بالاترین تراز کنکور رشته تجربی

به نقل از خبرگزاریها در مورد بالاترین تراز کنکور رشته تجربی :


پذیرش در  آزاد ی در سالهای اخیر با شرکت در کنکور سراسری و ب حداقل تراز لازم ، ممکن شده است . با افزایش داوطلبان کنکور تجربی ، متقاضیان انتخاب رشته آزاد تجربی نیز رشد چشمگیری داشته اند . انتخاب رشته آزاد با معیار تراز صورت می گیرد بدین معنا که اگر شما متقاضی قبولی در رشته هوشبری آزاد . دانش آموزی که توانسته در کنکور امسال، رتبه دوم کشور در رشته علوم تجربی و رتبه سوم در زبان خارجی را ب کند، می گوید برخی آموزشگاه های کنکور از نام او و دیگر برگزیدگان برای تبلیغات بیشتر سوءاستفاده می کنند. چگونه تست های زیست را به طور کامل بزنیم؟؟؟؟ یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان تجربی اینست که چگونه می توانند در درس زیست شناسی درصد دل خواه خود را ب کنند؟ اولین قدم برای ب درصد مطلوب در این درس اینست که جایگاه خود را بشناسید،به آمار زیر توجه بفرمایید: دانش آموزان سال گذشته ی کانون که در کنکور 91 شرکت د با میانگین تراز 5000 در کانون ، در کنکور زیست را حول و حوش 20 درصد زدند.(2 سوال از10سوال)،میانگین تراز 5500 درس زیست را 40 درصد زدند (4 سوال از10سوال)،میانگین تراز 6000در کنکور 60 درصد زیست زده اند(6 سوال از10سوال) و میانگین تراز 7000 در کنکور 70 درصد زیست زده اند(7سوال از10سوال).
برای اکثر داوطلبان کنکور تجربی که برای قبولی در یکی از رشته های پزشکی یا پیراپزشکی هدف گذاری کرده اند ، شرکت در انتخاب رشته آزاد از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است . داوطلبان در انتخاب رشته آزاد می بایست با توجه به سهمیه و تراز موثرشان اقدام به انتخاب رشته نمایند . سهمیه های  آزاد . نقد و بررسی منصفانه موسسه کنکور آسان است اگر در اینترنت "کنکور آسان است" رو سرچ کنید به دو دسته صفحه بر می خورید. دسته ی اول صفحات فروش محصولات و دی وی دی های کنکور آسان و دسته ی دوم صفحاتی که بی رحمانه این موسسه رو به زیر تیغ نقد می کشند و تصوری غلط از این موسسه به مخاطب خود می دهند. من در این نوشته می خوام منصفانه و با دلیل و مدرک در مو. ایسنا نوشت: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه 62 درصد داوطلبان کنکور در رشته های مرتبط با علوم تجربی ثبت نام د، گفت: این آزمون در روزهای پنجشنبه 15 و 16 تیرماه جاری برگزار می شود.
علاقه مندان به انتخاب رشته آزاد به خوبی میدانند که سنجش در  آزاد بر پایه تراز یا همان نمره آزمون داوطلب صورت میگیرد ولی اگر کارنامه کنکور سراسری را مشاهده کرده باشید ، برای هر زیر گروه آزمایشی یک تراز نوشته شده است که این نمره همان تراز موثر شما درانتخاب رشته می باشد . بدین معنا که علاقه من.
با وجود یکی شدن کنکور سراسری و کنکور آزاد ، اکثر داوطلبان رشته تجربی که متقاضی انتخاب رشته پزشکی هستند این فرصت را از دست نخواهند داد تا در انتخاب رشته آزاد شانس خود را برای قبوی در این رشته پر متقاضی امتحان کنند . در آزاد کلیه داوطلبان در سه سهمیه که عبارتند از سهمیه عادی ، سهمیه ایثارگران و&.
در انتخاب رشته آزاد آنچه از اهمیت ویژه ای برخوردار است تراز  ب شده داوطلب در آن زیر گروهی است که رشته انتخ اش در آن قرار دارد که به این تراز موثر گفته می شود . برای مثال تراز موثر برای علاقه مندان به انتخاب رشته اتاق عمل ، تراز داوطلب در زیر گروه یک می باشد زیرا این رشته در زیر گروه یک گروه آزمایشی . یکی از برگزیدگان رشته علوم تجربی در کنکور سراسری امسال از آرزویش برای هدایت هواپیما می گوید و در عین حال تاکید دارد که پزشک خواهد شد.
برای علاقه مندان به انتخاب رشته آزاد داشتن اطلاعات کافی از کارنامه کنکور سراسری و مفهوم تراز و تراز موثر از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است زیرا در انتخاب رشته این معیار انتخاب رشته محل ها تراز می باشد . با افزایش متقاضیان انتخاب رشته تجربی برآن شدیم تا در این مقاله آمار آ ین رتبه قبولی ع. ریاضی تجربی تقریبا از سطحی مانند سالهای اخیر برخوردار بود البته بعضی سوالها وقت گیر بودند. به نظر من یک داوطلب خوب رشته تجربی با مدیریت زمان می توانست به حدود 20 سوال از 30 سوال کنکور پاسخ بدهد. اما بخش ریاضی پایه و دیفرانسیل کنکور ریاضی ! از 26 سوال مطرح شده, اگر داوطلبی به حدود 18 سوال پاسخ دهد نمره قابل قبولی خواهد گرفت. سوالات از لحاظ علمی مشکل نبودند اما بسیاری از آنها وقت گیر و زمان بر بودند که با توجه به شرایط جلسه آزمون به نظر می آید داوطلب های این رشته روز سختی را گذرانده اند! با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان رتبه های برتر کنکور همراه شما تا کنکور97   مشاوره و آموش کنکور 97  برگزاری کلاسهای 150ساعته نکته و تست کنکور97 با اساتید مطرح کنکور کنکور 97 ویژه قولی تضمینی پزشکی مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور 97   موسسه علمی آزاد باراد (مجوز:37348 /ب)     همایش های مشاوره تحصیلی سال تحصیلی 97-96 در موسسه کنکور باراد   کیمیا دانشور رتبه 34 کنکو.


برای متقاضیان کنکور تجربی انتخاب رشته آزاد  ی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . در سالهای اخیر پذیرش با آزمون و بدون آزمون  آزاد سبب شده تا انتخاب رشته این متقاضیان بیشتری داشته باشد . هرچند همه رشته های زیر گروه پزشکی این پذیرش بصورت با آزمون دارند ولی متقاضیان زیاد گروه تجربی حساسی.  مسعود ن ی مسعود ن ی یکی از برترین های کنکور سراسری 93، با ب رتبه 10 منطقه دو و 15 کشوری برگ زرین دیگری بر افتخارات استان یزد افزوده است، خبرنگار یزد آوا، گفتگویی را با این نخبه ایرانی انجام داده که متن آن در ادامه آمده است. یزد آوا: ضمن معرفی خودتان، رشته تحصیلی و رتبه ی خود در کنکور بیان کنید. مسعود ن ی، متولد 27 دی 1374 و فارغ حصیل دبیرستان استعدادهای درخشان شهید صدوقی هستم و رتبه 10 منطقه و 15 کشوری را در رشته تجربی در کنکور 93 ب . یزد آوا: درصدهای خود در کنکور را بیان کنید. ادبیات 96 درصد، دینی 68 درصد، عربی و زبان 100 درصد، زمین شناسی 64 درصد، ریاضی 74 درصد، زیست شناسی 87 درصد، فیزیک 91 درصد و شیمی 84 درصد. یزد آوا: هدفتان از تحصیل در این رشته چه بود؟ از آنجا که من به درس زیست شناسی و درس های تخصصی رشته تجربی علاقه داشتم و استعدادم نیز در این زمینه بیشتر از دیگر رشته ها بود، این رشته را انتخاب . البته خانواده ام به این رشته علاقمند بودند و رشته تجربی همان طور که باور همگان است هم دنیا،هم آ ت و هم آبرو دارد و ........


رشته تجربی برای چندمین سال متوالی است که عنوان پرجمعیت ترین گروه آزمایشی کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد با 500 هزار نفر داوطلب متقاضی قبولی در ، پیچیده ترین و پر نکته ترین گروه های آزمایشی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری ، متداول ترین سوالی که از ما پرسیده می شود ا.


یکی از شرایط موفقیت در انتخاب رشته داشتن اطلاعات کافی از محدوده رتبه و تراز قبولی است و در انتخاب رشته آزاد که تراز ملاک تعیین کننده برای قبولی می باشد ، داشتن اطلاعات تراز آ ین نفرات پذیرفته شده می تواند دید خوبی برای انتخاب رشته آزاد 96 در اختیارتان قرار دهد . در انتخاب رشته آزاد داوطل.
برای متقاضیان کنکور تجربی ، انتخاب رشته آزاد از اهمیت ویژه ای برخوردار است . هر داوطلب با ثبت نام در کنکور سراسری امکان انتخاب رشته در رشته محل های بدون کنکور آزاد را خواهد داشت که رشته پرستاری جزو این دسته نمی باشد یعنی برای تحصیل در رشته پرستاری چه در آزاد و چه در سراسری می بایست در کنکور سراسری شرکت کرده و حدمجاز نمره قبولی را . نحوه انتخاب رشته داوطلبان برتر کنکور نشان می دهد که همگی آنها در انتخاب اول خود پذیرفته شده اند و سه صنعتی شریف، علوم پزشکی تهران و تهران در صدر انتخاب این نفرات برتر است. کنکور سراسری سال ۹۳ با شرکت بیش از یک میلیون نفر در دادماه سال جاری برگزار شد. هر ساله پس از اعلام نتایج اولیه مجازین به انتخاب رشته، ۱۰ نفر اول در سه گروه آزمایشی . دانش آموزان رشته تجربی با 9 هزار و 763 نفر بیشترین تعداد شرکت کننده در کنکور سال 96 این استان را به خود اختصاص داده اند. رتبه های برتر کنکور همراه شما تا کنکور97   مشاوره و آموش کنکور 97  برگزاری کلاسهای 150ساعته نکته و تست کنکور97 با اساتید مطرح کنکور کنکور 97 ویژه قولی تضمینی پزشکی مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور 97   موسسه علمی آزاد باراد (مجوز:37348 /ب)     همایش های مشاوره تحصیلی سال تحصیلی 97-96 در موسسه کنکور باراد   کیمیا دانشور رتبه 34 کنکو. مسعود آقاباقریمسعود آقاباقری یکی از برترین های کنکور سراسری 93، با ب رتبه 44 منطقه دو و 89 کشوری برگ زرین دیگری بر افتخارات استان یزد افزوده است، خبرنگار یزد آوا، گفتگویی را با این نخبه ایرانی انجام داده که متن آن در ادامه آمده است. یزد آوا: ضمن معرفی خودتان، رشته تحصیلی و رتبه ی خود در کنکور را بیان کنید. مسعود آقاباقری فارغ حصیل مدرسه شهید صدوقی هستم در کنکور تجربی رتبه 44 منطقه 2 و 89 کشوری رشته تجربی ب . یزد آوا: درصدهای خود در کنکور را بیان کنید. ادبیات: 85 درصد، عربی و دینی: 84 درصد، زبان: 96 درصد، زمین شناسی: 14 درصد، ریاضی: 74 درصد، فیزیک: 100 درصد، زیست شناسی: 64 درصد، شیمی: 75 درصد. یزد آوا: هدفتان از تحصیل در این رشته چه بود؟ به دلیل علاقه ای که پزشکی داشتم، رشته تجربی را انتخاب و هدفم این است که به عنوان کوچکترین عضو یک جامعه بتوانم به هم نوعانم خدمت کنم. یزد آوا: خانواده در موفقیت شما چقدر تأثیر داشت و به چه میزان از شما حمایت می کرد؟ لازم می دانم از تمام اعضای خانواده ام که همیشه پشتیبانم بودند و به خصوص در سال کنکور محیطی آرام و امن را برای درس خواندن من فراهم د، تشکر کنم. یزد آوا: از کی به فکر کنکور افتادید و روزانه چند ساعت برای کنکور درس می خو د؟.........


بسیاری از متقاضیان کنکور تجربی برای قبولی در رشته پرستاری هدف گذاری کرده اند .  آزاد ی در رشته پرستاری در بسیاری از واحد ها پذیرش دانشجو دارد که در این مقاله رتبه قبولی پرستاری آزاد ی را در اختیارتان قرار داده ایم که با مطالعه مقاله مشاهده  که محدوده رتبه قبولی پرستاری آزاد  تا  می باشد . . رتبه های برتر کنکور همراه شما تا کنکور97   مشاوره و آموش کنکور 97  برگزاری کلاسهای 150ساعته نکته و تست کنکور97 با اساتید مطرح کنکور کنکور 97 ویژه قولی تضمینی پزشکی مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور 97   موسسه علمی آزاد باراد (مجوز:37348 /ب)     همایش های مشاوره تحصیلی سال تحصیلی 97-96 در موسسه کنکور باراد   کیمیا دانشور رتبه 34 کنکو.
با وجود یکی شدن آزمون های کنکور سراسری و آزاد ، انتخاب رشته این دو بصورت جداگانه انجام میگیرد . در انتخاب رشته آزاد متقاضیان می توانند 20 انتخاب داشته باشند و به دلیل کمتر بودن انتخاب ها نسبت انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان می بایست با دقت بیشتری نسبت به ترتیب دادن به اولویت هایشان عمل کنند . آنچه در انتخاب رشته آزاد معیار انتخا. جوان نخبه سرخکلا در کنکور سراسری ریاضی فیزیک موفق به ب رتبه 700 و مجاز به انتخاب رشته در های تراز اول کشور شده است. این موفقیت و افتخار را به فرهاد عباسی جوان بااخلاق سرخکلا و همچنین خانواده،دوستان و همه هم محلی ها تبریک ، و آرزوی پیشرفت در مراحل دیگر علمی و آینده درخشان داریم...


رشته ضد تروریسم از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته ضد تروریسم در های  تی روزانه صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته ضد تروریسم ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های مختلف و همچنین .
در سالهای اخیر با یکی شدن کنکور سراسری و کنکور آزاد این امکان برای داوطلبان فراهم شد تا با شرکت در یک آزمون امکان انتخاب رشته در های سراسری و های آزاد را بصورت جداگانه داشته باشند . انتخاب رشته آزاد ی برای متقاضیان کنکور تجربی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . همانطور که میدانید این پذیرش بصورت با آزمون و بدون آزمون دارد که برای رشت. رشته علوم تجربی:
الف)معرفی:این رشته ی دبیرستانی درباره علوم تجربی بحث می کند و در این رشته درباره انواع بیماری ها و باکتری ها می خوانید البته به طور خلاصه از مهمترین دروس این رشته زیست شناسی می باشد که یکی از مهمترین درس های این رشته برای کنکور می باشد و بالاترین ضریب را دارد در این درس مشکل ترین مبحث ژنتیک می باشد.
ب)گرایشات رش. انتخاب رشته کنکور تجربی 96 – 97 انتخاب رشته کنکور تجربی 96انتخاب رشته کنکور تجربی 96 برای ب هرگونه اطلاعات درباره انتخاب رشته کنکور تجربی 96 با مشاوران مرکز سبزتدریستماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 همانطور که می دانید انتخاب رشته کنکور همیشه دارای چالش های فراوانی بوده است و پس از عبور از کنکور مرحله انتخاب رشته به عنوان حساس ترین مرحله برای داوطلبان به شمار می رود.ضمن اینکه با توجه به تعداد بسیار زیاد شرکت کنندگان در کنکور تجربی در این مقاله به طور اختصاصی به ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه انتخاب رشته کنکور تجربی 96، زمان انتخاب رشته کنکور تجربی 96، مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی 96، نحوه استفاده از دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 96، فاکتور های مهم در انتخاب رشته کنکور تجربی 96 و … پرداخته ایم. ادامه مطلب


رشته امنیت نرم از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته امنیت نرم در های  تی روزانه صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته امنیت نرم ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های مختلف و همچنین های . درصد و تراز قبولی رشته  پزشکی سراسری ساری 95 – 96 کارنامه آ ین رتبه قبولی رشته پزشکی تی مازندران 95 - 96 کارنامه آ ین رتبه قبولی رشته پزشکی تی مازندران 95 – 96 برای ب اطلاعات درباره کارنامه آ ین رتبه قبولی رشته پزشکی علوم پزشکی مازندران  95 – 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 رشته پزشکی را می توان جزو یکی از پرطرفدار ترین رشته  گروه علوم پزشکی به حساب آورد که هرساله تعداد بسیاری از داوطلبان خواستار تحصیل در این رشته هستند.در ادامه مطالب چندین نمونه از کارنامه آ ین رتبه قبولی پزشکی سراسری سال 95 – 96 مازندران را قرار داده ایم.در صورتی که قصد تحصیل  پزشکی بدون کنکور و یا قصد  تحصیل پزشکی در خارج از کشور را دارید و یا درخصوص انجام برنامه ریزی کنکور تجربی  می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبزتدریس تماس حاصل نمایید و از تاریخ دقیق ثبت نام کنکور سراسری 96 ، بهترین منابع کنکور 96  آگاه شوید. سلامممممممممممم سوم تجربی های عزیز .........امیدوارم که امروز همتون ازمونتونو خوب داده باشین و افزایش تراز داشته باشین من تراز این ازمونم 7088 شد.......!و افزایش تراز نداشتم.........! به امید ازمون های بعدی!!!!!! درصدام تو ادامه مطلب هست.
رشته کاردرمانی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته کاردرمانی در های  تی روزانه و پردیس خودگردان صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته کاردرمانی ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های . با استفاده از لینک های زیر می توانید سؤالات کنکور سراسری 93 در دو رشته ریاضی و تجربی به همراه پاسخ تشریحی سؤالات نمائید. رشته ریاضی: http://s5.picofile.com/file/8128609876/%d9%81%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9_%d8%b1%d8%b4%d8%aa%d9%87_%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%b6%db%8c.pdf رشته تجربی: http://s5.picofile.com/file/8128609984/%d9%81%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9_%d8%b1%d8%b4%d8%aa%d9%87_%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c.pdf

بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری و احتمالا در حدود یک هفته بعد از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و آغاز انتخاب رشته 96 ، آزاد اقدام به معرفی لیست رشته محل های با آزمون که فقط از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرند می کند . در این لیست که به دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری آزاد یا دفترچه رشت.


رشته دندانپزشکی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته دندانپزشکی در های  تی روزانه و پردیس خودگردان صورت می گیرد . البته در رشته دندانپزشکی آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه .


رشته شیمی محض از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته شیمی محض در های  تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور و غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته شیمی محض  آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقال.
رشته  ی ورزش از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته  ی ورزش در های  تی غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته  ی ورزش آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته ی ورزش ، ظرفیت ا. سلام بالا ه نتایج کنکور اعلام شد. حتما اونایی که تلاش و زحمت کشیدن الان نتیجه زحمت و تلاششون رو می تونن ببینن. تو دبیرستان ما رتبه ها به نسبت قابل قبول بودن. مثلا تو رشته علوم انسانی رتبه های 1200 و 1500 و 1600 داشتیم و تو رشته ریاضی رتبه هایی مثل 3000 و 3500 داشتیم . البته تو رشته علوم تجربی فک کنم رتبه زیر 10000 بچه ها نتونستن ب کنن . البته این آمار.
رشته اتاق عمل از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته اتاق عمل در های  تی روزانه ، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان صورت می گیرد . البته در رشته اتاق عمل آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم ع.
رشته روانشناسی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته روانشناسی در های  تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور و غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته روانشناسی آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقا.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پاسخ تشریحی درس ریاضی کنکور تجربی 93 – کاری از جناب ابوالفضل معدنی پور پاسخ تشریحی درس زیست شناسی کنکور تجربی 93 – کاری از گروه آموزشی maze پاسخ تشریحی درس ریاضی کنکور تجربی 93 – کاری از جناب سعید پناهی پاسخ تشریحی درس فیزیک کنکور تجربی 93 – کاری از جناب حامد نادریان پاسخ تشریحی درس ریاضی کنکور تجربی 93 – کاری از جناب محمدرضا احمدی پاس.


رشته حسابداری از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته حسابداری در های  تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور و غیرانتفاعی  صورت می گیرد . البته در رشته حسابداری آزاد ی هم پذیرش دانشجو دا.


رشته فقه و حقوق ی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته فقه و حقوق ی در های  تی غیر انتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته فقه و حقوق ی آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته .


رشته پرستاری از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته پرستاری در های  تی روزانه ، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان صورت می گیرد . البته در رشته پرستاری آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم . با پایان رقابت داوطلبان در گروه آزمایشی زبان های خارجی، پرونده کنکور ۹۶ بسته شد اما چه تعداد از ۹۳۰ هزار داوطلب موفق می شوند به رشته های روزانه (بدون شهریه) وارد شوند؟


رشته تاریخ  از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته تاریخ  در های  تی غیرانتفاعی صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته تاریخ  ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های مختلف و همچنین های پذیرنده رش.
رشته فلسفه و عرفان ی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته فلسفه و عرفان ی در های  تی غیر انتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته فلسفه و عرفان ی آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی .