بازیکن نیمکت نشین شماره 8 جدید پرسپولیس

به نقل از خبرگزاریها در مورد بازیکن نیمکت نشین شماره 8 جدید پرسپولیس : پنج بازیکن نیمکت نشین پرسپولیس آماده تصمیم برانکو ایوانکوویچ هستند تا برابر الوحده به میدان بروند. غلامرضا رضایی هنگامی که از زمین بازی بیرون آمد و تعویض شد به سمت هواداران پرسپولیس رفت و برای آنها دست تکان داد. هواداران هم او را تشویق د.

*محسن بنگر زمانی که از داور کارت زرد دریافت کرد به نشانه اعتراض برای او دست زد.

*محمد نوری هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که در این دیدار نیمکت نشین بود بارها از سوی تماشاگران تشویق شد.

خبرگزاری آریا-در مقایسه بین ارقام قراردادهای پرسپولیس و استقلال می توان به نکات جالب اشاره کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا، در مقایسه 7 بازیکن جدید و البته مهم پرسپولیس و 7 بازیکن جدید استقلال قیمت آبی ها حدود 100 میلیون بیشتر است. گرانترین ید استقلال به ترتیب مهدی رحمتی یک میلیارد و 200، امین حاج محمدی 900 میلیون، باربوسا دسوزا 850 میلیون، جابر انصاری 750 میلیون، میثم مجیدی 400 میلیون، روزبه چشمی 380 میلیون و فرشید اسماعیلی 165 میلیون تومان و گرانترین یدهای پرسپولیس به ترتیب رامین رضائیان 950، محسن مسلمان 750، لوکا ماریچ 715، کمال کامی نیا 700، فرشاد احمدزاده 550،وحید حیدریه 200 و ایمان صادقی 150 بوده است. هزینه بازیکنان تازه آبی ها 4 میلیارد و 665 میلیون و قرمزها 4 میلیارد و 530 میلیون بوده است. «برانکو: اوکراینی های نیمکت نشین پرسپولیس عالی کار می کنند!» این اظهار نظر دستمایه کارتون محمدرضا میر شاه ولد در خبر ورزشی امروز شده است. شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس مشخص شد
شماره بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس برای لیگ چهاردهم مشخص شد. به گزارش فارس، با شروع بازی های لیگ برتر شماره پیراهن بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس نیز مشخص شد.

سوشا مکانی شماره 1

نیلسون شماره 40

نادری (دروازه بان سوم) شماره 23

محمد نوری شماره 14

رضا نورمحمدی شماره 20

رضا حقیقی شماره 9

محمدرضا خانزاده 3

مهدی دغاغله شماره 8

رضا نوروزی شماره 10

محمد عباس زاده شماره 33

امید عالیشاه شماره 2

افشین اسماعیل زاده 15

کفشگری شماره 18

حمید علی عسگر شماره 26

حسین ماهینی شماره 13

مهدی طارمی شماره 17

پیام صادقیان شماره 11

هادی نوروزی شماره 24

نورالهی شماره 28

میلاد کمندانی شماره 19

محسن بنگر شماره 6

میثم حسینی شماره 12

*همچنین شماره 4 که فصل گذشته بر تن سید جلال حسینی بود فعلاً به بازیکنی داده نشده است.

این در شرایطی است که پرسپولیسی ها همچنان دو جای خالی در لیست خود برای عقد قرارداد با بازیکنان لیگ برتر در باشگاه و 4 بازیکن در هیأت فوتبال دارند.
 شایان مصلح بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس امروز قراردادش را با این باشگاه در هیات فوتبال به ثبت رساند تا به صورت رسمی به تیم جدیدش بپیوندد.
 
این در حالی است که شماره پیراهن این بازیکن هم مشخص شده و قرار است مصلح در تیم پرسپولیس شماره 69 را بر تن کند.
 
سیامک نعمتی شماره 88 و شجاع خلیل‌زاده هم شماره 3 را بر تن می‌کن. سرمربی پرسپولیس به شدت به دنبال جذب یک هافبک بازیساز است تا مشکلات تیمش را در این نقطه از زمین حل کند. پرسپولیس که تا اینجای فصل نتوانسته عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد به دنبال این است تا با جذب بازیکن جدید برخی نقاط ضعف تیمش را بپوشاند.

بر این اساس علی بعد بازی امروز تیمش مقابل صبای قم ، دی وی دی هایی از بازیکنانی که به او معرفی شده اند را آنالیز می کند و درباره حضورشان در تیم تصمیم می گیرد. هفته گذشته بود که خبر پیشنهاد رسمی دو تیم قطری به رضا حقیقی منتشر شد و این موضوع با نیمکت نشینی این بازیکن در بازی پرسپولیس برابر ذوب آهن همزمان شد تا برخی گمانه زنی ها به این سمت برود که او از نیمکت نشینی ناراحت است و می خواهد به یکی از این پیشنهادها پاسخ مثبت بدهد. پس از منتفی شدن حضور سیدجلال حسینی در پرسپولیس قرمزپوشان به دنبال جذب یک م ع بین المللی که سابقه حضور در جام جهانی برزیل را دارد رفتند، از همین رو مذاکراتی با اومانا، م ع تیم ملی کاستاریکا داشتند.

این مذاکرات در حالی است که پرسپولیسی ها در جدیدترین گفت وگو از بازیکن خواسته اند تا در اوایل هفته آینده سریع تر نظرش را برای آمدن و . 8 بازیکن پرسپولیس قرار است در فهرست تیم ملی حضور داشته باشند. پرسپولیسی ها با م ع تراکتورسازی برای فصل جدید به توافق رسیدند اما به نظر می رسد ترافیک در خط دفاعی سرخپوشان باعث شود تا او روی نیمکت بنشیند. به گزارش خبرگزاری ورزشی شهر /ورزش نیوز به نقل از ورزش3:خبر می رسد بار دیگر رباط سلیبی زانوی پرامیدترین مهجم پرسپولیس شده و به این ترتیب او از ادامه بازی های این فصل را از دست داد.... به گزارشخبرگزاری ورزشی شهر /ورزش نیوز: رضا نوروزی مهاجم شماره 10 پرسپولیس که به نوعی پرامیدترین و جذاب ترین ید سرخ ها برای فصل جدید به حساب می آمد در بازی با ملوان مصدوم شد و در تمرین امروز تیمش هم شرکت نکرد. اما این مصدومیت فراتر از چیزی بود که کادر فنی پرسپولیس فکرش را می کرد و حالا خبر می رسد بار دیگر رباط صلیبی زانوی این مهاجم شده و به این ترتیب او ادامه بازی های این فصل را از دست خواهد داد.

امروز حقیقت پزشک پرسپولیس با در خصوص نوروزی صحبت کرد.حقیقت در مصاحبه ای گفت فعلا نمی تواند درباره میزان مصدومیت نوروزی نظر بدهد و فردا بعد از مشاوره با کیهانی در خصوص او تصمیم گیری خواهد شد اما ظاهرا پارگی رباط صلیبی این بازیکن قطعی است و خود نوروزی هم در گفت و گو با دوستانش این مساله را تائید کرده است.

این اتفاق در حالی برای نوروزی رخ می دهد که او قبل از این دو بار رباط کرده بود و این اتفاق برای سومین بار برای او رخ می دهد.حالا یکی از چهار بازیکن گرانقیمت پرسپولیس در این شرایط بحرانی از این تیم دور می ماند و باید دید و باشگاه پرسپولیس نام او را از لیست خارج خواهند کرد تا بازیکن جدیدی به جایش جذب کنند یا نه.

نوروزی در هر 4 مسابقه پرسپولیس به عنوان بازیکن فی به میدان رفت و در انزلی از روی نقطه پن ی گل زد که این گل برای او خوش یمن نبود. البته او تا دقیقه 90 در زمین بود و مشخص نشد در چه صحنه ای دچار مصدومیت شده است. س شین پرسپولیس حالا شماره ای می پوشد که برای سرخ ها فقط یک شماره نیست و یک مکتب است. البته محرومیت کامی نیا از دو دیدار آتی این امیدواری را برای شماره 66 جدید سرخپوشان ایجاد کرده که موفق شود نظر برانکو ایوانکوویچ را برای حضور در ترکیب اصلی به خود جلب کند. در میان بازیکنان پرسپولیس 10 بازیکن در انتهای فصل قراردادشان به پایان می رسد این 10 بازیکن شامل 7 بازیکن تقریا اصلی شامل شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، کمال کامی نیا، محسن ربیع خواه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و وحید ی و 3 بازیکن نیمکت نشین شامل صادق محرمی، بوژیدار رادوشویچ و احسان علوان زاده هستند.
شماره پیراهن گادوین منشا در پرسپولیس مشخص شد و این بازیکن شماره 90 را بر تن خواهد کرد. شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس مشخص امید در نقش کیا ، نوراللهی با پیراهن جادوگر شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس برای حضور در فصل پانزدهم مشخص شد. البته هنوز لیست بازیکنان این تیم تکمیل نشده و تنها 22 شماره پیراهن قطعی است اما در فاصله 10 روز مانده به شروع فصل، همه دوست دارند بدانند بازیکنان تیم محبوب شان با چه شماره ای به میدان خواهند رفت.

با اینکه پرسپولیس برای فصل پانزدهم به اندازه کافی قدرتمند بسته نشد و مثل تیم فصل گذشته و شاید ضعیف تر از آن باشد اما به هر حال نامش پرسپولیس است و برای هواداران، فقط این نام اهمیت دارد. هواداران پرسپولیس بازیکن نیمکت نشین تیم خود را تشویق د. پرسپولیس امروز در حالى برابر سیاه جامگان قرار گرفته که برانکو ستاره هاى تیمش را نیمکت نشین کرده است. با اینکه در دو قهرمانی اخیر پرسپولیس نقش آنچنانی درون زمین نداشته و بیشتر به عنوان یک بازیکن نیمکت نشین شاهد تلاش دیگر ستاره های تیم برانکو بوده اما همه او را دوست دارند. پرسپولیس فردا در اولین دیدار خود در چارچوب لیگ برتر در ورزشگاه میزبان نفت تهران است. علی پس از تمرین امروز 18 بازیکن خود را برای دیدار روز مقابل نفت مشخص کرد.

مکانی، نیلسون، نوری، بنگر، نورمحمدی، هادی نوروزی، رضا نوروزی، حسینی، صادقیان، خانزاده، طارمی، فرشاد قاسمی، نوراللهی، عباس زده، کفشگری، عالیشاه، حقیقی و حمید علی عسگر. فرق نیمکت پارسال پرسپولیس با امسال در این است که سال قبل امثال اوکراینی هایی به زمین می آمدند که تاثیری نداشتند ولی در فصل جدید نیمکت نشین ها با ورود به زمین جلوه ویژه ای به نیمکت برانکو بخشیده اند. به گزارش "ورزش سه"، تمرین عصرگاهی پرسپولیس زیرنظر حمید درخشان و کادرفنی این تیم از ساعت 14 استارت خورد. این تمرین البته با حواشی جالبی نیز همراه بود؛ حضور یکی از خواننده های زیرزمینی که بارها از علاقه اش به تیم پرسپولیس خبر داده بود، در محل تمرین سرخپوشان و گرفتن ع یادگار با بازیکنان و هواداران از نکات جالب اولین تمرین سرخپوشان بعد از اردوی کیش بود.

مقصودلو در حالی در تمرین تیم محبوبش حاضر شده بود که پرچم پرسپولیس را به گردنش آویخته بود.

وی روز گذشته در صفحه شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی نوشته بود که می خواهد فوتبالیست شود و تیم راه آهن را برای فوتبالیست شدن انتخاب کرده بود. اما امروز در حالی که پیراهن شماره 8 پرسپولیس را بر تن کرده بود در تمرین این تیم حاضر شد و روی نیمکت پرسپولیس نشست. با ج فرشاد احمدزاده از پرسپولیس، حالا باید دید شماره 10 این تیم در تن کدام بازیکن قرار خواهد گرفت. هدف بازی :

این بازی با نه توپ شماره دار از یک تا 9 و کیوبال ( توپ سفید ) انجام می شود هر بازیکن باید اول به توپی که پایین ترین شماره را در روی میز دارد ضربه بزند و پس از ضربه اول به پایین ترین شماره چنانچه توپ دیگری نیز وارد پاکت شود قانونی بوده ، و تا زمانیکه به طور قانونی توپ های شماره دار وارد پاکت شود مورد قبول می باشد و تا وقتی . گرمای هوا در شهر اهواز به قدری بود که علی با تی سفید در کنار زمین نظاره گر بازی بود.

به گزارش فارس، حدود 10 هزار تماشاگر اهوازی نظاره گر بازی هستند.

*پیراهن سفید اسکوچیچ؛ سرمربی فولاد باعث تذکر داور به او شد و اسکوچیچ مجبور به پوشیدن کت خود شد. این در حالی بود که تی هم سفید بود.

*برق قسمتی از ورزشگاه در دقیقه 25 ورزشگاه . هافبک تیم فوتبال بارسلونا به درخواست کاپیتان اسطوره ای باشگاه، کارلس پویول در فصل آینده شماره پنج را بر تن خواهد کرد.

پس از بازنشستگی اسطوره تیم فوتبال بارسلونا، کاپیتان پویول، سرخیو بوسکتس بازیکن شمار پنج جدید تیم خواهد بود. این شماره به درخواست پویول به بوسکتس اهدا شد. بوسکتس برای تخستین بار پیراهن جدید تیم را به همراه شماره جدید خود در بازی دوستانه مقابل تیم نیس بر تن خواهد کرد. این بازیکن در نخستین بازی رسمی خود در تیم اصلی و در فصل 2008/09 تحت هدایت پپ گواردیولا شماره 28 را بر تن می کرد. سپس به مدت 5 سال شماره 16 را در اختیار داشت. رضا نوروزی بازیکن جدید پرسپولیس برای تیم رقیت پایتخت نشین خود کری خواند. بعد از کری خوانی بازیکنانی مثل بنگر، کفشگری و صادقیان برای استقلالی ها رضا نوروزی مهاجم جدید و گ ن پرسپولیس هم کری خوانی انگشتی را برای استقلالی ها شروع کرد. کرخوانی بازیکن جدید پرسپولیس برای استقلالی ها+ع شماره هشت سابق تیم ملی و پرسپولیس امروز اولین حضور رسمی خود روی نیمکت مربیگری را پشت سر گذاشت و یک تساوی را دشت کرد. سرمربی سرخپوشان صبح امروز با حضور در جلسه هیأت مدیره، فهرست بازیکنان مورد نظر خود را ارائه کرد که بر این اساس، باشگاه پرسپولیس بلافاصله اقدامات لازم برای حضور دو بازیکن خارجی مورد نظر وی را آغاز خواهد کرد.

بر همین اساس، پنجشنبه نامه نگاری های لازم برای حضور این دو بازیکن در تهران انجام خواهد شد. بازیکن نیمکت نشین تیم فوتبال استقلال در رادار ٢ باشگاه لیگ برترى قرار گرفته است. شماره پیراهن گادوین منشا در پرسپولیس مشخص شد و این بازیکن شماره 90 را بر تن خواهد کرد. ج مهاجم نیمکت نشین استقلال توسط یکی از مدیران باشگاه تکذیب شد. وبسایت رسمی برنامه نود - ژرسون، بازیکن سابق تیم ملی برزیل اعتقاد دارد که اگر نیمار در دهه 70 بازی می کرد در سلسائو نیمکت نشین می شد. حسین ماهینی در هر ده بازی قبلی ثابت بود و تنها یک بار به خاطر مصدومیت در اوا بازی با ان تعویض شد اما در بازی دیروز مقابل پدیده نیمکت نشین شد. ماهینی در بازی با سایپا مصدوم شد و چند روز انفرادی کار… برانکو ایوانکوویچ سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس پس از حضور در ایران ا در جمع خبرنگاران حاضر در فرودگاه (ره) گفت: خیلی هیجان زده هستم که بعد از 9 سال به ایران بازگشته ام و هدایت تیم بزرگی مانند پرسپولیس را به عهده گرفتم.
وی در پاسخ به این پرسش که مذاکرات اصلی شما با پرسپولیس از چه زمانی آغاز شد، افزود: در 3 ماه اخیر ما مذاکراتمان را. هافبک پرسپولیس به احتمال فراوان در بازی با ذوب آهن اصفهان نیز روی نیمکت تیمش قرار خواهد گرفت. م ع شمالی پرسپولیس پیراهن شماره 69 این تیم را به خود اختصاص داد تا پیام خود به همشهریانش را اینگونه اعلام کند. م ع شمالی پرسپولیس پیراهن شماره 69 این تیم را به خود اختصاص داد تا پیام خود به همشهریانش را اینگونه اعلام کند. بازیکنان تازه وارد پرسپولیس با شماره پیراهن هایی خاص در فصل جدید برای سرخپوشان به میدان خواهند رفت. احمد نوراللهی در دیدار مقابل نسف، به جای سیامک نعمتی به زمین رفت و بار دیگر توانست تحرک را به سمت چپ خط حمله برگرداند.عملکرد، حالا نوراللهی همه را نسبت به آینده پرسپولیس و قوای نیمکت، امیدوار کرد. در سال های گذشته بارها شماره تلفن بازیکنان استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده است. شماره پیراهن بازیکن پیشین پرسپولیس در تیم الخور مشخص شد. درگیری لفظی میان معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس و دو بازیکن سابق این تیم رخ داد تا بیشتر از گذشته به نیمکت سرخپوشان توجه نماییم.. با ج سروش رفیعی و حضور این هافبک تکنیکی در لیگ ستارگان قطر، بازیکن دیگری مدعی پوشیدن پیراهن شماره هفت این تیم شده است. بازیکن جدید ایرانی تیم اشلانسک وروتسواو لهستان ابراز امیدواری کرد هواداران پرسپولیس از او به خاطر ج از این تیم ناراحت نشده باشند. لوئیس انریکه که بخاطر بازی ندادن به مسی و نیمار از ابتدا و ش ت در مقابل سوسیداد، مورد انتقاد رسانه های کاتالونیا قرار گرفته، در نشست خبری پس از این بازی گفت:

ناتوانی مقابل سوسیداد

حمله به حریفی که تمام فضاها را مسدود کرده دشوار است. سوسیداد پس از جلو افتادن، بیش از حد معمول به بازی بسته و دفاعی روی آورد.

از نیمکت. امروز ساعت هفت و نیم صبح شماره تلفنهای روستای رامیشان تغییر یافت. کد از 0812 به 081 به اول پیش شماره 3 اضافه شده - پیش شماره از 564 به 544 تغیر پیدا کرده و ابتدای شماره ها تغیر و 6 شده است و 3 رقم سمت راست شماره ها تغییری پیدا نکرده است . تماس از کل استان به رامیشان نیازی به کد ندارد . برای مثال : شماره 5643200 به شماره 35446200 شماره 5643300 به شماره 35446300 ش. مصدومیت محسن ربیع خواه در کنار محرومیت 3 بازیکن پرسپولیس شرایط عجیب و سختی برای انتخاب 11 بازیکن اصلی این تیم برابر صبای قم ساخته است. تونی کروس بازیهای درخشانی برای تیم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی 2014 به نمایش گذاشت و سهم بسزایی در قهرمانی این تیم داشت.

رو مه مارکا اسپانیا از قول رونالدو مهاجم سابق برزیل و بارسلونا نوشت: رئال بهترین ید را داشت. فلورنتینو پرس بازیکنی به نام کروس را جذب کرده است که تمام فاکتورهای یک بازیکن خوب را دارد. او به خوبی می داند که چگ.