محبت کنیم و اینقدر کوتاه بیائیم به خاطر خدا تا اطرافیان و حتی عزیزانمان متوجه اشتباهاتشان شوند واین چقدر می طلبد که انسان از غرورش بگذرد ؟؟؟؟ شاید همیشه به دنبال این هستیم که مان اول وقت باشد، وضو فراموش نشود، شب و................ اما نمی توانیم از غیبت و حرف و حدیث و .............بگذریم وشاید فکر می کنیم تمام نگاه خدا به و...... این قبل کارهاست درصورتی که به نظر بنده حقیر تمام اوچ نگاه خدا بیشتر به عمق زندگی و اعمال درون ان باشد خداوندا بی اغراق ما خودمان را بیشتر دوست داریم و تو بازهم ما را دوست داری ، ای کاش روزی بتوانیم جبران کنیم فقط به خاطر تو عروس خانواده تک پسر بودن با توجه به مزایای بسیوووور بسیوووور زیادی که داره.معایبی هم داره،یکیشم اینکه شوهرت باید همیشه گوش به فرمان پدر و مادرش باشه و اوامر اونها رو اجرا کنه.یکیش همین که طاهای من این هفته به خاطر اینکه باید پدر و مادرشو برای شرکت در یه مراسمی در اردبیل خونه اقوامشون ببره نمیتونه بیاد پیشم. بابا همیشه بهم میگه شیما. رژیمی ابداع کرده ام به نام «رژیم عشق»!و آن را بدین منظور طراحی کرده ام تا روش ساده ای باشد برای اینکه قلب نامزد/همسر خود را از عشق و محبت سیراب کنید و بتوانید بیرون از اتاق خواب نیز معشوقی مطلوب باشید. این روش ساده، عملی و لذت بخش می تواند تفاوتهای بزرگی را در ازدواج شما ایجاد کند.

چند روزه دارم به یه موضوعی فکر می کنم که بدجور داره به ذهنم فشار میاره.. به این فکر می کنم ما آدما چطور می تونیم به هم اعتماد منیم؟؟؟ خیلی سخته یا لااقل برای من خیلی سخته از آدمایی میگم که بارها باعث شدن خیلی راحت پا بذارن روی همه احساسات کوچیک ما که می خواد آینده ی بزرگ ما رو بسازه شاید شما هم الان دارید فکر می کنید کی باعث شد تا یه روز. محمدرضا پورابراهیمی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای در گفت وگو با خبرنگار سایت تحلیلی-خبری آیین، در مورد طرح اصلاح بیمه شخص ثالث گفت: اساس این طرح راننده محوربودن است و در واقع پایه این طرح این بود که تغییرات بر مبنای راننده محوری باشد .

وی اظهار داشت: یکی از بحث های که در این طرح مطرح می شود این است که ما اساس کار را بارویکرد عد بهتر تعریف کنیم و افراد مبنای پرداخت تعهدات بیمه شوند و براساس آن ها تصمیم گرفته شود یعنی به جای اینکه ماشین مبنا باشد افراد مبنا باشند و اگر اینگونه باشد به عد نزدیک تر است زیرا ی که حدود سی سال یک تصادف نمی کند باید بیمه متفاوت بدهد از ی که این چنین وضعیتی ندارد.

پورابراهیمی ادامه داد: دراین طرح تلاش شده است که از ظرفیت های قانونی سایر کشورهای هم استفاده شود و این به موضوعات مختلف کمک می کند و قاعدتا متناسب با این موضوع فضای جدیدتری هم مطرح می شود و این است که ما هم شرایط کشورمان را درک و بررسی کنیم.
وی ادامه داد: شاید مانتوانیم در برخی حوزه های فرهنگی از تجربیات دیگر کشورها استفاده کنیم ولی در حوزه مباحث مرتبط با تجربیات می توانیم از این تجربیات استفاده کنیم .

این عضو کمیسیون اقتصادی در مورد اینکه چرا در قوانین قبلی راننده محور بودن مورد توجه قرار نگرفته است گفت: انی که در تدوین قانون در سال های قبل کار کرده اند شاید غفلتی دراین زمینه داشته اند و شاید هم سهولت اخذ منابع از این بخش راحت تر بوده است و سهولت کار در بخش ماشین محور بودن وجود داشته است.

وی در مورد اینکه توجه به وضعیت راننده در بحث بیمه شخص ثالث تا چه اندازه به مسئولیت پذیری وی کمک می کند گفت: این امری مستقیم است و حتما کمک می کند زیرا همه خطاها متوجه فرد است ویکی از موارد مهم در این بخش این است که افراد متوجه باشند که اگر خودشان پشت ماشین می نشینند دقت کنند و ماشین شان مبنا نمی شود.

وی ادامه داد: خیلی از تخلفاتی که اتفاق می افتد به دلیل عدم مسئولیتی است که به عهده فرد نمی گذارند، درست است افراد در رانندگی ممکن است مقصر شناخته شوند اما خسارت ها به عهده ماشینی است که بیمه شده است و میزان سقف تعهدات به عهده ماشین است.

پورابراهیمی تصریح کرد: به نظر من پیشنهادی که در حال حاضر در کمیسیون بررسی می شود ترکیب راننده محور و ماشین محور است.

این عضو کمیسیون اقتصادی بیان کرد: ما باید شخص ثالث را تعمیم دهیم زیرا در حال حاضر بخش زیادی از جامعه بیمه شخص ثالث ندارند و حدود 6 میلیون از 18 میلیون بیمه شخص ثالث ندارند و آمار نگران کننده است و خیلی از زندانیان ما در کشور بواسطه همین تصادفات غیر عمدی است که بدلیل عدم وجود بیمه شخص ثالث دچار مشکل شده اند و ما باید این 6 میلیون را به کمترین میزان برسیم و این طرح می تواند به این موضوع کمک شایان کند. جوان خیلی آرام و متین به مرد نزدیک شد و با لحنی مؤدبانه گفت : ببخشید آقا! من میتونم یه کم به خانوم شما نگاه کنم ولذت ببرم ؟ مرد که اصلا توقع چنین حرفی را نداشت و حس جا خورده بود ، مثل آتشفشان از جا در رفت و میان بازار و جمعیت ، یقه ی جوان را گرفت و او را به دیوار کوفت و فریاد زد : « مرتیکه ، مگه خودت نداری... خج نمی کشی؟» اما جوان خیلی آرام ، . اومد پیشم حالش خیلی عجیب بود فهمیدم با بقیه فرق میکنه گفت :حاج آقا یه سوال دارم که خیلی جوابش برام مهمه گفتم :چشم اگه جوابشو بدونم خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم گفت: من رفتنی ام!

گفتم: یعنی چی؟

گفت: دارم میمیرم گفتم: دیگه ای رفتی، خارج از کشور؟ گفت: نه همه اتفاق نظر دارن، گفتن خارج هم کاری نمیشه کرد. گفتم: خدا کریمه، انشاله که به. مثل ایی که به خاطر موسیقی متنشون معروف شدن، مثل بازی هایی که سوم شخص ن و از بیرون داری نگاهشون می کنی؛ تنهایی هامو دوست دارم به خاطر آهن ی که توی پس زمینه ش میتونه آزادانه و بدون هدفون پخش بشه، به خاطر نشستن و از بیرون مرور همه ی غم ها و شادی ها و دغدغه ها. به خاطر سر و کله زدن "من"هام با همدیگه. حتی میزگردهاشون واسه اینکه فردامون ق. خوشحالم به خاطر ماه رمضان .. ماه دوست داشتنی .. . ماه لذت های بیشمار .. ماه رمضان را همیشه دوست داشته ام .. به خاطر اللهم لک صمتُ که بابا روی وایت بردِ کوچکی با ماژیک آبی نوشته بود.. به خاطر اینکه فرق صمتُ و صمنا آنقدر مهم نیست ومن می توانستم از پدر بپرسم دلیلش را .. به خاطر فرنی های مادر.. به خاطر عطر وانیلش.. به خاطر سحری خوردن خونه ی اُما .. . احمدی مقدم؛ دانایی فر به احتمال قوی به شهادت رسیده است فرمانده ناجا در سیستان و بلوچستان از تمرکز نیروی انتظامی و مرزبانی در مرزهای جنوبی کشور خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، اسماعیل احمدی مقدم در جمع کارکنان انتظامی سیستان و بلوچستان گفت:ما برای اولین بار است که در برخی از مناطق مرزی سیستان و بلوچستان حاکمیت خود را اعمال می کنیم بطوری که بخش اعظم تعهدات، امسال در سیستان و بلوچستان تحقق می یابد. فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه عملیات های خوبی در مرز انجام داده ایم و موفق شدیم بسیاری از اشرار را دستگیر کنیم یا از بین ببریم ادامه داد: اقدام ناجا موجب شد که تمرکز نیروی انتظامی و مرزبانی در مرزهای جنوبی بیشتر شود. احمدی مقدم با تاکید بر اینکه ما همواره تلاش کرده ایم به عنوان یک دستگاه امنیتی تا خبر قطعی نشده آن را تایید نکنیم ، افزود: با اطلاعاتی که از دستگاه های امنیتی محلی دریافت کرده ایم به احتمال خیلی قوی دانایی فر به شهادت رسیده اما فعلا نمی توانیم آن را با قطعیت تایید کنیم. تعدادی موش آزمایشگاهی رو به است آبی انداختند و زمان گرفتند تا ببینند چند ساعت دوام میارند،

حداکثر زمانی رو که تونستند دوام بیارند 17 دقیقه بود
سری دوم موشها رو با توجه به اینکه حداکثر 17 دقیقه می تونند زنده بمونند به همون است انداختند، اما این بار قبل از 17 دقیقه نجاتشون دادند.
بعد از اینکه زمانی رو نفس تازه د دوباره اونها رو به است انداختند.


حدس بزنید چقدر دوام آوردند؟ * 26 * ساعت !


پس از بررسی به این نتیجه رسیدند که علت زنده بودن موش ها این بوده که اونها امیدوار بودند تا دستی باز هم اونها رو نجات بده و تونستند این همه دوام بیارن


*امید قوه محرک زندگی است* تو رو نمیبخشم به خاطر تمام اشک هایی که برایت ریختم به خاطر روزها و ی که از تنهایی لرزیدم و فرو افتادم نمیبخشمت نه به خاطر دلی که روزهاست از دلتنگی جان میدهد نمیبخشمت به خاطر این ک ساده از من گدشتی از ی که هرگز از تو ساده نگذشت نمیبخشمت به خاطر اینک به شعورم در شناختنت توهین کردی به خاطر اینکه همه احساساتم را ساده و کوچک پنداشتی نمیبخ. اومد پیشم حالش خیلی عجیب بود فهمیدم با بقیه وقتا فرق میکنهگفت: رفیق یه سوال دارم که خیلی جوابش برام مهمهگفتم: چشم اگه جوابشو بدونم خوشحال میشم بتونم کمکت کنمگفت: من رفتنی ام!گفتم: یعنی چی؟گفت: دارم میمیرمگفتم: رفتی، خارج از کشور؟گفت: نه همه ا اتفاق نظر دارن، گفتن خارج هم کاری نمیشه کرد.گفتم: خدا کریمه، انشالله که بهت سلامتی میدهبا تع. سلام وبلاگم عزیزممم توی سالن ترانزیت نشستم.. اولین مسافرته تنهایی میرم اصفهان حس خوبی دارم هم به خاطر اینکه واقعا مسافرته خونم اومده بود پایین:)) و هم به خاطر اینکه خیلی دارم به عشقم نزدیک میشم...بالا ه میبینمش پ.ن: عزیزم تکرار کن یادت نره...آهای فریاد فریااااد عزیزم داره میاد با اون عشق خ انگاری... من همیشه قبل از اینکه از خداوند طلب مغفرت کنم، میگویم خدایا من امشب از تمام انی که گردنشون حقی دارم، غیبت من رو ، مالی از من خوردن، آزاری رسوندن و ... از همه اونها گذشتم. قلباً هم گذشتم و هیچ شکایتی ندارم. خدایا اگر تو امشب من رو نبخشی و از سر تمام تقصیراتم نگذری، من از تو بخشنده ترم و چنین چیزی غیر ممکنه. پس حتما تو من رو بخشیدی. خصوصا د. این یه نامه ست فقط برای دوستم فاطمه بلقان آبادی
دوسال باهم دوست بودیم،روزای خوب و بد زیاد داشتیم نمیتونم بگم همه ی روزا خوب بودن چون بدی ها هم زیاد بود.
سر اون قضیه هایی که اتفاق افتاد درسته خیلی از تو و بصیری ناراحت شدم وتا همین چندوقت پیش ناراحت بودم
ولی من تو و اونو خیلی وقته بخشیدم مخصوصا تو...
نمیخوام بگم اونا تقصیر تو .