اژدهای دو سر تصادفی نیست

به نقل از خبرگزاریها در مورد اژدهای دو سر تصادفی نیست : یک بردار ماجراجو لحظه ای عجیب را به ثبت رساند که در آن یک اژدهای کومودو در حال بلعیدن میمونی بود. قول دادم.قول داد.
عمل . زد زیرش. تهمت هم زد. تهدید هم کرد تازه!
چه تصادفی در یک سالگی . زین گونه ام که در غم غربت شکیب نیست گر سر کنم شکایت هجران غریب نیست جانم بگیر و صحبت جانانه ام ببخش کز جان شکیب هست و ز جانان شکیب نیست گم گشته ی دیار محبت کجا رود؟ نام حبیب هست و نشان حبیب نیست عاشق منم که یار به حالم نظر نکرد ای خواجه درد هست و لیکن طبیب نیست در کار عشق او که جهانیش مدعی است این شکر چون کنیم که ما را رقیب نیست جانا نصاب. «آتش دمیدن از دهان / fire breathing» تکنیکی است که در آن فرد پس از تُف مواد سوختنی، آن را با مشعلی به آتش می کشد و بخشی از تکنیک های آتش بازی از گذشته تاکنون بوده است. اکنون هنرنمایی یک اژدهای انسانی را در میان یخ ها با کیفیت 4k تماشا کنید. محققان جورج میسون با نمونه برداری و آزمایش خون اژدهای کومودو موفق به کشف 48 ترکیب ویژه برای مقابله با عفونت های ناشی از انواع باکتری مخصوصا گونه های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک شدند. ا اماً هر کی خوشگل و خوش تیپه، هرزه نیست!
ا اماً هر کی آرایش میکنه، نیست!
ا اماً هر کی نیست، هرزه نیست!
ا اماً هر کی میکنه، اب نیست!
ا اماً هر کی با حجابه، با حیا نیست!
ا اماً هر کی چادر داره مریم مقدس نیست!
ا اماً هر کی ریش داره، مومن نیست!
ا اماً هر کی سیگار میکشه، معتاد نیست!
ا اماً هر کی خوش زبانه، چاپلوس نیست!
ا . امروز نشنال جئوگرافیک دو اژدهای کومودو نر در سواحل جزیره کومودو اندونزی را نشان می دهد که برای جفت گیری با هم در حال نبرد هستند. در این نبرد شانس پیروزی تنها نصیب یک حیوان خواهد شد. حسرت ... در مجلس رندان دو عالم خبری نیست گر هم خبری هست به جز مختصری نیست جز آتش شوقی که مرا سوخت ز بیداد خا تر اندوه جهان را شرری نیست پیغام غریبانه ما را برسانید در باغ خزان خورده ی غم برگ و بری نیست صاحب خبران را غم اوضاع جهان بود اوضاع جهان را غم صاحب خبری نیست روشن زهنر بود شب تار جه درصحنه غمزای جهان با هنری نیست در مسلخ خونین جهان . رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: کارشناسان این مرکز در سال1395 بالغ بر 80هزار یت تصادفی و غیر تصادفی اعزام شدند. محققان جورج میسون با نمونه برداری و آزمایش خون اژدهای کومودو موفق به کشف 48 ترکیب ویژه برای مقابله با عفونت های ناشی از انواع باکتری مخصوصا گونه های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک شدند. فرهنگ :
بسیج است، اما سیاست زده نیست، کار نیست، جناحی نیست؛ بسیج مجاهد است، اما بی انضباط نیست، افراطی نیست؛ بسیج عمیقاً متدین و متعبد است، اما متحجر نیست، افی نیست؛ بسیج بابصیرت است، اما ازخودراضی نیست؛ بسیج اهل جذب است - گفته ایم جذب حداکثری - اما اهل تسامح در اصول نیست؛ بسیج غیور است، پاسدار خطوط فاصل است؛ بسیج طرفدار علم است،. این ع جالب و متفاوت از اژدهای ان را دونگ گیانگ گیانگ سون دونگ (dong giang giang son dong) عکاس حرفه ای و ویتنامی گرفته است. ا اماً هر کی خوشگل و خوش تیپه، هرزه نیست!
ا اماً هر کی آرایش میکنه، نیست!
ا اماً هر کی نیست، هرزه نیست!
ا اماً هر کی میکنه، اب نیست!
ا اماً هر کی با حجابه، با حیا نیست!
ا اماً هر کی چادر داره مریم مقدس نیست!
ا اماً هر کی ریش داره، مومن نیست!
ا اماً هر کی سیگار میکشه، معتاد نیست!
ا اماً هر کی خوش زبانه، چاپلوس نیست!
ا . اژدهای کومودو به یک گردشگر در پارک ملی کومودو حمله کرد و موجب زخمی شدن وی شد. سرنوشت همیشه سر وقت نمیاد سراغمون
اگه چیزی به اسم سرنوشت وجود داشته باشه
دقیقا تو دراماتیک ترین لحظه زندگی و خیلی تصادفی برامون اتفاق میفته
برای همین بهش میگن سرنوشت یه اسم دیگه هم داره و اون زمان بندیه
اما آ ش فهمیدم سرنوشت و زمان بندی هیچ کدوم تصادفی نیستن ، اونا نتیجه انتخاب های ساده و مصمم خودِ مان که می تونن معجزه . اژدهای دریایی در دریا ها و اقیانوس ها، جانورانی زندگی می کنند که دیدنشان هر ی را شگفت زده می کند. اکنون قصد داریم نمونه ای را بررسی کنیم که در سطح جهان بسیار کم یافت می شود. « اژدهای دریایی» جانوری است که گمان می شد تنها دو نمونه از آن در آب های دنیا وجود دارد. اما دانشمندان به تازگی سومین نمونه ان را نیز مشاهده کرده اند. پژوهشگران برای تحقیقات خود، از وسیله ای کوچک و کنترلی استفاده نمودند تا بتوانند اطلاعات خود در این زمینه را کامل کنند. ادامه مطلب ا اماً هر کی خوشگل و خوش تیپه، هرزه نیست!
ا اماً هر کی آرایش میکنه، نیست!
ا اماً هر کی نیست، هرزه نیست!
ا اماً هر کی میکنه، اب نیست!
ا اماً هر کی با حجابه، با حیا نیست!
ا اماً هر کی چادر داره مریم مقدس نیست!
ا اماً هر کی ریش داره، مومن نیست!
ا اماً هر کی سیگار میکشه، معتاد نیست!
ا اماً هر کی خوش زبانه، چاپلوس نیست!
ا . سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت: هم سویی مواضع خارجه سعودی و جنگ رژیم صهیونیستی درباره ایران امری تصادفی نیست. گله هارابگذار! ناله هارابس کن! روزگارگوش ندارد که تو هی شِکوه کنی! زندگی چشم ندارد که ببیند اخم دلتنگِ تو را... فرصتی نیست که صرف گله وناله شود! تابجنبیم تمام است تمام!! مهردیدی که به برهم زدن چشم گذشت.... یاهمین سال جدید!! بازکم مانده به عید!! این شتاب عمراست ... من وتوباورمان نیست که نیست!! در پرواز شعر تو انگار پر و بالی نیست از زیبارویی نوشتن کار هر جلالی نیست شعر چشمان تو را هر نمیگوید ولی جای وزن و قافیه در شعر تو خالی نیست در یک نگاه وقت عبور نگاهی از جنس سکوت شعری از حافظ خو که در هیچ فالی نیست لحظه ای فصل زمستان به بهار تبدیل شد یادمان رفت یکی هست که چند سالی نیست مدتیست از نگاه ها خلوص عشق کم شده شاید این چشمها را ا. چند وقتی است که از تو خبری نیست که نیست
بی تو شام غم من را سحری نیست که نیست در میان دلم ای یوسف زهرا یک شب
از رد پای شما یک اثری نیست که نیست تا که از خیمه ی نورانی تو دور شدم
از توهم جانب من یک نظری نیست که نیست با گناهان من از تو به سویم نیست گذر
از کنار تو مرا هم گذری نیست که نیست چند وقتی است که با جرم و گناهم آقا
در غیاب تو مرا چشم تری نیست که نیست اصلأ مهم نیست که7ساعته دارم تلاش میکنم یه ع کنم. اصلأ مهم نیست که به نظرم توجهى ندارن و اون اتاق طبقه بالا رو-چون آبجى جون فرمودن-باید با اتاق پایین عوض کنیم. اصلأ مهم نیست که این اتاقه پنجرش افتضاح ترین نقطه ممکنه. حتى مهم نیست که بعد از اینهمه سال بازم باید ور دل خواهرى باشم که از صدتا غریبه،غریب تره. اصلأ مهم نیست که یه اس رو به بظاه.

ایسنا/ محققان جورج میسون با نمونه برداری و آزمایش خون اژدهای کومودو موفق به کشف 48 ترکیب ویژه برای مقابله با عفونت های ناشی از انواع باکتری مخصوصا گونه های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از نیواطلس، اژدهای کومودو بزرگترین عضو خانواده مارمولک سانان است. این جانور با طول حداکثر سه متر و وزن حداکثر 136 کیلوگرم مجهز به یک سلاح بیولوژیک منحصربه فرد برای شکار ط است. مهمترین سلاح اژدهای کومودو علاوه بر دندان های بسیار تیز و برنده، ترشح بزاق بسیار سمی حاوی بیش از 50 گونه از خطرناک ترین باکتری های موجود است. این جانور با تنها یک بار گاز گرفتن خون ط را عفونی کرده و در نهایت با گسترش عفونت توسط خون پس از مدتی ط از پای آمده و این شکارچی به راحتی به غذای خود دست می یابد. مهمترین ویژگی قابل بررسی در مورد اژدهای کومودو، چگونگی مقاومت سیستم ایمنی بدن این جانور در برابر عفونت ناشی از این باکتری های خطرناک است. ادامه خبر محتسب مستی به ره دید و گریبانش گرفت.... ، مست گفت ای دوست این پیراهن است افسار نیست ...، گفت مستی زان سبب افتان و خیزان میروی......،گفت جرم راه رفتن نیست ره هموار نیست....،گفت میباید تورا تا خانه ی قاضی برم.......،گفت رو صبح آی قاضی نیمه شب بیدار نیست....،گفت تا داروغه را گوییم در مسجد بخواب...... ،گفت مسجد خوابگاه مردم بدکار نیست....،گفت دیناری بد.

ایسنا/ محققان جورج میسون با نمونه برداری و آزمایش خون اژدهای کومودو موفق به کشف 48 ترکیب ویژه برای مقابله با عفونت های ناشی از انواع باکتری مخصوصا گونه های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از نیواطلس، اژدهای کومودو بزرگترین عضو خانواده مارمولک سانان است. این جانور با طول حداکثر سه متر و وزن حداکثر 136 کیلوگرم مجهز به یک سلاح بیولوژیک منحصربه فرد برای شکار ط است. مهمترین سلاح اژدهای کومودو علاوه بر دندان های بسیار تیز و برنده، ترشح بزاق بسیار سمی حاوی بیش از 50 گونه از خطرناک ترین باکتری های موجود است. این جانور با تنها یک بار گاز گرفتن خون ط را عفونی کرده و در نهایت با گسترش عفونت توسط خون پس از مدتی ط از پای آمده و این شکارچی به راحتی به غذای خود دست می یابد. مهمترین ویژگی قابل بررسی در مورد اژدهای کومودو، چگونگی مقاومت سیستم ایمنی بدن این جانور در برابر عفونت ناشی از این باکتری های خطرناک است. ادامه خبر
نویسنده: سحر سیدتفرشی ها در کشور ما روزانه ده ها تصادف در خیابان ها رخ می دهد که این امر موجب رتبه بالای ایران در زمینه بروز تصادفات و جرایم رانندگی شده است و می توان گفت تقریبا خانواده ای نیست که از این گزند در امان باشد و تجربه ی تصادفی را نداشته باشد. در اینجا به بررسی برخی موضوعات مطرح شده، در کمیسیون قضایی قوه قضاییه در زمینه جرا. نیست که نیست روزگاری عاشقم بود دگر نیست که نیست یادی از من در دلش اکنون دگر نیست که نیست عشق پاکی بود و یک دنیا صفا در بین ما اما اکنون اثری از آن همه روزهای خوب نیست که نیست در کنار من تو بودی و فقط عشق تو بود اما افسوس اثری از تو دگر نیست که نیست دست گرمی بود و یک دنیا صفا در دست تو حلقه ای در دست من بود دگر نیست که نیست روزی می آید که برگردی پشیمان نازنین اما افسوس اثری از من مگر در زیر خاک نیست که نیست یک اژدهای «کومودو»ی سه ساله در باغ وحش «سورابایا» در اندونزی که به دلیل داشتن سابقه منفی در تلف شدن جانورانِ آن به «باغ وحش مرگ» شهرت یافته، مُرد.

به گزارش سرویس «محیط زیست» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «سوراجی»، نگهبان این باغ وحش می گوید: وقتی دم این اژدها را حرکت دادم واکنش نشان نداد و بعد چشمانش را چک و متوجه شدم که ب. دیگرم در سر هوای دلبر فتانه نیست دل دگر مست جوانی و می و پیمانه نیست همچو دیروز آن جوان خام مجنون نیستم عاقل امروز یاران دیگر آن دیوانه نیست تا ز خواب سهمگین بیدار گردیدم دگر جان من اندر هوای آن بت جانانه نیست بی سبب دادم حواس و هوش و نیرو را زکف پند گیر ای دل که این گفتار ها افسانه نیست سوختم چون شمع و پروانه ز تاب شعله ای در جهان چون .

ایسنا/   محققان جورج میسون با نمونه‌برداری و آزمایش خون اژدهای کومودو موفق به کشف 48 ترکیب ویژه برای مقابله با عفونت‌های ناشی از انواع باکتری مخصوصا گونه‌های مقاوم در برابر آنتی‌بیوتیک شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از نیواطلس، اژدهای کومودو بزرگترین عضو خانواده مارمولک‌سانان است. این جانور با طول حداکثر سه متر و وزن حداکثر 136 کیلوگرم مجهز به یک سلاح بیولوژیک منحصربه‌فرد برای شکار ط ‌ است. مهمترین سلاح اژدهای کومودو علاوه بر دندان‌های بسیار تیز و برنده، ترشح بزاق بسیار سمی حاوی بیش از 50 گونه از خطرناک‌ترین باکتری‌های موجود است. این جانور با تنها یک بار گاز گرفتن خون ط را عفونی کرده و در نهایت با گسترش عفونت توسط خون پس از مدتی ط از پای آمده و این شکارچی به راحتی به غذای خود دست می‌یابد. مهمترین ویژگی قابل بررسی در مورد اژدهای کومودو، چگونگی مقاومت سیستم ایمنی بدن این جانور در برابر عفونت ناشی از این باکتری‌های خطرناک است. ادامه خبر سنت جوردی قدیسی که اژدهای خشمگین را کشت و با خون آن رز قرمز را آبیاری کرد، این بهانه خوبی برای توهین به مردم مادرید از سوی ج طلبان کاتالونیا نیست. چند وقتی است که از تو خبری نیست که نیست
بی تو شام غم من را سحری نیست که نیست در میان دلم ای یوسف زهرا یک شب
از رد پای شما یک اثری نیست که نیست تا که از خیمه ی نورانی تو دور شدم
از توهم جانب من یک نظری نیست که نیست با گناهان من از تو به سویم نیست گذر
از کنار تو مرا هم گذری نیست که نیست چند وقتی است که با جرم و گناهم آقا
در غیاب تو مرا چشم تری نیست که نیست اگه توی وین یه نفر باشه که نیروش برف و یخ هست اون قوی یا بلوم لطفا نظرتون رو بگین و به نظر من بر فو یخه قوی میشه چون سحر رویایی و افسانست پس یخ هم اژدها داره.من میخوام نیروهایی که در نظرم هست از برفو بنویسم راستی حتما نظرتون رو بگید.باااای بوسسس خشم اژدهای یخ گردباد یخ سپر یخی گلوله ی برف و یخ طوفان برف و یخ نیزه ی یخی ستون های یخی برای این که جلوی دشمنارو بگیره سیله ی یخی لگد یخی کوه یخی برای این که جلوی دشمنارو بگیره رعد وبرگ یخی روزگاری عاشقم بود دگر نیست که نیست یادی از من در دلش اکنون دگر نیست که نیست عشق پاکی بود و یک دنیا صفا در بین ما اما اکنون اثری از آن همه روزهای خوب نیست که نیست در کنار من تو بودی و فقط عشق تو بود اما افسوس اثری از تو دگر نیست که نیست دست گرمی بود و یک دنیا صفا در دست تو حلقه ای در دست من بود دگر نیست که نیست روزی می آید که برگردی پشیمان نازنین اما افسوس اثری از من مگر در زیر خاک نیست که نیست دلخوش ازآنیم که حج میرویم/غافل ازآنیم که کج میرویم/کعبه به دیدارخد ویم/اوکه همین جاست کجا میرویم/حج به خداجزبه دل پاک نیست/شستن غم ازدل غمناک نیست/دین که به تسبیح وسروریش نیست/هرکه على(ع) گفت که درویش نیست/ عیدقربان،عیدقربانى دلبستگیها مبارک باد. اختصاصی از یاری فایل تحقیق توزیع نرمال و نمونه های تصادفی با و پر سرعت .
تحقیق توزیع نرمال و نمونه های تصادفی
تحقیق توزیع نرمال و نمونه های تصادفی مبحث توزیع نرمال و نمونه های تصادفی بصورت 42 اسلاید پاو وینت تهیه شده
با
تحقیق توزیع نرمال و نمونه های تصادفی
حال استمراری ام خوش نیست
دلم از ان پلکها میخواهد
که تا برهم میخورند،
سالها گذشته باشد...
حال استمراری ام خوش نیست
دلم از آن بارانها میخواهد
که فردای بارش اش
میتوان شسته شدن همه چیز و همه جا را دید؛
آنگونه که بینی اثری از خون و بر آسف ی نیست
حال استمراری ام خوش نیست
دلم میخواهد این سوختن پایان گیرد،
خا تر. موجود عجیبی ست در وجودم ماوا گزیده از چشمانم می تاود و با هر نفس از دهانم زبانه می کشد اژدهای خشم!!! ******************************************** گفته بودم میخواهم بزرگتر شوم، اما گویا در این مسیر به چیزهای ناخوشایندی نزدیک شده ام! مثل بروز سریع و صریح ناراحتی و عصبانیت! پس نویس: 1 تازگی فهمیدم یکی از بزرگترین علت هایی ک باعث ایجاد خشم در وجود من میشه تمای. روزی از راه آمدم اینجا ساعتش را درست یادم نیست دیدم انگار دوستت دارم علّتش را درست یادم نیست چشم من از همان نگاه نخست با تو احساس آشنایی کرد خنده اَت ح عجیبی داشت ا درست یادم نیست زیر چشمی نگاه می صورتت را و در خیال خودم می زدم بوسه بر کنار لبت لذّتش را درست یادم نیست آن شب از فکر تو میان بین آیات سورۀ توحید لَم یَلِد را یَلِد ولَم خوا. با اینکه ندارم آب سختی نیست مرا گاه که می آید باد رخصتی نیست مرا تک درختی هستم خم کمری جز خاک نژند دوستی نیست مرا گاهی گذرد هردم باد سحری با اینکه بیابان است سستی نیست مرا نکند به آن بیابان سفری باری نزد خدا مستی نیست مرا گاه می کنم به آسمان کم نظری گر ببارد باران دگر کاستی نیست مرا ازدواج خیالی- و عاقلانه ای فریبا نازنینا عشوه ات مقبول نیست این چنین عشقی به جمع عاشقان معمول نیست گفتمت از عشق بازی هر چه می دانی بگو گفتی این غرتی گری در نزد ما معقول نیست فکر می که زیبایی چو حورالعین ولی ناگهان دیدم که تصویری به جز یک غول نیست فکر می حساب بانکی بابایتان گنج قارون است اما یک قران هم پول نیست فکرمی که در هر پنجه داری . همراهی معتقد است قهرمانی تیم ملی وات لو در تورنمنت چهارجانبه سنگاپور تصادفی نبوده و حاصل زحمات این تیم در یک سال گذشته است. طنزی که در محضر ی خوانده شد

فکرم همه جا هست ولی پیش خدا نیست

سجاده ی زر دوز که محراب دعا نیست

گفتند سر سجده کجا رفته حواست؟


شه سیال من ای دوست کجا نیست

از شدت اخلاص من عالم شده حیران

تعریف نباشد! ابداً قصد ریا نیست!

از کمیت کار که هر روز سه وعده

از کیفیتش نیز همین بس که قضا نیست

یک ذره فقط کند تر از سرعت نور است

هر رکعت من حائز عنوان جهانی­ست...


در این جای شعر ی گفتند بدهید در گینس ثبت اش کنند.

این سجده سهو است و یا رکعت آ ؟

چندیست که این حافظه در خدمت ما نیست

ای دلبر من تا غم وام است و تورم

محراب به یاد خم ابروی شما نیست!

بی دغدغه یک سجده راحت نتوان کرد

تا فکر من از قسط عقب مانده جدا نیست

هر سکه که دادند دو تا سکه گرفتند

گفتند که این بهره بانکی­ست ربا نیست

از بس که پی نیم وجب نان حلالیم

در سجده ما رونق اگر هست صفا نیست

گویند که گنجی ست به هر سجده، بیایید!

من رفتم و پیدا نشد ای دوست، نیا! نیست...

به به! چه ی­ست همین است که گویند

راه شعرا دور ز راه عرفا نیست...

د ایان بازهم ی به مزاح این جمله را بیان د: خدا ان شاء الله این رو از شما قبول کنه! کوفه را با تو حسین جان سر و پیمانی نیست
هرچه گشتم به خدا صحبت مهمانی نیست به خدا نامه نوشتم به حضورت نرسید
آن چه مانده ست مرا غیره پشیمانی نیست کارم این است که تا صبح فقط در بزنم
غربتی سخت تر از بی سر و سامانی نیست جگرم تشنه ی آب و لبِ من تشنه ی توست
بین کوفه به خدا مثل ِ من عطشانی نیست من از این وجه ِ شباهت به خودم میبالم
ق.   دانشمندان برای نخستین بار توانستند از اژدهای دریایی یاقوتی در طبیعت بگیرند. برداری در غرب استرالیا انجام شده و این همچنین نخستین باری است که نمونه‌ای ۲۵ سانتیمتری از این گونه نایاب، زنده دیده شده است. از قرن نوزدهم (حدود ۱۵۰ سال پیش) دانشمندان علوم دریایی تصور می‌ د که تنها دوگونه اژدهای دریایی وجود دارد تا این که در سال ۲۰۱۵ اژدهای دریایی یاقوتی به عنوان گونه‌ای جدید شناسایی شد. از آوریل گذشته، گرگ رز  greg rouse، بیولوژیست از موسسه اقیانوس‌شناسی سان ‌دیه‌گو به همراه همکارش برنامه‌‌ای را برای پیدا اژدهای دریایی یاقوتی آغاز کرد تا این که پس از روزهای متوالی توانست در عمق ۵۳ متری آب‌های غرب استرالیا این نمونه نادر را پیدا کند.   آقای رز پیدا اژدهای دریایی یاقوتی را "مانند پیدا یک سوزن در انبار کاه" نامید و گفت: "تا همین اوا ی فکر نمی‌کرد که گونه سومی از اژدهای دریایی وجود دارد. این کشف قدردانی از لطف بزرگی بود که مجموعه موجود در موزه در حق ما کرد."   او در سال ۲۰۱۵ به همراه همکارانش توانست بر پایه تحقیقات ژنتیکی و تشریح بقایایی که در موزه‌ غرب استرالیا بود، این گونه را شناسایی کند، نه از طریق مطالعه در محیط زندگی طبیعی‌ آن. منبع : http://www. .com/persian/science-38622409 محیط بانان مازندرانی یک شغال تصادفی را در جاده های محمودآباد پیدا کرده و پس از رساندن آن به دامپزشکی و درمان، آن را به طبیعت بازگرداندند. افرادی که با ایجاد تصادفی ساختگی اقدام به کلاهبرداری و اخاذی از شهروندان چالوسی می د دستگیر شدند. اگر جوانی در مقطع تحصیلات عالی بتواند آگاهانه بگوید که
بخش بزرگی در نهاد او به اتمام دوره ی تمایل دارد و بخش کوچکی در او فکر میکند که این کار پوچ و بی معنی است
و بخش متوسطی در ضمیر او از او میخواهد فرار کند و با پیامدهای فارغ حصیل شدن روبه رو نشود و باز، بخش کوچکی میخواهد کاری را انجام دهد که به او گفته شده آن کار درست است، در این. اژدهای پیت – محصول: /و دیسنی 2016 مدیر دوبلاژ: محمد طهان // صدابردار: علی محمدی // صداپردازی دالبی: سلمان ابوذر ) ( گویندگان: محمد طهان ، رضا باقری ، یاسر رزاق ، ایلیا آقاسی زاده ، محمودرضا امینی خواه ، علی محمدی ، مسعود براتی ، بهنام پارسی ، سینا خدادادی ، افشین رستگار مقدم ، رویا وثوقیان ، هدی بابایی ، الهه منصوری ، اعظم ایروانی ، اعظم برات زاده ، سوزان محمدی ، پریسا بردبار ، آوا ماندگار و … خلاصه داستان : این که بازسازی مدرنی از اثری به همین نام در سال 1977 است ، داستان جنگلبانی قدیمی در شمال غربی پاسفیک را روایت می کند که با پسربچه ای که محل زندگی اش اعماق جنگل است ، ملاقات می کند. این پسر که پیت نام دارد ، مدعی است با حیوان خزنده و عظیم الجثه ی بالداری دوست است که… (( خیلی قشنگ و دلنشین و آرام بخشی بود. به نظرم اگه "تارزان" و "کتاب جنگل" و "چگونه اژدهای خود راتربیت کنیم" رو با هم ترکیب کنیم، نتیجه اش میشه "اژدهای پیت" دوبله ی خیلی خوبی داشت. توی صداها از همه بهتر صدای زن جنگلبان بود و بعد هم خود پیت و . سرعت غیرمجاز یک موتورسیکلت به تصادفی وحشتناک و مجروحیت شدید منجر شد.