ایجاد یک فهرست برای چند فایل ورد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ایجاد یک فهرست برای چند فایل ورد : در این پست فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه رسته ساختمان و ساختمان صنعتی سال ۱۳۹۲ برای کاربران وب سایت فارسی قرار داده شده است. این فهرست بعد از حدود ۴ سال برای ۱۵ رشته در تاریخ ۲۷ داد سال ۱۳۹۲ (۲۷/۳/۱۳۹۲) ابلاغ گردیده است. اکنون فهرست مربوط به هر رشته را می توانید به صورت مجزا در ادامه نمایید همچنین برای راحتی شما عزیزان یک فایل به همر.

فایل ا ل فهرست بهای شبکه توزیع آب 1395
فایل-ا ل-فهرست-بهای-شبکه-توزیع-آب-1395 فایل ا ل فهرست بهای شبکه توزیع آب 1395، در قالب xls و قابل ویرایش، مطابق با فایل pdf فهرست بهای شبکه توزیع آب 1395، قابل ویرایش در نرم افزار ا ل. فایل

با cu3ox می توانید یک اسلایدر تصویر جذاب با استفاده از افکت های تغییر شکل سه بعدی و خیره کننده بسازید . شما می توانید تصاویر خود را به هر چند قسمت که می خواهید تقسیم کنید و آن ها را همانگونه که تمایل دارید بچرخانید ! cu3ox از موتور tweener استفاده می کند که این امکان را به شما می دهد تا بتواند از افکت های تغییر شکل مختلفی پشتیبانی کند مانند مکعبی ٬ جهش و لاستیکی . ازcu3ox می توانید برای ساختن اسلایدر محتوا ٬ گالری ع و بنر های تبلیغاتی برای سایتتون استفاده کنید شما نیازی به مهارت در زمینه های flash, , css و javascript ندارید . تمامی فایل ها و کدهای توسط cu3ox ایجاد می شوند . فقط کافیست تصایر را در cu3ox باز کنید ٬ توضیحاتی به آن اضافه کنید و برای هر ع افکتی را انتخاب کنید . شما می توانید با استفاده از بخش ارسال cu3ox گالری خود را بر روی رایانه خود و یا بر روی اینترنت بگذارید . برای اینترنت این کار توسط ftp client که در خود نرم افزارقرار داردگالری را به همراه کد های بر روی سایت و یا وبلاگ خود قرار دهید به عنوان نتیجه یک فایل .swf(flash) که نیاز به xml دارد در همان مسیری که تصاویر و تنظیمات قرار دارند قرار می گیرد . هم چنین شما می توانید ظاهر آن را در فونت ٬ رنگ و ... انتخاب کنید .فایل css جدا باعث شده تا تغییر تنظیمات راحت تر باشد right effectright effectleft effect بیشتر بخوانید در ادامه مطلب: فایل ا ل جامع صورت وضعیت نویسی با فهرست بهای 94 قابل توجه پیمانکاران ، مشاوران و کارفرمایان محترم:

با نرم افزار ا ل به راحتی صورت وضعیت پروژه های خود را تهیه و تنظیم نمایید. مطمئن باشید این نرم افزار را در هیچ کجای اینترنت نخواهید یافت.

نرم افزارهای سایتهای دیگر با قیمت 39 هزار تومان و تنها شامل یک فهرست بها بفروش می رسند. با این حساب قیمت تمامی فهارس بها با اعمال تخفیف بالای 400 هزار تومان(!!) و شامل 15 فایل خواهد بود.اما این محصول جامع در یک فایل و با قیمت استثنایی 65 هزار تومان ارائه می گردد.
اگر شک دارید کافیست در گوگل جستجو نموده و در صورتیکه نرم افزار ارزانتری یافتید، بدون درنگ یدتان را از آنجا انجام دهید.

این نرم افزار شامل تمامی فهارس بهای سازمان مدیریت می باشد. (شامل ابنیه، برق، مکانیک، راه، راهداری، آبخیزداری، شبکه توزیع، توزیع آب روستایی، خطوط انتقال آب، آبیاری تحت فشار، آبیاری و ز شی، شبکه فاضلاب، سدسازی، چاه و قنات) با این فایل ا ل می توانید صورت وضعیت پروژه تان را بر اساس تمامی فهارس بهای سال 94 تحت نرم افزار ا ل تهیه و تنظیم نمایید. در صورت ید این نسخه و درخواست شما مبنی بر داشتن فایل ا ل صورت وضعیت فهرست بهای 88 تا 93 ، این محصول با دریافت هزینه 10 هزار تومان به ایمیل شما ارسال خواهد شد. برخی قابلیتهای این نرم افزار تحت ا ل عبارتند از:

- وجود فرمت ا ل تمامی فهارس بهای سال 94 در یک شیت
- تهیه گزارش ریزمتره و خلاصه متره
- تهیه برگه مالی و خلاصه فصول
- اقلام فاکتوری و خلاصه فهرست و خلاصه وضعیت
- تنظیم سربرگ تمامی گزارشات


روش کار:

1- برای این کار در مرحله اول مشخصات پروژه (نام پروژه، کارفرما، پیمانکار، مشاور، شماره قرارداد و ...) وارد می شود.
2-در مرحله دوم فهرست بهای مد نظرتان را انتخاب نموده (تمامی 15 فهرست بهای ابلاغی سال 94 درون فایل ا ل موجود است)
3- سپس در شیت ریزمتره با ورود شماره آیتم، شرح و بهای واحد آیتم توسط نرم افزار شناسایی خواهد شد. احجام کار را در ادامه وارد می نمایید.
4- با پایان ورود ریزمتره گزارشات شما با تنها چند کلیک آماده خواهد شد. تصاویر نمونه گزارشات را مشاهده نمایید.
جهت تهیه فایل مورد نظر به آدرس ذکر شده در عنوان مطلب مراجعه شود (آدرس را کپی ودر صفحه جدید باز نمایید )

فایل ا ل فهرست بهای خطوط انتقال سال 94
فایل-ا ل-فهرست-بهای-خطوط-انتقال-سال-94 فایل ا ل فهرست بهای خطوط انتقال سال 94، در قالب xls، قابل ویرایش... فایل

فهرست تیم ملی فوتبال ایران برای رویارویی با کره در شرایطی اعلام شد که نام بازیکن جدید تیم ملی در این فهرست به چشم نمی خورد. فهرست بهای سال ۱۳۹۶     فهرست بهای سال ۱۳۹۶ فهرست بها سال ۱۳۹۶ شامل موارد زیر : فهرست بهای واحد پایه رشته آبخیزداری و منابع طبیعی سال ۱۳۹۶ شماره ضابطه : ۹۵/۱۰۹۵۳۹۰ منبع   فهرست بهای واحد پایه رشته راه، راه آهن و باند فرودگاه سال ۱۳۹۶ شماره ضابطه : ۹۵/۱۰۹۵۳۹۸ منبع فهرست بهای واحد پایه رشته تاسیسات برقی سال ۱۳۹۶ شماره … نوشته. به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛در این روش شما ابتدا فایل های که قصد دارید مخفی شوند را فشرده کرده و سپس فایل فشرده شده را به یک فایل تصویری می چسبانید. به این ترتیب اطلاعات محرمانه شما در دل یک ع مخفی می شوند و زمانی که ی برروی ع کلیک کند تنها تصویر را مشاهده می کند و متوجه فایل های مخفی نخواهد شد. البته توجه داشته باشید که نباید حجم فایل های مخفی شده زیاد باشد چون در اینصورت ممکن است دیگران به دلیل حجم غیر معمول فایل، به آن شک کنند. yjc.ir گاهی از اوقات نیاز است تا یک فایل ورد به دلایلی نظیر تعداد صفحات زیاد آن به چند فایل تقسیم شود تا هر فصل آن در یک فایل ورد باشد. اگر می خواهید بجای ایجاد فهرست جداگانه برای هر یک از فایل ها، برای همه آن ها یک فهرست داشته باشید در ادامه مطلب با پی سی ترفند همراه باشید تا با نحوه انجام اینکار آشنا شوید. ادامه مطلب در این ویدئو به شما نحوه ایجاد یک فهرست در نرم افزار word آموزش داده می شود . فهرستی که در آن سرفصلهای اصلی ، عنوان یا تیترها و همچنین تیترهای زیر مجموعه قرار داشته باشد همچنین به شما آموزش داده می شود که چگونه بتوانید بعد از هر بار ویرایش مطلب ، با چند کلیک ساده بتوانید این فهرست و شماره صفحات آن را بروزرسانی کنید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ✅ طریقه ی ایجاد نمایه (فهرست راهنما - فهرست مواد) به کمک بسته ی makeidx ابتدا بسته و دستور زیر را در قسمت پری امبل قبل از بسته ی زی پرشین قرار دهید. \usepackage{makeidx} \makeindex سپس هر جایی از متن که معمولاً برای اولین بار کلمه ای به کار می رود و می خواهیم آن را به صفحه ی نمایه اضافه کنیم دستور زیر را وارد می کنیم. برای نمونه ما می خواهیم کلمه ی توپولوژ. ابلاغ فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 1393 اصلاح ردیف 180903 رشته ابنیه اصلاح ردیف 040104 رشته ابنیه ابلاغ فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 1393 ابلاغ فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات برقی سال 1393 ابلاغ فهرست بهای واحد پایه رشته راه، راه آهن و باند فرودگاه سال 1393 ابلاغ فهرست بهای واحد پایه رشته راهداری سال 1393 ابلاغ فهرست به. اختصاصی از فایل هلپ فهرست بهای راه و باند با فرمت ا ل سال 96 با و پر سرعت .
فایل ا ل فهرست بهای راه و باند و راه آهن 96 از طریق است اج از فایلهای pdf سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تهیه شده است و با اطمینان کامل قابل استفاده دانشجویان و ین و دست اندرکاران کارهای عمرانی میتواند باشد.ضمنا این فایل قابلیت ویرایش داشته و قفل ندارد .
با برای گوشی های صفحه کوچک جاوا
حجم فایل 271 کیلوبایت
نوع فایل jar - فشرده شده با zip با برای گوشی های صفحه بزرگ جاوا
حجم فایل 1.4 مگابایت
نوع فایل jar - فشرده شده با zip . با عرض سلام خدمت دوستان گرامی. در این پست همانطور که مشاهده می نمایید فایل نمودار مبلغ پرداختی به پرسنل در سالهای مالی صندوق را برای شما عزیزان آماده نموده ایم. ضمنا فایل اصلی با فرمت xlsx نیز قرار گرفته است. توجه:برای باز فایل ا ل نیاز به نصب بودن نرم افزار ا ل از زیر مجموعه قدرتمند نرم افزارهای ماکروسافت آفیس می باشید.در غیر این صورت فایل شده روی سیستم شما باز نخواهد شد. فایل اصلی با فرمت xlsx ا این ترفند ساده، می توان اطلاعات بسیار حیاتی را در یک فایل متنی ساده قرار داد طوری که بجز خودتان دیگری به آن داده ها دسترسی پیدا نکند. از زمانی که ویندوز 2000 آمد، سیستم فایل ntfs ویندوز مجهز به قابلیتی به نام «جریان دیگر داده ها» شد؛ قابلیتی که با آن می شد پشت نام یک فایل و با کمک نام جریان آن، اطلاعات قرار داد. با مرور سیستم فایل، این موضوع را نمی توان دریافت و تنها می توان با کلید مخفی به آن دسترسی پیدا کرد. البته این روش برای ذخیره سازی داده ها روش خیلی امنی نیست، اما برای هنرنمایی در جمع دوستان و آشنایان ترفند جالبی است. برای استفاده از این ترفند، باید کامندپرامپت را باز کرده و دستور زیر را وارد کنید: notepad somefile.txt:secretwordhere.txt پس از دو نقطه، کلمه ای که وارد می شود، همان کلمه رمز است و کلیدی است که نمی تواند در آن فاصله وجود داشته باشد. اگر پسوند.txt را در انتها ننویسید، نوت پد به صورت خ ر آن را در متن قرار می دهد. حالا می توانید هر داده ای که می خواهید را در فایل وارد کرده و آن را ذخیره کنید. اندازه این فایل همواره مثل گذشته است و با باز آن نیز متن خاصی مشاهده نمی شود. برای دسترسی به بخش مجازی فایل می توان دوباره دستور بالا را وارد کرد. البته فهرست اصلی تیم ملی ایران برای دوبازی درمرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روز 29 اسفند اعلام خواهد شد. تیم ملی ایران سوم فروردین با قطر در دوحه بازی دارد و هشتم فروردین در تهران مقابل چین قرار خواهد گرفت. فهرست بهای سال ۹۶ در تاریخ 23 اسفند 95 طی بخشنامه 95/1095400 سازمان برنامه فهرست بهای ابنیه 96 منتشر شد که در "ادامه مطلب" قابل میباشد. ادامه مطلب کارلوس کی روش نام رشید مظاهری، احسان پهلوان و سعید آقایی را برای دیدار مقابل ازب تان از فهرست تیم ملی خط زد. بخش بندی یا segmentation تاکتیکی است که هر صاحب ب و کار یا بازاری که در صدد استفاده از بازاری ایمیلی است باید از آن استفاده کند. اما بخش بندی فهرست چیست؟ هنگامی که فهرست ایمیل هایی که در اختیار دارید را بر اساس یک یا چند معیار طبقه بندی می کنید، فهرست خود را[ادامه مطلب]
فهرست شرکتهای شهر همدان فهرست-شرکتهای-شهر-همدانفهرست کامل و آماده شرکتهای شهر همدان همراه با آدرس و شماره تلفن شرکت ها در قالب فایل pdf با بهترین کیفیت،تعداد کارخانه های و شرکتهای موجود در این لیست بیش از 200 شرکت می باشد. فایل هفته ها مانده به اعلام فهرست تیم ملی برخی جریان های رسانه ای خبر از دعوت قطعی 8 بازیکن پرسپولیس به تیم ملی می دهند. سرمربی تیم ملی امروز فهرست نهایی و 25 نفره خود برای اردوی آماده سازی تهران و جدال با ازب تان را روی صفحه منتشر کرد. فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 95 با فرمت ا ل فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 95 با فرمت ا ل دسته بندی عمران بازدید ها 35 فرمت فایل rar حجم فایل 92 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 115  فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 95 با فرمت ا ل گزارش تخلف برای فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 95 با فرمت ا ل فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 95 با فرمت ا ل فروشنده فایل کد کاربری 3139 تمام فایل ها کاربر فایل فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 95 با فرمت ا ل شامل: 1143 ردیف فهرست بهایی در 115 صفحه بوده و با قرار دادن عدد در ستون مقدار، بهای کل آن ردیف بصورت خ ر محاسبه می گردد. فهرست بهاابنیهسال 95فرمت ا ل
این تنظیمات در فایل boot.ini کنترل می کند که کدام سیستم عامل بطور پیش فرض و در صورت عدم انتخاب از سوی کاربر اجرا شود: اول یک بک آپ از فایل boot.ini بگیرید. ویژگی فقط خواندنی فایل boot.ini را غیر فعال کنید. این فایل بطور معمول در مسیر: c قرار دارد. سپس آن را در یک ویرایشگر متنی باز کنید. سرمربی تیم ملی امروز فهرست نهایی و 25 نفره خود برای اردوی آماده سازی تهران و جدال با ازب تان را روی صفحه منتشر کرد. شنیده می شود سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس 5 بازیکن را در فهرست ید خود قرار داده است. ششمین فهرست های تازه تاسیس برتر دنیا با قدمتی کمتر از ۵۰ سال از سوی پایگاه رتبه بندی تایمز منتشر شد و براین اساس یزد در فهرست ۲۰۰ جوان برتر دنیا قرار گرفت.
فهرست شرکتهای شهر کرج فهرست-شرکتهای-شهر-کرجفهرست کامل و آماده شرکتهای شهر کرج همراه با آدرس و شماره تلفن شرکت ها در قالب فایل pdf با بهترین کیفیت،تعداد کارخانه های و شرکتهای موجود در این لیست بیش از300 شرکت می باشد. فایل ت حزب «ملی مسلم لیگ» پا تان را به فهرست سازمانهای تروریستی خود افزود و اعلام کرد که به زودی اشخاص و نهادهای بیشتری به این فهرست افزوده خواهند شد. رمز گذاری رو فایل های اتو کد!
یکی از دغدغه های کاربران اتوکدمعمولاً دارند غیر قابل دسترس سایرین از فایل هایی است که کار .
برای این کار از دو روش میشه اقدام کرد.
1-از طریق پنجره save drawing az:
این پنجره زمانی ظاهر می شود که بخواهیم برای اولین بار فایلی را save کرده یا از فرمان save az استفاده کرده باشیم.
منوی toolsکه دربالا سمت راست ای. واکنش ها به اعلام فهرست نامزدهای سی و پنجمین جشنواره فجر کمی تندتر از آن بود که پیش بینی می شد و انتظار می رفت. جمشیدیان از فهرست استقلال خارج شد هافبک استقلال از فهرست آبی پوشان برای فصل خارج شد. خبرگزاری فارس: جمشیدیان از فهرست استقلال خارج شد احمد جمشیدیان ازفهرست این تیم برای فصل اینده خارج شد.این بازیکن پس از حضور یعقوب کریمی در استقلال از فهرست تیم قلعه نویی برای فصل اتی خارج شده و حالا باید برای روشن شدن تکلیف خود یا نیم فصل صبر کند و یا تا آ وقت اداری امروز تیم جدید خود را معرفی کند. جمشیدیان از فهرست استقلال خارج شد هافبک استقلال از فهرست آبی پوشان برای فصل خارج شد. خبرگزاری فارس: جمشیدیان از فهرست استقلال خارج شد احمد جمشیدیان ازفهرست این تیم برای فصل اینده خارج شد.این بازیکن پس از حضور یعقوب کریمی در استقلال از فهرست تیم قلعه نویی برای فصل اتی خارج شده و حالا باید برای روشن شدن تکلیف خود یا نیم فصل صبر کند و یا تا آ وقت اداری امروز تیم جدید خود را معرفی کند. رئیس ت اصلاحات به نبود نام دو سه نفر انتقاد داشت اما نهایتاً از فهرست واحد حمایت کرد سرمربی تیم ملی والیبال فهرست اولیه لیگ جهانی سال 2017 شامل 21 بازیکن را معرفی کرد. جردن هندرسون، رحیم استرلینگ و ف ن دلف توسط گرت ساوتگیت از فهرست تیم ملی انگلیس برای دیدارهای دوستانه با آلمان و برزیل کنار گذاشته شدند. سایت فا اسپورت آسیا،با انتقاد از فهرست نامزدهای جایزه بهترین بازیکنان سال آسیا، چند بازیکن کشورمان را شایسته حضور در این فهرست دانست. فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 95 با فرمت ا ل فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 95 با فرمت ا ل دسته بندی عمران بازدید ها 34 فرمت فایل rar حجم فایل 70 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 102  فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 95 با فرمت ا ل گزارش تخلف برای فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 95 با فرمت ا ل فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 95 با فرمت ا ل فروشنده فایل کد کاربری 3139 تمام فایل ها کاربر فایل فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 95 با فرمت ا ل شامل: 1020 ردیف فهرست بهایی در 102 صفحه بوده و با قرار دادن عدد در ستون مقدار، بهای کل آن ردیف بصورت خ ر محاسبه می گردد. فهرست بهاتأسیسات مکانیکیسال 95فرمت ا ل
برای راه اندازی خ ر یک فایل به صورت اتوران از روی سی دی یک فایل با نام autorun.inf شاخه اصلی سی دی قرار داده می شود این فایل را به کمک یک برنامه ویرایشگر متن مانند notepad بسازید ساختار معمول این فایل به صورت زیر است:
[autorun]
open = setup.exe
icon = setup.exe
قرار دادن این فایل در .... منبع: http://aboozarpaghalat. /
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس از ثبت ۳۰ اثر منقول موزه تخت جمشید در فهرست آثار ملی خبر داد. سرمربی تیم ملی والیبال ایران، فهرست اولیه لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ شامل ۲۱ بازیکن را معرفی کرد. فهرست بهای واحد پایه رشته آبیاری تحت فشارسال 95 با فرمت ا ل فهرست بهای واحد پایه رشته آبیاری تحت فشارسال 95 با فرمت ا ل دسته بندی عمران بازدید ها 34 فرمت فایل rar حجم فایل 30 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 27  فهرست بهای واحد پایه رشته آبیاری تحت فشارسال 95 با فرمت ا ل گزارش تخلف برای فهرست بهای واحد پایه رشته آبیاری تحت فشارسال 95 با فرمت ا ل فهرست بهای واحد پایه رشته آبیاری تحت فشارسال 95 با فرمت ا ل فروشنده فایل کد کاربری 3139 تمام فایل ها کاربر فایل فهرست بهای واحد پایه رشته آبیاری تحت فشار سال 95 با فرمت ا ل شامل: 270 ردیف فهرست بهایی در 27 صفحه بوده و با قرار دادن عدد در ستون مقدار، بهای کل آن ردیف بصورت خ ر محاسبه می گردد. فهرست بهاآبیاری تحت فشارسال 95فرمت ا ل
فایل های اشتراک گذاشته در این پست فهرست مطالب فصل نامه ماهور از شماره یک تا شصت و یک است . فصل نامه ماهور بیش از پانزده سال در زمینه ارائه مقالات موسیقی فعال است و مقالات قابل توجهی از صاحب نظران و پژوهشگران موسیقی در این فصلنامه ارائه شده است. دریافت فایل word دریافت فایل pdf فایل ا ل فهرست بها 93 کلیه رشته ها - فهرست بها واحد پایه کلیه رشته ها در تاریخ 1393/04/03 ابلاغ گردید و این رشته ها شامل:رشته ابنیه،رشته شبکه توزیع آب،رشته سدسازی،رشته راهداری،رشته راه، راه آهن و باند فرودگاه،رشته شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب،رشته آبیاری و ز شی،رشته ساخت و ترمیم قنات،رشته انتقال و توزیع آب روستایی،رشته آبیاری تحت فشار. دادگاه کیفری مصر هزار و 500 نفر از متهمان و اعضای گروه اخوان المسلمین را در فهرست تروریسم قرار داد. فهرست بنگاههای تی برای واگذاری در سال ۹۶ توسط سازمان خصوصی سازی منتشر شد.
فهرست شرکت های شهر تبریز فهرست-شرکت-های-شهر-تبریزفهرست کامل و آماده شرکتهای شهر تبریز همراه با آدرس و شماره تلفن شرکت ها در قالب فایل pdf با بهترین کیفیت،تعداد کارخانه های و شرکتهای موجود در این لیست بیش از 1900 شرکت می باشد. فایل