بارانا گلی

به نقل از خبرگزاریها در مورد بارانا گلی : این شب ها براى ضبط کار مى ریم استودیو # من و بارانا و مامان اکى -مادر بارانا- # ب اشکان مهرى -دوست هنرمندم- هم همراه ما اومد ### واسه دل ب از من پى یک بهونه بودى # تو منو زدى ش تى شبى که دیوونه بودى پ.ن:اشکان مهری یکی از بازیگران تئاتر "ردپای صورتی" و دستیار تدوینگری خانم مستانه مهاجر در سینمایی "رژیم طلایی" هستن[لبخند] مامان نسیم عکاس بود.... بابا بنی هم که خواننده است..... حالا به نظر شما بارانا گلی چیکاره میشه.؟؟؟؟ یا دوس دارید چیکاره بشه.؟؟؟؟ من خودم دوس دارم بارانا بازیگر بشه.آخه اینجوری همیشه میتونم ببینمشو ازش خبر داشته باشم.. البته شایدم نوازندگی روادامه بده یه موزیستین حرفه ای بشه.. بنیامین تازه ترین پست اینستاگرام خود را به تصویری از دخترش بارانا در حال دعا برای مادر اختصاص داد. ین ع ها دیرزو به طور همزمان در اینستاگرام بنیامین و دوستانش برای سو رایز دوست داران بنیامین و بارانا منتشر شد: اینستاگرام بنیامین بهادری barana,barana,barana اینستاگرام بارانا بهادری اینستاگرام فرید احمدی(شاعر تمام آهنگ های بنیامین) نگات حال منو خوب مى کنه اینستاگرام سلیم احمدی(مدیر برنامه بنیامین بهادری) آهاى دختر آشوب اینستاگرام مسعود داعی(مدیر وب هواداران بنیامین بهادری) مثل لیلى توى پاییز بنیامین بهادری در چهارمین سال درگذشت همسرش، از او یاد کرد. علیرضا بیرانوند و فرزندانش بارانا و طا ها و وش بعد از بازگشت از روسیه در فرودگاه حضور داشتند. «بنیامین» اشک مردم را درآورد مخاطبین نسبت به حضور بنیامین خواننده پاپ و دخترش بارانا در ویژه برنامه نوروزی «کلاه قرمزی» واکنش های متفاوتی داشتند. با حضور بنیامین و بارانا در«کلاه قرمزی» برنامه ای متفاوت برای سازندگان این مجموعه پرطرفدار رقم خورد. بسیاری از کاربران خبرآنلاین، بعد از انتشار خبر این اتفاق با تشکر از دست اندرکاران این برنامه نوشتند که لالایی که بنیامین در این برنامه خوانده اشک آن ها را در آورده است. بنیامین بهادری با انتشار ع ی از دخترش بارانا در صفحه اینستاگرام خود، آن را بهترین ع یک ماه گذشته اش دانست. فکر من مثل تو درگیره ... فکر تو مثل من آشوبه ... عاشقی سخته تو این اوضاع .... اما واسه هردومون خوبه .... + یاد روزای قشنگم با نفس افتادم ... یاد آهن بهنامو نگاهایی که فقط مادوتا میفهمیدیم یعنی چی ....یادش بخیر ! نفس .... بهنام .. علی ... عسل ... کافه هنر ... رز قرمز ...گریه ... بنیامین و بارانا ... گردنبند ماه شهریور ... بابک ... یادش بخیر!
ئیواره ی پایز

ئیواره یه و

گڤه ی (با) دی..

هه ور ئاسمانی گرتووه

ئێواره یه و

داری پایز ئاهه نگی مردن ئه گیڕی..

گه لا سه رچوپیی گرتووه

ئیواره یه و

منی ته نیا له ناو کومه لی تارمایی ریبوارانا..

له سه رمانا.. ئه له رزم و

هه ن ئه نیم به ژیر بالی ره هیله و شه سته بارانا

ئیواره .
ئیواره ی پایز

ئیواره یه و

گڤه ی (با) دی..

هه ور ئاسمانی گرتووه

ئێواره یه و

داری پایز ئاهه نگی مردن ئه گیڕی..

گه لا سه رچوپیی گرتووه

ئیواره یه و

منی ته نیا له ناو کومه لی تارمایی ریبوارانا..

له سه رمانا.. ئه له رزم و

هه ن ئه نیم به ژیر بالی ره هیله و شه سته بارانا

ئیواره . سلام به همه ی دوستان عزیز ممنون که به وبم سرزدید و در نظرسنجی وبلاگ شرکت کردید. نتایج نظرسنجی رو اعلام میکنم و ممنون میشم در نظرسنجی جدیدی که قرار دادم شرکت کنید و به دوستانتون اطلاع بدین ممنون از حضورتون ملینا دختر شادمهر عقیلی با 17 رای بارانا دختر بنیامین بهادری با 3 رای ارشان پسر احسان خواجه ی با 2 رای آرتا پسر بابک جهان بخش با 1 را. متولد:18شهریور 1362در تهران زمینه فعالیت:خواننده- آهنگساز - شاعر در ۲۹ آذر ۱۳۹۲ بنیامین بهادری در حال رانندگی در یکی از وجی های اتوبان همت دچار سانحه تصادفی شد. در این سانحه رانندگی آسیبی به بنیامین بهادری و دختر ۳ ساله اش" بارانا " وارد نشد اما نسیم حشمتی همسر وی که پشت فرمان ماشین بود جان خود را از دست داد. بعد از مرگ نسیم، بنیامین به یاد او آهنگی با عنوان "یه خونه" را اجرا کرد که اسم نسیم در آن به کار برده شده است: "آی نسیم، آهای نسیم، نگو که دیگه به هم نمی رسیم". آلبوم شناسی:بنیامین85-بنیامین88-بنیامین93 اینا که ع ه اقا ارمینه گله ی نیست نشناسش داداشه گلمو اینارو گذاشتم که شایعه قهر ارمین رضاهم تموم بشه اینجاهم که داره موهای نداشتشو میزنه خب حالا میریم سراغه ع ه بابک جهانبخش با کته خوشگلش که در کنسرت دبی پوشیده بود اینم گذاشتم برای اینکه یادی کنیم از نسیم حشمتی همسره بنیامین بهادری خدارحمتش کنه برای شادی روحشون صلوات بفرستین که باباراناجون ع گرفته بیچاره بارانا خدابهش صبر بده اینم ع ه میلاد باران این جیگرم که محمدرضا شرخانلو ه در جدیدشه بابای فردا نظرسنجی دارم هرکی شرکت نکنه باهاش قهل میکنم اینو که میگم آ ین روزمه اینجام یعنی : یک سال نیستم... یک سااااااااال خیلی نیست ولی اونقدی هست که بشه برا کنکور گرم کرد یاد seyed افتادم آقا شاید یه سال دیگه که اومدم اینروزا یادم بیفته : حیوون که بیخود اسمشو نذاشتن حیوون... خصوصا اگه فضولم باشه (روی اینا کم.....) من میکنم روشونو کمااااااااا ... خدا فرصت میخوام قدرتم میخوام هااااا سید محمد عراقی. لیگ جهانی والیبال. جام جهانی. بنیامین. بارانا. خواهریم(انیس). فرهاد. نواب فر. سما. کوثر. اسما. فرناز. چمیدونم دیگه... دختر زهرا و شماره 8 که نداشتیم اینا یادم میمونه تاجایی که هروقت دلم واسه این روزای نازنین تنگ شد و اومدم و اوهو... زدم زیر گریه چرا؟ خنده ع ای یادگاری دوستان عزیزم لطفا نظر فراموش نشه:-) سیروان http://www.uplooder.net/ بنیامین و دخترش بارانا http://www.uplooder.net/ http://www.uplooder.net/ زانکو چاوشی http://www.uplooder.net/ فرزاد فرزین http://www.uplooder.net/ زانیار http://www.uplooder.net/ مازیار فلاحی http://www.uplooder.net/ محسن یگانه http://www.uplooder.net/ سیروان http://www.uplooder.net/ بنیامین و محمد موجرلو http://www.uplooder.net/ بنیامین و علیرضا میرآقا http://www.uplooder.net/ http://www.uplooder.net/ http://www.uplooder.net/ بنیامین و گروهش http://www.uplooder.net/ http://www.uplooder.net/ احسان و ارشان خواجه ی http://www.uplooder.net/ بابک جهانبخش و محسن شیرالی http://www.uplooder.net/
نیامین بهادری در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۲ بنیامین بهادری در حال رانندگی در یکی از وجی های اتوبان همت دچار سانحه تصادفی شد. در این سانحه رانندگی آسیبی به بنیامین بهادری و دختر ۲ ساله اش" بارانا " وارد نشد اما نسیم حشمتی همسر وی که پشت فرمان ماشین بود جان خود را به علت خونریزی مغزی از دست داد. نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری آخه چیکارت کنم که نظرنمیدی نمونه های طراحی لوگو

مرکز پژوهشهای مدیریتی افق

واحد برش شرکت نوین چوب

شرکت نصاب سازه ورد
واحد فرهنگی مسجد جواد الائمه علیه السلام

شرکت فرهنگی باغ فرهنگ
شهید پروران گمنام
کانال تلگرامی رضا علیه السلام
کانال مداحی انقل
کیف و کفش میلانو
سالن زیبایی بارانا ع های جدید هنرمندان مشهور و فرزندانشان آرشان پسر احسان خواجه ی ع های جدید هنرمندان مشهور و فرزندانشان آروین و حنا دوقلوهای مجید صالحی ع های جدید هنرمندان مشهور و فرزندانشان جشن 6 ماهگی تیارا دختر رضا صادقی ع های جدید هنرمندان مشهور و فرزندانشان حنا دختر ترانه علیدوستی در آغوش پدربزرگش(حمید علیدوستی) ع های جدید هنرمندان مشهور و فرزندانشان بارانا دختر بنیامین بهادری شب ها تا دیر وقت خانواده ارنست مى بینه خیلى هم پیگیر ع های جدید هنرمندان مشهور و فرزندانشان آرش مجیدی و دخترش میشا در حال کوهنوردی ع های جدید هنرمندان مشهور و فرزندانشان کامبیز دیرباز و دخترش نیاز ع های جدید هنرمندان مشهور و فرزندانشان تولد پناه دختر شاهرخ است ی اخبار مرتبط: حاشیه های تور اروپا و حضور «بارانا» روی استیج در گفتگو با خواننده «هفته عشق ایرانی» بنیامین: بمب گذاری در کنسرت وین بیشتر شبیه لوس بازی بود موسیقی ما - بنیامین و گروهش امروز به تهران رسیده اند؛ بعد از یک تور موفق به نام «هفته عشق ایرانی» که هفته گذشته از هامبورگ آغاز شد و فردا با کنسرت تهران در جشنواره موسیقی به پایان می رسد. بنیامین و گروهش تصمیم گرفته بودند درباره این تور تا یکی دو روز مانده به پرواز به آلمان سکوت کنند؛ سکوتی که در این گونه موارد، ضروری به نظر می رسد. البته که «موسیقی ما» خبر این تور را زودتر به دست آورده و منتشر کرده بود.

بخش اروپایی این تور از هامبورگ آغاز شد، به وین رسید و در لندن تمام شد. در این میان و در حین برگزاری کنسرت دوم در وین، خبر قطع کنسرت در میانه اجرا به دلیل احتمال بمب گذاری در سالن هم منتشر شد که به رسانه های داخلی هم راه یافت.

پس از برگزاری آ ین کنسرت اروپا در لندن، با «بنیامین» که در هتل مشغول استراحت بود، حدود یک ساعت گفتگو کردیم. در این گفتگو که به صحبت های جالبی انجامید، هم درباره متن و حاشیه این تور حرف زدیم و هم بحث به موقعیت «مرتضی پاشایی» در خارج از کشور کشید و هم موقعیتی که «بنیامین» در بیش از یک سال گذشته، تجربه کرده و عزیزانی که از دست داده.

فعلاً بخش های خبری ترِ این گفتگو را می خوانید و در فاصله زمانی ، بقیه صحبت های بنیامین را...
* حدود یکی دو ماه پیش در صفحه اینستاگرام شما پوستری از اجرای «شب عشق در وین» منتشر شد. پیش از آن، درباره تور اروپا صحبتی نکرده بودید. این تور کِی به شما پیشنهاد و نهایتاً قطعی شد؟ نزدیک ١٥ ماه است که برای این تور برنامه داشتیم اما هربار به دلایل وقوع حوادثی، این موضوع به تعویق افتاد. نهایتاً این تور با این زمان بندی، حدود ٥ تا ٦ ماه پیش قطعی شد. حدود ٣ ماه پیش ای تور انتخاب شد و تقسیم بندی ها اتفاق افتاد و حدود دو ماه پیش هم که خودمان اعلام کردیم.
* در این تور، «بارانا» هم قرار بود همراه شما باشد و در تصاویر هامبورگ هم او حضور دارد. هرچند با توجه به ع هایی که از شما در وین و لندن منتشر شد، به نظر می رسید «بارانا» همراه تان نیست. «بارانا» هم در هامبورگ همراه مان بود و هم در وین. بعد از وین، صلاح دانستیم که به ایران برگردد و در اجرای لندن همراه ما نباشد. هم خسته شده بود و هم شرایط طوری بود که فکر کردیم اگر با «مامان اکی» [مادر همسر بنیامین] به تهران برگردد، بهتر است.
* نقش «بارانا» در این کنسرت ها چه بود؟ در سالن حضور داشت یا روی سن هم می آمد؟ «بارانا» در سالن حضور داشت. خودش علاقه مند هست که بیاید روی سن، ولی حقیقتاً من فکر می کنم برای این ماجرا به آمادگی های بیشتری نیاز دارد. من هم دوست ندارم از بلیتِ این موقعیت استفاده کنم تا زمانی که آن آمادگی لازم را ب کند. این ماجرا، بزنگاهی دارد که اگر آن را بفهمم، از این حس جلوگیری نمی کنم. در این تور او رو به روی من می نشست و نقش همخوان داشت. «بارانا» تقریباً همه آهنگ ها را حفظ است.
* به نظر می رسد در این کنسرت ها هم یاد «مرتضی پاشایی» را زنده نگه داشتید. موقعیت او در جامعه ایرانی خارج از کشور چگونه است؟ نمودش در این کنسرت ها چه بود؟ بله. موقعیت «مرتضی» عالی است، عالی، عالی... موقعیتی که حول و حوش مرتضی در داخل و خارج کشور ایجاد شده، طوری است که می توانم بگویم در تاریخ موسیقی پاپ ما بی نظیر است. هرچند که متأسفانه من خودم از رفتار عموم همراهان مرتضی (هم انی که وابسته ی نَسَبی او هستند و هم دوستان و رفقا و همکارانش) برآورد خیلی مثبت و آنچنانی نمی بینم و به نظرم این رفتارها از سلیقه و خواسته خودش فاصله دارد. نمی خواهم هیچ مسأله منفی را مطرح کنم؛ جز اینکه خود «مرتضی» سلیقه اش بالاتر از این بود. یعنی اگر قرار بود در این شرایط، خودش برای آینده خودش تصمیم بگیرد، کارها سطح خیلی بهتری داشت. اگر یک متن رسمی می نوشت و منتشر می کرد، خیلی جلوتر و بهتر از موقعیت امروز بود. با این حال، «مرتضی پاشایی» دارد به یک اتفاق بی نظیر در کل تاریخ موسیقی پاپ ایرانی تبدیل می شود. حتی تحلیل گران غیرایرانی و غربی هم روی این موضوع، تحلیل ها و مطالب جالبی نوشته اند که هرچه می گذرد، این موضوع بیشتر جا می افتد. هیچ عاملی به اندازه «خدای مرتضی» و «خود مرتضی» در این موقعیت نقش ندارند.
* خب برسیم به کنسرت ها. از هامبورگ شروع کنیم و فضای کنسرت. جمعیتی که حاضر بود، قطعاتی که بیشتر مورد توجه قرار گرفت و نکات دیگر... دو سال پیش که برای کنسرت به هامبورگ آمدیم، کنسرت خیلی موفقی بود. آن بار هم شروع کنسرت هایمان بود. این دفعه هم همین طور. استقبال خیلی خوب بود. کنسرت هم خیلی کنسرت خوبی شد. ما در هامبورگ، امکانات بیشتری هم داشتیم؛ از جمله بک پروجکشن که تصاویر «مرتضی» را موقع خواندن آهنگ «یکی هست» پخش می کرد و خیلی روی مردم تأثیرگذار بود.
* کنسرت وین هم دومین شب بود که حاشیه هایی از جمله خبر بمب گذاری در سالن هم داشت. کنسرت وین هم همین طور. استقبال خوب بود. عالی نبود، ولی به نسبت جمعیت ایرانی های آنجا، خیلی خوب بود. ولی من هم اصلاً شهر وین را نمی شناختم. ظاهراً ایرانی های مقیم وین و کلاً اتریش با جمع ایرانی های مقیم آلمان، کمی متفاوت اند؛ هم از جهت تعداد و هم از جهت انسجام. کنسرت خیلی عالی شروع شد. حالا هایش هست که منتشر خواهد شد. ما 14 قطعه اجرا کردیم که از ما خواستند به عنوان زمان استراحت، توقف کوتاهی در کنسرت داشته باشیم. اول متوجه نبودیم که داستان چیست.
* وقتی گفتند آنتراکت بدهید، به شما گفتند که داستان از چه قرار است؟ نه. از ما واقعاً خواستند بنا به رسم کنسرت های وین که طولانی است و در نیمه برنامه، یک وقفه در نظر می گیرند، آنتراکت داشته باشیم که هم گروه استراحت کند و هم مردم. ما که به بک استیج رفتیم، گفتند که پلیس آمده. تعداد خیلی خیلی خیلی زیادی پلیس در سالن جمع شده بود. گفتند از تلفن عمومی تماس گرفته اند با مرکز پلیس و خبر داده اند که در این سالن احتمال بمب گذاری هست.
* یعنی یک نفر وسط کنسرت با پلیس تماس می گیرد که اینجا احیاناً مشکوک به بمب گذاری است؟ تقریباً چنین چیزی. من جزئیات را از پلیس نپرسیدم که داستان چه بوده دقیقاً. بعد، از مردم خواستند که سالن را ترک کنند تا بتوانند موضوع را چک کنند. ولی قوانین شان در این زمینه خیلی پیچیده است؛ البته به نظر خودشان ضروری و منطقی است تا امنیت به صورت کامل تأمین شود. ولی من می توانم بگویم این قدر داستان را پیچیده د که به نظرم لوس می آمد. من فکر می کنم اگر این داستان در ایران پیش می آمد، این برنامه ادامه پیدا می کرد. یعنی با هوشی که پلیس های ما دارند، متوجه می شدند که این کار، نامردی و دشمنی است و می خواهند مردم را ناراحت کنند. یا اختلافات بین برنامه گذارها بوده که البته این موضوع هم مطرح شد. هرچند من بر این موضوع صحه نمی گذارم، چون مطمئن نیستم.
* و چه شد که بیرون سالن م د و خو د؟ به هرحال عدو شود سبب خیر، اگر خدا خواهد. این قدر پلیس ها طول دادند که ما پیشنهاد دادیم در بیرون سالن آهنگ های پایانی را با مردم بخوانیم. گیتار را برداشتیم و ترومپت علیرضا میرآقا را و چند آهنگ را با مردم جمع خوانی کردیم که خیلی هم اتفاق بدیع و بکری از آب در آمد.
* با این مشکلی نداشتند که بیرون سالن بخوانید؟ هم از لحاظ قوانین می گویم و هم از این بابت که اگر احتمال بمب گذاری جدی بود، باید منطقه تا یک شعاعی خالی از جمعیت باشد. خیلی با آنها صحبت کردیم. آقای «رضا نوری» که تور اروپا را برنامه ریزی کرده بود و ما را همراهی می کرد، همراه با سلیم احمدی خیلی با فرماندهان پلیس صحبت د و موضوع را توضیح دادند؛ ولی آنها به ادامه برنامه رضایت ندادند و نهایتاً قرار شد زمان محدودی در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم با یک جمع خوانی از مردم خداحافظی کنیم. با این حال، مردم حدود یک ساعت معطل مانده بودند که ادامه برنامه چه می شود. نهایتاً 5 دقیقه وقت دادند که با اشاره و پلیز و لطفاً توانستیم 10 دقیقه وقت بگیریم که اتفاق ویژه ای هم افتاد و لحظات فوق العاده ای ثبت شد.
* و اجازه دادند که همان اطراف سالن بمانید؟ از واژه «لوس » به همین دلیل استفاده . سالن را یک ساعت بالا و پایین د. یک ماشین بی سرنشین آن اطراف بود که آن را هم چک د. می گویم اگر پلیس خودمان بود، یا اجازه می دادند برنامه ادامه پیدا کند یا می گفتند بمبی در کار است. بعد که سالن خالی شد و همه جوانب را بررسی د، متوجه شدند که بمبی هم در کار نیست. اما آن 10-12 دقیقه جمع خوانیِ بیرونِ سالن این قدر حس بی نظیری داشت که من تا به امروز شبیه آن را تجربه نکرده بودم و نمی دانم که از این پس هم تجربه خواهم کرد یا نه.
* راستی این دومین باری است که حاشیه ای از این دست برای کنسرت های تو پیش آمده. یادم هست در تور امریکای شمالی ات که ٦ سال پیش برگزار شد هم اتفاق مشابهی افتاد. بله، در نیویورک بود که اجازه برگزاری کنسرت در یک سالن را ندادند و البته سریعاً یک سالن جایگزین پیدا کردیم.
* یادم است که آن کنسرت، سیزدهمین کنسرتت بود. دقیقاً و جالب اینکه کنسرت وین هم شب ١٣ فوریه برگزار شد! بنیامین و بارانا در «هفته عشق ایرانی» 1422803427655_555.jpg بنیامین بهادری (خواننده ی مطرح موسیقی پاپ) از 25 تا 29 بهمن ماه «هفته ی عشق ایرانی» را از لندن تا تهران برگزار می کند. به گزارش خبرنگار بخش موسیقی ایسنا، بهادری درباره ی تازه ترین فعالیت های موسیقایی اش، توضیح داد: 14 فوریه مصادف با 25 بهمن ماه، کنسرتی برای ایرانیان مقیم لندن خواهیم داشت. همچنین 29 بهمن ماه کنسرتی را در برج میلاد، در دو سانس و در قالب جشنواه ی موسیقی فجر برگزار خواهیم کرد. او درباره ی انتخاب عنوان «هفته ی عشق ایرانی» برای این اجراها، گفت: کنسرتی که در لندن داریم، به صورت کاملا اتفاقی همزمان با «روز عشق» برای اروپایی ها است و اجرای تهران هم با روز «سپندارمزگان» متقارن شده است. به همین دلیل فکر کردیم، بهتر است، از این موضوع به عنوان یک فرصت استفاده کنیم و در کنسرت لندن با اجرای برنامه ای خاص به معرفی فرهنگ ایران بپردازیم. در همین راستا عنوان «هفته ی عشق ایرانی» انتخاب شد. این خواننده تأکید کرد: ما می توانیم از رسم و رسوم غربی ها و چیزی که صرفا متعلق به فرهنگ آن ها است، تقلید نکنیم، زیرا ما نمونه های زیباتر آن ها را در خانه ی خودمان داریم. پس لازم نیست، فرهنگ غریبه ها را از آن ها وام بگیریم. وی ادامه داد: من در سال 1391 هم به مناسبت «سپندارمزگان» قطعه ای را با مضمون عاشقانه منتشر و سال بعد از آن، موزیک ویدیوی این قطعه منتشر شد. این خواننده ی پاپ تأکید کرد: فکر می کنم، این موضوع خیلی مهم است، زیرا به فرهنگ ما بازمی گردد. از نظر من، این موضوع مثل قیمت طلا و ارز در زندگی مردم تأثیرگذار است و باید درباره ی آن فکر کرد. بنیامین بهادری همچنین به حضور دخترش (بارانا) در کنسرت لندن نیز اشاره و اظهار کرد: خوشبختانه ویزای دخترم به دست مان رسیده و او در لندن، در کنار ما خواهد بود. این خواننده در ادامه ی سخنانش از تأسیس شرکت «بنیامین موزیک» خبر داد و افزود: از این پس، تمام کنسرت های گروه «بنیامین» از طریق این شرکت برگزار می شود و تمام اعضای گروه در آن سهم دارند. جشن «سپندارمزگان» یکی از آیین های ایرانیان در گذشته و بهانه ای برای گرامیداشت مقام ن بوده است. میرجلال الدین کزازی در این باره اعتقاد دارد که اگر مردم جهان با زیبایی این جشن آشنا می شدند، به جای روزی موسوم به « » این جشن را گرامی می داشتند. این درباره ی آیین های باستانی برای جشن سپندارمزگان نیز گفته است: در این روز، مردان ایرانی بر خود بایسته می دانستند که بیش از روزهای دیگر، به شیوه ای نمادین، ن خود را گرامی بدارند، در کارهای خانه به ن یاری کنند یا می کوشیدند که ارمغانی ارزنده به ن خود پیشکش کنند تا آن ها شادمان شوند. این کوشش به گونه ای بوده که هر مرد می خواسته، بهترین ارمغان را به زن خود بدهد. در این روز، در بخش هایی از ایران که هوا گرم می شد، برخی مردان به کوه می رفتند و با تلاش زیاد، از یخچال های نهفته در کوه، یخ و برف می آوردند تا بانوی شان بتواند آبی خنک و گوارا بنوشد. در برخی کشورها، جشنی شبیه «سپندارمزگان» البته با پیشینه و قدمتی ضعیف تر با نام « » وجود دارد که در چند سال اخیر، در میان برخی جوانان ایرانی نیز به آن توجه می شود. مسعود قنبری - پژوهشگر - با بیان این که جشن « » یک جشن فرهنگی و دمندانه نیست، درباره ی این روز گفته است: در جشن « » ارزش زن از نظر پیوند خونی مانند مادر و فرزند یا پیوند عاطفی مثل زن و شوهر، مد نظر نیست، بلکه حتی به دوستی ای گفته می شود که امکان دارد نامشروع هم باشد. به گفته ی او، غربی ها رویه ی جشن را از ایرانیان باستان گرفته اند و آن را به گونه ای دیگر ترویج کرده اند. در حالی که در فرهنگ اصیل ایرانیان، این پیوند با عناوین همسر، مادر، دختر و نامزد مد نظر بوده است. به گزارش ایسنا، بنیامین بهادری پیش از این، در زمینه ی کارهای مناسبتی، آثار پرمخاطبی را اجرا کرده است. او در سال 1384 آلبومی را با اشعاری مذهبی و در وصف حسین (ع) و اهل بیت ایشان که توسط فرید احمدی سروده شده بود، عرضه کرد که تا امروز جزو پرمخاطب ترین ترانه های مناسبتی است. او در دو مرحله، در ایی مانند کلن، لندن، استکهلم، آمستردام و هامبورگ و همچنین در استرالیا، تاجی تان، ما ی و دبی کنسرت اجرا کرده است. خنده هاتو نگیر از من
ای بهونه واسه موندن تا بپیچه عطر گلها عزیزم تو خونه ی من.. ******* عجب روز سیاهى بود، گم صدایت را
ندیدم بعد از آن دیگر طلوع شانه هایت را
دو چشمانت دو ماهى بود در تُنگ خیال من
ولى آ گریزاندى دو ماهى رهایت را
و شاید دست هاشان تشنه تر بود از نگاه من
سراب جاده ها بردند با خود ردّ پایت را
چه بى تابانه خود را از تو پُر مى خواستم اما
نگاهم هر کجا گردید خالى دید جایت را
مسافر در غیاب تو حضورت گرم تر مى شد
مرورى داشتم هر روز داغ ماجرایت را 92/9/29 "امروز درست یک ساله که از بهشت خدا به بارانا و بنیامین لبخند میزنی" حبیب لیس یعدله حبیب "عشق من که دنیا دیگه مثل اونو نداره" و ما لسواه فی قلبی نصیب "و در قلبم ی جز او سهمی نداره" حبیب غاب عن عینی و جسمی "اگر چه عشقم از جشم و چسمم دور شده" و عن قلبی حبیبی لایغیب "ولی از قلبم هرگز محو نخواهد شد" **************************** گل خوش بوی بهشت تا همیشه در دل و جان و قلب مایی روحت شاد نسیم بانوی زیبا منبع عصرخبر: بنیامین بهادری خواننده ی موسیقی پاپ کشورمان در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران متولد شد.

وی از کودکی علاقه بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. ۱۶ ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد در سن ۱۹ سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه ای به مداحی می پرداخت و سپس به صورت حرفه ای آهنگ سازی را شروع کرد در این مدت در چند.

این هوای بهارم بلاتکلیـــــــفه ها !یه دقه باروووون ، یه دقه آفتاب ...


هی فلانی
اگه برای بدست آوردن ی داری میدویی
آروم بدو..... آروم تر!!!!
شایدیکی برای بدست آوردن تو؛ داره میدوه.
من که سرجام یه مدت وایستادم اصلا هیچ کی رد نشده ازاین محدوده؛ حالاموندم وایستم یابدووم....
اصلا یه وضعیتیه ها!!!!

دقت کردین یه نوع کرم هم داریم تو وجودمون که معمولا آ شب فعال میشه و هدفش مرور تک تک غم ها، خاطره ها و دیوونه بازیاتونه و تا حس داغونت نکنه دی اکتیو نمیشه..!!:
"این واسه سارا که موقعـــ خواب انقدیاد مخاطب خاصش می افته و چرت و پرت میگه که آدم کلن تو فکر هیشکی ام نباشه بالا ه یکیو پیدا می کنه یادش کنه "
نان خامه ای با سس شکلات
+پ ن 1 : من اگه نون خامه ای بودم جواب هیشکیو نمیدادم ،
تازه اونم با شکلات اضافه
^_^


طالع رنگی رنگی هـــــ هفته ی پیش رو
حتمن بخونید باحاله


+ پ .ن2 :دلم مسنجر میـــــــــــــ خواد :/


+پ .ن 3:فردا ، کبیر منتظرم ببینمتون یکی یدونه بزنم تو سرتون رفقای بیـــ معرقت !

پ.ن 4 : آهنگ جدید بنیامین به مناسبت تولد دخترش بارانا
عشق ، احساسهــــ
"ریتمش خاصه ،باحاله ، ی جوراییهـــــــ "

+اگ می تونستی یکی از اشیا جادوییه تو ا و کارتونا رو داشته باشی ، انتخابت ؟
خودم :"ساعت برنارد"

تا بعـــــــــــــد :) پلکان هفده وقتی بنان شعر من آواز می شود چشمان تو الهه ای از ناز می شود این ماجرای خیس به پایان نمیرسد دریا که از نگاه تو آغاز می شود فرید احمدی بعده مدتها درس خوندن و استرس و دلهره برای امتحان و اینکه کل تابستون برای علوم پایه گذشت ،احتیاج داشتم برای یه معجزه توو درون خودم وقتی صفحه اینستای بنیامین رو باز داشتم از خوشحالی پس میوفتادم...بالا ه بعده عمری یکی از 3 خواننده مورد علاقه م کنسرت گذاشته و من درگیر درس نیستم گوشی رو گرفتم دستم و به دوستام خبر دادم ...بگذرد که چقد زحمت کشیدم که دوستام قبول پنج شنبه رفیتم خوابگاه ...من و شیما و آیرا با ذوق و شوق شبو گذروندم ومدام آهن بنیامین رو بلند میخوندیم ...صبح هم که کلاس داشتیم با شکور ... من و آیرا که خوابالو سر کلاس نشسته بودیم ولی شیما کلا توو یه فاز دیگه بود،فقط به کنسرت فک میکرد بعد از اینکه رسیدیم چالوس ،رفتیم خونه آیرا جونم و برای شبی که آرزوشو میکردیم آماده شدیم ...کنسرت ساعت 9.30 بو ی ما از ذوق ساعت 8 توو خیابونای شهر میگشتیم...از اونجایی که همه برقای شهر خاموش بودن و تک وتوک چراغ روشن بود،رفتیم جلوی دره اداره برق ...و حالا ع نگیر کی ع بگیر ،با ژستای مختلف کلی مس ه بازی درآوردیم و از خودمون گرفتیم ...بعدش احساس مسئول یا نگهبان اداره داره میاد بیرون که فرار کردیم بدو بدو رفتیم به سمت سینما... دیگه روبه روی سینما جهان نما شلوغ شده بود ...بلیت ها رو دادیم و رو صندلی هامون نشستیم و اونجا هم کلی ع گرفتیم گروه بنیامین با تشویق اومدن و خوده بنیامین با آهنگ هفته عشق اومد روی استیج ...دیگه حال من و دوستام دست خودمون نبود...بیخیال آبرو و متانت شدم و بلند بلندآهنگ ها رو باهاش میخوندیم و کلییییییییییی جیغ میکشیدیم ...تا میتونستیم دستامونو میبردیم بالا و هی هوراااااا میکشیدیم ... بنیامین یه عالمه انرژی به ههمون منتقل کرد ...ما هم هرچه قدر انرژی ذخیره داشتیم به اون انرژی انعکاسی اضافه کردیم تا میتونستیم با ص که بیشتر شبیه جیغ بود تمام آهنگها رو میخوندیم ... عشق احساسه رو دوبار خوند و واقعا هم جو سالن با این آهنگ حرف نداشت ...پرسه و سلطان قلبها هم مثل همیشه عالی بود ...بیشتر آهنگها شاد بود عزیزیممممم ،بنیامین با یه شیطنتی گفت: مازندرانی هم خوش انرژین، هم خوش تیپن ،هم بانظم هستن...کلا ویژگی های خودشو میگفت بعد کنسرت منتظر شدیم که سالن خلوت بشه ...با آیرا و شیما رفتیم کنار استیج ...بچه ها ی گروه داشتن وسایلا رو جمع می ...بهشون گفتیم امشب عالی بود و تشکر کردیم...با آقای داعی حرف زدیم که با بنیامین ع بگیریم که هر چه قدر گفتم قبول نکرد و من و شیما سکه یه پول شدیم ...رفیتم پیشه علی منصوری ...آیرا هم با ذوق گفت میشه باهاتون ع بگیریم ...علی هم گفت من نمیتونم بیام پایین ...ماهم با پروویی تمام رفتیم بالا باهاشون ع انداختیم ...به یادم اومد چقدر تو بین پسرای خط قرمز از نیما خوشم میومد و شخصیتشو دوست داشتم و حالا کنارش ایستاده م و در موده پارسا کوچولو هم باهاشون حرف زدیم ...از اونجایی که من اصلا از رو نمیرم دوباره منتظر موندم که دیدم سلیم احمدی اومد...بعدش با ح مظلومانه ای گفتم : آقای احمدی گفتن: جانم _میشه با آقای بنیامین ع بگیریم . _نه نمیشه _(حالا من وآیرا با شدت بیشتر) آخه ما از شهسوار اومدیم و اینهمه راه و وسط فرجه امتحانی وبعد این همه درس،خواهشا ... _ پس باید یکم منتظر بمونید ... که بعدش صدا اون 3تا شهسواری بیان داخل ...منم بدو بدو شیما که جلوتر بود رو زدم کنار ورفتم جفت بنیامین ایستادم و سه تایی یک عدد ع گرفتیم ...همونطور که از بنیامین تصور می ...جدی و مهربون ...آ شم بهش گفتم بارانا رو یه بوس محکم از طرف من ید...شیما برگشت بهش گفت میشه ازتون تنهایی ع بگیرم ،بعدش از اونجایی که آدمی که هول میشه هر سوتی ازش برمیاد، بلند گفت :ئه شد که ، بنیامین هم با خنده گفت: آخ آخ آخ آ شب من و شیما به این نتیجه رسیدیم که بیش از اندازه خودمونو تخلیه روحی کردیم و هیچ انرژی برامون نمونده انقدری که جیغ کشیدم ،گلوم شدید درد میکنه و صدام در نمیاد...من حتما باید با صدای بلند درس بخونم غصه م گرفته که قراره چطوری با این گلو دردم برای امتحان شنبه هفته بعد درس رو شروع کنم ...برام دعا کنید +یه دنیا ممنونم از خدای مهربونم که تمامه این روزای زندگیم کنارم بوده وهمیشه هوامو داشت +از گروه خوب بنیامین +شخص بنیامین که واقعا توو ذهنم موندگار شده تمام اون حرفا و شور و حرکاتش +و لطف بی اندازه سلیم احمدی عزیز با همون آرامش و ادب آ شب آیرا برگشت بهم گفت: فائزه امروز فهمیدم که واقعا بنیامین رو دوست داری ...منم با تمام اون حاله خوشگلی که از آلبوم 85 تا 92 توو ذهنم داشتم ، گفتم :خیلی حس خوبی بهش دارم خیلی شبهایی با صدای قشنگش قلبمو آروم کرد و من این شبها برای زندگیش از صمیم همون قلبی که آروم میکرد دعا میکنم و از خدا یه دنیای خوشگل میخوام برا بنیامین و پرنسس کوچولوش ،بارانا امروز تولد باراناس:)))整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字 بنیامین هم تو اینستا ست گذاشته.ع خودش و بارانادوتایی. ژست هاشون خیلی قشنگه همیشه هم لباساشون ست همدیگه س!!!کلن دوتایی عشقن:)))整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字 عاغا من این خندوانه رو که میبینم به طور خیلی شدید happy میشم اصن تا موقع خاب همینطوری نیشم بازه بسته نمیشه!! تازه سیر نمیشم تکرارشم نگا میکنم!!!تازه ضبط میکنم هی نگا میکنم!!!グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字 اصن عاشق نیما شدم رفت چقد عشقه این بشر:))))顔文字 のデコメ絵文字顔文字 のデコメ絵文字顔文字 のデコメ絵文字 دوتایی با هم با رامبد جوان خیلی باحالن整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字 بیژن بنفشه خواه و رضا شفیعی جم هم که میان عالی میشه اون قسمتش که ویشکا اسایش و شوهرش اومده بودنم خوب بود!!!اسم دخترشو گذاشته گیو!!! میدونستین؟؟ قسمتی که سروش صحت اومد هم عالی بود از امروزم یه شخصیت عروسکی به اسم جناب خان اضافه شده که شکل عروسکش خیلی مس س عروسک گردانیشم افتضاحه ولی چون صداش صدای ببعیه کلاه قرمزی خیلی باحاله!!!صدای ببعی با لهجه ی اقوی همساده!!!!!グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字 میگه اقو اسم شما جدی رامبده؟؟؟رامبددددددددددددد؟؟؟واقعا میگن رامبد تو میگی بله؟؟؟خودت خندت نمیگیره؟؟؟顔文字 のデコメ絵文字顔文字 のデコメ絵文字顔文字 のデコメ絵文字顔文字 のデコメ絵文字 خلاصه خندوانه رو دوس دارم...حتی اگه به نظر بعضیا مس ه باشه ولی حال منو خوب میکنه!!!اصن از روزی که شروع شده من اخلاقم خیلی خوب شده دیگ غر نمیزنم زیاد!!!!حداقل باعث میشه کمتر به بدبختیات فکر کنی!! ماعده هم اون روز تو مدرسه میگف چقد شنگول شدی!! دیگه درس و نمره کم و اینا اعصابمو خورد نمیکنه!!!!کمبود خابم زیاد ندارم!!!整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字 البته به اینکه فصل بهاره و هوا بهتر شده و خورشید هستو اینا و من عاشق این هوام هم ربط داره!!!!整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字整理 のデコメ絵文字 به عروسی مریم هم نزدیکه من احساس سرخوشی میکنم هی!!!البته کلی کار ریخته سرم .... دیروز تو باشگاه کلی والیبال بازی کردیم یه اسپک هایی میزنم که نگو:))))グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字 انگشت ماعده هم درد میکرد بازی نکرد!به معلممون میگم انگشت غفورم ش ته!میگه کیـــــــــــــ؟؟؟؟ میگم غفور!!سکته زده میگه کو؟؟میگم بابا غفور میگه اهان فک از بچه های کلاسه!!!顔文字 のデコメ絵文字顔文字 のデコメ絵文字顔文字 のデコメ絵文字顔文字 のデコメ絵文字 بعدشم اومدم خونه از ساعت2و نیم تا4 خون دماغ شدم بند نمیومد!!!! نشسته بودم داشتم زار زار گریه می !!!!دهنم مزه شور خون میداد...کلی خون قورت دادم...اه اه حتی یاداوریش حالمو بهم میزنه...خیلی ترسیده بودم ولی!!! راستی به دلیل مشکلا ت فراوان وایبر وسایر برنامه ها همه اومدن تلگرام!!!منم اومدم!!! یم اگه تو pheed هس بگه ای و!!! دلم واسه بازیای ملی والیبال تنگ شده!!!کاپی برگرد تیم خودمون دیگه ایششششششششش کلاه قرمزی های امسالم که عالی بود چند قسمتش...حامد بهداد...بنیامین و بارانا....سحر تشاهی....اون مرده که ترکی حرف میزد داستان ترکی میگف:))))اقای قوچ....グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字グーミーズ新着です!(b^ー°)9月19 のデコメ絵文字 این شکلکارو دوس دارم یاد تابستون پارسال و پستای والیبال میفتم:)))) از دار دنیا یک سبد لیمو ترش دارم (لک زده) ارزانی تو :) آبلیمو، مامان، بیتا،بارنا، میوه فروشی، لیمو ترش،حال و هوا، زنها، اندروید،من ، جوان ای امروزی،تهران، خانواده، سفره، زندگی، مامان عاشق آبلیموه ِ فکر نمیکنم چیزی به اندازه آبلیموی طبیعی خوشحالش کنه مخصوصا اینکه جلوی خودش آبلیمو بگیری. فشار خون داره و چون معمولا پرهیز نمیکنه تو خورد و خوراکش اول ناپر میکنه و هرچی دلش میخواد میخوره بعد سریع به لیمو ترش متوسل میشه! و حرف هیچ ی رو هم در عمل گوش نمیده...( تو حرف تایید میکنه!) ---------------------------------------------------------------------------- با محصولات بیتا تازه آشنا شدم! داریم چند تا از اینها... نمیدونستم کارش اینقدر عالیه ... عالیه ولی ، حالا میدونم ----------------------------------------------------------------------------من یه فرق بسیار بسیار بزرگ با همسالانم دارم و اونم حال و هوایی بودنمه. بقیه معمولا حاااال این چیزا رو ندارن.البته حااااااال بعضی چیزا رو دارن که من حالشو ندارم. مثلا کلش ... تراوین و وار کرافت و غیره ... من دوست دارم در دنیایی بدون تانگو ( و امثالهم ) ادامه حیات بدم، از این رو به بزرگترهایی که تو اون دنیا زندگی میکنن و با علیرضا و اندوروید آشنایی ندارن حسادتم میشه. چرا بزرگترها؟ چون کوچکترها همه وا دادن رفته... حال و هوا یعنی : دم دمای عید فرش بشوری ، خودت ،با تخته و فرچه ، توی حیاط خونه تون و کارای اینچنینی... یعنی سبزه ن ی،خودت بکاری و اینچنینی... یعنی آبلیمو ن ی،خودت بگیری! ترشی، خیار شور ، مربا، رب... بدون اینکه به نظر بی حاااال ها اهمیت بدی. حسادتم میشه به مردمی که فصل ها براشون معنی های دیگه داره .مثلا الان و از مدتها قبل به غیر از اینکه فصل پاییز شروع شده ، فصلی شروع شده به نام فصل آبلیمو گیری... میدونستی؟! حسادتم میشه به زنهایی که میان برای بطری یکبار مصرف برای آبلیمو هایی که گرفتن. وقتی بگم ندارم یا تموم شده، با نگاهی پر از تعجب میگن ، فصل آبلیمو گیریه ها؟ نداری واقعن ؟! مردمان با حال و هوا ،خوشا به ح ان... زندگی میکنید ها .صفا سیتی ... خوش به ح ان که وا ندادید هنوز. ------------------------------------------------------------------------ امروز بارانا نرفتم رفتم بالا علی رغم میل باطنیم... مقداری لیمو ترش خسارت دیده، به قاعده دو و نیم الی سه کیلو آوردم و خودمو دچار حال و هوا ... ---------------------------------------------------------------------- و در هفته ی آتی ننه میاد تهران تا در معیت اینجانب، در یک خانه مستقل که به تازگی گرفتیم برگ دیگری از زندگی پر فراز و نشیبمان را ورق بزنیم.یک خونه اجاره ای اما بزرگ و زیبا ،به سان یک قصر با پنجره های آبی، من باشم و ننه و یک شب مهت ، و آبلیمو گیری بیتا و بطری بطری آبلیموی طبیعی و تازه و یک زندگی جدید .با خانواده، با صاحب، با مادر... با مادر، با مادر... با خانواده، با مادر، دور هم کنار هم، با خانواده، سر سفره، دور هم، با هم ، در کنار هم، با خانواده، با رفت و آمد، با خونه ، با خونه ، با خونه ولو اجاره ای ...با مادر، با خانواده، با رفت و آمد ، با هم ، در کنار هم، در کنار همدیگه ، با مادر... ------------------------------------------------------------------ قبل از عمل : پی ع نوشت : از دار دنیا یک سبد لیمو ترش داشتم ارزانی تو بعد از عمل : پی ع نوشت : علت عوض شدن رنگ آبلیمو گیری نحوه نوردهی و عملکرد ضعیف دوربین تبلت هست! در حین عمل : یک عدد لیمو ترش را با چاقو به دو قسمت تقسیم میکنیم( خطر بریدگی انگشتان ) لیمو ترش مربوطه را به صورت چپه داخل آبلیوگیر قرار داده سپس... به اهرم فشار می اوریم.با اندازه گیری فاصله ی تکیه گاه تا توپی فشار آورنده و اندازه گیری نیروی دست وارد بر اهرم آبلیوگیری و نیز فواصل مورد نیاز و سطوح تکیه گاهی، به راحتی میتوان مقدار نیروی وارده به لیمو را اندازه گرفت!البته لازم است که سطح تماس بین توپی و لیمو که در حین فشار آوردن تغییر میکند را در هر لحظه بدانیم که از آن صرف نظر میکنیم. چیزی که واضح است این است که فشار وارده به لیمو از طرف توپی بسیار بیشتر از فشار وارده به دسته آبلیمو گیر است.(من که دلم نمیخواد جای لیمو باشم.حتی انگشتم رو امتحان دیدم فشار زیاده ) فشار وارده را بیشتر میکنیم تا جایی که صدای لیمو در اید. ص شبیه قرت قررررت... بیشتر و بیشتر ،قرررت قرررت قرررت ، چیلیک چیلیک چیلیک (صدای چکیدن آبلیموی وجی به داخل محفظه) فشار را تا جایی ادامه میدهیم که آه از نهاد لیمو بر آمده و به مقام چلوندگی رسیده و عرق خستگی بر جبین آبلیموگیری ظاهر شود. اهرم را به آرامی بالا می آوریم و حاصل کار خود را میبینیم. حاصل کار خود را با دقت بیشتری میبینیم! با یک وسیله ای مثل این (چنگال) نیم لیمو ی فقید را برمیداریم و خیلی دقیق به لیمو نگاه میکنیم! لیمویی که حالا تفاله ای بیش نیست را برمیداریم و بیشتر و دقیق تر به آن نگاه میکنیم.عظمتت رو شکر حاصل کار : از حدود سه کیلو لیمو ترش، حدود 1.5 لیتر آبلیمو گرفته میشود (خ مهمه !!) و نیم استکان هم پرتی... نیم استکان از داخل سینی جمع شده که به دلیل رعابت مسایل بهداشتی از مصرف آن خودداری میکنیم...حیفس ها :)) تذکر : تفاله ها را سطل زباله انتقال داده و دستامونو میشوریم :)) حاصل کار : نکته بهداشتی : آبلیموگیر را برای استفاده های بعدی بشویید و گرنه بوی گند میگیره تا برنامه بعدی ع های خانوادگی رضا دلاوری و همسرش الهام مرادی + گفتگو و مصاحبه
 رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری نم تان » در این مطلب می توانید با بازیگر خوب کشورمان رضا دلاوری بیشتر آشنا شوید ، در ادامه با ما همراه باشید سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net بازی های رضا دلاوری و دخترش دیار رضا دلاوری : دیار در خانه بیشتر با من بازی می‌کند تا مادرش. بعضی وقت‌ها با هم ساز می‌زنیم و می‌خوانیم. جالب اینکه من برای تمرین یکی از نقش‌هایم مدتی در اتاقم آهنگی کردی را می‌خواندم و دیار بدون آنکه کنار من حضور داشته باشد این آهنگ را یاد گرفته بود و می‌خواند. برایش کتاب زیاد می‌خوانم و چیدن پازل بازی مورد علاقه ماست. البته کشیدن نقاشی و تماشای و کارتون هم جزو برنامه همیشگی‌مان است. من به ورزش بو علاقه دارم و برای دیار هم دستکش بو یده‌ام و با هم بو ‌بازی هم می‌کنیم. (می‌خندد) دیار دلاوری : خیلی دوست دارم با بابا بازی کنم. بو ‌بازی را خیلی دوست دارم. کارتون تماشا و آواز خواندن را هم دوست دارم. کارتون فروزن را از همه بیشتر دوست دارم. سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری زندگی با یک  بازیگر سخت است الهام مرادی : اگر با همسرتان هم‌حرفه نباشید، منظورم همسری است که بازیگر باشد، خب، واقعا زندگی به خصوص در سال‌های اول کمی سخت است. در ابتدا از توجه مردم به همسرم و اینکه مدام هر جا می‌رویم زیر نگاه کنجکاو مردم باشیم خوشم نمی‌آمد و به آن عادت نداشتم اما الان دیگر به این موضوع عادت کرده‌ام و می‌دانم این هم بخشی از شغل همسرم است. بخش دیگری از سختی ها، نداشتن شرایط مالی ثابت و مطمئن برای بازیگر است. همچنین این حرفه شرایط کاری سخت و زمانبری دارد. گاهی صبح خیلی زود از خانه خارج می‌شود و نیمه‌شب برمی‌گردد و اگر هم این میان وقتی داشته باشد به باشگاه ورزشی می‌رود چون به خاطر شغلش باید همیشه بدنی آماده و ورزیده داشته باشد. خلاصه دشواری‌های زندگی با یک بازیگر کم نیست. (می‌خندد) سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری فرزند‌ دار شدن شبیه و قابل مقایسه با هیچ حس دیگری نیست رضا دلاوری : من فکر می‌کنم هیچ مرحله‌ای در زندگی نیست که مانند بچه‌دار شدن باشد. بعضی از احساسات ممکن است شبیه هم باشند و شما قبلا تجربه کرده باشید اما فرزند‌دار شدن شبیه و قابل مقایسه با هیچ حس دیگری نیست و هرچقدر هم برای ی که هنوز صاحب فرزند نشده این حس را تعریف کنید و او هم در جواب بگوید« درک می‌کنم » باز هم مطمئن باشید تا خودش این حس را تجربه نکند به درک درستی هم نخواهد رسید. حس عاشقانه و حس مسوولیتی که نسبت به فرزند دارید نسبت به هیچ چیز و هیچ شخص دیگری ندارید و آنقدر این حس قوی است که می‌توان ادعا کرد زندگی را به دو بخش قبل و بعد از تولد فرزند تقسیم می‌کند. سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری رضا دلاوری و شاهرخ است ی به همراه فرزندانشان حس پدر و مادر شدن الهام مرادی : همان طور که همسرم اشاره د حس مادر یا پدر شدن تا برای ی پیش نیاید به درستی آن را درک نخواهد کرد. من تازه می‌فهمم وقتی یک مادر می‌گوید فرزندم همه زندگی‌ام است یعنی چه. چون الان دیار همه زندگی من است. یک دوستی داشتم که می‌گفت: « هر وقت خواستی خودت رو فراموش کنی بچه‌دار شو» و حالا مفهوم آن جمله را درک می‌کنم چون اولویت زندگی‌ام دخترم است؛ مثلا من تا پیش از تولد دیار اهل ورزش بودم ولی به خاطر دخترم خیلی از علایقم را کنار گذاشته‌ام و به کارها و کلاس‌های او می‌رسم. سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری دوست داشتم دختر‌دار شوم رضا دلاوری : من خواهر نداشتم و دختری در خانه‌مان نبود؛ به همین خاطر دوست داشتم فرزندم دختر باشد. فکر می‌کنم اکثر آقایون دوست دارند دختر داشته باشند و من هم وقتی فهیمدم فرزندمان دختر است خوشحال شدم. البته معتقد بودم فرقی ندارد و مهم سالم بودن بچه است و در صورتی که پسر هم بود خوشحال می‌شدم ولی با دختر‌دار شدن خوشحال‌تر شدم. (می خندد) سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری نوزاد زیبای ما رضا دلاوری : روزی که دیار به دنیا آمد پشت در اتاق عمل منتظر بودم تا اینکه صدایم د و نوزادی را روی تخت کوچکی نشانم دادند که خیلی کوچک و شبیه عروسک بود. اولش فکر با من شوخی می‌کنند چون نوزاد کوچولو لب‌های قرمز و لپ‌های صورتی داشت و درست شبیه یک عروسک بود. حس جا خورده بودم و پرسیدم: «خودش کجاست؟ دخترم کجاست ؟ » و پرستار جواب داد: « همین دخترتونه دیگه! » (می‌خندد)  در بیمارستان همه می‌گفتند چه نوزاد قشنگی و حتی رئیس بیمارستان هم وقتی با ایشان صحبت گفتند: « شنیدم دخترتو خوشگل‌ترین نوازدی هست که امروز به دنیا اومده.» ولی من با خودم فکر می‌ خب، همه نوزاد‌ها شبیه هم هستند؛ مگر چه فرقی دارند؟ تا اینکه به اتاق نوزاد‌ها رفتم و متوجه تفاوت چهره‌ها شدم. تا قبل از به دنیا آمدن دخترم، نوزاد‌ها را دورادور دیده بودم و به نظرم همه شبیه هم بودند اما آن روز با دقت بیشتری به چهره‌هایشان نگاه . البته همچنان فکر می‌کنم همه نوزاد‌ها وقتی به دنیا می‌آیند خیلی زیبا و دوست داشتنی هستند. سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری دوست داشتم اسم دخترم تک باشد رضا دلاوری : پیش از به دنیا آمدن دخترم یک سری اسم که با دال شروع می‌شوند انتخاب کردیم و دوست داشتیم اسمش با نام فامیلی‌اش هماهنگ باشد. همچنین دوست داشتیم دخترمان نامی متفاوت و تک داشته باشد. همسرم اسم دیار را شنیده بود و به نظر من هم زیبا آمد. ضمن اینکه « دیار دلاوری » سر هم خیلی خوش معنا می‌شود. به این نکته هم توجه داشتیم که بعضی اسم‌ها در کودکی با مزه و زیبا هستند ولی در بزرگسالی وقتی پیشوند آقا یا خانم کنارشان قرار می‌گیرد مضحک می‌شوند. سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری رضا دلاوری و سیاوش خیر در حال خوردن پیتزا
دختر کم‌توقع ما رضا دلاوری : دیار اصلا از آن دسته بچه‌هایی نیست که مرتب به ما بگوید فلان چیز را ب . حتی تا همین اوا با اینکه همه دوستانش تبلت داشتند او از ما نخواسته بود برایش تبلت ب یم و خودمان برایش تهیه کردیم. گاهی که برای بازگرداندنش از کلاس زبان دنبال او می‌روم در مسیر می‌پرسم چیزی دوست دارد برایش ب م؟ یا دوست دارد برویم چیزی بخوریم؟ اما معمولا می‌گوید نه. البته چون علاقه به دوغ در ما ارثی است گاهی می‌گوید: « مرسی یه دوغ کوچولو فقط. » (می‌خندد) الهام مرادی : اگر هم چیزی را دوست داشته باشد معمولا مستقیم نمی‌گوید؛ مثلا در مورد تبلت هم پرسید:« مامان تبلت چیه؟ چطوری باهاش بازی می‌کنن؟ » این طوری شد که من و پدرش متوجه شدیم دوست دارد تبلت داشته باشد. سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری دخترم بابایی است الهام مرادی : من به نظم و دیسیپلین معتقدم ولی همسرم با دیار برخورد منعطف‌تری دارد؛ به همین خاطر دخترمان بابایی شده. (می‌خندد) رضا دلاوری : دیار زمان بیشتری را در کنار مادرش است و با او احساس راحتی بیشتری دارد. ممکن است کاری را من با یک نگاه از او بخواهم و انجام دهد ولی چون با مادرش خودمانی‌تر است همان کار را پشت گوش بیندازد. سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری وقتی تلویزیون  ال‌ای دی ما خط‌خطی شد رضا دلاوری : دیار نزدیک به شش سال دارد اما من به یاد ندارم در این مدت که خدا او را به ما داده در خانه ابکاری کرده باشد. اتفاقا خانه ما پر است وسایل ش تنی و… حتی خود من وقتی راه می‌روم می‌ترسم این وسایل بیفتند و بشکنند اما دیار تا به حال چیزی را نش ته یا روی دیوارها نقاشی نکشیده و کلا اهل این طور شیطنت‌ها نیست. اما یک روز وقتی سه ساله بود من دیدم روی تلویزیون خانه کلی خط‌های عمیق افتاده و تعجب . از دیار دلیلش را پرسیدم و متوجه شدم وقتی من در اتاق بودم و همسرم در آشپزخانه، تلویزیون ی پخش کرده که در آن دختری که دم در خانه نشسته بوده توسط یک مرد در حال ربوده شدن بوده و دیار با چاقوی پلاستیکی‌اش سعی داشته از دختر کوچولوی داستان دفاع کند و روی دست مرد رباینده با چاقویش خط می‌کشیده است. الهام مرادی : دخترم با بغض و ناراحتی این ماجرا را تعریف کرد و گفت: « آخه مامان؛ اون آقاهه می‌خواست نی‌نی رو از مامانش جدا کنه. » سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری دختر مودب من رضا دلاوری : بخشی از تربیت فرزند به تجربه برمی‌گردد. آنچه در اطراف می‌بینیم و البته تجربه شخصی خودم، چون با برادرم پانزده سال اختلاف سنی داشتم و تا حدودی خلق و خوی ک ن را می‌شناختم. بخش دیگری هم مربوط می‌شود به مطالعاتی که دارم و توصیه‌هایی که مشاوران کودک می‌کنند و می‌توان در مقالات خواند.  اما بخش عمده‌ای از رفتارهای هر فرد به ذات او بستگی دارد و به نوع تربیت والدین چندان وابسته نیست. سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری ع جالب و خندان رضا دلاوری و سام درخشانی ، پوریا پورسرخ و مهدی پاکدل دختر مظلوم و معصوم بابا دیار ژن مظلومیت و معصومیت و ادب را از مادرم به ارث برده است؛ مثلا وقتی خیلی کوچک بود بدون اینکه ما از او خواسته باشیم موقع عطسه و سرفه جلوی دهانش را می‌گرفت یا چند روز پیش که لوزه سومش را جراحی کردیم و با بی‌حالی ناشی از بی‌هوشی از اتاق عمل خارج شده بود گفت: « گلوم خشکه. میشه لطفا یه کم بهم آب بدید» واقعا در آن لجظه از بچه‌ای که این قدر بی‌حال است و درد دارد، انتظار نمی‌رود تا این حد مودبانه صحبت کند ولی دیار ذاتا همینطور است. من به یاد ندارم به دیار گفته باشم وقتی وارد جایی می‌شویم سلام کند چون خودش همیشه به محض ورود به افراد بزرگ‌تر و بچه‌ها سلام می‌کند. سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری دیار و پیشنهاد بازیگری دیار دلاوری : شغل بابا را دوست دارم اما دلم نمی‌خواهد بازیگر شوم. موسیقی را بیشتر دوست دارم. رضا دلاوری : دیار استعداد خواندن و استعداد موسیقایی دارد و ریتم و آهنگ را می‌شناسد. چند سال پیش آهنگ« چرا رفتی » آقای همایون شجریان را با صدای ک نه‌اش خواند و مهدی پاکدل آن را در صفحه اینستاگرامش گذاشت که به سرعت در شبکه‌های اجتماعی پخش شد. سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net رضا دلاوری , رضا دلاوری و همسرش , بیوگرافی رضا دلاوری , اینستاگرام رضا دلاوری , ع های رضا دلاوری رضا دلاوری و شهرام حقیقت دوست عشق آهنگ های بنیامین بهادری الهام مرادی : دیار عاشق آهنگ‌های بنیامین است و به زبان خودش به ایشان می‌گوید « بی‌نامین ». ما معمولا در ماشین حق نداریم آهنگ خواننده دیگری را گوش کنیم؛ مگر اینکه دیار به ما اجازه دهد بین آهنگ‌های به قول خودش « بنامین » یک آهنگ گوش کنیم؛ تازه به شرطی که حتما آهنگ بعدی باز هم بنیامین باشد. (می‌خندد) جالب است بدانید نخستین‌بار که دیار را برای تماشای کنسرت بنیامین برده بودیم، در پشت صحنه بنیامین ما را دید و از شباهت دیار با دخترش بارانا تعجب کرد. سایت تفریحی و سرگرمی نم تان http://namakstan.net ع های خانوادگی رضا دلاوری و همسرش الهام مرادی + گفتگو و مصاحبه شبکه های سیما در نوروز ۹۴، هفت مجموعه نمایشی از جمله «فوق سری»، «بزم آ »، «کلاه قرمزی»، «مهر طوبی»، «در حاشیه»، «سر به راه» و «آسمان من» را برای پخش در نظر گرفته اند. نوروز امسال به دلیل تقارن با ایام فاطمیه، ج پخش سریال ها در شبکه های سیما دچار تغییراتی شده و زمان آغاز پخش برخی از این سریال ها از ۶ فروردین خواهد بود. برخی شبکه ها نیز مینی سریال هایی برای ایام فاطمیه تدارک دیده اند. در این بین شبکه یک سیما، سریال «فوق سری» به کارگردانی مهدی فخیم زاده را برای پخش آماده کرده است که از شنبه یکم فروردین هر شب ساعت ساعت ۲۲ روی آنتن می رود. بنابراین امسال خبری از «پایتخت» نیست و بنا شده این اثر ماه رمضان ۹۴ پخش شود. سریال قورباغه و قناری «فوق سری» با نام قبلی «قورباغه و قناری» دو بازپخش در ساعات ۸ و ۱۴:۳۰ روز بعد از پخش دارد و در خلاصه داستان آن آمده است: سرهنگ احمد نادری با بازی حبیب دهقان نسب درکنار سرهنگ علی نصرالهی با بازی مهدی فخیم زاده با یک باند قاچاقچی درگیر می شوند. این دو دوست و همکار قدیمی هستند و رفت و آمد خانوادگی هم دارند. قصه این سریال درباره عملیات فوق سری در نیروی انتظامی است که فقط پنج نفر از آن اطلاع دارند. مهدی فخیم زاده، حبیب دهقان­ نسب، بیوک میرزایی، فریبا کوثری، شقایق فراهانی، رامین ر ، محمد زند، مهدی کاسه ساز، گلناز خالصی، حمید قلی خانی، رانا قیصر نژاد، مهدی محمودی­ نژاد، حکیمه وثاقتی، ساناز بندانی و محمد صادقی بازیگران این مجموعه پلیسی هستند. «فوق سری» با همکاری نیروی انتظامی ساخته شده و حبیب الله کاسه ساز و سیدمحمود رضوی تهیه کنندگان آن هستند. همچنین شبکه دو ۱ تا ۴ فروردین ۹۴ به مناسبت همزمانی نوروز با ایام فاطمیه مجموعه تلویزیونی «بزم آ » به تهیه کنندگی جمال گلی را روی آنتن می فرستد. سریال بزم آ «بزم آ » در چهار قسمت داستان زندگی رضوان با بازی الهام چرخنده دختر سیداحمد و دانشجوی تئاتر را روایت می کند که در حال تحقیق در مورد تعزیه است. رضوان در این راه با اتفاقات عجیب و غریبی روبرو می شود که همین اتفاقات باعث پی بردن او به حقایقی از گذشته پدرش منجر شده و... آتیلا پسیانی، امید ، انوشیروان ارجمند، حسین رستمی، الهام چرخنده، کامران تفتی، علیرام نورایی، مهدی ماهانی، مهدی فقیه، زهره حمیدی، محمدرضا عباس نژاد و (با معرفی) شیما عباسی دیگر بازیگران اصلی این هستند. سریال بزم آ بازپخش مینی سریال «بزم آ » ساعت ۱۵:۳۰ روز بعد خواهد بود. «کلاه قرمزی» از ۶ فروردین و اما شبکه دو، برگ برنده هر ساله خود را که امسال حاشیه های کمتری درباره پخش شدن یا پخش نشدن آن به گوش می رسید، از ششم فروردین روانه آنتن می کند؛ «کلاه قرمزی» به تهیه کنندگی حمید مدرسی و کارگردانی ایرج طهماسب هر شب ساعت ۲۱ پخش می شود. کلاه قرمزی، آقای مجری، پسر ، فامیل دور، ، گیگیلی، جیگر، گ ، پسر زا، ببعی آقوی هم ساده، عزیزم ببخشید، بچه فامیل دور و دیبی از جمله شخصیت های این سریال عروسکی پرطرفدار هستند و گویا امسال قرار است یک عروسک جدید نیز به این مجموعه اضافه شود. کلاه قرمزی معمولا هر سال این برنامه یکی دو چهره محبوب از جمله بازیگران یا اهالی موسیقی را نیز به عنوان مهمان در مجموعه خود دارد و تا به حال چهره هایی چون رامبد جوان، شهاب حسینی، باران کوثری، نگار جواهریان و... در این سریال حاضر شده اند. امسال نیز طبق گفته بنیامین بهادری در برنامه زنده «بعضیا»، وی به همراه دخترش بارانا یکی از مهمانان «کلاه قرمزی» خواهند بود. حمید جبلی، محمدرضا هدایتی، دنیا فنی زاده، مرضیه محبوب، سلطان احمدی، بنفشه صمدی، بهادر مالکی، محمد لقمانیان، محمد بحرانی، عیسی یوسفی پور و ... از جمله صداپیشگان این مجموعه هستند. شبکه سه سیما نیز پیش از آغاز سریال اصلی اش یک مینی سریال روانه آنتن می کند که «مهر طوبی» نام دارد و در پنج قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید شده است. سریال کوچه های خواب این سریال از شنبه اول تا چهارشنبه پنجم فروردین هر شب ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن می رود و تکرار پخش آن روز بعد ساعت ۱:۱۵ بامداد و ۱۶:۱۵ خواهد بود. نویسنده این سریال هومان فاضل، کارگردان سید مجید ان و تهیه کننده حمید رحیمی نادی است و مهدی سلوکی، مهران رنجبر، آفرین عبیسی، آزاده زارعی، لیدا عباسی، تورج فرامرزیان، مختار سائقی، مرضیه صدرایی، فاطمه شکری، عرفان برزین و اسماعیل خلج نیز در این سریال بازی می کنند. سریال کوچه های خواب در خلاصه داستان این سریال آمده است: عادل کیایی وصیت می کند پس از مرگش فرزندش محسن، زنی به نام طوبی طاهریان را پیدا کند. محسن موظف است پولی را به او برساند و پس از گرفتن رسید پول و اخذ رضایت از طوبی، به باقی ارث پدرش دست یابد. محسن که نشانه های روشنی از طوبی در اختیار ندارد جستجو را شروع می کند اما در این مسیر با واقعیت هایی مواجه می شود که... مهران مدیری «در حاشیه» این شبکه همچنین دارای یکی از برگ برنده های اصلی نوروز است و سرانجام پس از حواشی بسیار، مهران مدیری با «در حاشیه» به تلویزیون برخواهد گشت. این سریال از پنجشنبه ششم فروردین هر شب ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن می رود و تکرار آن نیز روز بعد ساعت ۱۶:۱۵ خواهد بود. س رست نویسندگان «در حاشیه» مهدی ژوله است و طراح و کارگردان آن مهران مدیری و تهیه کننده حمید رضا مهدوی کوچ رایی است. سریال در حاشیه سیامک انصاری، سپند سلیمانی، علی اوجی، لیلا ایرانی، پریا ابراهیمی، پوریا ایرائی، شراره ارمغانی، تینا اسدی، محمدعلی تقوی، بهناز توسلی، فرزانه تفرشی، فلامک جنیدی، سروش جمشیدی، الهه حصاری، جوانه دلشاد، سید جواد رضویان، نصرالله رادش، آذین رئوف، سحر زکریا، ماندانا سوری، شادان شهیدی، الیکا عبدالرزاقی، گلناز عباسی، یلدا عباسی، مهران غفوریان، نیما فلاح، شبنم فرشاد جو، الهه فرشچی، درسای فرح نیا، پروین قائم مقامی، سوگل قلاتیان، فرج الله گل سفیدی، عارف لرستانی، علی لک پوریان، مهران مدیری، دریا مرادی دشت، رسول ان، رضا نیک خواه، رامین ناصر نصیر، سام نوری، آرش نوذری، مجید نوروزی، سحر ولد بیگی، محمد رضا هدایتی، فاطمه هاشمی و ساعد هدایتی بازیگران این سریال هستند. در خلاصه داستان «در حاشیه» آمده است: هومن صحرایی می شود یک مرکز درمانی تعطیل شده را راه اندازی کند. اما در این مسیر با سهراب کاشف و بهروز عشقی که سابقه کلاهبرداری و شیادی دارند همراه می شود. وی که فردی متعهد و آرمانگرا است به زودی به اه سودجویانه آنها آگاهی پیدا می کند و با کمک کی مرام که از اساتید معتبر و حوزه درمان است در جهت راه اندازی یک مرکز درمانی استاندارد و کارآمد بر می آید. سریال در حاشیه نکته جالب درباره «در حاشیه» این است که این سریال ۹۰ قسمت دارد و تا ماه رمضان پخش آن از شبکه سه ادامه خواهد داشت. و اما شبکه پنج که سریال مهران مدیری در ابتدا در این شبکه کلید خورد و هایی مبنی بر پخش آن در ایام نوروز در شبکه پنج نیز به گوش می رسید، سریال «سر به راه» را روی آنتن می فرستد که در گروه و سریال شبکه سه سیما کلید خورده بود و بنا بود گزینه نوروزی این شبکه باشد. سریال سر به راه «سر به راه» به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی ایرج محمدی در ۱۵ قسمت ۴۰ دقیقه ای در حال ساخت است و ساخت آن در ایام نوروز نیز ادامه خواهد داشت. مسعود کرامتی، شهین تسلیمی، افسانه چهره آزاد، شقایق دهقان، ارژنگ فضلی، محسن کیایی، سیاوش خیر و الناز حبیبی، سید میرآقا، نوید خداشناس و... از جمله بازیگران «سر به راه» هستند. سریال سر به راه قصه این سریال به قلم مهدی محمدنژادیان درباره جوان خلاف کارِ نوپایی با بازی سیاوش خیر است که به جای زندان، مجبور به گذراندن دوره محکومیت خود در یک مؤسسه خدمات اجتماعی می شود... پخش «سر به راه» از ابتدای فروردین در شبکه پنج آغاز می شود و هر شب ساعت ۲۰:۱۵ روی آنتن می رود و باز پخش آن نیز ۳۰ دقیقه بامداد و ۱۰ صبح خواهد بود. علاوه بر شبکه های اصلی سیما که همیشه رقابت بین سریال های تلویزیونی بین این شبکه ها برقرار می شود، امسال با افتتاح رسمی افق، این شبکه نیز یک برگ برنده ای برای رو خواهد داشت و آن «آسمان من» سریالی به کارگردانی محمدرضا آهنج است. سریال آسمان من این سریال در ۲۸ قسمت یک روز در میان ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن می رود و تکرار آن ساعت ۲۴ و ۱۳:۳۰ خواهد بود. در خلاصه داستان «آسمان من» آمده است: تو امنیت پرواز یه اصل ثابت هست، حفاظت از هواپیما... اما بی نهایت، بی نهایت اتفاق وجود داره که ممکنه همه شون فقط یه بار بیفته. فقط یه بار... اون بالا تو آسمون، یا اینجا روی زمین، فقط یک بار فرصت هست برای انجام درست ترین کار... فقط یک بار. سریال آسمان من سریال جدید آهنج، بازیگران بسیاری دارد که از آن جمله می توان به دانیال حکیمی، حسن پور ، آتیلا پسیانی، حمید عطایی، امین حیایی، حامد بهداد، پژمان بازغی، سروش صحت، رحیم نوروزی، عمار تفتی، افشین زی نوری، ویدا جوان، سودابه بیضایی، الهام چرخنده، شهرام عبدلی، صالح میرزاآقایی، چکامه چمن ماه، رضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، محمد عمرانی، فرخ نعمتی، مجید مشیری، سیروس کهوری نژاد، رامسین کبریتی، کاوه آهنین جان، محمد زند، عباس محسنی، رحمان باقریان، فرهاد جم، اصغر نقی زاده، آتش تقی پور، زهره صفوی، احمد کاوری، شیوا خسرومهر، شیما نیک پور، رانا قیصرنژاد، نیره فراهانی، تبسم هاشمی، نازآفرین کاظمی، انوش معظمی، مهدی ی، محمد مختاری، سولماز حصاری، احمد علامه دهر، آرمان صورتگر، احمد ، حسین مدرس، کرامت رودساز، بهرام افشاری، علی آهنج، ابوالقاسم محمدطاهر، محمدرضا نوروز، نرگس امینی، سپهراد فرزامی، خسرو پسیانی، آزاده ریاضی، پیمان مقدسی، فرشاد اسدا...پور، پروین ملکی، مسعود انتظاری، سینا کرمی، غلامرضا صادقی، صفر کشکولی، حسن کریمخان زند، نیکا خسروآبادی، محمد عفراوی، روزبه اختری، فرخنده فرمانی زاده، نوید نوروزی، مجید عبدالعظیمی، محمدمهدی هاشمی، مبینا آتشی، آسیه ضیایی، داوود مقدادی، روهام تدریسی، بابک هادی پور، رضا دلاوری، رائد تمیمی، محمدرضا اکبری، وحید الهویی، علی منفرد، شیما مومنی، علیرضا مظفری، بابک قادری، محمد بزرگمهر، آیدا مردی، آرش کلهر، مژگان رایگان، حمید نیری، کاوه پرهام، پیمان دار ، پریچهر ، محمدرضا غیاث آبادی، پیام داداشیان، سمیه عباس زاده، احمد سرافراز، احمد شجاعی، ابراهیم اقبال فر، علی ارنوازی، ایرج یاوری فرد، حسین قربانی، احمد مددی، مریم مسعودی، اردوان شبستری، لیلا عزیزی، حسین آصفی، سعید آهنج و... اشاره کرد. http://www.mehrnews.com/news/2520117 جزئیات برگزاری آزمون استخدامی شرکت های پتروشیمی ایران استخدام iranestekhdam.ir/جزئیات-برگزاری-آزمون-استخدامی-شرکت-ها/ سوالات استخدامی شرکت متانول دنا کلیک کنید
سوالات استخدامی شرکت متانول دنا کلیک کنید
سوالات استخدامی شرکت متانول دنا کلیک کنید
سوالات استخدامی شرکت متانول دنا کلیک کنید
mar 18, 2018 - در شرایط فعلی پالایشگاه گاز بید. مجموعه: دنیای بازیگران

 رضا دلاوری,بیوگرافی رضا دلاوری,ع های جدید رضا دلاوری رضا دلاوری بازیگر سینما و تلویزیون   بیوگرافی رضا دلاوری:   رضا دلاوری  زمینه فعالیت: بازیگر
تولد: 17 مرداد 1355 تهران
ملیت: ایرانی
فرزندان: دیار دلاوری
مدرک تحصیلی: دیپلم علوم تجربی   رضا دلاوری,تصاویر رضا دلاوری,ع های جدید رضا دلاوری   رضا دلاوری و دخترش دیار    بیوگرافی کامل رضا دلاوری:
رضا دلاوری متولد ۱۷ مرداد سال ۱۳۵۵ در یک خانواده ۵ نفره در تهران به دنیا آمده و اولین فرزند خانواده است. رضا دو برادر کوچک تر از خود به نام های احسان و اشکان دارد. پدر رضا دلاوری بازنشسته نیروی هوایی و مادرش هم دبیر ریاضی هستند.
رضا دلاوری دارای مدرک تحصیلی دیپلم تجربی است. موسیقی سنتی کار کرده و همچنین در زدن تنبک و سه تار مهارت دارد. رضا بازیگری را در دوران دبیرستان با شرکت در تئاترهای مدرسه شروع کرد و اوا ۷۳ توسط یکی از دوستانش به تئاتر شهر معرفی شد تا نمایشی را به اسم ((العشق به قوت العشق)) برای آموزش و پرورش منطقه ۱۰ کار کند.
اما این نمایش در بازبینی رد شد و به اجرا نرسید و چند سال بعد اجرا شد که این دفعه رضا در تیم شان نبود. در همان سال ۷۴ بود که اولین کار تصویری اش را انجام داد که در واقع یک کلیپ موسیقی ساخته مسعود آب پرور بود و از طریق ایشان به دفاتر دیگر معرفی شد و بالا ه کار خود را با سریال مهر خوبان و ترور شروع کرد.   رضا دلاوری,تصاویر رضا دلاوری,بیوگرافی رضا دلاوری   رضا دلاوری و شاهرخ است ی   گفت و گو با رضا دلاوری و همسرش الهام مرادی: بازی های رضا دلاوری و دخترش دیار: رضا دلاوری: دیار در خانه بیشتر با من بازی می کند تا مادرش. بعضی وقت ها با هم ساز می زنیم و می خوانیم. جالب اینکه من برای تمرین یکی از نقش هایم مدتی در اتاقم آهنگی کردی را می خواندم و دیار بدون آنکه کنار من حضور داشته باشد این آهنگ را یاد گرفته بود و می خواند.

برایش کتاب زیاد می خوانم و چیدن پازل بازی مورد علاقه ماست. البته کشیدن نقاشی و تماشای و کارتون هم جزو برنامه همیشگی مان است. من به ورزش بو علاقه دارم و برای دیار هم دستکش بو یده ام و با هم بو بازی هم می کنیم. (می خندد)

دیار دلاوری: خیلی دوست دارم با بابا بازی کنم. بو بازی را خیلی دوست دارم. کارتون تماشا و آواز خواندن را هم دوست دارم. کارتون فروزن را از همه بیشتر دوست دارم.

زندگی با یک  بازیگر سخت است
الهام مرادی: اگر با همسرتان هم حرفه نباشید، منظورم همسری است که بازیگر باشد، خب، واقعا زندگی به خصوص در سال های اول کمی سخت است. در ابتدا از توجه مردم به همسرم و اینکه مدام هر جا می رویم زیر نگاه کنجکاو مردم باشیم خوشم نمی آمد و به آن عادت نداشتم اما الان دیگر به این موضوع عادت کرده ام و می دانم این هم بخشی از شغل همسرم است.

بخش دیگری از سختی ها، نداشتن شرایط مالی ثابت و مطمئن برای بازیگر است. همچنین این حرفه شرایط کاری سخت و زمانبری دارد.

گاهی صبح خیلی زود از خانه خارج می شود و نیمه شب برمی گردد و اگر هم این میان وقتی داشته باشد به باشگاه ورزشی می رود چون به خاطر شغلش باید همیشه بدنی آماده و ورزیده داشته باشد. خلاصه دشواری های زندگی با یک بازیگر کم نیست. (می خندد)   رضا دلاوری,ع های رضا دلاوری,بیوگرافی رضا دلاوری   رضا دلاوری، مهدی پاکدل و شاهرخ است ی
فرزند دار شدن شبیه و قابل مقایسه با هیچ حس دیگری نیست
رضا دلاوری: من فکر می کنم هیچ مرحله ای در زندگی نیست که مانند بچه دار شدن باشد. بعضی از احساسات ممکن است شبیه هم باشند و شما قبلا تجربه کرده باشید

اما فرزند دار شدن شبیه و قابل مقایسه با هیچ حس دیگری نیست و هرچقدر هم برای ی که هنوز صاحب فرزند نشده این حس را تعریف کنید و او هم در جواب بگوید« درک می کنم » باز هم مطمئن باشید تا خودش این حس را تجربه نکند به درک درستی هم نخواهد رسید.

حس عاشقانه و حس مسوولیتی که نسبت به فرزند دارید نسبت به هیچ چیز و هیچ شخص دیگری ندارید و آنقدر این حس قوی است که می توان ادعا کرد زندگی را به دو بخش قبل و بعد از تولد فرزند تقسیم می کند.

حس پدر و مادر شدن
الهام مرادی: همان طور که همسرم اشاره د حس مادر یا پدر شدن تا برای ی پیش نیاید به درستی آن را درک نخواهد کرد. من تازه می فهمم وقتی یک مادر می گوید فرزندم همه زندگی ام است یعنی چه.

چون الان دیار همه زندگی من است. یک دوستی داشتم که می گفت: « هر وقت خواستی خودت رو فراموش کنی بچه دار شو» و حالا مفهوم آن جمله را درک می کنم چون اولویت زندگی ام دخترم است؛

مثلا من تا پیش از تولد دیار اهل ورزش بودم ولی به خاطر دخترم خیلی از علایقم را کنار گذاشته ام و به کارها و کلاس های او می رسم.   رضا دلاوری,ع های رضا دلاوری,تصاویر رضا دلاوری  دیار دلاوری دختر رضا دلاوری
دوست داشتم دختر دار شوم
رضا دلاوری: من خواهر نداشتم و دختری در خانه مان نبود؛ به همین خاطر دوست داشتم فرزندم دختر باشد. فکر می کنم اکثر آقایون دوست دارند دختر داشته باشند و من هم وقتی فهیمدم فرزندمان دختر است خوشحال شدم.

البته معتقد بودم فرقی ندارد و مهم سالم بودن بچه است و در صورتی که پسر هم بود خوشحال می شدم ولی با دختر دار شدن خوشحال تر شدم. (می خندد)

نوزاد زیبای ما
رضا دلاوری: روزی که دیار به دنیا آمد پشت در اتاق عمل منتظر بودم تا اینکه صدایم د و نوزادی را روی تخت کوچکی نشانم دادند که خیلی کوچک و شبیه عروسک بود.

اولش فکر با من شوخی می کنند چون نوزاد کوچولو لب های قرمز و لپ های صورتی داشت و درست شبیه یک عروسک بود. حس جا خورده بودم و پرسیدم: «خودش کجاست؟ دخترم کجاست؟ »

و پرستار جواب داد: « همین دخترتونه دیگه! » (می خندد)  در بیمارستان همه می گفتند چه نوزاد قشنگی و حتی رئیس بیمارستان هم وقتی با ایشان صحبت گفتند: « شنیدم دخترتو خوشگل ترین نوازدی هست که امروز به دنیا اومده.»

ولی من با خودم فکر می خب، همه نوزاد ها شبیه هم هستند؛ مگر چه فرقی دارند؟ تا اینکه به اتاق نوزاد ها رفتم و متوجه تفاوت چهره ها شدم.

تا قبل از به دنیا آمدن دخترم، نوزاد ها را دورادور دیده بودم و به نظرم همه شبیه هم بودند اما آن روز با دقت بیشتری به چهره هایشان نگاه . البته همچنان فکر می کنم همه نوزاد ها وقتی به دنیا می آیند خیلی زیبا و دوست داشتنی هستند.

دوست داشتم اسم دخترم تک باشد
رضا دلاوری: پیش از به دنیا آمدن دخترم یک سری اسم که با دال شروع می شوند انتخاب کردیم و دوست داشتیم اسمش با نام فامیلی اش هماهنگ باشد.

همچنین دوست داشتیم دخترمان نامی متفاوت و تک داشته باشد. همسرم اسم دیار را شنیده بود و به نظر من هم زیبا آمد. ضمن اینکه « دیار دلاوری » سر هم خیلی خوش معنا می شود.

به این نکته هم توجه داشتیم که بعضی اسم ها در کودکی با مزه و زیبا هستند ولی در بزرگسالی وقتی پیشوند آقا یا خانم کنارشان قرار می گیرد مضحک می شوند.

دختر کم توقع ما
رضا دلاوری: دیار اصلا از آن دسته بچه هایی نیست که مرتب به ما بگوید فلان چیز را ب . حتی تا همین اوا با اینکه همه دوستانش تبلت داشتند او از ما نخواسته بود برایش تبلت ب یم و خودمان برایش تهیه کردیم.

گاهی که برای بازگرداندنش از کلاس زبان دنبال او می روم در مسیر می پرسم چیزی دوست دارد برایش ب م؟ یا دوست دارد برویم چیزی بخوریم؟ اما معمولا می گوید نه. البته چون علاقه به دوغ در ما ارثی است گاهی می گوید: « مرسی یه دوغ کوچولو فقط. » (می خندد)

الهام مرادی: اگر هم چیزی را دوست داشته باشد معمولا مستقیم نمی گوید؛ مثلا در مورد تبلت هم پرسید:« مامان تبلت چیه؟ چطوری باهاش بازی می کنن؟ » این طوری شد که من و پدرش متوجه شدیم دوست دارد تبلت داشته باشد.

دخترم بابایی است
الهام مرادی: من به نظم و دیسیپلین معتقدم ولی همسرم با دیار برخورد منعطف تری دارد؛ به همین خاطر دخترمان بابایی شده. (می خندد)

رضا دلاوری: دیار زمان بیشتری را در کنار مادرش است و با او احساس راحتی بیشتری دارد. ممکن است کاری را من با یک نگاه از او بخواهم و انجام دهد ولی چون با مادرش خودمانی تر است همان کار را پشت گوش بیندازد.

وقتی تلویزیون  ال ای دی ما خط خطی شد
رضا دلاوری: دیار نزدیک به شش سال دارد اما من به یاد ندارم در این مدت که خدا او را به ما داده در خانه ابکاری کرده باشد. اتفاقا خانه ما پر است وسایل ش تنی و… حتی خود من وقتی راه می روم می ترسم این وسایل بیفتند و بشکنند اما دیار تا به حال چیزی را نش ته یا روی دیوارها نقاشی نکشیده و کلا اهل این طور شیطنت ها نیست.

اما یک روز وقتی سه ساله بود من دیدم روی تلویزیون خانه کلی خط های عمیق افتاده و تعجب . از دیار دلیلش را پرسیدم و متوجه شدم وقتی من در اتاق بودم و همسرم در آشپزخانه، تلویزیون ی پخش کرده که در آن دختری که دم در خانه نشسته بوده توسط یک مرد در حال ربوده شدن بوده و دیار با چاقوی پلاستیکی اش سعی داشته از دختر کوچولوی داستان دفاع کند و روی دست مرد رباینده با چاقویش خط می کشیده است.

الهام مرادی: دخترم با بغض و ناراحتی این ماجرا را تعریف کرد و گفت: « آخه مامان؛ اون آقاهه می خواست نی نی رو از مامانش جدا کنه. »

 رضا دلاوری,ع های رضا دلاوری,بیوگرافی رضا دلاوری  دختر رضا دلاوری و دختر شاهرخ است ی
دختر مودب من
رضا دلاوری: بخشی از تربیت فرزند به تجربه برمی گردد. آنچه در اطراف می بینیم و البته تجربه شخصی خودم، چون با برادرم پانزده سال اختلاف سنی داشتم و تا حدودی خلق و خوی ک ن را می شناختم.

بخش دیگری هم مربوط می شود به مطالعاتی که دارم و توصیه هایی که مشاوران کودک می کنند و می توان در مقالات خواند. اما بخش عمده ای از رفتارهای هر فرد به ذات او بستگی دارد و به نوع تربیت والدین چندان وابسته نیست.

دختر مظلوم و معصوم بابا
دیار ژن مظلومیت و معصومیت و ادب را از مادرم به ارث برده است؛ مثلا وقتی خیلی کوچک بود بدون اینکه ما از او خواسته باشیم موقع عطسه و سرفه جلوی دهانش را می گرفت یا چند روز پیش که لوزه سومش را جراحی کردیم و با بی حالی ناشی از بی هوشی از اتاق عمل خارج شده بود گفت: « گلوم خشکه. میشه لطفا یه کم بهم آب بدید»

واقعا در آن لجظه از بچه ای که این قدر بی حال است و درد دارد، انتظار نمی رود تا این حد مودبانه صحبت کند ولی دیار ذاتا همینطور است.

من به یاد ندارم به دیار گفته باشم وقتی وارد جایی می شویم سلام کند چون خودش همیشه به محض ورود به افراد بزرگ تر و بچه ها سلام می کند.
دیار و پیشنهاد بازیگری
دیار دلاوری: شغل بابا را دوست دارم اما دلم نمی خواهد بازیگر شوم. موسیقی را بیشتر دوست دارم.

رضا دلاوری: دیار استعداد خواندن و استعداد موسیقایی دارد و ریتم و آهنگ را می شناسد. چند سال پیش آهنگ« چرا رفتی » آقای همایون شجریان را با صدای ک نه اش خواند و مهدی پاکدل آن را در صفحه اینستاگرامش گذاشت که به سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد.

عشق آهنگ های بنیامین بهادری
الهام مرادی: دیار عاشق آهنگ های بنیامین است و به زبان خودش به ایشان می گوید « بی نامین ». ما معمولا در ماشین حق نداریم آهنگ خواننده دیگری را گوش کنیم؛ مگر اینکه دیار به ما اجازه دهد بین آهنگ های به قول خودش « بنامین » یک آهنگ گوش کنیم؛ تازه به شرطی که حتما آهنگ بعدی باز هم بنیامین باشد. (می خندد)

جالب است بدانید نخستین بار که دیار را برای تماشای کنسرت بنیامین برده بودیم، در پشت صحنه بنیامین ما را دید و از شباهت دیار با دخترش بارانا تعجب کرد.   بیوگرافی رضا دلاوری,ع دلاوری
فعالیت های بازیگری رضا دلاوری: های سینمایی رضا رلاوری: عنوان سال ساختکارگردان چ ۱۳۹۲ ابراهیم حاتمی کیا فردا ۱۳۹۲ مهدی پاکدل روز روشن ۱۳۹۱ حسین شه مهتاب روی سکو ۱۳۸۹ فیما ی مخمصه ۱۳۸۶ محمدعلی سجادی عاشق مترسک ۱۳۸۲ مهدی نوربخش متولد ماه مهر ۱۳۷۸ احمدرضا درویش نفوذی ۱۳۸۷ احمد کاوری سایاب ۱۳۸۶ محمدعلی سجادی جنایت ۱۳۸۲ محمدعلی سجادی خودزنی ۱۳۹۰ احمد کاوری   های تلویزیونی رضا رلاوری: عنوان سال ساختکارگردان مهر خوبان  ۱۳۷۴ یوسف سیدمهدوی ترور -- -- فروغ بی پایان -- -- شن ها روی کف رودخانه -- -- قلب یخی ۱۳۸۹ محمد حسین لطیفی بگذار آفتاب برآید ۱۳۷۷ حسین مختاری آبی مثل دریا  ۱۳۸۱ ابوالقاسم معارفی آهوی ماه نهم  ۱۳۸۳ مسعود نو پایان نمایش  ۱۳۸۴ بهمن زرین پور ما چند نفر  ۱۳۸۵ فیاض بیداری  ۱۳۸۶ بهرام عظیم پور مختار نامه ۱۳۸۳ داود میرباقری بیدار باش ۱۳۹۱ احمد کاوری هوش سیاه ۱۳۸۹ مسعود آب پرور ساختمان ۸۵ ۱۳۸۹ مسعود آب پرور عملیات ۱۲۵ ۱۳۸۷ بهروز افخمی یادداشت های زن خانه دار -- -- زخم ۱۳۹۳ مسعود آب پرور کاراگاه علوی  ۱۳۸۶ حسن هدایت شب مهت نادر  ۱۳۸۰ نادر قدرت فتحی پریا ۱۳۹۵ حسین سهیلی زاده   تله های رضا رلاوری: عنوان سال ساختکارگردان سوپ تلخ ۱۳۸۷ حسین قاسمی جامی قهرمان ۱۳۸۷ یوسف سید مهدی عزیزی که ناپدید شد ۱۳۸۸ منوچهر هادی مرگ شاعر ۱۳۸۸ حسن هدایت "انتخاب سیاوش ۱۳۸۸ شاهین باباپور آنجا که زاده شدم  ۱۳۹۳ مسعود آب پرور آینه ای در غبار  ۱۳۸۹ ایمان افشاریان مرخصی ۱۳۹۱ مسعود آب پرور دنده مع ۱۳۹۱ حسن فتحی فقط بیست  ۱۳۸۹ مسعود کرامتی   بازی رضا رلاوری در تئاتر: عنوان تئاترسال ساختکارگردان شام با دوستان  ۱۳۹۲ آیدا کیخایی الو ببخشید...  ۱۳۷۷ سیروس همتی هفت کردار  ۱۳۷۹ هرمز هدایت قصیده بلند باران  ۱۳۸۰ حسین پارسایی برگریزان  ۱۳۸۱ سیروس همتی فرات  ۱۳۸۲ حسین پارسایی تنگنا  ۱۳۸۲ افشین هاشمی این کدوم پنج شنبه است؟ ۱۳۸۳ حمیدرضا آذرنگ زنی که تابستان گذشته رسید ۱۳۸۳ سیما تیرانداز تئاتر اجباری  ۱۳۸۳ حسین کیانی سراب  ۱۳۸۳ حسین پارسایی تکیه ملت  ۱۳۸۴ حسین کیانی مرگ دستفروش ۱۳۸۴ اکبر زنجانپور دن کامیلو ۱۳۸۴ کوروش نریمانی آب مرا قصه کرد  ۱۳۸۴ عباس زمستان ۶۶ ۱۳۷۵ محمد یعقوبی شوایک  ۱۳۸۵ کوروش نریمانی سکوت میراث تبار من است  ۱۳۸۵ علیرضا اولیائی همسایه آقا  ۱۳۸۵ حسین کیانی دخترک و مرد مرده -- چیستا یثربی شب مهت ۱۳۸۰ نادر قدرت فتحی دایره -- سیروس همتی انتظار  -- سیروس همتی دختر گل فروش -- پروانه مژده آبگوشت زهرماری  ۱۳۸۰ آرش آبسالان حسن سنتوری ۱۳۷۹ معصومه تقی پور هملت ۱۳۸۱ مجید جعفری آنتیگونه  ۱۳۸۱ مجید جعفری باغ وحش شیشه ای -- -- مردی برای تمام فصول  ۱۳۹۳ بهمن فرمان آرا اهل قبور ۱۳۸۸ حسین کیانی بیداری خانه نسوان ۱۳۸۷ حسین کیانی کابوس های پیرمرد خائن ترسو  ۱۳۸۷ نادر برهانی مرند ماچیسمو  ۱۳۸۷ محمد یعقوبی داستان پلکان ۱۳۸۸ رضا گوران آوازیک  ۱۳۸۶ پانته آ بهرام آنتیگونه ۱۳۸۱ مجید جعفری    بیوگرافی رضا دلاوری,ع دلاوری   رضا دلاوری    جوایز رضا دلاوری دریافت جایزه اول بازیگری برای نمایش”شب مهت “ از جشنواره دفاع مقدس و دریافت دیپلم افتخار برای نمایش خیابانی”فجر“ علاوه بر این ها سه کلیپ موسیقی به نام های مثنوی شهادت, مسافر و کاری از مجید اخش که به خاطرش جایزه گرفت.   تصاویر دلاوری ع های رضا دلاوری, رضا دلاوری,بیوگرافی رضا دلاوری جدیدترین ع های رضا دلاوری   بیوگرافی رضا دلاوری,ع دلاوری ع رضا دلاوری   بیوگرافی رضا دلاوری,ع دلاوری ع های رضا دلاوری    بیوگرافی رضا دلاوری,ع دلاوری ع رضا دلاوری گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته

از بازیگران بیشتر بدانید (تصاویر) نیکی کریمی در "شام با دوستان"


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]