بازیکن نیمکت نشین شماره 8 جدید پرسپولیس

به نقل از خبرگزاریها در مورد بازیکن نیمکت نشین شماره 8 جدید پرسپولیس : حضور پیش وت باشگاه پرسپولیس و پوشیدن شماره 8 این تیم توسط یک بازیکن از نکات جالب توجه تمرین امروز سرخ پوشان بود. «برانکو: اوکراینی های نیمکت نشین پرسپولیس عالی کار می کنند!» این اظهار نظر دستمایه کارتون محمدرضا میر شاه ولد در خبر ورزشی امروز شده است. رامین رضاییان این روزها نیمکت نشین پرسپولیس است وتصمیم گرفته سکوت کند.روز یکشنبه سرتن چوک مربی پرسپولیس در اظهارنظری عجیب گفت به جای رضاییان ماهینی باید فی تیم ملی باشد که صحبت های او با واکنش بازیکن نیمکت نشین پرسپولیس روبرو شد.
خبرگزاری آریا-در مقایسه بین ارقام قراردادهای پرسپولیس و استقلال می توان به نکات جالب اشاره کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا، در مقایسه 7 بازیکن جدید و البته مهم پرسپولیس و 7 بازیکن جدید استقلال قیمت آبی ها حدود 100 میلیون بیشتر است. گرانترین ید استقلال به ترتیب مهدی رحمتی یک میلیارد و 200، امین حاج محمدی 900 میلیون، باربوسا دسوزا 850 میلیون، جابر انصاری 750 میلیون، میثم مجیدی 400 میلیون، روزبه چشمی 380 میلیون و فرشید اسماعیلی 165 میلیون تومان و گرانترین یدهای پرسپولیس به ترتیب رامین رضائیان 950، محسن مسلمان 750، لوکا ماریچ 715، کمال کامی نیا 700، فرشاد احمدزاده 550،وحید حیدریه 200 و ایمان صادقی 150 بوده است. هزینه بازیکنان تازه آبی ها 4 میلیارد و 665 میلیون و قرمزها 4 میلیارد و 530 میلیون بوده است.
 شایان مصلح بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس امروز قراردادش را با این باشگاه در هیات فوتبال به ثبت رساند تا به صورت رسمی به تیم جدیدش بپیوندد.
 
این در حالی است که شماره پیراهن این بازیکن هم مشخص شده و قرار است مصلح در تیم پرسپولیس شماره 69 را بر تن کند.
 
سیامک نعمتی شماره 88 و شجاع خلیل‌زاده هم شماره 3 را بر تن می‌کن. بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس از راز شماره پیراهن عجیب خود در این تیم برداشت. هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در تیم جدیدش هم نیمکت نشین شده است. 8 بازیکن پرسپولیس قرار است در فهرست تیم ملی حضور داشته باشند. پرسپولیسی ها با م ع تراکتورسازی برای فصل جدید به توافق رسیدند اما به نظر می رسد ترافیک در خط دفاعی سرخپوشان باعث شود تا او روی نیمکت بنشیند. شماره پیراهن بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شد. قرارداد طارمی با الغرافه قطر امشب بسته می شود و این بازیکن ملی پوش از جمع سرخ ها جدا شده است. طارمی که اکنون در قطر حضور دارد به احتمال زیاد در تیم جدیدش هم شماره 9 را خواهد پوشید که در پرسپولیس هم همین شماره را می پوشید. شماره 27 بازیکن ا اجی پرسپولیس را م ع کنونی تراکتورسازی می پوشد! البته محرومیت کامی نیا از دو دیدار آتی این امیدواری را برای شماره 66 جدید سرخپوشان ایجاد کرده که موفق شود نظر برانکو ایوانکوویچ را برای حضور در ترکیب اصلی به خود جلب کند. در میان بازیکنان پرسپولیس 10 بازیکن در انتهای فصل قراردادشان به پایان می رسد این 10 بازیکن شامل 7 بازیکن تقریا اصلی شامل شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، کمال کامی نیا، محسن ربیع خواه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و وحید ی و 3 بازیکن نیمکت نشین شامل صادق محرمی، بوژیدار رادوشویچ و احسان علوان زاده هستند.
شماره پیراهن گادوین منشا در پرسپولیس مشخص شد و این بازیکن شماره 90 را بر تن خواهد کرد. پرسپولیس امروز در حالى برابر سیاه جامگان قرار گرفته که برانکو ستاره هاى تیمش را نیمکت نشین کرده است. شماره پیراهن بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شد. طی بازی دوستانه ای که امروز ما بین تیم های شهرداری ماهشهر و تیم منتخب بروجن برگزار شد که با برتری ۴-۰ یاران سید کوروش در تیم شهرداری همراه بود، هانی اسماعیلی بازیکن جدید تیم شهرداری با پیراهنی جالب در این بازی به میدان رفت. هانی اسماعیلی که در نساجی شماره ۱۰ می پوشید، در تیم جدیدش شماره ۲۴ را بر تن خواهد کرد و باتوجه به اینکه او یکی ا. پرسپولیس فردا در اولین دیدار خود در چارچوب لیگ برتر در ورزشگاه میزبان نفت تهران است. علی پس از تمرین امروز 18 بازیکن خود را برای دیدار روز مقابل نفت مشخص کرد.

مکانی، نیلسون، نوری، بنگر، نورمحمدی، هادی نوروزی، رضا نوروزی، حسینی، صادقیان، خانزاده، طارمی، فرشاد قاسمی، نوراللهی، عباس زده، کفشگری، عالیشاه، حقیقی و حمید علی عسگر. به گزارش "ورزش سه"، تمرین عصرگاهی پرسپولیس زیرنظر حمید درخشان و کادرفنی این تیم از ساعت 14 استارت خورد. این تمرین البته با حواشی جالبی نیز همراه بود؛ حضور یکی از خواننده های زیرزمینی که بارها از علاقه اش به تیم پرسپولیس خبر داده بود، در محل تمرین سرخپوشان و گرفتن ع یادگار با بازیکنان و هواداران از نکات جالب اولین تمرین سرخپوشان بعد از اردوی کیش بود.

مقصودلو در حالی در تمرین تیم محبوبش حاضر شده بود که پرچم پرسپولیس را به گردنش آویخته بود.

وی روز گذشته در صفحه شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی نوشته بود که می خواهد فوتبالیست شود و تیم راه آهن را برای فوتبالیست شدن انتخاب کرده بود. اما امروز در حالی که پیراهن شماره 8 پرسپولیس را بر تن کرده بود در تمرین این تیم حاضر شد و روی نیمکت پرسپولیس نشست. بازیکن شماره ۱۹ تیم پرسپولیس همراه با تیمش از قم به تهران نمی آید. رضا نوروزی بازیکن جدید پرسپولیس برای تیم رقیت پایتخت نشین خود کری خواند. بعد از کری خوانی بازیکنانی مثل بنگر، کفشگری و صادقیان برای استقلالی ها رضا نوروزی مهاجم جدید و گ ن پرسپولیس هم کری خوانی انگشتی را برای استقلالی ها شروع کرد. کرخوانی بازیکن جدید پرسپولیس برای استقلالی ها+ع پرسپولیس که فصل گذشته با کمبود بازیکن مواجه بود امسال با جمع یک نیمکت قوی شرایط خوبی برای رسیدن به اه بزرگش دارد. گرمای هوا در شهر اهواز به قدری بود که علی با تی سفید در کنار زمین نظاره گر بازی بود.

به گزارش فارس، حدود 10 هزار تماشاگر اهوازی نظاره گر بازی هستند.

*پیراهن سفید اسکوچیچ؛ سرمربی فولاد باعث تذکر داور به او شد و اسکوچیچ مجبور به پوشیدن کت خود شد. این در حالی بود که تی هم سفید بود.

*برق قسمتی از ورزشگاه در دقیقه 25 ورزشگاه . م ع جدید تیم پرسپولیس پیراهن شماره 3 این تیم را برتن می کند. شماره هشت سابق تیم ملی و پرسپولیس امروز اولین حضور رسمی خود روی نیمکت مربیگری را پشت سر گذاشت و یک تساوی را دشت کرد. سرمربی سرخپوشان صبح امروز با حضور در جلسه هیأت مدیره، فهرست بازیکنان مورد نظر خود را ارائه کرد که بر این اساس، باشگاه پرسپولیس بلافاصله اقدامات لازم برای حضور دو بازیکن خارجی مورد نظر وی را آغاز خواهد کرد.

بر همین اساس، پنجشنبه نامه نگاری های لازم برای حضور این دو بازیکن در تهران انجام خواهد شد. پس از تمرین امروز پرسپولیس علی 20 بازیکن را برای سفر به اهواز و دیدار مقابل فولاد خوزستان مشخص کرد.

به گزارش فارس، این در شرایطی بود که مهرداد کفشگری، دغاغله و حسین ماهینی به همراه سه بازیکن جوان این تیم از لیست قرمزپوشان برای دیدار مقابل فولاد خوزستان خط خوردند.

اسامی بازیکنان پرسپولیس که به خوزستان رفته اند به شرح زیر است:

نیلسون، مکانی، بنگر، نورمحمدی، قاسمی، میثم حسینی، علی عسگر، نوری، صادقیان، رضا نوروزی، هادی نوروزی، عالیشاه، عباس زاده، کمندانی، رضا حقیقی، خانزاده و چهار بازیکن جوان.

تیم های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان در چارچوب هفته دوم لیگ برتر از ساعت 19 و 30 دقیقه فردا در اهواز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

سیدمهدی سیدصالحی مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس نیز در انتهای تمرین امروز دقایقی کوتاه مقابل درب ورزشگاه درفشی فر حضور پیدا کرد. برانکو ایوانکوویچ 11 بازیکن اصلی تیمش برای تقابل با شاگردان مجید جلالی را انتخاب کرد. حسین ماهینی در هر ده بازی قبلی ثابت بود و تنها یک بار به خاطر مصدومیت در اوا بازی با ان تعویض شد اما در بازی دیروز مقابل پدیده نیمکت نشین شد. ماهینی در بازی با سایپا مصدوم شد و چند روز انفرادی کار… باشگاه پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات تاکنون توانسته شجاع خلیل زاده، گادوین منشا، سیامک نعمتی و شایان مصلح را جذب کند که مهمتر از جذب این بازیکنان، شماره جالب پیراهن این بازیکنان می باشد. شجاع خلیل زاده که فصل خوبی را در ان سپری نکرد از قدیم علاقه خاصی به شماره ۳ داشت که این پیراهن را هم بر تن خواهد کرد. سیامک نعمتی به علی کریمی عل. محمد نوری و رضا نورمحمدی با عقد قرارداد جدید و توافق بر سر مسائل مالی در این تیم ماندنی شدند. بحث ج کاپیتان فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس از این تیم و پیوستن او به استقلال این روزها بر سر زبانها افتاده بود تا حدی که گفته می شد شماره 14 پرسپولیسی ها با استقلالی ها مذاکره و حتی با آنها به توافقات اولیه برای عقد قرارداد رسیده است.
نور. برانکو ایوانکوویچ سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس پس از حضور در ایران ا در جمع خبرنگاران حاضر در فرودگاه (ره) گفت: خیلی هیجان زده هستم که بعد از 9 سال به ایران بازگشته ام و هدایت تیم بزرگی مانند پرسپولیس را به عهده گرفتم.
وی در پاسخ به این پرسش که مذاکرات اصلی شما با پرسپولیس از چه زمانی آغاز شد، افزود: در 3 ماه اخیر ما مذاکراتمان را. وینگر چپ تکنیکی فصل گذشته پیکان در فصل جدید با حضور در پرسپولیس با پیراهن شماره 88 به میدان خواهد رفت. م ع شمالی پرسپولیس پیراهن شماره 69 این تیم را به خود اختصاص داد تا پیام خود به همشهریانش را اینگونه اعلام کند. بازیکنان تازه وارد پرسپولیس با شماره پیراهن هایی خاص در فصل جدید برای سرخپوشان به میدان خواهند رفت. - در سال های گذشته بارها شماره تلفن بازیکنان استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده است. گادوین منشا مهاجم جدید پرسپولیس در لیگ هفدهم با شماره 90 راهی میدان خواهد شد. شماره پیراهن بازیکن پیشین پرسپولیس در تیم الخور مشخص شد. با ج سروش رفیعی و حضور این هافبک تکنیکی در لیگ ستارگان قطر، بازیکن دیگری مدعی پوشیدن پیراهن شماره هفت این تیم شده است. در پی جدی تر شدن شایعه پیوستن هافبک نیمکت نشین استقلال به اردوی رقیب، علیرضا منصوریان آب پاکی را روی دست مشتری این بازیکن ریخت. مصدومیت محسن ربیع خواه در کنار محرومیت 3 بازیکن پرسپولیس شرایط عجیب و سختی برای انتخاب 11 بازیکن اصلی این تیم برابر صبای قم ساخته است. بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به خاطر دو اخطاره بودن و اینکه هفته بعد بازی حساسی با سیاه جامگان داریم در این دیدار نیمکت نشین شدم. سروش رفیعی بعد از حضور در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم در جمع پرسپولیس، خواهان پیراهن شماره هفت که پیش از این به دلایلی توسط دیگر بازیکنان انتخاب نمی شد. این شماره پیراهن که بعد از علی پروین بر تن دیگر بازیکنان… با اعلام ترکیب اصلی پرسپولیس برابر لخویا، برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت خود 7 بازیکن برای تغییرات احتمالی در جریان بازی در اختیار دارد. پرسپولیس اف سی6 : شماره 8 پرسپولیس، از آن شماره های معروف فوتبال ایران است. در سال های گذشته و پس از خداحافظی کریمی از فوتبال، سپردن این شماره به بازیکنان مختلف همواره با حاشیه های فراوانی همراه بوده است. عده ای معتقدند این شماره طلسم شده است و ی با پوشیدن آن عاقبت به خیر نمی شود. اولین فصل بعد از خداحافظی کریمی، مارکو شپانوویچ صربستانی این شماره را بر تن کرد و تنها در یک بازی موفق شد برای این تیم بازی کند. بعد از او مهدی دغاغله شماره 8 را بر تن کرد و او هم سرنوشتی بهتر از بازیکن صرب نداشت. او هم تمام فصل گذشته را با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد.


پیش وت باشگاه پرسپولیس، گفت: قبلاً هم گفته ام که پرسپولیس 14 بازیکن در سطح تیم ملی دارد و این برای تیمی که می خواهد در آسیا به میدان برود نه تنها ایده آل نیست بلکه دلهره آور است. امروز ساعت هفت و نیم صبح شماره تلفنهای روستای رامیشان تغییر یافت. کد از 0812 به 081 به اول پیش شماره 3 اضافه شده - پیش شماره از 564 به 544 تغیر پیدا کرده و ابتدای شماره ها تغیر و 6 شده است و 3 رقم سمت راست شماره ها تغییری پیدا نکرده است . تماس از کل استان به رامیشان نیازی به کد ندارد . برای مثال : شماره 5643200 به شماره 35446200 شماره 5643300 به شماره 35446300 ش. بازیکن پیشین پرسپولیس از روی نیمکت نظاره گر بازی سایپا و پیکان است. در حالی که از روزهای پیش خبر توافق پرسپولیس با سیامک نعمتی پدیده این فصل پیکان منتشر شده بود اما هنوز قراردادی امضا نشده است. گفته می شود مشکلات مدیریتی باشگاه پرسپولیس و تقاضای نعمتی برای پوشیدن پیراهن شماره ۸ پرسپولیس از اتفاقاتی است که مانع امضای قرارداد شده است اما دلیل اصلی چیز دیگری است. از میان انی که تا امروز به پرسپولیس پی.