ایجاد یک فهرست برای چند فایل ورد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ایجاد یک فهرست برای چند فایل ورد : بعد از انتشار دو فهرست ناقص از شرکت هایی که برای واردات کالا ارز تی دریافت کرده بودند و همچنین ابهامات و تخلفات گسترده ای که از این دو فهرست بیرون آمد، رسانه ها و مردم خواستار انتشار فهرست کامل ارز بگیران تی شدند. در حالی که همگان منتظر انتشار فهرست کامل بودند، بانک مرکزی این فهرست را تنها برای وزارت اقتصاد ارسال کرد! فعال بخش خصوصی با بیان اینکه انتشار فهرست ناقص ارزبگیران که فقط 25 درصد دریافت کنندگان را شامل می شود به معنای ایجاد شفافیت نیست، گفت: وزراتخانه های ذی صلاح باید فهرست اسامی مونتاژکاران و ارزبگیران کره…

فایل ا ل فهرست بهای خطوط انتقال آب 1395
فایل-ا ل-فهرست-بهای-خطوط-انتقال-آب-1395 فایل ا ل فهرست بهای خطوط انتقال آب 1395، در قالب xls و قابل ویرایش، مطابق با فایل pdf فهرست بهای خطوط انتقال آب 1395، قابل ویرایش در نرم افزار ا ل فایل

با cu3ox می توانید یک اسلایدر تصویر جذاب با استفاده از افکت های تغییر شکل سه بعدی و خیره کننده بسازید . شما می توانید تصاویر خود را به هر چند قسمت که می خواهید تقسیم کنید و آن ها را همانگونه که تمایل دارید بچرخانید ! cu3ox از موتور tweener استفاده می کند که این امکان را به شما می دهد تا بتواند از افکت های تغییر شکل مختلفی پشتیبانی کند مانند مکعبی ٬ جهش و لاستیکی . ازcu3ox می توانید برای ساختن اسلایدر محتوا ٬ گالری ع و بنر های تبلیغاتی برای سایتتون استفاده کنید شما نیازی به مهارت در زمینه های flash, , css و javascript ندارید . تمامی فایل ها و کدهای توسط cu3ox ایجاد می شوند . فقط کافیست تصایر را در cu3ox باز کنید ٬ توضیحاتی به آن اضافه کنید و برای هر ع افکتی را انتخاب کنید . شما می توانید با استفاده از بخش ارسال cu3ox گالری خود را بر روی رایانه خود و یا بر روی اینترنت بگذارید . برای اینترنت این کار توسط ftp client که در خود نرم افزارقرار داردگالری را به همراه کد های بر روی سایت و یا وبلاگ خود قرار دهید به عنوان نتیجه یک فایل .swf(flash) که نیاز به xml دارد در همان مسیری که تصاویر و تنظیمات قرار دارند قرار می گیرد . هم چنین شما می توانید ظاهر آن را در فونت ٬ رنگ و ... انتخاب کنید .فایل css جدا باعث شده تا تغییر تنظیمات راحت تر باشد right effectright effectleft effect بیشتر بخوانید در ادامه مطلب: فهرست کارهایی که نباید انجام دهید، همان قدر اهمیت دارد که فهرست برنامه های پیش رو برایتان مهم است. دراین مطلب با این موارد آشنا خواهید شد. ایجاد فهرستی از عناوین اصلی و عناوین فرعی همراه شمارهٔ صفحات از ا امات کار تهیه کتاب یا مقاله یا گزارش یا پایان نامه است. معمولا خوانندگان پیش از تصمیم به خواندن مطلبی، نظری به فهرست آن می اندازند و بعدا نیز این فهرست به آنها کمک می کند تا سریعا بخش مورد نظر خود را بیابند.
ایجاد فهرست در ورد ۲۰۰۳ به نویسندگان نیز کمک می کند تا سری. آیا شما به طور مشترک از یک کامپیوتر استفاده می کنید و می خواهید فایلها و پوشه هایتان امنیت بیشتری داشته باشند؟
برای ایجاد پس وردی که از پوشه ها ی کامپیوتر شما محافظت می کند

دو روش برای پسورد گذاری روی پوشه ها بدون نیاز به نرم افزار وجود دارد.

روش اول:
اگر شما برای نام کاربری خود پس ورد دارید می توانید از این پس ورد برای محافظت از پوشه های خود استفاده کنید. اما در غیر این صورت روش دوم را برای ایجاد امنیت و محافظت از پوشه هایتان در کامپوتر استفاده نمایید.

روش دوم:
روی پوشه ای که می خواهید محرمانه بماند راست کلیک کرده و گزینه ی properties را انتخاب کنید . سپس روی کلید sharing کلید کرده و گزینه «make this folder private »را تیک دار کنید . و در آ کلید apply را بزنید.
اگر شما برای نام کاربری خود پسوردی نداشته باشید، کاردی ظاهر می شود که از شما سوال می کند آیا می خواهید پس وردی بسازید ؟
اگر می خواهید پوشه را محرمانه کنید باید حتما" این کار را انجام دهید بنابراین روی گزینه yes کلیک کنید .
از این پس برای ورود به دسک تاپ کامپیوتر و استفاده از آن باید از پسوردتان استفاده کنید.
پس از کلیک گزینه yes باید پس ورد خود را تایپ کنید و سپس آنها را تصدیق کنید. سپس روی دکمه «create p word » کلیک کنید و در آ پنجره پس ورد را ببندید.
در آ کلید ok پنجره propertiest را بزنید. اکنون هر یکه وارد سیستم شما شود نمی تواند بدون اطلاع از پس ورد شما به آن فایل دسترسی پیدا کنید .
توجه:
اگر پوشه مورد نظر به صورت zip یا فشرده است شما می توانید یک پسورد منحصر به فرد به آن بدهید.فقط کافیست روی پوشه زیپ شده دابل کلیک کنید و وقتی پوشه باز شد از منوی بالا گزینه file رفته روی گزنیه «add a p word » کلیک کنید. و سپس پس ورد خودرا در پنجره ظاهر شده تایپ کنید.

اکنون شما تنها ی هستید که به فایل های این پوشه دسترسی دارید. پوشه باز می شود و فایل ها نیز دیده می شوند اما شما تنها ی هستید که می توانید به فایل ها دسترسی داشته باشید.
توجه داشته باشید این روش برای محافظت فایلها و اطلاعات شما و پوشه هایتان است که بر روی ویندوز ا پی اجرا شده و به صورت صد در صد تست شده است. در ادامه انتشار فهرست دریافت کنندگان ارز رسمی، بانک مرکزی فهرست واردکنندگان خودرویی دریافت کننده ارز تی را منتشر کرد. این فهرست نشان می دهد، 21 شرکت خودرویی بیش از 120 میلیون یورو ارز تی از بانک مرکزی و سامانه نیما جهت واردات خودرو دریافت نموده اند. در این فهرست نیز به مانند فهرست قبلی اعلام شده ابهامات فراوانی وجود دارد. هر رشته فقط 35 هزار تومان روش سفارش و ید فهرست بهای ا لی سال 94

لطفا" درخواست خود را به شماره 09121905793 به صورت پیامک ارسال فرمایید.
مبلغ فهرست بها و شماره کارت برای شما ارسال خواهد شد.
پس از انجام کارت به کارت، ایمیل خود را به همراه کد پیگیری و رشته فهرست مورد نیاز برای ما ارسال کنید.
فایل ا ل مورد درخواست از طریق ایمیل تا حدا. فهرست بهای سال ۱۳۹۶     فهرست بهای سال ۱۳۹۶ فهرست بها سال ۱۳۹۶ شامل موارد زیر : فهرست بهای واحد پایه رشته آبخیزداری و منابع طبیعی سال ۱۳۹۶ شماره ضابطه : ۹۵/۱۰۹۵۳۹۰ منبع   فهرست بهای واحد پایه رشته راه، راه آهن و باند فرودگاه سال ۱۳۹۶ شماره ضابطه : ۹۵/۱۰۹۵۳۹۸ منبع فهرست بهای واحد پایه رشته تاسیسات برقی سال ۱۳۹۶ شماره … نوشته. کی روش فهرست را روی ش گذاشت. شاید بشود از این رفتار بی اعتمادی کی روش به فدراسیون فوتبال را برداشت کرد و شاید آن که آن شایعه درست بوده است . اما هر چه که هست فهرست آینده تیم ملی معرفی شده و بازیکنان برای حساس ترین بازی تیم ملی در مسیرجام جهانی آماده می شوند. در این ویدئو به شما نحوه ایجاد یک فهرست در نرم افزار word آموزش داده می شود . فهرستی که در آن سرفصلهای اصلی ، عنوان یا تیترها و همچنین تیترهای زیر مجموعه قرار داشته باشد همچنین به شما آموزش داده می شود که چگونه بتوانید بعد از هر بار ویرایش مطلب ، با چند کلیک ساده بتوانید این فهرست و شماره صفحات آن را بروزرسانی کنید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ✅ طریقه ی ایجاد نمایه (فهرست راهنما - فهرست مواد) به کمک بسته ی makeidx ابتدا بسته و دستور زیر را در قسمت پری امبل قبل از بسته ی زی پرشین قرار دهید. \usepackage{makeidx} \makeindex سپس هر جایی از متن که معمولاً برای اولین بار کلمه ای به کار می رود و می خواهیم آن را به صفحه ی نمایه اضافه کنیم دستور زیر را وارد می کنیم. برای نمونه ما می خواهیم کلمه ی توپولوژ. بعد از چکیده پایان نامه/رساله بترتیب فهرست مطالب ، فهرست علائم و نشانه ها، فهرست جداول ، فهرست اشکال وسایر فهرستها قرار می گیرند. در فهرست مطالب صفحات اولیه پایان نامه/رساله (تقدیر، تقدیم ، چکیده و...) ذکر نمی شود. فهرست مطالب شامل فهرستهای جداول ، اشکال ، علائم اختصاری ، عناوین فصول و بخش ها و زیربخشهای هر فصل با ذکرشروع شماره صفحه و. ابلاغ فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 1393 اصلاح ردیف 180903 رشته ابنیه اصلاح ردیف 040104 رشته ابنیه ابلاغ فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 1393 ابلاغ فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات برقی سال 1393 ابلاغ فهرست بهای واحد پایه رشته راه، راه آهن و باند فرودگاه سال 1393 ابلاغ فهرست بهای واحد پایه رشته راهداری سال 1393 ابلاغ فهرست به. نشریه فوربز فهرست پردرآمدترین سلبریتی های سال ۲۰۱۷ را منتشر کرد. نفر اول فهرست سال گذشته در فهرست امسال در رده ۴۹ قرار گرفت. همشهری آنلاین: سرمربی تیم ملی فهرست دعوت شدگان به ارودی تیم ملی را اعلام کرد. در این فهرست چند نام جدید دیده می شود و از بازیکنان ایرانی خارج از ایران نیز فقط اشکان دژاگه حضور دارد. در این فهرست «هزارتوی پن» به کارگردانی «گیلرمو دل تورو» عنوان برترین این فهرست را به خود اختصاص داد. های «جاذبه» و «ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه» نیز رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. با از سایت موبایل روز با از سایت سازنده لاین به صورت فشرده به جار به صورت جاد حجم : ۱٫۱۶ مگابایت منبع : موبایل روز http://www.dailymobile.ir/?p=2327 دنبال این لینک بروید دوستان
با برای گوشی های صفحه کوچک جاوا
حجم فایل 271 کیلوبایت
نوع فایل jar - فشرده شده با zip با برای گوشی های صفحه بزرگ جاوا
حجم فایل 1.4 مگابایت
نوع فایل jar - فشرده شده با zip . این فهرست برای ک ن سالهای چهارم ، پنجم و ششم استاندارد شده است و کاربرد آن در تشخیص مشکلات رفتاری ک نی است که به دلیل جدی بودن مشکلات ، ک ن دارای اختلال عاطفی طبقه بندی می شوند. در این فهرست 50 پرسش که به 5 مقیاس اختلال رفتاری تقسیم شده اند ، تقسیم می شوند.... لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ا این ترفند ساده، می توان اطلاعات بسیار حیاتی را در یک فایل متنی ساده قرار داد طوری که بجز خودتان دیگری به آن داده ها دسترسی پیدا نکند. از زمانی که ویندوز 2000 آمد، سیستم فایل ntfs ویندوز مجهز به قابلیتی به نام «جریان دیگر داده ها» شد؛ قابلیتی که با آن می شد پشت نام یک فایل و با کمک نام جریان آن، اطلاعات قرار داد. با مرور سیستم فایل، این موضوع را نمی توان دریافت و تنها می توان با کلید مخفی به آن دسترسی پیدا کرد. البته این روش برای ذخیره سازی داده ها روش خیلی امنی نیست، اما برای هنرنمایی در جمع دوستان و آشنایان ترفند جالبی است. برای استفاده از این ترفند، باید کامندپرامپت را باز کرده و دستور زیر را وارد کنید: notepad somefile.txt:secretwordhere.txt پس از دو نقطه، کلمه ای که وارد می شود، همان کلمه رمز است و کلیدی است که نمی تواند در آن فاصله وجود داشته باشد. اگر پسوند.txt را در انتها ننویسید، نوت پد به صورت خ ر آن را در متن قرار می دهد. حالا می توانید هر داده ای که می خواهید را در فایل وارد کرده و آن را ذخیره کنید. اندازه این فایل همواره مثل گذشته است و با باز آن نیز متن خاصی مشاهده نمی شود. برای دسترسی به بخش مجازی فایل می توان دوباره دستور بالا را وارد کرد. در انتخابات دوره دهم مجلس شورای ی، طیفی از ن اصلاح طلب تلاش د تا سهم ن در فهرست انتخاباتی این جریان از حد خاصی کمتر نباشد، اما آنان نتوانستند به این هدف دست یابند و ن فهرست انتخاباتی، کمتر از حد مورد انتظار بود. فهرست بهای سال ۹۶ در تاریخ 23 اسفند 95 طی بخشنامه 95/1095400 سازمان برنامه فهرست بهای ابنیه 96 منتشر شد که در "ادامه مطلب" قابل میباشد. ادامه مطلب کارلوس کی روش نام رشید مظاهری، احسان پهلوان و سعید آقایی را برای دیدار مقابل ازب تان از فهرست تیم ملی خط زد. ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا برای بازی پایانی لیگ، تمامی بازیکنان را در فهرست قرار داد.
فهرست شرکتهای شهر همدان فهرست-شرکتهای-شهر-همدانفهرست کامل و آماده شرکتهای شهر همدان همراه با آدرس و شماره تلفن شرکت ها در قالب فایل pdf با بهترین کیفیت،تعداد کارخانه های و شرکتهای موجود در این لیست بیش از 200 شرکت می باشد. فایل بخش بندی یا segmentation تاکتیکی است که هر صاحب ب و کار یا بازاری که در صدد استفاده از بازاری ایمیلی است باید از آن استفاده کند. اما بخش بندی فهرست چیست؟ هنگامی که فهرست ایمیل هایی که در اختیار دارید را بر اساس یک یا چند معیار طبقه بندی می کنید، فهرست خود را[ادامه مطلب] سرمربی تیم ملی والیبال فهرست اولیه خود برای حضور در لیگ جهانی سال 2017 که شامل 21 بازیکن می باشد را معرفی کرد. فهرست بهای واحد پایه رشته فاضلاب سال 95 با فرمت ا ل فهرست بهای واحد پایه رشته فاضلاب سال 95 با فرمت ا ل دسته بندی عمران بازدید ها 74 فرمت فایل rar حجم فایل 24 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 28  فهرست بهای واحد پایه رشته فاضلاب سال 95 با فرمت ا ل گزارش تخلف برای فهرست بهای واحد پایه رشته فاضلاب سال 95 با فرمت ا ل فهرست بهای واحد پایه رشته فاضلاب سال 95 با فرمت ا ل فروشنده فایل کد کاربری 3139 تمام فایل ها کاربر فایل فهرست بهای واحد پایه رشته فاضلاب سال 95 با فرمت ا ل شامل: 280 ردیف فهرست بهایی در 28 صفحه بوده و با قرار دادن عدد در ستون مقدار، بهای کل آن ردیف بصورت خ ر محاسبه می گردد. فهرست بهافاضلابسال 95فرمت ا ل
فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 95 با فرمت ا ل فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 95 با فرمت ا ل دسته بندی عمران بازدید ها 35 فرمت فایل rar حجم فایل 92 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 115  فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 95 با فرمت ا ل گزارش تخلف برای فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 95 با فرمت ا ل فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 95 با فرمت ا ل فروشنده فایل کد کاربری 3139 تمام فایل ها کاربر فایل فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 95 با فرمت ا ل شامل: 1143 ردیف فهرست بهایی در 115 صفحه بوده و با قرار دادن عدد در ستون مقدار، بهای کل آن ردیف بصورت خ ر محاسبه می گردد. فهرست بهاابنیهسال 95فرمت ا ل
فهرست گیرندگان ارز تی از سوی بانک مرکزی منتشر شد، در حالی که آمار واردات نشان می دهد، این فهرست شفاف نیست و اسامی همه دریافت کنندگان ارز وجود ندارد. سرمربی تیم ملی امروز فهرست نهایی و 25 نفره خود برای اردوی آماده سازی تهران و جدال با ازب تان را روی صفحه منتشر کرد. ستاره ملی پوش بارسلونا در فهرست ید ۲ تیم بزرگ شهر منچستر و ۳ تیم شهر لندن است. این تنظیمات در فایل boot.ini کنترل می کند که کدام سیستم عامل بطور پیش فرض و در صورت عدم انتخاب از سوی کاربر اجرا شود: اول یک بک آپ از فایل boot.ini بگیرید. ویژگی فقط خواندنی فایل boot.ini را غیر فعال کنید. این فایل بطور معمول در مسیر: c قرار دارد. سپس آن را در یک ویرایشگر متنی باز کنید.
فهرست شرکتهای شهر کرج فهرست-شرکتهای-شهر-کرجفهرست کامل و آماده شرکتهای شهر کرج همراه با آدرس و شماره تلفن شرکت ها در قالب فایل pdf با بهترین کیفیت،تعداد کارخانه های و شرکتهای موجود در این لیست بیش از300 شرکت می باشد. فایل ششمین فهرست های تازه تاسیس برتر دنیا با قدمتی کمتر از ۵۰ سال از سوی پایگاه رتبه بندی تایمز منتشر شد و براین اساس یزد در فهرست ۲۰۰ جوان برتر دنیا قرار گرفت. یکی از بازیکنان مطرح تیم فوتبال استقلال، فصل آینده در فهرست وجی شفر قرار دارد. جمشیدیان از فهرست استقلال خارج شد هافبک استقلال از فهرست آبی پوشان برای فصل خارج شد. خبرگزاری فارس: جمشیدیان از فهرست استقلال خارج شد احمد جمشیدیان ازفهرست این تیم برای فصل اینده خارج شد.این بازیکن پس از حضور یعقوب کریمی در استقلال از فهرست تیم قلعه نویی برای فصل اتی خارج شده و حالا باید برای روشن شدن تکلیف خود یا نیم فصل صبر کند و یا تا آ وقت اداری امروز تیم جدید خود را معرفی کند. جمشیدیان از فهرست استقلال خارج شد هافبک استقلال از فهرست آبی پوشان برای فصل خارج شد. خبرگزاری فارس: جمشیدیان از فهرست استقلال خارج شد احمد جمشیدیان ازفهرست این تیم برای فصل اینده خارج شد.این بازیکن پس از حضور یعقوب کریمی در استقلال از فهرست تیم قلعه نویی برای فصل اتی خارج شده و حالا باید برای روشن شدن تکلیف خود یا نیم فصل صبر کند و یا تا آ وقت اداری امروز تیم جدید خود را معرفی کند. رمز گذاری رو فایل های اتو کد!
یکی از دغدغه های کاربران اتوکدمعمولاً دارند غیر قابل دسترس سایرین از فایل هایی است که کار .
برای این کار از دو روش میشه اقدام کرد.
1-از طریق پنجره save drawing az:
این پنجره زمانی ظاهر می شود که بخواهیم برای اولین بار فایلی را save کرده یا از فرمان save az استفاده کرده باشیم.
منوی toolsکه دربالا سمت راست ای. واکنش ها به اعلام فهرست نامزدهای سی و پنجمین جشنواره فجر کمی تندتر از آن بود که پیش بینی می شد و انتظار می رفت. آ ین ورژن فایل منیجر گوشی لنوو رو می تونید و بر روی گوشی خودتون نصب کنید. شاید یکی از ساده ترین و راحت ترین فایل منیجرهایی که به شخصه از استفاده اون لذت بردم فایل منیجر ارجینال گوشی لنوو هست. پیشنهاد میکنم دوستانی که از گوشی های آندروید استفاده می کنند حتما از "فایل منیجر لنوو" استفاده کنند...
فهرست شرکتهای شهر لاهیجان فهرست-شرکتهای-شهر-لاهیجانفهرست کامل و آماده شرکتهای شهر لاهیجان همراه با آدرس و شماره تلفن شرکت ها در قالب فایل pdf با بهترین کیفیت،تعداد کارخانه های و شرکتهای موجود در این لیست بیش از 100شرکت می باشد. فایل رئیس ت اصلاحات به نبود نام دو سه نفر انتقاد داشت اما نهایتاً از فهرست واحد حمایت کرد وزارت خزانه داری ۱۷ نفر از مقامات، ۱۲ شرکت و ۷ نفر از میلیاردهای روس را به فهرست تحریم های خود افزود. انتشار فهرست واردکنندگان کالا با ارز تی، سوژه شعر طنز ارمغان زمان فشمی با عنوان «فهرست عجیب» در بی قانون شد. فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 95 با فرمت ا ل فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 95 با فرمت ا ل دسته بندی عمران بازدید ها 34 فرمت فایل rar حجم فایل 70 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 102  فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 95 با فرمت ا ل گزارش تخلف برای فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 95 با فرمت ا ل فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 95 با فرمت ا ل فروشنده فایل کد کاربری 3139 تمام فایل ها کاربر فایل فهرست بهای واحد پایه رشته تأسیسات مکانیکی سال 95 با فرمت ا ل شامل: 1020 ردیف فهرست بهایی در 102 صفحه بوده و با قرار دادن عدد در ستون مقدار، بهای کل آن ردیف بصورت خ ر محاسبه می گردد. فهرست بهاتأسیسات مکانیکیسال 95فرمت ا ل
شاید کاربران ندانند که در گذشته برنامه هایی هم چون archie، ورونیکا (veronica) و جاگ هد (jughead) فهرست کل فایل های قرار گرفته روی وبگاه های ftp را جمع آوری و پایگاه داده قابل جست وجویی از نام فایل ها را ایجاد می د.
فهرست شرکتهای شهر لاهیجان فهرست-شرکتهای-شهر-لاهیجانفهرست کامل و آماده شرکتهای شهر لاهیجان همراه با آدرس و شماره تلفن شرکت ها در قالب فایل pdf با بهترین کیفیت،تعداد کارخانه های و شرکتهای موجود در این لیست بیش از 100شرکت می باشد. فایل ابتدا باید نرم افزار dopdf را کرد که بعدا لینک آنرا می گذارم . سپس فایل ورد را باز می کنیم و روی file کلیک می کنیم و در فهرست print را انتخاب می کنیم . در بین پرینتر های موجود dopdf را انتخاب کرده و print را انتخاب می کنیم . برنامه باز می شود و گزینه ی ok را انتخاب می کنیم و زمانی که کار تمام شد ، فایل باز می شود . در فایل راست کلیک کرده و save as را انتخاب می کنیم و در آنجا در فهرست فایل مورد نظر برای ذخیره را انتخاب می کنیم . موفق باشید ...