او رفت اما زندگی هم چنان ادامه دارد

به نقل از خبرگزاریها در مورد او رفت اما زندگی هم چنان ادامه دارد : زیباترین "معماری" من ، ساختن "ذهن و دل" خویشتن است . در گستره ی وسیع شه ی خود ، سازه ای باید ساخت ، با ستونهایی برافراشته از افکارم … و مصالح ، همه از جنس امید ، و مراقب باشم ، نقش "افکار غلط" در ذهنم ، نقشه ی "ت یب بنیاد" من است میتوان زیبا زیست نه چنان سخت که از عاطفه دلگیر شویم نه چنان بی مفهوم که بمانیم میان بد و خوب لحظه ها میگذرند گرم ب. طرف چنان پشت سر مادر شوهرش حرف میزد که با خودم گفتم این زن با این دختر بدبخت چیکار کرده که اینقدر دلش پره.گوشیش زنگ خورد مادر شوهرش بود؛ چنان قربان صدقه ای از مامان جونش میرفت،چنان سلامای گرمی به باباییش رسوند،چنان تشکراتی از لطفشون میکرد که گمان بردم خط رو خط شده! آتش سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم هم چنان ادامه دارد اما شدت آن کمتر شده است. شناخت زندگانی آن همام از این جهت اهمیت دارد که اختلافات دشمانان اهل بیت با هم چنان بالا گرفته بود که فرصت چندانی برای انزوای باقر (ع) چنان که در زمان سجاد (ع) بود، نداشتند.

زندگی می گذرد و هر سهمی از عمر دارد، تا آن جا که از دست برآید باید چنان زندگی کرد که تلخ نباشد و برای دیگران هم تلخی نیاورد که زندگی همه اش شوخی است. برای همه ی لیلی ها و مجنون های سرزمینم که عشق را به گونه ای دیگر آموخته اند...برای سولماز و احسان ماه عسل... "قلبم، ادامه خواهد داد... هرشب، رویایم تو را می بیند و احساست می کنم...این گونه است که تو را می شناسم، این گونه باش.. نزدیک و دور، هر کجا که باشی، ایمانم را از از دست نخواهم داد که یک بار دیگر تو در می گشایی و اینجا هستی، در کنار من و د. پریناز ایزدیار در نقش «شیرین دیوان سالار»، برداری «شهرزاد۲» با وجود حواشی زیاد هم چنان ادامه دارد. در حالی جدال برای پخش یا عدم پخش سری جدید مجموعه کلاه قرمزی ادامه دارد که در هر صورت، تلویزیون نوروز ۹۶ «کلاه قرمزی» را پخش می کند. بحران در پروازهای فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد هم چنان ادامه دارد. چه متنه قشنگی! واقا زندگی این: گله هارابگذار!ناله هارابس کن! روزگارگوش ندارد که تو هی شِکوه کنی! زندگی چشم ندارد که ببیند اخم دلتنگِ تو را... فرصتی نیست که صرف گله وناله شود! تابجنبیم تمام است تمام!! مهردیدی که به برهم زدن چشم گذشت.... یاهمین سال جدید!! بازکم مانده به عید!! این شتاب عمراست ... من وتوباورمان نیست که نیست!! زندگی گاه به کام است. شرکت سونی شرکت سونی گزارش مالی سه ماهه منتهی به ژوئن را منتشر کرد. ظاهرا سقوط آزاد این کمپانی محبوب در بازار تلفن های همراه، با فروش تنها 2 میلیون گوشی هم چنان ادامه دارد. در شرایطی که هیچ نشانه ای از کاهش سرعت فروش پایین گوشی های هوشمند سونی دیده نمی شود، مدیران با انتشار گزارش مالی مربوط به ... نوشته سقوط آزاد شرکت سونی در بازار تلفن های همراه هم چنان ادامه دارد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد. میخواهمت چنان که شب خسته خواب را
میجویمت چنان که لب تشنه آب را
محو توام چنان که ستاره به چشم صبح
یا شبنم سپیده دمان آفتاب را
بی تابم آنچنان که درختان برای باد
یا ک ن ه به گهواره تاب را
بایسته ای چنان که تپیدن برای دل
یا آنچنان که بال پ عقاب را
حتی اگر نباشی ، می آفرینمت
چونانکه هاب بیابان سراب را
ای خوا. کاری از تیم تایپ دوران اژدهاب پندراگن به ظاهر پسری عادی است. خانه و خانواده، و حتی سگ محبوبی به نام مارلی دارد. ولی خصوصیت بسیار ویژه ای نیز دارد. قرار است که او دنیا را نجات بدهد.این ماجرا تنها به زمینی که می شناسیم، ختم نمیشود. ب کم کم به این درک میرسد که زندگی در این جهان چنان که اوتصورمیکرده، نیست. اما پیشاز این که بتواند مخالفتی ا. اسفند همیشه ی ماه پرهیاهو برای من باقی میمونه ،هرچند که این چند سال اخیر این هیاهو همراه با سکوت مرز شکن من همراه شده و خیلی برای بقیه نمایان نیست این حجم از جریانات زندگی امسال هم که شروع اسفند همراه شده با پایان بهمن و هم چنان تا قبل شروع فروردین ادامه دارد. و امسال هم یک روز بیش تر از سال قبل درازا دارد در تقویم اسفند در اینجا هنوز . عملیات تعقیب عناصر از سوی نیروهای عراقی در مناطق مختلف هم چنان ادامه دارد. حملات هوایی جنگنده های ائتلاف م یمن علیه مناطق مختلف این کشور هم چنان ادامه دارد به طوریکه این حملات در جنوب غرب تعز دست کم پنج کشته برجای گذاشت. زهرا رفیعی: با قحطی واقعی چنان که در کشور های شاخ آفریقا وجود دارد، فاصله داریم ولی ناامنی غذایی چنان که در تعریف های بین المللی آمده در ۷ استان کشور شایع است. همشهری آنلاین: سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای، آ ین اخبار از روند مذاکرات حج تمتع سال ۱۳۹۶ را اعلام کرد و گفت: مذاکرات هم چنان ادامه دارد و قرار است امروز نشستی میان رئیس هیئت حج ایران و حج و عمره عربستان انجام شود. سخنگوی دفتر انصارالله یمن اعلام کرد که جنگ هم چنان ادامه دارد و امارات متحده عربی برای فرار از ش ت پایان آن را اعلام کرده است. زندگی آن‌چنان گرانبها است , اما در زندگی روزمره خود اغلب با فراموشکاری , عصبانیت و نگرانی‌هایمان , گمشده در گذشته , ناتوان از لمس زندگی در لحظه حاضر حواس پرت می‌شویم . وقتی که واقعاً زنده باشیم , هر آنچه را که انجام می‌دهیم یا لمس می‌کنیم یک معجزه است . تمرین حضور ذهن برگشتن به زندگی در لحظه حاضر است . مفهوم «سبک زندگی» از جمله مفاهیم علوم اجتماعی و علم جامعه شناسی و مردم شناسی است که اخیراً و در دهه اخیر بسیار مورد توجه عالمان علوم اجتماعی و مدیران فرهنگی قرار گرفته است؛ سبک زندگی معنایی است که از به هم تنیدگی و پیوند و نظام وارگی و شبکه ای بودن عوامل متعددی که در شیوه های زندگی یا اقلیم های زیستن انسان تأثیر می گذارند، به وجود آ. به زیورها بیارایند وقتی خوبرویان راتو سیمین تن چنان خوبی که زیورها بیارایی
چو بلبل روی گل بیند زبانش در حدیث آیدمرا در رویت از حیرت فروبسته ست گویایی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به زیورها بیارایند وقتی خوبرویان راتو سیمین تن چنان خوبی که زیورها بیارایی
چو بلبل روی گل بیند زبانش در حدیث آیدمرا در رویت از حیرت فروبسته ست گویایی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] میتوان زیبا زیست
نه چنان سخت که از عاطفه دلگیر شویم
نه چنان بی مفهوم
که بمانیم میان بد و خوب
لحظه ها میگذرند
گرم باشیم پر از فکر و امید
عشق باشیم و سراسر خورشید
زندگی همهمه مبهمی از رد شدن خاطره هاست
هر کجا خندیدیم
هر کجا خند م
زندگانی آنجاست
بی خیال همه تلخی ها... جوک خنده دار-کتاب های درسی
آقا بعضی از این کتاب های درسی واقعا خواب آوره.
یعنی لامصبو تا باز می کنی چنان خوابت می گیره که کم مونده اونو با خواب زمستانی تشبیه کنیم.
یه روز یکی از این کتاب ها رو باز کرده بودم چنان خوابم گرفت
و چنان خمیازه ای کشیدم که نزدیک بود فکم از جا در بیاد سلام
نقد کلیپ های بیدار باش :قسمت دوم:
در روایات ما بر روی دو چیز بسیار تاکید شده است که یک مومن باید آن را مد نظر قرار دهد:
1-خوف 2-رجاء
که اگر ما فقط سمت خوف را بگیریم اشتباه کرده و زندگی ای سخت را پیش گرفته ایم و اگر صرفا سمت رجا را بگیریم باز هم اشتباه کرده ایم چون کم کم در دینداری خودمان بی مبالات شده و از مسیر اصلی دور می. امروزه یکی از نیازهای اساسی زندگی در جهان، اینترنت است و کشوری که از وضعیت اینترنت خوبی برخوردار نباشد نمی تواند آن چنان که باید سری از میان سرها درآورد. آمار و تحقیقات بسیاری بر این امر تأکید دارند. مثلاً یکی از پژوهش های صورت گرفته در سال ۲۰۰۹ نشان از آن دارد که با[ادامه مطلب] ما آدم ها موجودات غریبی هستیم ؛ ی که سالیان سال با تو زندگی کرده است چنان از تو متنفر می شود که گمان می کنی این ی که با تو حرف می زند خصومتی ریشه دار با تو دارد نه ی که نفس به نفس با او بوده ای . آدم در می ماند که مگر این چندسال چه غلطی کرده ای که در لحظه چنان از تو روی می گردانند که گوشت عین آن موجود گوش مخملی نازنین آویزان می ماند ، از به. بیشه ارام است. دراین بیشه ارام اما پلنگان و شیران و درندگان هم هستند. همه چیز بروفق مراد نیست. هیچ مکانی هم نیست که هیچ مشکلی نداشته باشد. نیروهای منفی همه جا وجود دارند. این طبیعی است. قشنگی به این است که خول و چل ها نیز می توانند تبدیل شوند به . در مسیر زندگی که به بیشه تشبیه شده هم کر ها هستند هم ابشارها.
خیلی ها ساده هستند و می گوی. دو قدم مانده که پاییز به یغما برود،،،،!!!!! این همه رنگ ِ قشنگ از کف ِ دنیا برود،،،،!!!! هرکه معشوقه برانگیخت گوارایش باد،،،،!!!!! دل ِ تنها به چه شوقی پی ِ یلدا برود،،،،!!!!!؟ گله هارابگذار،،،،!!!!! ناله هارابس کن،،،،!!!!!! تابجنبیم تمام است تمام،،،،!!!!!! مهردیدی که به برهم زدن چشم گذشت،،،،!!!!! یاهمین سال جدید،،،!!!!! بازکم مانده به عید،،،،!!!!! ای. دو روز مانده به پایان جهان، تازه فهمیده که هیچ زندگی نکرده است، تقویمش پر شده بود و تنها دو روز خط نخورده باقی مانده بود، پریشان شد. آشفته و عصبانی نزد فرشته مرگ رفت تا روزهای بیش تری از خدا بگیرد.داد زد و بد و بیراه گفت!(فرشته سکوت کرد)آسمان و زمین را به هم ریخت!(فرشته سکوت کرد)جیغ زد و جار و جنجال راه انداخت!(فرشته سکوت کرد)به پرو پای . سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین از آتش سوزی گسترده در منطقه «خیرآباد» خبر داد و گفت: عملیات اطفا حریق هم چنان ادامه دارد. س رست تیم فوتبال جوانان صبای قم گفت: باشگاه صبا به کار خود ادامه می دهد و چنان چه تیم بزرگ سالان چه در لیگ برتر و یا دسته اول باشد تیم های پایه به کار خود ادامه خواهند داد. معمای سخت و عجیب انیشتن این تست توسط انیشتین طوری طراحی شده که 98% افراد نمیتوانند به آن پاسخ دهند زیرا به منطق بسیار قوی نیاز دارد ، پس شما نیز هوشتان را تست کنید ببینید آیا جزء 2% افراد هوشمند جهان هستید یا خیر !؟ فرضیات : 1-در خیابانی، پنج خانه در پنج رنگ متفاوت وجود دارد. 2-در هر یک از این خانه ها یک نفر با ملیتی متفاوت از دیگران زندگی . خیلی م ه این متن : گله هارابگذار! ناله هارابس کن! روزگارگوش ندارد که تو هی شِکوه کنی! زندگی چشم ندارد که ببیند اخم دلتنگِ تو را... فرصتی نیست که صرف گله وناله شود! تابجنبیم تمام است تمام!! مهردیدی که به برهم زدن چشم گذشت.... یاهمین سال جدید!! بازکم مانده به عید!! این شتاب عمراست ... من وتوباورمان نیست که نیست!! ***زندگی گاه به کام است و بس است؛ . ‏خانه قلب من ازخشت رفیقان ب است. دیدگانم ز گل روی رفیقان بیناست. روزگاریست که هر ز ی بی خبر است. باز هم بر دل ما یاد رفیقان برجاست.سال نو برشما مبارک... من وتوباورمان نیست که نیست!! ***زندگی گاه به کام است و بس است؛ زندگی گاه به نام است و کم است؛ زندگی گاه به دام است و غم است؛ چه به کام و چه به نام و چه به دام... زندگی معرکه همت ماست...زندگی می. قایقی خواهم ساخت، خواهم انداخت به آب. دور خواهم شد از این خاک غریب که در آن هیچ ی نیست که در بیشه عشق قهرمانان را بیدار کند. قایق از تور تهی و دل از آرزوی مروارید، هم چنان خواهم راند. نه به آبی ها دل خواهم بست نه به دریا-پریانی که سر از خاک به در می آرند و در آن تابش تنهایی ماهی گیران می فشانند فسون از سر گیسوهاشان. هم چنان خواهم راند. هم . ی که روی تو بیند نگه به نکند ز عشق سیر نباشد ز عیش بس نکند در این روش که تویی پیش هر که بازآیی گرش به تیغ زنی روی بازپس نکند چنان به پای تو در مردن آرزومندم که زندگانی خویشم چنان هوس نکند به مدتی نفسی یاد دوستی نکنی که یاد تو نتواند که یک نفس نکند ندانمت که اجازت نوشت و فتوی داد که خون خلق بریزی مکن که نکند اگر نصیب نبخشی نظر دریغ مدار ش. پروژه مشغول نگه داشتن است و خوب می تواند با تسلط بر پوشش تناقض گویی ها چنان وانمود کند که حق با اوست و این توانایی را دارد که بگوید تم حتی یک فساد مالی نداشت و ما سوت و کف بزنیم و باورمان بشود. امروز از صبح تا همین حالا بیرون بودم، رفتیم به ستاد انتخاباتی ک د مورد نظر و پنج ساعتی موندیم، بحث های سنگینی شد و ما فقط به تکان دادن کله کفایت کردیم.
پ.ن:- زندگی ما تشکیل شده از سلسله انتخاب ها، حالا مهارت انتخاب آدم ها بیشتر بستگی به اطلاعاتی دارد که در اختیارش قرار می گیرند.- انتخاب مسئولیت دارد! - خدایا چنان کن سرانجام ک.
سیصد و نه چنان که سیصد و هشت خواهد از پیش ذهن ما بگذشت دست ما بر جبین آن چه نوشت؟ حسن(ع): چنان برای دنیایت تلاش کن که گویاهمیشه زنده ای، و چنان برای آ تت تلاش کن که گوئی فردامرگت فرا می رسد. نمیدانم شاید اگر اقا به ع فرمایششان را مطرح کرده بودند، خیلی شرمنده نمیشدم! نه در این دنیا انگونه که باید زندگی می کنیم و نه انگونه که باید دنیای دیگر روشنی برای خود می سازیم. ای اولین نوگل بوستان علی و فاطمه! ادرکنی با پایان هفته دهم لیگ برتر امیدهای کشور تراکتورسازی هم چنان موقعیت خود را در صدر ج این بازی ها حفظ کرده است. بیا که کار زمانه به جست و جو گذرد/حدیث خال سیاهت به بوس و بو گذرد بیا و تار دلم را به حلقه ی زلفت/چنان به غمزه بیاویز که مو به مو گذرد تو گر به کار نیایی، جهان همه هیچ است/خیال زندگی از ما به های و هو گذرد بیا که فصل جوانی به وفا نکند/صفای عمر دو روزه به آرزو گذرد کویر خشک دلم را به چشمه ی حکمت/چنان به دیده بجوشان که جو به جو گذرد رسیده عمر . زندگی اینجایش قشنگ می شود که همه چی با تو شروع می شود و با تو ادامه پیدا می کند و با تو پایان می گیرد، بی تو بودنی در کار نیست. زندگی دقیقا همین جایش قشنگ می شود که هر جا بروم ا ام است وجودت وگرنه غیر از این نخواهد شد. وقتی می فهمم زندگی قشنگ یعنی چی که تو جفت پا بپری وسط زندگیم و بگویی می خواهی بمانی.برای همیشه هم بمانی. حتا اگر من بخواهم جا بزنم تو آنقدر می ری و میای که نتوانم بروم، نتوانم جا بزنم. زندگی قشنگ یعنی وقتی که چنان سفت و محکم وسط زندگی ام میاستی که من رسما از بودن همیشگی ات مطمئن می شوم و بدون هی چ ترسی می مانم. زندگی قشنگ یعنی تو ، من....نه، زندگی قشنگ یعنی ما. نه من، نه تو ، فقط و فقط ما. پ.ن : صدقه سر این ع من کل این متن رو با لبخند نوشتم، و به نظرم شما از دیدن این ع باید خودتان می فهمیدید که نمی شه این نوشته رو بدون لبخند نوشت یا خووند:) پ.ن : توصیه : زندگی قشنگیش وقتی نمایان می شه که نه منی وجود داشته باشه، نه تویی. همدیگر رو چنان با هم قاطی کنید که نشه سَواش کرد از هم. نشه از ما شدن یی ساخت. هی چ وقته،هی چ وقت. می گی رین که؟! می آییم چنان که پارسال چنان که سال های قبل... که یادشان بیندازیم! این تو دهنی که خواهید خورد را... ما و نه من با مشت هایی گره کرده نمادین در دهانشان میزنیم که بعدا نگویند که نگفتید...
که تاریخ ببیند اتمام حجتمان را...
مرگ بر (بخوانید رژیم منحوس) الله اکبر... گاهی اوقات چه صحنه هایی را میبینیم و چه ساده از کنارشان می گذریم . . . . دیدن جانبازی که بعد از این همه سال هنوز به چفیه ی خم خورده اش اعتقاد دارد وآن را با افتخار روی شانه اش می اندازد . ساده نیست . .. . او حتی به ویلچری هم که رویش می نشینداعتقاد دارد و آن را نیز افتخار خود می داند . ما چه صحنه هایی را می بینیم و ساده از کنارشان می گذریم . . . . د. صادق عَلَیهِ السَّلَامُ فرمود: همانا خداوند روز قیامت بر بنده مؤمن منّت می نهد و از روی کرامت و بزگواری او را به خود نزدیک می کند. سپس نعمت هایی را که بر او ارزانی داشته، به او معرّفی می نماید و می گوید: آیا فلان روز مرا (بر چنین و چنان خواسته هایی، و مشکلاتی)، نخو و دعا نکردی؟ پس اجابت ، آیا فلان روز (چنین و چنان) درخواست نکردی؟ و به تو دادم، آیا فلان روز بر (چنین و چنان) استغاثه نکردی و مرا به فریاد نطلبیدی؟ و به فریادت رسیدم، آیا در باره فلان مشکل از من سؤال نکردی؟ و مشکل تو را بر طرف نمودم و بر ناله ات رحم ، آیا مال و ثروت از من نخواستی؟ و به تو دادم، آیا از من کمک و خدمتکار نخواستی؟ و برایت کمک و خدمتکار قرار دادم، آیا از من نخواستی که با فلانی ازدواج کنی؟ و او را به همسری تو در آوردم. ادامه مطلب با هر ی باید همونجور که لایقشه برخورد کرد بعضیا رو زیادی تحویل بگیری توهم شاخ بودن میزنن پ ن عنوان بی ربط چنان غبار مرا روزگار داد به باد
که بر زمین ننشیند هزار سال دگر ... بدبختی های من ادامه دارد . فک کردین چی ادامه دارد . من در اطلاع از کلاس های خودمم که حقم است بدانم نمی دانم . من روزی انتقام اشک هایم . بغض های در گلویم را می گیرم . من وقتی که جراح شدم . این کار را خواهم کرد اگر چه ان ها هم به جاهای خوب می رسند ولی من که بخیل نیستم برسند . من پیروز می شوم این است که مهم است ....