بالاترین تراز کنکور رشته تجربی

به نقل از خبرگزاریها در مورد بالاترین تراز کنکور رشته تجربی :


پذیرش در  آزاد ی در سالهای اخیر با شرکت در کنکور سراسری و ب حداقل تراز لازم ، ممکن شده است . با افزایش داوطلبان کنکور تجربی ، متقاضیان انتخاب رشته آزاد تجربی نیز رشد چشمگیری داشته اند . انتخاب رشته آزاد با معیار تراز صورت می گیرد بدین معنا که اگر شما متقاضی قبولی در رشته هوشبری آزاد . دانش آموزی که توانسته در کنکور امسال، رتبه دوم کشور در رشته علوم تجربی و رتبه سوم در زبان خارجی را ب کند، می گوید برخی آموزشگاه های کنکور از نام او و دیگر برگزیدگان برای تبلیغات بیشتر سوءاستفاده می کنند. ۴۷ درصد شرکت کنندگان کنکور سراسری مازندران در رشته تجربی هستند. چگونه تست های زیست را به طور کامل بزنیم؟؟؟؟ یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان تجربی اینست که چگونه می توانند در درس زیست شناسی درصد دل خواه خود را ب کنند؟ اولین قدم برای ب درصد مطلوب در این درس اینست که جایگاه خود را بشناسید،به آمار زیر توجه بفرمایید: دانش آموزان سال گذشته ی کانون که در کنکور 91 شرکت د با میانگین تراز 5000 در کانون ، در کنکور زیست را حول و حوش 20 درصد زدند.(2 سوال از10سوال)،میانگین تراز 5500 درس زیست را 40 درصد زدند (4 سوال از10سوال)،میانگین تراز 6000در کنکور 60 درصد زیست زده اند(6 سوال از10سوال) و میانگین تراز 7000 در کنکور 70 درصد زیست زده اند(7سوال از10سوال). نقد و بررسی منصفانه موسسه کنکور آسان است اگر در اینترنت "کنکور آسان است" رو سرچ کنید به دو دسته صفحه بر می خورید. دسته ی اول صفحات فروش محصولات و دی وی دی های کنکور آسان و دسته ی دوم صفحاتی که بی رحمانه این موسسه رو به زیر تیغ نقد می کشند و تصوری غلط از این موسسه به مخاطب خود می دهند. من در این نوشته می خوام منصفانه و با دلیل و مدرک در مو. ایسنا نوشت: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه 62 درصد داوطلبان کنکور در رشته های مرتبط با علوم تجربی ثبت نام د، گفت: این آزمون در روزهای پنجشنبه 15 و 16 تیرماه جاری برگزار می شود.
علاقه مندان به انتخاب رشته آزاد به خوبی میدانند که سنجش در  آزاد بر پایه تراز یا همان نمره آزمون داوطلب صورت میگیرد ولی اگر کارنامه کنکور سراسری را مشاهده کرده باشید ، برای هر زیر گروه آزمایشی یک تراز نوشته شده است که این نمره همان تراز موثر شما درانتخاب رشته می باشد . بدین معنا که علاقه من. دانش آموزی که توانسته در کنکور امسال، رتبه دوم کشور در رشته علوم تجربی و رتبه سوم در زبان خارجی را ب کند، می گوید برخی آموزشگاه های کنکور از نام او و دیگر برگزیدگان برای تبلیغات بیشتر سوءاستفاده می کنند.
با وجود یکی شدن کنکور سراسری و کنکور آزاد ، اکثر داوطلبان رشته تجربی که متقاضی انتخاب رشته پزشکی هستند این فرصت را از دست نخواهند داد تا در انتخاب رشته آزاد شانس خود را برای قبوی در این رشته پر متقاضی امتحان کنند . در آزاد کلیه داوطلبان در سه سهمیه که عبارتند از سهمیه عادی ، سهمیه ایثارگران و&. موفقیت در کنکور و آزمون ها تنها درس خواندن و داشتن سواد علمی کافی نیست؛ باید هنر و تکنیک کنکور دادن را نیز آموخت و در جلسه ی کنکور آن ها را اجرا کرد. برخی از دانش آموزان تراز بالا و خوب در آزمون نتیجه ای متناسب با سواد خود نمی گیرند. بودجه بندی دروس تجربی در کنکور

بودجه بندی دروس اختصاصی رشته ی علوم تجربی در کنکور را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید. این بودجه بندی در شکل گیری مسیر مطالعاتی شما به شما کمک شایانی خواهد کرد. برای هر داوطلب کنکور ، لازم است که بداند از کدام مباحث سوال بیشتری می آید و کدام مباحث بیشتر مد نظر طراحان کنکور می باشد. لذا این فای.
برای علاقه مندان به انتخاب رشته آزاد داشتن اطلاعات کافی از کارنامه کنکور سراسری و مفهوم تراز و تراز موثر از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است زیرا در انتخاب رشته این معیار انتخاب رشته محل ها تراز می باشد . با افزایش متقاضیان انتخاب رشته تجربی برآن شدیم تا در این مقاله آمار آ ین رتبه قبولی ع.


با یکی شدن کنکور سراسری و کنکور آزاد ی این امکان در اختیار داوطلبان قرار گرفت تا با شرکت در یک کنکور امکان انتخاب رشته در  سراسری و  آزاد را داشته باشند . اما تفاوت میان انتخاب رشته سراسری و  آزاد در چیست ؟ یکی از مهمترین تفاوت های این دوانتخاب رشته در معیار انتخاب رشته می باشد . آ.


برای متقاضیان کنکور تجربی انتخاب رشته آزاد  ی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . در سالهای اخیر پذیرش با آزمون و بدون آزمون  آزاد سبب شده تا انتخاب رشته این متقاضیان بیشتری داشته باشد . هرچند همه رشته های زیر گروه پزشکی این پذیرش بصورت با آزمون دارند ولی متقاضیان زیاد گروه تجربی حساسی. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: برای رشته های ی که تعداد داوطلبان بیشتر از ظرفیت ها باشد کنکور برگزار خواهد شد تا بهترین ها در این رشته ها به ادامه تحصیل بپردازند.  مسعود ن ی مسعود ن ی یکی از برترین های کنکور سراسری 93، با ب رتبه 10 منطقه دو و 15 کشوری برگ زرین دیگری بر افتخارات استان یزد افزوده است، خبرنگار یزد آوا، گفتگویی را با این نخبه ایرانی انجام داده که متن آن در ادامه آمده است. یزد آوا: ضمن معرفی خودتان، رشته تحصیلی و رتبه ی خود در کنکور بیان کنید. مسعود ن ی، متولد 27 دی 1374 و فارغ حصیل دبیرستان استعدادهای درخشان شهید صدوقی هستم و رتبه 10 منطقه و 15 کشوری را در رشته تجربی در کنکور 93 ب . یزد آوا: درصدهای خود در کنکور را بیان کنید. ادبیات 96 درصد، دینی 68 درصد، عربی و زبان 100 درصد، زمین شناسی 64 درصد، ریاضی 74 درصد، زیست شناسی 87 درصد، فیزیک 91 درصد و شیمی 84 درصد. یزد آوا: هدفتان از تحصیل در این رشته چه بود؟ از آنجا که من به درس زیست شناسی و درس های تخصصی رشته تجربی علاقه داشتم و استعدادم نیز در این زمینه بیشتر از دیگر رشته ها بود، این رشته را انتخاب . البته خانواده ام به این رشته علاقمند بودند و رشته تجربی همان طور که باور همگان است هم دنیا،هم آ ت و هم آبرو دارد و ........


رشته تجربی برای چندمین سال متوالی است که عنوان پرجمعیت ترین گروه آزمایشی کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد با 500 هزار نفر داوطلب متقاضی قبولی در ، پیچیده ترین و پر نکته ترین گروه های آزمایشی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری ، متداول ترین سوالی که از ما پرسیده می شود ا. رتبه های برتر کنکور همراه شما تا کنکور97   مشاوره و آموش کنکور 97  برگزاری کلاسهای 150ساعته نکته و تست کنکور97 با اساتید مطرح کنکور کنکور 97 ویژه قولی تضمینی پزشکی مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور 97   موسسه علمی آزاد باراد (مجوز:37348 /ب)     همایش های مشاوره تحصیلی سال تحصیلی 97-96 در موسسه کنکور باراد   کیمیا دانشور رتبه 34 کنکو.


یکی از شرایط موفقیت در انتخاب رشته داشتن اطلاعات کافی از محدوده رتبه و تراز قبولی است و در انتخاب رشته آزاد که تراز ملاک تعیین کننده برای قبولی می باشد ، داشتن اطلاعات تراز آ ین نفرات پذیرفته شده می تواند دید خوبی برای انتخاب رشته آزاد 96 در اختیارتان قرار دهد . در انتخاب رشته آزاد داوطل. نحوه انتخاب رشته داوطلبان برتر کنکور نشان می دهد که همگی آنها در انتخاب اول خود پذیرفته شده اند و سه صنعتی شریف، علوم پزشکی تهران و تهران در صدر انتخاب این نفرات برتر است. کنکور سراسری سال ۹۳ با شرکت بیش از یک میلیون نفر در دادماه سال جاری برگزار شد. هر ساله پس از اعلام نتایج اولیه مجازین به انتخاب رشته، ۱۰ نفر اول در سه گروه آزمایشی . دانش آموزان رشته تجربی با 9 هزار و 763 نفر بیشترین تعداد شرکت کننده در کنکور سال 96 این استان را به خود اختصاص داده اند. رتبه های برتر کنکور همراه شما تا کنکور97   مشاوره و آموش کنکور 97  برگزاری کلاسهای 150ساعته نکته و تست کنکور97 با اساتید مطرح کنکور کنکور 97 ویژه قولی تضمینی پزشکی مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور 97   موسسه علمی آزاد باراد (مجوز:37348 /ب)     همایش های مشاوره تحصیلی سال تحصیلی 97-96 در موسسه کنکور باراد   کیمیا دانشور رتبه 34 کنکو. مسعود آقاباقریمسعود آقاباقری یکی از برترین های کنکور سراسری 93، با ب رتبه 44 منطقه دو و 89 کشوری برگ زرین دیگری بر افتخارات استان یزد افزوده است، خبرنگار یزد آوا، گفتگویی را با این نخبه ایرانی انجام داده که متن آن در ادامه آمده است. یزد آوا: ضمن معرفی خودتان، رشته تحصیلی و رتبه ی خود در کنکور را بیان کنید. مسعود آقاباقری فارغ حصیل مدرسه شهید صدوقی هستم در کنکور تجربی رتبه 44 منطقه 2 و 89 کشوری رشته تجربی ب . یزد آوا: درصدهای خود در کنکور را بیان کنید. ادبیات: 85 درصد، عربی و دینی: 84 درصد، زبان: 96 درصد، زمین شناسی: 14 درصد، ریاضی: 74 درصد، فیزیک: 100 درصد، زیست شناسی: 64 درصد، شیمی: 75 درصد. یزد آوا: هدفتان از تحصیل در این رشته چه بود؟ به دلیل علاقه ای که پزشکی داشتم، رشته تجربی را انتخاب و هدفم این است که به عنوان کوچکترین عضو یک جامعه بتوانم به هم نوعانم خدمت کنم. یزد آوا: خانواده در موفقیت شما چقدر تأثیر داشت و به چه میزان از شما حمایت می کرد؟ لازم می دانم از تمام اعضای خانواده ام که همیشه پشتیبانم بودند و به خصوص در سال کنکور محیطی آرام و امن را برای درس خواندن من فراهم د، تشکر کنم. یزد آوا: از کی به فکر کنکور افتادید و روزانه چند ساعت برای کنکور درس می خو د؟......... یک کارشناس آموزشی با اشاره به اینکه کنکور مروج بی عد ی اجتماعی است، معتقد است رشته های کم طرفدار ها در مجموعه پذیرش بدون کنکور قرار دارند.


بسیاری از متقاضیان کنکور تجربی برای قبولی در رشته پرستاری هدف گذاری کرده اند .  آزاد ی در رشته پرستاری در بسیاری از واحد ها پذیرش دانشجو دارد که در این مقاله رتبه قبولی پرستاری آزاد ی را در اختیارتان قرار داده ایم که با مطالعه مقاله مشاهده  که محدوده رتبه قبولی پرستاری آزاد  تا  می باشد . . رشته علوم تجربی:
الف)معرفی:این رشته ی دبیرستانی درباره علوم تجربی بحث می کند و در این رشته درباره انواع بیماری ها و باکتری ها می خوانید البته به طور خلاصه از مهمترین دروس این رشته زیست شناسی می باشد که یکی از مهمترین درس های این رشته برای کنکور می باشد و بالاترین ضریب را دارد در این درس مشکل ترین مبحث ژنتیک می باشد.
ب)گرایشات رشته. مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان اعلام نتایج پذیرش رشته های نیمه متمرکز کنکور ۹۶ از قبولی بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ نفر در این رشته ها خبر داد.
با وجود یکی شدن آزمون های کنکور سراسری و آزاد ، انتخاب رشته این دو بصورت جداگانه انجام میگیرد . در انتخاب رشته آزاد متقاضیان می توانند 20 انتخاب داشته باشند و به دلیل کمتر بودن انتخاب ها نسبت انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان می بایست با دقت بیشتری نسبت به ترتیب دادن به اولویت هایشان عمل کنند . آنچه در انتخاب رشته آزاد معیار انتخا.


رشته ضد تروریسم از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته ضد تروریسم در های  تی روزانه صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته ضد تروریسم ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های مختلف و همچنین . رشته علوم تجربی:
الف)معرفی:این رشته ی دبیرستانی درباره علوم تجربی بحث می کند و در این رشته درباره انواع بیماری ها و باکتری ها می خوانید البته به طور خلاصه از مهمترین دروس این رشته زیست شناسی می باشد که یکی از مهمترین درس های این رشته برای کنکور می باشد و بالاترین ضریب را دارد در این درس مشکل ترین مبحث ژنتیک می باشد.
ب)گرایشات رش.

در انتخاب رشته کنکور تجربی سه رشته پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی از رشته های پرمتقاضی می باشد . با افزایش متقاضیان گروه آزمایشی تجربی به طبع علاقه مندان به شرکت در انتخاب رشته  آزاد تجربی نیز افزایش خواهند یافت .  انتخاب رشته آزاد این امکان را به داوطلبان می دهد تا بتوانند 20 رشته مح.


رشته امنیت نرم از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته امنیت نرم در های  تی روزانه صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته امنیت نرم ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های مختلف و همچنین های . انتخاب رشته کنکور تجربی 96 – 97 انتخاب رشته کنکور تجربی 96انتخاب رشته کنکور تجربی 96 برای ب هرگونه اطلاعات درباره انتخاب رشته کنکور تجربی 96 با مشاوران مرکز سبزتدریستماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 همانطور که می دانید انتخاب رشته کنکور همیشه دارای چالش های فراوانی بوده است و پس از عبور از کنکور مرحله انتخاب رشته به عنوان حساس ترین مرحله برای داوطلبان به شمار می رود.ضمن اینکه با توجه به تعداد بسیار زیاد شرکت کنندگان در کنکور تجربی در این مقاله به طور اختصاصی به ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه انتخاب رشته کنکور تجربی 96، زمان انتخاب رشته کنکور تجربی 96، مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی 96، نحوه استفاده از دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 96، فاکتور های مهم در انتخاب رشته کنکور تجربی 96 و … پرداخته ایم. ادامه مطلب


رشته علوم قضایی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته علوم قضایی در های  تی روزانه صورت می گیرد . البته در رشته علوم قضایی آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته علوم قضا.
 
رشته کاردانی علوم آزمایشگاهی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته کاردانی علوم آزمایشگاهی در های  تی روزانه صورت می گیرد . البته در رشته کاردانی علوم آزمایشگاهی آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله. قبولی در کنکور در مدت کم قبولی در کنکور در ۳ ماه قبولی در کنکور در دو ماه,قبولی در کنکور در یک ماه قبولی در کنکور در زمان کم,قبولی در کنکور در ۴ ماه,قبولی در کنکور در 5 ماه قبولی در کنکور در 3 ماه,قبولی در کنکور در 4 ماه,قبولی در کنکور در سه ماه قبولی در کنکور ارشد ازاد احتمال قبولی در کنکور ارشد ازاد برنامه ریزی برای قبولی در کنکور کارش. با استفاده از لینک های زیر می توانید سؤالات کنکور سراسری 93 در دو رشته ریاضی و تجربی به همراه پاسخ تشریحی سؤالات نمائید. رشته ریاضی: http://s5.picofile.com/file/8128609876/%d9%81%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9_%d8%b1%d8%b4%d8%aa%d9%87_%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%b6%db%8c.pdf رشته تجربی: http://s5.picofile.com/file/8128609984/%d9%81%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9_%d8%b1%d8%b4%d8%aa%d9%87_%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c.pdf

بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری و احتمالا در حدود یک هفته بعد از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و آغاز انتخاب رشته 96 ، آزاد اقدام به معرفی لیست رشته محل های با آزمون که فقط از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرند می کند . در این لیست که به دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری آزاد یا دفترچه رشت. کنکور فنی و حرفه ای 96 در تاریخ 13 مرداد 1396 برگزار شد و به محض دسترسی سوالات را در این قسمت برای قرار میدم . بعد از قرار گرفتن برای باید روی عنوان رشته مورد نظرخودتون کلیک کنید سوالات کنکور فنی و حرفه ای رشته معماری 96 سوالات کنکور فنی و حرفه ای رشته حسابداری 96 سوالات کنکور فنی و حرفه ای رشته الکتروتکنیک 96 سوالات کنکور فنی و حرفه ای رشته .


رشته دامپزشکی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته دامپزشکی در های  تی روزانه و نوبت دوم ( شبانه ) صورت می گیرد . البته در رشته دامپزشکی آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر .


رشته شیمی محض از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته شیمی محض در های  تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور و غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته شیمی محض  آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقال. سلامممممممممممم سوم تجربی های عزیز .........امیدوارم که امروز همتون ازمونتونو خوب داده باشین و افزایش تراز داشته باشین من تراز این ازمونم 7088 شد.......!و افزایش تراز نداشتم.........! به امید ازمون های بعدی!!!!!! درصدام تو ادامه مطلب هست.
رشته  ی ورزش از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته  ی ورزش در های  تی غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته  ی ورزش آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته ی ورزش ، ظرفیت ا.
رشته اتاق عمل از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته اتاق عمل در های  تی روزانه ، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان صورت می گیرد . البته در رشته اتاق عمل آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم ع.
رشته روانشناسی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته روانشناسی در های  تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور و غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته روانشناسی آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقا. خب ، دیروز کنکور ریاضی و امروز کنکور تجربی برگزار شد و یوسفیان هم، هنگام برگزاری کنکوردر پاسخگویی حضور داشتند و جواب تست های کنکور رو تهیه که بعدا چاپ میشه. این طور که معلومه ، تو آزمون امسال، تست های شیمی مسأله و محاسبات زیادی داشته ت! ولی خب، به قول سؤال سخت واسه همه سخته و چند شدن مهم نیست ، بلکه چندم شدن مهمه! امیدوارم رتبه های خو. سوال کنکور کاردانی پیوسته رشته نقشه کشی معماری- سال 1387 سوال کنکور کاردانی پیوسته رشته نقشه کشی معماری- سال 1388 لازم به توضیح است هنرجویان کاردانش در رشته های نقشه کشی ساختمان، معماری داخلی، ساختمان سازی، طراحی معماری داخلی در امتحان کنکور میبایست در رشته نقشه کشی معماری امتحان بدهند.


رشته فقه و حقوق ی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته فقه و حقوق ی در های  تی غیر انتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته فقه و حقوق ی آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته . پاسخ تشریحی درس ریاضی کنکور تجربی 93 – کاری از جناب ابوالفضل معدنی پور پاسخ تشریحی درس زیست شناسی کنکور تجربی 93 – کاری از گروه آموزشی maze پاسخ تشریحی درس ریاضی کنکور تجربی 93 – کاری از جناب سعید پناهی پاسخ تشریحی درس فیزیک کنکور تجربی 93 – کاری از جناب حامد نادریان پاسخ تشریحی درس ریاضی کنکور تجربی 93 – کاری از جناب محمدرضا احمدی پاس.


رشته پرستاری از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته پرستاری در های  تی روزانه ، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان صورت می گیرد . البته در رشته پرستاری آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم .