او رفت اما زندگی هم چنان ادامه دارد

به نقل از خبرگزاریها در مورد او رفت اما زندگی هم چنان ادامه دارد : پیک امید - رضا خندان، همسر خانم ستوده، ساعتی قبل، با اعلام این خبر در صفحه ی شخصی اش نوشت که بر اساس حکمی که امروز شنبه (۸ شهریور-۳۰ آگِست) ابلاغ شده، این دادگستری هم چنان می تواند به حرفه ی خود، “وک ” ادامه دهد. عملیات جست و جو برای یافتن تنها قربانی سیل در آذربایجان غربی هم چنان ادامه دارد. برای همه ی لیلی ها و مجنون های سرزمینم که عشق را به گونه ای دیگر آموخته اند...برای سولماز و احسان ماه عسل... "قلبم، ادامه خواهد داد... هرشب، رویایم تو را می بیند و احساست می کنم...این گونه است که تو را می شناسم، این گونه باش.. نزدیک و دور، هر کجا که باشی، ایمانم را از از دست نخواهم داد که یک بار دیگر تو در می گشایی و اینجا هستی، در کنار من و د.

زندگی می گذرد و هر سهمی از عمر دارد، تا آن جا که از دست برآید باید چنان زندگی کرد که تلخ نباشد و برای دیگران هم تلخی نیاورد که زندگی همه اش شوخی است. پریناز ایزدیار در نقش «شیرین دیوان سالار»، برداری «شهرزاد۲» با وجود حواشی زیاد هم چنان ادامه دارد. در حالی جدال برای پخش یا عدم پخش سری جدید مجموعه کلاه قرمزی ادامه دارد که در هر صورت، تلویزیون نوروز ۹۶ «کلاه قرمزی» را پخش می کند. بحران در پروازهای فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد هم چنان ادامه دارد. چه متنه قشنگی! واقا زندگی این: گله هارابگذار!ناله هارابس کن! روزگارگوش ندارد که تو هی شِکوه کنی! زندگی چشم ندارد که ببیند اخم دلتنگِ تو را... فرصتی نیست که صرف گله وناله شود! تابجنبیم تمام است تمام!! مهردیدی که به برهم زدن چشم گذشت.... یاهمین سال جدید!! بازکم مانده به عید!! این شتاب عمراست ... من وتوباورمان نیست که نیست!! زندگی گاه به کام است. بسان رهنوردانی که در افسانه ها گویند. هنوز در راهم گهی تند و گهی خاموش، گاه عقلانی و گاه احساساتی . با کوله باری پراز تجربه دور شدن از یاران می نویسم. اگرچه همه بهانه است اما همچنان دلم باخیال کاشانه تولدم زندگی می کند. بیشتر در پی زندگی ساختنم بجای زندگی . تنها حواسم به روزگاری است که دارد به دور از خوبی ها می گذرد. شاید بدی هایش را نم. کاری از تیم تایپ دوران اژدهاب پندراگن به ظاهر پسری عادی است. خانه و خانواده، و حتی سگ محبوبی به نام مارلی دارد. ولی خصوصیت بسیار ویژه ای نیز دارد. قرار است که او دنیا را نجات بدهد.این ماجرا تنها به زمینی که می شناسیم، ختم نمیشود. ب کم کم به این درک میرسد که زندگی در این جهان چنان که اوتصورمیکرده، نیست. اما پیشاز این که بتواند مخالفتی ا. اسفند همیشه ی ماه پرهیاهو برای من باقی میمونه ،هرچند که این چند سال اخیر این هیاهو همراه با سکوت مرز شکن من همراه شده و خیلی برای بقیه نمایان نیست این حجم از جریانات زندگی امسال هم که شروع اسفند همراه شده با پایان بهمن و هم چنان تا قبل شروع فروردین ادامه دارد. و امسال هم یک روز بیش تر از سال قبل درازا دارد در تقویم اسفند در اینجا هنوز . چنین قصه که دارد یاد هرگز؟ چنین کاری که را افتاد هرگز؟
رابعه یگانه دختر کعب بلخ بود. چنان لطیف و زیبا بود که قرار از دلها می ربود و چشمان سیاه جادوگرش با تیر مژگان در دلها می نشست. جانها نثار لبان مرجانی و دندانهای مروارید گونش می گشت. جمال ظاهر و لطف ذوق به هم آمیخته و او را دلبری بی همتا ساخته بود. رابعه چنان خوش زبان بود که شعرش از. ایرنا نوشت: « بشار اسد» رییس جمهوری تاکید کرد که جنگ با تروریسم تا نابودی آ ین تروریست در این کشور ادامه دارد و بعد از آن می توانیم از پیروزی واقعی و قطعی سخن بگوییم. آیینی است که برای همه ابعاد فردی و اجتماعی انسان که می تواند او را به سوی کمال هدایت کند، برنامه و آموزه دارد. این احکام و برنامه ها از یک سو ریشه در واقعیت زندگی انسان و استعدادهای او دارد و از سوی دیگر، به بایدها و آرمان هایی که انسان باید به سوی آن سیر کند، متصل می شود. از این رو گفته می شود برنامه عملی زندگی انسان که از آن به احکام . گله هارابگذار! ناله هارابس کن! روزگارگوش ندارد که تو هی شِکوه کنی! زندگی چشم ندارد که ببیند اخم دلتنگِ تو را... فرصتی نیست که صرف گله وناله شود! تابجنبیم تمام است تمام!! مهردیدی که به برهم زدن چشم گذشت.... یاهمین سال جدید!! بازکم مانده به عید!! این شتاب عمراست ... من وتوباورمان نیست که نیست!! ***زندگی گاه به کام است و بس است؛ زندگی گاه به نام . زندگی آن‌چنان گرانبها است , اما در زندگی روزمره خود اغلب با فراموشکاری , عصبانیت و نگرانی‌هایمان , گمشده در گذشته , ناتوان از لمس زندگی در لحظه حاضر حواس پرت می‌شویم . وقتی که واقعاً زنده باشیم , هر آنچه را که انجام می‌دهیم یا لمس می‌کنیم یک معجزه است . تمرین حضور ذهن برگشتن به زندگی در لحظه حاضر است . مفهوم «سبک زندگی» از جمله مفاهیم علوم اجتماعی و علم جامعه شناسی و مردم شناسی است که اخیراً و در دهه اخیر بسیار مورد توجه عالمان علوم اجتماعی و مدیران فرهنگی قرار گرفته است؛ سبک زندگی معنایی است که از به هم تنیدگی و پیوند و نظام وارگی و شبکه ای بودن عوامل متعددی که در شیوه های زندگی یا اقلیم های زیستن انسان تأثیر می گذارند، به وجود آ. زیباترترین "معماری" من ،
ساختن "ذهن و دل" خویشتن است .
در گستره ی وسیع شه ی خود ،
سازه ای باید ساخت ،
با ستونهایی برافراشته از افکارم …
و مصالح ، همه از جنس امید ،
و مراقب باشم ،
نقش "افکار غلط" در ذهنم ،
نقشه ی "ت یب بنیاد" من است
میتوان زیبا زیست
نه چنان سخت که از عاطفه دلگیر شویم
نه چنان بی مفهوم
که بمانی. به زیورها بیارایند وقتی خوبرویان راتو سیمین تن چنان خوبی که زیورها بیارایی
چو بلبل روی گل بیند زبانش در حدیث آیدمرا در رویت از حیرت فروبسته ست گویایی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] انفجار معدن زغال سنگ در آزاد شهر موجب محبوس شدن تعدادی از کارگران شد که تلاش برای امداد رسانی هم چنان ادامه دارد. جوک خنده دار-کتاب های درسی
آقا بعضی از این کتاب های درسی واقعا خواب آوره.
یعنی لامصبو تا باز می کنی چنان خوابت می گیره که کم مونده اونو با خواب زمستانی تشبیه کنیم.
یه روز یکی از این کتاب ها رو باز کرده بودم چنان خوابم گرفت
و چنان خمیازه ای کشیدم که نزدیک بود فکم از جا در بیاد چکیده: در این مقاله ضمن بیان سازوکار علم (خبر و اطلاع) به مراتب آن توجه می شود و بررسی می کند که آیا علم الیقین و عین الیقین با حق الیقین هم پوشانی دارد؟نویسنده معتقد است که دو مقوله علم الیقین و عین الیقین همواره و به وفور در زندگی ما مصداق دارد؛ هم چنان که برای آینده این دنیا و جهان دیگر نیز صادق هست. حق الیقین ربطی به مسئله ادراک ما . بیشه ارام است. دراین بیشه ارام اما پلنگان و شیران و درندگان هم هستند. همه چیز بروفق مراد نیست. هیچ مکانی هم نیست که هیچ مشکلی نداشته باشد. نیروهای منفی همه جا وجود دارند. این طبیعی است. قشنگی به این است که خول و چل ها نیز می توانند تبدیل شوند به . در مسیر زندگی که به بیشه تشبیه شده هم کر ها هستند هم ابشارها.
خیلی ها ساده هستند و می گوی. ما آدم ها موجودات غریبی هستیم ؛ ی که سالیان سال با تو زندگی کرده است چنان از تو متنفر می شود که گمان می کنی این ی که با تو حرف می زند خصومتی ریشه دار با تو دارد نه ی که نفس به نفس با او بوده ای . آدم در می ماند که مگر این چندسال چه غلطی کرده ای که در لحظه چنان از تو روی می گردانند که گوشت عین آن موجود گوش مخملی نازنین آویزان می ماند ، از به. بیشه ارام است. دراین بیشه ارام اما پلنگان و شیران و درندگان هم هستند. همه چیز بروفق مراد نیست. هیچ مکانی هم نیست که هیچ مشکلی نداشته باشد. نیروهای منفی همه جا وجود دارند. این طبیعی است. قشنگی به این است که خول و چل ها نیز می توانند تبدیل شوند به . در مسیر زندگی که به بیشه تشبیه شده هم کر ها هستند هم ابشارها.
خیلی ها ساده هستند و می گوی. دو روز مانده به پایان جهان، تازه فهمیده که هیچ زندگی نکرده است، تقویمش پر شده بود و تنها دو روز خط نخورده باقی مانده بود، پریشان شد. آشفته و عصبانی نزد فرشته مرگ رفت تا روزهای بیش تری از خدا بگیرد.داد زد و بد و بیراه گفت!(فرشته سکوت کرد)آسمان و زمین را به هم ریخت!(فرشته سکوت کرد)جیغ زد و جار و جنجال راه انداخت!(فرشته سکوت کرد)به پرو پای . مفهوم «سبک زندگی» از جمله مفاهیم علوم اجتماعی و علم جامعه شناسی و مردم شناسی است که اخیراً و در دهه اخیر بسیار مورد توجه عالمان علوم اجتماعی و مدیران فرهنگی قرار گرفته است؛ سبک زندگی معنایی است که از به هم تنیدگی و پیوند و نظام وارگی و شبکه ای بودن عوامل متعددی که در شیوه های زندگی یا اقلیم های زیستن انسان تأثیر می گذارند، به وجود آ. زندگی رسم خوشایندی است
زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ
پرشی دارد اندازه عشق
زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد برود
زندگی جذبه دستی است که می چیند
زندگی نوبر انجیر سیاه در دهان گس تابستان است
زندگی بعد درخت است به چشم ه
زندگی تجربه شب پره در تاریکی است
زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد
زندگی سوت قطاری است که درخواب پلی می پیچد
زندگی دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیماست
خبر رفتن موشک به فضا
لمس تنهایی ماه
فکر بوییدن گل در کره ای دیگر
زندگی شستن یک بشقاب است
زندگی یافتن سکه دهشاهی در جوی خیابان است
زندگی مجذور آینه است
زندگی گل به توان ابدیت
زندگی ضرب زمین در ضربان دل ما
زندگی هندسه ساده و ی ان نفسهاست...
زندگی تر شدن پی در پی
زندگی آب تنی در حوضچه اکنون است
رخت ها را
آب در یک قدمی است... سهراب سپهری معمای سخت و عجیب انیشتن این تست توسط انیشتین طوری طراحی شده که 98% افراد نمیتوانند به آن پاسخ دهند زیرا به منطق بسیار قوی نیاز دارد ، پس شما نیز هوشتان را تست کنید ببینید آیا جزء 2% افراد هوشمند جهان هستید یا خیر !؟ فرضیات : 1-در خیابانی، پنج خانه در پنج رنگ متفاوت وجود دارد. 2-در هر یک از این خانه ها یک نفر با ملیتی متفاوت از دیگران زندگی . پدیده #طبقاتی شدن جامعه برای این هستی یافته که قدرت و ثروت از چنگال های قشر #برژوازی بیرون نه آید و هم چنان قشر سرمایه سالار حاکمان بی چون و چرای جامعه باشند و جلوسشان بر اریکه ی قدرت ادامه یابد و احدی رمق و استطاعتی برای ورود به بارگاه قدسی! سرمایه شان نه داشته باشد و هم چنان به توانند از ضعف مستضعفین استفاده کنند و کماکان بر آن قشر ب. ‏خانه قلب من ازخشت رفیقان ب است. دیدگانم ز گل روی رفیقان بیناست. روزگاریست که هر ز ی بی خبر است. باز هم بر دل ما یاد رفیقان برجاست.سال نو برشما مبارک... من وتوباورمان نیست که نیست!! ***زندگی گاه به کام است و بس است؛ زندگی گاه به نام است و کم است؛ زندگی گاه به دام است و غم است؛ چه به کام و چه به نام و چه به دام... زندگی معرکه همت ماست...زندگی می. قایقی خواهم ساخت، خواهم انداخت به آب. دور خواهم شد از این خاک غریب که در آن هیچ ی نیست که در بیشه عشق قهرمانان را بیدار کند. قایق از تور تهی و دل از آرزوی مروارید، هم چنان خواهم راند. نه به آبی ها دل خواهم بست نه به دریا-پریانی که سر از خاک به در می آرند و در آن تابش تنهایی ماهی گیران می فشانند فسون از سر گیسوهاشان. هم چنان خواهم راند. هم . یک آدم که موهایِ قهوه ای دارد و چشمِ سبز و قدِ بلند مثلاً. به قصدِ خلوت واردِ اتاق می شود و هنگامی که از اتاق بیرون می آید، موهایش سیاه و چشم اش آبی و قدش کوتاه است.
مرابطه با «موضوع» فقط در این ح درست است. و اگر شکلِ تو در ابتدا و انتهایِ مواجهه با موضوع، در این حد آشکارا عوض نشود، وقت تلف کرده ای.
یک نکته یِ دیگر درباره یِ این تمثی. رابعه یگانه دختر کعب بلخ بود. چنان لطیف و زیبا بود که قرار از دلها می ربود و چشمان سیاه جادوگرش با تیر مژگان در دلها می نشست. جانها نثار لبان مرجانی و دندانهای مروارید گونش می گشت. جمال ظاهر و لطف ذوق به هم آمیخته و او را دلبری بی همتا ساخته بود. رابعه چنان خوش زبان بود که شعرش از شیرینی لب حکایت می کرد. پدر نیز چنان دل بدو بسته بود که آ. زندگی در حکم سلف سرویس است!همه نوع رخداد،فرصت،موقعیت،شادی،سرور و غم در برابر ما قرار دارد.در حالیکه اغلب ما بی حرکت به صندلی خود چسبیده ایم و آن چنان محو این هستیم که دیگران در بشقاب خود چه دارند و دچار شگفتی شده ایم که چرا دیگری سهم بیشتری دارد!هرگز به ذهنمان نمی رسد که خیلی ساده از جای خود برخیزیم و ببینیم چه چیزهایی فراهم است،سپس. حسن(ع): چنان برای دنیایت تلاش کن که گویاهمیشه زنده ای، و چنان برای آ تت تلاش کن که گوئی فردامرگت فرا می رسد. نمیدانم شاید اگر اقا به ع فرمایششان را مطرح کرده بودند، خیلی شرمنده نمیشدم! نه در این دنیا انگونه که باید زندگی می کنیم و نه انگونه که باید دنیای دیگر روشنی برای خود می سازیم. ای اولین نوگل بوستان علی و فاطمه! ادرکنی هرآنکه جانب اهل خدانگه دارد/ خداش درهمه حال ازبلانگه دارد
حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست /که آشنا سخن آشنا نگه دارد
دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد
حافظ ازچرخ به هرگونه همی دار امید/ وز گردش روزگار می لرز چو بید
گفتی که پس ازسیاه رنگی نبود/ پس موی سیاه من چراگشت سفید
زمان شاید ... زمان مرده است شاید بی تو اینجا را که می ترسم دگر از ساعتی کوچک به دیواری در آن سو روبرو بنشسته در تاریک و تنهایی چنان زُل می زند بر من که انگاری به زهری متحد با مرگ سه تا عقرب که آغشته است نیشش را چو آن حیوانِ کر مرگ من را انتظارش او کشد هر دم و شاید مرده اینجا هم زمان را هم،  ز من وحشت فقط در گور تنهایی بجا مانده است سکوتی . بیا که کار زمانه به جست و جو گذرد/حدیث خال سیاهت به بوس و بو گذرد بیا و تار دلم را به حلقه ی زلفت/چنان به غمزه بیاویز که مو به مو گذرد تو گر به کار نیایی، جهان همه هیچ است/خیال زندگی از ما به های و هو گذرد بیا که فصل جوانی به وفا نکند/صفای عمر دو روزه به آرزو گذرد کویر خشک دلم را به چشمه ی حکمت/چنان به دیده بجوشان که جو به جو گذرد رسیده عمر . زندگی اینجایش قشنگ می شود که همه چی با تو شروع می شود و با تو ادامه پیدا می کند و با تو پایان می گیرد، بی تو بودنی در کار نیست. زندگی دقیقا همین جایش قشنگ می شود که هر جا بروم ا ام است وجودت وگرنه غیر از این نخواهد شد. وقتی می فهمم زندگی قشنگ یعنی چی که تو جفت پا بپری وسط زندگیم و بگویی می خواهی بمانی.برای همیشه هم بمانی. حتا اگر من بخواهم جا بزنم تو آنقدر می ری و میای که نتوانم بروم، نتوانم جا بزنم. زندگی قشنگ یعنی وقتی که چنان سفت و محکم وسط زندگی ام میاستی که من رسما از بودن همیشگی ات مطمئن می شوم و بدون هی چ ترسی می مانم. زندگی قشنگ یعنی تو ، من....نه، زندگی قشنگ یعنی ما. نه من، نه تو ، فقط و فقط ما. پ.ن : صدقه سر این ع من کل این متن رو با لبخند نوشتم، و به نظرم شما از دیدن این ع باید خودتان می فهمیدید که نمی شه این نوشته رو بدون لبخند نوشت یا خووند:) پ.ن : توصیه : زندگی قشنگیش وقتی نمایان می شه که نه منی وجود داشته باشه، نه تویی. همدیگر رو چنان با هم قاطی کنید که نشه سَواش کرد از هم. نشه از ما شدن یی ساخت. هی چ وقته،هی چ وقت. می گی رین که؟! پتر چک باز هم نتوانست کلین شیت کند تا تعداد کلین شیت های او هم چنان در عدد ۱۹۹ باقی بماند. می نویسم چنان زیبایی که ص ه ها سر راهت آب شوند تابا تو راهی دریا شوند کرجی ها به ص ه پناه می برند تا پیشت بمانند و به بستر دریا نیفتند می نویسم چنان زیبایی که تمامی آب ها دهانه دریا جمع شوند تا ورود تو را ببینند... ای رود انگشتت را به من بده به ساحل شعرهای من قدم نه نمی توانم از تو چنان بگویم که دفتر اشعارم تر شود انگشتت را به من بده بر پل. گاهی اوقات چه صحنه هایی را میبینیم و چه ساده از کنارشان می گذریم . . . . دیدن جانبازی که بعد از این همه سال هنوز به چفیه ی خم خورده اش اعتقاد دارد وآن را با افتخار روی شانه اش می اندازد . ساده نیست . .. . او حتی به ویلچری هم که رویش می نشینداعتقاد دارد و آن را نیز افتخار خود می داند . ما چه صحنه هایی را می بینیم و ساده از کنارشان می گذریم . . . . د. بدبختی های من ادامه دارد . فک کردین چی ادامه دارد . من در اطلاع از کلاس های خودمم که حقم است بدانم نمی دانم . من روزی انتقام اشک هایم . بغض های در گلویم را می گیرم . من وقتی که جراح شدم . این کار را خواهم کرد اگر چه ان ها هم به جاهای خوب می رسند ولی من که بخیل نیستم برسند . من پیروز می شوم این است که مهم است .... قایقی خواهم ساخت،
خواهم انداخت به آب.
دور خواهم شد از این خاک غریب
که در آن هیچ ی نیست که در بیشه عشق
قهرمانان را بیدار کند.

قایق از تور تهی
و دل از آرزوی مروارید،
هم چنان خواهم راند.
نه به آبی ها دل خواهم بست
نه به دریا-پریانی که سر از خاک به در می آرند
و در آن تابش تنهایی ماهی گیران
می فشانند فسون از سر گیسوهاشان.

هم چنان خواهم راند.
هم چنان خواهم خواند:
"دور باید شد، دور."
مرد آن شهر اساطیر نداشت.
زن آن شهر به سرشاری یک خوشه انگور نبود.

هیچ آیینه تالاری، سرخوشی ها را تکرار نکرد.
چاله آبی حتی، مشعلی را ننمود.
دور باید شد، دور.
شب سرودش را خواند،
نوبت پنجره هاست."

هم چنان خواهم خواند.
هم چنان خواهم راند.

پشت دریاها شهری است
که در آن پنجره ها رو به تجلی باز است.
بام ها جای کبوترهایی است که به فواره هوش بشری می نگرند.
دست هر کودک ده ساله شهر، خانه معرفتی است.
مردم شهر به یک چینه چنان می نگرند
که به یک شعله، به یک خواب لطیف.
خاک، موسیقی احساس تو را می شنود
و صدای پر مرغان اساطیر می آید در باد.

پشت دریاها شهری است
که در آن وسعت خورشید به اندازه چشمان سحرخیزان است.
شاعران وارث آب و د و روشنی اند.

پشت دریاها شهری است!
قایقی باید ساخت. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ژ آلونسو، هافبک باتجربه اسپانیایی، بعد از انجام آ ین بازی دوران حرفه ای اش، اعلام کرد که پیدا جانشینی برای فوتبال در زندگی اش، یک چالش بزرگ خواهد بود.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] جبران آنچه به سبب خاموش ماندنت به دست نیاورده اى، آسانتر است از به دست آوردن آنچه به گفتن از دست داده اى. در زندگی واقع نگر باشیم علی (ع) در بخشی از نامه 31 کتاب شریف نهج البلاغه خطاب به دوم شیعیان، حسن (ع) در مورد واقع نگری در این دنیا می فرماید: ای فرزندم، به یقین بدان که در این دنیا به تمام آرزوهایت نخواهى رسید و از مرگ خویش نمی توانی بگریزی. تو به همان راهى می روى که پیشینیان تو مى رفتند. پس در طلب دنیا، لحظه ای مدارا کن و سهل گیر و در طلب معاش نیکو تلاش کن؛ زیرا چه بسا طلب که به نابودى سرمایه کشد. زیرا چنان نیست که هر به طلب خیزد، روزی اش دهند و چنان نیست که هر در طلب نشتابد، محروم ماند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نثر باستانی پاریزی،از جمله نثرهایی سلیس، روان و شیرینی ست که از خواندنش لذت می برم در کتاب نان جو و ... از قول مرحوم عصار آورده است: یکه زن دارد مثل سگ زندگی میکند و مثل شاه می میرد، و آن ی که زن ندارد، مثل شاه زندگی می کند و مثل سگ می میرد! مشهدی شریف معتقد است مسابقات مسافت کوتاه شنا دختران نشان داد چرخ شنا بانوان هم چنان می چرخد. رفتارها بر حسب اجبار یا عادت و بخشی از سر انتخاب است. انتخاب ها نیز به باور ها و سلیقه ها بستگی دارد؛ زندگی ایمانی سبکی است که رفتارهای آن از انتخاب های دینی پدید آمده و ما می توانیم درون فرهنگِ مبتنی بر دین آن ها را دنبال نماییم . اعتقاد ما این است که همه ی حوزه های زندگی را پوشش داده و لذا است اج یک نسخه ی خوب برای یک زندگی متعالی، از .