این قوانین دیگر در دنیای مد آقایان جایی ندارند

به نقل از خبرگزاریها در مورد این قوانین دیگر در دنیای مد آقایان جایی ندارند : دنیای این روزای من

دنیای این روزای من هم قد تن پوشم شده

انقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده

دنیای این روزای من درگیر تنهاییم شده

تنها مدارا می کنیم دنیا عجب جایی شده

هر شب تو رویای خودم آغوشتو تن می کنم

آینده ی این خونه رو با شمع روشن می کنم

هر شب تو رویای خودم آغوشتو تن می کنم

آینده ی ا. شهر هرت شهر هرت جایی است که رنگهای رنگین کمان مکروهند و رنگ سیاه مستحب شهر هرت جایی است که اول ازدواج می کنند بعد همدیگه رو می شناسن شهر هرت جایی است که همه بَدَن مگر اینکه خلافش ثابت بشه شهر هرت جایی است که بهشتش زیر پای مادرانی است که حقی از زندگی و فرزند و همسر ندارند شهر هرت جایی است که درختا علل اصلی ترافیک اند و بریده می شوند تا ماشینها راحت تر برانند شهر هرت جایی است که ک ن زاده می شوند تا عقده های پدرها و مادرهاشان را درمان کنند شهر هرت جایی است که شوهر ها انگشتر الماس برای نشان می ند اما حوصله 5 دقیقه قدم زدن را با همسران ندارند شهر هرت جایی است که همه با هم مساویند و بعضی ها مساوی تر شهر هرت جایی است که برای مریض شدن و پیش رفتن حتماْ باید پارتی داشت شهر هرت جایی است که با میلیاردها پول بعد از ماهها فقط می توان برای مردم مصیبت دیده چند چادر ب ا کرد شهر هرت جایی است که خنده عقل را زائل می کند شهر هرت جایی است که زن باید گوشه خونه باشه و البته اون گوشه که آشپزخونه است و بهش می گن مروارید در صدف شهر هرت جایی است که مردم سوار تا ی می شن زود برسن سر کار تا کار کنن وپول تا یشونو در بیارن شهر هرت جایی است که 33 بچه کشته می شن و ای امنیت شهر می گن: به ما چه. مادر پدرا می خواستند مواظب بچه هاشون باشند شهر هرت جاییه که نصف مردمش زیر خط فقرن اما سریالای تلویزیونیشو توی کاخها می سازن شهر هرت جایی است که 2 سال باید بری سربازی تا بلیط یاد بگیری شهر هرت جاییه که موسیقی حرام است حرام شهر هرت جایی است که همه با هم خواهر برادرن اما این برادرا خواهرا رو که نگاه می کنن یاد تختخواب می افتن شهر هرت جایی است که گریه محترم و خنده محکومه شهر هرت جایی است که وطن هرگز مفهومی نداره و باعث ننگه شهر هرت جایی است که هرگز آنچه را بلدی نباید به دیگری بیاموزی شهر هرت جایی است که همه شغلها پست و بی ارزشند مگر چند مورد انگشت شمار شهر هرت جایی است که وقتی می ری مدرسه کیفتو می گردن مبادا آینه داشته باشی شهر هرت جایی است که دوست داشتن و دوست داشته شدن احمقانه، ابلهانه و ... است شهر هرت جایی است که توی فرودگاه برادر و پدرتو می تونی ببوسی اما همسرتو نه...... شهر هرت جایی است که وقتی از دختر می پرسن می خوای با این آقا زندگی کنی می گه: نمی دونم هر چی بابام بگه شهر هرت جایی است که وقتی می خوای ازدواج کنی 500 نفر رو دعوت می کنی و شام می دی تا برن و از بدی و زشتی و نفهمی و بی کلاسی تو کلی حرف بزنن شهر هرت جایی است که هرگز نمی شه تو پشت بومش رفت مگر اینکه از یک طرفش بیفتی.. شهر هرت جایی هست که دوست و رفیق یک خیاله شهر هرت جایی است که ....... خدایا این شهر چقدر به نظرم آشناست!!!!!! (( آشنایی مختصر با نظام قضایی کشور ژاپن))این مطلب در سه قسمت، مورد بررسی قرار می گیرد. قسمت اول شامل موارد زیر است:* ورود قوانین کشورهای دیگر*محاکمه با منطق اجتماعی* طرق حل اختلافات مدنی* جمعیت حقوقی ژاپن**************************************** ورود قوانین کشورهای دیگر با شروع امپراطوری میجی در سال 1868 ژاپن وارد عصر جدید می شود و شروع می کند به وارد قوان. از قوانین مورفی چیزی شنیده اید؟
لبخند بزن فردا روز بدتری است!
در ترافیک گیر کرده اید و احتمالا دیر به یک قرار مهم می رسید. آن قدر اعصاب تان د شده است که فکر می کنید همه ماشین هایی که در خط های دیگر هستند در حال حرکت هستند و فقط شما در صفی از خودروها گیر افتاده اید که اصلا و ابدا جلو نمی روند.


در ترافیک گیر کرده اید و احتم. این هوا یک فنجان چای داغ می طلبد وبوسه ای که به آغوش تو ختم شود این هوا ،آغوشی بی رفت ودستانی مطمئن می خواهد چیزی از جنس آرامش وص آشنا... این هوا چیزی جز بودنت را نمی خواهد.. حاتمه -ابراهیم زاده ********** آغوشت جایی امن برای بودن جایی دنج برای خواستن جایی مطمئن برای شاعرشدن ! ببین آغوش تو و دنیای من تفاوتی باهم ندارند... فقط قافیه هم نیستند و. همشهری آنلاین: بسته بندی در دنیای امروز معنا و مفهومی فراتر از زیبایی ظاهری دارد. شرکتهایی که بخواهند با زیبایی ظاهری در بسته بندی، مسائل زیست محیطی را نادیده بگیرند، در دنیای ب و کارها جایی ندارند. روستای کمب آب لوله کشی ندارد. برای تأمین آب مدرسه مجبوریم هر ماه از بچه ها پول جمع کنیم؛ نفری ۵۰۰ تومان که بسیاری از دانش آموزان همین مبلغ را هم ندارند. خیلی از خانواده ها حتی پول این را ندارند که برای فرزندان شان کتاب و دفتر ب ند... مجموعه "از قبیل زندگان" با این بیت آغاز خوبی دارد اما در ادامه در همین سطح پیش نمی روددر جنگ های تن به تن آغاز می شویم
این رسم ماست: در کفن آغاز می شویم و در شعر یوسف تنها می خوانیم
نشسته ‏ای که بهار از کدام سو بوَزد
به پایمردیِ این خُرده بادهای حقیر؟گذشت و رفت بهاری که بود یا که نبود
مدوز چشم به این خواب‏های بی ‏تعبیردو وا. کاران هنرهای سنتی که به نوعی نقش مروجان و حافظان این هنر ها را ایفا می کنند، جایی برای عرضه آثارشان ندارند. 3 مدیر عاملی که موفق شدند با پرسپولیس قهرمان شوند دیگر جایی در این تیم ندارند. کلودیو مارکیزیو، هافبک تیم یوونتوس بعد از قهرمانی در کوپا ایتالیا به تمجید از تیم خود پرداخت اما اظهار داشت که دیگر جایی برای اشتباه ندارند. خدایا زمینت لرزید و آسمانت آوار شد روی سر فرشته ها.فرشته هایی با پاهایی کوچک، فرشته هایی با دستهایی که بوی مشق شب میداد. فرشته هایی با موهای کوتاه فرفری و لبخندهای نازک قیطانی. خدایا فرشته هایت خو ده بودند زیر ملحفه های چیت گُلگُلی و خواب میدیدند؛ خو که هیچ وقت تعبیر نخواهد شد. خدایا زمینت لرزید و خواب فرشته ها تکه تکه شد. تُنگ آرزوهای کوچکشان ش ت، بالهایشان زیر دیوار جا ماند و قلبهایشان زیر خشتها خون شد. خدایا فرشته ها دیگر خانه ندارند، خانه شان دیگر نشانی ندارد. نشانی اش را دیگر ی جز تو بلد نیست. خدایا فرشته ها مادر ندارند، فرشته ها خواهر و برادر ندارند، فرشته ها به جز تو ی را ندارند. خدایا فرشته ها میترسند، فرشته ها گریه میکنند، فرشته ها سردشان است. خدایا اشک فرشته هایت را پاک میکنی؟ در آغوششان میگیری و نوازششان میکنی؟ خدایا آیا کمی خورشید توی جیبشان میریزی و قدری آفتاب توی قلبشان؟ خدایا فرشته ها درد دارند، فرشته ها زخمیاند، فرشته ها بالشان ش ته، فرشته ها نفس نمیکشند. خدایا دردشان را دوا میکنی و زخمشان را مداوا؟ خدایا بالهای ش ته شان را میبندی و از نفست کمی به آنها قرض میدهی؟ خدایا فرشته ها بغض کرده اند، فرشته ها اشک میریزند، فرشته ها عزادارند. اما بگو خدایا، دوباره روزی فرشته های کوچکت خواهند خندید؟ آیا دوباره فرفره های امید را فوت خواهند کرد؟ آیا دوباره روزی به دنبال قاصدکهای خوش خبر خواهند دوید؟
عرفان نظرآهاری آیا ملاک امر و نهی های آقایان، دور مردم از جهنم و نزدیک آنان به بهشت است؛ یا ملاک چیز دیگری شده است؟به نظر نگارنده آقایان کاری به بهشت و جهنم مردم ندارند. ما که از همین الان کارت خوان را جمع کردیم، همان سیستم اسکناس های کهنه و معضل پول د باشد، مگر دیوانه ام که برای مشتری هم هزینه و هم جروبحث کنم؟ مثل این که بانک ها برای افزایش درآمدهایشان ایده های تولیدی ندارند. گرفتن پول از تراکنش را از کجا آورده اند؟ من که این پول زور را حلال نمی کنم. آقای رئیس جمهور. آقایان وزرا. آقایان ها، شما حقوق ب. نتایج یک بررسی نشان می دهد که بیش از 90 درصد از افراد متمول در چین و بسیاری از شهروندان دیگر که زندگی معمولی دارند، به دلیل شرایط اقتصادی خوب کشورشان تمایلی به مهاجرت ندارند. رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی گفت: قوانین تجارت الکترونیک، با توجه به تحولات پرشتاب حوزه it در سال های اخیر، کاربرد مورد نظر را ندارند. در این مطلب نگاهی می اندازیم به ستارگان دنیای فوتبال که معتقد به دین شریف هستند. ستاره های مسلمان لیگ های مشهور دنیای فوتبال +تصاویر در دنیای پر زرق برق اروپا و جایی که همه تو را به عنوان یک ستاره می شناسند.مسلمان بودندت نشانی است از عظمت خدا و دین .

ستارگانی در دنیای فوتبال هستند که به عنوان یک مسلمان در دنیای پر زرق و برق فوتبال خود نمایی می کنند و احساس غرور عجیبی از اعتقادشان به این دین دارند.
. . . بقیه در ادامه مطلب علیرضا منادی گفت: فارغ حصیلان ی عموما عملکرد و کارایی که باید داشته باشند را ندارند و توانایی حل مشکلاتی که در جامعه وجود دارد را ندارند؛ بنابراین نوآوری حلقه گمشده آموزش عالی کشور است. به غیر از یک دل پ ر ندارند
به جز یک مشت خا تر ندارند
اگر سر داشتی عاشق نبودی
سپیداران عاشق سر ندارند

#سیدحبیب_نظاری

من پنج خصلت را از بچه ها دوست دارم: 1- بچه ها گریه می کنند،خواسته هایشان را با گریه بیان می کنند.(تخلیه می کنند) 2- بچه ها با خاک بازی می کنند .(بی ریا و خاکی هستند) 3- بچه ها با هم دعوا می کنند ، ولی از هم کینه ای ندارند.(زود آشتی می کنند) 4- بچه ها ذخیره اندوزی ندارند.(غصه فردا را نمی خورند) 5- بچه ها هم آباد می کنند و هم اب می کنند.(وابستگی ندارن. ایرنا نوشت: سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت:برای شرکت در انتخابات به همراه داشتن شناسنامه و شماره ملی ا امی است و افرادی که شماره ملی ندارند یا به خاطر ندارند از طریق تماس تلفنی در سراسر کشور با شماره 66707131-021اقدام کنند. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جناح های نشان دادند که دیگر کشش مسئولیت پذیری رس های انقلاب را ندارند. نایب رئیس فرا یون فرش مجلس شورای ی گفت: تولیدکنندگان و بافندگان از تجارت فرش سودی نبرده و به همین علت از گردونه خارج شده اند و دیگر میلی به ادامه فعالیت ندارند. آرزوی هر مسلمانی رفتن به این سفر پر رمز و راز و معنوی است. سفری که با همه سفرهای دیگر ما فرق اساسی دارد. اول از همه از دنیای روز مره و معمول مان با همه گرفتاری ها ، دغدغه ها، و حساب و کتاب هایش جدا می شویم و چیزی نزدیک به یک ماه را در فضایی دیگر، دنیایی دیگر و تجربه های دیگر می گذرانیم. آنچه شما باید در این سفر معنوی به آن توجه داشته باشی. کمیته داوران فدراسیون فوتبال بر اساس آ ین تغییرات و اصلاحات قوانین و دستورالعملهای کمیته داوران فیفا در رشته فوتسال، آ ین تغییرات و اصلاحات در قوانین و دستورالعملهای فوتسال را اعلام کرد . این قوانین از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران از نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال قابل اجرا بوده و از سال آینده در تمام رده های فوتسال اعمال خواهد شد. برنامه برگزاری مسابقات، آزمون دان و کلاس های ارتقاء داوری سبکهای مختلف کاراته در اسفند ماه اعلام شد. به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، بر این اساس برنامه سبکهای مختلف در اسفند ماه به شرح ذیل است: *آزمون دان یک تا 4 آقایان سبک شین کاراته و یک تا 3 بانوان 15 اسفند ماه در تهران *مسابقات قهرمان ق. سلام. بنا به درخواست شرکت کنندگان در دوره های آموزشی با احترام به این عزیزان (بویژه شرکت کنندگان جدی و کوشای دوره های هفته اخیر در استانهای هرمزگان، بوشهر و خوزستان) برای دسترسی سریع به اطلاعاتی جمع و جور از مهمترین قوانین و مقررات برگزاری مناقصات کشور این فایل را در دسترس علاقمندان میگذارم: اهم قوانین و مقررات برگزاری مناقصات رئیس مجمع جهانی بیداری ی گفت: تمردان یی چون طرحی برای آینده ندارند رجزخوانی های غیرمنطقی می کنند و به جایی نمی رسد چون توان مقابله با مسلمانان را ندارند. تیتر اخبار این روزها در عراق حکایت از جنایات مخوفی بر علیه یان دارد که قلم از گفتنش شرم دارد و بر خود می لرزد .پیش بینی می گردد مسببین این اقدام ددمنشانه راه و روش گروه صهیونیستی را در ایجاد منطقه یهودی به کار گرفته اند .و هدفی جز گوچاندن این گروه ی از عراق ندارند .به نظر می رسد که این گروه ی در آینده برنامه های ون صهیونسیتی در عراق جای. دنی آلوس، م ع باتجربه پاری سن ژرمن، فاش کرد که دیگر از فوتبال بازی لذت نمی برد و از اینکه فرزندانش به فوتبال علاقه ندارند، خوشحال است. هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در یمن اعلام کرد 17 میلیون یمنی دیگر توانایی تامین غذای خود را ندارند و هفت میلیون نفر دیگر نیز در آستانه گرسنگی قرار دارند. طنز جالب و خواندنی از حرف های زن و شوهری مجموعه : مطالب طنز و خنده دار طنز جالب و خواندنی از حرف های زن و شوهری 1- به نظر شما ، چرا ۹۹در صد آقایان از همسرشان می ترسند ؟!
الف ) چون خانوم ها ناخن بلند دارند ولی آقایان ندارند ! ب ) چون خانوم ها کفش پاشنه ۱۵ سانتی دارند ولی آقایان ندارند ! ج ) چون خانوم ها جیغ دل اش دارند ولی آقایان ندارند ! د ). دقت در حرف های کی روش نشان می دهد قوانین فیفا تنها به سود تیم های حرفه ای دنیا و برای پول پارو آنها ساخته شده است. رو مه شهروند نوشت: مریم در کودکی زمین خورده و چشم هایش تا به تا شده، او نمی داند با یک جراحی ساده خوب می شود معلم های روستا پول بنزین ندارند که با موتورشان به شهر برگردند. ک دای انتخابات ریاست جمهوری گفت:من حرف مردم، فرهنگیان و کارگران را می زنم، چرا صندوق فرهنگیان را به یغما بردید؟ مردم دیگر خسته شدند و ظرفیت اخبار را ندارند، باید زمینه فساد را از بین برد. راه و شهرسازی گفت: شهر تهران مکانی برای رفت و آمد افراد نیست بلکه برای خودروها ساخته شده است و شهروند در آن جایی ندارد، چه برسد به ن و ک ن. از بودنت میترسم

از اینجایی که ایستاده ای

جایی که نامش درمختصات رویاهای من مرکز نیست

اما از وقتی تو آنجایی

آن جا هم یک نقطه با معناست

تو معنایش هستی

درست گفتم "از بودنت میترسم "

بودنت عادت به نقطه ایست که نقطه من نیست

الفت با جایی است که مرکز نیست

در واقع می ترسم از این تغییر مختصا. ک دای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم دیگر ظرفیت و آمادگی شنیدن اخبار فساد را ندارند و معتقدند می شود ساختارهایی را شکل داد که در شان ت ی باشد. محمدعلی مددی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: برخی دلواپسان مذاکرات هسته ای را کاسبان تحریم، بحران و گرانی دانست و گفت: این آقایان مشکل مالی ندارند، حقوق های آنچنانی می گیرند، با استفاده از رابطه برای فرزندانشان کار دست و پا می کنند، اجاره نشین نیستند و درد مردم را نمی دانند به همین دلیل سعی دارند مذاکرات هسته ای را ت یب کنند تا از این طریق حرفی برای گفتن داشته باشند. اسفندیار رحیم گفت: محمود و حمید بقایی هیچ کدام رقیبی ندارند. با رقابتی که کفش های چینی و ترک با ایرانی ها دارند، شاید تا چند سال آینده، دیگر جایی برای کفش های تولید داخل در بازار باقی نماند؛ این درحالی است که به بازار هم حال و روز خوبی ندارند و چند سالی است از روزهای بی تحرکی و رکود بازار حکایت می کنند؛ آن هم با وجود اینکه چیزی تا پایان سال نمانده و در بازار باید جایی برای سوزن انداختن نباشد. لیست بازیکنان تیم ملی ایران برای دو بازی برابر کره و در حالی تکمیل شد که برخی باشگاه ها هیچ ای در این لیست ندارند. همشهری آنلاین: اسفندیار رحیم گفت: محمود و حمید بقایی هیچ کدام رقیبی ندارند. ژانر دفاع مقدس طبیعتاً سرمایه اش را برنمی گرداند. الان تلویزیون هم به آن نمی پردازد. این ها در موقعیت فعلی جامعه درآمد ندارند و ی هم نیست که مثلاً سرمایه گذار بگوید من یک میلیارد می گذارم و ساخته می شود. این ها موضوعاتی هستند که مردم توقع ندارند بابت شان پول بدهند و در سینما ببینند کارشناس اقتصادی گفت:صنعت طلا و جواهر صنعت بسیار قوی است که می توانست خیلی بهتر و بیستر از این در خدمت جامعه قرار گیرد،البته امیدواریم با حمایت های بیشتر به جایگاه اصلی خود برسد. بخش قابل توجهی از روستاهای حوزه انتخ ه ام آب شرب ندارند و مردم در گرمای بالای 50 درجه با مشکل قطعی آب دست و پنجه نرم می کنند. شرق به نقل از اقتصاد نوشت:مشکلی که وجود دارد این است که بخش بزرگی از این بد اران وثایق کافی ندارند، در عین حال دارایی کافی هم ندارند؛. عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت:تیم های عربستانی ها تمدن و فرهنگى ندارند و به همین دلیل دست به انجام حرکات زشت مى زنند. من پنج خصلت را از بچه ها دوست دارم:

الف- بچه ها گریه می کنند،خواسته هایشان را با گریه بیان می کنند.(تخلیه می کنند)

ب- بچه ها با خاک بازی می کنند .(بی ریا و خاکی هستند)

ج- بچه ها با هم دعوا می کنند ، ولی از هم کینه ای ندارند.(زود آشتی می کنند)

د- بچه ها ذخیره اندوزی ندارند.(غصه فردا را نمی خورند)

ه- بچه ها هم آباد م. ... تا حالا شده فکر کنی اگه بچه ها تو این دنیا نبودن چه قدر دنیا خالی و تلخ بود؟ بچه ها با اون دستای کوچولوشن با اون چشمای معصومشون و اون دنیای رنگارنگشون دل آدمو خال می کنند از تمام بدیها، دشمنیها و دردها. کافیه همراهشون بشی، باهاشون بازی کنی جیغ بزنی و بالا و پایین بپری ... کاش دنیای آدم بزرگها هم مثل دنیای بچه ها بود...