اگر دشمنان درصدی احتمال پیروزی می دادند ما را خورده بودند

به نقل از خبرگزاریها در مورد اگر دشمنان درصدی احتمال پیروزی می دادند ما را خورده بودند : منابع آگاه از احتمال سفر خارجه عربستان به قاهره و دیدار وی با مقامات بلندپایه مصر خبر دادند. ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضرورت وحدت و یکپارچگی تمام هم میهنان ایرانی در برابر دشمنان قسم خورده تاکید کرد. چهارشنبه 22بهمن 93 در باشکوه سالگرد پیروزی انقلاب ی همه آمده بودند.از همه سلیقه ها وکوچک وبزرگ شرکت کرده بودند .مایه مباهات است وقتی در روستاها هم این روز را جشن وخاری برچشم دشمنان قسم خورده فرود می آورند.مانیز به نوبه خود از آحاد ملت ایران خصوصا(مردم خونگرم وولایتمدار شهرستان انار:روستاهای بیاض.لطف آباد وساقی وروستاهای همجوار)نهای. هنرمند موسیقی کشورمان از پخش اثر «پرچم» به مناسبت 12 فروردین خبر داد و گفت: تیر دشمنان نظام همواره به سنگ خورده است. الشترگفت:حضور خودجوش و حماسی ملت بابصیرت ایران ی در ۱۳ دی، فتنه دشمنان قسم خورده این انقلاب را ناکام گذاشت. گتوند - ایرنا - گتوند با اشاره به حضور مردم در 22 بهمن گفت: مردم با حضورشان در این از انقلاب و نظام ی پشتیبانی د و جواب کوبنده ای به دشمنان انقلاب دادند. میزان نوشت: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: راحل نه تنها دشمن شناس بودند بلکه نسبت به روش مقابله با توطئه دشمنان هم آگاه بودند و این بصیرت ایشان با استقامتی ستودنی در برابر دشمنان و جهان‎خواران و مستکبرین توامان بود. برخی از رسانه های اسپانیایی و انگلیسی از احتمال وج بیل از جمع ک شانی ها خبر دادند. سراپا اگر زرد و پژمرده ایم ولی دل به پاییز نس ایم چو گلدان خالی لب پنجره پر از خاطرات ترک خورده ایم اگر داغ دل بود ما دیده ایم اگر خون دل بود ما خورده ایم اگر دل دلیل است آورده ایم اگر داغ شرط است ما برده ایم اگر دشنه ی دشمنان گردنیم! اگر خنجر دوستان گرده ایم! دلی سربلند و سری سر به زیر ازاین دست عمری به سر برده ایم قیصر امین پور خطیب موقت تهران گفت: آفرین بر شما مردم که در این چند روز قدرت تان را در برابر دشمنان نشان دادید. دشمنان انقلاب ی از همان اول پیروزی انقلاب، در همه جای کشور  (در شهر و روستا، در ادارات مختلف، در مدارس، در ها، وکلا در همه جا) صدها  و هزاران نیروی فکری آماده ی انجام خدمت داشت. نیروهایی که در ها و مدارس رژیم منحوس پهلوی تربیت شده بودند تا کشور را با منویات شاه و اربابانش اداره کنند، نیروهایی که تقریبا هیچ اطلاعی از نداشتند، نیر. ولی فقیه در قدس گیلان گفت: مردمی که در سال های انقلاب، دفاع مقدس و 8 و 9 دی 88 پای کار بودند همچنان در صحنه حاضرند و تمام و کمال توطئه های دشمنان را خنثی می کنند. مقامات یی از احتمال آلوده شدن 135 نفر به بیماری های خونی در پایگاه هوایی این کشور در قطر خبر دادند. رسانه های ایتالیایی از احتمال قطع همکاری دروازه بان جوان تیم فوتبال میلان با مدیر برنامه هایش خبر دادند. ولی فقیه در قدس گفت: امروز دشمنان ما از اخلاص، ایثار و رشادت می ترسند، چراکه عاشورائیان این درس را به ما دادند. رسانه های یی گزارش دادند که حدود 200 هزار نفر از نان کالیفرنیا به علت احتمال ش تن سد «اوروویل» که در قسمت شمالی کالیفرنیا قرار دارد مجبور به ترک خانه های خود شدند. نیروهای مسلح ایران در سال های پس از پیروزی انقلاب ی اقتدار و ولایتپذیری خود را در نبرد با صدامیان نشان دادند.

نیروهای مسلح ایران در جنگ با رژیم بعث در عملیات های مختلف اقتدار خود را به دشمن نشان دادند. پس از پایان جنگ تحمیلی نیز و پاسداران و نیروهای مردمی با تمام توان قدرت دفاعی خود را افزایش دادند تا در مقابل استکبار جهانی ا. همشهری از رکود بازار گزارش داده است: در اسفند ماه گذشته یک پنجم چک های مبادله شده از نظر مبلغ، برگشت خورده است. استاندار اسان رضوی گفت: معظم انقلاب پاسخ متقن و محکمی به بد شان و دشمنان این نظام و بدخواهانی که خارج از کشور دسیسه چینی می د دادند. معاون هماهنگ کننده گفت: وحدت کلید پیروزی است و همه ما در نیروهای مسلح دست به دست هم می دهیم تا نظام ی را از گزند دشمنان حفظ کنیم. سراپا اگر زرد و پژمرده ایم
ولی دل به پاییز نس ایم

چو گلدان خالی، لب پنجره
پر از خاطرات ترک خورده ایم

اگر داغ دل بود، ما دیده ایم
اگر خون دل بود، ما خورده ایم

اگر دل دلیل است، آورده ایم
اگر داغ شرط است، ما برده ایم

اگر دشنه ی دشمنان، گردنیم!
اگر خنجر دوستان، گرده ایم!

گواهی بخواهید، اینک گواه:
همین زخمهایی ک. آیت الله جنتی در ابتدای جلسه هفتگی اعضای این شورا، اغت ات اخیر را حادثه ای تاسف بار برشمرد و افزود: این حوادث با برنامه ریزی قبلی و با هماهنگی دشمنان خارجی و بعضی عوامل داخلی صورت گرفته است. دبیر شورای نگهبان با مقایسه این فتنه با فتنه سال 88 گفت: این فتنه از ابتدا با توهین و هتک حرمت به مقدسات و شعارهای هنجارشکنانه مطرح شد و تا جایی پ. سرنوشت یک ملت، کلاس درس نیست و نمی توان با حدس و گمان و خوش بینی مفرط به دشمنان قسم خورده ملت، آن را به بازی گرفت. منابع روسی از احتمال بسته شدن آب سد فرات به روی نان شهر یرا ور خبر دادند. رئیس جمهوری امروز در سخنانی در محل وزارت اقتصاد با انتقاد از تلگرام گفت: تو راحت خو دی 40میلیون نفر گرفتار بودند،100هزار نفر شغلشان را از دست دادند. ولی فقیه در تهران بزرگ گفت: زمانی دشمنان حتی به ما سیم خاردار هم نمی دادند اما امروز با تولید داخلی در اوج قدرت هستیم. سایت یوفا برترین خط دفاع با شگاه های اروپا را معرفی نمود که به شرح زیر است:1-- المپیا (یونان)

بازی: 20 بازی

گل خورده: 6 گل

میانگین گل خورده: هر 300 دقیقه یک گل

2- لوسیتانوس (آندورا)

بازی: 10 بازی

گل خورده: 4 گل

میانگین گل خورده: هر 225 دقیقه یک گل

3- شریف مولداوی

بازی: 19 بازی

گل خورده: 9 گل

میانگین گل خورده: هر 190 دقیقه یک گل

4- بایرن مونیخ

بازی: 16 بازی

گل خورده: 8 گل خورده

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل

5- رم (ایتالیا)

بازی: 20 بازی

گل: 10 گل

میانگین گل: هر 180 دقیقه یک گل

6- آرارات (ارمنستان)

بازی: 14 بازی

گل خورده: 7 گل

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل رسانه های ترکیه از احتمال تماس تلفنی آینده رئیس جمهور این کشور با بشار اسد، برای بررسی موضوع کُرد های خبر دادند. در ۲۳ تیرماه، پربازدیدترین اخبار را رایزنی هایی درباره ک نه آینده و احتمال دیدار ان خارجه ایران و تشکیل می دادند. پیروزی دشوار چلسی مقابل کیو پی آر
چلسی در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-1 مقابل کوئینزپارک رنجرز به پیروزی برسد. به گزارش "ورزش سه"، آبی ها که هفته گذشته با تساوی مقابل منچستریونایتد، دو امتیاز حساس را از دست داده بودند، با این پیروزی، بار دیگر فاصله شان را با رقبا افزایش دادند.
چلسی که از امتیاز میزبانی برخوردار بود، بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از اینکه چند موقعیت خوب را از دست دادند، سرانجام در دقیقه 32 به گل رسیدند. همکاری فابرگاس و کاستا، یک موقعیت خوب برای اسکار ایجاد کرد و ستاره برزیلی با یک شوت دیدنی از پشت محوطه جریمه، دروازه گرین را باز کرد.آبی ها در ادامه تلاش زیادی برای رسیدن به گل دوم انجام دادند اما در دقیقه 62، این شاگردان هری ردنپ بودند که برخلاف جریان بازی به گل رسیدند. دفع ناقص کورتوا، در پشت محوطه جریمه به لروی فر رسید و او با یک شوت دروازه چلسی را هدف گرفت اما این چارلی آستین بود که با یک ضربه پشت پای عالی در بین راه مسیر توپ را تغییر داد و کار را به تساوی کشید.
اما این پایان کار نبود خطای وارگاس روی هازارد، یک ضربه پن ی نصیب آبی ها کرد که خود ستاره بلژیکی آن را به گل دوم چلسی تبدیل کرد. در ادامه توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا چلسی با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی برسد.
دشمنان دنبال جلوگیری از ۴۰ ساله شدن انقلاب بودند و مردم با هوشیاری صف خودشان را با هنجارشکنان با های خودجوش جدا د. خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از یک کارشناس روس نوشت اعلام ساخت بمب غیرهسته ای قدرتمند 10 تُنی در ایران، ارسال پیام برای دشمنان بالقوه ایران در منطقه، به خصوص رژیم صهیونیستی است. ولادیمیر کارووین، کارشناس مرکز تحقیقات -نظامی در روابط بین الملل وابسته به وزارت امور خارجه روسیه معتقد است ایران با ساخت بمب غیرهسته ای قدرتمند 10 تنی ویژه حم. رئیس شورای شهر تهران گفت: از آنجایی که سلیمانی سمبل مبارزه با دشمنان است، مردم برای اینکه این وحدت را به جهانیان نشان دهند در این مراسم شرکت د. ولی فقیه در استان سمنان گفت : ولایت مداری مهم ترین شاخصه ایرانیان و عامل اصلی پیروزی ما بر دشمنان است. مردم مازندران با حضور در 22 بهمن امروز پاسخ دندان شکنی به منفی بافی ها دشمنان انقلاب ی دادند. فرمانده حضرت سیدال (ع) استان تهران گفت: امروز هرچه از پیروزی انقلاب فاصله می گیریم، مکر دشمنان پیچیده تر می شود و نیاز است تا دقت بیشتری به خصوص در عرصه های فرهنگی و اقتصادی صورت گیرد.
انتخابات سال 88 که تمام شد و محمود با 11 میلیون اختلاف نسبت به نفر دوم ، بعنوان رئیس جمهور کشور انتخاب گردید گویا حضور کم سابقه مردم در تعیین سرنوشت کشور به مزاق خائنان و دشمنان ایران ی خوش نیامد . دشمنان با بازیچه قرار دادن دو نفر ازک داهای ش ت خورده ادعا و توهم تقلب در انتخابات را بر سر زبان عده معدودی انداختند تا شاید بتوانند انتقام ش ت سنگینشان از ملت بزرگ ایران را بگیرند. آری گویا هدف فقط انتخابات نبود هدف اراده ملت و ایمان و اعتقاد انان بود که اگر خلاف ان بنظر می رسید حرمت عاشورا و حسین (ع) را نگه می داشتند.
تهران بعنوان پایتخت و قلب کشور ملتهب شد . فتنه گران با وجود توصیه معظم انقلاب به آرامش بازهم دست از گناه خود بر نداشتند و هم چنان به ملتهب تر شدن فضای جامعه دامن زدند. معروف یکی از چهره های شاخص مملکت نیز در ان ایام آتش معرکه را شعله ورتر کرد.
جلبک های سبز با پشتیبانی ، انگلیس ، رژیم صهیونیستی و ضد انقلاب ها آنقدر پا پیش گذاشتند و وقاهت به ج دادند که در روز عاشورا با آتش زدن پرچم های عزاداری و پای کوبی و ، اقدامات ضد ی و هدف پست خود را به همگان نشان دادند تا مردم بدانند که انتخابات و تقلب بهانه است و اصل نظام هدف قرار گرفته است.
روز 9دی اما بساط فتنه گران با حضور با شکوه مردم جمع شد تا همگان و مخصوصا دشمنان و خائنان بدانند که انقل که برای حفظ ان صد ها هزار شهید خون داده اند و پای آن ایستاده اند با چنین بادی و صدای توخالی حذف نخواهد شد. مردم بصیر و آگاه ایران بار دیگر نشان دادند که چگونه پای عقاید خود و انقلاب خود ایستاده اند و آن را آماده ظهور حضرت حجت (عج) می کنند.حرکت آگاهانه 9 دی شد نماد بصیرت و آگاهی اما رو سیاهی ماند برای خائنان به نظام و انقلاب آنانی که خود را نخست و ی می خواندند و خواصی که اگاهانه به تنش دامن زدند. اری 9 دی شد خاری در چشم دشمنان ایران. تلگرام سایت یوفا برترین خط دفاع با شگاه های اروپا را معرفی نمود که به شرح زیر است: 1-- المپیا (یونان)

بازی: 20 بازی

گل خورده: 6 گل

میانگین گل خورده: هر 300 دقیقه یک گل

2- لوسیتانوس (آندورا)

بازی: 10 بازی

گل خورده: 4 گل

میانگین گل خورده: هر 225 دقیقه یک گل

3- شریف مولداوی

بازی: 19 بازی

گل خورده: 9 گل

میانگین گل خورده: هر 190 دقیقه یک گل

4- بایرن مونیخ

بازی: 16 بازی

گل خورده: 8 گل خورده

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل

5- رم (ایتالیا)

بازی: 20 بازی

گل: 10 گل

میانگین گل: هر 180 دقیقه یک گل

6- آرارات (ارمنستان)

بازی: 14 بازی

گل خورده: 7 گل

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: دشمنان از 78 کشور در و عراق نیرو آوردند و درصد تجزیه و عراق بودند. ایسنا نوشت: فرمانده کل پاسداران با اشاره به تحولات اخیر یمن و پیروزی های انصارالله یمن اظهار کرد: اخیرا شاهد بودیم توطئه هایی که دشمنان در یمن علیه مبارزین یمنی و انصارالله انجام می دادند در نطفه خفه شد. پرونده هفته بیست و ششم لیگ برتر در حالی بسته شد که بار دیگر تیم های ناکام و مربیان ش ت خورده تمام انتقادات را متوجه داوری ها کرده و بدترین صحبت ها را انجام دادند.  آزاد احتمال افزایش ۱۰ درصدی شهریه دانشجویان جدید آزاد ی احتمال افزایش ۱۰ درصدی شهریه ، سخنگوی آزاد گفت: در هیات های امنای استانی افزایش ۱۰ درصدی شهریه دانشجویان جدید الورود مطرح شده که این موضوع باید در هیات امنا مرکزی بررسی و تصویب شود..... برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر [ ▼▼ ] کلیک کنید. احتمال افزایش ۱۰ درصدی شهریه دانشجویان جدید آزاد ی در منطقه ی شمالی و مرکزی، تنها تیم های بدون گل خورده کاستاریکا و پاناما بودند که در دو بازی نخست، دروازه شان را بسته نگه داشته بودند. سخنگوی ناجا گفت: اغلب دستگیرشدگان فریب خورده در اغت ات اخیر با قید ضمانت آزاد شدند و عاملان اصلی و لیدرهای آشوبگر نزد سیستم قضائی و در بازداشت به سر می برند. اگر ما دیدیم رفتار ما جوری است که دشمنان دین، دشمنان ، دشمنان حاکمیّت قرآن نسبت به ما خشمگین نیستند و از وجود ما ناراحت نیستند، باید در مفید بودن خودمان شک کنیم. 96/06/06 پ.ن: بی دلیل نیست بعضی ها که مفید بودند و هستند، دیگر الان مفید نیستند! موقت تهران گفت: نظام ی دشمنان خائن قسم خورده ای دارد که چشم دیدن دین خدا را نداشته و استقلال هیچ کشوری را برنمی تابند. ما شقایق های باران خورده ایمسیلی ناحق فراوان خورده ایمساقه احساسمان خشکیده شدزخم ها از باد و طوفان خورده ایم...!

مصطفی زابلی عضو جامعه ت مبارز گفت: عناد دشمنان آشکار است ت و ک داهای انتخاباتی باید از اظهاراتی که موجب تضعیف نظام و امیدوار شدن دشمنان می شود پرهیز کنند. آنطور که به ما اطّلاع دادند فرموده بودند این انقلاب پیروز خواهد شد، چون نشانه ی حضور دست قدرتمند الهی است. خورشید نزدیک ترین سیاره به کره زمین به شمار می رود. نقش خورشید در شکل گیری حیات روی زمین واضح و مشخص است. با این حال، دانشمندان ناسا ستاره دیگری را در زمین شناسایی کرده بودند و احتمال می دادند که…