بازیکن نیمکت نشین شماره 8 جدید پرسپولیس

به نقل از خبرگزاریها در مورد بازیکن نیمکت نشین شماره 8 جدید پرسپولیس : پنج بازیکن نیمکت نشین پرسپولیس آماده تصمیم برانکو ایوانکوویچ هستند تا برابر الوحده به میدان بروند. غلامرضا رضایی هنگامی که از زمین بازی بیرون آمد و تعویض شد به سمت هواداران پرسپولیس رفت و برای آنها دست تکان داد. هواداران هم او را تشویق د.

*محسن بنگر زمانی که از داور کارت زرد دریافت کرد به نشانه اعتراض برای او دست زد.

*محمد نوری هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که در این دیدار نیمکت نشین بود بارها از سوی تماشاگران تشویق شد.

خبرگزاری آریا-در مقایسه بین ارقام قراردادهای پرسپولیس و استقلال می توان به نکات جالب اشاره کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا، در مقایسه 7 بازیکن جدید و البته مهم پرسپولیس و 7 بازیکن جدید استقلال قیمت آبی ها حدود 100 میلیون بیشتر است. گرانترین ید استقلال به ترتیب مهدی رحمتی یک میلیارد و 200، امین حاج محمدی 900 میلیون، باربوسا دسوزا 850 میلیون، جابر انصاری 750 میلیون، میثم مجیدی 400 میلیون، روزبه چشمی 380 میلیون و فرشید اسماعیلی 165 میلیون تومان و گرانترین یدهای پرسپولیس به ترتیب رامین رضائیان 950، محسن مسلمان 750، لوکا ماریچ 715، کمال کامی نیا 700، فرشاد احمدزاده 550،وحید حیدریه 200 و ایمان صادقی 150 بوده است. هزینه بازیکنان تازه آبی ها 4 میلیارد و 665 میلیون و قرمزها 4 میلیارد و 530 میلیون بوده است. «برانکو: اوکراینی های نیمکت نشین پرسپولیس عالی کار می کنند!» این اظهار نظر دستمایه کارتون محمدرضا میر شاه ولد در خبر ورزشی امروز شده است. رامین رضاییان این روزها نیمکت نشین پرسپولیس است وتصمیم گرفته سکوت کند.روز یکشنبه سرتن چوک مربی پرسپولیس در اظهارنظری عجیب گفت به جای رضاییان ماهینی باید فی تیم ملی باشد که صحبت های او با واکنش بازیکن نیمکت نشین پرسپولیس روبرو شد. شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس مشخص شد
شماره بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس برای لیگ چهاردهم مشخص شد. به گزارش فارس، با شروع بازی های لیگ برتر شماره پیراهن بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس نیز مشخص شد.

سوشا مکانی شماره 1

نیلسون شماره 40

نادری (دروازه بان سوم) شماره 23

محمد نوری شماره 14

رضا نورمحمدی شماره 20

رضا حقیقی شماره 9

محمدرضا خانزاده 3

مهدی دغاغله شماره 8

رضا نوروزی شماره 10

محمد عباس زاده شماره 33

امید عالیشاه شماره 2

افشین اسماعیل زاده 15

کفشگری شماره 18

حمید علی عسگر شماره 26

حسین ماهینی شماره 13

مهدی طارمی شماره 17

پیام صادقیان شماره 11

هادی نوروزی شماره 24

نورالهی شماره 28

میلاد کمندانی شماره 19

محسن بنگر شماره 6

میثم حسینی شماره 12

*همچنین شماره 4 که فصل گذشته بر تن سید جلال حسینی بود فعلاً به بازیکنی داده نشده است.

این در شرایطی است که پرسپولیسی ها همچنان دو جای خالی در لیست خود برای عقد قرارداد با بازیکنان لیگ برتر در باشگاه و 4 بازیکن در هیأت فوتبال دارند. سرمربی پرسپولیس به شدت به دنبال جذب یک هافبک بازیساز است تا مشکلات تیمش را در این نقطه از زمین حل کند. پرسپولیس که تا اینجای فصل نتوانسته عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد به دنبال این است تا با جذب بازیکن جدید برخی نقاط ضعف تیمش را بپوشاند.

بر این اساس علی بعد بازی امروز تیمش مقابل صبای قم ، دی وی دی هایی از بازیکنانی که به او معرفی شده اند را آنالیز می کند و درباره حضورشان در تیم تصمیم می گیرد. هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در تیم جدیدش هم نیمکت نشین شده است. 8 بازیکن پرسپولیس قرار است در فهرست تیم ملی حضور داشته باشند. پرسپولیسی ها با م ع تراکتورسازی برای فصل جدید به توافق رسیدند اما به نظر می رسد ترافیک در خط دفاعی سرخپوشان باعث شود تا او روی نیمکت بنشیند. به گزارش خبرگزاری ورزشی شهر /ورزش نیوز به نقل از ورزش3:خبر می رسد بار دیگر رباط سلیبی زانوی پرامیدترین مهجم پرسپولیس شده و به این ترتیب او از ادامه بازی های این فصل را از دست داد.... به گزارشخبرگزاری ورزشی شهر /ورزش نیوز: رضا نوروزی مهاجم شماره 10 پرسپولیس که به نوعی پرامیدترین و جذاب ترین ید سرخ ها برای فصل جدید به حساب می آمد در بازی با ملوان مصدوم شد و در تمرین امروز تیمش هم شرکت نکرد. اما این مصدومیت فراتر از چیزی بود که کادر فنی پرسپولیس فکرش را می کرد و حالا خبر می رسد بار دیگر رباط صلیبی زانوی این مهاجم شده و به این ترتیب او ادامه بازی های این فصل را از دست خواهد داد.

امروز حقیقت پزشک پرسپولیس با در خصوص نوروزی صحبت کرد.حقیقت در مصاحبه ای گفت فعلا نمی تواند درباره میزان مصدومیت نوروزی نظر بدهد و فردا بعد از مشاوره با کیهانی در خصوص او تصمیم گیری خواهد شد اما ظاهرا پارگی رباط صلیبی این بازیکن قطعی است و خود نوروزی هم در گفت و گو با دوستانش این مساله را تائید کرده است.

این اتفاق در حالی برای نوروزی رخ می دهد که او قبل از این دو بار رباط کرده بود و این اتفاق برای سومین بار برای او رخ می دهد.حالا یکی از چهار بازیکن گرانقیمت پرسپولیس در این شرایط بحرانی از این تیم دور می ماند و باید دید و باشگاه پرسپولیس نام او را از لیست خارج خواهند کرد تا بازیکن جدیدی به جایش جذب کنند یا نه.

نوروزی در هر 4 مسابقه پرسپولیس به عنوان بازیکن فی به میدان رفت و در انزلی از روی نقطه پن ی گل زد که این گل برای او خوش یمن نبود. البته او تا دقیقه 90 در زمین بود و مشخص نشد در چه صحنه ای دچار مصدومیت شده است. س شین پرسپولیس حالا شماره ای می پوشد که برای سرخ ها فقط یک شماره نیست و یک مکتب است. البته محرومیت کامی نیا از دو دیدار آتی این امیدواری را برای شماره 66 جدید سرخپوشان ایجاد کرده که موفق شود نظر برانکو ایوانکوویچ را برای حضور در ترکیب اصلی به خود جلب کند. در میان بازیکنان پرسپولیس 10 بازیکن در انتهای فصل قراردادشان به پایان می رسد این 10 بازیکن شامل 7 بازیکن تقریا اصلی شامل شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، کمال کامی نیا، محسن ربیع خواه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و وحید ی و 3 بازیکن نیمکت نشین شامل صادق محرمی، بوژیدار رادوشویچ و احسان علوان زاده هستند. نیلسون سرآغازگر حاشیه های جدید در باشگاه پرسپولیس است. این دروازه بان برزیلی قصد ج از جمع سرخپوشان را دارد. گلر برزیلی به هیچ عنوان از اینکه نیمکت نشین شده خوشحال نیست. او فصل گذشته در پرسپولیس بسیار خوب ظاهر شد اما گویا پاداش نمایش عالی در فصل گذشته برای او نیمکت نشینی در این فصل بود. نیلسون از پرسپولیس می رود پر شدن لیست بزرگسالان پرسپولیس، باعث شده آن ها به فکر ید بازیکنان زیر ۲۳ سال برای فصل آینده باشند. همین موضوع نام سعد ناطق را از لیست پرسپولیس خارج کرده و آن ها دوباره با بشار رسن ۲۰ ساله مذاکره می کنند. بازیکنی که یک سال قبل هم به پرسپولیس نزدیک شد اما با این تیم قرارداد نبست. بشار رسن ستاره تیم نوجوانان عراق در جام جهانی زیر ۱۷ سال د. پرسپولیس امروز در حالى برابر سیاه جامگان قرار گرفته که برانکو ستاره هاى تیمش را نیمکت نشین کرده است. شماره پیراهن بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شد. با اینکه در دو قهرمانی اخیر پرسپولیس نقش آنچنانی درون زمین نداشته و بیشتر به عنوان یک بازیکن نیمکت نشین شاهد تلاش دیگر ستاره های تیم برانکو بوده اما همه او را دوست دارند. پرسپولیس فردا در اولین دیدار خود در چارچوب لیگ برتر در ورزشگاه میزبان نفت تهران است. علی پس از تمرین امروز 18 بازیکن خود را برای دیدار روز مقابل نفت مشخص کرد.

مکانی، نیلسون، نوری، بنگر، نورمحمدی، هادی نوروزی، رضا نوروزی، حسینی، صادقیان، خانزاده، طارمی، فرشاد قاسمی، نوراللهی، عباس زده، کفشگری، عالیشاه، حقیقی و حمید علی عسگر. بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس از راز شماره پیراهن عجیب خود در این تیم برداشت. نیلسون بعد از دو روز که قرار بود فکر کند، با ما ارتباط برقرار کرد و همه چیز را در مورد شرایط افتضاحی که باشگاه تحمل می کند، به زبان آورد. او که فصل گذشته، در حالی که هیچ به قهرمانی تیم امیدی نداشت، در مصاحبه های پیاپی با ما می گفت تیم مان قهرمان می شود و در پایان فصل دیدیم فقط یک گام تا قهرمانی فاصله داشت، حالا اولین پرسپولیسی ای است ک. بازیکن شماره ۱۹ تیم پرسپولیس همراه با تیمش از قم به تهران نمی آید. هافبک تیم فوتبال بارسلونا به درخواست کاپیتان اسطوره ای باشگاه، کارلس پویول در فصل آینده شماره پنج را بر تن خواهد کرد.

پس از بازنشستگی اسطوره تیم فوتبال بارسلونا، کاپیتان پویول، سرخیو بوسکتس بازیکن شمار پنج جدید تیم خواهد بود. این شماره به درخواست پویول به بوسکتس اهدا شد. بوسکتس برای تخستین بار پیراهن جدید تیم را به همراه شماره جدید خود در بازی دوستانه مقابل تیم نیس بر تن خواهد کرد. این بازیکن در نخستین بازی رسمی خود در تیم اصلی و در فصل 2008/09 تحت هدایت پپ گواردیولا شماره 28 را بر تن می کرد. سپس به مدت 5 سال شماره 16 را در اختیار داشت. گرمای هوا در شهر اهواز به قدری بود که علی با تی سفید در کنار زمین نظاره گر بازی بود.

به گزارش فارس، حدود 10 هزار تماشاگر اهوازی نظاره گر بازی هستند.

*پیراهن سفید اسکوچیچ؛ سرمربی فولاد باعث تذکر داور به او شد و اسکوچیچ مجبور به پوشیدن کت خود شد. این در حالی بود که تی هم سفید بود.

*برق قسمتی از ورزشگاه در دقیقه 25 ورزشگاه . م ع جدید تیم پرسپولیس پیراهن شماره 3 این تیم را برتن می کند. شماره هشت سابق تیم ملی و پرسپولیس امروز اولین حضور رسمی خود روی نیمکت مربیگری را پشت سر گذاشت و یک تساوی را دشت کرد. سرمربی سرخپوشان صبح امروز با حضور در جلسه هیأت مدیره، فهرست بازیکنان مورد نظر خود را ارائه کرد که بر این اساس، باشگاه پرسپولیس بلافاصله اقدامات لازم برای حضور دو بازیکن خارجی مورد نظر وی را آغاز خواهد کرد.

بر همین اساس، پنجشنبه نامه نگاری های لازم برای حضور این دو بازیکن در تهران انجام خواهد شد. شماره پیراهن گادوین منشا در پرسپولیس مشخص شد و این بازیکن شماره 90 را بر تن خواهد کرد. باشگاه پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات تاکنون توانسته شجاع خلیل زاده، گادوین منشا، سیامک نعمتی و شایان مصلح را جذب کند که مهمتر از جذب این بازیکنان، شماره جالب پیراهن این بازیکنان می باشد. شجاع خلیل زاده که فصل خوبی را در ان سپری نکرد از قدیم علاقه خاصی به شماره ۳ داشت که این پیراهن را هم بر تن خواهد کرد. سیامک نعمتی به علی کریمی عل. برانکو ایوانکوویچ 11 بازیکن اصلی تیمش برای تقابل با شاگردان مجید جلالی را انتخاب کرد. حسین ماهینی در هر ده بازی قبلی ثابت بود و تنها یک بار به خاطر مصدومیت در اوا بازی با ان تعویض شد اما در بازی دیروز مقابل پدیده نیمکت نشین شد. ماهینی در بازی با سایپا مصدوم شد و چند روز انفرادی کار… محمد نوری و رضا نورمحمدی با عقد قرارداد جدید و توافق بر سر مسائل مالی در این تیم ماندنی شدند. بحث ج کاپیتان فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس از این تیم و پیوستن او به استقلال این روزها بر سر زبانها افتاده بود تا حدی که گفته می شد شماره 14 پرسپولیسی ها با استقلالی ها مذاکره و حتی با آنها به توافقات اولیه برای عقد قرارداد رسیده است.
نور. هافبک پرسپولیس به احتمال فراوان در بازی با ذوب آهن اصفهان نیز روی نیمکت تیمش قرار خواهد گرفت. احمد نوراللهی در دیدار مقابل نسف، به جای سیامک نعمتی به زمین رفت و بار دیگر توانست تحرک را به سمت چپ خط حمله برگرداند.عملکرد، حالا نوراللهی همه را نسبت به آینده پرسپولیس و قوای نیمکت، امیدوار کرد. م ع شمالی پرسپولیس پیراهن شماره 69 این تیم را به خود اختصاص داد تا پیام خود به همشهریانش را اینگونه اعلام کند. وینگر چپ تکنیکی فصل گذشته پیکان در فصل جدید با حضور در پرسپولیس با پیراهن شماره 88 به میدان خواهد رفت. بازیکنان تازه وارد پرسپولیس با شماره پیراهن هایی خاص در فصل جدید برای سرخپوشان به میدان خواهند رفت. درگیری لفظی میان معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس و دو بازیکن سابق این تیم رخ داد تا بیشتر از گذشته به نیمکت سرخپوشان توجه نماییم.. - در سال های گذشته بارها شماره تلفن بازیکنان استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده است. شماره پیراهن بازیکن پیشین پرسپولیس در تیم الخور مشخص شد. با ج سروش رفیعی و حضور این هافبک تکنیکی در لیگ ستارگان قطر، بازیکن دیگری مدعی پوشیدن پیراهن شماره هفت این تیم شده است. در سال های گذشته بارها شماره تلفن بازیکنان استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده است. لوئیس انریکه که بخاطر بازی ندادن به مسی و نیمار از ابتدا و ش ت در مقابل سوسیداد، مورد انتقاد رسانه های کاتالونیا قرار گرفته، در نشست خبری پس از این بازی گفت:

ناتوانی مقابل سوسیداد

حمله به حریفی که تمام فضاها را مسدود کرده دشوار است. سوسیداد پس از جلو افتادن، بیش از حد معمول به بازی بسته و دفاعی روی آورد.

از نیمکت. سروش رفیعی بعد از حضور در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم در جمع پرسپولیس، خواهان پیراهن شماره هفت که پیش از این به دلایلی توسط دیگر بازیکنان انتخاب نمی شد. این شماره پیراهن که بعد از علی پروین بر تن دیگر بازیکنان… بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به خاطر دو اخطاره بودن و اینکه هفته بعد بازی حساسی با سیاه جامگان داریم در این دیدار نیمکت نشین شدم. کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که در لیگ برتر ایران به تعویضش معترض شده بود امروز نیمکت نشین است. پرسپولیس اف سی6 : شماره 8 پرسپولیس، از آن شماره های معروف فوتبال ایران است. در سال های گذشته و پس از خداحافظی کریمی از فوتبال، سپردن این شماره به بازیکنان مختلف همواره با حاشیه های فراوانی همراه بوده است. عده ای معتقدند این شماره طلسم شده است و ی با پوشیدن آن عاقبت به خیر نمی شود. اولین فصل بعد از خداحافظی کریمی، مارکو شپانوویچ صربستانی این شماره را بر تن کرد و تنها در یک بازی موفق شد برای این تیم بازی کند. بعد از او مهدی دغاغله شماره 8 را بر تن کرد و او هم سرنوشتی بهتر از بازیکن صرب نداشت. او هم تمام فصل گذشته را با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد.


رو مه پیروزی در شماره 15 فروردین خود مشتریان جدید بازیکن مغضوب پرسپولیس را معرفی کرد. شفقناورزشی- سروش رفیعی هنگامی که به پرسپولیس آمد شماره 7 سرخپوشان را برتن کرد تا نشان دهد که می خواهد جانشینی باشد بر شماره هفت های اسطوره ای باشگاه پرسپولیس مانند علی پروین. با این وجود، رفیعی به همان…