اگر دشمنان درصدی احتمال پیروزی می دادند ما را خورده بودند

به نقل از خبرگزاریها در مورد اگر دشمنان درصدی احتمال پیروزی می دادند ما را خورده بودند : منابع آگاه از احتمال سفر خارجه عربستان به قاهره و دیدار وی با مقامات بلندپایه مصر خبر دادند. ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضرورت وحدت و یکپارچگی تمام هم میهنان ایرانی در برابر دشمنان قسم خورده تاکید کرد. چهارشنبه 22بهمن 93 در باشکوه سالگرد پیروزی انقلاب ی همه آمده بودند.از همه سلیقه ها وکوچک وبزرگ شرکت کرده بودند .مایه مباهات است وقتی در روستاها هم این روز را جشن وخاری برچشم دشمنان قسم خورده فرود می آورند.مانیز به نوبه خود از آحاد ملت ایران خصوصا(مردم خونگرم وولایتمدار شهرستان انار:روستاهای بیاض.لطف آباد وساقی وروستاهای همجوار)نهای. هنرمند موسیقی کشورمان از پخش اثر «پرچم» به مناسبت 12 فروردین خبر داد و گفت: تیر دشمنان نظام همواره به سنگ خورده است. الشترگفت:حضور خودجوش و حماسی ملت بابصیرت ایران ی در ۱۳ دی، فتنه دشمنان قسم خورده این انقلاب را ناکام گذاشت. گتوند - ایرنا - گتوند با اشاره به حضور مردم در 22 بهمن گفت: مردم با حضورشان در این از انقلاب و نظام ی پشتیبانی د و جواب کوبنده ای به دشمنان انقلاب دادند. شهروندان آبادانی همگام با دیگر هموطنانشان ، مقابل دشمنان قسم خورده ایران ی ایستاده اند. رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: افرادی که ع و خو دن ملی پوشان در فرودگاه را منتشر د، به دست دشمنان ایران در خارج از کشور سوژه دادند. وفاداری مستمر مردم اهل سنت ایران باعث خشم و عصبانیت دشمنان شده و آنان با طراحی عملیات تروریستی اخیر تهران به دنبال تفرقه قومی و مذهبی در ایران بودند. غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه درباره کشف حجاب برخی از دختران در معابر ا توضیح داد: آنها سه گروه بودند، گروهی فریب خورده بودند و اعمال ک نه انجام دادند، گروهی صنعتی مصرف کرده بودند و گروه دیگری به صورت ب و سازماندهی شده به این کار اقدام د. سراپا اگر زرد و پژمرده ایم

ولی دل به پاییز نس ایمچو گلدان خالی لب پنجره

پر از خاطرات ترک خورده ایماگر داغ دل بود، ما دیده ایم

اگر خون دل بود، ما خورده ایماگر دل دلیل است، آورده ایم

اگر داغ شرط است، ما برده ایماگر دشنۀ دشمنان، گردنیم

اگر خنجر دوستان. خطیب موقت تهران گفت: آفرین بر شما مردم که در این چند روز قدرت تان را در برابر دشمنان نشان دادید. رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: افرادی که ع و خو دن ملی پوشان در فرودگاه را منتشر د، به دست دشمنان ایران در خارج از کشور سوژه دادند. ولی فقیه در قدس گیلان گفت: مردمی که در سال های انقلاب، دفاع مقدس و 8 و 9 دی 88 پای کار بودند همچنان در صحنه حاضرند و تمام و کمال توطئه های دشمنان را خنثی می کنند. مقامات یی از احتمال آلوده شدن 135 نفر به بیماری های خونی در پایگاه هوایی این کشور در قطر خبر دادند. رسانه های ایتالیایی از احتمال قطع همکاری دروازه بان جوان تیم فوتبال میلان با مدیر برنامه هایش خبر دادند. ولی فقیه در قدس گفت: امروز دشمنان ما از اخلاص، ایثار و رشادت می ترسند، چراکه عاشورائیان این درس را به ما دادند. رسانه های یی گزارش دادند که حدود 200 هزار نفر از نان کالیفرنیا به علت احتمال ش تن سد «اوروویل» که در قسمت شمالی کالیفرنیا قرار دارد مجبور به ترک خانه های خود شدند. ام تا سنگهای صبوری خورده است = مثل آنکه شربتی از تلخ قوری خورده است تا مرا این مردم شهر دیده اند،گفتند که: = حسرت از یک روزهای سخت دوری خورده است یوسف من...حالی از یعقوب پیر خود بپرس! = پیرمرد هی غصه ها در فصل کوری خورده است من که در شرق نگاه ی تو نشستم،شانه ام = بادهای سرد نیشآبوری خورده است با طلوع ماه روی تو، روی اشتباه = مفتی شهر روزه ا. مشهدگفت: دشمنان ما در مقام هویت ستیزی هستند تا هویت را از جامعه بگیرند و با بی هویت آن استقلال از بین ببرند. همشهری از رکود بازار گزارش داده است: در اسفند ماه گذشته یک پنجم چک های مبادله شده از نظر مبلغ، برگشت خورده است. آواره ی محکومی هر ثانیه غم خورده در محکمه ی قاضی از صحنه قلم خورده با کی د شکوه زندانی تبعیدی صد سیلی محکم تر از دست ستم خورده آن لحظه که برگشتی باید به تو می گفتم عادی نشود دیگر عشقی که بهم خورده روزی که تو می رفتی با آینه هم گفتم در خانه نمی نمی ماند وقتی که قسم خورده روزی به تو می گویند غمگین شد و افسرده در بستر تنهایی از هجر تو سم خو. آیت الله جنتی در ابتدای جلسه هفتگی اعضای این شورا، اغت ات اخیر را حادثه ای تاسف بار برشمرد و افزود: این حوادث با برنامه ریزی قبلی و با هماهنگی دشمنان خارجی و بعضی عوامل داخلی صورت گرفته است. دبیر شورای نگهبان با مقایسه این فتنه با فتنه سال 88 گفت: این فتنه از ابتدا با توهین و هتک حرمت به مقدسات و شعارهای هنجارشکنانه مطرح شد و تا جایی پ. معاون هماهنگ کننده گفت: وحدت کلید پیروزی است و همه ما در نیروهای مسلح دست به دست هم می دهیم تا نظام ی را از گزند دشمنان حفظ کنیم. مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس گفت: فتنه جدید با حضور ملت جمع شد؛ گرچه دشمنان طراحی و برنامه ریزی زیادی کرده بودند. رئیس جمهوری امروز در سخنانی در محل وزارت اقتصاد با انتقاد از تلگرام گفت: تو راحت خو دی 40میلیون نفر گرفتار بودند،100هزار نفر شغلشان را از دست دادند. منابع روسی از احتمال بسته شدن آب سد فرات به روی نان شهر یرا ور خبر دادند. معاون هماهنگ کننده گفت: وحدت کلید پیروزی است و همه ما در نیروهای مسلح اعم از ، ، نیروی انتظامی و بسیج دست به دست هم می دهیم تا نظام ی را از گزند دشمنان حفظ کنیم. ولی فقیه در تهران بزرگ گفت: زمانی دشمنان حتی به ما سیم خاردار هم نمی دادند اما امروز با تولید داخلی در اوج قدرت هستیم. سایت یوفا برترین خط دفاع با شگاه های اروپا را معرفی نمود که به شرح زیر است:1-- المپیا (یونان)

بازی: 20 بازی

گل خورده: 6 گل

میانگین گل خورده: هر 300 دقیقه یک گل

2- لوسیتانوس (آندورا)

بازی: 10 بازی

گل خورده: 4 گل

میانگین گل خورده: هر 225 دقیقه یک گل

3- شریف مولداوی

بازی: 19 بازی

گل خورده: 9 گل

میانگین گل خورده: هر 190 دقیقه یک گل

4- بایرن مونیخ

بازی: 16 بازی

گل خورده: 8 گل خورده

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل

5- رم (ایتالیا)

بازی: 20 بازی

گل: 10 گل

میانگین گل: هر 180 دقیقه یک گل

6- آرارات (ارمنستان)

بازی: 14 بازی

گل خورده: 7 گل

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل پیروزی دشوار چلسی مقابل کیو پی آر
چلسی در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-1 مقابل کوئینزپارک رنجرز به پیروزی برسد. به گزارش "ورزش سه"، آبی ها که هفته گذشته با تساوی مقابل منچستریونایتد، دو امتیاز حساس را از دست داده بودند، با این پیروزی، بار دیگر فاصله شان را با رقبا افزایش دادند.
چلسی که از امتیاز میزبانی برخوردار بود، بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از اینکه چند موقعیت خوب را از دست دادند، سرانجام در دقیقه 32 به گل رسیدند. همکاری فابرگاس و کاستا، یک موقعیت خوب برای اسکار ایجاد کرد و ستاره برزیلی با یک شوت دیدنی از پشت محوطه جریمه، دروازه گرین را باز کرد.آبی ها در ادامه تلاش زیادی برای رسیدن به گل دوم انجام دادند اما در دقیقه 62، این شاگردان هری ردنپ بودند که برخلاف جریان بازی به گل رسیدند. دفع ناقص کورتوا، در پشت محوطه جریمه به لروی فر رسید و او با یک شوت دروازه چلسی را هدف گرفت اما این چارلی آستین بود که با یک ضربه پشت پای عالی در بین راه مسیر توپ را تغییر داد و کار را به تساوی کشید.
اما این پایان کار نبود خطای وارگاس روی هازارد، یک ضربه پن ی نصیب آبی ها کرد که خود ستاره بلژیکی آن را به گل دوم چلسی تبدیل کرد. در ادامه توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا چلسی با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی برسد.
رسانه های ترکیه از احتمال تماس تلفنی آینده رئیس جمهور این کشور با بشار اسد، برای بررسی موضوع کُرد های خبر دادند. رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: دیدن تصاویر و واقعیت های دوران ۸۸ و برملا نقشه هایی که دشمنان برای مردم ایران، انقلاب ی و عاشورای حسینی کشیده بودند، زوایای پنهانی را روشن کرده و به آشکار شدن حقایق آن ایام، کمک می کند. فرمانده ی آذربایجان غربی گفت: پایش دشمنان در تمامی جهات سبب پیروزی ملت ایران می شود همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس به یاری ما آمد. دشمنان دنبال جلوگیری از ۴۰ ساله شدن انقلاب بودند و مردم با هوشیاری صف خودشان را با هنجارشکنان با های خودجوش جدا د. سرا پا اگر زرد و پژمرده ایم
ولی دل به پاییز نس ایم
چو گلدان خالی لب پنجره
پر از خاطرات ترک خورده ایم
اگر داغ دل بود ما دیده ایم
اگر خون دل بود ما خورده ایم
اگر دل دلیل است آورده ایم
اگر داغ شرط است ما برده ایم
اگر دشنه ی دشمنان,گردنیم
اگر خنجر دوستان,گرده ایم
گواهی بخواهید:اینک گواه
همین زخم هایی که نشمرده. رئیس شورای شهر تهران گفت: از آنجایی که سلیمانی سمبل مبارزه با دشمنان است، مردم برای اینکه این وحدت را به جهانیان نشان دهند در این مراسم شرکت د. نشریات ایتالیا از احتمال ا اج ونتورا، سرمربی تیم ملی ایتالیا از نیمکت این تیم خبر دادند. ولی فقیه در استان سمنان گفت : ولایت مداری مهم ترین شاخصه ایرانیان و عامل اصلی پیروزی ما بر دشمنان است. مقامات محلی فیلیپین از احتمال کشته شدن دست کم ۳۷ تن در حادثه آتش سوزی در یک مرکز تجاری خبر دادند. اگر ما دیدیم رفتار ما جوری است که دشمنان دین، دشمنان ، دشمنان حاکمیّت قرآن نسبت به ما خشمگین نیستند و از وجود ما ناراحت نیستند، باید در مفید بودن خودمان شک کنیم.

پ.ن اول: بی دلیل نیست بعضی ها که مفید بودند و هستند، دیگر الان مفید نیستند! استقلالی ها برای جذب کاپیتان تیم ملی ازب تان به مشکل خورده اند. جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: دشمنان از 78 کشور در و عراق نیرو آوردند و درصدد تجزیه و عراق بودند. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای ی با بیان اینکه پل های مناسبات ایران و مصر اب شده است، گفت: پیش بینی ها نشان می دهد احتمال پیروزی رئیس جمهور کنونی مصر در انتخابات این کشور زیاد است. محرمانه! ع هایی که 29 سال پیش، عربعلی هاشمی از حادثه حمله ناو جنگی یی به هواپیمای مسافربری ایرباس 655 ایران ایر ثبت کرد، مدت هاست مُهر محرمانه خورده اند. درگیری و زد و خورد در بازی آلبانی و صربستان باعث شد تا احتمال حذف 2 تیم از یوفا وجود داشته باشد. ایسنا نوشت: فرمانده کل پاسداران با اشاره به تحولات اخیر یمن و پیروزی های انصارالله یمن اظهار کرد: اخیرا شاهد بودیم توطئه هایی که دشمنان در یمن علیه مبارزین یمنی و انصارالله انجام می دادند در نطفه خفه شد.  آزاد احتمال افزایش ۱۰ درصدی شهریه دانشجویان جدید آزاد ی احتمال افزایش ۱۰ درصدی شهریه ، سخنگوی آزاد گفت: در هیات های امنای استانی افزایش ۱۰ درصدی شهریه دانشجویان جدید الورود مطرح شده که این موضوع باید در هیات امنا مرکزی بررسی و تصویب شود..... برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر [ ▼▼ ] کلیک کنید. احتمال افزایش ۱۰ درصدی شهریه دانشجویان جدید آزاد ی تعداد گلهای خورده پرسپولیس دو رقمی شد. سرخپوشان در 25 بازی خود 10 گل خورده اند که از این تعداد 9 گل را علیرضا بیرانوند دریافت کرده... پرسپولیسی ها هیچگاه به عنوان مهمان در این فصل طعم باخت را نچشیده بودند در مقابل دشمنان داخلی که پَست و نامرد هستند ، سریع موضع گیری کنند و هر چه زودتر ریشه شان را از بیخ ند زیرا مبارزه با اینان بسی سخت تر و دشوارتر از دشمنان خارجی است.